Új privát üzeneted érkezett!

Passsz...........Fiam már 7 éves :shock: kimentem az ilyen kisfiús dolgokból :shock:
Mire gondoltatok????

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ki mire gondol?Hogy vagytok?

000kata
 
 


Betegen sajna.
Beleestünk valami vírusos nyavajába ami fertöző.
Szerintem ez az új influenza lehet,mert abszolút influenza szerű tüneteket produkál az egész család
:roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

 
 

Sziasztok!

Jöttem mint rég elveszett. :oops: :D Néha olvasgattalak ám titeket, csak arra időm nem volt hogy írjak is. az októberi topicban vagyok inkább.
Nagyon örülök hogy minden baba ilyen szépen fejlődik. de tényleg kevesen vagytok. Régen itt írtak vagy 8-an , most meg csak ti ketten vagytok??? :roll: :(
Kata...Kevin igazán helyes kis pasi,és olvasom milyen ügyes. :D

Ancsa...csak nem influenza. :shock: :( Szegénykéim ti annyi mindent elkaptok. Liza szép kislány, tök jók a képek! :D
Nagyon drukkolok, hogy mielöbb megygógyuljatok.

Norbi szerencsére még nem volt beteg. :D De most a 9. fogával szenved, ez rágó fog és nagyon nehezen bújik ki.
Eddig még lázas se volt, de 2 napja lázas vagy hőemelkedése van. :(
Este már 38,8 volt a láza és éjfélig aludt azán óránként fennt volt, felsírt, felült az ágyban és nem tudam visszafektetni.
Hajnalban adtam még egy adag nurofen szirupot, így aludt még 2 órát. :?
Tiszta nyúzott vagyok .
Amúgy jó baba, már pár lépést megtesz egyedül is, tapsol és pá-pát int, mondja hogy -Mama-Papa :lol:
10,27kg és 78cm! :D
Kép Kép

Mindenkinek jó egészséget, puszi!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata:nagyon édes Norbika,milyen nagy már :lol: szépek a méretek :lol: Szegény biztos fájhat az innye :cry:
Olyan édes Norbika,és nagyon ügyes.Kevin is már 5-6-7 lépéseket megy egyedül :lol:

Ancsa:jobbulást nektek remélem mi megúszuk

000kata
 
 


Kata...köszönöm :oops: :D írtó büszke is vagyok rá! :oops: :D
Aztiii, 6-7 lépés???az nagyon jóóó. :shock: :D Elég korán kezdi, nagyün ügyes.
Mi idősebbek vagyunk de még csak 2-3 lépés volt önállóan.
Nálunk parketta van és szerintem picit csúszik a zoknia is :roll: de szinte mindíg ácsorog kapaszkodás nélkül,tök édi! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata:én is nagyon büszke vagyok a kicsi fiacskámra nagyon ügyes és okos.Ma már egy csomot ment egyedül 10-12 lépést is olyan édes.Szerintem max egy hét és szaladhatok utánna :lol: :lol:
Norbika mindent megeszik?szopizik még?te beadatod a H1N1 es oltást?ezt is azt is hallani :? :cry:

000kata
 
 


Kata....sajna norbika csak 5 hónapos koráig szopizott :( ,soha nem volt elég tejem , most napi 2x eszik tápszert.
Jól eszik(csak most a foga miatt étvágytalan) főzelék, gyümi, tejpépek...szeret enni.
2hónapja adok neki babapudingot, és már evett Danett pudingot is, és natur joghurtot gyümivel. :D
Eszi a sajtot, túrót....husokat. :D
Csak a darabos nem megy még jól.Eléggé össze kell törni mindent.
Pedig lassan már vajas kenyeret kéne ennie. :roll:
Te szoptatsz még????
H1N1...sokat filóztam ezen én is. De még az orvosok se tudják mennyire jó és biztonságos ez. :? :( Így én hogy adassam be???
Szerintem azért van az immunrendszer hogy védjen, nem?
Nem akarom ilyen szeméttel mérgezni Norbit.De félek tőle.....remélem mi megússzuk.És remélem jól döntöttem.
De a bárányhímlő ellenit beadatom.
kisfiúkra elég veszélyes, kiskorban nagyon sok hólyag kijöhet és több szövődménye van mint az influenzának. :(
Unokatesómék sokat szenvedtek ezzel. :(
Mennem kell, uzsi idő van! Pussz!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata:én még szoptatok,Kevin sokat szopizik nem nagyon akar enni,csak egy két kanállal.Pudingot megeszi meg a banánt de ennyi másból csak pár katona.
H1N1:én is rengeteget filozok rajta,remélem megúszuk én se merem beadatni neki. :? A bárányhimlő ellen én is beszeretnémoltani,mikor lehet nemtudod?te mikor adatod?és hány oltás?ugytudom hogy 2 kell. unokatesod hogy szenvedett tőle?szegényke :cry:

000kata
 
 


L.Kata:láttam a másik topicba a tortát amit csináltál.Hát ámulok bámulok GYÖNYÖRŰ nagyon ügyes vagy.Cukrász vagy?

000kata
 
 


Sziasztok

lovaszkata
Norbika tündéri és nagyon ügyes! :) Jó hogy erős immunrendszere van és nem kap el semmit szinte! :)
Mondjuk hozzáteszem neki nincs testvére,aki hazahordja a sok bacit!
Ez sokat számít ám , én tudom.
Gyerekek nyáron nem voltak betegek,de amint megkezdődőött a suli,egyből. Ez van, ezt sajnos mi nem tudjuk kikerülni.

Aida
Néha váltok vele levelet iwiwen,de mostanában oda se írt nekem :(

Reni-vel mivip-en szoktunk irogatni.
Sok a gondjuk nekik is, de azért majd rászólok, hogy írjon nekünk is ide :lol: Vagyis megkérem, bocsánat

000Kata
Köszi. Gyerekek kilábaltak,de én nem.Nekem most már a hasam is megy.Orvoshoz nem jutok el, nem vigyáz senki sem Lizára addig,amíg elmenyjek dokihoz. :cry:
Én meg nem viszem be a beteg felnőttek közé.

---------------------------------------------------------------------------------------

Mutizok képeket,frissek még senki se látta, csak én , no meg már Ti :)

Kép

Kép

Kép

Kép

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Bocsi a nagy méret miatt, nekem így van fenn a gépen és most nem volt időm lekicsinyíteni :( Bocsi, bocsi.......

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa:nagyon édes Iza.Jobbulást neked.

000kata
 
 


Sziasztok!!!! Hát még él ez a topik???? Azt hittem már senki sem ír ide!
De jó hallani rólatok! :D
Mi is jól vagyunk!
Pussz
dawn
 
 


Dawn:mesélj magatokól :lol:

000kata
 
 


Szia Kata!Tüneményes babónak látszik Kevin! (gondolom az is:))
Matyi okt.4-én lesz 10 hónapos, és végre kb. két hete mászik, mint a csík. Nem kapkodta el...Sokat gagyog, de éjszaka még nem hagy aludni:((lányom már 3 hónaposan ,megtette:)) De a remény sosem múlik...
Sokat hordozóm két klassz(egészséges babafejlődést biztosító) babahordozóval(Manduca, Scootababy), a babakocsi gyakorlatilag ek van felejtve.
És most megint bejelentette szopiigényét, úgyhogy megyek...
dawn
 
 


Liza is milyen gyönyörű!!!!! Gratulálok, Ancsa!
dawn
 
 


Szia Dawn: örülök hogy irtál és hogy jol vagytok.Képet is kapok? :lol:
Kevinem hát igen egy tünemény ő is sokat gagyog és tud már menni egyedül nagyon ügyes :lol: Napi egyszer alszik,keveset eszik inkább cicizik.Jó hogy ti is ciciztek.Gyere gyakrabban.Puszika

000kata
 
 


Sziasztok!

Végre ide is eljutottam.Aranyosak vagytok,hogy hiányoltatok jól esett nagyon :oops: :D

L.Kata:Norbi nagyon édes gyerkőc :D Jó nagy már.Grat a 9.foghoz.Reméljük nemsokára kibújik az a fogacska.Sajnálom a rossz éjszakákat.Reméljük hamar elmúlnak.Kriszem hál istennek éjszakánként alszik csak,ha beteg akkor szokott rosszul aludni.Van,hogy olyankor egész éjszaka szenvedünk.Nagyon ügyes Norbi:DKriszem meg ellenkezni tud,de azt nagyon:DHa azt mondjuk,hogy nem akkor ő azt mondja,hogy DE:DŐ is pápázik,tapsol és ő is megtett már 3 lépést egyedűl,de inkább azért még kapaszkodva közlekedik meg négykézláb mászik:DÉs mindent megeszik hál istennek.Nem válogatós.

Ancsa:Sajnálom,hogy betegek voltatok és vagy :cry: Jobbulást kívánunk neked!!!Mi is betegeskedünk vagyis Krisz eléggé én csak kicsit.Nagyon édes Liza a képeken.Hogy vagytok?Neharagudj,hogy még nem írtam myvipre csak egyszerűen amikor leülök írni Krisz nem hagy békén addig amíg vele nem foglalkozok.Most is úgy írok,hogy férjem elvitte magával.De igérem írni fogok.

Kicsit félek nehogy a H1N1 legyen.Férjem mondja,hogy tuti nem hát remélem.Adok neki homeóst,de mintha rosszabb lenne.Holnap ebből szerintem doki lessz :cry:

Kata:Kevin nagyon ügyes már.Lassan tényleg szaladni fog :lol: Azért szerintem lassan kezd szoktatni más kajákhoz is,mert már kell nekik.Az nagyon jó,hogy még mindig cicizik.De nem éhezik mert jó húsban van :lol: Ma nem voltam a belvárosban,mert egész reggeltől takarítok,mosok meg főzök.Meg,ha Krisz nem gyógyul meg a héten akkor sajnos nem tudunk elmenni hozzátok :cry: De amint meggyógyul igérem megyünk.Jó lenne már talizni.

Dawn:Annyira örülök,hogy írtál.Örülök,hogy jól vagytok és,hogy minden oké veletek.Képet légyszi,légyszi :D

Anya szeme fénye :D

Kép apa gitárjával
:lol:


Kép


Kép


Kép Kis humor zsák :lol: Ezt a szakállat ő csinálta ám magának :lol:

Ja igen és már mondta azt a szót,hogy bugyi :lol: Fel is van véve.Meg ahogy magyaráz :lol: Nagyon édes olyankor.Megtudnám zabálni :D

Na még egy fotó :D

Kép

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Jajjj, de jóóóó hogy itt vannak a többiek is! :lol: :lol: :lol:

Köszönöm a dicsiket! :oops: :D
A süti dicsit is :oops: igen, cukrász vagyok! :D
Már filózom Norbinak mit kéne sütni!

Reni...jaj de szép a kisfiad! :D Ezek a szép szemek, imádni fogják a lányok! :wink: Fonmás, ügyes.

Ancsa...hogy vagytok???Remélem már gyógyulgat a család.
szép Liza, nagyon édes, jó dús haja van! :D

Kata...nem mondta a védőnő hogy kéne enni főzelékeket, husit sajtot, kiflicsücsköt rágni...stb??? :shock:
Nem akarok beleszólni, de én úgy tudom ilyenkor már sokféle főzeléket kell enni. :roll:
Nem jó ha csak az édeset eszi, mert késöbb se fog enni zöldséget, sósabb ételeket, szép lassan hozzá kell szoktatni szerintem.
Bocsi, remélem nem veszed rossz néven :oops: :( Csak jót akarok! :D
Kell a hús is,az 6-7 hós korban adtam előszörbabaétleben majd én főztem.
Mi 10 hónaposan kezdtük el a főtt tojás sárgáját is főzelékbe keverve. Persze csak ha nincs a családban erre allergia.

Dawn...de jó hallani rólatok is, hozol képeket??? :D

Én is hoztam, ha megengeditek! :oops: :D
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Lkata:nem veszem sértésnek dehogy.Tudom hogy kéne ennie de nem hajlandó enni amit mi eszünk abból eszik 4-5 falatot ennyi. :cry:
Nemsütnél nekem is egy szép tortát Kevin szülinapjára?persze nem ingyen gondolom kifizetném neked.Én érden lakom.
Nagyon édes a kép :lol: Apja-fia :lol:

000kata
 
 


Kata...szívesen sütök! :D De nem gond eljönni érte Lábatlanra???? :roll: nincs túl közel.
Sajnálom a kajálást, s ha mondjuk kis gyümölccsel készítessz neki először zöldségpürét??? :roll:
Mondjuk alma-burgonya vagy répa-őszibarack???Hm?
A husit sem akarja?Én adtam, mondjuk a husilevesből mellehusát pici répával, burgonyával...lével összeturmixolva.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata: nemtudom hol van lábatlan.nagyon messze?postázni nem lehet ugye?
megprobálom ezt a zöldség gyümit keverve.Amit mi eszünk abból eszik 5-6 kanállal,de azzal nem hiszem hogy jol lakik és persze cici :lol:ti ciciztek még?hányszor?

ma voltunk tanácsadáson 9300g és 71cm és megdicsérték hogy már egyedül megy :lol: :lol:

000kata
 
 


Kép

000kata
 
 


Neem, sajnos, már írtam pár napja, mi csak 5 hónapig ciciztünk. :(
Próbáld csökkenteni a cicit szerintem. :wink:
Először az időtartamát, majd a gyakoriságát is, és úgy nem gyullad be a cicid sem.
Lábatlan Komárom-Esztergom megye közepén van, Dorog és Tata között, így megvan???? :roll:
Nem tudom Érd hány km tőlünk :oops:
Kevin szép formás baba, Norbi hosszabb, ő már 78-79cm is van és 10,3kg :D

Ezt ma fotóztam, már így végigéri a kocsit! :shock: :D
Kép

Édes Kevin, jó pofa kép ez! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

L.Kata:Nagyon édes Norbika :D Szép nagy már :shock: :D Krisz nem tudom mekkora lehet 9hósan volt 72cm,de azóta tuti nőtt,mert az akkori rucija már kicsi rá :lol: De jó neked.Akkor nálad nem gond a szülinapi torta az biztos:D Anyum párja is cukrász :DKöszönjük a dicséretet.Te fiad is szép.Hát remélem ilyen marad a szeme színe.Azt biztos,hogy imádni fogják :D Mit kap majd szülinapjára?

Kata:Kevint megkell zabálni nagyon édes ő is :D Kis ügyes.Szép méretei vannak neki is :D Én is úgy szoktattam rá Kriszt a gyümikre meg a zöldségekre,hogy kevertem a tápjába.Te próbáld meg azt,hogy fejsz le tejcsit és ahoz keverj hozzá kicsit és napról napra többet.Hátha így elfogadja.Egy próbát megér. :D

Ancsa:Hogy vagytok?

Mi még betegek vagyunk remélem hamar meggyógyulunk.Tegnap Krisz megtett jó pár lépést egyedűl :D Nem számoltuk mennyit,mert annyira elérzékenyűltünk olyan büszkék vagyunk rá :D

Mennem kell.Jó éjt mindenkinek!
Betegeknek jobbulást!

Kép
Kép
reni_24
 
 


L.Kata : milyen nagy már Norbika,szép magas lesz.És az a nézés meg kell zabálni... :lol: Messze laktok sajnos :cry:

Reni:jobbulást nektek.Gyogyuljatok meg hamar.Köszönöm az ötleteket.
Nem sikerült venned csatot a kenguruhoz ( szürke kéne.)

Kevin már nagyon ügyes már alig mászik mindig csak megy :lol: :lol: :lol:

000kata
 
 


Sziasztok

De jó hogy vagytok! :)
Minden baba gyönyörű :lol: :lol: :lol:

dawn
De jó, légyszíves képet tegyél ám magatokról!!!!! VÁROM!

Liza meggyógyult,de én nem.
Már vagy 12 napja megy a hasam, görcsöl a pocim, beszakad a hátam, fáj a tüdöm ahogy levegőt veszek :wink:
Doki szerint vírus, de mivel nincs magas lázam, őszerinte nem a sertésinfluenza :shock: Akkor mi a franc???? Semmilyen vírus nem vett le így a lábamról még. Röhej,de nem merek kimenni az utcára se. 30 percenként dolgom van :shock: :shock: :shock:
Teázok,diétázok,de semmi javulás. :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Helló!

Ancsa...hogy vagy????? :( Mitől lehet ez???El fogsz fogyni :roll:

Reni...köszi! :D Háát, sütök Norbinak egy tortát, majd megmutatom.
Kap egy bélelt nacit, badyt,játékot, (zsiráf nyakára kell rátenni a színes karikákat)
Anyu is valami jó zenélős, villogós autót vesz neki! :D

Hoztam egy videot!
Norbika már így lépeget! :lol:

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/n ... i76PdZnw50

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.kata:nagyon édes a videó.Nagyon ügyes Norbika.
milyen tortát csinálsz ?

000kata
 
 


lovaszkata
Myvipen-en bejelöltelek vagy már 1,5 hónapja :)
Norbika nagyon tudja már a lépéseket :lol: Megyek, veszek tőle táncórákat olyan édi :lol: :lol: :lol:
Sajna nem, hiába van hasmenésem ilyen mértékben, nem fogyok semmit, sőt csak hízok meg hízok szülés után is :? Pont most mondta a dokim, vegyek fogyi tablettát s ha nem indul be ugy se a fogyás, akkor ki kell vizsgáltatni,mert nem normális hogy napi 1200 kalória mellett semmit se fogyok :evil:
Engem valaki tuti elátkozott valamikor, mert semmiben az ég világon nincs szerencsém :x
Nem ismertek olyat aki ,,olcsón " veszi le rólam az átkot????? :?:

Aida ugy eltünnt. Nem tudjátok mi van vele??

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Aidáról n is rég hallottam. :roll: :(

Ancsa...igen tudom hogy bejelöltél, de ez a hülye(bocsi)myvip nekem mindíg lefagy :roll: nem szeretem. multkor
felraktam 2 képet, aztán vissza akartam igazolni az ismerőseimet, erre nem kilépett az oldalról. :evil:
Berágtam azóta nem voltam a myvipen. :oops: :? Bocsi!

Sajnálom a betegséget, lehet tényleg ki kéne vizsgáltatnod magad. :( Szegénykém, tényleg nagyon rádjár a rúd. :( :( :(
Én se fogyok semmit :cry: utálom magam.
Pároddal legalább jól vagytok???Remélem megjavult kicsit. 8)

Kata...háát, valami figurásat csinálok, vagy csiga, vagy Mici mackó vagy Süsü...mert ezeket felismeri! :D
Lesz egy trancsírozós sima kis csokitorta is amit kedvére széttúrhat! :wink: :lol: Én meg majd áztathatom a rucikat :?

Na, de most húzok, mert elaludt Norbi gyors rittyentek valami ebédet! :wink: Páááá!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Jaaa, van egy olyan topic,hogy BABAKONYHA, oda szoktam irogatni jó baba kaja recepteket
(ha érdekel)olvassatok bele. :wink:
Ti is írhattok ha van valami fincsi kedvenc kaja. :lol:

Kata..amúgy hogy álltok a főzelékkel???Most jó olcsó és finom a sütőtök, sütöttél már Kevinnek?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata: nem csináltam még neki,mert bébiételbe se ette meg,de lehet megprobálom.
Mit kap Norbika szülinapra?

Tesot akar valaki?

000kata
 
 


Ancsa: szerintem is vizsgáltasd ki magad ártani nem árt.Pároddal jol megvagytok?

Aida jol van a 20éves kismamikba néha ir.

000kata
 
 


Nálunk tervben van a kistesó! :lol:
Jövőre jó lenne.De sajna az anyagiak még közbeszólhatnak. :?
Nálatok????

Ajándék...háát, tök sok mindent turiztam Norbinak télre, és vettem új badykat, harisnyát, cipőt....kiköltekeztem. :roll:
így olyan nagyon drága, vagy sok játékot nem kap :oops: :(
Egy zsiráf alakú karikákból összeépíthető figurát kap, meg egy kádba való kis játékot.
Anyukám még nem vette meg, de mondtam hogy vagy egy dömpert vegyen vagy egy olyan játékot ami zenél,
világít, állathangokat ad...ilyesmi.
Ki is néztem egy helyes autót, ami világít, zenél, .....de ezt már asszem írtam. :oops:
Barátnőm játék mobiltelefont vett neki, az is zenél- világít. :wink: Nálunk ez a menő!!!!
Keresztnayám ma volt itt, vett Norbinak egy édes farmernacit, ami tavasszal felhajtva jó lesz halásznacinak is. :wink: :D

Te mit vesztek szülinapra???????

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata:

kistesó: nállunk is jön csak azt nemtudom még most jöjjön vagy egy év múlva.Jó lenne most csak nincs semmi segitsigem és ugy nehéz lenne mert kevin még nagyon pici.Hát még nemtudom.Abbol viszont jó lenne hogy nem lenne nagy korkülömbség és tök jól ellennének .
Szülinap: hát még nemtudom ,zenélő játékunk van egy pár.Én járássegitőre gondoltam ami 2in 1 ben ami kismotor is vagy chiccotól a játékasztalt csak nagyon drágák néztem teszveszen is ott van a járássegitő és motor 5ért az még jó lenne jó állapotban is van vizilovas.
Ma voltunk orvosnál mert Kevin köhög és nagyon nyügi éjszaka is csak dobálta magát sokat sirt.Picit piros a torka de ugy semmi aztmondta a doktornő virus.
Közbe észrevettem hogy megnyilt az innye,jön a 7. foga akkor ez fájhatott neki.Vasárnap búcsú lesz,tök jó :lol: Kevinnek bizti tetszeni fog.Na jó hosszú lettem :lol: na megyek puszika

000kata
 
 


Sziasztok!

L.Kata:Nagyon.ügyes.Norbika :lol: Kis.táncos.lábú :lol: Hogy.lehet.felrakni.oda.videót?Felvettem.én.is.ahogy.megy.Krisz :D Úgy,hogy.már.mi.is.megyünk.és.elég.szép.távokat :D Már.szinte.nem.is.mászik.csak.megy :D Bizti.jó.lessz.a.torta :D Bár.én.is.tudnék.csinálni :oops: No,de.majd.anyum.párja.csinál,mert.ő.cukrász.Én.is.ruhákat.veszek.majd.Krisznek.szülinapjára.Meg.össze.dobunk.pénzt.és.veszek.neki.valami.játékot.is :D Mondjuk.ő.nem.igazán.értékeli.a.játékokat,de.hátha :lol: Akkor.majd.muti.meg.a.tortát.:D

Kata:Búcsú :D Kár,hogy.mi.nem.tudunk.menni :cry: Már.nagyon.régen.voltam.búcsúban.Még.gyerekkoromban.Hogy.vagytok?Sajna.csattot.nem.találtam.De.nem.adom.fel.:D

Ancsa:Sajnálom,hogy.nem.javúlt.a.helyzet :cry: Szerintem.is.teljes.kivizsgálás.kéne.Reméljük.semmi.komoly.Szurkolok.nagyon!!!!Gyerkőcök,hogy.vannak?Pároddal,hogy.vagytok?

dawn:Hogy.vagytok?Gyere.mesélj:DÉs.kérünk.képeket :lol:

Aida:Ha.olvasol.minket.légyszi.írj.mi.van.veletek.Remélem.minden.oké.

Most.megyek,mert.nem.vagyok.valami.jól :cry:

Jó.éjt.mindenkinek!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok csajok! :D

Jól eltüntem, bocsi! :oops: De tény, hogy jól kihalt a topik, aztán mikor újra éledt, nem néztem már be! Nagyon örülök, hogy szinte mind itt vagytok! Jó látni, hogy akikért itt aggódtunk már milyen nagyok és szépek! :wink:

Nagyon röviden rólunk, aztán majd vissza is olvasok (ezt mondjuk nem igérem) de próbálok bekapcsolódni!

Nem is tom hol kezdjem, asszem szülés ekött írtam ide utoljára! :shock: Na, az nem volt épp leányálom, jó nagy lett a drágám és hiába volt nyitva a méhszáj, elakadt a szülőcsatornában, mesérült a kicsi keze is, de két óra vákumozás után azért csak meglett! :lol: Mondjuk akkor nem nevettem, nagyon aggódtunk, hisz már császárra sem volt lehetőség! Na de itt van és csak ez számít! :D

Dóránk (így hívják kicsi lányunkat) nagyon ügyi, mindent elöbb vagy épp időben csinált, igazi kis turbócsiga! 6 hósan felállt, 7 hósan kapaszkodás nélkül állt, 8 hósan elindult, azóta már szalad és nincs megállás! Nem bántam volna ha kicsit lassabban halad, de már nem bánom, hisz a veszélyes időszakon már túl vagyunk! Bár nem kellett sokat aggódni, mert mindha úgy született volna, hogy tudta, hogy kell esni, írtó ügyesen tud popsira ülni! :lol: Nagytesóval imádják egymást, mintha a második apuja lenne! Nem bánom, hogy ekkora a korkülönbség, nagyon jól elvannak egymással! Nagyjából ennyi! :roll:

Ancsa! Én sem fogyok! Eddig a szopira fogtam, de pár napja már nem szopizik! persze nem a szopitól híztam, hanem egyszerűen éhes volta, mintha Dóra a gyomroból szívta volna ki a kaját! Most meg híztam egy kilót, pedig nem eszek annyit! Egyelőre a pajzsmirigyre gondolok, hisz tej van, szopi nincs, hátha kicsit megkukultak a hormonjaim, de ahogy elapad és hízok tovább, megyek dokihoz és mielöbb, ahogy Dóra engedi elkezdek mozogni!

Kistesó. Nálunk is tervben van, de elötte mindenképp fogynom kell, nem akaorm plusszokkal kezdeni a terhességet, legalább is nem ennyivel. Viszont nem vagyok már fiatal, úgyhogy belevágunk ismét januárban, persze ha minden jól megy! :roll:

Nu, most megyek, alvásidő van! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Sziasztok!

Kata: mi is azt a járássegítőt vettük meg Dórinak amit te szeretnél, de odaadtuk előző héten neki, mert a konyhaszékeket mindig eltolta a járólapon. Jaj nagyon szereti és nagyon szupi kis játék én teszveszen vettem, szerintem nagyon örülne neki Kevin.
A chicco aszttalt is megvettem ám, azt is teszveszről, de azt anyósoméktól kapja Dóri,. Azt nem adtuk oda az lesz a meglepi. Az is nagyon jópofa játék, én azt vettem ami átfordítható és építeni lehet rá.

Kistesó: mi tavasszal szeretnénk nekilátni és jó lenne ha hamar össze is jönne. Szerintem ha 2 év különbség van az már jó, csak tudjon menni, ne kelljen egyszerre 2 babakocsi. De több gyerekes anyukák most lehet erre rácáfolnak :wink:

Reni és Lovászkata babája nagyon édes, igazi kis pasik már. Liza is olyan szép nagy kislány már. Én sokkal nagyobbnak gondolnám mint 11 hónap olyan szép vonásai vannak, és mennyi haja :D

Ancsa: remélem már jobban vagy. Bocsi ha belekotyogok de nem lehet hogy candida gombád van??? a tünetek alapján rögtön ez jutott eszembe, hasmenés, fogyás nuku... inkább hízás. nincs rossz lehangolt hangulatod? nem kívánod nagyon az édességeket??? ez mind a gomba elszaporodásásra jellemző tünet. Ha nem akkor ezer bocs, de nekem már volt egyszer ilyesmi, nem súlyos, ezért kis diéta helyrehozta.
Vendég
 


Gröni most olvsatalak csak. Nekem is fogyni kell a tesóig kb 10 kilót. Én már elkezdtem a fogyit, de nem megy a legjobban :? Neked is Dórid van. :D Tudsz róla képet feltenni? Én is eszek enyém Dóriról.
Vendég
 


Beagle:én is azt veszem ami átfordithatos és épitős.Mennyiért sikerült venni?
képet rakj :lol: :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

gröni:jajjjjjjjj,de.jó,hogy.te.is.jelentkeztél :D Örülök,hogy.jól.vagytok.és.minden.oké.veletek :D Képet :D

beagle:Végre.te.is.vissza.találtál.ide.hozzánk :D képet :D Köszi.a.dicsit :D Bizti.lánykád.is.szép :D

Nekem.is.fogyni.kell.kistesó.előtt.Én.is.elkezdtem,de.még.nuku.eredmény :cry:

Holnap.bővebben.jövök.csak.most.egyedűl.vagyunk.itthon.Krisszel.

Addig.is.vigyázzatok.magatokra!!!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


sziasztok :)

Jajj de jó hogy ennyien itt vagytok :):):)

beagle
Nem tudom,de kívánom az édességeket és sokat hízok-hízok, vagyis híztam a szülés után is / +20 kg / :oops: :oops: :oops:
És a hangulatom is depi, ahogy mondod :shock:
Honnan tudnám én ezt kideríteni hogy van-e ez a Candida gombám?? :shock:
Marha nyavalyás vagyok, minden szart össze szedek mindíg :x
Babócádról mutizz képet!!!!! :) Léci, léci, léccccciiiiiii :D

Reni
Olvasd mit írtam! Mivip-en! ha nem jön össze, akkor rudok másik helyet is :lol: :lol: :lol: Én pont tegnap írtam meg a pályázatot rá és ha minden igaz, Szerdán döntik el hogy megkapom-e vagy sem !Csak azt nem tudom engem mikor értesítenek.
Szoríts kérlek!

Grönikém
Úgy eltüntél mint szürke szamár a ködben :lol:
Jó hallani felőled. Én szívesebben venném ha írnál néha- néha magatokról. :)

Na Liza ideges mennem kell, de majd folyt.köv :arrow:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa:
Vannak helyek ahol ezt szűrik. Keress rá a gugliban úgy hogy candida szűrés. Nem tudom Tatabányán van e. Itt Pesten a Móricz Zsigmond kőrtéten van.

Én is gondolkodom hogy elmegyek szűrésre, mert nagyon kívánom a kaját, fogyni nem nagyon tudok. Valahogy az összes fogyókúrát elrontom :? nekem rossz hangulatom nincs. de ettől még lehet hogy nálam is bejátszik ez.

képet később rakok.
Vendég
 


Beagle:nem irtad h mennyiért vetted a játékasztalt.

Ti mit csináltok ebbe a sz..r időbe?

000kata
 
 


Sziasztok!

Ancsa:Válaszoltam arra amit írtál.Mi kiesünk belőle sajnos pedig jó lett volna.Mi a másik? :D Hátha az jó :D Én is nagyon kívánom az édességet meg a kajákat.Fogyni én sem tudok pedig szedek fogyi tabit is,de eddig egy dekát sem fogytam sőt híztam :cry: Lehet elmegyek a szűrésre amit beagle írt.Lehet nálam is candida van.A candida a szervezetben van csak van akinél elszaporodik és elég car dolgokat tud okozni sajnos :cry: Mindenképpen nézesd meg.

Gröni:Hogy vagytok?Képeket kérünk :lol:

dawn:Merre vagy?Hogy vagytok?Te is légyszi rakj fel képet :D

beagle:Hogy vagytok?Próbáld ki,hogy igyál limonádét.Azt hallottam a tv-ben,hogy a limonádé lugosít.És van,hogy azért nem tud valaki fogyni,mert túl savas.

Ancsa te is próbáld ki hátha használ!!!Én is kipróbálom.Ez most jutott eszembe azt hiszem a csak csajokban hallottam.

Kata:Mi bent kuksolunk

:cry: Krisz nagyon nem bírja,hogy nem tudunk kimenni :cry: Remélem holnap már kicsit kitudunk majd menni.

No megyek,mert Krisz már itt űl az ölemben így meg nem tudok nagyon írni.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Ancsa:Szorítok neked!!!!!!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni: nekünk is rossz ez a rossz idő.Mi csak az udvaron szoktunk lenni vagy elmegyünk a boltba.Itt nincs hova menni sajna,még egy játszótér sincs :cry: Remélem holnap jobb idő lesz,legalább ez
a hülye szél ne lenne.Kevin is nagyon nyügi volt ma,semmi se volt jó neki. :cry:

000kata
 
 


Kata:Hát ma sincs sokkal jobb idő sajnos :cry: De legalább nem egyfojtában fúj a szél legalábbis itt.Úgy döntöttem átszaladunk anyuékhoz kb.10perc gyalog addig is levegőn vagyunk.Kedd óta kise mozdultunk a lakásból :cry: Kezdek bedepisedni nem bírom,ha sokáig nem mozdulok ki.Itt nem lehet kimenni az udvarra após miatt :cry: Akkor szoktam kivinni,ha dolgozik vagy Laci itthon van akkor megtud védeni,ha valami lenne.Mostanában mondjuk elég tűrhető itt a helyzet.De sose tudni mikor lessz valami apjából minden kitelik sajna :cry: Hát igen én nem is tudnék ott lakni szinte a semmi közepén :cry: Rossz lehet az biztos mindentől távol :cry: Úgy látom lehet jön a 8.fogacska :D Lehet azért ilyen Krisz meg ez a hülye idő.

L.Kata:Hogy vagytok?Milyen lessz a szülinapi torta?Mindjárt szülinap :D

Ancsa:Hogy vagytok?

Többiek???Gröni,dawn???

Kép
Kép
reni_24
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: