Új privát üzeneted érkezett!

Én is egyetértek amúgy Mecsivel. A fél napos bölcsinek én se látom sok értelmét. Ráadásul a délutáni alvásnál nincs is gond vele, meg egész nap elvan, csak a reggeli elválás ami sírós. Amikor először ottaludt (és előző nap már látta a többieket hogy hol és hogy fognak aludni), mikor megmutatták melyik lesz az ágya, szó nélkül lefeküdt. Szóval szerintem az a jobb, ha már megy, akkor menjen egész napra.
Az meg, hogy a többiek hogy reagálnak: beszokós héten utolsó nap 3-ra mentem RÉkiért. Ugye a többiek még maradhatnak egészen f5-ig. Mikor kijött az ajtóba, kicipelt magával egy csomó játékot ami a kezében volt, hogy idehozza nekem. Nagy nehezen sikerül rábeszélni, hogy hagyjuk itt a játékokat, mert mi megyünk haza. Addigra már majdnem minden bölcsis társa az ajtóban tolongott. Az egyik kisfiú ezt kérdezte: - Az enyém anyukám miért nem jön értem?
Majd meg zabáltam olyan édes volt, persze mondtuk neki hogy nemsokára jön, akkor kicsit megnyugodott. ...

panna1
 
 


Húúú lányok, minden betegeskedőnek jobbulást :wink: :(

És a bölcsit elkezdetteknek is kitartást kívánok, nem lehet könnyű... De aki az elején sír, lehet hogy hamarabb belerázódik, aki nem, azon meg még később kijöhet... Mondjuk ha Áron és Zsófika egy csoportban lesz, biztos tök jól ellesznek :wink:

Sziszka, ráér a pénz, nekem az is mindegy hogy utalod, hozod, vagy majd odaadod ha megnézünk Benneteket a játszóban jövő héten valamelyik nap. 8-tól délig lesztek hétfőtől péntekig? És ha elindul a csana, akkor meg majd egész nap lesztek?? Mikortól várható ez, ha igen? És akkor kocsival fogtok járni?

Képzeljétek, Eni az előbb elaludt félig az ölemben, úgy raktam le az ágyra... ilyen is mikor volt utoljára :lol: Pedig még nem akart aludni, kisvakondot néztünk :wink: Peti is alszik, élvezem kicsit a nyugalmat :)

Na megnézem mit is akartam még :oops:

yuyu79
 
 


Dia, tesóm volt csoptársa a dokink és sztem nagyon ari, alapos, fiatal és jóarc, de köszike!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 

 
 

Zsófi, boldog neved napját !!! Ez kimaradt :oops: :D

Tök jó, hogy minden oké a kistesóval... remélem azért tényleg lány lesz :D :wink:

yuyu79
 
 


É ma függönyt akartam venni az új lakásba, mert akció volt itt a közelben... de későn is értem oda... ami még volt az vagy nem tetszett, vagy kevés volt belőle :(

Apa hétvégén megint belehúz a felújításba, mert sehogy se állunk... úgyhogy majd vasárnap megyek Anyuékhoz a gyerekkel, meg lehet hogy szombatra is szervezek valamit... Remélem azért sikerül még idén beköltöznünk... mondjuk jobb lett volna még a tél beállta előtt :( :wink:

yuyu79
 
 


Aproo, úgy sajnállak Titeket, meg Ritus, Zalánodat is :( Nem értem hogy lehet ez, hogy van akinek mindig minden összejön... remélem hamarosan jobb idők jönnek Rátok :wink:

yuyu79
 
 


még jó hogy mindenki másképp látja.. Zsiga csak fél napot megy hogy a közösséget szokja... én látom értelmét
Vendég
 


Boni, Nektek is hajrá bölcsi!!! Az első helyen mi volt a gond?? És csak nem azért nem mehet államiba, mert jönnek a tesók? :wink:

yuyu79
 
 


Yuyu sainos nem azért.én nem titkolnám.. ha már ennyien szurkolnak...
Vendég
 


Boni persze hogy mindenki másképp gondolja , nincs is ezzel semmi gond. De ha mondjuk megszereti azt a közösséget akkor sem hagynád ott???
ÉN mondjuk vagyok olyan önző hogy jó lesz a tesó miatt is hogy menni fog Áron a bölcsibe , meg aztán jön a tél sok helyre nem lehet kimozdulni főleg +egy bébivel . Kittitől elkezdve a sort nekünk már nem lesz annyi lehetőségünk óriás sétákra mert az idő romlik , a pöttömök meg azért órákat nem lehetnek kint. :( Ott meg legalább kiviszik őket a levegőre is, és foglalkoztatják őket. Persze baromira fog hiányozni itthonról a nyüzsgése de ha így látom és érzem akkor majd megyek előbb is érte.
Hogy hogy új vonalzód van???

Yuyu JYSK-ben van most függöny akció, én két ablakra meg egy erkélyajtóra 12000ért vettem kész függönyt , eddig még mindenki csak dícsérte milyen szép :) Nézd meg a honlapon ott is fent vannak hátha van nálatok is ilyen bolt.

Zsófi nagyon rejtőzködős ez a kispocaklakó ! Lesz 2Esztis topiklakó?? :lol: :lol:

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Köszi, pont most néztem a jyskes reklámújságot :wink: Majd megnézem őket élőben is... de lehet hogy várok még a vásárlással, amíg kész lesz a lakás... :roll:

yuyu79
 
 


az az igaszság,h a böli tőlünk 6 kilóméterre van, apa elvisz ugyan bennünket reggel, de én hazajövök és anyuval megyünk érte-már nem tudok vezetni a hasamtól-tehát nem tudok érte menni hamarabb, meg én úgy gondolom,h szokja azt,h nélkülem is van élet, alvás, evés, nem hiszitek el, de a gyerek nem "létezett" idáig nélkülem és ha most ezt megszokja akkor miért hozzam haza a régi kerékvágásba újra? ha nem szokná meg, nem enne,aludna stb akkor nem erőltetném és maradna itthon, de tök ügyesen alszik, ebédel meg játszik, csak az elválás fájdalmas.
Boni nem sírok elötte. csak miután már nem lát. nem szabad látnia,mert akkor félreértené a dolgot és azt hinné,h én rosszat teszek vele,v valami rossz fog ővele történni, pedig nem, pont,h nagyon jó dolognak tartom a dolgot, csak nehéz feldolgozni nekem is az elválást.
ahogy Juju is írta ezt mondják a gyakorlott dadusok is,h jobb ha most sír/sírunk az elején,mert később sokkal rosszabb. most megtanulja,h anya elmegy és visszajön érte,míg amásik végletben meg nagyon sokáig fog sírni reggel és napközben mire megemészti a dolgot.

na tessék, jól elfilozofálgattam itt.
jah és emesedora én nem érzem azt,h lepasszoltam a gyerekemet,mert mindig mindenkor megtettem érte mindent, ami tőlem telt és tehettem-kezdve a csecsemőkori reggel 6-tól este 10-ig tartó üvöltést kézben átvészelve minden egyes áldott nap-a mai napig tartó hajnali nem alvással folytatva,a napközbeni szinte fejen nem állatam még,h szórakoztassam játékkal együtt. tehát ennyi kell. Mindenkinek. Neki is és Nekem is.

jó éjt! :)
makadu
 
 


Hú, látom jó kis lavinát indított el a böli.

Azért szép az élet, mert sokszínűek az emberek, azért vannak a beszélgetések, hogy eszmét lehessen cserélni. Nem vitát akartam indítani és bárkit megbántani. Mindenki különbözik, vannak azonos vélemények is persze.

Kitti, Mecsi, Panna: persze, ha ti úgy gondoljátok, hogy erre van szükségetek és a gyerkőcnek is, hagyjátok ott persze. Azért van fél napos bölinek is sok értelme, megszokja a közösséget, megtanulja, hogy kell kis vécét használni, megtanul együtt, sok gyerekkel enni, kézműveskedik stb. Egyedül az alvás részéről marad le.

Mecsi: nálunk a böliseket egyáltalán nem viszik ki az udvarra, ha már kicsit hidegebb van és több ruhát kell feladni. Valahol érthető is, ennyi kicsit felöltöztetni harminc réteg ruhába. Persze sokkal nehezebb minden, ha már több gyerkőc van. Nekem is nagyon sok mindenről le kellett mondanom, főleg magamról! :) Engem ez nem zavar. Én a "pihenek majd nyugdíjas koromban" elvet vallom :), de persze mindenki más.

A lényeg lányok, mindenki úgy csinálja, ahogy a legjobbnak látja, ami a gyerkőcöknek és Nektek a legjobb. Ez természetes.

Sziasztok

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Jajjjj sztem nem indítottál el semmilyen lavinát. Volt itt már sok sértődés, vita de sztem megbeszéltük jó párszor, azért vagyunk hogy megosszuk egymással a véleményeket ,tapasztalatokat jó tanácsokat stb....
Részemről semmi gond.
Én sem a pihenés miatt gondolom , hogy jó a bölcsi, sőt ahogy itthon alakul a helyzet esélyem nem lesz pihenni és egyenlőre megoldást sem látok arra ki fogja vinni Áront a bölcsibe ha megszülök és már itthon vagyok :(:(

Börzés lányok na mit zsákmányoltatok???? Apa már megint nincs itthon így végkép lemaradtam már megint erről is :cry: :cry:

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Képzeljétek annyira megviselnek a frontok hogy már megint Rókakoma jár nálunk, és néha fáj a hasam (tipikus jóslófájás érzés!) kicsit korai még :(

Panna nálad eltűnt már a hányinger?
Dia te hogy élted meg az első 3hónapot?

Boni ugye nincs nagy gond otthon??? Tényleg te is keveset írsz mostanában, meg ez a bölcsis dolog is most...

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Diának nagyon boldog névnapot!
Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Sziasztok

nincs itthon semmi gond, minden rendben van, boldogok vagyunk.., de drága vagy hogy aggódsz:) .mint fentebb írtam csak lehet mindenki átsiklott felette megyek tanulni... így mosta arra vagyok rákoncentrálva :)

na ha fiam beleszeret és maradni akar akkor nagy bajban leszek, mert az k...a drága buli lesz :)))

egyébként nálunk a fél napos bölinek azért van értelme, mert Senki NINCS RAJTUNK KÍVÜL AKIVEL ZSIGA ELLENNE ha nem vagyunk ott....kivéve Dorka barátnőjét, de ő ovis lett ezt az állapotot próbáljuk meg kicsit orvosolni.. mellesleg a játszóról mindenki megy bölcsibe.. Zsiga meg imádja a társaságot.. itthon hiába próbálom lefoglalni már nem olyan mint régen...pedig elhihetitek,hogy mindent bevetünk.. nem én kellek neki, hanem gyerekek.. ezért gondoltunk erre,.. természetesen ha nem jön be akkor maradunk itthon ha bejön akkor meg a férjem másodállást vállal majd ( ez csak vicc volt)

:lol: :mrgreen:
Vendég
 


ja vonalzó : már régenis imádtam ezt az idézetet, most meg ilyenem van :)
Vendég
 


Sziasztok!

Csajok, nekem ugyan csak kiscsoportos tapasztalataim vannak, mármint ovi, de szerintem annyira gyerek függő, hogy jó-e nekik a délutáni alvás sem vagy sem! Volt olyan kisfiam kettő is, akiket otthon soha nem tudott délután ágyba tenni az anyuka, az oviba pedig minden gond nélkül elaludt, neki biztos, hogy így volt jobb, de olyan is volt akit mindig haza vittek, mert anyuka úgy ítélte meg, hogy otthon, a saját ágyában sokkal jobbat tud aludni/kicsit más volt a napirendje is, későbbre tolódott a délutáni alvás mint az oviban, szóval hazavitték.

Szerintem ez teljesen gyerek függő, csak gyerekeiteket nézzétek, hiszem ti ismeritek őket a legjobban, ti látjátok rajta, hogy jó-e az neki vagy sem!

Diának én is nagyon sok boldog névnapot kívánok!

Boni, most nekiállok a privinek ;)

Mennem kell....

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Dia, nagyon boldog névnapot mára!!!

Szilvi, szerintem se bánd, hogy felhoztad a Te érveidet! mindenki más, ez ettől szép! :) ha nem lennék babás, akkor mi is böliztünk volna, de akkor a meló miatt is ment volna Beni, viszont jövőre mindenképpen megpróbálom az ovit, mert tudom, hogy Beninek már kevés lesz a társaságom, illetve a tesóé is, szóval biztosan élvezné, de, hgoy felveszik-e majd így, vagy sem!? ez egy nagy kérdőjel...

Mecsi, hát, nem tudom, én azt mondom, hogy ne bánd, hogy nem jutottál ki a börzére! Mi kimentünk, pleust vettünk, illetve egy zsákot a babakocsiba, de ennyi, itt be is zárult a kör! picit úgy érzem, hogy nagyon elszálltak az eladók az áraikkal. látszottan használt overáll 3e-ért :roll: és tény, hogy van már a Hádá-ban is, igaz, csak a kiscsajnak lett volna méret, de azt mondták, hogy folyamatosan jön a cucc, így sűrűbben kell nézni őket! de én tök bosszús voltam, mert 800 Ft parkolás, 1360 Ft a kettőnk belépőkért, és nem vettünk szinte semmit! :( sőt. tényleg csak pelust, és ezt a zsákot... a libero new born amúgy 1000 Ft volt, a 6os méret 48db-os 2500 Ft.

Sziszka, sajnálom, de nem láttam olyat, amit nyugodt szívvel megvettem volna nektek! :( arról meg nem is beszélve, hogy pl. alig volt méret, vagy 104-es, vagy 80-as és még kisebb! szóval nagy ráfizetés volt ez a mai nap nekünk :oops:

október 9-én lesz helyi börze, itt is körülnézek, ha még aktuális lesz... ott árulni is fogok, majd még értekezünk! ;) okés?

Boni, tök jó, hogy belevágsz valami új dologba, és szerintem menni is fog, egy kalappal!!! mikor kezdődik a suli, és hány féléves?

Kitti, nagyon jók Levi képei, nagyon cuki rajtuk! mennyibe kerül egy ilyen fotózás felétek? drága?

lányok, köszönöm a köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok! :)

Aproo, kitartást nektek. sajnálom, hogy nem jártunk össze jobban, mert akkor simán áthoznám Levit egy délelőttre, addig Te tudnál talán pihizni, vagy bármit csinálni, de így biztosan nem bírni, vagy szerited!?

további szép hétvégét! jaaaaa, moziünnap van, ma pl. moziba is voltunk, a szívrablókat láttuk, jó volt! ha tudtok menjetek, olyan 500 Ft egy jegy, megéri!

sophie27
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a kedves köszöntéseket! :D :D

Zsóf,
Neked utólag sok sok boldogat! :wink:

Mecsi,
Köszönöm kérdésed, most már egészen jól vagyok. Az első másfél hónap volt a nagyon rossz, akkor sokat émelyegtem (szerencsére egyszer sem jutottam el a rókakomáig). A fáradság viszont még megvan, nappal is sokszor hulla vagyok, estére meg végem. Ne most csak néha jön rám a hányinger, és már nem tart sokáig csak max fél óráig. De ha éhes vagyok azonnal rosszul vagyok. Na és most már állandóan ehetnékem van, 2 óránként éhes vagyok, de komolyan!! Pedig nem szeretnék többet felszedni, mint Virággal....:shock: :roll:

Nekem végül sikerült kimennem a börzére tegnap, mondjuk én találtam elég sok mindent. Az igaz, hogy volt néhány kismama aki túl drágán akart adni dolgokat, de attól nem vettem. Amúgy sikerült kifognom jókat, egy kicsit alkudoztam, talán egy két dologban lehetett volna jobban is alkudni de már nem volt kedvem a végén.De volt, hogy annyira megtetszett valami hogy nem akartam ott hagyni. Pl tök jó Next-es téli nacik voltak 1000ft/db, nem túl olcsó de a turiba sem olcsóbb. Na meg vettünk 9-36kg-os gyerekülést az új autómba, mert néhány hét is kelleni fog amikor férjem viszi a bölcsibe Virágot, én meg hozom. Szóval én megvagyok elégedve a "zsákmányokkal." :wink:

Na meg holnap kezdjük a bölcsit, egyenlőre csak ebéd utánig maradunk, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz!!

Kép
Kép
dia123
 
 


Dia, remélem jól fog telni az első napotok!! Utólag boldog névnapot!!

Sziszka, Nektek is jó első napot Málnussal holnapra!! Majd írd meg milyen volt... melyik nap menjünk, mindegy? Mennyi is a tarifa?

Mecsi, jobban vagy?

Zsófi, kár hogy nem jött be a börze...

Mi ma nagymamáztunk, Apa meg villanyt szerelt...
Peti ma 2x fél órát aludt, aztán fél 7 után kidőlt, 9-kor evett még, aztán megint kidőlt :lol:

Szép álmokat mindenkinek, és kicsit jobb időt jövő hétre
:wink:

yuyu79
 
 


Julcsi, pont most jutott eszembe, hogy nem válaszoltam neked... :oops:

Szóval minden nap leszünk 8-12-ig, és lesznek délelőttök, amikor foglalkozást is tartok, eddig úgy néz ki, hogy heti egy kézműves, és egy torna, aztán majd még meglátjuk mi fér bele. Bármelyik nap jöhettek, de holnap tudom pontosan, hogy mikor mi lesz. A sima játszó 700/óra, a többit nem tudom még. Egyébként autóval járunk majd, Málnussal nem tudom máshogy megoldani.

Zsófi, Dia, jó vegyesek a börzés élmények, de azt hiszem ilyen :) Zsófi, természetesen semmi baj, hogy nem találtál, köszönöm, hogy gondoltál ránk!

Ma végre nekünk is hazajött a Mama a Balcsiról, Málnus nagyon boldog volt tőle!

Na megyek pihenni!

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Na hát a jobb idő ránk férne, elvileg jön valami melegfront.

Yuyu köszi kérdésed, hol így hol úgy. A rókakoma itt van még , mostanában a hidegfrontok nagyon ezt hozzák ki belőlem meg az éhségrémséget. A drága férjuramat most küldtem el a Mekibe fagyiért és almástáskáért :shock: :oops: :lol:
Áronnak végre a lábán is elmúlt (kopkopkop) a seb, most már csak a fején van de ott meg nőtt :cry:

Boni örülök hogy nincs gond!!!
Azt lehet tudni melyik bölibe adjátok Zsigit?

Hétvégén jön újra 5napra mama, lesz megint bébiszitterem :D juhéjjjj , van még egy csomó dolgunk amit muszáj megcsinálni, bölcst összerakni, csomagomat előkészíteni ( mert kezdek néha görcsölgetni :wink: ) pincébe is össze kell pakolnunk meg pár dolgot be kell szerezni, meg orvos hegyek. Drukkoljatok hogy a bölcsiig meggyógyuljunk.

szép nyugodt éjszakát mindenkinek!!
Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


SZiasztok!

Mi is hazakeveredtünk Nyíregyről....
Tegnap osztálytali, ma hulla vagyok. AMúgy meg tök ugyanúgy érzem magam mint te, DIa!
Boldog névnapot kívánok én is! És gratu az autódhoz! TÖk jó, szerintem marha nagy könnyebbség, hogy bármikor bárhova tudsz mozdulni a gyerekkel. Én nem is tudom hogy oldottuk volna meg eddig is nélküle...

Boni! Ha Zsigi ennyire társasági emberke, biztos szeretni fogja. De szerintem azzal se lesz gond, ha nem alszik ott. Vagyis nem fogja niylván számonkérni rajtad. Ha mindig úgy van, hogy ő ebéd után hazamegy, akkor ez lesz neki a természetes. Hajrá tanulás!!!

Én azért nem látom értelmét, hogy csak fél napra menjen, mert csak reggel az elválás a sírós, utána minden oké neki. Amikor megyek érte délután, mosolygós, jókedvűen játszik. Akkor meg miért rohanjak érte délben? Meg hát mi csak heti 2 nap megyünk, ennyi meg kell. HA heti 5 napban járna, lehet, hogy akkor én is elhoznám ebéd után, hogy azért együtt is legyünk.. De nekünk ez szerintem így jó.

Megyek ledőlök apa mellé, bár gyanítom, hogy gyorsan bealvás lesz nálam...

panna1
 
 


Szilvi, láttam iwiw-en, hogy gép előtt vagy ;-) Ha ide is benézel, írd meg, milyen volt a ma délelőtt :-)

yuyu79
 
 


Mi ebéd előtt nagyon jót sétáltunk a napsütésben, végre :-) Csak a játszótéren még minden vizes volt, ráadásul a hozzánk legközelebb eső környéke most fel is van túrva, mert épp parkolókat csinálnak... A másikon meg senki nem volt rajtunk kívül. De azért jót sétáltunk, Peti meg aludt egyet. Aztán most dőltek ki mind a ketten, miután Eni alig ebédelt. Nem csúszik neki a főzelék :evil:

Mecsi, remélem Áronnak az utolsó sebe is elmúlik lassan :roll:

Sziszka, és Lackó elvan autó nélkül, neki nem gond?

yuyu79
 
 


Valami gond lehet a vonalzómmal.. Peti 9 nap múlva 6 hós lesz... akkor nem lehet 5 hónapos és 15 napos szerintem :shock:

yuyu79
 
 


Ja a böngésző valamiért letiltotta a mamanetet :lol: Most csinálhatok új vonalzókat, amiből be is fér 2... na lehet, hogy majd máskor :(

yuyu79
 
 


Julcsi, aranyos vagy, hogy érdeklődsz, nagyon laza nap lett volna, ha nem jönnének 3. éjszája Málna szemfogai :twisted: Hajnali fél 2-fél 6-ig fent voltam vele, és egy percet sem túlzok, higgyétek el! Kenegettük, kapott fájdalom csillapítót, de semmi nem használt, azt hiszem én fél 6-kor úgy aludtam el, hogy ő még fent volt, viszont így ugye 7-kor esélyem sem volt felébreszteni, annyira kómás volt, hogy azt sem tudta, hol van, hát egyedül mentem, és egy szem kislányt pesztráltam egész nap (Borit) Reggel ittam a kisboltban egy bivaly erős kávét, és így egész jól bírtam, szerencsére tündéri volt a kiscsaj.
Szóval a délelőtt szuper, volt, aztán hazajöttem, és 3/4 órát kínlódtam, hogy Málna elaludjon, ledőltem vele, aztán fél óra múlva felébresztette valami....gatya vagyok :(
Holnap ha ilyen idő lesz, elsétálhatnátok felénk!
Apa egyenlőre hősiesen kitart, hogy vihetem az autót, úgy intézi, hogy délután kellejen autóba ülnie. Úgy tűnik akár már 2-3 héten belül is beindulhat a családi napközi, és akkor már 8 órába jövök...

Na megyek valami kaját csinálni, aztán még jövök azt hiszem....

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Ja, és még nem törtek át a fogak, szóval még bármeddig elhúzódhat ez a kínlódás.....:cry:


<
sziszka78
Tolna
 
 


Szegény Málnus hogy küzd a fogacskákkal. Olyan furcsa hogy nekünk lett utoljára fogunk és már viszont mi már a szemfogakon is túl vagyunk. már csak az utolsó 4rágó van hátra.:)

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Mecsi, nektek könnyebben ment?


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziszka, szegény Málnus, meg persze Te is :( Remélem hamar túllesz rajta azért... Eninek a 18.-19. fogai jönnek, de ő egyikkel se szenvedett nagyon. Remélem Petinél is végig így lesz... Bár ő ma kicsit nyűgösebb volt, lehet hogy jönnek felül is lassan a fogai...

Lehet hogy akkor elnézünk Hozzátok holnap... elvileg Málnust is hozod, ha jobb éjszakátok lesz? Ma Lackó maradt vele otthon? A Klári Borija volt az a Bori? ;-) Na és ha 8 órában leszel, akkor se lesz gond a kocsikérdés? A családi napközire van elég igény egyébként?
Na akkor holnap meglátjuk mikor kelünk, meg Peti mikor alszik délelőtt, ha tudunk, megyünk :) Jobb éjszakát Nektek, meg mindenkinek :wink:

yuyu79
 
 


Jó reggelt

Szisz szemfogakkal mi is megszenvedtünk..kitartás! :cry:

jó melót :)

MEcsi éljen a bébiszitter :)

Dia ügyivagy!

szerencsére tavalyi overállok kjók, és tesóm gyerekeiről is még vnnak ruháink.. és bakacsunk is van.. igy nem kell vásárolni..
nekünk le kellett cserélni ülést, mert ZSiga nem maradt el benne, állandóan kikapcsolta övet, aztán mikor lekerült pelus nyomta a kukiját is (STM 9-36) vettünk egy Cybex Pallast gyerek imádja..azt hiszem Emmának hozott hasonlót a papa még anno... pedig mindenki azt mondta hogy bezártság érzete lesz.. de kiváló autópálya utazáskor :lol: :lol: http://kep.brendon.hu/27077_1.jpg
Vendég
 


Mi már korán keltünk, megjártuk a vérvételt nekem. Apa elvitt minket majd elment dolgozni azóta nem bírok Áronnal. Nagyon apa hiányos!

Nincs valakinek Pápán ismerőse aki jön fel pestre a közeljövőben???? Vennék egy hordozó vázat a gyereküléshez kicsinek , csak azt írták áru helye veszprém erre nem, hanem pápa. Pedig ma apa pont beugrik veszprémbe. :(

Hát nem mondom hogy nem szenvedtünk mert volt egy idő éjjel mindig egy időben pontosan keltünk sírva, de nálunk a nappalok voltak iszonyatosan nyűgösek a szemfognál.

Boni szupi kis ülés és mi lett a másikkal?

22fokot mondtak mára megyünk le sétálni játszózni.

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Mecsi ezt kivételesen nem ellopták, eladtam :)
Vendég
 


sziasztok!

vagyok én is!

tegnap anyósom volt Benivel, de a délelőtti fél órás kintlét olyan orrfolyást, és köhögőrohamot indított el Beninél, hogy nem is aludt, csak 1/2 órát! :( de az éjszakánk meg tök nyugis volt... nem tudom, hogy mi ez, lehet, hogy lappang benne valami nyavalya! :(

én még mindig köhögök, bár nem vészes! apa is köhécsel még, nem is csodálom, hogy körülöttünk mindenkinek ez a baja!

velem minden okés. nyomom a bőrgyógy kezeléseket, már a hócipőm tele vele, de még kell mennem. sajnos nagyon ragaszkodóak ezek a rohadék szemölcsök! nem is hittem volna! :(

baba egyre kevesebbet mocorog egy nap... vagy csak én figyelek rá kevésbé! picit idegesít is, bár, amilyen nagy, lehet, hogy helye sincs már semmire igazán! többi pocakos mami. nektek is csökkent a napi mocorgások száma???

Boni, klassz ülést vettetek Zsiginek! az autókázás nekünk is elég necces, akkor van jól el, ha elől ülhet, onnan jól kilát, stb. nincs légzsákunk, így nyugodtan bekötöm oda is, főleg, ha csak egyedül megyek vele!

Mecsi, sajnálom, hogy Áronnak ilyen napja van ma! :( kitartást a nap végéhez!

tényleg klassz idő van kint! azt mondtják, hogy ez a vénasszonyok nyara! ki kell használni minden percét!

Pápán sajna nincs ismerős! :(

Sziszka, kitartást a fogacskákhoz! mi is megszenvedtük a szemfogakat... állítólag ez a legdurvább!

játszóház klassz lehet! gratula a melóhoz!!!!

most hirtelen csak ennyire futotta, megyek altatni, remélem, hogy ma több sikerrel! :)

sophie27
 
 


Na hát én most totális elkeseredettségbe és kilátástalanságba burkolóztam. Áronnak újabb sebeket találtam a fején , ezért letoltam kopaszra neki 3assal és kb 10sebet találtam még! :cry: :cry: :cry: Délután hívom a dokinőt mi legyen :(
De a bölcsi tuti tolódni fog szóval már nem is tudom hogy fogom beszoktatni. Pad helyzet offff vagyok :evil: :evil: :evil:

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Na hát én most totális elkeseredettségbe és kilátástalanságba burkolóztam. Áronnak újabb sebeket találtam a fején , ezért letoltam kopaszra neki 3assal és kb 10sebet találtam még! :cry: :cry: :cry: Délután hívom a dokinőt mi legyen :(
De a bölcsi tuti tolódni fog szóval már nem is tudom hogy fogom beszoktatni. Pad helyzet offff vagyok :evil: :evil: :evil:

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Mecsi, sajnálom :( Írd majd meg mit mondott a doki!!

Mi lassan 15-36 kilós ülést veszünk Eninek, Peti meg megkapja a 0-18-asat. Csak még nem tudom milyet. Szerintetek érdemes isofixeset venni, ha pár év múlva esedékes lesz az autócsere? (mostaniban nincs még isofix).

Voltunk délelőtt Szilviéknél a játszóházban, jól elvoltak a csajok, Peti is, az elején az előtérben aludt a babakocsiban :lol: Eni meg el se akart jönni :roll: De előtte még lepisilte a szőnyeget :oops:

yuyu79
 
 


Újabb adag antibiotikum augmentin duo egy hétig! FCa ..... :(
Dokinő szerint ettől jövőhétre már meg kell gyógyulnia.
Az a baj hogy vakargatja a fejét és így vitte tovább , de hát mit csináljak húzzak kesztyűt a kezére kössem hátra a kezét??? nem lehet.

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Na szuper :( Dokinő nem mondta, mit csinálj, hogy ne vakarja? :roll:

yuyu79
 
 


Sziasztok!

Mecsi, ez nagyon durva, ez most hányadik adag antibigyó? Nem kellene másik Dokinak is megmutatni? Szegénykét ki készíti ez sok gyógyszer.....mármint azt értem, hogy nem természetesen nem lehet hátrakötni a kezét, de a gyógyszernek már talán kellene hatnia....persze nem vagyok orvos...

Julcsi jó volt veletek ;) Gyertek sünizni is :)

Jelentem nekünk ma pontban délben áttört az egyik szemfogunk, már csak egy van vissza, köszönjük a drukkokat!

Boni, nem volt még időm válaszolni, de két hét múlva megyek újra, ígérem megkérdezem! Nagyon jó ez az ülés, örülök, hogy bevált!

Zsófi, kitartás a szemölcsökkel, tényleg jól elhúzódik! A pocaklakó miatt pedig szerintem ne aggódj, a természet tudja mi a dolga ;)

Panna, sikerült pihenni?

Apró, Barbi merre vagytok?

Dia, tudod már a beosztásod?

Kitti, most már te se tűnj, ha tudsz jelentkezz be, hamarosan ti jöttök :)

Na ennyi voltam mára....ebéd ötletek továbbra is várok..nálunk Krumpli leves, rakott krumpli, tudom, hogy kicsit sok így a krumpliból, de most így alakult....

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Csajok közben Columbine Ágival sikerült néhány mondatot váltanom, szerencsésen megérkeztek, nagyon elfáradtak, de gyönyörű a hely és a sok pilóta pasi körül rajongja Lilit.

Mindenkit puszil, egyenlőre csak feltöltős net van, de ha lesz rendes, akkor jelentkezik!


<
sziszka78
Tolna
 
 


Hát nem tud mondani semmit mit csináljak hogy ne vakargassa. Az a baj hogy Áron mindig úgy alszik el hogy piszkálja a fülét vagy a haját simogatja. Éjjel nem lehetek mellette , bekötni meg nem lehet hát hogy. Tegyek egy óriás kötést a fejére úgyis leszedné. Kaptunk ujabb üveg antibiotikumot augmentin duot 7napig kell szednie. Sajnos nincs más mód , rengeteget olvastam utánna erről is a netről, ez van muszáj csinálni a kezelést kenegetni és szedni a szarokat. Amikor az első adaggal szedte be jobb is lett egyből jobban gyógyult.

Sziszka hajrá szemfogak! Úgy látom azért jól érzed magad ezen a helyen.
Kaja ötlet nekem a következő napokra : rántott karfiol, töltött paprika, sárgaborsó főzelék, fasírt. Hétvégén marhahúslevest főztem, krumplis tésztát, meg borsos-mustáros pácba áztatott csirkecombok rízs párolt zöldséggel.

Dia tök jó hogy kaptál kocsit! Kicsit késve a reakcióm :wink: :wink: Nekem is sokszor itt lenne a kocsi és mehetnék vele de valamiért nem tudom rávenni magam. Pedig ahogy néhány ember vezet az őrület, és még a párom is azt mondta na ennél még te is jobban vezetsz. De ha megszülök megfogadtam hogy így is úgyis muszáj leszek.
Az elmúlt 2hétben csak vásárolgattam a kisasszonynak, kengurut (babybjörn valakinek van tapasztalata jó e? ) egy nagyon szupi kis szerkezetet a babakocsinkhoz igaz üléssel együtt adták de nekem megérte, így nem a 12kilós babakocsira kell csatlakoztatnom a hordozót, a kapottat meg eladom.
http://www.vatera.hu/babakocsi_hordozo_ ... 06090.html
Járókabetétet 1500ért. És elcsábultam egy baldachin szettre is :) Meg ÁRonnak melegítőket, cipőt.
http://teszvesz.hu/item1207049822_24es_ ... iunak.html
Kicsit bújtam minden nap alvás időben az aukciós oldalakat és szerencsém volt. Ezért se sajnálom annyira a börzét.

Barbi megérkezett már a levélkém? Te nem szoktál ebay oldalról vásárolni?

Niki nálatok mi újság hogy vannak a tökösök? Babakocsi bevállt?
Aprooo , Barbi , Sushy, Adri, Ritus , többiek???
Lei, Szuszuról valakinek valami híre?
Nagyon kevesen maradtunk már.

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


és az én kis pöttyös labda fejű betegem órát szerel :wink:
Kép

Pihentetem a motorom
Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást, sajna a helyzet nem javul, már kiskanalazunk, hogy ki ne száradjon Zéti, kaja kb nuku.
Szóval a mai napot még kihúzzuk, mert a dokink ügyeletes volt és ma nincs, de holnaptól újra kórház. Két gyerekből kettő 10 hetes kora előtt kórházazik. És sajna felmerült a gyomorszonda is, szóval rendesen kivagyunk.
Én egész nap bőgök, Levi meg csak ölelget és mondja hogy hagyabba, nemszere sír....szóval ultraédes és imádom, de a helyzeten nem segít.

Gondoljatok ránk, hogy végre vki mondjon már vmi érdemlegeset így 5 hét kínszenvedés után.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aproo
meg kaptad a privim?

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: