Új privát üzeneted érkezett!

Szep jo estet mindenkinek :D

Elsökent hadd irjam le, mennyire örülök hogy senki nem verezget es barnäzgat :D , hogy mindenki jol van
:D

Kriszti a vedönös sztori nagyon jo :) Tenyleg kicsi a viläg :)

Pokica , en is olyan szerencses vagyok ,hogy pärom imäd fözni es mär kijelentette hogy ö föz. Most hogy ätstrukturältuk a munkabeosztäst, es minden az ö nyakäba szakad ami fizikai munka, meg ezt is bevällalja :D
Nagyon büszke voltam rä :wink:
A 7 szemelyes auto valoban irigylesre melto :) nekem is autot kell cserelnem, mert 3 ajtos ,sport kocsim van amibe nem fogunk elferni :D
De szivesen lemondok rola :)

Hajni az en mellbimbom is kezd elvältozni, es ma reggel tusoläskor eszrevettem hogy besötetedett :?
Igazad lehet, ez a honaljszag specko dolog nälam, soha sem izzadtam, olyan kellemetlen :cry:

Hope ne aggodj minden rendben lesz :D

A reggeli hänyingerre ugy nez ki talätam egy megoldäst, mielött kikelek az ägybol eszem egy kekszet, meg fekszem közben( dm-ben talältam egy fincsi tönköly oliva kekszet az Alnaturätol( Dinkel-oliven), ami nagyon fincsi es kicsit sos.
Utäna iszok egy korty vizet, majd värok 5 percet,ma ismet ez a metodus hatäsos volt :D
Ma a thai kajät kiväntam meg, összedobtunk egy zöld chilli szoszos csirkemellet, rizzsel es üvegtesztäval :D
2szer ettem belöle:)
Egesz jol voltam mostanäig :?
Ahogy eljön az este kezdek rosszul lenni, elgyengülök, es elkezd kavarogni a gyomrom ,feszülnek a melleim :?

Mindenkinek kivänok jo pihenest, jo ejszakät :D
Kép
vargatimi
Passau, Schardenberg
 
 


Sziasztok lányok!!!
Megvettem ezt a teát!!/palástfű/
De annyira megosztó a vélemény róla,most akkor ihatom vagy nem????
Pedig megfogadtam hogy nem olvasok el minden szarságot mert horrorisztikus dolgokat irkálnak!!!

Akarom kérdezni,ti fogtok venni légzés figyelőt?

Ki hogy érezte magát a mai nap??
A párocskámnak nagyon fáj a foga,ki mit tud ajánlani holnapig!!!??
Neki óriási a fájdalom küszöbe de ez már kibirhatatlan számára!!
Vettünk kataflánt mert azt mondták az nagyon jó de semmi hatása,lidokain sprét és annak sincs értelme!!!
Szerintetek??

Kép
evelin241
 
 


JAAAA nem légzés figyelőt akartam irni hanem :SZÍVHANG FIGYELŐT!!!!!!!!!!!
evelin241
 
 

 
 

Szia evelin,

Fogfäjäsra hatäsos a pälinkäval öblögetes, de csak öblögetni, kicsit rajtahagyni ha lehetseges, es utäna kiköpni,ha gyogyszert is szedett!!az alkohol segit!! Egyszer mär nekem is segitett!!
vargatimi
Passau, Schardenberg
 
 


Sziasztok!

Én is beköszönök. Örömmel látaom, hogy mindenki rendben van ma! Én késõn értem haza, mert értekezlet volt a suliban, már minden bajom volt, és készülni kellene még az óráimra, de anniyra fáradt vagyok! Reggel hármomnegyed hétkor indultam és 6 után értem haza ez most úgy érzem sok.

Képzeljétek el, ma egyfolytában szédültem, de nagyon! Úgy kezdõdött, hogy az egyik órán épp nagyban magyaráztam valamit ÜLVE, az összes gyerek figyel, és egyszercsak úgy éreztem, hogy kicsúszott alólam a szék, erre elkezdtem kapkodni, a gyerekek meg néztek, hogy akkor biztosan elment az eszem. :)

Megosztom veletek az aggodalmamat. Kaptam 2 hete egy nagyon nehéz osztályt az iskolában. Én nagyon szeretek tanítani és lesznek az idén érettségizõim is, hacsak lehet, mindenképp végig szeretném csinálni az évet, nincs is semmi baj a tanítványaimmal sem, nem gondoltam, hogy gond lesz. Ezt az osztályt pont akkor kezdtem el tanítani, mikor megtudtam, hogy babát várok (ha már tudtam volna, mikor megkérdezik, nem vállaltam volna el).
Még csak kb 6-7 órám volt ott, de úgy érzem, hogy nem bírom! Csak akkor figyelnek, ha egész órán nagyon emelt hangerõvel beszélek, emellett sokszor kiabálni is kell, amit amúgy én soha nem szoktam, de egyszerûen ha a megszokott hangerõmmel akarok valamit elérni, akkor ott állhatnék 45 percig anélkül, hogy észrevennék, hogy bementem... hihetetlen. (Azért kaptam a csoportot, mert az elõzõ tanáruk osztályt kapott, így választhatott egy osztályt, akikrõl szeretne lemondani.)
Most már elõre félek, hogy holnap is ot kell stresszelnem magam dupla órán, a múltkor is akkor volt a barnázásom ráadásul. (Persze lehet, hogy semmi köze hozzá.
Arra gondoltam, bár még nem akartam elmondani az igazgatónak, hogy óbemegyek, és megmondom, hogy babánk lesz, de én szeretném végigvinni meg leérettségiztetni a csoportjaimat, viszont úgy érzem hogy ez most nagyon megterhelõ, és nézze meg, nem tudná-e vállalni valaki más. Ráadásul épp felmondott egy kollégám, és az õ óráit is szét akarják osztani... Ki tudja, abból nem akarnak-e még adni? Ááááá... Nem tudom, hogy ilyet lehet-e kérni.

Ne haragudjatok, hogy így rátokzúdítottam, de nem tudom, mit csináljak! :(
szilva83
 
 


Sziasztok! Nekem van szívhangfigyelőm mert a Laurával amikor egyszer Magyarországra utaztam és 30 fok feletti hő volt nem akart mozogni, pedig akkor már minden nap éreztem őt. Képzelhetitek, hogy be voltam szarva, mentem is uh-ra, de addigra lehült a levegő és újra beindult a rugdosás. Na ezek után a párom megrendelte a szívhangfigyelőt és mondhatnám jól jött mert amikor aggódtam akkor csak egy klakk és a Laura úgy utálta, hogy egyből belém is rugott :-). Én megőriztem, de végig járta az elmúlt 3 évet az összes barátnőmnél akik szültek. Ja kettő is volt és az egyik így el is veszett ...
Fogfájásra ügyelet! Ha az ideg van begyulladva akkor semmi sem fog hatni. Jobbulást a párodnak Evelin.
Piszkosul megy az idő nem? Én már a 10. hétbe léptem és a babó kb 3 cm-es már, nekem meg akkora hasam van, mintha 25 hetes lennék. Én iszok calcium pezsitabit mert a 9. héttől fejlődnek a csontok, kezek, lábacskák és kell a calcium.. ne az én fogaimból vegye el :-).
Én ma egész jól voltam, de délután 4 körül, rámjön olyan fáradtség, hogy úgy aludnék de a lányom rám szólt, hogy ne aludjak mert világos van, csak sötétben szabad aludni és a kis piszok végig figyelte a szememet ha be mertem volna csukni... na így pihenjek. Kicsit hiányzik az első nyugis babavárás, amikor még én osztottam be a napi programot, dehát itt a Laura aki már főnök :-) Kinek is lesz holnap a szülinapja??? :-)

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Sziasztok!

Elevin
,nekem a Panadol bevált fogfájásra! Gyökérkezelés előtt azon éltem 1hétig!

Szavhangfigyelőt nem hiszem,hogy fogunk venni,mert csak a legszükségesebbeket vesszük meg.Légzésfigyelőnk amúgy van és használtuk mindkét fiúnál is most is fogjuk.
Nekünk új kókuszmatracot kell venni a kiságyba,mert penészes lett.Rossz helyen tároltuk.Vagyis az elmeleten(családi ház) ahol nincs fűtés és csak 9fok.Párásodik és most láttam penészedik is.Tudom ki kéne fűteni,de pont amiatt költöztünk le a felső szintről,hogy ne kelljen 2szintet kifűteni...No mindegy.Nem sok holmi maradt fent csak bosszantó!Nem tesz jót a falaknak se! :?

Azt hiszem ősztől nekünk is nagyobb autó kell,mert a mostani ford kombiba szerintem nem fér be hátra 2ülés+hordozó!! Vagy kipróbálom majd! De hátul amúgy sem hagynám a fiúkra az újszülöttet majd. De bizti nem fér be ,mert a pelenkázótáska szokott ott lenni és az fele akkora mint a Graco hordozónk. Az ülések a fiúknak Besafe és azok jó széles fajták.De abból nem engedek,maradnak azok.
Majd kikalapáljuk nagyobbra az autót!! :lol:

Hú,nekem elmúlt végre az rosszullét így estére ami egész nap elkísért,de akkorát ugrott/nőtt a hasam hogy csak pislogok!! Pedig még csak 6+4napos és alig ettem ma is,biztosan nem a zabálástól van az különben is fenékre ugorna nekem fel,vagy combra!!
A fiúknál a 14hétig nem látszott semmi!!! Remélem ez jó jel...mondjuk annak a jele,hogy kislány??!!! :lol:
Párom azt mondja biztosan ikrek...de az már látszódott volna a mostani ÁRNYÉK Ultrahangon! :P Nem?

Amúgy én nem szoktam főzni,nem is tudok komolyabb dolgokat,mert a párom szakács és azt mondta,hogy inkább ne próbálkozzak!! :D Párszor főztem neki,lehet ez volt a baj!! :lol:

Úgyhogy rám főz,mióta együtt vagyunk. :oops: Nő létemre ez ciki?
Én inkább sütős vagyok. Édességeket,tortákat illetve kenyeret kalácsot én szoktam sütni.Boltit már nagyon régen nem vettünk,amit nem is bánok.

Na megyek mert pipa amiért nem vele vagyok,hanem a billentyűzetet püfölöm... 8)

Jó éjt Csajok!!!

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Kata nagyon sajnálom.
Evelin nyugodtan igyad a teát ezt szabad inni :)

Kálcium pezsgőtabi ez szerintem is jó ötlet. Amúgy nekem is hamar fog látszani a hasam mert nekem apszolút nem volt és már most van valami tudom h hülyén hangzik mert még csak 6 hetes leszek de komolyan van valami.

Timi már én is ilyen változásokra várok:)

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Jó reggelt mindenkinek!Ma reggel felhívtuk a kórházat a toxoplasma eredményért, és negatív!Még sosem fertőződtem meg vele és nincs is védettségem :( Félig megnyugodtam, félig nem, mert ugye akkor bármikor elkaphatom!Mondjuk cicánk nincs, csak anyuéknál, de mióta tudom, h babát várok nem simogattam őket!
Mondjuk tök fura, mert velük nőttem fel és volt csomó kiscicánk is, akiket aztán szeretgettem :)))

Szívhangfigyelő: nekünk van előző terhességnél kaptam férjemtől, h megnyugodjak, de mire ideért, már nem volt mit hallgatni vele sajnos :( De most már alig várom, h tudjak hallgatózni vele :)

A mai nap ááá UH :D Várom is meg nem is!És mikor lesz még 14 óra, h indulhassak :D Messze van :D

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Jó reggelt!

Kinek hogy telt az éjszaka?
Én álmodtam olyan hülyeségeket, hogy csak kapkodtam a fejem. Kezdődött azzal, h a párom közölte nem szeret és nem akarja Zigit sem. És folytatódott még sok más hülyeséggel. Megkönnyebbülés volt felkelni :)
Szilvi sajnálom a helyzeted, irtó nehéz lehet ilyen körülmények között tanítani. Sajnos kérdéses, h hogyan reagálna erre az igazgató, de ha jó a kapcsolatotok és megértő fajta, akkor esetleg megpróbálhatsz beszélni vele, hátha tud segíteni.
Nekem ma tanulás, holnap lesz az utsó komoly vizsgám, szombaton még 2 angol és vége a vizsgaidőszaknak.
Tegnap bementem beszélni a tanulmányi ügyintézőmmel, hogy szeretnék előre felvenni tárgyakat, mert ősszel egy darabig nemigen fogok bejutni. Jővő héten ülünk össze megbeszélni, melyik tanárt érdemes megkeresni, hogy engedélyt adjon.
Jó lesz ez a félév, a szokásos 14 tárgyam mellé még 5-6 pluszba :)
Mindenkinek szép és aggodalommentes napot!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Szép jó reggelt!!!
Nekem jól telt az éjszaka!!
Mostanába ugy alszok mint a bunda!!
Nem ugy a párom szegény,egéssz este szenvedett a fogával!
Most indulunk a fogdokihoz!!!
Ma reggelinél egy kicsit/de csak nagyon kicsit/ hányingerem lett!
Még nem volt ilyen és érdekes volt!!!

Hope várom nagyon az eredményed!!!
Pusszi mindenkinek!!!

Kép
evelin241
 
 


Jeeeee megjött a pocaknaplóm hétfő óta vártam és végre megkaptam ez szuperr, annyira szép és sok hasznos infó is van benne, lehet képeket rakni bele, írni minden ma boldogabb lettem ettől, az élet apró örömei, nem igaz?:)) Persze még azért írni nem fogok még várok vele, addig is vezetem az én kis mezei naplóm majd onnan átmásolom:)

Hope:) Ne félj a cicáktól ennyire, nekünk van 7, igaz kinti cicák, de minden nap megsimogatom egy picit utána alapos kézmosás rögtön, így nem lehet elkapni, persze azért nagyon figyelek nem veszem fel már meg semmi, sőt ahogy telik az idő egyre kevésbé fogom azért megsimogatni, meg nem kell almot takarítanom meg ilyesmi... Ez a szívhangfigyelő biztos jó dolog, hát mi szerintem nem fogunk rá költeni, nekünk nagyon semmink sincs babakocsin kívül, így az ég adta világon mindent venni kell, plusz ugye magándoki, nálaszülés, így szerintem az már nem fér bele...
De jó már ma mész igen ez fantasztikus, azért azt veszem észre csajok, h megy azért az idő nem? A napok lassan, de eltelik egy hét és visszatekintve gyors, nekem ugye péntekenként van fordulónap, pl. ahogy Evelinnél ahogy látom, tehát nekem szombaton kezdődik az újabb hét:) Holnap már 6 hetes leszek, leszünk:)))

Kriszti:) az éjszaka úgy telt, h hajnali 3kor felébredtem h szétdurranok a szó szoros értelmében annyira kellett pisilni:) úgyhogy ez biztos a baba, egyre többször megyek éjszakánként én sosem szoktam éjszaka felkelni ilyenre, vagyis sosem kell. Az nem semmi akkor te igen le foglalod magad majd ennyi plusz tantárgyal, de csak semmi stressz!!! én is szoktam álmondni, most pl. a mostani éjszakai álmomra emlékszem az volt benne h vettem rucikat, rózsaszínt:) Ez egy jel??? lehet csajszi lesz:)

Evelin, akkor egy kalappal a párodnak, fogdokihoz kell erő én nem szeretek oda járni nem is voltam már néhány éve, de nemsokára ugye kell majd mennünk...

Mindenkinek kellemes napot:)) Hope várjuk a fejleményeket:)))

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


jah látom bocsi Evelin neked ma van :) most ugrott a vonalzód:))

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Aranyos vagy, tudom mik az óvintézkedések, de én télleg nem szeretném simogatni őket, vesztettem már el babát, nem is egyet, így még ennyivel sem kockáztatom a mostani terhességet!Lesz még elég időm simogatni őket a terhesség után :) Nekem kifejezetten a dokim mondta, h ne simogassam őket, mert tényleg elég akár egy simogatás és megvan a baj :( Ráadásul ha első trimeszterbe fertőződik valaki esélye sincs a babának ellene!Na de nem ijesztegetek senkit, nekem ezeket a genetikai tanácsadóban mondták el!

Nekem az éjszakám borzalmas volt!Rémálmok stb..hát igen érződik, h közeleg az uh meg a 10. hét lassan!És lassan elérkezünk áprilishoz is amikor ha nem hal meg a babánk, akkor született volna meg :( Nehéz időszakok következnek!

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Hope, természetesen igazad van!!!! Ilyenekre szerintem ne gondolj, h mi lett volna ha, csak előre, most minden rendben lesz. Most aztán tényleg mindent megteszel, ahogy mondod óvintézkedés, ill. vitamin, gyógyszer, pihenés:)
Azt hiszem megfogadom amit mondtál, hallottál, én sem simogatom a cicámat...ennyit nem ér az egész, majd megvár ahogy mondod tudom én még simogatni őt...most a baba az első:)
Már mindjárt itt az időd az UH, ne izgulj, látod megint a kis bogyót:) ha tudsz tegyél ám fel képet róla, had gyönyörködjünk:)

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Kriszti!
Akkor nem fogsz unatkozni. :) Én az utolsó szakvizsgámat csináltam várandósan (még a kisfiamat vártuk), mondjuk én az elején voltam... És annyira vacakul, hogy kétséges volt, be bírok-e menni. De ötöst kaptunk. :)))

Beus!
Mikor kezded tölteni a pocaknaplót? :)

Yza!
Megértem, hogy nem akarsz megválni a Besafe-ktől. :) Mi is nagyon szeretjük... Bár lassan csak szerettük, mert az én kisfiam kabátban már neccesen fér bele, de hosszabb utakra még mindig ezt használjuk. :) (Aztán eltesszük a tesónak...).

Hope!
Nyugi. :) Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg ne túlaggódni ezt az időszakot... Aki már vesztett el babát, soha nem lesz nyugodt, de ne hagyd, hogy beárnyékolja. :)

Nálunk érdekes volt, egy hét híján egy évvel az előző babánk elvesztése után, s az ő névnapján tudtuk meg, hogy újra babát várunk...

Szívhangfigyelő: nekünk nincs, de nem is tervezek ilyesmit, tartok tőle, hogy egy hirtelenjében meg nem talált szívhangocska csak felesleges aggodalmat okozna nekem.

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Most komolyan kérdezem!!!!Mindenki ennyit aggódik mint én?
Vagy csak én vagyok ennyire idióta???
Mindig azon jár az agyam hogy :JAAAJ UGYE MINDEN RENDBEN LESSZ?
Kész agybetegség!!!!
Pedig a dokim is azt mondta minden rendben van,és ne izguljak!!!!
De én akkort is aggódom,mert hát annyi rosszat hallani!!!

Nekem amugy nem jó a vonalzóm,mert a doki szerint 7 hetes vagyok nem pedig 8. de nem számolta ki pontosan!!
De a menszim szerint 8.hetes vagyok!Később fogant való színű!!
Vagy azt a védő nő számolja ki ,hogy működik ez???

Puszi mindenkinek!!!!
evelin241
 
 


Csajok!Indulok a dokihoz!Szorítsatok, h minden rendben legyen!Úgy félek :( puszi mindenkinek!

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Hope!
Drukkolok!!!!!! Aztán gyere. :)

Evelin!
A védőnő a mensi szerint számítottat veszi alapul - és ezt korrigálják elvileg a 12. héten. Eddig ugyanis ugyanolyan ütemben fejlődnek a babák, míg a 12. hét után kijönnek a genetikai különbségek (ezért nincs értelme utána a méretek alapján oda-vissza tologatni a szülés időpontját).
És nyugi.:)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Hope, szorítunk érted! Gyere amint tudsz! :)

Evelin, vannak aggódósabb és kevésbé aggódó típusú kismamák. De mindenki aggódik, ez biztos. Még én is pedig már a negyedik gyerek, de mivel már két vetélésem is volt, persze hogy bennem van a para. De ha lefoglalod magad akkor nem ezen fogsz állandóan agyalni. Látod, a doki is azt mondta hogy minden rendben. :D

Mi nem veszünk szívhangfigyelőt. Jó az ötlet, de nem nekem való, engem is csak beparáztatna ha egyszer nem hallanám meg azonnal, sőt magamat ismerve függővé is válnék.

Nekünk nincs cicánk, ellenben van egy oroszlánfejű törpenyuszink. Szabadon él a lakásban mert teljesen szobatiszta, a ketrecébe jár elvégezni a dolgát. Volt macskánk is egy évig, nem bírtam tovább azt a sok kárt amit tett. A szőre is ott volt mindenhol, leverte a virágokat a párkányról, karmolta a bútort, stb... A kutya megint szóba sem jöhet, bár óriási a kertünk, de nem szeretném ha a gyerekek nem szaladozhatnának szabadon és azt kellene nézniük belelépnek-e kutyagumiba. A kert szépségét is féltem. Mivel egyik gyerek kutyát, másik cicát szeretett volna, ezért kompromisszum volt a nyuszi. Ő nekünk a tökéletes választás. Se kárt nem tesz, se a szőre nem hullik, abszolút szobatiszta, rend és tisztaság van mellette a lakásban. Kedves, aranyos, szelíd.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Kata, egy kicsit várok még a töltéssel, mert azért mégis tudod, nehogy baj legyen elkezdem tölteni aztán dobhatom ki... Szerintem olyan 8. hétig várok úgyis úgy van a fejezet, h 5-8. hét között mi volt, tehát a érdemes is megvárni:))

Evelin, nyugi énis ilyen vagyok rettegve megyek el a wc-re izgulok a keddi első vizsgálat miatt. Nah ez úgy van, h ha később fogant az azt jelenti, h az ciklusod is hosszabb lett volna, úgyhogy a szerint kell számolni, pl. ha neten nézed a terhességi kalkulátort: nézzük az én esetem beírtam a utolsó mensi időpontját és a ciklus hosszát, ha 28 napot adok meg akkor szept. 20, de ha 26 napot ami az utolsó ciklusom hossza, akkor meg azt írja ki h szept. 18-án várható a szülés ami szerint már el is múltam 6 hetes, pedig még csak leszek ahogy számolom...Nekem egy barátnőm mondta, h ők visszafele számolnak...nem tudom elmagyarázni h hogy de biztos jól számolja egy doki, vagyis szerintem:)))) Remélem érted amit írok lehet összevisszaság:))) és ahogy Kata is írta ezen majd később pontosítanak:)))

Pókica, szerintem is olyan aranyosak a nyuszik:)) Barátőmnek is volt és olyan volt mint egy cica, mármint úgy dörgölőzött...

Hope itt várunk:))

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Szorítok én is, Hope. Remélem, közben már megnyugodtál!

Én tegnap este már megint kicsit túldimenzionáltam a dolgokat. Ma egész jó napom volt a suliban. A dupla órában az egyiken egészen jók voltak a gyerekek (biztos még nem ébredtek fel), a másikon mondjk nem, de azért nem volt olyan vészes, mint eddig. Lehet, hogy nekem itt kell türelmet tanulni, minden okkal történik (elvileg.)

A számolással én nem is tudom, hogy állok, azért, mert ma tölteném a 7. hetet. De mikor 6+2 naposan voltam vizsgálaton, a nõgyógyász maga mondta, hogy ennek ellenére 5 hetet lehet erre mondani. Így aztán ezzel nem foglalkozom, egyébként abban igaza van, hogy akkor foganhatott csak, kb. a 21. naptól valamikor.

Most nagyon jó a kedvem, végre egy napon viszonylag korán sikerült hazaérnem, készülni sem kell nagyon, végre pihenhetek! :)

Ez a szívhangfigyelõ nagyon drága dolog? Mi még nem foglalkozunk semmiféle vásárlással, azaz egyetlen dolgot vettünk, mert azt már régebben kitaláltam. Mi még nem mondtuk meg a leendõ nagyszülõknek a Nagy Hírt, de szeretném, ha emlékezetes lenne. Így megvettük több példányban A sehány éves kislány címû könyvet, ezt fogják megkapni. Nem mintha tudni lehetne-e már, hogy kislány vagy sem, aki a hasamban lapul, nem is emiatt, hanem mert mindkettõnknek megvolt gyerekkorában, biztos közületek is van, akinek, és gyönyörûek az illusztrációk benne és kb. illik is rám, ahogy le van benne írva a várandósság (a téltõl halad az õsz felé.) Remélem, mindenki jól meg fog hatódni tõle (én bizosan).

Legyen vidám és gondtalan a napotok!
szilva83
 
 


Sziasztok!!

Ma volt az első hogy betévedtem egy bababoltba!!!
Hát mit mondgyak!! Jó drága!!!!!!!!!!!!
Megnéztem mindent és szebbtől szebb dolgok vannak!!
De én arra a következtetésre jutottam hogy a tesz-vesz,apród s.t.b. oldalakon is nagyon érdemes nézelődni mert tök szupi és nagyon ujszerű dolgokat lehet kapni!! Na persze ez még odébb van,de azért jó tisztába lenni a dolgokkal!!
pl:az -angelsound szívhangfigyelő 10.990.-a boltba!Az apródon meg 3900.-től ,6000.-hát nem mindegy!!!! :shock:

Ha a védőnő a menszi szerint számolja akkor én ma 8 hetes vagyok,akkor meg nem kicsi a 6.6mm babócika?
De ne utáljatok légysziiiiii!!!! :oops:

:D Puszika!!!!

Kép
evelin241
 
 


Evelin!
Én anno jóvágású elsőgyerekesként jól bevásároltam. :)))) De most már tényleg sok mindent használtan vennék (járóka, babakocsi, mellszívó, mérleg, stb.) Amit viszont nem: matrac a kiságyba és gyerekülés (erről soha nem tudhatod, balesetes volt-e - hacsak nem ismerőstől veszed - és ez csak egyszer véd...).

Szilva!
Én nem ismerem ezt a könyvet, de meg fogom nézni - aranyos lehet. :)

[color=green]Én az ajándékokkal csínján bánok, mert visszájára is elsülhet... :( Anyáékkal úgy tudattuk a kettes számú bébike nemét, hogy készíttettünk egy, az ő keresztnevével feliratozott egyedi karácsonyfadíszt.... Egy hónap múlva már nem volt kisbabánk - azóta sem volt merszem rákérdezni a dísz sorsára... [/color]

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok!Megjötteeeeem :) Hát, szét izgultam az agyam mire bekerültem, pedig második voltam!:D ÚGy remegett a kezem h jujj :D De minden rendben van, szívhang normális, a petezsák 32mm, és benne a pici babánk már 1cm :) (najó, 0,996cm, de dokim mondta h az már 1 cm :D) Annyira jó volt hallgatni a kis szívét :) majdnem sírtam is! :') Megkaptam a beutalót a védőnőhöz, így jövőhéten már mennem kell, mert csütörtökön már mennem kell a terhesgondozóba, anélkül meg ugye nem lehet!Hja, és uh szerint is 7 hetes 1 napos vagyok :) Két képet is kaptam, szinte ugyanolyan, mint az előző babánál, még a petezsák alakja is :) Tök érdekes :) Majd feltöltöm nektek :)
És köszönöm h ennyien izgultatok értem, olyan jó érzés!

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Hope, gratulálok!!!! Jaj de jó! :D Milyen nagy már a babóca, nem igaz? Mikor kell menned legközelebb?

Szilva, ez a könyv nekem is megvolt, de én amolyan szemérmes kislány voltam és mindig csak titokban nézegettem. :lol: nagyon jó ötlet ez az ajándék!

Katinka, rengeteg mindent veszek aukciós oldalakról, de nálam is vannak dolgok amiket csak újonnan. Pl cipő, alsóruházat, amiket Te is írtál...

Evelin, nálatok biztosan később fogant a baba, ahogy nálunk is az utolsó két gyerek. A fiam a 23. ciklusnapon, a kislányunk a 21.-en. Most pedig a 13.-on. A dokid azt mondta minden rendben. Hidd el ha aggódott volna, akkor visszahívott volna néhány nap múlva ismét uh-ra! De nem így történt, ugye? :wink:
A bababoltok valóban nagyon drágák, de bevallom mindig elcsábultam 1-2 édes rucira minden babavárásomkor. :)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Hát, azt mondta a dokim, h a 12. heti uhn talizunk legközelebb, de mivel tudja, h nem bírom ki h ne menjek, így rám bízza a dolgot :) Szóval, én most 3 hét múlva szeretnék majd visszamenni, az ominózus 10. héten!Bár nemtudom h fogok 3 hetet kibírni :D De azon a héten kell visszamenjünk az immunologiára is, szal mindenképp a 10ik héten még elkell mennem hozzá, főleg ha felírják az injekciót :/ :D

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Gratula hope!!!

Na ugye hogy minden rendben van!!!!!!!
Nekem 2 hét mulva kell menni és akkor kapom meg a védőnőhöz a papírokat!!!
Jaaaaaj megőrülök addig!!!
Hope mi egy idősek vagyunk és nekem kissebb a pici mert 6.6mm és ugyan van már szívhang azt mondta a doki, csak még nem hallható!!! Szerinted ez normális?? Neked mit mondott a méretekről? Szerinted az enyém jól fejlődig?
Puszika!!!
evelin241
 
 


Köszönöm!Nekem azt mondta a méretekre, h tökéletesek, viszont én pontosan tudom, h középidőben fogant meg, mert én hőmérőztem és az alapján voltunk együtt!Szerintem neked biztos, h később fogant és azért kisebb!Ezen ne rágd magad, minden baba más ütemben fejlődik!Meg ilyenkor még olyan picik és uh függő is h mekkora méretet mér!Hidd el, minden rendben van!!

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Hope!
Örülök, hogy minden rendben. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Hope ez fantasztikuuusss:)) nagyon örülünk várjuk a képeket:)))

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Szép estét!!!
Csajok megittam az első adag teámat!!!Hát mit ne mondgyak:pffffffffff
nagyon rossz!!! Se ize se bűze!!! :shock:

Kép
evelin241
 
 


Sziasztok!
Bocsi , hogy nem írtam , csak kórházba voltam , mivel pénteken reggel arra ébredtem hogy nagyon görcsöltem , de olyan szinten hogy ... meg véreztem is irány a kórház , végülis semmi komoly , csak folyamatls pihenésre van szükség veszélyeztett lettem . ( már nemis megyek visza dolgozni ) .
Kivel mi ujság? Hogy vagytok?
nimrodzsiga
Nagylengyel
 
 


Nimrodzsiga szia!!!!!
OO szegénykém!!Tegnap voltál az eszembe hogy mi lehet veled,mert már rég olvastalak! És most hogy van a picikéd? Hány hetes vagy?
Hát itt zajlik az élet!! De mostmár itt vagy velümk és követheted az eseményeket!!! Pihenny sokat és ne erőltesd magad!!!!
Pusziii!! :D

UI:a doki mit mondott mitől jártál így?

Kép
evelin241
 
 


Nimrodzsiga! Azta és már jobban vagy már minden oké? Hányadik hétnél volt neked ez? Gondolom akkor most sokat kell feküdnöd pihenni, úgyhogy fel se kellj sokat:)

Evelin, hozzászokj majd hidd el vagy én vagyok robot mert én úgy legyűröm h még ízlik is én már iszom peteérés óta úgyhogy már 3 hete:))

Jajj csajok annyira nehéz megvárni a keddet...remélem h utána nem azt mondja, h majd 12 hetesen mennjek utána...mert addig szét izgulom majd magam...bár anyagilag azért az lenne jobb...Mert 7e egy vizsgálat... De szerintem még visszahív közbe egyre nem?

Szép estét kismamik:)))

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Hétfőn leszek 9 hetes. Hát a doki azt mondta , hogy túl terheltem magam , és picike úgy gondolta , hogy most pihenőt fúj , ez az egyik meg gyenge az imun rendszerem és erre kelet infuziot szedni. Pihenek sokat, csak hát Zsiga meg Nimród is itt vannak azért ő rájuk vigyázni kell , de olyan cukik annyira vigyáznak most ránk. Szerdán volt uh KISFIÚ érkezik ismét a családba :-) Én nagyon kicsi lányt akartam , de hát én már csak fiús anyuka maradok .
Sajna a kórházból nem tudtam írn, se olvasni úgy hogy most potolgatok :-)
Jól van , de inentől minden hétfőn kell mennem dokihoz , és a 38. Héten bekell ajd feküdnöm :-)

Köszi az agodást.
Puszinektek :-). :D
nimrodzsiga
Nagylengyel
 
 


Beus!!
Te magán dokihoz jársz hogy fizetni kell!!??
Amugy tuti hogy vissza fog még hívni!!! Azért a 12.hét az még nagyon odébb van!!Kedden leszel 7+4 tehát addig még lessz közel 5 hét!!!

Minden jót nektek!! Nyugodalmast!!!

Ja én vendégeket várok,a párom 2 munkatársa jön fel egy kis lazitásra!! Ugyhogy hosszú éjszaka előtt állok!!! Már készen vannak a stendvicsek és a sok rágcsa!!!/én behűtöttem magamnak a rostos barackot/nekik az Ő fajtájukat :lol: !!!! Ő is megérdemel egy kis pihenést!!!
Pussszancs!!!!

Kép
evelin241
 
 


Sziasztok :D

Hope gratuälok :D
Nagyon örülök :D Värjuk a kepeket:)

Nimrodzsiga , sajnälom ,hogy ez törtent veled :(
Pihenj sokat :)

Hetfö ota ,miota barnäztam, nem voltam sehol csak pihengettem egesz nap, ma reggel a szokäsos rosszulletem utän összekapartam magam es pärommal elmentünk beväsärolni, ahol olyan rosszul lettem, hogy majdnem hänytam:(
De megerte a szenvedes , talältam savanyu käposztät, na jo nem olyan mint a magyar, a fincsi hazai, de most ez is olyan jol esett:)
Ahogy hazaertem feldobtam föni egy kis laza szekelykäposztät:)
2 hatalmas adagot befaltam :D
Utäna kertem päromtol palacsintät :D
Ehes nem maradtam:)

Most pedig grapfruitot nyomatok:) a savanyu most a nyerö nälam:)

Länyok drukkoljatok holnap del täjban, megyek a doktornöhöz :D
Szeptember vegen vesztettem el a bebimet, imädkozom hogy most minden rendben legyen :D

Kivänok mindenkinek jo ejszakät :D
Kép
vargatimi
Passau, Schardenberg
 
 


Nimródzsiga!Jesszusom, remélem már jobban vagytok és már minden rendben lesz ezek után. Honnan tudjátok h kisfiú lesz?már 9 hetesen megmondták?Én úgy tudom, h 12 hetesen sem nagyon tudják még megmondani :D

Beus: egyszer még biztosan vissza fog hívni a dokid, nyugi :) de ha nem, akkor is visszamehetsz, hisz te fizetsz :)

Vargatimi: drukkolok, és gondolok rád holnap!nem lesz semmi baj!Én legalább 5 miatyánkot mondtam el mialatt ültem a buszon dokihoz menet!:D

Én ma megint össze vissza ettem mindent :D Reggelire alma kenyérrel:D délben babgulyás, délután túrós tészta, és épp most fejeztem be egy adag sült tojás bemajszolását :D nem lesz ennek jó vége :D

Szép éjszakát mindenkinek :)

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Hope, örülök, hogy minden rendben volt a vizsgálaton :-), egy képet én is megnéznék a babáról. Nem semmi étvágyad van az tuti. :-)
Nimrodzsiga valóban meg tudta nézni a doki a baba nemét??? Huhh én is úgy tudom, hogy a 9. héttől fejlődik ki a pénisz vagy a klitorisz addig mind egyforma kinézetre ott alul :-).
Én csak 10 nap múlva jutok dokihoz akkor leszek kerek 11 hetes, még nagyon messze van. Én is sokat parázok, komolyan csak akkor nyugszok meg amikor valamilyen rosszullét környékez!
Vargatimi jó, hogy te is rendben vagy, biztos nem lesz semmi baj, nyugodj meg. Én is imádom a grapefruitot, aki esetleg terhességi diabeteses lesz annak nagyon ajánlom, lenyomja a cukrot rendesen egy grapefruit. Nem akarok senkit ijesztgetni, de én voltam a legjobban meglepődve, hogy rossz lett a cukortesztem, hiszen egyáltalán nem számítottam ilyesmire. de a hormonok azok hormonok és nekem betett sok minden. szép estét mindenkinek!

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Hope gratulálok a vizsgálati eredményhez, remélem sikerült kicsit megnyugodni!

Nimródzsiga tessék vigyázni magatokra, remélem több vészhelyzettel nem kell szembenézned, nagyon ijesztő lehetett. Jó pihenést és problémamentes várandósságot!

Vargatimi sok sikert a mai vizsgálathoz, remélem készül egy mosolygó sztárfotó a picurról.

Egyébként mondtátok, hogy itt 500, amott 1000 Ft egy kép az UH-ról. Nálunk ez miért 2000??? Szívesen vinnék anyuéknak, nagymamáknak, még a bátyámnak is (ő már a 4 hetes 'nem látunk rajta semmit' képnél is azt remélte, h az övé lehet), na de így???

Még egy kérdés:
van még valaki rajtam kívül, akinek a tünetek között légzési probléma is van? Sosem voltam asztmás, nem volt gond a légzésemmel, kb 8 évesen volt egy ilyenem, azóta sem, de most már hetek óta nehezen megy a légzés és az elmúlt 3 napban állandósult. Olyan, mintha nem jutna le elég levegő a tüdőmbe, állandóan nagyokat kell sóhajtanom, de legtöbbször az sem elég, ilyenkor ásítanom kell, ami 80%ban segít, a maradék 20-ban tovább küzdök.
Elvileg valahol olvastam, h lehet tünet légzési probléma és említettem a minap a védőnőnek, aki azt mondta, ha továbbra is fennáll, akkor a 20. hét környékén, amikor a háziorvosi kivizsgálások lesznek említsem meg. Csak este kicsit félelmetes félálomban légszomjra ébredni, hogy vajon éjszaka veszek-e majd levegőt rendesen?
Túlsúly nem lehet a probléma, ugyan nem vagyok egy nádszál kisasszony, de mesze vagyok a kövérségtől.

Vigyázzatok Magatokra nagyon, gondmentes, mosolygós napot!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Szép reggelt mindenkinek!

Ma szerencsére nem kell korán bemennem a suliba, kevés órám lesz így én is lustálkodhatok egy kicsit. Aztán jön értem a párom, és kitalálunk mára valami jót... Mikor + lett a tesztem, épp azt terveztük, hogy elmegyünk valami jó kis fürdõbe bugyogni és szaunázni. Hát, most egy darabig nem kell! :) Pedig olyan jól esne. Ti egyébként mertek fürdeni otthon, vagy csak zuhanyoztok? Én télem jobban szeretek fürdeni, mert nagyon nehéz nálam beállítani a zuhany hõmérsékletét és egy csomószor hideg jön. :S

Nimródzsiga! Remélem, minden rendben és most már így is marad! Élvezd ki a pihenést! Nagyon szép neve van mindkét fiadnak, a Nimródon mi is gondolkozunk.

Vargatimi, gondolok rád, biztos minden jól megy majd! Nekem jövõ héten kell felhívnom az orvost, és valószínûleg utána szombaton megyek legközelebb.

Az étvágyam nekem is túlságosan is rendben van! Tegnap rendeltünk egy pizzát, annyira jól esett, megettem a felét és arra gondoltam, hogy ezt a tevékenységet úgy 2-3 órán át simán tudnám folytatni. :) Aztán pedig elfogott az álomkór...

Ami nagyon zavar, az az, hogy a bõröm borzalmas lett az elmúlt napokban! Nagy, fájdalmas pattanások nõnek az arcomon, vagy ez inkább akne. Persze én meg nem bírom ki, hogy ne nyúljak hozzájuk. Nem mondanám, hogy egyelõre megszépített volna a várandósság.:) (A melleim kárpótolhatnak érte :) )Nade mindegy, nem is ez a lényeg, mert olyan boldog vagyok! :)

Csodaszép pénteket kívánok!
szilva83
 
 


Szép reggelt mindenkinek!
Mivel nálunk a zuhany nem a legjobb, és nem is szeretem mert fröcsköl össze vissza, hol forró hol hideg, én fürödni szoktam, persze nem forró vízben, és épp h csak felér a víz a bokámig!gyorsan leszappanozom magam leöblögetem és már szállok is ki!Doki azt mondta az órákig tartó forró vízben áztatást kerüljem csak!

Nekem a mai reggelem iszonyú, olyan fejfájásra ébredtem, h csak na :(
Fúúú, lányoooook!Most jöttem a wcből és kitaccsoltam :D vááááá ezt vártam :D nem mondom h jó, mert iszonyú, de most úgy örülök :D Viszont épp h 10 perccel leőtte vettem be a duphastont, szerintetek most vegyem be újra a 2dbot??Mert láttam h az egyik tabletta kijött :( 10 perc alatt tuti nem szívódtak fel! jajj de örülök :D

És végül kép a bébibogyónkról :) Kép

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Ez pedig a másik :) Itt közelebb hozta a doki :) Kép

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Hope!
Én egy szemet bevennék - valamennyi már biztos felszívódott belőle. Mennyit kell szedned egyébként?
Cukik a sztárfotóid. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Kata!
Végül bevettem újra a kettőt!Mert szerintem 10 perc alatt nem igen szívódott fel, meg lehet a másik is kijött, annyira nem figyeltem meg :D Remélem azért nem tettem vele rosszat :/ :(
Amúgy napi 3x2 szedek!

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Hope!
Nem hiszem. Bár szép nagy adagban szeded. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Elolvastam a tájékoztatót, hányásra nem tér ki :/ Igen, emelt adagban szedem a 12. hét végéig. Dokim mondta, h mennyünk biztosra, és támogassuk meg rendesen a babát :)

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Szép jó reggelt lányok!!

Hope nagyon édike!!! Nagyon gratulálok mégegyszer!!!

A mai nap reggele hihetetlen hányingerem volt!!
Felkeltem először semmi,megittam a teát és bevettem a vitaminokat ,ezután elmentem fürcsizni és mikor szárítottam a hajamat annyira rám tört hogy azt hittem itt a vég!!!!!!
De esküszöm örülök neki,legelább érzem ott van az én bébibogyóm!!!!!!
Egéssz nap elviselném csak egészséges legyen!!!!Amugy nem tartott tul sokáig!!!!
Hihetetlen hogy beléptem a 3-ik hónapba nagyon furi hogy lessz egy picike babám!!
Azt hiszem én vagyok a világ legboldogabb embere!!! :) :) :) :) :) :)
/Ja és most is rámtört a sírás/ :?
Mindig mindenért csak sírás jön rám!!! Tök érzékeny lettem!!!

Puszi nektek és nagyon sok örömet!! :D

Most megyek párocskámmal kinai kaját venni!!! Annyira imádom !!! Tuti kegyetleül telezabálom magam!!!!!

Kép
evelin241
 
 


Halihó!

Szeptember 14-re vagyok kiírva!!! Nem sokára megyek a második uh-ra, amikor már elvileg láthatom a babát is! Nagyon várom! :) :P
nitt
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: