Új privát üzeneted érkezett!

Erusverus,én is ugyan azt érzem,mint te a kisbetűs részben!Ha elkezdek gépezni,itt ragadok! :oops: Figyelmeztetni kell magam,hogy elééééééééég máááár!!!! :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Látszik, hogy talin van a fórum java, alig van ma termés :lol:

Sajnos én ma temetésen voltam. Soha nem jó program, de a jelen hormonális állapotomban... :( Bende anyósoméknál volt addig. Nagyon jól viselkedett, még aludt is egy picit. Ilyenkor olyan büszke vagyok rá! :D

Az éjszakáink viszont egyre romlanak :( Tegnap 9től 2 óránként kelt negyed5-től pedig óránként. És már nem csak eszik és visszaalszik, hanem hiába alszik be evés közben, amint kikerül a bimbi a szájából, keservesen sír :cry:
zuzmooo
 
 


Az elmúlt 2 napban az én drágám olyan nyügike, hogy az csúcs... Most sikerült elaltatni egy kicsit, de délelőtt is 1 órát aludt csak. :shock:

Zuzmoo! Én már tegnap is úgy csináltam, hogy amikor bealudt és kivettem a szájából a cicit gyorsan bedugtam a cumit és így nem ébredt fel és le tudtam tenni. Igaz akkor sem aludt csak vagy fél órát, de az is több, mint a semmi :roll:

bellerreni
Eger
 
 

 
 

............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára erika87 2010.07.15 09:48-kor.

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Reni: ez jó trükk, csak Beni nem cumizik :roll:
zuzmooo
 
 


Erika: így kép alapján tökéletesnek tűnik ;) Kényelmes? Nekem sajnos batyuban rövid idő után elzsibbad a karom, nagyon húzza a vállamat. Valószínűleg nem jól kötöm. Sajnos ma nem jutottam el a klubba, hogy gyakoroljunk, de azon leszek :)
zuzmooo
 
 


Hát nem sokáig volt rajtam a meleg miatt.Holnap elvileg talizok egy mamamis csajjal és ő még pontosít,meg segít.Mi is gyakorolunk még.

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Hmmm Zuzmooo. Akkor sajna nincs jobb ötletem :roll:

bellerreni
Eger
 
 


Halihó, leányok!

Most értem haza, nagyon nagy banzáj volt! Még Nóri is egy picit megszeppent a létszámtól :) de láthatóan mindenki jól érezte magát.
Volt medencézés a nagyobb gyerkekekkel, pokrócon éneklés, Nóri különböző szuper babaszékeinek, hintáinak és egyéb éneklő szerkezeteinek kipróbálása. Mondjuk olyan sokan voltunk, hogy volt, akivel még egy mondatot sem tudtam beszélni, azt sajnálom...
Örülök a különböző őstagoknak, akik végre felbukkantak!! (pl. Vicky, Bea, Kattkat, stb.)

Az volt a vicces, amikor különböző anyukák mások babáját szórakoztatták, mert pl. a sajátjuk aludt, a saját anya meg ment volna vhova. Szóval ilyen nagy kommunalisztikus közösségi-anyaság feeling járta át az egészet :)

Berci beájult a kocsiban, végig aludt majdnem másfél órát, jól kimerült a sok élményben.

Nóri, nagyon nagy köszi a facilitálásért!!! Nagyon finom volt minden kaja, oooan nagyon szép a lakásotok (jól feldúltuk :) )
Luca meg megint szokás szerint egy angyal volt :)

Majd rakok fel képeket a picasara ha este elaludt a ded!!

boruska
 
 


Igen, igen, szuper volt a tali! Valóban jó sokan voltunk és így nem sikerült mindenkivel beszélgetni, de bizonyára lesz még mód pótolni.

A kecó lenyűgöző, reméljük nagy kárt nem tettünk benne, a kupin kívül. Nóri, ezúton is hatalmas köszönet a helyszínért, de legfőképp a finomságokért meg a rákészülésért. Balogh család hűtőszerkény méretű italhűtőjét csúnyán kifosztottuk és a kajából sem maradt egy falat sem. (az utolsó kakaóscsiga az én lelkemen szárad :D ) Cserébe két szemetesnyi pelust termeltek a dedek, hogy azért mi is adjunk valamit :lol:

Vicces volt, hogy amerre csak néztél, gyerkőcbe botlottál. Mivel felváltva ettek/aludtak/sírtak/játszottak, ezért kellemes permanens alapzaj volt (csacsogó anyukákról már nem is beszélve), de le a kalappal, a kölkök jól tűrték a közösségi életformát. A cumisüvegek és textilpelusok táján volt némi keveredés, hogy mi kihez tartozik, gyerekből mindenki a sajátját vitte haza :D

Az enyém bealudt a kocsiban és azóta is durmol, úgy fest, kimerült az élménydömpingtől.

Kép
juci-77
 
 


sziasztok

ne haragudjatok, hervaszto hír, de muszáj elmondanom vkinek
reggel az uramnak hátsó kamrai infarktusa volt, holnap szívkatéterezés :cry: :cry: :cry: :cry: mi jöhet még b@ssza meg?!?!?!?!!?

Edit

Kép
ézsóné
 
 


Edit!

:cry: :cry: :cry:
Ez hihetetlen, irni sem igazan tudok ra mit, mondani sem nagyon tudnek. Kitartas!!!
Vendég
 


Edit!! :cry:

Szegénykém! Nagy nagy ölelés!! +++++++++

boruska
 
 


Edit: :( :( :( :( Nem tudom, mit mondjak. Nagyon drukkolunk Nektek, reméljük mielőbb felépül belőle! Bárcsak közelebb lennél, hogy tudnánk valamiban segíteni :roll:

Kép
juci-77
 
 


Edit- nagyon sajnalom, ami veletek tortenik, es szoritok, hogy holnap minden rendben legyen!


geri79
 
 


köszi csajok. szeretlek Titeket.

Edit

Kép
ézsóné
 
 


Eredetileg azert leptem be, hogy a tali varazsaban omlengjek hosszasan, hogy milyen jo volt, mennyire orultem, hogy ennyiotokkel talalkoztam. :wink:
De szegeny Editek sztorija megdobbentett. :(
Egy valamit sajnalok: messzirol sem tudtam mindenkivel beszelni, hosszabban alig valakivel, de mindig volt hova futnom ugye. Viszont legalabb lattuk egymast es mindket fiamat megmutathattam. Max a legkozelebbi talira csak a kisebbik utanfutommal megyek es akkor bobeszedubb, kevesbe koncentralo tekintetu leszek.
A vonatozas nem is volt borzaszto, mindig volt segitseg. Igaz, Vacon ugy beleakasztottam a babakocsi kereket az ajtoba, hogy majdnem a csajokkal mentunk tovabb a nyugatiba. :lol:

Nori!
Neked jovok kb 2 liternyi medencevizzel. Asszem Kristof kb ennyit ihatott ki. :lol: :lol:
Vendég
 


Agi es Viki kap tolem privatot!
Vendég
 


Uhh!

Hát én is jöttem volna megköszönni a részvételt, a kedvességet, és a 15évre elegendő ropit-rágcsát. Legközelebbi talira inkább usa dollárt, aranyláncot és toronyórát hozzatok, légyszi! :lol: :lol: :lol:
Felmosva, csillog minden, elmosogatva és még vacsi is van. Apa sütije folyamatban.

Van egy db KACSÁS játékunk, 2db textilpelusunk és egy Liberós kendő-satyink pluszban.

Itt maradt Zsó salátás edénye, azt visszaszolgáltatom valamelyik nap.

Berkó cumija, ebben tuti vagyok, hogy hamar visszakerül...

És Emő ruhája, szóval Katicának is jönnie kell a talira legközelebb!

Félidőtől nagyon jól éreztem magam, amikor már láttam, hogy mindenkinek van helye, jut inni és ennivaló mindenhova!

Tényleg köszönöm!

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Mindenek előtt:
NÓRI! NAGYON KÖSZÖNJÜK A VENDÉGLÁTÁST, NAGYON JÓL ÉREZTÜK MAGUNKAT! :) (ha nem lennék ilyen önzőmami, már korábban hazajövünk, ert Lili totál KO. Bocs, hogy nem segítettem a romeltakarításban!


Lányok!
Olvasni való:
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2010 ... o/?rnd=990

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Szóval Edit! Hatalmas ölelés innen messziről is! Hihetetlenül sajnálom a történteket! Ez borzasztó! Remélem hamar felépül! Azért is nagyon rossz a dolog, mert eddig is rettegett a haláltól, pláne ezek után...
Kívánom, hogy forduljon jobbra az életetek, mert ennél tényleg csak jobb lehet!!!! :cry: :cry: :cry:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Edit!
Nagyon sajnállak a sok car miatt, ami ebben az évben a nyakadba szakadt - Csanád természetesen nem ide tartozik! Ő adjon Neked erőt és kitartást a további napokhoz-hetekhez! Ha bármiben tudunk segíteni innen, a távolból, szólj nyugodtan! Egyelőre a legtöbb, hogy sokat gondolunk rád6rátok, és drukkolunk, hogy mihamarabb jobbra forduljon minden!
Millió puszi nektek!

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Sziasztok!
Edit: :( sajnalom ami veletek történt(vagy történik folyamatában)
szoritunk nektek

Épp Mircit probálok altatni.na ő lesz az a tipus, aki ha tulpörög nem tud normálisan elaludni, pedig már kva fáradt, de nem aludt este sem, hát majd talán most...

Nóri:akkor ez a buli olyan volt mint egy jó lagzi,volt bevétel is:)

többiek:hát én ugy érzem, csak érdeklődő szemlélődőként vettem részt,kicsit meg voltam hökkenve, meg halálra izgultam magam h. az én csendhez és napirendhez szokott lányom mit produkál majd.
de nagyon tanulságos volt, hogy :SEMMIT

ja,képek, nem lettek olyan "jók"szal vannak bemozdulások, meg fényképek hátakról, majd kiválogatjátok, melyik kinek a háta.
de várnotok köll rá, mert csak apa tudja felrakni
((apára jellemző, h. soha nem hív meg addig le is szarja mi van velünk, amig csak a ház és a duna-part között mozgunk, és képzeljétek, MA, felhívott, h milyen a tali, és ugye otthon vok már-akkor még nem voltam)

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Nóri, nagyon köszönjük a vendéglátást! Nagyon jól éreztük magunkat, király a lakásotok, meg az udvar is szuper! Azóta is erről mesélek itthon apának, meg hogy milyen jó a csempe a füriben :)
Tök jó volt látni mindenkit!

Én nem túl sok fotót készítettem, ezért majd várom a többiek képeit én is!

Képzeljétek, hazafelé elaludt Léna, itthon a hordozót bevittem a szobájába és 3 órát aludt egyhuzamban...20 órakor ébredt fel... az előbb fürdettem :)

Edit, nagyon szorítok a párodnak!
lara
 
 


Edit: nagyon sajnálom, sok-sok erőt kívánok. Én teljesen át tudom érezni, ami történt és történik veletek (de ez egy másik történet :( ). Remélem minden rendben lesz, és ezután már csak jó következik.

Ági

KépKép
agci
 
 


Hello!!

Nóri, köszönjük a vendéglátást. Tényleg gyönyörű helyen laktok!

Edit, alegjobbakat, és kitartás!+

Hulla vagyok. eszter is nagyot aludt hazafelé, de a vacsi balhés volt.
Nem tudom mi volt vele ma, teljesen kifordulmt magából, Most alszik,kimerült. Sztem a meleg viseli meg.

No, megyek, lepihenek, mert alig látok.

Alig van tejem, szurkoljatok, hogy helyreálljon!

N
Vendég
 


ézsóné: Ez tényleg szörnyű, drukkolok hogy minden rendben menjen holnap. Olyan fiatal még ezekhez amiken mostanában átment. :( Nagyon sok erőt neked is.

nóri: Köszönünk mindent, jól éreztük magunkat. Nagyon szép ez a ház, én is el tudnék tengődni egy ilyenben. Mondjuk valami volt a levegőben, mert Barbus nagyon jól viselkedett. Szépen evett és aludt is többször. Ha már nagyon hisztis lesz, akkor kölcsön adom egy pár napra. :D

bea: Privire válaszoltam, várom a találkát.

Örülök, hogy végre megismerhettelek titeket és még egyszer köszönöm Funky-éknak a fuvart.



vicky79
 
 


Hello!!

Nóri, köszönjük a vendéglátást. Tényleg gyönyörű helyen laktok!

Edit, alegjobbakat, és kitartás!+

Hulla vagyok. eszter is nagyot aludt hazafelé, de a vacsi balhés volt.
Nem tudom mi volt vele ma, teljesen kifordulmt magából, Most alszik,kimerült. Sztem a meleg viseli meg.

No, megyek, lepihenek, mert alig látok.

Alig van tejem, szurkoljatok, hogy helyreálljon!

N
Vendég
 


Zsó: nekem az a tapasztalatom, hogy a gyerekek kimondottan jól érzik magukat már ilyen pici korban is társaságban. Hanna néha elég nyűgös, ha kettesben vagyunk, de ha jön hozzánk valaki/mi megyünk angyalka lesz és élvezi a nyüzsit maga körül.

Kép
juci-77
 
 


nem tudom miért ment el duplán, az előző hsz., bocs...
:oops:
Vendég
 


Nóri, az a kacsás játék, ami nálatok maradt lehet, hogy a miénk. Mert nekünk volt egy csörgőnk, 4 féle síkidom forma egybefűzve, az egyiken meg egy kacsafej.
Ilyen maradt ott?
lara
 
 


Mar megint bamba voltam.
Nori!
Termeszetesen en is koszonom a vendeglatast negyunk neveben, tenyleg szuper volt minden!

Zso!
Tudod mi jutott eszembe?
Beszeld meg apjaval, hogy vallaljatok meg egy gyereket. Hidd el nekem, hogy akkor megszunik a nyugalom, a napirend-felugyelo sem te leszel mar, azaz mar nem kell ezen dolgok miatt egy percig sem izgulni, mert felesleges lesz. :lol:
Nezz meg bennunket: talan el tudjatok mar kepzelni, hogy milyen cirkuszt es kaoszt emlegetek idonkent, merthogy nalunk tenyleg az van. Es latod? Kb semmin sem izgulok, mert en a kiszolgaloszemelyzet vagyok, nem a fonokseg, szoval a kolykok alakitjak a dolgokat, en meg probalok megfelelni. :D
Mirci tenyleg nagyon cuki es nekem tenyleg nagyon nyugodt babanak tunt.

Egyebkent meg azt vettem eszre, hogy kb minden baba es gyerek nagyon aranyos es nyugodt volt, nem is volt olyan sok siras, mint amennyire egy ekkora bolcsis csoporttol remelni lehetett.
Kristofon is meg voltam lepodve, meglepoen nyugisan viselkedett (onmagahoz kepest).

Nori!
Elfelejtettem mondani, de Lucatol ne nagyon kerdezgesd, hogy izlett-e neki a gyumolcsleves. Szegeny nem sokat tudott belole enni, mert elkezdte a kerti nagyasztalnal, de K. eppen leult enni a kisasztalhoz es Luca is odajott hozza. Gondolkodtak egy ideig, hogy egyenek-e, vagy ne, a vege az lett, hogy Kristof egy hirtelen mozdulattal felboritotta az asztalt es a fuben landolt a gyumileves. :oops:
Persze felszedtem (a darabost), de Luca pocakjaba mar nem jutott.
Ne hari!
Vendég
 


Edit, ölellek innen a távolból, sokat gondolok rátok! Bízz, hogy minden rendben lesz, s úgy is lesz!

Nóri, nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a helyet és a finomságokat!!!!!!!!!! A ruci hiányát már a vonat érkezése előtt konstatáltam, de akkor már késő volt... A köv. talinak eszerint gyorsan kell szerveződnie, nehogy addigra Emő kinőjön belőle. :lol:
Képeket nagyon várom ám!

Okos tanácsokkal ellátó anya nálunk is van, anyósom szerencsére nem ilyen. :shock:
ktc
 
 


Bea, fantasztikus anyósod van, sok puszit küldünk neki! Édesanyából sem kívánhatnék jobbat - legalábbis ezt láttam most.
ktc
 
 


Bea, Luca egy lavór gyümilevest tolt este! :lol: Bár Kristóf úgy maradt meg benne, mint a "kisfiú, aki kiborította a levest!" :lol: Azt hiszem túléli! :lol: 8)


Lara, azaz!!!! Odaadjam tesómnak, bemész érte a boltba, vagy szombaton megyek Vácra fagyit venni az Oázisba, akkor eldobhatom Nektek...

Leltár:
- Avent cumisüveg kupak a szopis fotelről
- Libero sapi
- textil pelus
(2db)

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


A legfontosabbat elfelejtettem!
IMÁDOM LUCÁT! Egy tündér! Nagyon szeretném, ha egyszer majd Lili is ilyen nővérkéje lenne a kistesójának. Ez a lány egy tündér! Ahogy elbúcsúzott Lilitől, azt kamerázni kellett volna! :)
Ezúton is puszilom a hasát! :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Tényleg, Bea anyós szuper!!!!! És persze Beát sem zártuk a tárolóba... :lol:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


A cumisuveg kupakert jelentkezem! Janka neni ott "szoptatott". :lol:
Atadom neki a dicsereteket, biztosan orulni fog, mellesleg en is imadom. :D
Vendég
 


én meg a liberós sapiért jelentkezem!!

boruska
 
 


Zuzmooo:
hogy állsz a tablóval? Adnék másik képet Liliről, ha nem gond... :oops:

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Óóóóóóóó Edit! Virtuális buksisimi és nagy nagy ölelés, az embőcödnek meg küldöm a sok pozitív energiát.

De jó olvasni, hogy ilyen jól sikerült a tali... Na remélem azért az egri talit is megvalósítjuk egyszer :wink:

Na megyek eldőlök.

Pusszpá

bellerreni
Eger
 
 


Edit! Sajnálom a történteket! A nagybátyámnak volt nemrég ilyen. Szerencsére vele minden jól alakult. Nálatok is így legyen! Kitartást, és sok erőt kívánok!

Örülök, hogy ilyen jól telt a tali, és hogy ilyen jól éreztétek magatokat! Várom a képeket!

Köszönöm az babauszis hozzászólásokat! Aki adta volna az igazolást helyettesítő orvos volt, talán a mi orvosunk ingyen adja, de majd meglátjuk. Aztán kiderült, hogy az első 5 alkalom valamelyikére kell csak igazolás, így holnap kipróbáljuk hogy tetszik Helkának.

Reni! Anyós :evil: Van valami oka, hogy így nem bízik benned? Azt próbáltad már, hogy minden egyes "jó" tanácsánál elküldöd a kórházba megkérdezni, hogy tényleg így van-e?

Egy jó gyerekprogramot szeretnék még ajánlani, de lehet, hogy csak jövőre lesz aktuális. Nagyon jó szokott lenni!
http://www.gyorkoc.hu/

Dea

Kép
Kép
deus
 
 


Jajjj Edit basszus... :cry:
Nem tudom mit lehet erre írni.
Lélekben Veled vagyok!

Juci!
Köszi a tápot!

Bea!
Köszi a K-vitamint!

Nóri!
Nagyon kitettél magadért!
Bátor vagy, hogy beengedtél az újdonsült otthonotokba ennyi embert.
Én biztos paráztam volna, hogy lezúzzák a frissen festett falakat meg az új szőnyeget.
A joghurtos torta isteni finom volt! :wink:
Kár lett volna, ha kimaradok belőle.
A lakás baromi jó, a környezet gyönyörű!
Apámnak is tetszett. Kiszúrta, hogy van még pár üres kecó.
Amikor megkértem aput, hogy szállítmányozzon el minket hozzátok, kicsit elbeszéltünk egymás mellett.
Én csak fuvarozást kértem, Ő azt hitte meg van hívva. :oops: höhö
Kicsit furcsán nézett rám, mikor mondtam, hogy hányra jöjjön értem.
Akkor értettem meg, hogy indulás előtt miért zuhanyozott le és vett tiszta ruhát.
:)

Örülök, hogy megismertelek titeket!

Domó kicsit szunyált a hazaúton, de aztán nagyon virgonckodott fürdés előtt, alatt, után.
20 perce aludt el.

Zsó!
Már ki is próbáltuk az előkét.
Köszi!

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Lányok, asszonyok!

Raktam fel képeket a picasara, meg is neveztem a szereplőket, csatlakozzanak, akik szintén fényképeztek (Berci egy kicsit túlreprezentált, főleg a képregényekben, de hát az anyai szív :) )

boruska
 
 


Végre, sikerült egy kis életet lehelnem a gépbe! Így gyorsan:

Nóri! Gyönyörű a lakásotok, szép helyen van! Nagyon szépen köszönöm, hogy ott lehettünk Rékával a talin.
Lányok, örülök, hogy megismerhettelek Benneteket, még ha nem is tudtam mindenkivel beszélni. :oops:

Mi szerencsésen hazaérkeztünk, a meitai-al sok pozitív tapasztalatot szereztem. Meg is lepődtem, hogy mennyi segítőkész emberrel találkoztam. Például a Nyugatiban még helyjegyet kellett vennem az IC-re és szinte az egész sor maga elé engedett minket a pénztárnál! :shock: :D

Lyánykám a ma esti fürdetést nagyon élvezte, annyira jó kedve volt. Ééés! új tudománnyal rukkolt elő, megtanult berregni. Igaz, lehet még fejleszteni, de sikerült videóra venni, ahogy próbálkozik. :)

Boruska! Behaltam a képregényeiden! :lol: :lol: :lol: :lol: Képeket tőlem talán a hétvégén kaptok, bár nem csináltam sokat. :oops:

Kép
Kép
molmar
 
 


Még valamit elfelejtettem. :oops:

Edit! Nagyon sajnálom, virtuális ölelést küldök Neked. A beavatkozáshoz drukkolok, biztos sikerülni fog.

Kép
Kép
molmar
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Edig, rettenetesen sajnálom, ami Veled, Veletek történik! Ha lesz erőd, számolj be a fejleményekről!

Talira irigy, irigy! Csuda jók a képek.

Mi ma elutazunk. Bízom benne, hogy lesz ott is net, de ha nem kb két hétig nem jövök.

Most nagyon fáradt vagyok, megyek pakolni. Puszi Nektek!

dalika
 
 


Edit! Ehhez nincs mit szólni! Nagy ölelést küldök, és egy kis pozitív energiát

bár ebből az utóbbi időben nekem sincs sok.

zarja
 
 


Szép jó reggelt!

Nóri, úgy látom, hogy a tökipomposba kevert cián megtette hatását :D :D :D

Na de a lényeg:

Köszi ezermilliószor is mindent tegnap minden érintettnek!!!

Nóri, szuper volt minden és király a kecó. Legközelebb nem leszek papírnyúl és hozok fürdőruckót... A lányaid tüneményesek! Kaktival már megint egyre jár az agyunk, mert én is azon gondolkoztam, hogy Zsuzsó remélem, ilyen jó gyerek/testvér lesz, ha megnő :D A kaja király volt és minden tutkó volt. Remélem, azért Te is tudtad élvezni egy kicsit ;) Le a kalappal!!!

Kakti, te drága! Köszi, hogy mindig szállítod az XXXXXL-es fenekemet és a gyerekét is :)

Juci, ezer hála, hogy elvittél minket tegnap, így nem késtünk el szerencsére. Bár Apának nehezebb volt mibe belekötnie ;)

És a többieknek is köszi, hogy találkozhattunk. Kivel először, kivel újra. Bocsi, hogy nem sorolok egyesével :)

Szóval remélem, hogy mihamarabb újra talizunk. Bár a házasságom érdekében ekkora tömeget mi nem tudunk vállalni. De a csalános énemből kiindulva biztos tudunk valakihez szervezni egy következő talit :D

Na megyek a dolgomra, mert nálam nem lakik egy Nóri és így reggel 5-re nem készül el a főzés-takarítás-mosás-vasalás-stb.... ;)

Kép


Ági
agic83
 
 


Editem! Nagy nagy kitartás Neked a mai napra és az elkövetkezendőkre is! Tudom, hogy irtó nehéz mindig helytállni és neked lenni az erősnek. Ha tudod és segít, nyugodtan sírd ki magad és írj nekünk bármikor, ha ettől jobb egy kicsit is.... Vigyázz nagyon magadra és millió puszi neked is és Csanádnak is. Apa meg erős és fiatal ember, szóval nem lesz semmi gond. Csak véget ér már végre ez a rossz széria... és ha BÁRMIBEN tudunk segíteni, szólj!!!

Ölelésölelésölelés!!!!

Kép


Ági
agic83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: