Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

nem

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


sziasztok!

Aprózsófi nagyon szorítok értetek!

Mecsi kitartás nektek is a pöttyökhöz. böliben szóltál már,h mizu?

mi tegnap vettünk 15-36-os ülést az anyu autójába,mert már nem fért bele a csibe a 9-18-ba. :roll: Mobyt vettünk.
ctg-n voltam az istvánban, de nem szülünk, pedig jöv héten igazán aktuális lenne számomra. :lol: :lol:
tök mérgesek voltunk,mert ültünk a folyosón sorban és jött az egyik szülésznő hívta be a népet szép sorjában ctgre, erre behívott valakit előttünk -persze pont én jöttem volna soron és jól összenéztünk a párommal- erre megkaptam,h őket 20 perce küldte el sétálni,h ne kelljen várniuk annyit -mondanom sem kell,h már 1 órája ott ültünk és nem láttuk őket 20 percel korábban sem- aztán nagynehezn én jöttem és bosszúból ez a gonosz a legröcsögébb gépre tett-mindegyik szabad volt-1 órán keresztül ottfelejtett és egyedül keresgéltem folyton a gyereket,mert folyton elmászkált....tiszta pipa voltam. az én szülésznőm meg pont szült, így nem ért ránk, a dokim meg mondta,h most nem vizsgál majd jövhéten. :roll: ezért mentünk fel pestre :shock: :x
pénteken megyünk hétvégézni várgesztesre, apósom megindult,h egy házban mi, ők mg a sógorom plusz unokatesók "pihizzünk" egyet. medencés, szaunás házba megyünk, kiváncsi leszek a gyerkőcökre mit művelnek majd.

Szilvi sajnálom Málnus fogacskáit, nálunk nem volt annyira gáz a szemfogak.már csak a 4 nagyőrlő van hátra.
makadu
 
 


sziasztok!

Aproo, itt is nagyon sajnálom! remélem, hogy kiderült ma valami végre!!! ??? majd gyere, ha lesz egy perced!

Kitti, durva, hogy így is ennyit szívatnak a kórházban, hogy van dokid, és szülésznőd is... tök nagy pofátlanság amúgy! sajnálom, hogy potyára jöttetek fel! :S

Barbi, nagyon el vagy tűnve... remélem, hogy Döncivel nem kellett kórházba vonulnotok! gyere, ha lesz időd és mesélj!

Sziszka, köszi az Ági infókat! biztosan nagyon furi lehet ott idegenben! én nem mertem volna bevállalni, még nem terhesen sem! de tudjuk, hogy belevaló a csajszi! :)

gratula Málnusnak a fogacskához!

nem is tudom, hogy mit szerettem volna még írni, mert szita az agyam!

holnap apa beviszi Benit anyósomhoz, én meg elmegyek egy helyi anyatej világnapos rendezvényre, jó szokott lenni, csak Benivel már kicsit nehézkes az ilyesfajta kimoccanás... szóval egyedül leszek délelőtt, aztán meg 1/2 3-ra kértem időpontot a G1-be, egy utcsó uh-ra! legalább fotót adhatnának egy rendeset! :S

szóval ezek vannak, holnap tuti nem leszek, de szép napot mindenkinek! :)

sophie27
 
 

 
 

Nem Döncivel, hanem Edövel kínlódok, mert köhög. Ma voltam a dokinál, inhalálnom kell vele, de egyenlöre mást nem. Ma meg Regö 4. szülinapja van és nagyon fel van pörögve a társaság. Imi beiskolázása is megvolt szombaton, anyám is eljött és nagyon kedves és rendes volt. Vasárnap a barátnömnek segítettünk átrendezni a felsö emeletüket, volt nagy káosz és az augusztusi lakásrendem is teljesen dugába dölt... Viszont kapunk tölük két magas ágyat, az egyket csúszdával, de még nem mondott árat. Mondjuk ö tartozik most nekünk, mert rendeltem nekik Peströl névre szóló gyerektakarókat, amit anyám le is szállított rendben. :)
Megkezdödött Iminek is az iskola, reggelente elkísérem. Kedden, csütörtökön torna, szerdán úszás. Bevásárlás, háztartás, bazárszezon, bolhapiac, mint vasárnap. Most vasárap a római napokra megyünk az Aalen melleti Limes szakaszkoz. Csak sokévente van, meg kell most nézni. :)
Elpárologtam szülinapozni.

Puszi: én
Vendég
 


Barbi, jó ünneplést Nektek!! Isten éltesse a kis szülinapost!Ilyenkor hiányzik, hogy nincs vonalzód, de tudom nem nagyon lehetne 5-öt berakni :roll:

Na és Iminek hogy tetszik a suli az első napok után?

Edönek jobbulást, remélem semmi komoly nem lesz :wink:

Zsófi, holnapra jó "szabadnapot" meg jó mozizást!! Majd hozz képet :)

Kitti, sajnálom, remélem jövő héten simábban fog menni minden :roll:

Én meg fogdokinál voltam 2 és fél éve először, és hát van mit csinálni a fogaimon. Megyek is jövő szerdán megint :roll: Most meg Enivel szenvedek, nem akar aludni :( Lehet hogy már nem is fog, mert kezd késő lenni hozzá :roll:

yuyu79
 
 


Sziszka, sünizenére nem értünk oda, Peti elaludt 3/4 10-kor...

yuyu79
 
 


Sziasztok!


Julcsi, nem baj, majd legközelebb...bár Málnus igazából végig nyűglődte, sőt, a második felénél átvonult a másik szobába...szenved a foga miatt nagyon, már nappal is kap fájdalom csillapítót, ráadásul mindenki idegen volt neki, szóval nem igazán élvezte most....bár ha belegondolok, Bogyó és Babóca nézés közben még a foga sem fáj ;)

Apró, sajnálom a rossz híreket, gyere majd ha tudtok valamit!

Mecsi édes a katicád;) remélem hamar meggyógyul most már!

Barbi, jó szülinapozást nektek! Hozz majd képeket!

Zsófi, éljen a szabad nap!

Én ma nagyon elfáradtam, azt hiszem bele kell még jönnöm ebbe a nyüzsgésbe, holnap már foglalkozást is tartok, mozgásos-zenés tornát, hétfőnként meg kézműves foglalkozást..szóval most a felkészülések miatt sem unatkozok, bele jönni a dologba :)

Délután kiugrottunk a Gemenci erdőbe, nagyon szuper volt, ott sétálgattunk a szelíd pónik, Csacsik kecskék között, minden meg lehetett simogatni, Málnus nagyon élvezte!

Szilvi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sziszka78 2010.09.23 13:22-kor.


<
sziszka78
Tolna
 
 


Barbi! Edönek jobbulást, Regőnek meg boldog szülinapot! Ágyakhoz gratu, tök jó!

Apró! Sajnálom szegény kicsi fiút! Na meg titeket is, baromi rossz lehet nézni, ahogy szenved a gyermeked, és nem tudsz rajta segíteni! Remélem végre tényleg kitalálják, hogy mi a baj, és segítenek rejta vhogy az orvosok, mert ez áldatlan állapot lehet!

Szisz! Kitartás, bele fogsz rázódni a dolgokba gyorsan, ügyes csaj vagy te! Na meg aztán Málnus is végez lassan a fogacskáival, nem?

Julcsi! Nálunk ma vmiért elég nyűgös nap van, pedig milyen szép volt az idő. Lehet ,hogy jön vmi front...

Kitti! Jó pihizést nektek VÁrgesztesre! A villaparkba mentek? Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!

Zsófi! Kicsit megdöbbentem: Benit az első ülésre kötöd be? Vagy még menetiránynak háttal? Nem nehezebb Beni, mint 13 kiló? :wink:

Mecsi! Sajnálom a vacak sebeket! Tényleg nehéz lehet. Nyilván ösztönösen vakarja. Szegényke! Jobbulást neki! a bölcsi lehet, hogy tényleg necces lesz így. Pedig jó lenne, ha beszokna még a kistesó érkezése előtt rendesen.

Nálunk RÉka még mindig szörcsög, de olyan nagy lány már, ha érzi, hogy csorog a nózi szalad a porszívóhoz, és szippantja ki magának. :) Na meg sajna köhög. Lassan rendbejöhetne már. Kezdem azt hinni, hogy a homeopátiás bogyókkal, amit az elején sokat kapott nem sikerült leküzdeni a betegséget, csak jobban elnyújtjuk...
Tegnap nem is ment bölcsibe, meg holnap se fog. Az az igazság, hogy holnap elvisszük anyumékhoz, aztán meg apával elhúzunk Ausztriába kicsit pihizni (4 nap), mert ezt már nyár óta halogatjuk.
Férjem kicsit összekapott a szüleivel, mert kérdéses volt, hogy ki vigyáz RÉkára. Úgy volt, hogy ők jönnek két napra, utána meg anyum. Aztán azt találták ki, hoyg anyósom feljön vonattal érte, leviszi Szegedre, vasárnap meg ugyanígy vissza. Csak újabban (a sátorozás óta) azért RÉka nem olyan lelkes irányukba, nem akar egyedül ott maradni, és nem akarjuk, hogy ezzel esetleg azt érjük el, hogy még 4 évesen is úgy kelljen majd nógatni, hogy maradjon ott 1-2 napra egyedül. Anyumékkal meg sokkal jobban elvan, tudom, hogy oda szívesebben megy. És anyósomék már biztosra vették, hogy viszik RÉKát, holott férjem semmi biztosat nem mondott, és most becsapva érzik magukat.... Na remélem nem durvul el a helyzet... A lényeg az, hogy én is így vagyk nyugodt, meg apa is. És ez kell, hogy ki is tudjunk kapcsolódni...
Bocs, ha uncsi vagyok :oops:

panna1
 
 


sziasztok!

Sziszka, nem semmi napod lehetett! tök jó ez a bogyó és babóca dvd, elárulhatná valaki priviben, hogy merre lelhető... én is keresgéltem már, de sajnos eddig semmi eremény! :( moziban a 6. részig voltunk bent, de itthon biztosan jobban elnézegetné Beni is!

drukkolok, hogy jól menjen a foglalkozás, de biztosan nem lesz gond!

Panna, jó utat nektek, meg jó pihit! köszi, hogy felvilágosítottál ezzel az első ülésre bekötéssel kapcsolatban! :oops: tök szégyenlem most magam, hogy nem előbb néztem utána, de valakitől úgy hallottam, hogy mehet oda is, mivel nincs légzsák, de most jobban utánanézve, kiderül, hogy mégsem! :S irtó ciki! :(

az meg tök jó, hogy párod is inkább anyudékkal hagyja szívesebben Rékit. nálunk elég sok fennforgás van ebből, mert én is inkább anyuékat pártolom (talán érthető), apa meg az ő anyukáját. szóval nehéz! igaz, ő nyugdíjas, anyu meg még dolgozik, így a hétköznapi segítségem mindig anyósom. ez van!

Barbi, jó, hogy jöttél! Regőnek sok boldog szülinapot! Edőnek meg jobbulást! nehogy legyen valami gond!!! Iminek hogy tetszik a suli? na és Eninek?

holnapi szabadnapot majd meglássuk, mert ma a délutáni alvásunk megint kudarcba fullad, mert Benire olyan köhögőroham jött rá, hogy szegénykém még hányt is, öklendezett, meg remegett. nagyon sírt! :( aztán, mivel már nem tudtam visszaaltatni, elmentünk a dokinénihez. kiderült, hogy be van gyulladva a mandulája, kaptunk antibiot, köptetőt. mondjuk nem is bánom, mert így legalább nem húzzuk hetekig a betegeskedést! most így a véghajrában nagyon jó lenne, ha meggyógyulna teljesen és nem is lappangna benne semmi nyavalya, mire jön a pici!

szóval az éjszakától teszem függővé, hogy mi lesz holnap! de, ha megyek mozizni, hozok remélem fotókat is! :)

jó éjt mindenkinek!

sophie27
 
 


Sziszka, sajnálom Málnust, szegény remélem hamar túllesz rajta... Tegnap akkor bújt ki a foga, amikor hazafelé mentetek Paksról? :roll: Foglalkozásokhoz sok sikert, biztos jó leszel :D

Zsófi, Beninek is jobbulást, remélem hamar rendbejön...

Rékának is jobbulást!!

Eni végül mégis elaludt délután fél 4-kor, most meg fél 11-kor dőlt ki :roll:


Na szép álmokat!!

yuyu79
 
 


Napsugarasat

:lol:

Aproo egyszerűen nem tudok mit írni a szenvedésetekre.. rettenetes érzés lehet szenvedni látni a gyerekedet! :cry:


Zsófi mostantól már tudod :wink: nem te vagy az egyetlen egyébként, rengeteg gyereket látok az első ülésre bekötve.... képeket majd hozzál

Mecsi Áron szegénykém olyan mint a túró rudi :cry: itt van már anyósod?

Panna jó pihenést! remélem anyósék nem fognak tartósan megsértődni.. :cry: de hát ők is imádják Rékát..

Kitti azért ez felháborító, hoyg egyesek milyen tulkok tudnak lenni!
Barbikám ha átküldöd nekem a születési dátumokat névvel , csinálunk neked is vonit, hogy nyomon követhessünk benneteket
:wink: éljenek az ágyak. névre szóló takarót honnan rendeltél? kis ünnepeltnek sok sok puszi :lol:

mi ma VAsárnapig Zsigivel elutazunk szülőkhöz, Hétfőn reggel Csana.. jók legyetek!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.09.23 10:58-kor.
Vendég
 


Boni, köszi! jó utat nektek, és legfőképpen jó pihit!

Julcsi, nem semmi, hogy bírod ezt két gyerkőccel! nálunk szerencsére még a délutáni alvás nagyon fix. sokszor Beni mondja, hogy na, akkor menjünk! :)

sophie27
 
 


Zsófi!

Eddig tetszik Iminek az iskola, föleg mivel a kis barátnöjével együtt is ülhet.
Imi rögtön nekiül a házijának és ez a tény Enit is ösztönzi, noha neki már megint annyira sok a házija, hogy hazudik, aki azt mondja 20 perc alatt végezni lehet vele... :(
A legjobb persze az, hogy a szünetekben is találkoznak és együtt jönnek haza. Nálunk az a szokás, hogy a 3.osok az elsösöket pátyolgatják ez elsö hetekben. Minden gyerek választ magának egy elsöst, Eni persze Imit választotta. :)

Mecsi!

Ma megjött a meglepetéscsomag, aranyos vagy és köszönöm a sok kedves szót! Ne hibáztasd magad semmiért, nehéz idöszakon vagy túl! Ne légy túl szigorú önmagadhoz!

Páromnak végre sikerült az alvós plüssállatát újonnan megszereznem ebay-en. Talán most végre kimoshatom a viharvert és agyonszeretett eredetit. Rosszabb ö, mint egy gyerek, még alkudozunk. Pedig látja ö is föleg így kontrasztban, hogy az ö rózsaszín orrszarvúja igencsak megszürkült, elvesztette a farkát (még jó, hogy a kis orrszarvúak nem így szaporodnak) és a szemei is kocsányon lógnak, bármikor megvakulhat. Mosás után megjavítanám, de addig nem állok neki. A narancssárga elefántjával ugyanez a helyzet. 6 darab van tartaléknak (mondván legyen mindenkinek egy, de fura módon mind megint nála kötött ki), de akkor se adja ide kimosni.

Boni átküldöm. Most Imi lesz a következö 18-án, aztán Eni nov. 7-én.
Ami a takarókat illeti: anno a 3 kapott keresztelöre egy polár takarót párnával, de kellett a másik kettönek is a rend kedvéért, hát azokat rendeltem meg. Nem mondom, hogy olcsó mulattság, de nagyon jó minöségü és innen nézve igen egyedi is. Mi már évek óta használjuk, 60 fokon mosom és semmi bajuk. Csak ajánlani tudom: www.takoo.hu

Megyek, mert a bazáros cuccaimat össze kell még vadásznom. Tegnap úszni voltak a lányok, addig Regövel akartam sárkányt eregetni, de persze 7 ágra süt a nap és nem fúj a szél, no meg be is aludt az ünnepelt. Ma torna, addig kész kell legyek mindennel.

Szereztem karfiolt 65 Centért. :) Joghurt 50 Cent fél kiló gyümölcsös. Sertéshús ált. 2,22 Euro. Ezt csináljátok utánam! :)
Uborka jelenleg 35 Cent. Szölö - olasz kecskecsöcsü - 1,99.
Ha valakit érdekel, lehet kapni acélos 1 Euroért 3d müanyag dombornyomatú cars képeket (verda magyarul). Elég nagyok, olyan a3-as méretek kb. Kell valakinek?
Ma pl. gyújtógyertyákat vettem 4 db. 2,50 Euro Bosch. Normál esetben 10 ugyanez. Továbbá egy Centért Bübchen kicsi próbacsomagokat (gyerek fürdetök, stb.), ami normál áron 50 Cent.
:)

A legjobb poén a végére maradt. Az ált. iskolát Pesten 3.osan kezdtem. Az iskolával szemben is lakott egy osztálytársnöm, aki hozzánk csak rövid ideig járt. Nagyon szerény körülmények között élt, mi nagyon egymásra találtunk, de aztán hogy elkerült máshová, szem elöl vesztettük egymást. Ö keresett meg az iwiw-en keresztül és olyan kedvesen írt. Ha mentolos csokit eszik, a mai napig eszébe jutok mint az akkori osztályának egyetlen kedves tagja. Most Görögországban él. Olyan jó, hogy van, akinek én voltam fontos, mint gyerek és felnött fejjel is szívesen, szeretettel gondol rám. Egészen boldog lettem töle! Csak remélni merem, hogy az én gyerekeim is ilyen kellemes élményben részesülnek felnött fejjel - is.

Puszedli: én
Vendég
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást!

Aproo,
Nagyon sajnálom!! :cry: Kitartást!

Mecsi,
Áronak is jobbulást, szegényke!

Sziszka,
Gratula a munkahelyhez! :)

Az én munkahelyemről még semmi hír, hogy hová kerülök vissza. Biztos csak néhány hónapra senki sem akar....Na de két irányból védett vagyok, kirúgni nem rúghatnak! :wink: Az lenne a legjobb, ha nem kéne visszamennem és megkapnám a pénzt :wink: :wink: Na jó, nem álmodozom.....

Virág a héten elkezdte a bölcsit. Hétfőn bent voltam vele ebédig aztán jöttünk haza, kedden már elmentem néhány órára és szerdán meg egész délelőttre, elvileg semmi sírás nem volt (csak ha más gyerek kezdett el sírni, ilyen érzéken a kis lelke). Ma meg már más tészta volt, kezdi felfogni, hogy ez nem játszóház. Sírt amikor eljöttem, ragaszkodtam ahhoz, hogy elbúcsúzzak mert nem szeretném átverni, hogy egyszer csak eltűnök. Pedig a gondozónő mondta, hogy menjek gyorsan, de mondtam hogy én mindig elköszönök, én ezt érzem korrektnek. Na de elvileg csak 15 percet sírt, aztán semmi gond nem volt. Szépen ebédel, minden megeszik. Sőt ők maguk terítenek meg stb, nagyon ügyesek. Aztán amikor hozzák ki hozzám ebéd után, elkezd pityeregni, ma is szaladt oda és félig sírva mondta, hogy "jöttél!" és a karjaimba ugrott. Majd megszakadt a szívem. Meglátjuk mi lesz holnap, meg aztán jövő héten valamikor már ott alszik, kíváncsi leszek! De bölcsi ide vagy oda, továbbra is csak 1 órát alszik itthon. :roll: De amúgy összességében jól megy minden, csak hát nehéz lelkileg az elszakadás, neki is meg nekem is, de tudom, hogy muszáj.

Kép
Kép
dia123
 
 


Sziszka kaptam egy halom kislányruhát 86/92-es mérettöl felfelé. Nem tökéletesek, de nem is rosszak. Érdekel? Alkalmasint csinálok képeket róla. Most csak gyorsan átfutottam a zsákmányt. A matracotok még a kicsi junior méret vagy már felnött? Mert lenne két körbegumis lepedö is naracssárga és rózsaszín kiadásban. A ruhák zömmel alsóingek, pizsik, felsök.

A barátnöm megint kiakasztott, de rendesen. Megigazította az új - használt - kisbuszukat alul a küszöbnél, mert nekiment egy vadi új mercinek. Két órát várt a rendörségre, hiába, írt papírt a tulajnak, az jelentkezett is, eddig minden rendben is lenne. Ma volt a férje a mercinél szakértetni a károkat. A szakértés 150 Euroba került azonnali fizetéssel, maga a kár 3400 Euro-ra taksálva csak náluk. Jó persze cascosak, tehát csak az önrészt kell fizetni, de akkor is 300 euro egy rossz parkolásért nem semmi. Ráadásul 3 sarokra vitte a fiát a busszal az oviba. Én meg másfél km-t futottam a gyerekeim mellett - ök biciklivel voltak - babakocsit tolva.
Aztán ma leprüsszentette a fia, csúzlis lett töle a felsöje, hát bement a boltba és vett 20 euroért egy újat. Közben folyton azt hallgatjuk, hogy nincs pénzük. Hát nézöpont kérdése. Büszkén mutatta a gyerekek márkás téli csukáit, még a gumicsizmát is abból a szériából vette cipönként 80 Euroért. Az embere meg azt mondja az enyémnek, hogy ha megszerelte a mi kocsinkat, ugyan adjuk neki ajándékba, mert neki nem engedi meg az asszony a költekezést és a másik autójukat pont ma adta el. Az autót egy éve vették 700o euroért, 3400-et kaptak most és többet volt az autó szervízben, mint használva. A mi ominózus autónk kemény 500 euroba került és a párom azon van, hogy a lehetö legolcsóbban maga szerelje meg.
Ilyenkor kicsit kiakadok, mert mi nem szarjuk a pénzt, de srác mégis komolyan gondolja, mert nem elöször mondja. Tölem pl. laptopot vár, mert az enyém anyámtól jön használtan és ugyan neki is szerezhetnék egyet. Persze legyen modern és tökéletes...
Ááááááá! Ki tudnék futni az emberi hülyeségtöl a világból!
Most abbahagyta a lánya a furulyázást, helyette lovagolni jár óránként 15 euroért. Náluk minden olyan természetes. Édes gondtalan élet!

Megyek aludni, mára kipufogtam magam.

Puszi: én
Vendég
 


sziasztok!

tegnap még gyorsan elolvastam, hogy miket írtatok, de reagálni már nem volt erőm!

Barbi, hogy veletek mindig történik valami!? :roll: azért a barátnőd férje is megéri a pénzét, pedig eddig őt tartottam a legértelmesebbnek abból a családból, de az ilyen, és ehhez hasonló beszólogatásokkal nálam is kiverné a biztosítékot...

Dia, olyan durva, ahogy írod ezt a beszoktatásos dolgot! Virág extra cuki lehet, és, hogy még mi minden játszódhat le a kis fejükben, azt ki tudja!? már előre félek, ha egyszer nekünk is menni kell, mert biztosan Beni is zokon fogja venni, miközben meg tudom, hogy sokkal jobb lenne neki ott, a kis társai között! egyébként Virág marad a bölcsiben, ha Te már nem dolgozol? lehet, hogy erről volt már szó, csak nem rémlik!

és akkor végül rólunk! kisbabám tartja magát eredeti elhatározásához, és tojik a fejünkre! sajnos a nemét most sem mondták, igaz, annyit mondott a szonográfus néni, hogy semmi nagy kidudorodást nem lát, de igazság szerint nem is látja rendesen, így erre inkább nem alapozna... eddig a nem tudom hány uh-ból a 4D Genesisben mondta a nő, hogy tuti kislány, még az egyik pillanatképre rá is írta, hogy kislányunk, de az összes többi helyen, csak tippelgettek... :( így nem is merem elhinni, hogy tényleg kislány. vagy szerintetek ez hülyeség!?

aztán csinált pár képet, de azok is elég homályosak lettek, na meg persze valami mindig betakart, hol a karja, hol a köldökzsinór, hol a lepény, mert, hogy a Drágaságunk a gerincem fele van befordulva, kb. kezdetek óta, és így bújik el az uh elől is! :) szóval szupercuki, meg minden, de nagyon kis öntudatos, már most! :)

egyébként a múltkori súlybecslés a 30 hetes uh-n enyhén fölé ment, mert most csak 1900g-ra saccolták, és csak pár nappal nagyobbnak, nem 1 héttel, de hát majd meglássuk, hogy mi lesz az igazság, kb. olyan 9 hét múlva! jövő héten már október.... Mecsi, Kitti! készültök? ;)

szóval, ha Beni felkel, akkor lefotózom a képeket, bár nem tudom, hogy milyen minőség lesz, de azért megosztom veletek!

Beni egyébként egészen jól van, köhögcsél, de nem vészes, szépen beveszi a köptetőt is, meg a gyógyszert is, de most meg már megint nekem kapar a torkom! agyamra megy! :( jövő héten megyek a betegpapírért, akkor ránézetek, mert jó lenne már felépülni teljesen!

a tegnapi anyatejes világnapi buli jó volt végülis, csak sajnos eléggé kellett rohannom, és ezért is dőltem ki estére! gondolom, hogy ez is egyike lehetett az utolsó nagy megmoccanásaimnak, mert egyre jobban teherség a terhesség! :) persze nem panaszkodom, csak azért már rendesen érzem a végét, pedig még mennyi van! :shock:

na, elköszönök, aztán jövök a képekkel még!

sophie27
 
 


már, amennyi látszik! :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

sophie27
 
 


Barbi juhéjjjj!!!! De igen is van okom szabadkozni,lustaságra nincs mentség :wink: :wink: :wink: Csodálom hogy ezek után is tudsz barátnődékkel barátkozni. Sztem nálam már tuti vége lett volna ennyi minden történés miatt a kapcsolatnak. Én elég szigorú vagyok, de engedékeny is.


Zsófi ez tuti kislány!Nincs csomag a lábak között én azt mondom!!!
Amúgy Kitti és én a sorrend azt hiszem a többiről már lemaradtam bocsi lányok hogy is van a sorrend??? :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops:
Nálam még van rendesen manómozgás, ekkora hasban van rendesen hely neki, de mostmár elég fájdalmasak ezek a mozgások néha. Remélem hétfőn tudok valami konkrétat mekkorák vagyunk.
Kisprücsköd meg nem semmi méreteket ad! mi ekkor tájt csak 1200gvoltunk

Ma jó kis mozgalmas napunk volt , villamosoztunk, bankba voltunk, séta, aztán bölcsibe megvártuk Zsófikát, Áron nyomult is ezerrel be a szobába a többiekhez. Pedig már épp alváshoz készültek, egy kisfiú már aludt is talán , Áron meg cipőstül átgázolt szegény gyereken :P :shock: Aztán beszélgettünk hogy lehet csúszni fogunk és tök rendes volt a gondozónéni mondta lehet elég lesz 1hét is Áronnak Zsófika miatt ha gondolom megpróbálhatjuk. HÁt meglátjuk, mennyire akarom hogy ilyen gyorsan térjen át. Tőle függ hogy fog neki tetszeni. Én még azért bírom a strapát.

Ma jön a megmentő MAMA :lol: :lol: Szegényt már megint egy halom ing várja vasalásképp. Jövőhéten Andimmal nyomulunk lelépek vele ahova csak megy:)

Sziszka én ma rakott kelt csináltam!!

Mindenki elvan tűnve ebben a szép időben!!!!

Verocs nagyon helyesek az új gyártmányaid!!!

Hahó többiek???

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Sziasztok!

Mi is jól vagyunk, bár ma kicsit húzós napunk volt. Málnus nagyon jól bírja a gyűrődést, nagyon összebarátkozott a másik kislánnyal, aki állandóan ott van a játszóban, egy hét alatt már szinte barátok lettek. Néha néha még ugyan összevesznek, de ennyi belefér.
Ahogy olvaslak benneteket a Bölcsiről, egyre inkább érzem, hogy mekkora mázli, hogy Málnus ott lehet velem. Az is jó, hogy nem él vissza a helyzettel, nem használja ki, hogy ott vagyok, nem féltékeny, ha más gyerekekkel is játszok...szóval minden jól alakul.

Zsófi, édes a kiscsaj, jó szégyenlős. Igazából mindegy hogy kisfiú-e vagy kislány, nem? Nekem kicsit úgy tűnik, hogy te még reménykedsz a kisfiúban????

Barbi, nem tudok erre mit írni, nálam a barátság nem ezt jelenti. Viszont nagyon örülök, hogy a csajok jól érzik magukat az iskolában! Végre végre! Szülinapi képek? Ha van posta járatod, akkor szívesen elfogadjuk a ruhákat/lepedőt, továbbra is tartva magunkat ahhoz, hogy ha a 6.-kislány lesz, akkor visszajárnak majd ;) Az előző csomag is ki van használva rendesen :D Mindent köszönünk!

Dia, Málna is csak egy órát alszik, legalábbis az elmúlt két hétben nem sikerült egyszer sem többet, ha ez vigasztal....

Amióta dolgozok azóta újra kávézok is...Viszont aminek nem örülök, az az hogy az elmúlt két napban már Málnus nem bírta ki ébren a hazautat (fél1-ig) hanem délben, amikor elindulunk, elalszik az autóban, és ő sajnos nem az a típusú gyerek, akit át lehet tenni a kiságyba :( Így járó motornál alszik az udvarban.... erre még kell valami megoldást találni...

Na velünk nagyjából ennyi történt.

Julcsi, szerdán nyílt nap lesz a játszóban, só-liszt gyurmából kéz-láb lenyomatokat csinálunk, meg lesz sok minden más is, ha nincs még dolgotok arra a napra, akkor gyertek el!

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Mecsi, waffel ;)A férjem várt vele haza. Imádom a rakott kelt, szerintem hétfőre össze is dobok majd egyet!

Hogy van Áron kiütése, javul az antibigyóra? Egyébként én is azt gondolom, hogy Zsófi miatt nektek gyerek játék lesz a beszokás.

Na tényleg megyek a dolgomra, Apa elvitte Málnust bicajozni, hogy kicsit ki kapcsolódjak....vagy nyugisan csináljam a házimunkát :)


<
sziszka78
Tolna
 
 


Én úgy látom hogy javul ,csak szegénykém már nagyon haragszik rám és mindig ver és csapkod engem. naponta 2xfürdünk hogy a fejéről letudjam áztatni a pörköket ami alatt a bacilus van. Ha már nem lesz pörk az a jó és kezd fogyni szóval talán jó úton haladunk.

úúúúúúúúúú gofri nyami!!!!!

Málnusnak ez a munkahelyed talán olyan mint a bölcsi. Lehet csak én vagyok ilyen pedig imádom a gyerekem ,de egyenlőre még mindig nem bántam meg hogy így döntöttük hogy menjen.

Hétvégén szereljük össze a bölcsőt , meg rakjuk össze a bőröndöm, meg fészekrakok azt hiszem ezerrel mert van hogy annyi erő dúl bennem hogy meg se állok. Este meg horkolok mint egy gőzgép, tegnap ezt is megkaptam :D :lol:

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Hú, de nagy itt a pangás ma....

Mecsi, remélem most már tényleg javulgattok, nem átmeneti!

Jó hétvégét mindenkinek!

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok! Mi Anyósnál voltunk ma, miután tegnap hazajöttek a Balatonról. Játszón is voltunk 2x is, hisz holnaptól megint esőt jósolnak :wink:

Sziszka, sajnos szerdára már van program, délelőtt fogorvos, délután meg tanácsadás, pedig jó lett volna csatlakozni :( De azért majd megint meglátogatunk Titeket valamelyik nap :) Örülök hogy ilyen jól kijönnek a csajszik, és jól bírja Málnus. És a reggeli kelés se gond? A fogak miatt nem alszik már rosszul?

Zsolti holnap már 7-re megy az új lakásba a kőművessel, és szerintem egész nap ott lesz, meg vasárnap is :roll: Ha ki se tudok menni a gyerekekkel az eső miatt, az szupi lesz :(

yuyu79
 
 


Jó reggelt!

Julcsi, sajnálom, hogy nem tudtok jönni! De várunk benneteket természetesen máskor is. Ma csak késő délutántól mond rossz időt, remélem így is lesz, mert szüretelni vagyunk hivatalosak, és Málnus tavaly nagyon élvezte, nem akarom, hogy elmossa az eső... Szerintem ti is használjátok ki! Aztán ha jövő héten esik, vagy rossz idő lesz, majd jöttök hozzánk;)

Mecsi küldtem neked gofrit, egy kívánós kismamának ki kell szolgálni a kívánságait ;)

Mindenkinek szép napot!

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Szilvi, remélem nem mossa el az eső a szüretet... Mi meg mindjárt megyünk sétálni, Peti most ébredezik.

Ja és képzeljétek, 3 év után újra megyünk síelni :D :D Február elején, szüleimmel meg az összes tesómmal gyerekestől :lol: 15-en :)

yuyu79
 
 


Na merre van mindenki ebben a vacak időben??

yuyu79
 
 


Sziasztok!

Teszveszen van fent néhány eladó cipőm és egy autós ülés.

Ha érdekel valamelyik benneteket, küldjetek privit! :)

Köszi

http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=5002501

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Sziasztok!

Tényleg pocsék idő lett, de a tegnapi szüretet még kibírta, mondjuk nem nagyon volt mit szüretelni, mert ez az idő mindent tönkretett :(

Julcsi, de jó ez a síelés és így, hogy mindenki megy, talán te is tudsz majd pihenni, felváltva vigyáztok majd a gyerekekre :D Éljen a nagy család! ;)

Utálom, hogy egész nap be vagyunk zárva a szobába :?

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Én is utálom :( Ma a tescóban sétáltunk Enivel :lol: Legújabb szövege: "Tv-t rajzoltam! Vagy buszt!" :lol: :lol:

Sziszka, holnap megpróbálunk elnézni Felétek, ha odaérünk erre a kézműveskedésre... :wink:

Na megyek fürdetni.

yuyu79
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, nem tudom, mit tegyek! Pénteken hívtak a HRről, hogy akkor mehetek vissza a régi helyemre és dolgozhatok akár 6 órában is, vagy 8, eldönthetem. Persze a fizum annyival csökkenne is, ha a 6ó-t választom. Ha viszont 8ó-ba mennék vissza, akkor fél8tól 4-ig dolgoznék, ami azt jelenti, hogy Virágért háromnegyed öt körül lennék ott, viszont ha 6órában megyek, akkor meg reggel 8ra járnék és fél3-ig, és Virágért ott lennék legkésőbb fél4-ig. Csak hát most az autó is elvitt rengeteg pénzt, és a 8 órában visszajönne az ára nagyjából, a 6ban már nem annyira. Na meg nagyon lenne helye annak a plusz pénznek, pláne hogy jön a tesóbaba! De ott van Virág is, akit nagyon sajnálnék napi majdnem 9 órát bölcsibe hagyni. De az is lehet, hogy neki meg sem kottyanna az idő, annyira jól eljátszana, nem tudom. Ti mit tennétek???? Keddig kellene választ adnom :roll: :(

Kép
Kép
dia123
 
 


Hát, nehéz kérdés... de ha 6 órába mész, akkor a gyeded is kevesebb lesz, nem? És ha most a 8 órát választod, akkor később már nem lehet variálni, ha mégse működne a dolog? Mikortól mész vissza és meddig szeretnél dolgozni? Egyébként hogy érzed Magad? Remélem megtalálod a jó megoldást :wink:

yuyu79
 
 


Jó reggelt!

Szisz azért látom tényleg bejött a waffel:) örülök,hoyg jól érzed magad! szerintem próbáld meg kivenni MÁlnust ha elég mélyen alszik akkor talán vissza tudod ringatni... :roll: Zsiga is fel szokott nézni, de simán vissszaalszik ringatásra...

Dia ha jól értem, kjakor a délutáni érte menetelben mindössze 3/4 óra lesz a különbség? viszont pénzben 2 órával több napi szinten.. szeritnem a 8 órát válaszd ha bírod.. mert a 3/4 óra már tényleg nem oszt, nem szoroz... :roll:

mi ma kezdjük a beszoktatást!

múlt hét ked dóta meg a 90 napos diétát csinálom,,, Pénteken volt gyüminapom, és a barátainkkal étteremben vacsoráztunk otthon.. és nem kivánt ma tőlük.. úgy érzem, hogy a sok eddigi próbálkozáskor a fejemben még nem dőlt el a dolog, mert pár nap után már "csaltam" most meg eszembe se jut és nem is éhezek :lol: nagyon bízok benne hogy ezúttal tényleg sikerülni fog!!!!

Vera új szerzeményeit hol nézted meg MEcsi:

Hátt Zsófi egészség! nagyon bújócskázik :lol: :lol: :?:
Vendég
 


Zsófi: nem is reagáltam, nagyon édi a pocaklakód! Szerintem is lányos pofija van. Név van már tutira? Nekem még mindig favorit a Lilla. Nem baj a sok L betű.

Dia: igen, sok érv szól a 8 órás mellett. Ha tényleg csak egy óra választ el a kettőtől, hogy odaérj, szerintem se vacilálj sokat. A pénzre szükségetek van, Te mondod, illetve a következő gyeded miatt se mindegy. Persze, ha mondjuk a két hazavitel között lenne azért 2-3 óra, lehet elgondolkodnék a hat óráson. De így... bár arra azért készülj, hogy valószínű Virág az utolsók között lesz, aki hazamegy, ezt is mérlegeld. Nincs esetleg a rokonságban olyan, aki legalább időnként el tudja korábban vinni? Az is megoldás lehet. Aztán a második gyerkőc után kell majd elgondolkodni, hogy megy a 8 órás két gyerkőc mellett.
Tudják már amúgy, hogy jön ketteske? :)

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Boni: hajrá, ügyes vagy!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Jó reggelt!

Köszi az eddigi válaszokat!
Amúgy nagyjából másfél óra lenne a különbség, negyed 4 helyett háromnegyed 5 körül hoznám el Virágot ha 8 órában mennék vissza. Mondjuk azt is kell néznem, hogy az M0-son gondolom 3 körül kisebb forgalom van, mint 4 körül, így lehet, hogy a menetidő is kevesebb lenne. Szerintem a GYED-em nagyjából ugyanannyi lenne a 6 és a 8 órával, mivel ott ugye maximalizálás van, viszont a TGYÁS lenne kevesebb. Igen, nagyiék azért eltudnák hozni egy-szer-kétszer a héten, meg talán apa pénteken korábban eltudná hozni. Hát nem tudom, iszonyat nehéz döntés ez!!! :( :(

Yuyu,
Köszi, a fáradságon kívül jól vagyunk. Már sokan mondták, hogy nyúzott az arcom, de hát engem is megvisel ez az egész dolog, kevesebbeket alszom, meg Virág is korábban kel stb. De csak túl leszünk ezen és már talán könnyebb lesz. Csak majd ismét meg kell szoknom a 6 órás kelést!! :shock:

Ja és Nov. 6-án megyünk 4Dre a Genesisbe, akkor már elvileg kiderül, ki lakik odabent! :D

Kép
Kép
dia123
 
 


sziasztok!

köszi lányok a dícséreteket ketteskére! úgy néz ki, hogy megvannak a nevek! tegnap ebédelni voltunk apával, bár lehet, hgoy nem kellett volna, de erről majd kicsit később! :S

szóval, ha kisfiú, akkor Mátyás lesz, ha viszont tényleg kicsi lány, akkor Lilla, vagy Izabella, attól függ, hogy milyen lesz születésekor! ha olyan mexikói "szépség", akkor apa belemegy az Izába, ha viszont nem, akkor marad a Lilla!

Benivel ma mentünk vissza a dokinénihez, hát, semmi jó! a múlt szerdai kezdődő hörgőgyulladásból mára tüdőgyulladás lett, erősebb antibió, és erősebb köptető! :( sajnos úgy látszik, hogy nekünk ez a gyengénk! :( csütörtökön kontroll!

aztán a 7 vége gyorsan eltelt, csak a vége volt rossz. anyósnál volt Beni, ameddig mi elrohantunk megkajcsizni, és mire visszaértünk, megint jött ezzel a wc-zős témával. korábban is mindig noszogatta ezzel, pedig Beni még szerintem nem érett a dologra. ha sikeresen is ráülteti, szóval van kedve, akkor is egy borsónyi kakit nyom csak bele, aztán egész nap szenvedünk a többi részével, így kértem már a múlt héten is, hogy hanyagoljuk a témát... erre, tegnap megint újságolja, hogy Beni megjegyezte, hogy kakik, ő meg szaladt volna vele a wc-re, persze Beni ellenkezett. na, erre elöntötte a sz@r az agyam, hogy hiába beszélek neki, ha meg sem hallgat, és tökre nem tartja tiszteletben. annyira kiakadtam, lehet, hogy baromság, de még sírtam is, hogy miért kell nekem az anyósommal hadakozni ilyen témában. persze megjegyezte, hogy ő már két gyereket felnevelt, stb. stb. és, hogy könyvből nem lehet gyereket nevelni, mert említettem neki, hogy ma már más a nézet a szobatisztaság terén is. stb. szóval szar kedvem lett ettől, főleg, hogy a férjem inkább csak hallgatott, és nem szólt közbe, így kicsit cserbenhagyottnak éreztem magam! :( na. száz szónak is egy a vége, most kicsit hanyagolom anyóst, max. heti 1x kívánok vele találkozni, mert elegem van a sok okoskodásból, és abból, hogy nekem kell vele összezárva lennem órákon át! :S

Dia, szerintem a 6 órás + a GYES, az kb. ott van, mint a 8 órás munkabér, persze nem tudom a fizud, de nagyjából ez a trend. olyan 25%-kal kevesebb a 6 órás, és azért azt is lássuk be, hogy a multiknál nem annyira izgat senkit, hogy neked a bölibe kell szaladnod a gyerekért, ha túlórázni kell, akkor mi van!? én szerintem 6 órában mennék, bár nekünk is kellene a pénz ebben a helyzetben, de akkor sem érné meg nekem a 8 órát ott tölteni! ez az én véleményem! annak viszont nagyon örülök, hogy Virág jól elvan a bölcsiben! ;)

Boni, nektek is sok sikert a beszokáshoz! a fogyóhoz meg még nagyobb drukkok mennek! ügyes leszel biztosan!

Julcsi, nagyon cuki Eni beszólása! :) nálunk a legújabb, hogy a porszívó ugye elől van, és elkéri hozzá az orrszívó szerkentyűt, és szól apjának, hogy "gyere apa csakcsak, muszáj"! :D hogy ebből a csakcsak mit jelent, azt nem tudom, de olyan cuki! persze, mikor az ő orrát próbálom szívni, hát, annyira nem lelkes, ilyenkor elfelejti, hogy muszáj! :P

a síeléses dolog pedig nagyon szuperül hangzik! merre mentek? bár én nem tudok, de a havas táj nagyon jó, megnyugtatja az embert!

Sziszka, jó lehetett a szüret, már csak a társaság miatt is! sajnálom, hogy amúg nem volt jó idő, és a termés is megsínylette az időjárási körülményeket!

és végezetül egy aktuális fotó, végre készült rólam egy valamelyest normális, már, ami a hasamat illeti! itt 31 hetes és 5 napos vagyok, még vacsi előtt! :D

Kép

sophie27
 
 


Zsófi: tök jó a képed!! Hihetetlen, egy éve még nem gondoltad volna, hogy így leszel egy év múlva! :P

Igazad van, jók az érveid Dia munkájával kapcsolatban. Gyessel együtt már talán nem is olyan gáz a hat órás munka. Ok, hogy a 8 órás mellé is járna a gyes, de akkor legalább időben érne Virághoz. Nem irigylem szegényt, nehéz döntés.

Anyós téma: teljesen igazad van, én is tökre kiakadok ilyen erőltetett dologba. Igaz, hogy elmondhatják a véleményüket, mert néha azért segítség, de az erőszakoskodást utálom. Mi vagyunk velük egész nap, mi ismerjük, mi gondozzuk őket mindig, nem hiszem, hogy joga van így viselkedni. Mi tartjuk el őket stb.

Mondjuk abban lehet valami, hogy ha ráülteti és belekakil, mégha kicsit is, akkor tudja már mire való a bili. Nem mondom, hogy úgy, ahogy anyósod gondolja, vagy akarja, de lehet, hogy én is próbálnám neki mutogatni a dolgot. Várd meg a fűtést vele és és próbálj pár napot megint ki, hogy mit művel bugyiban. Első pár nap nagyon nehéz, de aztán lehet, hogy ráérez. Ha nem, akkor megint tolhatjátok pár hónapot.

Én is így voltam Dórikával, ő is idén érett meg rá abszólut, három évesen és a kakival még mindig gondok vannak. Bár az éjszakaiban nagyon ügyes, szinte a kezdetektől pelus nélkül alszik éjjel, baleset nélkül. Ez nekünk Emesével sokáig húzódott.

Bencus a kakiban ügyesebb, többször megy neki bilibe, ha szól, de van még néha a bugyiban is. Azért alapvetően ő már nagyon ügyes, de még teljesen szobatisztának nem nevezném. Pedig július 1-től csak bugyiban van, éjjel van csak pelusban (bár néha az is tiszta).

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezés, tegnap este azt hittem szülünk, 5 perces keményedések, derekam fájt stbstb, de még egyben vagyunk. azt hiszem össze kellene már pakolnom. :oops:

Panna igen a villaparkban voltunk, aquás házban, jó volt, de baromi fárasztó.
Tökim nagyon élvezte az unokatesókat,meg sok pancsolást meg a játszóházat, de sokat kellett utána futkoznom és betette a kiskaput estére nagyon.

Zsófi szép a pocakod és a lakója is. :)
Mi is az Izabelnél tartunk, nem Izabella mint Nektek, de hasonlít :lol:

Mecsi hogy vagy? Tök jó,h nem húzzák tovább a böli csak 1 hetet!

Boni kitartás!! Ügyes vagy,h nekifogsz, én nem bírtam. Zsigiről régen tettél képet!

Dia tényleg nem könnyű a döntés, de ha szükség van a pénzre... egyébként meg -legalábbis nálunk böliben- összeterelik az "utolsó" gyerekeket és együtt játszanak tovább, tehát nem egyedül árválkodna és a többi kisgyerkőcöt is megismerné...

ja igen én vagyok a következő elméletileg.
makadu
 
 


Zsófi, szerintem mindegyik név nagyon szép :) A kép is jó, szépek vagytok így 2in1 :D Ausztriába megyünk, Nassfeldre. Volt már arra valaki? Tök jó pályaszállást találtunk, nem kell naponta kocsikázni a gyerekekkel. Ami nem mindegy, mert 15-en megyünk, és ebből 5-en 6 év alattiak. (5, 4, 2, 10 hó, 7 hó, csupa unokatesó)

Kitti, de izgi, akkor lehet hogy előbb jön Izabel? :wink: A név már biztos Nálatok? Dokihoz mikor mész?

Szilvi, lehet hogy nekünk is sokáig fog még kelleni éjjelre a pelus Eninek, pedig júniusban már többször száraz volt neki reggelre, de akkor még nem mertem elhagyni, azóta meg újra belepisil éjszaka :roll: Ja és délutáni alváshoz is kell még.

Hajrá Boni, ügyes vagy!! :D Képet tényleg rakhatnál...

Sziszka, megint jó volt Veletek a játszóban :D :D Remélem csütörtökön is tudunk menni... A cicát, amit alkottam, azt ott felejtettük szerintem :oops: Peti megint elaludt, mire hazaértünk, aztán evett délben, és azóta megint alszik :) Eni is könyebben kidőlt mint szokott, jól elfáradt, úgy tűnik :lol: A német csajszi emailcímét majd add meg lécci, ha felírtátok :wink: Tök jó lenne, ha tényleg lenne németül is sünizene, vagy valami ilyesmi... nekünk pont ez hiányzik Enivel, mert ilyen dalokban meg mondókákban németül nem vagyok annyira jó..Többiektől bocs az off-ért :oops:

yuyu79
 
 


SZiasztok!

Hát nálunk nem tudom mi lesz a bölcsivel, én úgy látom múlnak a bibik, holnap délután tudunk csak menni dokinőhöz, majd meglátjuk mit mond. Én jobban húzok a két hetes szoktatás felé , mert talán könnyebben menne az elválás, de nincs ellenemre az 1hét se.
A hetem olyan zsúfolt a fejem elhagyom. Mama itt van Áronozik ezerrel. Ma Andimmal turiztunk egész délelőtt :oops: :lol: Áronnak találtam egy plüss cicát , felhívtam hogy kér e cicát,hát persze hogy kért, mire hazaértünk már úgy nyitotta az ajtót hogy "mama jött cica" :D Nem anya jött haza végre hanem a cica :D lefekvésig azzal bírkozott, aztán mondtam a cica megy fürödni a mosógépbe mert koszos. CSak ne akarjon ő is a majd ott fürödni :)
Ma megyünk nődokihoz , már naon kiváncsi vagyok méretekre:) csak épp a laboromért felejtettünk elmenni vérvétel , remélem nem lesz gáz ha nem viszem.

Dia én 8órást választanám, főleg ha néha más is tud érte menni. Angyagilag azért nem mindegy sokszor kevés is jól jön. Később nem lehet szerződést módosítani ha mégse megy a 8órás??

Zsófi tök csini vagy és szép nagy a pocid is már :) Ezek szerint az Eszter név elvetve ?

Yuyu szuper a síelés !!!!

Boni Verocs új dolgait picassan láttam. HOgy ment a Böli?

Sziszka köszi a waffelt! :)

én is dobok egy mai 36hetes képet
Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Kitti mi lett a Liza névvel?? Én amúgy most dúlok az erőtől , nem tudom mi van velem . :shock: TE hogy bírod?

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Sziasztok!
Julcsi Nassfeld szuper hely mi már 4 x voltunk ott.Van ott egy szuper magyar síoktató ő tanította Bencét sielni.Lehetséges hogy most is oda megyünk:))
Melyik pályaszállást néztétek?
l.veronika
 
 


Mecsi a kettő között vacillálunk,mármint a Liza és az Izabel között, de szerintem majd akkor dől el amikor meglátjuk a csajszit. :D a 2 hetes beszoktatás egyébként kímélőbb-mi is 2 hetig szoktunk, de attól függetlenül egyik sem könnyű. én egyéként azt hittem,h csak 1 héttel tolták el a beszoktatásotokat, :oops: akkor nem is tolták el? :oops:
nagyon nehezen bírom, a gyerek a gyomromban van és a bordáimat feszíti ketté vagy keresztben fekszik és akkor mindenhol érzem,h melózik... :oops: aludni már hetek óta nem tudok, minden fordulásra felébredek,mert annyira fájnak a csontjaim és ropog, de olyan hangosan,h apa mondta,h szóljak ha fordulok,mert nem bírja hallgatni :roll: . így fáradt vagyok nagyon.
egyébként jól vagyok :lol:
jah és 90%-ban keresztben fekszik befeléfordulva,úgyhogy ha nem fordul be császár lesz, amit nagyon nem szeretnék-bár nem kívánság műsor a dolog :cry: :oops: :)

Juju holnap védőnő és szerdán ctg+doki látogatás.

megyek gyors bepakolom a bőröndömet míg apa elvitte a csibét sétálni.... :)
makadu
 
 


Kitti, Te is dobhatnál egy pocakfotót, hátha ez lesz az utolsó :D :D Aztán majd gyere a hírekkel, hogy mi volt a dokinál... És ha netán hirtelen megszülnél, kinek üzensz? Remélem olyan gyors és sima szülésed lesz mint nekem volt a második :wink: Csak befordul még a kiscsaj... hát nem lehet könnyű Neked, de gondolj arra, hogy nemsokára kívül lesz :)

Vera, a Charintia apartmanokban leszünk, 2 6 fősben. ismered talán? Azt hiszem épp gyerekeknek/kezdőknek való pályák mellett van... És jóval olcsóbb, mint más pályaszállások. Remélem nem azért mert valam nem kóser vele :roll:

yuyu79
 
 


Köszönöm tényleg mindenkinek a segítséget, mindenki jó érveket hozott fel mindkét lehetőségre. Az igaz, hogy a 6ó + GYES már nem is olyan rossz, viszont én a Gyest nem számolom bele, mivel az az összeg mind elmegy csak a benzinre :roll: De nagy nehezen azt döntöttük, hogy akkor visszamegyek 8órában, mindkét nagyi 1x egy héten elhozza alvása utána Virágot, apa meg pénteken tud menni érte 4 után egy kicsivel, így csak heti 2x kell bent lennie kb 5 körülig. Túlórázni itt nem nagyon fog kelleni, mivel ennek az új főnöknek elég lenne egy 4 órás asszisztens is, de mivel én csak rövid időre mennék és szerződés szerint ott a helyem, így ezért mehetek hozzá. Na meg ha már itthon leszek ismét februárban, akkor már elhozhatom korábban Virágot, olyan fél4-4 körül már simán elhozom. De az is lehet, hogy kiteszik a bölcsiből amint megtudják itthon vagyok, és akkor annyi.
Bár ezt nem szeretném, mert ha végre megszokja a közösséget, akkor az rossz lenne neki. Szóval akkor egy hét múlva irány vissza a meló. Kicsit várom is, pláne hogy a régi helyemre megyek vissza, így tudom is mit kell csinálnom, talán kevesebb stressz lesz így hogy nem kell új dologba beletanulnom. Csak a 0-áson való vezetéstől tartok majd a vizes csúszós utakon....de bízom benne, hogy a jó Isten vigyázz majd rám(ránk) :wink:

Zsóf,
Nagyon édes a pocilakó, meg a pocid is!! És a nevek is tetszenek, főleg a Lilla. :)

Mecsi,
Te is iszonyat csini vagy! Mindenkinek olyan jól áll a pocak!!:wink:

Makadu,
Kitartást! Az elemlápás trükköt kipróbáltátok? Elvileg az nagyon hatásos!

Kép
Kép
dia123
 
 


Sziasztok!

Nekem is elhúzódott a mai nap, fél 6-kor alig bírtam hazavonszolni Málnust a játszóból, ma először ott altattam, simán elaludt, pedig az imádott mamánál sem tudom elaltatni, addig mi csinosítgattuk a szobákat (falfestményekkel) több mint 2 órát aludt :shock: aztán a másik kislánnyal rohangáltak még egy nagyot. Szóval Dia, sok tanácsot kaptál már, de ha jól érzi ott magát Virág, akkor szerintem sem számít, azaz 1/1,5 óra. Málna annyira összenőtt ez alatt a másfél hét alatt az egyik kislánnyal, hogy nem hiszek a szememnek! Ott akart aludni éjjel is :lol: Viszont, amióta idejárunk azóta itthon sokkal anyásabb, mint korábban.

Mecsi, Zsófi, nagyon csinik vagytok!!!! Zsófi, nekem az anyám ilyen, szóval együtt érzek....bármit mondok, az csak addig érvényes, amíg látó vagy halló távolságon belül vagyok (legutóbb ahogy elállt az eső, kivitte sétálni, lementek a játszóra, ahol térdig ért a vizes fű, aztán amikor Málnus hintázni, és mászókázni akart, ő hagyta, a bugyijáig vizes volt mire hazaértek, szerintem csak a nagy adag c vitaminnak köszönhető, hogy nem lett beteg)

Kitti, szerintem is tegyél képet! Még egy utolsót....:)

Julcsi, meg van a címe, ha jöttök csüt-ön, akkor szólj, mert ott van felírva. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat :) Szerintem is jó kis nap volt ma!

Boni, kitartás a fogyóhoz, ma megkóstoltuk a savanyút, Málnus csak azt volt hajlandó vacsizni, azt hiszem lesz olyan sláger mint a waffel ;) Ezer köszönet! Mesélj majd a beszoktatásról!

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Jó reggelt!
ZSófi Nekem az Izabella és Lilla is nagyon tetszik.. a Mátyás is.. képzeld a kistesós fórumon már a harmadik Matyink lesz mindenkinek bejön :lol:

Dia remélem hogy bennmaradhat!

Szisz örülök,hogy bejött :)

Mecsi nagyon szép a pocakod!

Zsófi neked is!

Makadu hú tényleg mindjárt te jössz. Izabel nagyon szép!Liza is, csak nekem azzal kapcsolatban rossz élményem van :)

Vera gyere már néha bővebben hiánycik vagy!!! vagy valamikor eljöhetnétek hozzánk Zsigivel Hétfőn vagy kedden.. mert sz cs p en járunk a családiba úgy néz ki

Barbi várom a privit a dátumokkal! barátokat nem kommentálom.. kiccsalád már jól van? takarólinket köszönöm...

mi tegnap elkezdtük a családi napközit.. már kimehettem egyedül pisilni :)))
ma már megpróbáljuk, hogy kiugrom a boltba...Zsófi és Ildikó szeretettel veszik körül az aprónépet, és ők is őket.. nincs bennem semmi negatív érzés hogy otthagyjam e.. szóval az előző hely nem az én hülyeségem volt, hanem az anyai érzések! olyan büszke voltam a fiamra, ő volt az egyetlen, aki egyedül evett kanállal, pedig a többi fiú is hasonló korú.. és ebéd után fogta a tányérkáját felállt és odavitte a mosogatóhoz :) itthon is mindig elpakolja az ottfelejtett poharakat! tiszta apukám :) ő is akármerre megy pakol..
:wink:
Vendég
 


jó reggelt!

köszi lányok a sok dícséretet név és pocak ügyben is! :)

Kitti, valahogy most mi is így vagyunk, majd, ha személyesen találkozunk, akkor válik véglegessé, hogy mi is lesz a neve! izgiiii!

Izabel is nagyon tetszik! Liza is. egyik névvel sem ismerek senkit, igazán különlegesek! :) szorítok, hogy hamar túl legyél rajta, és addig még simán be is fordulhat! Levi neked term. úton született?

pocakfotót tegyél! nehogy lemaradjunk róla!

Sziszka, milyen savanyút csináltál? én is, én is! anyukád akkor tényleg eléggé öntörvényű! sajnálom! Málnus édes lehet, hogy így összehaverkodott azzal a kislánnyal!

Boni, ügyesek vagytok nagyon csana ügyben! Zsigi csuda cuki, hogy így elrámol maga után! én fiam egyelőre csak a rendetlenséget csinálja... :D

Dia, nagyon drukkolok majd, hogy minden okés legyen a melóhelyen, meg az m0-n! melyik részlegen dolgozol amúgy? én is majd az m0-n kell járjak, csak én teljesen a végéig, de, ha dugó lesz, tuti, hogy lejövök budafoknál, és kerülőkön, akár több percig tartva, de úgy fogok menni, mert én is tartok tőle nagyon. bár gondolom, hogy "csak" gyakorlat kell hozzá!

mi jól vagyunk, Beni olyan, mint, akinek semmi baja, szóval reménykedem, hogy időben elkaptuk a betegséget, bár tegnap a háziorvosnál mondták, hogy szinte minden gyerek köhög, akit odavisznek, és sokuknak tüdőgyulladás lesz belőle! :S

na megyek reggelizni, aztán folytatom a tegnapi takarítást. hurrá! :S

sophie27
 
 


na elmentünk a csanába.. elindultunk játszótérre, én előtte már mondogattam Zsigának, hoyg el fogok menni a boltba, de visszajövök, addig ő játsszon többiekkel és fogadjon szót Ildinek és Zsófinak. persze játszón elrohant tőlem, játszott, egyszer csak észrevette hoyg elmentem nem vagyok ott.. odarohant a kapuhoz, görcsös kapaszkodás, senki és semmi nem érdekelte csak sírt csak sírt 20 percen keresztül amíg visszamentem.. utána már az ebédjét sem ette meg

holnap kíváncsi leszek.. na mindegy szegénykémnek muszáj lesz megszoknia

majd rájön, hoyg anya visszajön érte, nem hagyja el!
Vendég
 


Boni, szegény Zsigi, meg Te is :-( Remélem legközelebb már nem lesz ekkora sírás :?

Képzeljétek, Peti már 3. napja kóstolgatja az almát... Olyan édes, annyira fintorog tőle :lol: Még a hideg is kirázza sokszor, pedig nem savanyú :wink: :D

Sziszka, nagyon ügyi Málnus az ottalvással. Kíváncsi vagyok, miket alkottatok a falra, remélem csütörtökön tudunk menni. Holnapra jó nyíltnapozást Nektek, biztos tökjó lesz :wink:

yuyu79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: