Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tősgyökeres Babanetesként örülnék, ha szintén Babanetes kismami lenne a következő elégedett tulajdonosa hőn szeretett babakocsinknak, úgyhogy engedelmetekkel linkelném.
A Vatera természetesen kikerülhető, kérdezzetek nyugodtan priviben! :wink:
Köszi, és jó babavárást! :D

http://baba-mama.vatera.hu/babakocsi_ba ... 83285.html

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Hát én nem tudom! Mi sokat jártunk fürdeni. Aquaword-be, Velencei tóra, Tisza-tóra és semmi gond nem volt! Sőt 6 hetes terhesen termálba voltunk, senki nem mondta hogy nem lehet, de nem is volt semmi baj!

Most is fogunk menni Velencei tóra pár napot pihenni!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Igazából szerintem ezt az egy nyarat kibírom!Majd legfeljebb a lábamat lógatom csak bele!Az is több a semminél!

Képzeljétek!Most hallgatóztam a pociba és amint hozzáért a hasamhoz a gép a baba már rúgta is ezerrel jelezvén, hogy hagyjam már békén!Olyan édes volt!Egész meghatódtam tőle! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 

 
 

Nyugodtan lehet pancsolni!

Én úgy védekeztem, hogy vízbe menetel előtt bekentem magam Canestennel és mikor kijöttem a vízből törlővel megtöröltem magam (akár törölköző alatt) és megint Canesten.

Egyszer sem volt semmi fertőzésem!

Csak azért biztatlak, mert nehéz lesz a meleg nyarat kibírni. Én a 3. trimesztert csináltam végig nyáron (júni-júli-aug)

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Nekem azt mondta a doki, hogy nyílt vízbe lehet menni, ha zárt a méhszály, de a termált, és társait nem ajánlotta. Én rákérdeztem, mert július végén szűltem annó.
A tenger a legjobb állítólag.

Tökre izgulok ezen a munkahelyi bejelentésen, pedig nem tudom minek hergelem itt magam :roll:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Termálvízbe semmiképp nem mennék, mert az azért ártalmas!A nyílt vizekkel az a gondom, hogy a Balatonba se tudok belemenni, mert hiába 26 fokos nekem az még hideg és csak odáig jutok, hogy a bokámig ér a víz és visszafordulok!Ezért is gondoltam a strandokra, csak az meg olyan, hogy abban viszont rengeteg ember "áztatja" magát és kitudja, hogy milyen nyavajájuk van!Sosem érdekelt amúgy, de most valahogy ez az első gondolatom!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Én a strandokat alap járaton kerülöm , pont ezért!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Nah mindegy!Inkább nem kockáztatok!Annyit nem ér az egész!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


de természetes vízbe nyugodtan mehetsz, csak az ilyen mesterséges pocsolyákat ajánlatos elkerülni ;) Szóval azért nem kell kibírni az egész nyarat víz nélkül! Én is tuti megyek balcsiba is, meg velencei tóra is. Már alig várom! :)

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!!

Krisszta25 igen én is fehérváron szülök majd fogadott dokit nem tervezek.

Akkor megnyugodtam, hogy nem fáj a cicim :D
Ma megyek a háziorvosomhoz táppénzes papírért lesz vérnyomás mérés is remélem nem lesz magas. Azt el is felejtetem írni magas vérnyomásom van gyógyszert szedek rá :? Pénteken uh pont szülinapom remélem csupa jó hírt kapok :)

Kép
grácus
 
 


Na megtörtént a bejelentés. A főnököm nagyon rendes volt, és jól fogadta. Én meg megnyugodtam.

Én még mindig köhögök, és jön fel a cucc.
Ma nagyon fáj a derekam is, remélem minden ok bbvel.
Ma ki is megy uhra?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Ma megjártam Emmával a Bethesda kórházat, és a bőrgyógyászatot! :S

Hulla vagyok!

Holnap megyek uh-ra végre a pocival, kíváncsi vagyok!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Uh beszámolók jöhetnek!!!!

üdv itt Csokki! Honnan írsz? Pécs nincs messze tőlünk :D

Kriszta, Gracus: Valamelyikőtök tud olyan fehérvári dokit ajánlani, akinél szülni is lehet, és a nagy átlag meg van vele elégedve. Kedves, türelmes, alapos, egy első babásnak épp megfelelő??? Barátnőmék vannak tervezésben, de mivel nem régen él Szfváron, ezért kéne neki valaki sürgősen!

Én még mindig sokt émelygek, ennek kifejezetten örülök... azért a hányásig még nem jutottam el, de tegnap kifejezetten nem voltam messze tőle.

Pocis kép óriási!!!! Ejha, nem volt kis megkönnyebbülés letenni :D Nekem 3700 és 3660 voltak a gyerekek, de nem volt óriási a hasam, de épp kicsinek sem volt mondható. Most is látszik már, de csak az szúrja ki, aki sokat lát. Igazából csak valami kis dudor látható. Pedig azt hittem, h a harmadiknál rögtön hordót cipelek :-D Biztos a tornától van, elég rendesen visszaerősítettem a hasfalam Zenta után...

Cicim akkor fáj ha leveszem a melltartót, és ha Zenta rátenyerel :-D Ha szűnik a fájdalom, azt figyeljétek, h a méret megy e össze. Mert h annak nem kéne...

Kérdés: ki adja a 90 napos terhességi igazolást? A 12 hetes uh-n kell kérni?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty a 12 hetes uh kell kérni a dokitól, ha nem adja oda magától, mert éppen elfelejti :)

Én annyira örülök, hogy holnap nem kell már rejtegetnem a pocakomat, mert már nem is nagyon tudom.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Dia miért kellett vinni a lánykádat kórházba?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Eckémás, és most hogy virágzik minden nagyon kijött rajta! :S

Nagyon csúnya a bőre! :S

Szombaton vittük ügyeletre és akkor beakarták fektetni, de mivel én pocisan nem maradhattam ott, így nem hagytam ott. Visszavittem ma!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Fealadom az új vonalzóm belinkelését. Egyszerűen nem enged semmit, nem tudom mit rontok el......

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


12 hetes és 4 napos vagyok! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krisszta25 2013.05.21 14:49-kor.

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Sziasztok!!

Netty81 Dr Csetényi Zsolt nekem ő nagyon szimpatikus rendes dokinak tűnik egyik barátnőm nála szült ő megvolt vele elégedel.

Krisszta25 nagyon szép a babád!! Fehérváron voltál?? Ki volt az ultrahangos doki??

Kép
grácus
 
 


Grácus nekem a dokim Dr. Csetényi Zsolt és ő csinálta az uh-t is! :)

Netty a Csetényit én is tudom ajánlani, annyi, hogy hozzá érdemes korán menni, mert rengetegen járnak hozzá!Én 10+6-on jártam nála és akkor kérdeztem meg, hogy vállalja e terhesgondozást és mikor mondtam, hogy novemberben érkezik akkor mondta rá nagy, hogy az még belefér!Én még sok jót hallottam Rubliczky Leventéről én őt még tudom ajánlani!Az egyik kismama ismerősöm Kállay Miklósnál szült, a másik Vegera Attilánál fog, de mindegyikre azt mondják, hogy nagyon jó!Fehérváron nagyon sok választási lehetőség van és a többség szerintem jó!Remélem tudtam segíteni!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Krisszta :lol: nekem nem lesz fogadott dokim sajnos nem tudjuk megfizetni anyagilag na de fogadott doki nélkül is megszületik bent nem maradhat!!! :lol: Max. tovább tart.

Kép
grácus
 
 


Az igaz, hogy megszületik amúgy is, csak nekem sajnos szükségem van egy olyan emberre akiben meg tudok bízni, úgyhogy úgy döntöttünk, hogy lesz saját dokim!De amúgy szerintem nincs sok jelentősége!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Sziasztok!

Krisszta25: Nagyon szép a pici :)

Én is holnap megyek uh-ra, igaz 9+4-esen, de legalább láthatom :)
Úgy olvastam, hogy a 12.hétig belső uh van, úgyhogy a piercingemet még nem veszem ki, majd akkor...

irdab: örülök, hogy jól sikerült a bejelentés. Írásban is leadtad végül?
Én a hétvégére tervezem előbb a mhelyen, aztán rögtön utána a családnak, sajnos oda-vissza tud menni a pletyi, mert sógornőm közel dolgozik :)
timeya
Hatvan
 
 


timeya: először bemenetem a főnökömhöz, közöltem a tényállást, aztán leadtam a titkárságon, a leírtakata amit 1 pl átvetettem.

Ha nem lettek volna vetéléseim, és az előző terhességem probléma mentes lett volna, és a szülésem is simán ment volna, akkor lehet nem gondolkodnék fogadott orvosban, de nem így volt sajnos.

Akihez járok most a 28. hétig vállal, utánna majd beajál valakinek, remélem nekem is bejön majd akit ajál :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


NA lassan nekiállok készülődni megyek Uh-ra! :D

Végre láthatom a babámat!

Telefont már töltöm, hogy ha nem tudok képet kérni akkor csinálok! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Bemutatom az én 2. szemem fényét!

Crl: 63 mm, nyaki redő 1 cm! :D

Kép

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Kriszta, Valaki1985: Örülök, h minden rendben ment az uh-n! :) Nagyon édesek a bébik! Már igazán ember formájuk van ;)

Lányok! Ha jót akartok magatoknak, nem nézitek meg terhesen A lehetetlen című filmet... :S A 2006 (?) -os cunamiról szól és egy családon keresztül mutatja be a történteket... 120 percből 115-öt bőgtem.. :S

Szombaton Uh! :D

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Én filmet se tudok nézni, mert 5 perc után mindenen elalszom! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


:D Hát igen, ez is egy jó taktika...

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Tegnap este Dr. Csontot akartam nézni, de már a fő cím után aludtam! :D


Már le se ülök filmet nézni!

Múlt pénteken moziba voltunk és alig bírtam ébren maradni

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia édes a te babád is!Nekem a nyaki redő 0,8 mm! :) Mondtak valamit a nemére?Az uh szerint hány hetes vagy?Nálunk a crl 60,3mm és így mérte a gép 12+4-nek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krisszta25 2013.04.30 10:20-kor.

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Én is állandóan elalszom.
Jók a képek csajok :lol:

timeya: nekem már 10 hetes kórtól csak hasi uh csinált a dokim.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Timeya nekem egyetlen egyszer volt hüvelyi de az is csak azért mert nem tudtam inni előtte és nagyon hátul volt a méhem!Ez a 7. héten volt!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


krisszta25: ÁÁÁÁ! olyan gyorsan csinálták!
Ja és 12+5 naposnak mérték!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Irdab!
Jó korán megtudtad, hogy fiú lesz. :lol: gratulálok!!!!!

Kriszta, Valaki!
Örülök, hogy minden rendben volt az uh-on. Nagyon jók a képek!! :D

Grácus!
Így már értem, nagyon sajnálom... :(

Csokki üdv. neked is! :)

Nekem most hasi uh volt, meg is lepődtem, mert csak az első gyerekemnél volt anno hasi uh. így 12 hetesen, a többinél hüvelyi volt.

Én is múlt héten bejelentettem, hogy szeretnék visszamenni dolgozni, azt mondta a Főnök, ok, persze, Aztán mondtam neki, hogy terhes vagyok, az már nem tetszett neki, s most eléggé szívat... :? Apa is ott dolgozik, s már fenyegette, hogy, ha engem visszavesz, akkor esetleg őt kirúgja, vagy óraszámot csökkent. :twisted: most bújom a fórumokat, hogy megteheti-e egyáltalán.
Végül is arra jutottam, hogy írásban fogom bejelenteni, hogy vissza szeretnék menni, ahogy olvastam, s bele fogom írni, hogy anyagi helyzetem megváltozott, július 1-vel szeretném, hogy visszavegyenek állományba, s mivel iskola és oviszünet, a gyerekek elhelyezést nem tudom megoldani, így szeretném kivenni az előző évekről bent maradt szabikat. Hát majd meglátjuk... Nekem azt mondta a Főnök, ha vissza is vesz, 1 hónapot kell dolgoznom, de mivel veszélyeztetett terhes vagyok, nem tudom, hogy ez hogyan kivitelezhető... szerintem sehogyan. Még azt mondta, nem tudok dolgozni, akkor táppénz :shock: :shock: hát szerintem táppénzre sem tudok elmenni, mert miből is számolnák ki???? én nem nagyon értek ehhez a munkaügyi dolgokhoz...

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Nálunk minden rendben, legalábbis remélem. Tényleg szörnyű, hogy amíg el nem kezd mozogni, addig csak az Uh után nyugodhatunk igazán meg, hogy jól van ott bent a baba. A kislányomat először a 18. héten éreztem, talán most 1-2 héttel előbb fogom.
Látom itt már majdnem mindenki betölti a 12. hetet. Azért az szerintem minden kismamának egy mérföldkő, és egy kicsit mindenki megnyugszik. Én még csak 9 hetes vagyok a héten, és úgy érzem eléggé lassan telik az idő. A 12. heti Uh a május 20.-i héten lesz. Remélem minden rendben lesz.

netty81: igen Pécsről írok és itt is fogok szülni a szülészeten fogadott dokinál
csokki
Pécs
 
 


Csokki: a táblázathoz az kell, hogy hányadik baba, szülés helye és ideje, életkorod és ha esetleg van már kiválasztott nevetek akkor az (akár fiú akár lány)! :)

Adatok a táblázathoz: 2. baba, szülés várható ideje nov. 30., helye: Pécsi Szülészeti Klinika. Ha kislány akkor Panni, ha fiú, akkor Gábor Tamás lesz a neve.
csokki
Pécs
 
 


nmarya:

http://penztelenseg.blogspot.hu/2013/04 ... ndasi.html

A végén le van írva, hogy mi a lényeg.
Ha a férjedet fenyegeti ez a "jó fej" főnök, Te meg fenyegesd meg, hogy felnyomod a munkaügyi felügyelőségen, ahova névtelenül is tehetsz bejelentést.

A lényeg, hogy 4 órában köteles vissza venni, ha másképp nem is. De, ha nincs meg a régi poziciód, vagy amit felajál Te nem fogadsz el kitehet. És a gyermek 3 éves kora után megszüntették az egy hónapos felmondási időt.
Táppénzt a tb fizeti. Azt a munkáltatódnak nem kell. De a szabidat köteles kiadni, vagy kifizetni. Én a helyedre utánna táppénzre mennék.
Én lehet a tv-ből kiollózva részleteket írnék neki "szerelmes" levelet!
Ilyenkor nem tudom, hogy hogy számolják a táppénzt.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Adri!
Köszi!!! Az idei szabijaimat nem is venném ki, csak ami Szonja után bent van, kb. 50 nap körül, utána mennék táppénzre.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Ott is van valami lekorlátozás...., de azt már nem tudom, hogy hogy van, de majd megkérdezem anyóst, mert ő tb-és :)
Én sem kaptam meg mindent a lányom után már amikor visszajöttem melóba.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Na mindegy is mert a szabi alatti fizú összegéből számolják majd úgy is a gyedetet.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Normális ha jobb oldalon egy kb. tenyérnyi méretű foltban szúrkál a hasam?Nem köhögésre vagy hirtelen mozdulatra, hanem csak úgy jön, fáj egy darabig aztán el is múlik!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Persze! Nőtök! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


De csak az egyik oldalon?

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Normális :) Épp ott húzza a méhed a tartószalagokat. Fog az még máshol is szurkálni ;) Most épp a bal oldalon nekem is ezt teszi ;)

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Nah akkor most megnyugodtam!Már kezdtem azt hinni, hogy valamit én csináltam ami nem tetszett!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Sziasztok!
Gratula mindenkinek, aki túl van a 12.hetin, de jó nektek, bár már én is ott tartanék!
Jó, hogy írtátok a szurkálást, mert én is ezt tapasztaltam tegnap, így én is megnyugodtam. :)

Megvolt nekem is tegnap a 2. uh, még hüvelyi volt, rákérdeztem a köv. a 12.heti már hasi lesz.
Olyan sokat nőtt a pici, 2 hete 17 mm, most 33 mm, és pont mocorgott egyet :) de édes volt! :)
Az előző mérés szerint 9+4 lennék, de most azt mondta 10 hetes...
Azt mondta minden rendben, de a papírra azt írta veszélyeztetettséggel, nem láttam csak utána amikor elolvastam...ez mi akarhat lenni? ha veszélyeztetett lennék, akkor csak mondta volna, nem? Lehet összekeverte a kódokat?

2 hét múlva megyek a 12.hetire, mi kértünk integrált szűrést, (29000Ft!) de azt mondta 94%-osan szűr. Nektek mi a véleményetek erről? Ti kértétek?

Ha már Pesten jártam, szétnéztünk kismama nadrág ügyben: segítsetek légyszi, mert én nem értem: amíg nem olyan nagy a poci, mit csinálok a betéttel? Most konkrétan csak lógna a pocimon... Életem első kismama nadrágját próbáltam fel...és tényleg nem értem...vagy még korai?

Bocsi, kicsit hosszú lettem, sok az esemény.
timeya
Hatvan
 
 


sziasztok!

Itthon vagyunk anyueknal videken, es nem birom megnyitni a tablazatot sajnos, uh csak ha hazamentunk jovoheten akkor tudom az uj adatokat belerakni. sorry! :evil:

nagyon sokat irtatok, igyekszem majd visszaolvasni ha lesz alkalmam, es igerem jovok majd gyakrabban, amugy en elegge netfuggo vagyok, de az utobbi idoben valahogy nincs kedvem bekapcsolni a gepet, biztos a jo ido teszi, ne haragudjatok, tenyleg igyekszem gyakrabban jonni majd.

egy kerdest lattam irdabtol a szuleseim szamat tekintve.
nos sajnos mindenkinek megvan a maga tragediaja, a lanyom elott a kisfiammal voltam terhes, aki sajnos mehen belul meghalt a 33. heten, es ra ket napra termeszetes uton szultem ot meg - halottan :cry: a koldokzsinor folytotta meg.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi sajnálom ami veled történt!Akkor már te is átéltél ezt azt!Nem kis erő kellhet egy ilyet feldolgozni!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Bixi: ez rettenetes...nem is tudok többet írni, erre nincsenek szavak....

Tímea: KEress olyan nacit, amelyiknek alapból nincs ott a hasnál már eleve kidomborodó erszénye. Az sem fog tökéletesen állni, de jobb lesz mint az erszényes verziók. Vagy vedd fel a régi nadrágod, és húzz a derekára egy bandázst. Az fent hagyja a gatyát, h ne csússzon le, és eltakarja h szabadon van a zipzár. :-D

Integrált teszt: Zétinél még nem lehetett kérni, Zentánál már kértem, és most is fogom. Holott nincs kórelőzmény, nem vagyok 35 felett. Csupán belefér és megnyugtat. Inkább ez, mint h végigaggódjam a terhességet. Na persze ez sem 100% de nálunk nem volt kérdés, h kérjük e.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: