Új privát üzeneted érkezett!

Trixi, ertem en h van olcsobban, de ettol fuggetlenul fent tartom h a 30 barati ar a vizslahoz!

Netti
Kép
maumau
 
 


Sose lesz kutyám :shock: Nem is gondoltam h ilyen árak vannak....Pedig ha kertes házunk lesz...majd egyszer vmikor...talán 2200 környékén 8) akkor szeretnék kutyát meg macskát is!

Na megjött a babakocsi kupolája meg karfája!Tk jó így,csak gynus volt nekem h vmi hiányzik :wink: Szerintem ezzel megyünk a lurdyba,ha felébred egyszer...
És találtam itthon barackot,még marad abból amit Vanni hozott,1000 hála!És majd azt teszek a pépbe.Igaz a védőnő azt mondta alma,barack banán.De gondolom nem gond ha barack,banán alma a sorrend! 8)

Na közben töltök fel még képet vhova a gulyásról! :wink:

annus11
 
 


Hali!

Na, Lili is megkapta a 3as oltást...ugye pénteket áttette a dokinéni mára....ordított a nyuszikám...jól bevérzett neki....aztán a karomban megnyugodott, kajcsizott és most alukál.
Én meg 20percenként belopózok, hogy csekkoljam nem meleg e.
De úgy alszik, mint aki vagy 2 napja ébren van....mondjuk lehet hogy az is besegít, hogy épp itt van a takarítőnőnk és nonstop megy a porszívó. :roll:

Netti te nufofent adsz neki esetleg ha kell?
Nekünk a kúpot ajánlotta a doki...de Liló nagyon nem csípi...kinyomja mindig a popójából... :roll:

Kutyafüle!
Hiányoltatak már!
Riki nagyon szépen beilleszkedett...emlékszel, hogy az elején ti is, meg mi is mennyire készen voltunk.... :oops:
A séró nagyon pasis! Szenzációs mennyi és milyen haja van!!!! :D
Ja, arc- és hajpakolástól Liló beröhög, nagyon vicces lehetek! :lol:

Csilla!
Üdv, mesélj még magatokról! Kép?????

Annus!
Iza csúcs a sapiban...szakácsbébi...sztem 1 év múlva már segít neked a főzésben, mint Anitáéknál Gréti. :D

Esztó!
Álmos bekukkantott a mama melltartójába és bealud félúton! :lol: :lol: :lol: Megzabálom,, vicces kis manóci! :lol:

Postával megint gondjaim vannak.....pénteken kellett volna kihozni 1 rendelést....és még sehol...kezdhetek megint nyomozni....
elegem van....ez nem szolgáltatás, max. annak csúfolják....és ezért fizetünk....nonsense!

Pumukli!
Jobbulást!!!!
Folyadékot iszol eleget??????
Ha nem tudsz kajálni, akkor min. ropit, vagy kekszet próbálj magadba tukmálni jó sok teával!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
mozza
 
 

 
 

Hahó Mozza!!!!
Nagyon ari vagy!!!Köszönöm, hogy hiányoltál.Hát én nem mertem manó elé kerülni a pakolással, féltem, hogy megijed. :lol: :lol:
Lilkó ügyes volt akkor.Hagy aludjon szegény. Riki is nagyot aludt a 4 hós után. Én is rohangáltam oda hozzá állandóan.
Hát igen, én is emlékszem még a kezdetekre.Nem volt egyszerű...... :wink:
Na megebédeltem.Jelentem életem első karalábéfőzeléke(evett és főzött is egyaránt) még másnap is nagyon finom volt.Remélem Cicónak is bejön majd.Ma kóstizzuk a barack levét.Kivi vok. Tényleg Ti meritek a bébikaját adni neki??Melyik fajtát? Mert én most a sütőtök levén gondolkodom,de azt mondja anya azt készen vegyem,ne kínlódjak vele. Mondjuk faterom járt már a kecskeméti bébiétel gyárban,és azt mondta az hihetetlenül tiszta és rendes.Magas hőfokon kezelnek,így tartósítót nem használnak. Lehet a termékeik közt keresek majd sütőtök levet is. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


na azért kérdeztem mert Lili ha itt vagyunk a nagyinál egyfolytában az egyik sarokba les, és mosolyog meg dumál folyamatosan ha elfordítom akkor visszafordul,ijesztő na...

abban hiszek hogy amig kicsit addig az auráját látják, így tudjék ki a jó és a rossz, ha idegesek vagyunk az auránk színe megváltozik ezt ő látja és hisztisebb lesz...a babák aurája elvileg kék vagy fehéres, ezért nézik a másik babákat mosolyogva :o

NagyLilinek puszanntás az oltás-bibikre...

ha szeretnék védőoltást akkor a háziorvosnak kell szóljak?

gyerekdoki-igazolás: kint van egy "árlista" ezen ott szerepel, mint az az igazolás amit az oviba meg a suliba kell vinni hogy a gyerek nem fertőző beteg... :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki!
Én nem adok még kész pürét/leveket Lilinek...a doki azt mondta, hogy inkább én reszeljem, facsarjam...a kész cuccokkal még várjunk pár hetet....
Én totál mindent a dokker utasításai szerint csinálok....és eddig mindig bejöttek a tanácsai!!!!
Mától lehet pürét is adni Lilónak...tavábbra is csak alma és barack.

Haj dilemmában vagyok megint....most épp a frufrun agyalok....kb. 20 éve van u.ez a séróm....színben fazonban változatlan...de nem is változtatnék drasztikusat...ezt szeretem. De milyen lenne egy frufru! Netti, te szereted? A tied nagyon tetszik! Minden reggel be kell lőni? Gyakran elalszod?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mozza 2009.09.14 12:28-kor.

Kép
mozza
 
 


Nem győzök olvasni, lassítsatok :)

Niki,
kutyás tapasztalat van nekünk is, engem könnyű meggyőzni, Zolit kevésbé :) de ha mégis ott tartunk, akkor mindenképp kérek tanácsot , köszi :)

Dóri,
biztos látott Titeket nagyapó, aktívkodik ott is :)

Gyöngyi,
én is imádom a "graffitit" Álmos szobájában. nem bántam meg, hogy ezt csináltattam bordür helyett. Álmos imádja nézni :) mindig vigyorog.
na, sikerült összefogni a fehér cuccokat? :)
Álmos a szomszédban mindíg a sminktükörben bámulja magát, marhára lefoglalja :)

jók ezek a babonás dolgok :) jókat röhögök rajta.
Zili, a küszöbönülés a legjobb :D
hát ezek a "látomások" félelmetesek...

MNiki,
amikor jött a sogórnőm mindig kérdezte Álmostól amikor bambult, hogy még látod a kis angyalkákat meg szellemeket? hát rám a frászt hozta ezzel a szellemes dologgal ki lehet kergetni a világból :) mondtam is neki, hogy fejezze be, mert éjjel én nem fogok aludni :)

Ancsi,
képet kérünk Zsombiról is :)

Netti,
remélem Boro már megnyugodott.
Álmosnak az üveges répa is izlett :)
most hogy rájöttem a répa amit lemértem párolás elött a felére csökkent, fel kellett higítanom péppel :) úgyhogy most pépes répa volt az ebéd, be is nyomta :)
Már megint mi a huza vona tárgya???

Adri,
mi unileveres répát is vettünk meg talán hippes is volt, de nem biztos :)

Ringato:
itt minden héten van, de megint lemaradok róla, nem akarok mindenkit megfertőzni.

Annus,
tegnap váltottam először ki két kaját egyszerre. Ebédre répa volt, és közben ugye sült a sütőtök a sütőben. Délutánra kész lett, megkostoltattam vele és nagyon izlett, úgyhogy gondoltam akkor az uzsi ez lesz és be is vált. Jó lenne ha nem csak tápszerrel nyomnám és örülök, hogy ennyi minden izlik neki :) a védőnő is ezt tanácsolta hogy reggel gyümi délben főzelék, de reggel tápi van nálunk és ebéd, uzsi a zöldség gyümölcs.
Videot majd csinálok a kismalacról, csak ahhoz még két kéz kell, vagyis apa :)
Banánt mondta nektek a védőnő? a miénk múlt héten azt mondta azzal még várjak. ami nem baj, mert ugye utálom :)

Kutya,
szerintem se vészes ez az ár. Az én macskám törzskönyv nélkül is drágább :)

Mozza,
neeem, aludt a drágám, nem a melleimtől aludt be :) épp keltegettem mert fürdés idő volt, de ő még aludt.
Remélem Lili se lázasodik be.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mozza,
tök érdekes hogy minden doki meg védőnő mást mond :) nekem múlthéten mondták hogy simán adjam a répasütőtökalmabarack püréket.
Olyan szép hajad van, ne vágass frufrut (na mire leírtam ezt a szót...:) )

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Én se nagyon győzöm :-)

Már jobban vagyok, hullámokban jön rám a hasfájás. Persze eddig ma a legszarabb akkor volt, amikor Maját kellett volna ebédeltetni, és semmit nem akart enni. Szerencsére aztán meggondolta magát. Akkor Kolos is elkezdett nyígni... Na de most mindkettő alszik.
pumuklii
 
 


Enni alig tudok, inni iszok, vizet, teát. Jó kis fogyókúra ez.
pumuklii
 
 


Mozza
a hajad szerintem úgy tök jó, ahogy van.
pumuklii
 
 


Vanni,ilyen a kocsink,más színben.
http://www.matti.hu/termekek/babakocsi/ ... 9_798.html
A mózes alját,kívülről lehet emelni 3 pozícióba.Még nem próbáltam ki.
Esztó,a sült tököt azt turmixolod??Vagy hogy adod?Adsz még hozzá mást?Fagyasztani lehet pürésítve?Van egy csomó,azért kérdem.Én eddig vettem neki!
Mozza,Lilinek is puszi!Hát nem is tom hogy állna az új haj,de bizti jól!Hamar megnőne!
Az új influenza.....félek tőle nagyon!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Pumukli,rossz lehet,Sanyi 1 hétig volt ebben!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hű ez babahorror nagyon hátborzongató :-) Marcival is voltam úgy, hogy szoptattam, ő abbahagyta egy pillanatra és elkezdett a vállam fölött nézni valamit. De olyan szuggesztíven, hogy hátra kellett forduljak, áll-e mögöttem valaki. Persze sehol senki...Ezt már nagyon sokszor megcsinálta. Hűűű, már többször mondtam viccesen a férjemnek, "amilyen jó áron vettük ezt a lakást, biztos valami indiántemetőre építették" :lol:

Szofi! Kinőtt, vagy feleslegessé vált babaholmikat, kihízott, kifogyott ruhákat stb. A felrakott babacuccok nagy része pikkpakk elkelt :-) Pl. végre eladtam a roppant rossz beruházásnak bizonyult Premaxx hordozónkat is (na azt aztán végképp nem kultiválta a gróf úr :-)) Az itteni felhasználónevem az ottani is :wink:

Csajok lassan össze tudnánk hozni egy furulyaszekcióval kiegészített kórust :lol:

H1N1...én is tartok tőle...nagyon...

Mozza, én is éppen a frufruvágatáson agyalok :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Anita,
én felvágtam a sütőtököt kis darabokra , másfél óráig volt a sütőben, aztán kikanalaztam a husát, turmix és kész. egy kevés vizet adtam hozzá mert olyan egyébként mint a malter :) sztem simán lehet fagyasztani pürésítve.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Köszi,Esztó!Akkor gyártok ezerrel.Kisasszony imádja!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szellemkérdés: Lili is ezt csinálta...sőt röhögött, meg huncutkodott a semmibe....aztán rájöttem hogy a plafonon biz. időben egy bizonyos árnyékkal flörtöl....meg néha a lámpával is kikezd.... :roll:

Kép
mozza
 
 


mozza!! en azert vagattam le elol,mert szinten nagyon untam..... egy hatranya van a frufrunak. imadom amugy mikor a fodrasztol kijovok,de kb egy hetig jo! max masfel, brutal gyorsan megno elol es zavar, igy hat ket hetente jarok fodraszhoz :lol: most megnovesztettem kicsit,vagyis 1honapja nem voltam fodrasznal,de csak az eskuvo miatt. Oda nem frufrut akarok!! utana viszont vissza vagatom,mert szeretem. :roll:

Eszto, probalkozom en is a repaval meg.. :lol: hatha megszereti.
nalunk az alma meg a sutotok tuti, mi a barackot kihagytuk mert sztem fajt a pocija,de majd megkostoljuk vmikor ujra.
amugy kozben rajottem h sztem csak a foga fajt , nem is a pocak, csak ugye tok hasonlo Boronal a ketto :lol:
Varialas annyi most,h ha nem lehet ott akkor sosenem beszel tobbet velunk.vagyis a fiaval. De mindenkepp szar megoldas szuletik sztem :roll: mert ha ott,akkor utana kell hazamenniuk,mert G nem akar vele unnepelni. ha meg nem ott akkor meg verig sertodes mindenkitol stb....... ahh mar most elegem van.
Viszont csutortokon megyek fodraszhoz!! festes,haj varras,meeeeg kormom,meg minden ilyesmi.. reggel meg smink + feltuzes 8) na azt a reszet meg szeretni fogom :lol:

En se birom ezeket a szellemes sztorikat stb.. nem alszom tole este :roll:
De azert elmeselem h egyik bnomnek amig a kisfia 3 eves nem lett addig minden fenykepen ott volt egy arnyek.. csillogos, vagy egy folt, nemtudom minek nevezzem :shock: :shock: a gyerek egesznap rohogott meg nevetett mikor arra nezett stb... kesobb pedig azt is mondta h szakallas!! (kb mint a nagyapja,akit sose latott! ) brutal :shock: :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyöngyi: bezzeg nekem nem sikerült eladnom a kengurumat a teszveszen. :? Próbáltam sokáig, de bizonyos ár alá nem akartam menni, mert akkor inkább álljon a szekrény tetején. Meg el akartuk adni az uram megunt pda-ját is, na azt sem vették meg. Szóval nekünk annyira nem jött be a teszvesz. Nem is igen vásárolok rajta, mert annyi időm nincs, hogy még azt is bambuljam. :P De azért bőszen irigykedek mindenkire, akinek bejött. :lol:

Kutatási tervet kéne írnom. MÁr nekikezdtem, csak nem érzem magam elég okosnak hozzá. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tücinek meg ajtóundora van. Szerinte ott van a "manamana" és attól fél. De én nem hiszek nagyon ezekben a földöntúli dolgokban, úgyhogy én nem félek. 8)

Kép
Kép
tinu
 
 


Anita
ne ijesztgess!

Gyöngyi
ti nem akartok kistesót? Csak hogy eladod a ruhákat?
Én is eladnám, csak húgom szeretné, h megtartsam őket neki. De pl a terhesruhákat simán eladhatnám. Ha meg esetleg valamikor újra terhes leszek (amit Apa már nem akar), vehetek újakat.
pumuklii
 
 


Gyöngyi,
Premaxx-unk volt nekünk is, Bogi is utálta... nem látott belőle ki :) én is teszveszen elpasszoltam, szerencsére sikerült annyiért, amennyiért vettem (vaterán :)

emese1979
 
 


Netti, anyukádnak hol van Dunakeszin üzlete?
Vendég
 


Én most 2 dolgot hírdetek éppen, egy elliptikus trénert, meg egy magasszárú gumicsizmát (új). Nem kell vkinek? :-)
pumuklii
 
 


panndi,penny mellett balra kb 10 15 meter! vagy ha jobban tetszik a budapest es az mkn bank mellett :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti
hogy van ez a használt ruha biznisz? Kitől veszi anyukád a ruhákat? Vmi cég, aki felvásárolja Angliában, vagy mi? De ők honnan szerzik?
Csak tök érdekes, h pl Dublinban nincs is használt ruha bolt, ott mindent újan vesznek. Mondjuk nem csodálom, amikor 7 body 6 eur... Gondolom így van ez Angliában is.
pumuklii
 
 


Pumukli,
Neked szerettem volna még, h jobbulást! Próbálj étcsokit meg Normaflore-t, hátha hamarabb rendbejössz!!

emese1979
 
 


angol-holland ruhak, hat ennyire nem vagyok otthon a temaban azert.. de van bpen egy nagy telephelyuk,ott a valogato! dolgoznak vagy 60an es a feladatuk,h szet valogassak minosegileg :extra (db arus) kilos (kilokent ugye) es van sz (szemet) :D
nem csak hasznalt ruhak vannak amugy,mint tobben i rtak felcimkezett ruhak is megtalalhatok, nem elajandekozzak oket ha nem hordja vki hanem az osszegyult ruhakat leadjak h ne helyet foglaljon.. es meg penzt is kapnak erte! van tobb ceg aki ezzel foglalkozik kulfoldon! es toluk van megvasarolva! egyebkent sztem tok latszik h mikor honnan jon az aru..

Netti
Kép
maumau
 
 


Pumukli,bocsi nem akartam én a frászt hozni rád :lol:
Sanyinak a normaflor segített meg a lopedium kúra.Csak Ő mikor jobban lett,na ami annyit jelentett,hogy nem mászkált percenként ki,akor ő megevett egy csomó tölti kápit.Normális????

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Emese
egyik sincs itthon... Lehet leküldöm majd Apát, úgyis akarok Majának is vitamint venni.
pumuklii
 
 


Pumukli,
a szomszéd kisfiúnak is hasmenéses vírusa van, már egy hete. mondta a doki hogy most nagyon sokan betegek.
Gyógyulj meg hamar.

Netti,
hú, izgi lesz a hét :) Haj felvarráááás? nocsak :) vagy félre olvastam?
én most szedettem le a körmeimet :( múszáj volt, mert már Álmos veszélyben volt :)

turit mi is akarunk nyitni, ez az álmunk a bnőmmel :)

Tinu,
mi a kutatási terv témája?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Talán még emlékeztek rám.

Igazából megvagyunk, jól vagyunk, csak nyaraltunk, azután suli-ovikezdés, majd az első hét után betegség, ami még mindig tart. Mert végig ment mindenkin :(
Próbáltam legalább az utolsó pár oldalt átolvasni, nem sok sikerrel, ezér engedjétek meg nekem, kérlek, hogy majd szépen lassan kapcsolódjak be, vissza. Nem hiszem, hogy sokszor tudok jönni, de ígérem, igyekszem!!!!!

Amikor Rolcsikám hazahozta a betegséget, és influenzás tünetek jelentkeztek, én is rögtön megijedtem, hogy ez-e a H1N1. A mi dokinénik azt mondta, hogy a H1N1 jellegzetéssége, hogy rögtön nagyon magasra szökik fel a láz. Nálunk magas láz nem volt, csak 38,5 körül max. Azt mondta még, hogy igazából azokra nagyon veszélyes, akiknek kórosan gyenge az immunrendszerük (pl. AIDS-esek), ezidáig ilyen emberek haltak bele. Alapban nem kell félni, mert igazából olyan, mint a már megszokott influenza, csak jobban fertős.
Itt egy link, amit kaptam, talán elgondolkodtató. :
http://vitaminszabadsag.com/sertesinfluenza.php

Most mennem kell, Balázska sírdogál!

Mindenkinek sok-sok puszit küldök!!!!!!!!!!!

Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Oh, remélem nem fertőzöm meg a gyerkőket.
Már az is érzékenyen érintett, h nem jöttem rendbe másfél nap alatt, de egy héttől kész lennék. 2 gyerekkel ez durva, még jó, h apa siet haza.
pumuklii
 
 


Évi,de jó hogy jöttél!Betegeknek jobbulást!Ha időd engedi gyere és mesélj még!!Meg hozz képeket!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Ez a szellemes dolog érdekes: Hanna is szokott a szobában egy pontra nézni a mennyezeten, és vigyorog közben.
Már én is gondoltam arra,hogy valami van ott.De aztán elhessegettem a gondolatot.
Lehet,csak az árnyékok tetszenek neki.

Sajna szerintem Hannát is újra kell majd oltani,mert nem fog előjönni az oltás helye. :cry:

Csilla! Üdv itt! Tegyél fel képeket magatokról!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára susycat 2009.09.14 13:36-kor.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Lázad nincs?
akartam írni múltkor hogy nagyon tutkó a ház tervrajza. nagyon szép lesz! Marha jó az elrendezés.

Evemama,
de jó hogy jöttél! Képeket!!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Évi: de jó, hogy írtál! Üdv újra!

Esztó: internetfüggőség. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Na, nekem is gyors a tempó... :lol:

Mindenki ügyes a hozzátáplálással! De főleg a kiskölkök, hogy ilyen kíváncsiak, és mindent bekebeleznek! :) Anit, aneked szerettem volna még írni, hogy csinálj olyan alma+krempli pépet, amiben csak egészen kevéske krumpli van. Aminek szinte nem is érzed az ízét, de azért tudod, ott van. Aztán másnap egy kicsit többet tegyél bele a krumliból. És így tovább. De nem kell, hogy a krumplit só nélkül magában szeresse szerintem, Samu is rendszerint vmivel ette. Talán nem is ette magában, nem szerette. De az almás krumplit, meg mindenféle krumplit végöl szívesen ette! :)

Igen, már én is meg akartam jegyezni, hogy lassan alakíthatunk egy 2009 májusiak kórusát... :lol:

Na, megyek, mert most van csend, remélem, még fejés után is így lesz, és én is pihenhetek picit.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Pumikli, dehogynem szeretnénk tesó(ka)t. Azokat a ruhákat, amik igazán a szívemhez nőttek, nem adom el. De valamekkora lyukat akarok hagyni, hogy az új babónál is tudjak venni újakat (használtújakat:)) Imádok böngészni, kincseket keresni és találni. Bár lehet, hogy - amit Tinu is ír - a második, harmadik babánál már nem lesz annyi időm vadászni :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Esztó
köszi! Remélem jövőre felépül és akkor vendégül látunk mindenkit :-)
Vasárnap 37.8-nál tegnap meg 38-nál vettem be 1-1 algopyrint. Ma még nincs, nem is mértem.

Netti
és mit csinálnak azokkal a darabokkal, ami senkinek se kell? kuka?
pumuklii
 
 


Eve!!! De jó!!! :) Mármint, hogy jöttél! Persze, hogy kapcsolódhatsz lassan is! :) Sajnálom a betegségeket! Remélem, hogy hamar meggyógyultok mostmár!

Na, mentem.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Gyöngyi
akkor jó! Én vettem pár dolgot kékben még Majának, remélem Kolos is párat tud belőle használni. Nagy esély nincs rá, mert akkora már.
pumuklii
 
 


Na Lányok tisztázzunk valamit!

Megint félreértettetek! Nem elsősorban az árán akadtam fent, hanem azon, hogy ára van!!!!! Ugyanis ha úgy hirdetnek valamit, hogy gazdát keres,akkor az ingyen van, és nem 30.000.-ért. Rengeteg fajtatiszta kutya van ajándékba, és nem szép dolog így hirdetni, ha pénz kérnek érte! Aki segíteni akar egy állaton, az nem kér pénzt érte, még ha költött is rá! Ha tudnátok nekem mennyi pénzem van az állatmentésben, meglepődnétek, mégis minden befogadott kutyut AJÁNDÉKBA adtam oda a leendő gazdinak.
Mielőtt megint félreértenétek! Kittyvel sincs bajom, és kötözködni sem akarok vele, hiszen ő csak jót akart, és továbbított egy "segítségkérést".
Egyébként nekem egy kutyám sem kapott meg minden oltást 3 hónapos korára, legfőképpen nem ennyiért. De írtam már nem akarok vitatkozni ezen, lezártam a témát. Egyszerűen csupán felháborodtam rajta. Azt csak zárójelben jegyezném meg, hogy a TENYÉSZTŐK (nem véletlenül írom naggyal) nem adják hat oltással el a kutyákat, tehát itt nekem mindenképpen bűzlik valami. Azért megnézném az oltási könyvet. De tudom, én vagyok a rosszindulatú, uh megyek is kajálni!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Eszto, igen igen :roll: nekem regen is sokaig volt, nott tole gyorsabban a hajam,mert huzta! most csak pentekre kell :lol: hogy szep loboncom legyen :lol: :lol:

pumukli, igen, kuka! azok olyanok h par ftot se ernek.. :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Trixi ,
ne kapd már fel a vizet, senki nem kötekedett na :)

Tinu,
akkor asszem megfelelő alanyok vannak itt :) nem általánosítok ám, félreértés ne essék, csak Zoli mondja néha rám, hogy függő lettem, pedig nem is :D

Dóri jó ötlet a kórusozás :) én nagypapám istentiszteletein orgonáltam néha :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Lili kezd belázasodni...most fél fokot levonva 37,5!!!!!! (30 perce még 37 volt.....) :(
Beadtam neki egy fél kúpot.....most alukál.....
Gondoltam, hogy ez lesz....kiváncsi vagyok az éjszakára....
De jó lenne, ha nem menne fel 38 fölé.... :?

Kép
mozza
 
 


Netti,
biztos szupi lesz :) hu de kiváncsi vagyok.
szereztél hajat meg minden? :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mozza,
popóban mérted?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó!
Igen, popóban volt most 38...de ugye felet le kellett vonni....
Remélem tud most kicsit alukálni...nagyon kis nyúzott a pofija szegénykémnek... :(

Kép
mozza
 
 


Na hát kivi leszek, Csongi mit produkál szerdán. Nálunk is 3 oltás lesz (kötelező, Prevenar és rota).

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: