Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lányok, nagyon köszönöm a kedves fogadtatást, olyan jól esett, hogy még meg is könnyeztem (pedig már a hormonokra sem foghatom ;).
Egy pár képet sikerült csak megnéznem, hihetetlen, hogy mennyit nőttek a babák, mégis megőrizték a jellegzetes vonásaikat. :)

Tényleg szívesen jönnék sűrűn, de olyan nehezen sikerül egy kis nyugit találnom, mire visszaolvasnék, már írni nem jut időm, ha írok, nem tudom mi történt előttem, szóval nem könnyű egy ekkora családban. :lol:

Annus, próbálok mesélni, képet nem tudok feltöltelni, mert most windows-os képolvasónk van, és nem tudom, hogyan kell kicsinyiteni, ahogy paint-tel sem :oops: . Esetleg tudnátok segíteni?
Nyár végén voltunk Balatonfüreden egy csodás apartmanban, ami tényleg gyönyörű volt, de én mégis azt imádtam legjobban, hogy nem kellett az ebéddel, reggelivel, apa mindig kéznél volt, ha segítség kellett, folyton csak az okozott fejtörést, hogy hogyan érezhetjük jól magunkat, hova menjünk. Napközben a gyerekeké volt a főszerep, de esténként romantikáztunk apával, csodás volt, és most úúúúúúgy hiányzik. :roll: Hogyha sikerül, majd teszek fel képet erről is, ha sikerül.

Vivi megkezdte a gimit, egyenlőre nagyon élvezi a nagylány életet, de eddig még nem igen volt sok lecó, később viszont nem tudom, hogy egyezteti össze a heti 3 karate edzéssel a tanulást. (Persze remélem jól :).
Rolcsi megkezdte az ovit, amit asszem én rosszabbul viseltem, mint ő. Neki csak az első nap volt nehéz, után ahogy lett egy barátja, már minden oké volt. :) Viszont 4 nap után máris beteg lett, és már 2. hete van itthon. Azóta persze mindannyian elkaptuk. :? Én is az oltáson agyalok, még csak szeptember van, és már mindannyian betegek vagyunk, mi lesz februárban?
Martinnal, Noémivel minden rendben, jól vannak, élvezik a nagytesóságot, ők ketten legjobban. :)
Balázs édes mosolygós kiskrapek, már többször megfordult hasáról, oldalt, majd hátra, de azóta sem gyakorolja igazán. Mostanában kezdett tudatosan játszani a csörgőkkel, ezzel remekül elszórakoztatja magát sokáig.
Mostanában ő is sokszor kel éjszaka, de mivel együtt alszunk, ezt nem igazán veszem zokon, hiszen szuperul szoptatok álmomban. :d Viszont a reggeli korán kelést már sokkal inkább, sokszor már 1/2 6-kor kukérol a 3 legkisebbem. :shock:

Ennyit sikerült hirtelen 2 részletben.

A betegeknek én is jobbulást kívánok!!

Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


pumukli, koszi :D

Apa kapott egy konyvet az egyik baratjatol csak nem talalkoztak karacsony ota :lol: szoval ma kapta meg
cime: KITOLÁS kalauz kezdő apáknak :D nagyon humoros..

Netti
Kép
maumau
 
 


Reni: szegény Amina! Szerintem rögtön vidd fülészetre, ha fáj neki! Lehet, hogy a takonykór ráment. :roll:

Évi: tényleg jó lenne pár kép a gyerkőcökről! Látom, nálatok is az ovi tett be egészségileg... Hát nem is tudom, mi a jobb...

És most bocsánat, de rakok fe jóóóóóóóó sok képet Csongiról, mert annyira tetszenek. Tegnap csináltam az egyik felét, mert CSongi megkapta első játékait (egy rágókát, meg egy csörgőt). A másik felét meg ma délelőtt popószellőztetés közben. Nem tudtam ellenállni a kis formás hátsójának. :oops: :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

Pumukli!
Tényleg Király Linda?Én nem ismertem rá..na mindegy! :lol:

Csongi kis tündér!!!Jó a pucér popsis kép :lol: :lol:


Gyöngyi!
Messze laktok a HÉVtől?Mert akkor én benne vagyok.Amúgy kocsival innen tőlünk kb fél óra!Nincs messze!

Vanni!
Szerintem nekünk jó a péntek,de egyenlőre csak 80%ra mondom :wink:

Évi!
Huu,ez nem semmi!Nem furcsi h az egyik gyerek már gimis,a másik meg még nincs fél éves?De tuti h jó lehet egy ekkora családban!Megértem ha nincs időd,én szerintem már megbolondultam volna...néha Iza is elég nekem :lol: A nyaralás meg szupi lehetett,sajna mi nem jutottunk el sehova,de majd jövőre! :wink: Képet kicsinyíteni sima paintel is tudsz a nyujtásnál be lehet állítani,vagy ha nagyon nem megy,küld el nyugodtan és kicsinyítek neked! :wink:

annus11
 
 


Vanni: én az eheti talit nem vállalom be, mert bujkál bennem valami nyavalya. Nem akarom senkire ráragasztani. Kúrálom már magam vitaminnal, de nem tudom, hogy leszek péntekig. Ha nem lesz semmi, akkor megyünk.

Gyöngyi: nekünk Szszm tuti, mert akkor előtte vagy utána beugrunk apukámhoz Csepelen. :wink: Nincs az oly messzi.

Annus: nem sürgős a takaró, van itthon másik, amit tudunk használni. Majd valamelyik talin odaadod!

Esztó: nem te csináltad a Tücis képeket Anikónál??? El tudnád nekem küldeni a képeket eredetiben? Már nem is találom fent a blogon sem. :roll: Olyan jók lettek pedig.

Kép
Kép
tinu
 
 


Ja, ma este biztosra megyek. Már beadtam az Infacolt, a Viburcolt. Igaz, utóbbit csak másodjára sikerült, mert szétfolyt a kezemben az első. Olyan genya a csomagolása (vagy én vagyok béna), hogy alig bírom kibányászni belőle.
És megőőőőőrülök, TÜci FOLYAMATOSAN dumál. Az se érdekli, hogy nem figyelek. :shock: Nem hiszem el, hogy milyen NŐ ez a csaj már most. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, Csongi olyan édes, ahogy nem bír betelni az új játékokkal. Azok a nagyra nyitott szemek :). Akkora kópé lesz ez a pasi, már most látszik :D Dumás Tüci :D

Annus, sajnos a HÉV-től messze lakunk (pont a város másik végén, mint ahol tesódék laknak). De talán össze lehetne hozni egy betársulós autós csapatot is, nem?
Tinu, ez így szuper, tök jól hangzik, onnan már tényleg nincs messze :)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Tinu,
dede én csináltam, és újra kezdtem rakni a blogba de félbe hagytam.
Dobj egy mail címet és átdobom, vagy felteszem a blogba eredetiben (csak mert a yahoo-m két napig csatolná eredetiben)

Csongi nagyon édes. nagyon jó képeket csináltál.

voltunk Corában meg Bricoban :) családi progi :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


ÓÓ el is felejtettem! a szenzacios dokineni azt mondta h mar reg csak 4x kene ennie Boronak! 4-5x eszik.. attol fugg h alszik el :shock: na mindegy,mar ugyse megyunk tobbet ugy nez kiii :roll: de megint nyeltem parat,jobb a bekesseg.
mondta azt is h egezsegtelen h par csecsemo mar ilyen korban 7 kilo koruli :shock: :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Nekem Csongi popos kepe tetszik :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Esztó: akkor tedd fel a blogba, ha van időd, talán az a legegyszerűbb. :) Köszi!!!!!

Netti: akkor mit szólna a dokid Hean Áronjához. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Vanni!!!

Ha bevállalod, valamelyik talin nekieshetek a fru-frudnak!?
Na? :D

Kitty!
Én nem haragszom rád, hiszen tudom, hogy csak közvetíteni, és ezzel segíteni akartál!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Netti!

Ezt a négyszeri evést azért nem vágom, mert a felnőtteknek is a napi ötszöri étkezést javasolják! :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Netti, Bálint is 7 kiló, gyerekdoki meg van vele elégedve...

Kép
Kép
zili
 
 


Tinu: volt egy kislany ott,aki igeny szerint szopizott! 5honapos! mondta anyuka h van h egy nap 25x is szoptat!! na a dokino kifakadt magabol :shock: en meg megnyugodtam h nem csak azokkal bunko akik tapit is adnak :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Trixi, persze.. de a doki mindenkibe bele kot.. de jovo honapban mar az en regi dokimhoz megyunk.. ez a noci elviselhetetlen :roll:

zili, 7kilo teljesen jo sztem.. mi is akorul vagyunk.. csak hat vmibe bele kell kotni :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Aha!
Az ilyennek megnézném a gyerekeit,azok milyenek voltak!? :twisted:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


ki se nezem belole h vannak gyerekei :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Próba!
Megpróbáltam painttel kicsinyíteni:

Kép

Sikerült! :)

Szóval így néz ki most Balázs. Majd holnap még jövök!:)

Most jó éjszakát kívánok nektek!

A kis és nagy betegeknek jobbulást!!!!!!!!

Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Csongi tündéri manóka!Milyen formás baba!
Megfürdettem a lányokat,ugyanúgy mint Panndi,csak annyi különbséggel,hogy nincs a kádba olyan bigyónk,így én fogtam.Élvezték nagyon.Én is,mert így gyorsabb,mint eddig,mikor külön csináltam mindkettőt.Micsoda felfedezés :lol:
Apa holnaptól dolizik.Rossz lesz nélküle nagyon!Sőt postára kell mennem,ami rohadt messze van tőlünk.és 1 óra alatt kéne megjárnunk,a hamik miatt,de Grétó lassú.Anyuék meg nem akarok menni.
Megyek pihizem,eléggé rossz a lelkem mostanság.Ma még anyagi téren is rossz hírt kaptunk,egész nap az ideget ettem.Annyira elegem van már.Na de nem panaszkodom!
Ja,ma kimostam a mózes belső részeit,így gondoltam egyet,fölraktam a sportot a kocsira.Hát volt Hannának egy feje! :lol: Rájöttem,nekünk marad télire a mózes,ez már tuti.

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Évi!Balázs nagyon aranyos baba!!!Olyan kis komoly a képen,cuki nagyon!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Netti, Te még nem váltottál orvost??? Irgumburgum, holnapreggelazzalkezdedédeslányom!!!

Én Csongit egyszerűen IMÁDOM!!!

Álmi mmacis szettje is bejön nagyon!

Eve, jaj olyan jó nektek, de elhiszem, hogy fárasztó! Nem akarom más izéjével verni a csalánt, de nekem Annus szokott segíteni a kicsinyítéssel...

Vanni: mi megyünk pénteken szívesen. Valakiket el is tudunk vinni! És akkor rajtunk kívül Annus, meg még Tinu lehet. Még valaki?

Gyöngyi, én simán megyek Szigetszentmikósra! És ismét: valakiket szivesen el is viszünk!!! Melyik nap? Hétfő, csüt vagy péntek, lécciléccci!!!

Böbi, büszke lennél rám! Már voltunk Érden is Csanival kettesben, nagyon megyünk mindenhova!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Eve, nagyon durrrrva! Balázsnak pont olyanok a kék szemei, mint a terhesvonalzódon volt a kisbabának!!!! Emlékszel?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Balazs nagyon helyes fiuuu :wink:

Szofi, ennek csak az az oka,h kulfoldon van a dokim es majd mostansag jon vissza :D
de most nem vettem fel a hulyesegeit a dokinak.. mondta h valtsunk tapszert mert a beba nem jo. adjak milupat. mondtam neki 100x ha milupatol sugarban hanyt Boro akarmikor beprobaltuk.. "NEM baj,majd megszokja" jolvan jolvan :))) majd megszokja.. erre adott receptet Milupara mikor tudja mi van.. es bebara persze nem adott :D na nem is idegesitem magam.

Es persze az se tetszett neki h rotat kellett lenyeletnie a gyerekkel. kifejtette h mennyire felesleges. persze nem kerdeztem :roll:
szoval mokas egy no! tudom en mi kene neki,de nem irom ide :lol: :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu,
done :arrow: blog :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Húúúúú, mire végigolvastam, elfelejtettem, mit akartam válaszolni és kinek :oops: :oops:

Vanni!
Szívesen :wink:
Mi nem tudunk menni sajna pénteken, aznap van a babuszi :(

Gyönygi!
Szívesen megyünk ki Hozzátok is, csak légyszi ne pénteken legyen a tali, mivel akkor babauszi van de. :P :D

Esztó!
Álmos nagyon cuki a macis cuccban :D

Tinu!
Csongi édes a pucér fenekével :lol:

Évi!
Hú, neked se lehet egyszerű ennyi gyerkőccel, le a kalappal előtted! :shock: :wink:
Balázs nagyon helyes kiskrapek :D

Na gondolkozom, mit akartam még......

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Éva,
nagyon szép Balázs!!!

Tinu,
Csongi édes, nekem a 2. kép tetszik a legjobban, ahol csodálja a játékát :) Cuki.

Netti,
dokid hülye... :?

Annus,
én ill. ha a férjem itthon van, egy az egyben így fürdetünk...

Gyöngyi,
szívesen megyünk hozzátok! Csepelről sárga busszal jók vagyunk gondolom... mennyi idő kb? Nekem sem jó jövő péntek, mert oltásra megyünk, de többi nap jó.
Fiad meg ügyi volt az ergóban.

A Regina gyógyszertár közel van hozzátok? Mert akkkor lehet veszek popsitörlőt, ha még van akciós. Múltkor betáraztam a tescós gyógyszertárból, de ha van még, 1-2 csomagot veszek sztm.

Bogi beájult vacsi közben, délután fél3 óta fent volt, nem aludt semmit. Ahhoz képes nem is volt nyűgös...

Na vacsi :arrow:

emese1979
 
 


Hali!

Csongi cuki!

Balázs nagyon szép!! Én is pont akartam írni, hogy milyen szép kékek a szemei! :)

Netti, ez a doki gyagya... :roll:

Álmos a macis cuccban csúcs! :)

Anita! Jaj, nem jó hallani, hogy rossz a kedeved!!! Fel a fejjel! Mi a gond, amiről most kaptatok hírt???

Lilinek jobbulást!

Szofi, ügyik vagytok, hogy mindenhova jártok! :)

No, akkor én megyek, mert még Danit el kell tenni holnapra... Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok, csak gyors bekukk, mert ezer dolog. Még csak ezt az oldalt láttam.

Szofi, büszke vagyok rád!!!!!! :lol: Esküszöm ma voltál az eszemben, voltam a tesómnál Budakeszin, elhagyott erdős rész - defekt. A hátsó ülésen két síró gyerekkel. Esküszöm, hogy rád gondoltam! :-) Aztán jófej pasi megállt, kicserélte a pótkerekemet és el tutam menni egy gumisig.

Évi, örülök, hogy hallok rólatok!

Próbálok visszaolvasni.
Vendég
 


Böbi! De jó látnitéged újból itt!!! :) Jajj, de nagyon szépek a vonalzóid! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Te jó ég, ijesztő lehetett!!! Lányok megbékéltek?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok! Annyira nagy a pörgés, hogy nem győzöm követni...

Mi is egyre bátrabbak vagyunk, szombaton már bemerészkedtem Ákoskámmal az Ikeába és a Bauhausba is. (Eddig nem mertem vele shoppingolni, féltettem, nehogy elkapjon vmi nyavaját.) Nagyon jól bírta a kenguruzást, nézelődött, minden érdekelte, csak megállni nem lehetett :lol:

Böbi, sikerült valamit intézni a MÁK-nál? Telefonszámot néztem, de csak a központi van meg nekem is. Hű, nem semmi sztori, elég meredek lehetett, még jó, hogy vannak jófej pasik :lol:

Szofi, nekem a doki azt mondta ha kifakad a BCG, kezeljem le betadinnal, és tegyek rá egy laza fedőkötést, de csak annyit, hogy ne ragadjon bele semmi.
Szept.26. Akkor lesz a szülinapozás??? Irigyirigy... én nem tudom, mikor jutunk le legközelebb, de tuti, hogy októberben valahogy megoldom. Ja, a ppt engem is érdekel, nagyon jó ötlet.

Csilla, üdv. itt. Gergő is jó nagyra nőtt már :)

Reny :( Mielőbbi gyógyulást, remélem hamar túllesztek rajta! Nekem a keresztfiam bölis, és brutkó, hogy mennyiszer lebetegszik.

Tinu, Csongi édes a pucér popival. Nagyon hasonlít Tücire. Lehet, hogy már írtad, csak én nem láttam, de férjednek, hogy sikerült a múltkori állásinterjú?

Gyöngyi, Miklós nekünk teljesen jó, kocsival pikkpakk ott vagyunk, ha jöhetünk :) A szomszédnyanyát is tudom furikázni Bogibébivel, ha aktuális lesz, egyeztetem vele.

Adri, a fürdés nálunk is párban zajlik, apa fogja, én mosom. Egyszer apa nem ért haza időben, kénytelen voltam megoldani, de nagyon megszenvedtem. Majd meggebedtem mire be-, majd kicihöltem a vizet. Szóval értelek...

Esztó, Álmi megint nagyon cuki, jó ez a szeró, nekünk is van hasonló.

Eve, Balázs is nagyon szép kisfiú.

Jó éjt!

KépKép
novygirl
 
 


Jó reggelt!
Én már fél 4 óta fenn.Nem tudtam aludni,aztán Apuka is kelt 5kor,most ment el.Lehet visszafekszem,de a lányok is 1 óra múlva kelnek már.
Dóri,a krumplit már úgy is adtam ahogy írod,de kudarc.Ma jön a répa.
Hú,a gondom,majd elmondom,ha már megoldódik,ha nem akkor nem tom mi lesz...... :cry:
:arrow: pihenek

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Évi: Balázs gyöngyörű! Milyen szabályos vonásai vannak!

A mai éjszaka megváltás volt az előzőekhez képest. Már tudtam egyben kétszer 3 órát és egyszer 2 órát aludni! :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Esztó: köszi! :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Hűűű de szuper, alakul a szigeti találka :-) Várok mindenkit kis és nagy babástól nagy szeretettel. De jó :D Tegnaptól végre van két fotelünk is, szóval le tudtok ülni, hehe...
Na akkor mit szólnátok jövő csütörtökhöz? Itt SzigetMikin mondjuk 10 órától.
A blogba majd írok elérhetőséget meg plasztikus eligazítási útmutatót a sofőröknek. Egyébként abszolút nem nehéz hozzánk eljutni.
Emese, kb. 10 perc sétára van a gyógyszertár, de ha megmondod mennyit szerezzek be (és ha még van náluk) akkor megveszem neked, OK?

Evemama, gyönyörű ez a kisBalázs, lehengerlő kék szeme van :-)

Anita, úgy szeretnék valamivel segíteni, hogy kikerülj a lelki kátyúból. Tudom, hogy innen ez már önmagát gerjesztő folyamat. Egyre nehezebb kikecmeregni belőle. Ezt neked küldöm :D
http://www.youtube.com/watch?v=UtdwHG1vyB8

Netti, dokid egy evilszmájlit érdemel, mást nem is.

Betegeskedőink remélem ma reggelre már jobban vannak.

Böbi, te aztán tényleg egy talpraesett csajszi vagy. Nem ijedtél meg?

Megyek, cukigrófom felébredt és most magyaráz bárány anyóéknak (fejvédő:))

Jó reggelt Mindenkinek :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Újra jó reggelt!
Picit még aludtam.Mindkét csaj felkelt,evett,de Grétike visszaaludt.Megsértődött.Kereste az Apját,mondtam dolgozik.Ő meg pityeregve visszaaludt.
Gyöngyi köszi :)
Böbi rám a frász jött volna!
:arrow: Hanna is bariknak beszél.Szintén fevédő
Mától még rosszabb,egyedül vagyunk.Senkihez nem tok még szólni sem. :cry:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt!

Évi,
de jó, h újra tudtál jönni, hiányoztál! Balázs naggggyyyonnn szöszi... Csinipasi! :lol: :lol:

Mozza,
szerintem neked kifejezetten jól állna a frufru, de nem egy olyan szabályos, négyszögletesen vágott, hanem a most divatos, kétoldalthosszabb-középenrövidebb... Na, ha találok róla képet, feldobom!

Annus,
én ugyanilyen hajra gyúrok... Nagyon megbántam a múltkori hajvágatást, most újra növesztem. Persze lehet megőszülök, mire megnő ekkorára, de akkor is, újra hosszú hajat AKARAOOOKKK!!! :lol: :lol: (Gimis koromban a hátsómig ért a hajam, hú, de utáltam akkor... Csak anyám miatt nem vágattam le évekig)

Tinu,
Csongi popószellőztetős képe haláli!!! És tényleg hasonlítanak Tücivel, bár Csonginak már most olyan komoly, felnőttes arcvonásai vannak!

Vanni,
nekem jó a péntek, de úgy néz ki, h csak délután (1-től). Szokás szerint nálam is elfér valaki a kocsiban! A padló miatt pedig ne aggódj (ha esetleg esik az eső), én tudok vinni plédet és kábé 70 darab habtapit is a bébiknek.

Gyöngyi,
én Szigetszmikiben is benne vagyok, egyik legkedvesebb barátosném is ott lakik!

Netti,
enyimvédőnéni épp egy hete fejtegette, h a napi 4 evés egy ekkora babának nagyon kevés, min. 5 kell, h legyen! :lol: :lol: Azért nem lenne rossz, ha lenne egy egységes rendszer, vagy ajánlás, és nem mondana két eüs három különböző dolgot... Evilszmájli neki :evil: :evil:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok,

Anita na az jó legalább a vámhoz is kőzel van.Nagyon sajnálom azt hogy, ilyen a lelked de próbálj pozitivan gondolkodni és foglalkozz sokat a 2 jókis csajszival. :)

Eve, Balázs nagyon szép a kék szemeivel.

Csongi, nagyon aranyos és látszik rajta mennyire le kőti a játék.És Tüciről is nagyon jók a blogban a képek.

Niki, én is akartam irni hogy, Rikinek jó az új sérója, de nem semmi mekora haja volt!Nagyon szép baba.

De jóóó nektek, mindig ez a sok tali és hogz személyesen is ismeritek egymást.

Netti, én is kivi vagyok már milyen lesz a hajad a ruhád, és drukkolok hogy, minden jól sikerüljon.

Ma apa vitte Jázmint az oviba, tegnap nem volt semmi gond még csak nem is emlegetett, na de ma nem akart elmenni nélkúlem sirt annyira sajnáltam szegénykémet, de aztán meg békélt.

Na megyek főznőm kéne valamit.

Szép napot.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Ja, azt el is felejtettem, h tegnap nem volt gyümilé, viszont este (megelőzésképp) kapott bébem egy kis Infacolt. Este 9-től reggel 7-ig ment a szunya... :lol: Szóval a kóstoltatásnak egyelőre ennyi... :|

Kép

Kép
zsüci
 
 


Anita!
MSNen akár mikor megkereshetsz ha unatkoznál!!! :wink: Ha van webkamcsitok akkor még azt is bevethetjük!Remélem h műkszik is az enyém,mert msnen rakoncátlankodni szokott,de skypon meg tökéletes a hang...ki érti?!

Tali!
Akkor ezen a héten pénteken(09.18.) Vanninál!!!!
Jövőhéten csütörtökön (09.24.) Gyöngyinél!!!


Szofi drága!
A Miklósi fuvarra szeretnék bejelentkezni :oops: Most már tényleg kap vmit Csani!Meg még jövök Lénusnak is vmivel meg Bogyónak 8) :lol: Vannihoz el tudok menni,hátha van vki aki betársulna.De ha nem ,akkor szólj és akkor megköszönöm ha oda is fuvarozol minket :oops: :lol:

Évi!
Ja ez a fiú nagyon szépséges!!És eddig dugdostad előlünk :lol: Amúgy tényleg hasonlít a tesójára!!!!De látom milyen kis kopasz!

Trixi!
Baba hajat nem vágsz? :oops: Meg kéne igazítani Iza haját...borzalmasan néz már ki :roll: Szerinted?

Böbi!
Nem semmi...még jó h vki megállt!!!

Emese!
Akkor neked is "sokat segít" a fürdésnél!


Novygirl!
Hát eleinte mi is így fürdettük,de ugye apa minden hónapban alapból oda van pár napra,és én annyira megszoktam h egyedül kell!Meg így gyorsabb,mert apa nézelődik,van h 3szor szólok így is h sampont! :lol: :lol:

Anita!
Nagyon ügyin fürdettél!!!Nem gondolkoztál még egy háti hordozón?Vagy nem bírnád már el Grétit?

Barbi!
Bankszámla számot dobj létszi!!!!!

Na és a tegnapi napunkról.Nem tom mért csinálja ezt Iza.Szóval tegnap reggel 6kor szopizott,de még 1 cicit se szívott ki,de nem akart tovább enni.7kor bepótolta,utána alvás.Felkelt 10kor ,megint kis cici,aztán játék és 11kor megint szopizott.Aztán alvás.1kor pépet kapott és elmentünk a Lurdyba,ahol nem aludt,csak egy picit ájult be.4kor szopi,de megint keveset.Na volt még lefejt tej 40ml,de épp h csak kortyolt belőle.Aztán letettem és elaludt 5kor.És nem kelt fel :shock: Vártam vártam semmi.Na 9kor mondom lefekszem,majd kel ha éhes.Erre hajnali 3kor kelt,szopizott,a másikból is folyt,na mondom lefejem,mert sok van benne,erre kiszívta azt is :shock: Nem értem...

Ja ma reggel ugyan ezt játszotta el...és szopi közben kb 1-2 percig szívja,aztán elkapja a fejét és vigyorog rám :lol: Annyira aranyos így,nehéz nem vigyorogni rá....és ezt eljátsza vagy 20szor....és a vigyorgás után meg úgy veti magát a cicire :shock: tépi le a pólómat meg ilyenek 8) :shock:

annus11
 
 


Tinu,
de jó! Mondom én, lassan Csongi lesz a legjobb alvó :) :)

Anita,
szegény Gréti :( Jól megviselte, hogy apuja melózni ment!

Reny,
Amina jobban van?

Gyöngyi,
köszi :) de csak ha esetleg arra jártok. Majd felhívom őket, van-e még nekik.

Csajok,
szúnyogcsípésre mit lehet kenni? Bogit nagyon csúnyán össezcsipkedte egy rohadék :x

Mozza,
hogy telt az éjszakátok? Jól aludt Lili?

emese1979
 
 


Ági,ezt jó tudni hogy közel van.Köszi :)
Amúgy kint meddig van a munkaidő??Mert lehet csak addig lehetnek ott egy nap,amíg az ott dolgozók ott vannak.
Lányok,hogy lehet gyorsan légypiszkot kiszedni egy blézerből???
Tegnap kimostam a vajszínű Benettonom,szárítottam a teraszon,mert ma kellett volna.Erre az egyik ujját totál bepiszkolák.Megőrülök...

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ja igen,akartam is írni h én is úgy tudom h 5ször kell majd enniük!Reggeli,tízórai,ebéd,uzsi és vacsi!Persze lehet ez is baba függő.Most egyenlőre nem is tudom hogy haladjak tovább....de hamarosan kell mennem receptért,majd megkérdem!

annus11
 
 


Jó reggelt!

Jesszus, mennyit termeltetek egy nap! Egy órája olvasok :)
Még jó, h Gergőt ennyire leköti a csörgős plüsslabda :D

Nagyon édik és szépek a srácok!! Akiket sikerült megkuksiznom: Álmos, Csongi, Balázs és Marci. Alig várom a többiekről is a képeket

Kutyafüle
A farfekvés miatt Gergőnek nincs hangos légzése, viszont kötöttebb az egyik csípője, így most terpesznaci után tornázunk és gyógytornászhoz is járunk. :D

Rólunk még:

Gergővel tápszerrel és 0 tejjel jöttünk haza anno a kórházból. A cicik nem érdekelték egyáltalán, csak az alvás. Kitartó és nagy küzdelmek árán beindítottuk (védőmanci segítségével) a tejtermelést, és kb napi 3-4 deciket fogyaszt azóta is. A többi tápszer. De már elfogadtam, és örülök, hogy egyáltalán jut(ott) neki tejcsi.

Mi is az éjjel 2x kelők táborát erősítjük, sajnos. Eddig egész jól bírtam, de kezd elfogyni az erőm ehhez. Most éppen a fogzásra fogom, mert nemigen eszik éjjel. Apropó: egy fogacska éle már kint van, mellette alakul a másik is.

Holnap 4hós oltásra megyünk, de nem izgulok: már rutinosan helyezem fel a kúpot mazsolának :wink:

Mindjárt keresek képeket is..

Szép napot!

KépKép

Kép
hase
 
 


Anita,
Vanish szappan? Nekem az minden koszt szépen kihoz, ha van otthon!

emese1979
 
 


Az ígért képek:

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hase 2009.11.19 00:34-kor.

KépKép

Kép
hase
 
 


apuazisten
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hase 2009.11.19 00:35-kor.

KépKép

Kép
hase
 
 


Jó reggelt!

Jövő heti talira én is szeretnék menni, amennyiben Apa el tud bennünket vinni. Ezen a héten tutti nem megy, Amina beteg, Mira is eléggé szörcsög, ma őt is megmutatom az orvosnak.

Emese! Este nem volt láza, de adtam neki Nurofent, mert fájt a feje meg a lába. Végig aludta az éjszakát, most reggel sem volt lázas, de egyszer már mondta, hogy fáj a füle. 10-délig van orvos, ha hazajöttünk majd írok.

Évi! Balázskád nagyon helyes kispasi. Hátha egyszer őt is megismerhetjük személyesen. Meg persze téged is. :lol:

Esztó! Álmi annyira édes! A rucija nagyon jól áll neki! Irtóra bírom a kiscsákót! :lol:

Böbi! Meredek lehetett ez a defekt. Ügyesen feltaláltad magad. Te intettél a srácnak vagy magától állt meg? Mert ha az utóbbi akkor tényleg ritka fajta. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus,hát,inkább nem szokatom rá hogy cipeljem!Msn jó ötlet,csak én ugye mindig rohanok.De majd jelzek!Köszönöm!
Mesi,van,meg por is.Majd ha Hanna alszik.
Most épp répát kotyvasztunk.
Csilla szépek vagytok!Tényleg hosszú baba!Cuki nagyon!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: