Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:48-kor.
Vendég
 


Emese: ez kesz, ugy nevettem amikor olvastam, hogy Szojinak nem eleg Marci, most de rogton meg egy kistesot akar...hehehe... en tamogatom az otletet!! :)
Egyebkent nem csodalom, hogy allandoan a mehecske-cuccban akar lenni, nemcsakhogy aranyos, de jol is all neki! :)
Ha ez vigasztal, Bercel is tok anyas 2 hete, orul neki ha mas is van korulotte, de csak amig engem lat. Ha kimegyek a szobabol, ORDIT, de mint az allat, sikitozva... tegnap nagymamamnal voltunk, es ugy orditott, hogy belefajdult a fejem... kis meregzsak... :)

Uszi, szemolcs, :twisted: :twisted: :twisted: Tavasszal en is el akartam kezdeni vinni uszikalni, hatha lefarasztana kicsit az en orokmozgomat, de emiatt a szemolcs-mizeria miatt meg vacilalok... annyira kiszamithatatlan... es nagyon nehez megszabadulni tole!!

zetus8
 
 


Fronell: de jo hogy irtal!! Mar regen voltal, de mivel hoztal aranyos-hintas kepeket, ezert most az eccer megbocsajtok, csak hogy lasd, kivel van dolgod... :) :lol: jajajaj ehes Bercel, mennem kell, de majd meg jovok! Ja, es 4 napja nem faj a fogam, ugyhogy a mennyekben erzem magam!!! Csak igy is maradjon,ma kaptam belem bele megint ideiglenes tomest, remelem most mar minden okes lesz, es lassan nem kell allandoan fogorvoshoz mennem...

zetus8
 
 

 
 

Hella :)

Bea, muzikális Rozi? :lol: Videjó nincs véletlenül? :D
Bogyóm is felébredget, időnként elég sokszor, de cicivel visszaalszik, úgyhogy nem panaszkodok :) Lassacskán egyre jobb lesz nálatok is a helyzet :)

Szoni, ehehehehehehe...lányod "intézi" a másik kistesót? :lol:

Fronell, Alma télleg jó husiban van :lol: Kis bogárszemű húsgombóc :lol:
Hehe...Apa haverjai közül páran már közölték, hogy 15-20 év múlva jelentkeznek :mrgreen:
Egy műsorban azt hallottam, hogy a pirinyók kb. másfél éves korukra értik meg, hogy ha Anya (vagy akivel a legtöbb időt töltik) elmegy, akkor vissza is fog jönni :roll:
Ohh, jók lehetnek azok az ÉN hetek :D Nekem én-napjaim vannak, hetente járunk el a szüleimhez 2 napra :)

Zetus, még nem újítottam albumot :oops: De szólok, ha lesz másik :)
Nah, végre fogfájás nélkül! :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Köszi csajok a jó kivánságokat és a biztatást. rám fér mert néha nagyon el vagyok keseredve és visszaforgatnám az időt.nem tudom hogy meg tudok e birkóznni ekkora felelőséggel.

nagyon nagyon félek látva a gyerekemet és bele se merek gondolni mi lesz vele....már most látom rajt a visszafeljődést,nem tudok vele ugy kommunikálni mint azelőtt,keveset mosolyog és játszik..ezt nagyon rossz átélni

Kép
bóbita3
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:48-kor.
Vendég
 


Bobita: sajnalom, remelem hogy minden jora fordul majd...

Fronell, szerintem arra gondolt Bobita, hogy visszaforgatna az idot, amikor meg ugy tudtak, hogy minden rendben van... aztan ha nem, majd Bobita kijavit... :?
Hol szuletttel egyebkent? Azaz hova mesz kikapcsolodni?

Bea: Rozinak Boldog Hofordulot!! En a helyedben ma adnek neki kolesgolyot! Megiscsak hoforduloja van... :wink:

zetus8
 
 


Szóval nem igazán tudom mi is ez, merttaknyol meg minden de azóta hálisten nem volt hőemelkedése.
Én a fogára tippelek, legalábbis reménykedek, hogy csak az. Az a legjobb az egészben, hogy 2 hétig folyt az orra és porszívóztuk, ami egy horror volt. Adtam neki homeós bogyót és el is múlt a nátha (vagy ettől, vagy nem) erre most megint :?

Köszönöm a hófordulós köszöntéseket, Rozi nevében. És közkívánatra a héten beszerzem a kölesgolyót és kap Rozibaba, nehogymá hátrányos helyzetű legyen :wink:

Fronell!
Nagyon cuki Alma a hintán, láthatóan tényleg élvezi! Akkor jövőre talizunk a kocsonyafesztiválon :wink: Hú az még nagyon messze van, remélem azért addig még találkozunk.

Judit!
Nincs felvétel a riszálós Roziról, de majd pótoljuk! Képen nem lehet látni, hogy riszál :? Hogy érted, hogy apa haverjai 15-20 év múlva jelentkeznek? Kicsit lassú a felfogásom :roll:

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Ildi: fogalmam sincs honnan jutott most eszembe, de mi ujsag Timi kutacsaval?

zetus8
 
 


zetus:
Hat semmi nincs vele. vagyis en merem merem az ujjammal, de nem vettem eszre, hogy erdemben kisebb lenne. Kedden megyunk prevenar oltasra es akkor majd megmondja a dokino, hogy lepjunk e, vagy sem. elvileg majd csak egy honap mulva kene menni valami koponya uh-ra, ha addig nincsen valtozas. Nem tudom mi lesz, de naponta nezegetem neki :oops:
Fogfajas jo, hogy elmult, de akkor mar nem jarsz erre?
Talalkozhatnank valamikor megint, hisz lassan eltelt megint egy honap. :D

Ne haragudjatok, hogy nem irtam mar regen, de mindig jottem, beneztem, de alig volt idom a gep elott ulni. Es annyira elszomorit es ledobbent, hogy Bobitaek most milyen nagy kuzdelemben vannak. Annyira nehez elkepzelni es megis annyira megborzongok a felelmtol, hogy mi is barmikor valami varatlan bajt megtudunk a gyerekunkrol es aztan a baj nem jon egyedul... Szoval nagyon egyutterzek veluk es nem igazan talalom a szavakat, arrol nem is beszelve, hogy nem tudok segiteni, pedig szeretnek...:( Timi is kicsit jobban lefoglal mostanaban, hogy mar allandoan maszni akar es a delelotti alvasa is elcsuszott a korabbi szuper idobeosztashoz kepest. Most mar napok ota 6.15 korul felkel, szopizik es kb 1 orat fetreng mellettem az agyban, mire visszaalszik es aludna meg 8.30-kor is, amikor felhuzom a redonyt es erre felkel. Emiatt ma pl. el is maradt a delelotti alvasa, vagyis mar csak delutan alszik napkozben... Ezenkivul pedig allandoan nyugoskodik, mert faradt es szerintem a fogacskak felul nagyon ki akarnak jonni mar.

Junius:
Rozinak boldog hofordulot! :lol: Meg persze javulast is!
Annyira megy az ido. :lol: Mi most a rizsgolyot is esszuk :P Timi ezt talan meg jobban is szereti, mert kisebb... :roll: Raadasul, amin ledobbentem tud mar enni ketszersultet es babapiskotat is. Megfogja es majszolja. Tunderi :D Na nem adok neki minden nap, de annyira cuki vele es annyira izlik neki, meg imadja, hogy csak o eszi es en nem segitek benne :D

En hetek, en napok... :roll: nekem legjobb esetben en oraim vannak... Ilyenkor lefekhetek aludni :lol: vagy megnezhetek egy filmet megszakitas nelkul. Ezenkivul nem nagyon. Pedig hamarosan bevezetem, mert nekem annyira, de annyira fogynom kell es el kell jarnom mozogni vegre. Mar utalom magam igy...

Emese:
Hat akkor kihagyjuk az uszodat, majd nyaron a Balcsit probaljuk, na nem mintha ott nem szedhetne ossze semmit...
Szerintem Szonja tud valamit a kistesorol, marmint az ujrol, amit meg Ti sem :P Nagyon draga vele. :)
A ruhaja meg cuki, tetszik, hogy ennyire ragaszkodik hozza.

Fronell:
timi is kis husgomboc, de azert nem er Alma nyomaba, mert o meg csak 9200 g korul van... Igy is annyira husika. :lol:

baratodildi
 
 


Bóbita... bízni kell a gyógyulásban! Iszonyat teher, de akkor is. Írtad régebben, hogy nem teljesen számíthatsz a családodra tennivalók terén... ez változott azóta? Tudsz kire támaszkodni?

Bea, úgy értettem, hogy apa haverjai is le vannak nyűgözve a kiscsajtól, és közölték, majd x év múlva jelentkeznek - érte :) Pojén :wink:

Rozinak - már megint utólag :oops: - Boldog Hófordulót! :D

Zetus, fogad azóta is oké? :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Ugy örülök hogy mindenki rendben szépen fejlődik és nagyon ügyesek abébik.
Nálunk változás nincs mozgás szempontjából,mert nincs kapaszkodó reflexe,de lehet ez legyen alegkisebb problémám?

Amugy már eszünk és nincs minden nap hányás,jobb a kedve is és már kevesebbet alszik. Na meg éjjel 2* eszünk 1 kor és 5 kor,de nem bánom mert vhogy fel kell hizlalnom,nekünk az fontos ha bármi probléma van ne a mostani súlyából veszitsen.

Hazajöttünk és azt mondták diétáztassam mert jó ideig nme kapott tejes dolgokat. Hát az a baj nem akart már se répát se krumplit enni igy rizikózva csináltam neki tápszert gondoltam max összefossa magát. nem igy volt mert két napig gombocót kakilt és azóta is nagy részben tápszert eszünk. napi fél főzi és egy kis gyümi atöbbi tápi. Foga még mindig nincs :oops:

Néha van olyan gondolatom hogy nem fogom tudni végigcsinálni,és jó lenne ha ő nem lenne. mi lesz ha majd felfogja hogy ő beteg és más életet kell élnie és még pozitiv an gondolkodom, senki nem tudja mi lesz az orvosok is csak tapogatóznak.
Miért nem tiltakozik a szervezet a hibás gének ellen?????? és sajnos egyre több az ilyen génhiba.

Tudom van egy mondás és sokszor megismétlem: élj a mának és az örömteli pillanatoknak!

Kép
bóbita3
 
 


Jaj Bobita annyira sajnalom... de annak orulok, hogy most mar picit jobb a kedve, es eszik is...
En vallasos vagyok, ugyhogy ilyen teren az egyik "vegletet" kepviselem... biztos megvan az oka, hogy a kis Liza miert szuletett meg, hogy mi, azt csak a Joisten tudhatja egyenlore... de gondolj csak arra, hogy mar ezalatt a par honap alatt mennyi oromotok volt benne! Ismerek tobb olyan csaladot is, ahol beteg kisgyerek/kiskamasz/felnott van, es tudom, hogy ez mekkora felelosseggel, aldozattal, szolgalattal, feladassal, stb. jar. Nem konnyu nekik, ez teny. De jobb emberek lettek a kislanyuk/fiuk altal, hihetetlenek ezek a gyerekek, annyi szeretet es odafigyeles, tiszta gyermeki artatlansag van bennuk!
Tudom, azt gondolhatod: konnyen beszelek, es lehet hogy igy is van, en megis azt mondom, hogy probald meg elfogadni Lizat ugy ahogy van, annyira nagy szuksege van rad, kulonosen most... olyan kis erzekenyek ebben a korban, mindent megereznek...
Kitartast kivanok neked, es hogy elobb-utobb az orvosok is tudnak valami okosat mondani, a kis Liza pedig erot merit abbol a szeretetbol amit toletek kap, es csakazertis eros, fuggetlen nagylany lesz! :)

Ildi: hat remelem kedden mindent rendben talal a doki a kutaccsal...
Hetfon kell mennem reggel fogorvoshoz, ha jol emlekszem haromnegyed 10-re. Mit szolnal ha utana felugranank hozzatok? Szerintem ez ugy fel11-11 kozott lenne. Otthon vagytok akkor?

Judit: kedves vagy hogy erdeklodsz... :) A fogam teljesen rendben van, nem faj, es ez meg mindig foldontuli boldogsaggal tolt el. Biztos azert kapunk ilyen-olyan fajdalmakat, bajokat, hogy utana tudjuk ertekelni amikor egeszsegesek vagyunk... hat en most nagyon ertekelem ezt a fajdalommentes letet!! :) Hetfon megyek megint fogorvoshoz, akkor betomi a gyokereket, utana mar remelem tenyleg fellelegezhetek... egyebkent ma is megyek fogorvoshoz, csak ma az allkapcsom miatt... hosszu tortenet... total degeneralt vagyok... :oops: :D Egy het mulva meg borgyogyaszhoz, mert az utobbi 1 evben tobb mint 50 anyajegy kijott rajtam, es tobb olyan van, ami egyre nagyobb, ugyhogy meg akarom nezetni... meg szerencse, hogy van minderre penzunk, mert borgyogyaszhoz is ha nem maszekhoz mennek, tobb mint fel ev mulva kapnek idopontot... koszi... annyira nevetseges! Na mindegy. TESSEK FRISSITENI AZ ALBUMOOOOOT!! :):):):):)

zetus8
 
 


A 9 hónapos ANNALUCÁNAK Boldog Hófordulót kívánok!

Judit!
Így már értem a poént! :lol: Csak arra nem gondolnak a haverok, hogy Annalucának talán ők már kicsit öregek lesznek :wink:

Bóbita!
Én is abban hiszek,hogy igenis van célja annak,hogy Liza megszületett és hozzátok született. Szerintem teljesen normális most, hogy úgy érzed talán jobb lett volna neki, ha meg sem születik, De hidd el nem így van. Annyit fejlődhet az orvostudomány, minden nap kitalálnak valamit, neked nem szabad elveszítened a hitedet. Biztos vagyok benne, hogy rengeteg örömötök van ebben a kis tündérkében és abban is, hogy ő rengeteg szeretet kap tőletek. Ez a legfontosabb!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


zetus
Varlak :D :D :D

Bobita
Nagyon orulok, hogy mar megjott Liza etvagya... :lol: :lol: Nehez ez az idoszak, de biztosan lesznek konnyebb szebb napok is. A betegseggel meg ha szuletik alaki konzebb feldolgoznia, mert o mast nem ismer. Legalabbis en ezt igy kepzelnem. Nem tudom a termeszet mit szelektal es mit nem, de sajnos nem annzira tokeletes ez a szelekcio. Nekem is meg kellett egy elozo terhessegemet egz fejlodesi rendellenesseg miatt a 19 het vegen szakitani. Nehez dontes volt az is, nehez egyuttelni nekem meg a dontessel is. Nektek nem volt dontesi lehetosegetek, talan igy kell lennie, Etusnak igaza van. Isten tudja miert, de biztosan megvolt az oka. :cry:

baratodildi
 
 


Szepnevu, szepszemu, szephaju Annalucam! Boldog hofordulot!!! :)

zetus8
 
 


Sziasztok :)

Zetus, Bea, köszönnyük szépen, naonaranyosak vattok! :D
Bár lemaradtam 12 órával :oops: , de Bercelnek is Nagyon Boldog Hófordulót! :D
Hát nem fura? Most születtek! És már mekkorák... :lol: Észbe se kapunk, oszt hozzák haza az intőket a suliból :wink: :D

Bea, azé én is remélem, hogy nem csak Apa haveri köre lesz a "vőjelölt" felhozatal :mrgreen:

Zetus, a várandósság alatt én is bepöttyösödtem :oops: :) Én a szimpla növekedésükért nem izgulok, úgy tudom akkor lehet baj, ha változik a színük, a felszínük, és az alakjuk. De persze jobb, ha megnézeted, fő a biztonság!

Bóbita, csak ismételni tudom az előttem szólókat, csak talán más megközelítésből: én sem hiszek a véletlenekben, oka van, hogy most ezt át kell élnetek. Soha ne gondolj a legrosszabbra, mindig a pozitívumokat nézdd, erőt meríteni csak azokból lehet.
Örülök, hogy Liza már jobban van! :D Nyilván pszichésen is jót tett neki az otthonlét :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Zetus:
Na anyajegyek teren en sem panaszkodhatok. Nekem is rengeteg uj nott terhesseg alatt. Mar tobbszor voltam azota is borgyogyasznal. Allitolag nem aktivak jelenleg, de pl. nyaron csak napvedovel mehetek ki, es akkor is inkabb arnyekos helyeket javasolnak.
Ki nem allhatom oket. Raadasul nekem meg valami bizarr borkinoveseim is lettek, amiket le kell majd szedetnem jovo osszel, ha mar nem szoptatok es nem sut a nap annyira...

A hofordulos Anna Lucanak es Bercelnek is szivbol gratulalok!

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Fúú, most biztos ki leszek közösítve, de azért sztem ez nem ennyire egyszerű, hogy vkinek beteg gyereke van és akkor azt mondjuk, hogy megvan az oka, meg a jóisten akarta, így, stb. Hallottam már olyan esetről, hogy down kóros volt a gyerek és széthullott miatta a család. Azért gondoljatok bele, hogy 0-24 órás odafigyelést igényel, semmi szabadidő, amit az ember magára fordíthatna, pedig a szülő nem csak szülő, hanem egy teljes értékű önálló személyiség is, akinek szüksége van arra, hogy időnként magával is foglalkozzon. Különben besokall és az aztán senkinek nem tesz jót. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy milyen megélni, hogy nem tudsz segíteni a gyerekeden. Hát ha ilyen áron kéne jobb emberré válnom, akkor köszi, de nem kérek belőle.
Remélem nem bántottam meg senkit, mert nem akartam, de én vmi ilyesmit gondolok ezzel kapcs.

Szóval Bóbi!
Tökre megértelek, hogy mit érzel, de azért mégis tényleg gondolj arra, hogy Liza mennyire szeret téged, Te is őt. És tényleg fő az optimizmus. Kitartás!!!

És! még Marcinak sincs egyetlen foga sem.

Fronell!
Almabébi édes a hintában :)
Szonjinál a méhecske lázat most le tudtam azzal csitítani, hogy elszedtem tőle a jelmezt, mondván: ki kell mosni (ami igaz is, csak még nem jutottam oda).
A pihi miatt pedig én is irígykedem nagggyon.

Etus!
Harmadik gyerek??? Na persze. Most abban a stádiumomban vagyok, hogy tuti felkötném magam (persze biztos nem).
Bónusz tali Ildivel? Nem ér!
Marci meg Bercel ennyire egykaptafa természet, talán nem véletlen, hiszen csak egy betű a különbség a nevükben.
Jó, hogy végre nem fáj a fogad.
Bőrgyogyi meg: tényleg jobb félni, mint megijedni.

Nálunk Marci betegeskedik, de igazából nem tudjuk, hogy mi baja van, mert lázon és sírdogáláson kívül más nincs (egyelőre).
Ami kicsit aggaszt, hogy 1 hónapja nem nőtt a súlya (igaz nem is csökkent) és leginkább csak cicizne, pépes nyamiból csak pár falatokat eszik.
Hétfőn megyünk vele fülészetre, meg még ki tudja hova, hogy mondjanak vmit.

Mennem kell, mert apával már nem bírnak egymással.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ja! Majd elfelejtettem:
Én is minden szépet és jót kívánok a hófordulós bébijeinknek.

Ildi!
Szia :wink:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Kép
Kép
Kép

A hintaban a jatszoteren eleteben elsoszor. :)

Szonibaba:
Probaltad mar, hogy esetleg nem pepeset adsz neki, hanem mondjuk kolesgolyot? :wink: Bebieteleket sem szereti?

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:49-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi!
Igen a kölesgolyót már eszegeti (ill. szopogatja, Szonji is naon szerette), de az azért nem ebéd.
Bébiételből is, ha jó napja van, csak egy fél üveggel eszik meg, aztán tépi a ruhámat a ciciért.
De a múltkor adtam neki igazi húslevesnek a levét. Na azt bezzeg ette kétpofára. Ehhez viszont nem akarom hozzászoktatni, mert ők még kicsik ahhoz, hogy rendes felnőtt kosztot egyenek(só, fűszerek, miegyéb).

Fronell!
Hát nem irigyellek a lépcsőzés miatt. Megvan a veszélye, hogy a kisasszony akkor is nekiindul, amikor épp nem nézel oda.

Na az én kiskutyám is megjött, megyek, mert lerendezi nekem a kábeleket.
Ja!
Már ő is feláll, de a leülés még nem megy, úgyhogy náluk ebből vannak a kisebb balesetek.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Emese!
Rozi is ilyen, hogy főzeléket alig eszik, viszont a cicit követeli! Én nem bánom, de nem szeretném ha nyáron leszedné rólam a ruhát a játszótéren :? Állásból majd hamar megtanul lecsüccseni, de addig is úgy dőlnek mint a zsák.

Ildi!
Timike nagyon szép kilány, látszik, hogy élvezi a hintát!

Fronell!
Képzeld Rozi is tud már lépcsőn mászni, de én mindig elterelem a figyelmét, hogy ne menjen lépcső közelébe. Ennek örömére már azt is megtanulta, hogy kell a fotelbe felmászni mondjuk a porszívó segítségével :lol:
Én hét :lol: jó kikapcsolódást!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Fronell: pihi utan gyere es szamolj be milyen volt a hetetek!

Anyukam jon hozzank penteken, mar ugy varom mint a gyerekek a nyuszit... :D ugy volt, hogy szombaton elmegyunk a Csodak palotajaba, 1 eve nyuzom erte Olivert... de mondtam neki, hogy inkabb ne menjunk, nem is erdekel annyira, inkabb ALUDJUNK! :)
Annyira de annyira faradt vagyok! Bercel egy duracell-nyuszi, egesz nap porog, SEMMIT nem lehet mellette csinalni, amit nem panaszkodaskeppen mondok, csak hat faradt vagyok na. De jon az anyukam es majd alszom. Eljen! :)

Voltunk hetfon Ildieknel, tok edesek voltak a gyerekek, Bercel mint egy tank korulbelul, ramaszott Timikere, meg elvette a jatekot ami Timi kezeben volt, de Timi nem hagyta magat es visszavette. Vicces volt :) Csinaltam tok jo kepeket, remelem holnap lesz idom, es akkor majd rakok fel parat... Timi mar nagyon ugyesen maszik, es hipp-hopp elindul ulesbol es vissza, meg mondja hogy "nemnemnem". Eeedes! :)

zetus8
 
 


Fronell:
Szuper lehet ez a lepcsozes :) Mi most megyunk le megint anyosekhoz, ahol az egesz haz tiszta lepcso (6 szinten van epitve a haz, minden szinten csak 1-2 helyiseg), nagyon kivancsi leszek, mert a sogornomek a kislanyukat meg 2 evesen sem engedtek egyedul lepcsozni ott... :roll:
Jo pihizest! En tegnap kaptam 1 ora pihit, hogy vegre alhassak :D Isteni volt!!!

Junius:
Rozi hogy van ejjelente? Bennem ma ejjel tudatosodott, hogy Timi mar megint azert ebred fel rendszeresen, amikor a nap, vagyis 6-kor, mert ehes. Ma ugyanis felkelt 2. 30-kor, szopizott (amit mar regen nem csinalt ejjel) es utana megint tudott 8-ig aludni :D Most majd kiserletezek, hogyan tudnam este jollakatni, igy is potolom neki a tejcit lefekveshez a fagyasztobol, de most mar ugy erzem nem eleg ejjelre neki a tejci, lehet jol megvacsiztatom majd furdetes elott valami jo kis pepes akarmivel... mar ha hajlando lesz megenni persze.
Kiserletezgetek, amig szombaton le nem utazunk videkre, ott ugysem tudok kiserletezni.
Tenyleg imadta a hintat, de meg itthonra azota sem sikerult venni. Legutobb a bababoltban valami bugyuta rugos hinta volt csak, amikor vegre eljutottam es gyerekulest vettunk.

Zetus:
Varom am nagyon a kepeket! :) Bercel pedig egyszeruen csucs edes, ahogyan focizik! Pentekkel kapcsolatban csak annyi, hogy ma ejjel Timi betaknyosodott. Fogalmam sincs mitol, de az is lehet csak a tegnap kapott masodik Prevenar oltas gyengitette kicsit le. Laza nincs, de folyik az orra, tusszog es ujra elokerult a porszivo...
Kepzeld tegnap allandoan felallt a furdokadban (meg jo, hogy mar nem a kadallvanyon furdetunk :wink: ) es azota a jarokaban is konnyebben sikerul neki a mutatvany. :lol:

szonibaba:
Mi lenne, ha husvet utan valamikor megint osszejonnenk. Persze ez mindenkire vonatkozik, nem csak ratok. :) Itt lehet nalunk, csak meg nem tudom ferjecskem mikor szabaditja fel a lakast, mert a nappali egy bababulihoz kicsit kicsi nalunk. Igy ket babaval meg eppen elment. :roll:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Ildi ! Hát még az is nagy szó hogy van tejcsi és nagyon ügyes már a Timi is.
Olyan jó olvasni bennteket.

Igaz azt mondják addig van nyugalom mig egyhelyben elvan a gyerek,hát az enyém még elvan.
Örülnék ha produkálna vmi ujat...

Amugy voltunk Mri-n nem mutatot ki semmit,tehát okosabbak nem lettünk,igaz jó hir hogy nem találtak semmit.
Hős volt a pici lányom mert hajnali ötkor evett utoljára és fél 2 kor volt a vizsgálat és rá egy órájára lehettt teáztatni aztán meg enni ha nem hány, Hál isten nem volt semmi gond.

Liza is náthás és egy picit köhög hát most ez a köv betegség,amugy most hivtak az Antsz-től hogy az egy hete beküldött székletbe calici virust találtak tehát ez is megvolt.
Mi jöhet még???????
Nekem arcüreg gyuszim van már másfél hete hát ma jutottam el orvoshoz.
Jövő hónapban tudunk menni a bethesdába szakorvoshoz kiváncsiak vagyunk az ottani szakvéleményre is mert itthon nem értenek ehhez a betegséghez,vagy csak nincs tapasztalat.

Hát ennyi még egyszer köszönöm az együttérzést adot egy kis erőt. meg hát nagyon jó kedve van mostnában és jól eszik ami megnyugtató számomra,

Mindenkinek jó egészséget kivánok és kellemes húsvétot!!!!!!

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, ha zavarok, csupán pár perc erejéig alkalmatlankodom.

Azoknak, akik Angelcare Captiva pelenkatartó szemetest használnak, szeretnék a figyelmébe ajánlani egy olcsóbb utántöltési lehetőséget.

A termékről az alábbi linkeken található részletes leírás, de aki nincs regisztrálva a Tesz-Vesz-en/Vaterán, és venni akar, az priviben elkérheti tőlem az e-mail címet, ahol tud rendelni.

Tesz-Vesz: http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=329687737

Vatera: http://www.vatera.hu/angelcare_captiva_ ... 55625.html

Mégegyszer ne haragudjatok a zavarásért, további jó fórumozást!

gerbera33
gerbera33
 
 


Kellemes húsvétot mindenkinek!

:D :D :D

Bobita:
A natha biztosan hamar el fog mulni, Timi is ma mar jobban van. En nasivinnal, sterimarral kezelem a nozijat es meg kap calcimusc-ot is.
Szerencse is, hogy jobban van, mert holnap utazunk anyosomekhoz megint.

baratodildi
 
 


Sziasztok :)

Kicsi és nagyobbacska betegeskedőknek is jobbulást :(

Ildi, Timi biztos élvezte a hintát :D

Fronell, gratu a lépcsőzéshez :D Vagy inkább részvétem? :wink:

Zetus, vááárjuk a képeket! :D

Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Bercel sajnos 2 napja beteg, folyik nagyon az orra, kb. fel orankent szivni kell, komolyan mondom, nincs is ennyi takony a vilagon amennyi ebbol a gyerekbol kijon... :roll: :shock: Na meg kohog is, hurutosan, alig kap levegot amikor alszik... :( Szegenykem igy nagyon anyas, ugyhogy alig tudok pihenni, pedig itt van anyukam, es elvileg tudnek... holnap meg mar megy vissza, szoval ez a pihi-dolog nem jott most ossze... na majd legkozelebb :) Fronell, remelem te jol kibuliztad magad! :)
Na jo, azert ma este elmentunk Oliverrel moziba, jo volt! :)

Bobita: hogy vagy? remelem mar jobban... Liza?

Te jo eg, mar fel 2 van, mennem kell aludni... de azert meg par kepet gyorsan felrakok Timirol meg Bercelrol! :)
Kép Kép Kép Kép

zetus8
 
 


Most nezem, csalokak a kepek, olyan, mintha Timi vette volna el allandoan Berceltol a jatek-telefont, pedig igazabol forditva tortent... :oops: :D Szegeny Timi csak visszavette, mert Bercelnek az se volt jo, ha mindkettojuk kezeben volt egy telefon. Neki mindig az kellett, ami eppen Timinel volt... mondjuk egyertelmu, hogy a "szomszed telefonja mindig zoldebb" :)

zetus8
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Judit!
Nagyon édi a kép!

Bercel és Timike nagyon aranyos együtt! Bercel is milyen ügyesen ül már!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok,

Ne haragudjatok, bocs a zavarásért…! :oops:
De talán jól jöhet valakinek: :wink:
Aki Sangenic szagzárós pelenkatartót használ, annak figyelmébe ajánlom a következő linket, ahol Sangenic pelustartóhoz utántöltő fóliát lehet venni – sokkal olcsóbban, mint a gyári kazetták…! Szerintem megéri!!!

http://www.vatera.hu/pelenkatarto_vodor ... 39854.html

üdv

Dylkai

Kép
dylkai
 
 


zetus
Bercelnek javulast!!! Timi szerencsere tenyleg jobban van mar, igaz most a fognoveszto manok zaklatjak renduletlenul es kicsit nyugosebb a szokasos alom allapotnal :)
Anyukad azert remelem tudott kicsit tehermentesiteni nehany napig. En is elveztem a mostani napokat, mert Timike mar neha egeszen jol eljatszott a 1,5 evvel idosebb unokanoverevel :) Aranyosak egyutt.
Ma leulni tanult eppen :lol:

Remelem mindenkinek jol telt a husvet, es remelem senki nem hervadt el, Timiket harman meglocsoltak. :lol: Talan a fiuk mar locsolkodni is voltak, ugye Marci meg Bercel?

Szerintetek van olyan, hogy nem a felso ket fog jon az also ketto utan??? Nekem nagyon gyanus a bal also, mivel allandoan ott a kis nyelve... :roll:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Megtömni Timit éjjelre??? Jó vicc, remélem nektek sikerülni fog. Nálunk uis Marcinak bevezettem, hogy fürdi után tejpép, amit imád, de csak ha jó sűrűre csinálom. Úgy bekajálja, hogy még nyammog is utána, hogy elfogyott. Ezután cicizik és láss csodát: így is felkel éjjel 2-szer szopni. Na erre ötlet???
Jól vettem ki, hogy átköltöztetted a kisasszonyt egy nagyobb autósülésbe (9-)?
Fog ügyben nem tudok nyilatkozni, mert Marcinak még mindig nincs egyetlen foga sem, bársztem alul készülődik vmi. Szonjinak pedig a "tankönyvek szerint" jöttek a fogai. Homeos bogyikat próbáltad már a fogzás könnyítésére? Nem tudom, hogy mennyire használnak, mert anno Szonji szerencsére nem szenvedett emiatt vagy csak jól hatott a Dentinox gél?!

Június!
Szóval úgy tűnik, hogy a szerencsétlen, éhségsztrájkos hónapunk után Marci végre belejött az evése és már nem csak a cici (persze azt sem hagyná ki semmi pénzért). Nálatok mi a helyzet?

Bóbi!
Arcüreggyuszid javult?
Jó étvágya van Lizusnak? Ez szuper!
Gyógyulgassatok mindketten!

Etus!
Bercubébinek gyógypusszantás!

Mennem kell, felébredt a kis kinövésem :)

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Zetus! Szupik aképek ugy irigykedem hogy ilyen ügyesek már!
Vigyázz bercusra nehogy lázasak legyetek.

Én már meggyógyultam de a liza még mindig beteg már a második antibiotikumot szedi.
Tegnap óta már csak 38 körül van láza ma meg nem is volt lázas,viszont a 4 órai kaja pedig épp hogy csak belekezdtünk kijött belőle.....hát nem tudom mi jön még...mire megnyugodna az ember megint történik vmi.
Az orrát én is szivom sokszor..hát ez van azóta nem is evett még ma. Éjjel többször fennt van már nagyon ki vagyok merülve.
Husvétkor is bennt voltunk a kórházba mert nem tudtam levinni a lázát. Vmi gyulladás van a szervezetében de nem tudni hol.

Torka picit piros,füle nem vészes,hugyuti negativ,ritkán köhög tüdeje tiszta..akkor mi van,mi okozta a 39 feletti lázat? :roll:

na mennem kelll....

Kép
bóbita3
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:49-kor.
Vendég
 


Fronell!
Ismerősez, hogy elmegyünk rokonokhoz, barátokhoz és mindenki a gyereket követeli, de ha elviszem nem tudok egy pillanatra sem lazítani. Először is ugye mindenki tök idegen (vagy majdnem) és ezért hiába vennék ölbe esetleg nem marad senkinél. Miután kicsit feloldódott (kb. 5 perc) nekikezd szuétkapni a kérót, ami szintén nem túl nyerő vendégségbe. Itthon már úgyahogy gyerekbiztos a ház. Pedig muszáj néha kimozdulni, mert besokal az ember.

Bóbita!
Arra a háromnapos lázra gondoltatok már, ami nem tudni miért van és a lázon kívül nem nagyon van más tünet? Csak egy 5let! Remélem azóta jobban vagytok, mennek a gyógypuszik!

Emese!
Nálunk még mindig a cici a nyerő :?

Ildi!
Én láttam már olyan babát akinek nem a felső két foga jött másodszorra, hanem alul :lol:

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Fronell: Hat mindennek megvan a maga hatulutoje, de azert az "en-het" az igy is ugy is "en-het", szoval... :) Uszoda... de jo lenne eljutni oda! Na majd nyaron... bar addig meg le kene dolgoznom az uszogumimat... en igy nem megyek strandra az biztos... vagy majd veszek egybereszes furdoruhat... FEKETET, az alltilag karcsusit :)
Spenotot Bercel se hajlando megenni, meg gyumolccsel se, ami ugye nala nagy szo...

Ildi: kibujt mar egy ujabb fogacska? Mi is nagyon szenvedunk vele, es szerintem is a bal also jon... marmint nekunk is... bar a dokink szerint jon neki tobb is egyszerre... na majd meglatjuk!


Szoni: "kinovesem"... he-he! :)

Bobita: szegeny Liza meg mindig beteg... remelem most mar hamarosan meggyogyul... Bercel egy hete kohog meg nathas, mar teljesen kikeszultem tole... :roll:

zetus8
 
 


Sziasztok lanyok!!!
Annyira jo volt olvasni a sok sok hozzaszolast :) Mar nem mertem irni, nehogy mindig en legyek az utolso, aki irt. :wink:

zetus:
Szegeny Bercel, a kohogesre kap valami koptetot? Laza nincsen? Meg nincsen ujabb fog, viszont a nyelvdugdosas is megszunt. :roll: Hat nem tudom mi lesz, de mult heten kedden a dokino azt mondta nehany nap es fent lesz fog... hat en nem latok semmit. :oops:
Valoszinu tobb jon egyszerre nalunk is.
Kepzeld a bio boltban talaltam ilyen gabona pepeket. :) Timi eddig szereti oket, bar a leirt fele pephez dupla gyumivel a legjobban :)

junius:
A fozelekekkel jobban alltok mar? Mennyi most Rozi sulya? Mi meg ugy erzem kezdunk leszokni a cicirol. Par hete meg 5-6x szopizott, most mar csak 3x. :roll: Igazabol imadok szopiztatni, de nem banom, mert mar 15 kilot felszedtem szopiztatas alatt es ez igen megvisel.
Per napja el is kezdtem dietazni, mert mar egyszeruen kivagyok tole :cry: Igy persze hozzajarulok a tovabbi apadashoz es a tovabbi leszokashoz, de megfigyeltem, hogy Timi azota bujosabb lett, miota nem szopik annyit :lol:

fronell:
Nalunk meg nem indult be videken a lepcsozes, de kepzelem mennyire nehez lehet menni Alma utan. Megneztem par napja a hintas kepet Almarol es annyira edesnek talalom a lelkesedest a kis szemeiben :lol:
Nalunk a kinti forgalom miatt hihetetlenul poros a lakas :( Itt meg porcicak is vannak 2 nap alatt :( Amikor videki kiruccanasainkrol megjovunk en sem tudom mihez kapjak hirtelen. Igy a szennyes napokig var, mire ugy ahogy osszeszedem a regi kenyelmunket.
Nalunk nagyon bejon a spenot. En is csinaltam mar siman csak krumplival kevertem ossze, de a bebietel a nyero belole. Viszont egy baratnomtol hallottam a tippet, hogy a spenotot banannal erdemes kiprobalni, mert ugy hajlandobbak megenni, ha jo edes. :wink:

szonibaba:
Jol lattad. Vettunk egy Maxi Cosi gyerekulest, mert mar egyszeruen nem tudta a masikban a labait kenyelmesen kinyujtani. Most sokkal kenyelmesebb neki a hosszu utazas anyosekhoz.
A gyerekules nagy elonye, hogy ugy ki tudja dobalni belole a jatekokat, amit szorakozasnak adok, hogy ne erjem el a masik oldalrol. :lol: A masik nagy elony, hogy ferjecskem vegre szembesult az arakkal, ugyanis elkisert kivalasztani es latta milyen draga dolog egy gyerek. :lol:
Nalunk a megetetos modszer mukodik ugy nez ki, bar a mai ejjel pont nem jott be (5.30 korul volt az elso ebredes). Miota adok neki enni este, azota megint 7-8 korul kel csak fel. Hat meglatjuk meddig tart ez az aldott allapot. :lol:
Kinoves nekem is nagyon tetszik :D

Bobita:
Szegeny Liza! Nem igaz, hogy meg egy ilyen furasag is megtalalta.

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Június! Hát vszinű nem az volt mert nálunk 6 napig tartott.

Zetus! Nem akarlak megijszteni de a mostani betegségekből nehezen keverdnek ki a gyerekek ez sajna tapasztalat meg a dokinő is mondta hogy makacsabbak a virusok mert ugye a bakteriumra jó csak az antibigyó.

Nálunk most jön alul két fogacska nagyon szenved vele de áll. napok kérdése.

Ildi! Hát legtöbb helyen kinövi a gyerek a dolgokat és lám mi még bele sem nőttünk se a gyerekülésbe se az etetőszékbe. Igaz még ülni sem tud.

Zetus! amugy te szombathelyi vagy mi ott vettük az etetőszéket és nagyon meg vagyok vele elégedve és nem is volt drága.
Zibos riposino a márkája. Nálunk a megyében nem lehet ezt kapni és unokatesómék ott laknak igy ők először megnézték.

Mi is eszünk még éjjel és hajnalban egyszer. Hát nem tudom mikor fogom magam kipihenni de olyan vagyok mint a mosott szar ráadásul már aludni sem tudok mert megébredek éjjel és nehezeen alszom visza.

Kép
bóbita3
 
 


bobita:
Most talalkoztam a jatszoteren egy kislannyal, aki kb Timivel egykoru es meg o sem tudott ulni magatol. Nem egyformak ezek a gyerekek.
En is felebredek ejjel neha es nem tudok visszaaludni, ami szamomra nagyon meglepo, mert ugy igazabol nem aludtam jot 9 honapja :) Pedig, mint tudjatok Timi peldamutatoan aluszik.
Timi meg majdnem kifejelt az etetoszekbol tegnap. Azt hittem megfagy a verem, amikor meglattam. Kimentem a konyhaba es a fa etetoszekbol logott kifele oldalt. Ha fel perccel kesobb megyek be, szerintemm fejjel leesik elore.
Annak a gyereket ultetnem bele, aki megtervezte ezeket, vagy legalabbis siman elkuldenem a fogyasztovedelemnek, hogy meg egy figyelmeztetes sincsen mellette, hogy sose hagyja felugyelet nelkul a mar allni tudo gyereket, mert felall a szekben. :(

szonibaba:
Tegnap az oraatallas miatt kicsit elcsusztattam ezt azt a napirendunkben es igy az esti kasa eveszet furdes utanra jutott. :) Majdnem 9-ig aludt Timi tole :wink: Persze ez csak az idoeltolodas miatt volt, de nagyon elvezte a ferjecskem :)

Nagyon klassz jatszoteret fedeztem fel a kornyekunkon, szerintem 6 eves koraig nem lesz gond lefoglalni ott :) Ma csodas ido volt. Ti merre jartatok?

Csutortokon osszefuthatnank valahol? Nalam is lehet, de elmehetunk valami kozos programra is... A Ligetben, vagy a Margit-szigeten?

baratodildi
 
 


Ildi!
Mi éppen azért nem vettünk fa etetőszéket, mert abba nem lehetett bekötni a gyereket. Rozi már régen úgy ül benne, hogy becsatolom és ugyanez vonatkozik a babakocsira is, mert abban is felállt menet közben :shock: A játszótér tök, jó , most pedig a szép időben lehet sétálni! :lol:

Bóbita!
Liza jobban van már? Tudod Rozi is felébred éjjel még egy csomószor, szopni. Nekem ha csak kétszer kelne fel, tök boldog lennék tőle :lol: Persze tudom ez tégen nem vígasztal, nagyon fárasztó tud lenni az éjszakázás!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Bobita: koszi az infot az etetoszekrol, mindjart utana is nezek... bar Oliver egyenlore nem nagyon akar belemenni, hogy meg egy etetoszeket vegyunk... :oops: A kokuszmatracot is egyebkent Szombathelyen vetettem meg apukamekkal, es ok hoztak fel amikor jottek hozzank latogatoba :)

En benne vagyok a csutortoki taliban, ha olyan az ido, szerintem tok jo lenne a Margit szigetre menni! Ott lehet egyebkent vhol pelenkat cserelni? Nem, ugye? Csak arra emlekszem, hogy meg regen egyszer kinn voltunk, es nekem nagyon kellett pisilni, es nem volt sehol wc... :roll:

Bercel mar jol van, nem kell szivni az orrat csak este biztonsagkeppen, es mar kohogni se kohog, csak elvetve 1-ketszer napkozben! Juppije! :)

zetus8
 
 


Judit: mizuuuuuuuuuu??

zetus8
 
 


Zetus:
Orulok, hogy Bercel mar jobban van.
Nem tudom ott hol lehet pelust cserelni, de valami biztos van :roll: Tegnap a hirado mar rossz idot mondott holnaptol. :cry: Reszemrol ok a Margit sziget, csak akkor nem jo, ha esik az eso... Szerintem jo lenne majd reggel egyeztetni, az ido fuggvenyeben, bar mar holnap is egyertelmubb lesz a dolog.
Hat az en ferjecskem sem rajong az uj etetoszek otletert, pedig nem lesz mas megoldas. :(

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bejelentkezés, mert a kis kinövésem :lol: itt ül az ölemben.
Már min. 2 napja készülök írni, de nem hagyja, így megpróbálom vele együtt.

Szonji és apja is betegek (Marcika is, de neki egyelőre csak takonykór), persze a leginkább Apa van a halálán (dehát pasi szegénykém).
Szóval nekünk nem csak idő függvénye a csütörtök, de majd még jövök.
Meg amúgy is akarok reagálni, de így egy kézzel nem az igazi, megyek is.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ildi!

Vigyázz mert már nem egy gyerek esett ki az etetőszékből. Ezeket a lurkókat már nem lehet szem elől téveszteni.
Liza is ha kompozik oda kell figyelnem mert ugy kihal belőle hogy beüti a buksiját, pedig már csak az étkezőben és az előszobában ehet mert ott nincs akadály... igaz az előszobai fiókot kihuzza és oda csukta egyszer a kiskezét.

Amugy már jól vagyunk kezd visszajönni az étvágya hál isten sokat nevet és olyan édes van mikor alig tudja abbahagyni...
Jövő héten megyünk külön tornára ott megmutatják hogyan fejlesszük a mozgását aztán majd hidroterápiára is járni fogunk.

A betegeknek jobbulást vigyázzatok mert csalóka az idő!!!!

Megyek mert annyi dolgom van itthon most hogy jó idők voltak állandóan csaviztunk a lakás meg ugy néz ki munt a csatatér.
csak a mosás és a mosogatás volt meg...még főzni sem voltam hajlandó.

Kép
bóbita3
 
 


Bobita:
Regen lattam mar Lizarol kepet. :) Megneznem szivesen, ahogy nevet :D
Örülök a jobb étvágynak.

szonibaba:
Javulást mindenkinek!

zetus:
Sajnalom, hogy ma nem jott ossze. Majd legkozelebb.

Mi holnap megyunk a Balatonra. Nagyon remelem nem lesz nathas Timi, mire hazajovunk, mert meg biztos hideg lesz lent. A szobat fel tudjuk futeni, ahol alszunk, de az egesz hazat valoszinuleg nem, ugyhogy majd meglatjuk hany reteggel lesz meleg a kis "kezecske" :)
Mar regen irtam le az uj dolgokat.... persze evvel nem vagyok egyedul. Ti miket tudtok mar????
Nalunk most a zokni lehuzas megy, ami annyira fejlett mar, hogy a zenes foglalkozason idegen anyukak zoknijat is megprobalja lehuzni :lol:
A nagy slager a "Hol a lampa?" kerdesre felnez a lampara, megha nem vilagit, akkor is megismeri barhol. A pelenkazo feletti macit is hasonloan felismeri. :D Neha a TV-t is. Sajnos minket meg nem ismer meg. Ha jon valaki be a bejarati ajton odafordul, ha megkerdezem, hogy Ki jott? Amugy nem erdekli... :P Na ezek a legnagyobb ujdonsagok mostanaban.

Tegnap es ma probaltam neki 8 hos bebietelt adni, ami picit darabosabb, persze oklendezes ment ezerrel es a vegen meg hanyt is tole. Ugy tunik ennek a darabos kaja dolognak meg nem jott el az ideje. Ti evvel hogy alltok?
Pedig a banant mar ugy harapja magatol, eszi a babakekszeket is, nem ertem miert nem birja... persze nem kell ertenem, csak varnom, hogy egy nap majd ez is megy.
Apropo daabos kaja. Mostanaban nem eszi meg a koles es a rizsgolyot, hanem egyszeruen kiköpi... :evil:
Kezdi begyujten a kis foltokat a buksijan, mert mar mindenben felkapaszkodik, neha kicsuszik a laba, neha akkorat fordul valahol, hogy kozben odakoccan a feje... Szoval nagyon mobil mar.

Nem tudom irtam e, de en meg dietazom... Nem egyszeru igy szopi mellett esszeruen csinalni... :?

Ja es a het hire, hogy unokatesomektol kapunk kolcson egy bekotos muanyag etetoszeket :D :P 8) :lol:

baratodildi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: