Új privát üzeneted érkezett!

Noja, a szülés után majd kaptok ti is kezdőcsomagot, lesz benne sok lejárt újság, Hipp-es előke, meg kiskanál (ezt a kettőt használjuk), csomó tájékoztató, popsikrém termékminta, egy kis fertőtlenítő folyadék, mellbimbó ápoló krém ilyesmik. A félévest én meg sem kaptam, de akik átvették, azt mondták, hogy totál felesleges dolgok (szintén termékminták javarészt) voltak benne.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
picuralmos
 
 


Szandra! Voltál már védőnőnél??

Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


Picur! Köszi! A szüülés utáániról nem hallottam, de ahogy néztem, kb. az amit leírtl, az van benne a 6.haviba. Gayanítottam,hogy nem nagyon drága dolgok lesznek benne, de a mai világban igazából az is meglepő, hogy valamit adnak a kismamáknak! :))

Most egyébként is a Babakötvényen vagyok fennakadva! Teljesen naív voltam és talán vagyok is a témával kapcsolatba! :S


Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 

 
 

Most nekem is megállt a vonalzóm! Mit kell tennem???

Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


Én sem a moziélmény miatt megyek az 5D-re, hanem mert nem bírtam volna kivárni a rendes dokim időpontját. :-D és engem is az érdekel, h minden rendben van-e odabent. De azért az tény, hogy egy jó kis biznisz épült erre a gyerekvárásra. Pont arra mennek, hogy mindenki szereti magát megnyugtatni, hogy a lehető legtöbbet megtette (fizette?) azért, hogy minden rendben legyen. Szerintem a sima orvosos genetikai UH is ugyanolyan biztonságos, ha valami rendellenes van, azt ott is kisűrik és továbbküldik a kismamát. 

Noja, jövőhét csütön megyek hozzá!

Csikung királyság, én régen taichiztam! Kellemes kikapcsot eufemia!

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


No a félreértések elkerülése végett ez a vizsgálat attól még,h 5D genetikai ultrahang. Tehát nem babamozi!!! Annak velóban nincs még itt az ideje. De mivel hangsúylozom sokkal gyorsabb és pontosabb gép,így a tévedési ráta sokkal kisebb. És most itt-szintén függetlenül,h 5D- ez a fontos! Nem a mozizás.
Valóban sajnos pénztárca függő. A babamozis,élményre alapuló 4D-re már mi is SZÉP kártyával megyünk.

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én is ma voltam dokinál, nekem még nem genetikai,még most adta ki a papírt amivel mehetek a védőnőhöz. Szerencséreminden rendben, 29mm és nagyon ügyesen dobog a kis szive. A koránál egy picitnagyobb, úgyhogy szerintem fiú lesz.  Alányunk végig kicsit kisebb volt a koránál,mondjukmost is utolsó a tornasorban 

Majd babamozizni én is szeretnékmenni,úgy hogy a férjem és a lányunk is ott lehessen, a kisebbik még szerintem nem értené. 
nima: igazad,ezeka vizsgálatok tényleg diagnosztikai értékűek, de azért ezzel még én nem éreznémúgy, hogy tettem bármit is a babáért. Ezt  én csak azértgondolom így,mert bármi is derülne ki a vizsgálatoksorán,nem vetetném el a babát.És szerintem ilyenkor csak emiatt szorgalmazzák ezeket. Persze lehet, hogy rosszul gondolom,lehet,hogy már ilyenkor is ki tudnak mutatni és kezelni is tudnak gyógyítható dolgokat?



Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Szandra, akkor majd a védőnő írja meg a kiskönyvedet! :)

Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


@noja82: Ok :-) mar nagyon varom!

mernokasszony! Gratu a majdnem 3 centishez!:-))

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Szaisztok!

Szerencsére a gyerekek jól vannak , meggyógyultak , Lillának a popója is kezd helyrejönni , már sokkal szebb neki , mint amilyen hétvégén volt.
Ma vittem bölcsibe , volt farsang , azt mondták nagyon jól érzete magát :-)

Nekem a torkom valamivel jobb , most kezdek átmenni ilyen hülye taknyosságba ááááááá... meg a torkom tele van csigákkal :-(

A hasam fájdogál , hányinger néha elkap

Én nekem egy terhesgatyóm van , amit ma elvittem varrónőhöz , mert sajna a lába között szétment egy kicsit , péntekre kész van ,van még 2 farmergatyóm ami elég jó derékban és tuti , hogy nem fogja szorítani a hasam , van még 2 terhesszoknyám egy hosszabb kord meg egy mini farmer
kismama felsőim maradtak
Nyárra is akadnak majd ruháim a szekrényből :-)

Én szeretnék amúgy majd menni 4d Uh-ra , de a párom nem akarja , szerinte felesleges pénz kidobás , eddig mind a két gyerkőccel voltam , és úgy is én döntök és el fogok menni majd , szerencsré majd nem kell miatta messzire mennem , mert van itt Szentendrén is :-)

Főzni nálunk a férjem szokott , én kitalálom , hogy mi legyen , ő elkészíti :-)
Szerencsére nagyon jól főz , én annyira nem szeretek főzni , de ha muszáj megcsinálom a kaját

Súlyban én még mindig stagnálok , a 12 hét alatt nem híztam , 68 vagyok

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Sziasztok!!!Remélem nektek jobban alakult a reggeletek,mint nekem.Konkrétan a boltban nem sokon múllott,hogy elájuljak...Nem ettem,ittem még semmit és annyian voltak,sokat kellett álldogálni a pénztárnál...Szerencsére ráültem a bicajomra és jobb lett, de remegett kezem-lábam,levert a víz....Csodás volt...Mikor lesz már vége?Azt hittem már jobb,mert az eszegetés viszonylag jól megy....Tuti fiú lesz,mert Nórával semmi bajom nem volt...
Én 4D-re főképp azért megyek,mert végigvizsgálják a Babó minden porckáját és leletet is kapunk róla

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Szép napot mindenkinek!

Hajni! Óvatosan az ilyenekkel!  Nem ám aztán valami baj ér!
Nekem érdekes, hogy mindenki azt mondta, hogy a fiúk nem kínozzák az anyjukat, tehát ha nehéz az eleje, akkor lány lesz! :D

Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


Noja!!!Nórámmal az égvilágon semmi bajom nem voltAzért fura ez a sok rosszullét, kislányommal 6 hóig dolgoztam....A ma délutáni 2 órás séta nagyon jót tett, tisztára feldobódtam,hazaértem és egy jót ettem is 

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Én is zat hallottam, hogy a lánosa anyák vannak rosszabbul... 
ha igaz, akkor nekem inkább fiam lesz, mert tök elviselhető... 
viszont én ebben nem hiszek:)

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Én sem hiszek ennek, de ezt szokták mondani! :)
Ha egyébként ez igaz, akkor fogalmam sincs, hogy nekem mi lesz, mivel nem vagyok hányingeres, de gyomorégős igen!
Jah, és ugye van a kívánóságra is ilyen! Ugyanis, ha édes dolgokat kívánsz, akkor lány, ha sósat, akkor fiú! :D

Na amíg égett a gyomrom, addig rá se mertem gondolni az édesre, most amikor meg enyhült a savam, most inkább sütiket meg tortákat ennék! :)

Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


Én is tünetmentes vagyok, a fiammal is az voltam, hát majd meglátjuk! :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
picuralmos
 
 


nekem is a fiammal semmi bajom nem volt az egész terhesség alatt , se hányinger  , se hányás , se hasfájás , semmi , viszont Lillánál minden duplán jött , az első trimeszter és az utolsó trimeszter iszonyat rossz volt , most nem tudom , most is állandóan rosszul vagyok , csak mivel ikreket várok  ,  így nem tudom , hogy kik lakoznak a hasamban , nagyon kíváncsi vagyok már , hogy meg tudjam :-)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Szép estét Mindenkinek!!!
Renianya, tesóéknál is ikrek vannak, fiú és lány, már 5 évesek!!!!
Én nagyon várom a 16 hetes uh-t,akkor már Nórát is megmondták!!!!Olyan kiváncsi vagyok!!!
De jó végre este, ez a kedvenc napszakom, már nincs semmi bajom és este alig várom,hogy ágyba kerülhessek és egfy kicsit tévézgessünk!!!!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Hajni most én irigykedek! 
Nem pont az este a nehéz! Akkorra puffadok fel, és kezd kicsit égni a hasam! Emiatt nehezen tudok elaludni! Délelőtt meg semmi bajom! :)

Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


Sziasztok!

Eufemia jottem megnezni mi a helyzet,de ugy latom semmi hir. Majd ha tudsz ird meg mi volt!

Lanyomnak nekem sem volt semmi bajom. meg a pocakom formaja alapjan is fiam lett volna. Ugyhogy ezek a feltetelezesek beleszamitva a kinai naptarat is 3-0-ra vesztettek nalam :D
Csak megerzes alapjan es mert magammal is hajlando vagyok most osszeveszni sztem nekem most fiam lesz.

Mernokasszony nagyon tetszik a meret miatti feltetelezesed :D

Nah csak bekukk,mert ma az idegszalaim ki lettek rendesen kezdve. Holnap koltozunk es a no nem hajlando a leendo alberletunkbol kikoltozni. Konkretan nem fog kikoltozni. Ugyhogy ma volt eleg feszko

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Sziasztok, örülök mindenki jó hírének.

A tegnapi buli jól sikerült és belefértem abba az alkalmi ruhába amit karácsonyra varrtunk céges alkalmakra. A +2 kg nem volt sok , de ülni nem volt kényelmes.  A karaoke bár jó ötlet volt a főnökömtől, bár hétfő óta iszonyatos fejfájásom, van, nem szűnik, csak ma vettem délután gyógyszert először, már nem bírtam. 
A fél dl vörösbor jól esett, és a fejfájásomra hivatkozva nem is eröltették. 

Én itt nem is álmodok 5D UH-ról. Majd valamikor hazamegyek a 20-28 hét között és akkor elmegyünk.
Holnap megyek dokihoz, nem tudom mi fog történni remélem Uh is lesz, szeretném látni minden rendben van.
A fiú-lány hiedelmek nem nagyon ill. nem mindenkinél jön be. Anyum sem volt émelygős és kívánós se igazán. Velem kis csinos keskeny pocója volt a Hugival jó kerek.  Én 2 héttel később születtem, a tesóm, 2 nappal később.
Unokatesóm, émelygős volt mindkettővel és a ,másodikkal minden más volt, végig úgy feküdt nem tudták mi lesz. Mikor megszületett meglepődtek, h ő is kislány azt hittékkisfiú.
A tesóm, lányos pocakos volt, émelygett, és hányingere is volt 14 hétig, fia lett.
Nekem ez a 4. terhességem az elmúlt 2 évben és nem émelyegtem egyszer sem, gerincem fáj és a fejem.
Nem vagyok kívánós de azt pontosan tudom mit nem szeretnék enni

Én megkérte a babócánkat ha van kedve álomomban üzzenje meg kisfiú, v kislány és már 2x azt állmodtam hogy fiú. Mi lányos család vagyunk a szük családban any bátyja volt az utolsó férfi 1950 ben született azóta csak lányok születtek, a tesóm törte meg a sort a fiával.
Én lányról álmodok régóta a neve is megvan régóta és milyen érdekes otthon nem lehet Y-ra végződő nevet anyakönyveztetni, én mindig mondtam nem tudom hogy hogy de az én lányom Emily leszakkor is. Itt angliában ez pont így van.....hurrú, már csak kislány kell hozzá. Persze a fiúcskának is örülünk, és neve is van ha ő fog érkezni.
geregabi
London
 
 


Szép pocakok  Gratulálok mindenkinek !!!

lassan én is lefotózom, reggel alig van , de estére van h 5 cm-rel is megnő. A farmerjaim 6 hetes kortól zavartak, kemény volt a dereka mindnek, max kigombolva. Pamut cicanaci, hosszú poló, v tunika.vagy vastag kötött szoknya, polo, és hosszú kardigán. Én beszereztem 2 nagyon puha és jó lágy elsztikus farmer szabású szűk szárú nadrágot és az sokáig elég, itt nem nagyon kell kánikula ruhára gondolnom. 
A tavalyi nyár volt a legjobb 2 hétig volt 24-28 fok. A többi reggel 14-16 nappal 20 körül ami a széltől m9ikor mennyinek érződött.
Én a nyártól nem tartok!!! Itt most regg 6-8 fok a sulisok csak térdzoknisan járnak nappal 12-14 fok. Én nem szoktam meg még meg h nyár alig van.

Hajni: nagyon vigyázz magatokra, nálam mindig van kkevés víz és egy csiptetós kis dobozba pár szem keksz, meg teljes kiörlésű műzli párnák, amit bármikor ha vész van tudok ropogtatni. Én nagyon alacsony vérnyomásos vagyok sokszor szédülök meg és ezek jól jönnek mindig. Bátor voltál biciklire ülni, légy óvatos!!!
A tömeget meg a nyüzsit én sem bírom már úgy mint régen, de megszokásból megyek aztán meg kimenekülök.

Szép napot mindenkinek!!! 





Kép
geregabi
London
 
 


Sziasztok!!!Köszi csajok a kedves szavakat, sajna nekem is nagyon alacsony a vérnyomásom, ezért szédülök néha ....Mi még Nórámmal ágyban vagyunk,élvezzük a reggelt!!!Szép napot Mindenkinek!!!!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok! Még olvastam tegnap este, de már írni nem volt erőm, még beugrottunk egy frissen nyitott cipőboltba hazafelé a 20%os akció miatt, de nem lapos cipőt vettem, nagyon hülyén állt rajtam hanem egy kisebb sarkú balerina típusút, kék, világosbarna szegéllyel,sarokkal és apró masnival, bőr és nagyon kényelmes.

Az UHn minden jó volt, a baba teljesen normális, szabályos és ilyenek vannak a papíron, majdnem napra megfelel a számításoknak, 5,6 cm a CRL, ami szerint 12+1 napos, eszerint szept. 10 a dátum :) Mindene megvan, járt a keze- lába, meg kicsit zargatni kellett, hogy mindenét meg tudja nézni a szonográfus Ágnes, aki most vette a poénokat, lehet mert a magzat is ellene kalimpált:) A nemét megmondta hogy még nem tudja, meg amúgy is részlet, de végig mosolygott, és tényleg mindent elmondott, amit aztán a doki is végigkérdezett, hogy értünk-e van e kérdésünk, és a végére minden metszetet meg frekvenciát le tudott fotózni a nő amit szeretett volna, de már a doki mondta neki hogy na most még itt egyet ott egyet, és csak meglett a szabályos háromszög a végére, talán a fejecskéjének a valamilye, már nem tudom. Aki vért vett meg vérnyomást mért nő is nagyon kedves volt, mondta, hogy a vér lelettel együtt ez már teljesen megnyugtató lesz, mert ez a vizsgálat annyira alapos, nem mondtam, hogy köszi de ennyire nem aggódtam, természetesen nagyon örülök ! A páromnak is tetszett nagyon, aszonta apja gyereke, hogy lusta volt mozdulni, vele voltak az anyja hasában ilyen gondok, persze akkoriban még messze nem volt ilyen technika, hogy nem érezték, hogy rugdos.


Ja meg a doki is rákérdezett, hogy 37 éves? Mondom ja, akkor még esetleg a 22.heti( már nem nagyon emlékszem pontosan, de utána fogok majd nézni) genetikait javasolják, ami már ennél apróbb dolgokat is fel tud tárni, de utána senki sem fog a korommal foglalkozni, mondta a doki. Igaz én jobban tartottam ettől, mint ahogy alakult, konkrétan senki sem tette szóvá, csak olvastam elrettentő történeteket szigorú védőnőkről meg veszélyeztetett kismamákról akik csak a koruk miatt azok. Oké a nődokim mondta, hogy ez javasolt a koromnál fogva, de ennyi a védőnő fiatal kismamának titulált, és örült, hogy teljesen egészséges szülők vagyunk, és ugye amúgy se nézek ki annyinak amennyi vagyok.


A vizsgálat előtt nem engedték, hogy pisiljek, de közben csak kiküldött a nő, hogy hátha pózt vált a magzat, mert túl tele volt a hólyagom, és nem látta jól, de csak kicsit pisiljek, Hát próbáltam:) Aztán persze utána is pisiltem még egy jót, már hazafelé a plázában, igaz eszembe jutott, hogy majdnem 3 litert megittam csak az irodában, ami persze nálam nem sok, én rengeteget iszom. Vizet vagy gyümölcsteát, utóbbit is nagyrészt cukor nélkül, itthon max mézzel.


Egy dolog volt amit tudok is, a vérnyomások ingadozik kicsit, erre kaptam azt a tanácsot, hogy sót ne egyek, amit tudom hogy hiba, de ezt szoktam meg, bár főzni sótlanul főzök a párom nem eszik sósan, csak én. De igyekszem. Meg veszünk majd vérnyomásmérőt is, biztos ami biztos. 

Az egy óra bőven megvolt a vizsgálatra, abból kb fél a szumma UH idő, a többi a lelet, meg vérnyomásmérés, vérvétel, meg duma. Kaptam két fotót emailen, becsatolom azt is mindjárt.

A hasam nekem is nagy estére, de reggel alig van, de azért már látszik.

Mindenkinek nagyon szép napot, én ma itthon vagyok szabin, jön a mit főzzek téma, de előbb még nyomok egy csikungot, mert még az ágyból írok :D


Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 



Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Eufemia nah de jó :D Nekünk is ennyi volt az ülőmagasság amikor mentünk :D 
Lehet Ági azért nem volt vicces kedvébe,mert vérvételt kifejezetten nem kértünk :D De egyébként kedves és alapos volt nagyon. 
Akkor a nemére még jó,h nem kérdeztünk rá.

Hajni sajnos ilyen már nekem is volt. Januárba Hollandiába voltunk és reggeli után estig csak gyümölcsöt ettem. Úgy leesett a vércukrom,h szegény párom is megijedt. Nem tudtam,h jutok majd haza,mert mihelyt felálltam mintha a vércukrom a széken maradt volna. Vert a víz,lesápadtam,nem láttam. Nagyon rossz volt. Vigyél mindig Magaddal legalább egy almát vagy szőlőcukrot,mert ha eszel az szép apránként helyrehozza.

Gabi én rendszeresen azt álmodom,h fiam lesz. Ma éjszaka is azt álmodtam,h én ultrahangoztam saját magam :D És láttam premier plánba a kis golyókat :)

No hát szép napot lányok és szép hétvégét!!!

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Szep napot mindenkinek!!

eufemia, klassz ez a sok jo hir! Gratula!

Nima, ez a vervetel ott opcionalis? Van plusz koltsege? Ez a kombinalt teszt reszet kepezo vervetel? te miert nem kerted?

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Jó reggel a mai, Eufemina nagyon jó képek.
Most végeztem a dokinal nem adnak kepet és csak hasi uh volt,de Jól van babócánk.Keze,lába és gyönyörűen dobog a kicsi szive. Mereteket nem mondott,most majd rendes uh-ra 10-én megyek az lesz az itteni 12 hetes,otthon meg 13-án megyek. Adoki a betegség miatt ellenőriz,havi 1x megnéz majd.

Jaj nagyon boldog vagyok. A védőnő meg a vérvétel 21-re tolódott időpont hiány miatt. Egy reggel bemegyek korán és. Megcsinaltatom azt lehet előbb is.

Szép napot mindenkinek!

Kép
geregabi
London
 
 


Gabi! Örülök, hogy nálad is minden rendben, meg mindenkinél aki még volt valahol, csak már elfelejtettem

Tőlem tegnap kétszer is vettek, mert tegnapelőtt azzal fogadott az aszisztens a háziorvosnál, hogy az ellenanyag és vércsoport leletemet elkavarták ezért ismétlés, így reggel ott kezdtem, ráadásul kicsit át is vérzett a felsőmre a kötés, mentem vissza kaptam másikat, délután meg a genetikain a másik karomat szúrták, nekem akinek tűfóbiája van és ájulós, de asszem kezdem megszokni, meg is dícsért mindkét aszisztens, hogy jól viselem, ígyhát büszke is vagyok magamra

Szandra, érdemes elolvasni a klinika honlapján amit írnak a vizsgálatokról, minden ott van árakkal, kimerítő információval, de ha kevés az istenhegyi klinika ugyanilyen vizsgálatánál a vérvizsgálatról is írnak részletesen.

Nima, lehet az Ágnesnek nem volt épp jó napja, tegnap meg igen, ettől az információ megvan és az a lényeg.

Erről a fiú vagy lány lesz témáról én is pont tegnap olvasgattam, igaz én a pattanásos bőrtől jutottam idáig, de teljesen vegyesek a tapasztalatok úgy látom. Viszont ha valakinek van a patttanásokra valami tuti praktikája, nagyon szívesen venném, ha leírná, mert én így a 12. hétre durván kirügyeztem

Nah megyek most már lassan ebédet főzni, csőben sült zöldség lesz sült csirkével, persze utóbbi a páromnak. Még valami zöldségkrémlevesen gondolkodom.


Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Eufemia, olvastam a 12. heti genetikai uh-rol ott, de nem irtak vervetelrol. Ezert kerdeztem, hogy jott ott a vervetel szoba.

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Sziasztok!
Én kedden megyek a gen. UH-ra, vérvétellel, vizeletvizsgálattal egybekötve. Mondjuk ez Kecskméten a sima rendelés, úgyhogy itt nincs kecmec. Legalábbis tudomásom szerint.
Eufemia, a pattanásoktól én is szenvedek, szerintem ki kell tartani.
Szép napot mindenkinek!
Viki


Kép
kviki87
Tiszakécske
 
 


pffff

Kép
kviki87
Tiszakécske
 
 


Szandra!
http://matyasfoldklinika.hu/down-kor-szurese
Kombinált, kiterjesztett szűrés címszó alatt, a lap közepe táján...

http://www.gendiagnosztika.hu/gendiagno ... or-szures/
A kombinált teszt részét képező vérvizsgálatot a Géndiagnosztika Centrum minősített laboratóriumában végezzük, amely során az anyai vérben található két, a méhlepény által termelt magzati fehérje koncentrációját határozzuk meg. A kombinált teszt 1-1,5 órán belül eredményt ad.

Ez a másfél órás eredmény csak az istenhegyiben van, ott megvárható, mert nekik ott van helyben a labor. Nekem azt mondták, jövő hét végéig megkapom az eredményt email-ben.
Van még ilyen is, de ez a drágánál is drágább, és nyilván indokolt esetben szükséges csak, ugyanúgy mint a magzatvízvétel:
http://nifty-teszt.hu/mi-a-nifty-teszt? ... tAodmH0A-g

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Viki! Szerintem a normál kórházi genetikai szűrés is biztosan jó arra amire való, más kérdés, hogy milyen körítést kapsz hozzá. Az én tegnapi leletem egy szép összefűzött füzetke, benne egy oldalnyi fotóval, ami fotópapírra készült, meg ugye kaptam email-en a másik két fotót, és elég kimerítően megnézték mindenét a magzatnak. Szerintem a kritikus pontokra amúgy is mindenütt nagy hangsúlyt fordítanak, talán mi egy kicsit többet mozizhattunk

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Hát igen, a körítés az nem mindegy. Később mi is szeretnénk komolyabb Uh-ra elmenni. Majd elválik.

Kép
kviki87
Tiszakécske
 
 


Nekem nem derul ki eufemia, hogy a vervetelert kulon kell e fizetni, es, hogy ha nima "sima" genetikai szuresre ment (ahogy en is fogok) akkor miert kerdezik ker e vervetelt. Engem a dokim be fog kuldeni a korhazba vervetelre, ezert szerintem nem kell kernem. De azert kerdezoskodm, mert ha a dokim nem kuldene el, akkor meg nyilvan kellene kerjem a vervetelt.

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Na most egy kicsit én is képzavarba kerültem!
Nekem úgy volt a 12. heti uh-om, hogy egyben az volt a kombinált tesz uh-ja is! Előte fél órával pedig megcsinálták a vérvételt!
Mindez mivel kértem a genetikai vizsgálatot 9000Ft-ba került, amit előre csekken kellett befizetni.
Az uh eredménye, illetve a vér eredményből kalkulálták a valószínűséget.

Az eredmény 1,5 hét után kaptam meg. Sms-ben egy kódot, amivel az interneten be tudtam lépni egy oldalra, ahonnan letöltető volt az eredmény!

Pattanásokra én is szívesen vennék valami tippet! Nem csak az arcom rügyezett ki, hanem a mellkasom és a hátam, vállaim is! :(


Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


@szandramandra:


Kombinált – kiterjesztett szűrés Ultrahangvizsgálatból és vérvételből áll.
Időpont: a betöltött 11-13. héten, optimálisan a terhesség 12. hetében. Ára: labor: 11.000 Ft + ultrahang: 20.000 Ft = 30.000 Ft.
Kérhető 5D-s felvétel pendrive-ra: 10.000 Ft, színes fotó: 1.000 Ft.

Azon az oldalon van amit belinkeltem, csak lentebb kellett volna tekerni.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Noja, nekem a dokim ezt ajánlotta, hogy ide menjek, lehet, hogy találtam volna olcsóbban is, bár a budapesti árak úgyis mindig magasabbak. Ettől a lényeg az ugyanaz.
Az, hogy mindent rendben találjanak

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Eufemia! Én  a pestinek nem tudtam az árát, nem azért írtam, csak nem értettem, hogy most ki milyen uh-ra ment. 
Merthogy a kombinálthoz mindenképpen kell vérvétel, és nem volt száámomra egyértelmű,, hogy akkor hogy lehet az, hogy azt valaki nem kérte.



Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


Sziasztok,

Lehet még csatlakozni? Kriszti vagyok, 38 éves, Szigetszentmiklósról. Papírforma szerint szept 2-re várjuk a második gyerekünket, de már túl vagyok a kombinált teszten (Istenhegyi), és ott inkább szept 7-9 körülire datálják, kisebbnek mérték. De én biztos vagyok benne, hogy később is fogant , így a vonalzómat is a Géndiagnosztika által adott kor szerint állítottam be.

Az első gyerekünk 2.5 éves, Tamara, bölcsibe jár, én dolgozom, itt helyben. Most értünk haza, éljen a hétvége! 

Kép Kép
kriszti0921
 
 


@nima:


Nima, akkor te fogod megoldani szamomra a rejtelyt... Neked mashol vettek le a vert vagy egyaltalan nem akartal kombinalt tesztet csak uh-ot?:)

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Szép estét Mindenkinek!!!
Kriszti üdv. a mi kis csapatunkban!!!Hogy vagy?
Csajok, én kedden megyek vérvételre, mert a magasabb pulzusom miatt elküldött a háziorvosom,nem-e pajzsmirigyes vagyok...Ja és, ha megyek,akkor csináltat teljes vérképet és vizeletvizsgálatot!!!HURRÁÁÁ!!!!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Hajni, nekem olyan mákom van, mindkét terhességemnél messzire került az émelygés, hányinger, hányás, semmi ilyesmi.... Taminál tényleg semmi nem volt az első trimeszterben, mondjuk így másodjára voltak ilyenek, hogy időnként görcsöltem, be is voltam tojva egyfolytában, hogy vége... (mint amikor brutálul meg akar jönni) Úgyhogy jól bírom.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Üdv, KrisZti! Isten hozott!

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Gabi, klassz, hogy megnyugtattak, hogy minden Ok. Es, hogy surubben fognak vizsgalni, minden jol alakul!

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Szép estét! Üdv Kriszti!
Egy korom- és városombeli
Huhhh lehet, majd a későbbiekben lesz hozzád néhány (jó sok) kérdésem, ha nem gond, a helyi viszonyokról mindenképp, meg nincs igazán helyben ismerős, nemhogy babás. A város melyik részén laksz?

Hajni, ezek a vérvételek engem is a sírba visznek, főleg, hogy az sztk hülyesége miatt kellett megismételni
Segond, szokom a dolgot, a tegnapi kettő után már nem lehet rosszabb
De inkább küldjön el a doki többször, és derüljön ki, hogy mi van, leginkább, hogy minden rendben!

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Udv Kriszti es gratulalok kistesohoz!!!

Eufemia nekem Majaval szornyu volt a homlokom. Sok mindent kiprobaltam,de vegul baratnom egy sima egyszeru patikaba vagy bioboltban kaphato Vermix nevu razokeverekkel tett nekem csodat. Par szaz ft. Este kell attorolni vele az arcot,reggel meg lemosni.

Szandra en egyszeruen csak nem kertem. Attol kombinalt,h a sima allamilag tamogatott uhura vervizsgalatot is tesznek. De mivel ennek a kombinaltnak 85%-a az uhu,nekunk meg veges igy koltozes elott a penztarcank inkabb csak kertem az uhut es arra fizettem tobbet,h azt egy pontosabb geppel csinaljak.
De se a kombinalt se az integralt nem kotelezo.
Ugy voltunk vele ha a fizetos uhubol meg az allamibol vmelyil rossz eredmenyt ad akkor inkabb komolyabb vizsgalatra megyunk (coryonboholy vagy amniocentenzis)

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Szia Kriszti  üdv a csapatban!

Eufemia: bocsánat h elírtam a neved a buszön ültem munkábamenet és telefonon nehézkes. Nagyon boldogok vagyunk a párom kérdezte kire hasonlít jobban és jó képű e? Mondtam  még nem jöttem rá, de minnél többet látom annál jobban tudom majd eldönteni. Szegény nem tudott eljönni , mert a főnöke most költözik és napi 10-12 órákat húz le. Majd 10-én kimozizzuk magunkat.

Szandra: igen kezdenek jól alakulni a dolgok és remélem így is marad. Már kezdtem rosszul érezni magam amiért néha erőszakosabbnak kellett lenni.  Még sokáig kell oda járni szülésig.

Csajok: pattanás ügyben nincs jó tanácsom,se tippem engem nem érint...eddig. 
A striákra ki mit használ? Aki már szült kinek mi vált be a terhességi csíkokra és mikortól használta? 
Én egy iteni kakaóvajas, E vitaminos, collagénes krémet itt ezt hallottam mindenkitől, bár édes illata miatt nem szeretem. Nagyon jókat hallottam róla.
Most majd én is tesztelm.

Mindenkinek szép hétvégét kívánok


Kép
geregabi
London
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen voltam,de munka és gyerek melett kicsit nehéz fórumozni. Pláne, hogy este elalszom legkésőbb 21-kor és még mindig nem vagyok teljesen jól. A hányinger és a hányás múlóban, de még mindig kísért alkalmanként. A gyomorsav kínoz rendesen, majd ha az utrot abbahagyom, akkor szerintem jobb lesz. OLvastam róla, hgoy a sárgatesthormon okozhatja ezt. Remélem, hogy nálam is ez lesz. Két napja fájdogál az alhasam, d emegnyugtattak, hogy ez természetes. Mióta barnáztam a terhesség elején, tiszta para vagyok, a fiammal nem aggódtam ennyire.

Örülök, hgoy mindenki jól van és aki már volt vizsgálaton, annak a zeredményei tökéletesek. Én jövő hét csüt.ön megyek a 12. hetes uh-ra. Már nagyon várom. Személy szerint én máshová nem tervezek elmenni, majd csak később,a 26. hét környékén, 4D-re. Ezt az Uh kérdést úgyis egyénileg dönti el mindenki, márhogy megy-e még máshová a kötelezőkön kívül vagy nem. Ettől kevesebb vagy több, nem lesz senki.

Pattanásról nemt usok nyilatkozni, mivel hála istennek az nekem nincs. Viszont akkora a hasam mint a fiammal 18 hetesen. Hihetetlen. Már van terhesgatyó, amit tudok hordani. Pedig a mérleg nem mutat többet egy kilónál. Szerintem azok is amelleimen vannak, aminek borzasztóan örülök.

Vigyázzon mindenki magára, nekem ma is mennem kell melózni. Szép hétvégét nektek!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: