Új privát üzeneted érkezett!

Én sem hallottam h be akarják vezetni ezt a hülyeséget, illetve fél füllel olvastam a neten, de csak veszprémi körzetről.
Hát én sem akarok semmiféle ügyeletesnél szülni, én császárt szeretnék, nekem senki ne mondja meg h -9-es dioptriával képes vagyok egy gyereket megszülni vagy sem. Én nem akartam a kockázatot vállalni már Nonónál sem akartam, doktornő el is vállalt, mondta h a 40. hét elején megcsászároz, ha addig bent marad a gyerkőc, ha meg beindul akkor meg gyorsan hívják őt és akkor is császár. Nem igazán szeretnék kétszer szenvedni...vajúdás aztán meg a csaszis felépülés. Mondjuk azt kell mondjam az első annyira jól sikerült h 3 nap után már hazaengedtek minket a kórházból és mindenki el volt ájulva h sokkal fittebb vagyok mint a szomszédunk aki szegény hüvelyi úton szült, de repedt mindenhol, és több mint 2 hétig regenerálódott...

Kép
Kép
manooka
Budapest XV. kerület
 
 


mannoka:
Ha nem mész integrált, vagy kombinált tesztre, akkor is van a 12. héten genetikai uh, amin éppen a tarkóredőt nézik többek között. :)

Szédülsz az Utrotól??? Basszus, akkor lehet, hogy én is ezért szédültem??? Ez le van írva, mint mellékhatás? Mondjuk mától nincs Utro, de jó lenne tudni, hogy megvan a szédülés oka.(Bár a pajzsmirigy is az).

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ági!

Igen, fel van sorolva h átmeneti szédülés, fejfájás aluszékonyság, rossz közérzet, 10-ből 1 betegen, ez a nagyon ritka mellékhatás csoportja. Szóval könnyen lehet h ettől szédülsz. Jó neked h lassan már vége, én tuti a 14. hétig szedni fogom és utána fokozatosan kell csökkenteni az adagot mert olvastam neten h vkit attól öntött el a vér h gyorsan jött le az utroról. :cry:

Tudom h elméletben kellene lennie uhunak, mert Nonóval is volt, ezért csodálkoztam h nem mondott erről semmit a dokim. mert arra időpontot kellett kérni neki (ill az akkori dokimnak) a kórházban...ajaj, lehet h kifaggatom az asszisztensnőjét hiszen hozzá megyek gyógyszerért ma a kórházba.

Kép
Kép
manooka
Budapest XV. kerület
 
 

 
 

Még enyi van a betegtájékoztatón: h mivel a betegek kis hányadán szédülést és álmosságot okozhat a gépek használata és a közlekedésben való részvétel fokozott odafigyelést igényel.

Én vittem ma Nonót oviba, mert a párom ment bíróságra kecskemétre...ha megállít a rendőr tuti azt hitte volna h ez a nő részeg. :lol:

Kép
Kép
manooka
Budapest XV. kerület
 
 


na sziasztok!

képzeljétek- tegnap vettem a canda-ba egy farmert (nem működik az and jelem) de totál letargiába estem, mert se a farmer se a tornacipő nem tetszett amit vettem. egyenes szárú naci, elefánt láb... mindez a kettő röpke 17ért :( totál búsulás, még ezzel is álmodtam. ráadásul a guta ütött, mikor utána megláttam, hogy 1-én nyitják a handm-et és azt jobban csípem. tegnap Martint sikerült is elpasszolnom anyóshoz, de a6-7 gatypróba így is lefárasztott.
na erre ma tejköd. nem szóltam senkinek és nekiindultam, hogy kicseréljem a farmert... gyerek ráadásul velem... sebaj, elég jól viselkedett, mivel a próbafülke a plázavégében volt üveg fallal, így én félnyitott fülkével a város fele próbáltam gatyákat, a gyerek közbe meg bámult kifele, de legalább elvolt. na így végül kicseréltem az farmert két tréningnacira- ha már van tornacsukám. egész elmegy.
+ haza jöttem és a bboom-ról rendeltem egy slim farmernacit 12-ért csessze meg :( még jó, hogy én kezelem a számlát.
remélem hamar megjön, én nagyon nagyon remélem, hogy jó lesz!!!

amúgy minden rendben és várom, hogy kiderüljön hogy kislányunk lesz- de ha fiú akkor meg tuti a csapat. apa szerint akkor vége a bicskei csajoknak.

doki választás: ráadásul azzal indokolják, hogy ez lefárasztja az orvost, hogy plusszba befut... jah- gondolom ő ezt belekalkulálja abba 80-100 ezerbe mondjuk sztem Tatabányán az én dokim a főorvos és ő ezt tuti nem fogja engedni, vagy fű alatt intéznek ezt-azt. végül is én szülni se mehetnék oda- úgy vagyunk nyilván tartva hogy épp arra jártunk és megindult a szülés vagy jósló fájás volt... nálunk szülésznőt is kell fogadni- és én pl ettől jobban kiakadnék, ha ő nem lenne.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Manoka: most nézem h fiad van, azt hittem kislány a Nono (Nóri, Noémi) :)

Enyém kicsivel nem tudom mi lesz féltékenység terén. a nagy azt mondta hogy legyen a neve a kistesónak: Amidala hercegnő - áh nem star wars rajongó :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


manooka:
én is fokozatosan álltam le az Utroval, Annával is anno, vele persze lassabban ment, mert 4-szer 2 volt az adagom. Most viszont 3-szor 1, így a doki azt mondta, hogy 11+5-nél 2-szer 1, 11+6-nál 1-szer 1, és 12-re felejtsem el. Véégre :)

Egyébként a doki választásnál még egy dolgot nem értek... Én nem kórházat, hanem orvost választottam, így a Sote II. nem a körzetes kórházunk. Mivel a dokim ott dolgozik, ezért mehetek oda szólni. Akkor,ha nem vezetheti le a szülésemet, akkor elvileg nem is mehetek abba a kórházba?? Mert az nagyon klassz lenne.. :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ági!

Nem is gondolok bele ebbe. Nekem a körzeti kórházam a Bajcsy ami egy halálgyár Nőgyógyászat terén... Remélem hogy kiverik a fejükből ezt a hülyeséget, mert már ezen stresszelem magam napok óta...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Féltékenység:

Izgi lesz Jaminál... Mert egyenlőre nem rajong az ötletért, de ha mutatok egy babát az tetszik... na majd meglátjuk :)

Lányok!

H&M-ben mibe fáj egy naci? Mert a vásznas elég hüvi ilyenkor :) Farmert szeretnék venni :) Hol van olyan H&M ahol van kismama részleg?

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch: sztem a camponában van, ha jól emlékszem az 2 szintes handm ráadásul- ha mióta voltam nem ment össze.
+ a campiba a gyereket be tudod adni játszóba...

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


http://www.hm.com/hu/subdepartment/LADIES?Nr=4294928855

és már látom is hogy itt kaptam volna slim farmert 9ért is :( most aztán fejem verem a falba! soha többé nem megyek cunda-ba

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Kedves Szeptemberi Babavárók!

Bekukkantottam, mert - hasonlóan hozzátok - szintén szeptemberre várok egy kisbabát. A "hivatalos" számítások szerint szept. 3-án fog érkezni, ami az előző két gyerkőcöm születése alapján elég valószínűtlen esemény, mivel mindkettő 1-másfél héttel előbb született a kiírt időponthoz képest. Szóval várhatóan augusztusi lesz a csöppség, de ha nem bánjátok, akkor mégiscsak benneteket választalak a közös babavárásra. Olvasgattam a topikot, és szimpatikus a csapat.

Magamról: 36 éves vagyok, 12ésfél hetes a pocaklakóm, a héten voltam is ennek apropóján kombinált teszten.
Dolgozom, és egy ideig még tervezem is. A csöppség nem tervezett baba, de az első sokk után már nagyon örülök neki. Apa az első pillanatban örült, ő - velem ellentétben - mindig is 3 gyereket akart, nekem visont kerek volt a világ 2 gyerekkel is.

Igyekszem majd bekapcsolódni, és kissé megismerni benneteket. Meg visszaolvasni, bár azt azért nem ígérem, h lesz rá időm.
Éva

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Szia Erpé!
Örülök, hogy mégis csak gyarapodunk :)
Nagyon egy cipőben járunk a leírtak alapján, mi sem terveztünk hármaskát (legalább is egy jó ideig nem), és én is sokkot kaptam, a férjem öröme ellenére :) Most már persze nagyon örlük neki, és alig várom a keddet, hogy láthassam.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Üdv Erpé!

Velünk minden ok,várom én is a szerdát,hogy végre konkrétabbakat tudjak a bébiről,mert még sok infóm ugye nincs.Amúgy minden ok velünk.Én csak folsavat szedek,mást nem.

Remélem én is,hogy nem fogják ezt a doki választást szabályozni,mert nagyon nem értek vele egyet én sem!!

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Kismama ruci h&mben sajna csak vörösmarty téren és az Alleeban van.ez tuti, egy csomót teloztam de végül a honlapon is megtaláltam.
Nekem szerencsém volt mert volt 25%os kuponom,igy 2 nacit 14eFtért vettem.

Tegnap megvolt az ekg,az oks lett de a doki beparáztatott h a kövi 2hétben vigyázzak magamra mert most lesz a hormonàtállás ...persze délutántól iszonyat görcseim voltak párom szerint a durva melegfront de én nem vagyok benne biztos.derekam fáj meg erős mensis görcs,vérzés nem volt.de sajna még mindig fájok.:-(

Kép
Kép
manooka
Budapest XV. kerület
 
 


Nekem a sote 1en kéne szülnöm körzet szerint de amikor bevitt oda a mentő ultra gáz volt az egész senki sem foglalkozott velem.még uhut sem csináltak h meg van e még a baba.horror
:cry:

Kép
Kép
manooka
Budapest XV. kerület
 
 


Konkri.volt olyan a jàtszóházban 3 Nono volt ebből 2 csaj Noémi de Norbi nevű ixmerősnek is Nono volt a beceneve.

Kép
Kép
manooka
Budapest XV. kerület
 
 


Witch:Írtam privit

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Hú, mennyit írtatok! :shock: Totál lemaradtam.

Először is, üdv közöttünk Erpé! Jó, hogy minket választottál! ;)
Látom, neked is van egy Samud. :)

Manó, a sote I tényleg durva, ha nincs ott az orvosod. A vetélésemnél épp szabin volt az enyém, hát órákat vártam, közben egyre jobban véreztem (persze semmi betét nem volt nálam), aztán az UH-os nőci közölte velem (miközben próbáltam feldolgozni a babám elvesztését), hogy ugyan már, csak késett a mensim. Hát kurtára megalázó volt. Annyira össze voltam törve, hogy nem is volt erőm visszaválaszolni, hogy ugyan már, több pozitív teszt után??!! Aztán a doki, amikor meglátta, hogy mit írt a papírra az uh-os csaj, teljesen elképedt, és ott helyben felhívta, hogy ilyet ne merészeljen még egyszer csinálni senkivel. Ő Krasznai doki volt, hátha ismeritek. Legalább ő kedves volt aznap...
Téged mikor vitt be oda a mentő?
Jobbulást nektek is!
Fú, jó pörgős heted volt. :)
Tök jó, hogy így mentetek szét a férjeddel! A volt élettársammal nekem is nagyon jó a viszonyom, a férjem is elfogadja ezt (nyáron a lánya nálunk volt egy hetet nyaralni :)), de csomóan értetlenkednek emiatt. Nem tudom, miért kéne törvényszerűen utálnom azt, akivel valami miatt már nem együtt terveztem a közös jövőm. :?

Mágnes, mondtam én, hogy lesznek még csatlakozók! :) Egy ismerőst én is várok még... :)

Konkri, ez annyira kismama viselkedés!!! :D Még jó, hogy visszacserélték a gatyát. :) Amúgy én is a H&M-et szeretem jobban. Te hol voltál? Tatabányán? Én az Alléba járok mindig. Samu imád plázázni, főleg mozgólépcsőzni. :)
Nem Tatabányához tartozunk? Akkor hova vinne engem a mentő???
Mikor mész védőnőhöz?

Jaj, a védőnőről jut eszembe: tök büszke voltam magamra, hogy nem híztam még eddig. Samuval minden védőnői látogatáson 3kg-val több voltam. Erre megnéztem az akkori kiskönyvemet, és a 11. héten voltam először védőnőnél. :D Szóval még bármi lehet ebből a havi 3 kilóból... :? :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Sziasztok!

Üdv Erpé! Gyere gyakran!

Barbazso: tbányán voltam plázába, mert hát az van közel, de kórház ügyileg mi Fehérvárhoz tartozunk, mert az a megye. A mostoha anyám zakózott egyet bringával és hiába volt közelebb Tbánya, Fehérvárra vitte, mert megye... az meg szintén más kérdés, hogy mondjuk múlthét pénteken a hóesésbe esély nem lett volna Fehérvárra eljutni. Akinek meg nincs kocsija az meg kb számítsa két napos útnak Bicskéről Fehérvárat hétvégén...
Tbányára megy busz, vonat, főút, autópálya 20 perc max. Fehérvár szir-szar utakon, csak busz. út 30-35 perc.
Viszont a kiskönyvbe a doki, szülésznő számát, névjegykártyáját applikáld be, mert ha jól tudom ez alapján viszont vinnének abba a kórházba. legalábbis nekem ezt mondta a dokim. de ha csak úgy történne most vmi, akkor Fehérvárra vinnének minket...

Hétfőn megyek a védőnőhöz, én Schlöglinéhez tartozom szerencsére. de terhesgondozás csak hétfőn délelőtt van... :( f@sza, mert a doknál kedden végeztem ugye. bár ahogy néztem a papírom a "kérem állományba vételét" lemaradt a leletről... sebaj...

Én még nem csinálok vonalzót, mert hát mensi szerint ma lennék 10 hetes, de egy hete a doki 7 hete írt, kedden 8-at írtak... 13-án megyek a 12 hetesre vagy olyasmi- ráadásul én a 13-as számot utálom.

És hát találkozhatnánk majd valamikor, mondjuk ha jobb idő lesz, és elmúlik a fáradságos időszakom, mert én hogy csuszóba vagyok tőletek én most élem meg. délután is elaludtam miközben a martint altattam, esténként meg előbb elalszok, mint a gyerekek. bár Marcell, ha alszik az oviban akkor 10-11ig nem lehet lecsapni... és simán felkel 7kor reggel.

nekem Manó férjes szétmenős hsz-e kimaradt... :( pedig mindig vevő vagyok a sztorikra- na most előkeresem :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Vevő vagyok a sztorikra. :lol: :lol: :lol:
Hát ez a Székesfehérvár tök szívás!!! (Én nem vezetek, Barnus meg Budakalászon dolgozik, másfél óra, míg hazaér.) Csak Samuval ne történjen semmi!!!
Persze, mindenképp találkozzunk! Még én sem jöttem ki 100%-ig az álomkórból, de sokkal jobb a helyzet. Pár hét, és remélem, nem kell már kabát! ;)
És melyik gyerekdokihoz jártok? Mi a nőhöz, de erősen gondolkozom a váltáson... :? Így nyílt fórumon nem akartam leírni a nevét, bár elég egyértelmű... :D
Szoktál vonatozni a gyerekekkel? Samu imádja, de Tatabányát nem ismerjük, mindig Pest felé megyünk. :) Vonatmániás. Mindig az állomásra kell sétálni vele.

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Barbazso: mi is nála vagyunk, de ha úgy adódik akkor mi megyünk az Attilához is- sztem nincs nagy különbség a kettő közt. váltani pedig egyszer lehet és nem mehetsz vissza ha még se tetszik.
egy sztori a pasiról: mikor Marcell megszületett kb. 8-9 napos volt, mikor én belázasodtam, pont ő volt az ügyeletes. azt mondta hogy tuti vmi vírus és ne szoptassak... mondom oké, de akkor mit egyen a gyerek? jah, akkor ír fel tápot... pár óra múlva a férjem berongyolt a tanácsadóba, pont kedd volt, mire a az összes védőnő (még a csákvári ismerős is) + a doktornőnk is azt mondta hogy nyugodtan szoptassak. a lázam el is múlt úgy ahogy jött délutánra, viszont a gyerek kapott egy evés tápot, így utána jött másfél nap ordítás, székrekedés.
Amúgy mondom, mi ha úgy adódik megyünk az Attilához is, vagy volt hogy ő jött ki... nincs sok különbség. a felírt gyógyszerek közt annyi a különbség, hogy a Réka inkább jobb ízűt ad és csak a szükségeset, az Attila felírja a fél gyógyszertárat...
tudom, hogy tűnhet a stílusa furcsának de kezdek rájönni/ráérezni... az Attila amúgy meg nagyot hall, hozzá k.hangosan kell beszélni.

Megjött a neten rendelt ultradrága kismama farmerem, ami tényleg jó, tán fél számmal lehetne szűkebb, de végülis a farom még úgy is női fog. (ha meg nem akkor be is vehetem. de ez végre divatos, csizmába tudom tűrni, nyáron is tudom majd hordani!

Após elvitte a fiúkat így elvetettem a palántának való magjaim... rohadtul elfáradtam, mire kimertem a földet, megtöltöttem a ládákat stb... a takarításról ne is beszéljünk, mert ugye itt bent csináltam a lakásban. de most a fél lépcsőház hajtató ládákkal van megrakva... :) juhéj!

Vonat: már rég vonatoztam de 14-28éves koromig minden nap. mi a (nagy)állomástól egy utcára lakunk, a kertünk majdnem odáig kiér. Tatabányát amúgy nem szeretem, de kocsival közel van, így könnyen tudok odaruccani- akár kicserélni a tegnapi cuccot :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Mi meg a kis állomástól lakunk egy utcára (majdnem). A focipályás utcában.
Köszi az infokat a dokikról. Akkor azt hiszem, várok még a döntéssel. Engem az olyanok akasztanak ki, hogy pl lefogjuk a gyereket 3-an, ő közelít az oltással, Samu sír, erre közli megvető hangon, hogy hiszti. Meg az, hogy szinte elfogadhatatlannak tartja, hogy nem adatja be mindenki az összes lehetséges védőoltást. Hát én úgy gondolom, hogy ez az én döntésem, és neki odáig tart a feladata, hogy javasolhatja. Ja, meg amin már többször kibuktam, hogy kértem beutalót, és nem adott. Hát letörne a keze, ha írna egyet? Na, ilyenek. Ja, meg állandóan félóra késéssel érkezik. :) De igazából elég ritkán találkozunk, meg az új rendelőben már nyugodtabb is a helyzet, és nyár óta már mosolyogni is látom néha. :) Ja, meg pozitívuma a szoptatásmániája, ő sosem mondana ilyet, mint amit Attila javasolt neked.
Jó nagyot dolgoztál akkor. Beindítod babásan is a vállalkozást?
A kismama farmer tök jó lehet. Ha kényelmes, akkor jó, hogy megrendelted! ;)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!

Barbazso, na igen, nekem is van egy Samum :)

Védőnőnél én még nem voltam, épp néhány napja jelentkeztem be nála a harmadik hírével, és márc közepére kaptam időpontot. Kb 15-16 hetes leszek, mire oda kerülök először. Eddig valahogy eszembe sem jutott. Samunál és Katánál ilyenkor már rég megvolt a kiskönyvem. Nagyon más a 3. gyerekkel való várandósság, biztos az is benne van, h súlyozok, mi fontos és mi nem, meg persze jóval kevesebb időm is van két gyerkőc mellett.

Manooka, görcsök megszüntek? Remélem, minden rendben. Nekem volt egy délutánnyi vérzésem a 12. heti UH után hétfőn, nagyon megijedtem, mert az előző két terhesség idején egyszer sem véreztem. Valószínűleg az UH volt a bűnös, bár nem volt fájdalmas, vagy épp más, mint a szokásos hüvelyi UH. Szerencsére reggelre elmúlt.
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Lányok!

Kicsit kétségbe vagyok esve, de szerintem csak magam paráztatom... össze ment a hasam egy kicsit (a barátnőm szerint a víz ment ki ami a hormonoktól felgyült). Nem nagyon csak kicsit, és a gyomor másnaposság érzeten kívül semmi tünetem nincs... na jó a cicim fáj és álomkóros vagyok, de lehet a progeszterontól is nem? mármint amit pótlásnak kapok... Tudom túl parázom...
Valószínüleg a lomik miatt... Már nagyon várom a csütörtököt...
Volt az antibiotikum is és a hüvely gomba az anditbiodikumtól... Kész vagyok... Nektek hogy áll a pocak?

Erpé!

Üdv.:). Ne aggódj, a lányomból kiidnulva és tesóka fekvését alapul véve valószínüleg sőt tuti elúőbb szülök én is, de gondoltam ehhez a csapathoz csatlakozok, hiszen szeptemberre vagyok kiírva :)

Kismama gatyi: Rajta vagyok a farmer témán, a tesómékat már ráugrasztottam a Vörösmarty téri H&M-re, ők a közelben laknak... Meglátom.. :)

Gyerek orvos: Nekem szerencsém van, az én gyerekorvosom Jami gyerek orvosa is. Nem egy mai csirke, de profi :)

MOst ennyire futotta de majd jövök még :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Minden kis beteg manócskának jobbulást kívánok!!

Erpe!
Üdv. köztünk!!

konkri!
Én is 13.-án megyek a 12.hetes UH-ra 3/4 11-re már alig várom.

barbazso!
mitrális problémáim 2000.-óta vannak.A jövő héten megyek házi dokihoz,majd ő küld gondolom tovább kardiológiára,EKG-ra.

mágnes!
Anna jobban van már?Nem mondom,nem húztad el egyik szülésedet sem ügyi vagy remélem én is így leszek,de azért én sem panaszkodhatom Vikit 5 óra alatt megszültem.

Ez az ügyeletes orvosnál való szülés engem felháborít.Sajnos nekem erre van 1 elég közeli tapasztalatom a hugom nem fogadott magának dokit 2 éve mondván,hogy jó szakemberek mind persze anyagilag sem volt szegénykém a toppon.Akkor most figyelem 30 órát fajúdott :( :( Hát köszönöm ebből valahogy nem kérek :oops: :evil:

Rólunk:
Tegnap voltam nődokinál 30,5 mm láttam a lábacskáit a drágámnak kis kecsesen már mozgatta is,tündéri volt szerdán kell laborba mennem.Ezen a héten már szinte teljesen megszűnt a hányinger,hányás,émelygés mondhetni teljesen jól vagyunk :lol: :lol:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Lányok!

Arra gondoltam,hogy nem sokára átlépjük a bűvös 12.hetet sőt van aki már át is lépte,nincs kedve valakinek egy táblázatot készíteni?Én sajnos nem tudok,de biztos van itt nagyon ügyes kismami köztünk aki vállalná és vezetné szívesen.Sokkal átláthatóbbak lennénk egymásnak.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Sziasztok!

Én kicsit haragszom most magamra,mert az állandó émelygés miatt kicsit többet ettem,és amúgy is kicsit többel indultam,és most kb plusz 3 kg ott van...Szóval mérges vagyok! :?

Táblázat jó ötlet,ha valaki ért hozzá,jöhet! :)

Szerdán uh,már nagyon várom!!!

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Sziasztok!

Barbazso: hát igen szopi ügyben viszont a mi dokink verhetetlen. én e téren sokat köszönhetek a bár érdekes stílusbanközölt dolgainak, de amit elértem a tanácsaival az számomra szuper. nagy szopi fun vagyok. Most azon gondolkodom, hogy lehet hogy idén csatlakoznék leadáshoz...
Az elsőnél nálam döcögősen indult minden, de aztán úgy be lendültünk hogy havi 1-1,5 őköket hízott. a másodikkal , illetve másodikkal annyira profi voltam, hogy a kórházból én úgy könyörögtem haza magam egy nappal előbb, mert a Martint ki akarták dobni már, mert jóval túl hízta a születési súlyát. :) én meg csinosabban :)

erről jut eszembe hogy nekem van bevált vitamin adagolásom, majd megírom.
most megyek a könyvemért.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Sziasztok!
Hétvégén elutaztunk, Nagyiméknak akkor mondtuk el a hírt. Egész hétvégén a választott nevek volt a téma, valahogy sehogy sem akart ráállni a szájuk, de vasárnapra már gondolkodás, és segítség nélkül sikerült megjegyezniük :)

Witch:
Szerintem ne aggódj, tényleg az elején az ember lehet felfújódva is, mégis csak a második trimeszterbe lépsz, most jön majd az energiával teli lét :)
Nekem nagyon érdekesen alakul ez a tünet dolog, mert kb. a 10. héttől nem volt semmi tünetem, aggódtam is. Aztán a progi pótlást elhagytam, és ez után ,a 12. hét után jött a mellfeszülés, mellégés..

ibici:
Anna szerencsére már jól van, még nem mehet oviba, amíg antibiotikumot szed, de nincs már semmi komoly baja. Bence pedig megúszta , nem kapta el a nővérétől :)

A táblázat tényleg jó ötlet! Nincs senki, aki elvállalná?

Nagyon izgulok, holnap megyek kombinált tesztre :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ibici!
Jó 5let a táblázat, én elvállalom, nem nevezném magam profinak, sőt, de egy táblázatot azért összehozok ha kell. Akkor viszont kérem majd az adatokat.
Anno Nonoval amikor fórumoztam a kövi adatokat adtuk meg ha jól emlékszem:

-név
-email esetleg
-lakhely
-szülés várható ideje
-szülés helye, választott kórház
-nem (majd ha megtudjuk)
-esetleg névválasztások

Javaslatot szívesen fogadok h milyen adatokat rögzítsek még.

Szilvi, ne aggódj a súlyod miatt, nem vagyunk egyformák, majd szoptatáskor úgy is lemegy, ha meg nem akkor szopi után lehet fogyózni...de ha ezzel a csipegetéssel sikerült a rókát elkerülni, akkor már megérte,nem :wink:

Witch
Én is folyton elégedetlenkedem, reggel amikor laposabb a hasam, izgulok, evés után amikor puffadok mint a fene, akkor meg az a baj... :roll:

Ági!

Lemaradtam, akkor már meg is van a név? És hogy reagáltak a gyerekek tesó hírére? :oops: Bocsi, úgy látszik valahol átsiklottam efelett...

Holnap akkor uh is lesz meg vérvétel is?

Nekem ezen a héten semmi nem lesz, de jövőhét meg téboly...
Hétfőn kórházi UH, 12. heti. Ami viszont fizetős, mert délutánra írt be a dokim asszisztensnője, és az nem oep-es, így 5 eFt lesz.
Kedden integrált teszt a bolgárkerékben, megint lesz UH, meg első vérvétel, aztán azon a héten vmelyik reggel vérvétel az istvánban, szülői lesz szerdán az oviban és pénteken meg a saját dokimhoz is kell mennem...illetve még harasztiba is a táppénzes papíromért...
3 UH egy héten, szívesen tennék egyet mostanra is...

Görcseim csillapodtak, de 2 napja meg a fejem annyira fáj, egy nap után mondom nem hősködök bevettem algopyrint, de persze nem múlt el teljesen. Iszonyat taknyos vagyok, Noel 2 éjszaka alig alszik annyira köhög, ma elviszem orvoshoz délután...elmúlhatna már ez az idő...remélem nem vmi homloküreg gyulladásom van és azért van ez a durva fejfájás.

Ibici, grat a3 cm-es babushoz :lol:

Szilvi!

Neked meg már csak 2 nap, az villám gyorsan eltelik!!!

Barbazso!

SOTE a 4. héten volt a mostani terhességemmel, vérzés, görcs, vasárnap éjjel, párom nem tudott bevinni az istvánba, vagy uzsokiba ami hozzánk a legközelebb van, így mentőt hívott, az meg csak a sotera vihetett...az gyeletes úgy megvizsgált, nyomorgatott, nem akarta elhinni h terhes vagyok, miért nincs róla papírom stb stb, szerintem az volt a célja h a vizsgálat majd gyorsítja a vetélést...de nem lett szerencséje, UH persze nem csinált, vicc h csak másnap délelőtt volt.
Nekem sajnos már vetélést tekintve volt dolgom az Imre kórházzal, na ott is kiakasztottak, kiabáltak velem h ne hisztizzek, ne sírjak, miért ettem így nem tudnak elaltatni stb.
Aztán dél pesti kh, az meg harasztihoz van a legközelebb, halálgyár a neve, de ott nagyon kedvesek voltak.
Volt egy az Istvánban ott is kedvesek voltak, egyből UH, és végül a boros doki megcsinálta a műtétet de végig kedves és segítőkész volt.

Kép
Kép
manooka
Budapest XV. kerület
 
 


mannoka:
Én mailcímet nem adnék meg, nehogy aztán kéretlen körmailek érkezzenek ..;) Helyette viszont lehetne Anya életkora, ill. egy olyan rubrika, hogy hanyadik baba :)
A neveink már megvannak, a gyerekeknek tetszik is, csak a Nagyszülők,Dédik barátkoznak meg nehezen velük :)

Empatikus orvosról én is tudnék mesélni...
Nekem Anna előtt volt vetélésem, akkor már 3 éve küzdöttünk babáért.
Elkezdtem erősen vérezni, bementünk a klinikára, hétvége volt.
Becsöngettünk a szülőszobára, elmondtuk, miért jöttünk, azt mondták, várjunk, majd küldik az ügyeletest. Vártunk egy jó órát, az ügyeletes egy kis pöcs volt (ha meglátom,azóta is így hívom). Felvitt osztályra, ott megvizsgált, majd közölte, hogy semmit sem tudnak tenni, hétfőig benn fekszem, majd akkor csinálnak egy uh-t ,de most megmondja, hogy ez a gyerek nem él..
Utána felvette az adataimat, én meg nyeltem a könnyeimet. Egy idő után teljesen ledöbbenve rámnézett, és megkérdezte, hogy"valami baj van? Miért bőg?" Hát banyek talán azért, mert most veszítettem el a babámat...


Aztán volt részem még egy kedves dokiban a 18 hetes genetikain, már Bencével. Mintha ott sem lettem volna, az asszisztenciának diktálta, hogy alacsony AFP miatt genetikai uh. Én pislogtam, hogy nem értem, gond van? A lányommal is ennyi volt az AFP-m ,és nem volt semmi gond. Azt mondta, hogy akkor is el kell menni genetikaira, aztán, hogy látta, hogy szóhoz sem jutok, hozzátette: "Amúgy az uh alapján a kölyök nem látszik degeneráltnak.." Ezt így..

Na akkor küldöm az adatokat:
Mágnes/Ági
kor: 31 év
lakhely: Dunaharaszti
Szülés időpontja: 2012. szeptember 7.
Kórház: Budapest,SOTE II.
Név: Villő/Soma
Tesók száma: 2.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Lányok!

Lehet hogy megpróbálom a táblázatot megcsinálni, de annyit kérek, hogy a jadenakft@gmail.com-ra küldjétek el az adatokat és így könnyebb lesz :)
Igyekszem, bár most sok a melóm :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Nekünk a Samus fórumon van egy közös e-mailcímünk is, ahol van az ilyen táblázat, meg tudunk a gyerekekről képet küldeni, és nem látja ország-világ itt a fórumon. Mi a táblázatba telefonszámot is megadtunk.

Jesszus, Manó! Még jó, hogy megmaradt a baba!!! Mekkora állatok vannak!
Jó húzós heted lesz jövő héten. :)

Mágnes, neked is vannak történeteid... Fú, nagyon gáz! :(
Én is 31 leszek tavasszal. :)
A kombinált tesztnek mikor lesz eredménye?

Witch, ne izgulj, szerintem az nem lehet negatív tünet, hogy kisebbnek látod a hasad. A baba még nagyon kicsi helyet foglal el benne ilyenkor. Nem is értem, az enyém mitől nagy?! :)

Ibi, de jó, már 3cm a baba?! Fú, de jó lehetett látni!!!
30 óra vajúdás? Szerintem azt a klinikán nem engednék. Most ez durva, de a baba akár meg is halhatott volna. Szegények hogy kimerülhettek!

Sissy, szerintem se mérgelődj a súlyod miatt. Főleg, ha a férjed meg a dokid/védőnőd nem szól miatta.

Konkri, én is neki köszönhetem (talán), hogy Samu most január elején hagyta abba a szopizást, de az a stílus... Kértem, hogy a biztonság kedvéért írjon fel tápszert, ha esetleg bármi történik, és szükségünk lesz rá, meg Samu is este sírósabb volt, féltem, hogy kevesebb a tej, erre közölte, hogy ő aztán nem ír fel semmit, tegyem sűrűbben mellre, ha azt gondolom, hogy éhes. Végül tényleg nem volt rá szükség, bár engem megnyugtatott volna a tudat, hogy tudok mihez nyúlni. Amúgy a szopi nálunk is nehezen indult olyan szempontból, hogy 2 hét után begyulladt a mellem, amire kaptam egy hét antibiotikumot, de utána még 3 hónapig rettenetesen fájt a tejbelövellés. Hát 3 hónap után végre elküldtek anyatej tenyésztésre, ahol kiderült, hogy olyan baci van a tejemben, ami min. 14 napos antibiotikum kúrával ölhető csak ki. Valószínűleg a kórházban kaptam el azt a bacit. Tényleg szörnyű volt, a szülésnél sokkal-sokkal jobban fájt, és 3 hónapig 3 óránként ugye... :evil:

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Sziasztok!

Hű,hát tényleg vannak történeteitek...Én olyan terhességet és szülést kívánok mindenkinek,amilyen nekem Lilivel volt!

Witch:amint tudom,küldöm az adatokat.

Manooka:köszi! :)

Annyira nem vészes a súly,inkább csak engem zavar,de mikor már nőni fog a baba,addigra túl leszek rajta... :)

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Sziasztok!

Táblázat jó ötlet. Akkor végül ki csinálja? :) Manooka és Witch is vállalkozott :)
Ezek szerint én vagyok a rangidős a 36 évemmel?
Főbb adatok:
Erpé / Éva
kor: 36 év
lakhely: Budapest 21.
Szülés időpontja: 2012. szeptember 3.
Kórház: Dél-pesti kh.
Név: még nincs
Tesók száma: 2.

Ági, szép neveket választottatok.

Manooka, hú, te aztán végigjártad a rendesen a fővárosi kórházak nőgyógyászatait. Sajnálom, h ilyen rossz tapasztalataid voltak...
Én a dél-pestiben fogok szülni, és az előző két gyerkőcöm is ott született (10 percnyire van tőlünk), de én még nem hallottam a "halálgyár" elnevezést erre a kórházra :) Az tény, h elég retro, a szülészete ugyanakkor szerintem rendben van infrasturkturálisan és a személyzetet tekintve is, és a gyermekágyas osztály is kibírható 3 napig. Mondjuk én nem kórházat, hanem orvost választottam anno, és ő itt dolgozik (a magánrendelése máshol van), de eddig nem bántam meg.
É
erpé
 
 


Sziasztok!

Gratulálok mindannyiótoknak!
Elnézést hogy idepofátlankodok.

Eladom a legszebb kismama nadrágomat kevesebb mint féláron, 3x votl rajtam,mert túl gyorsan híztam. Ha érdekel,nézd meg.

Vigyázzatok magatokra!

http://www.teszvesz.hu/fekete_rugalmas_ ... 42383.html

Később is töltök még fel két másik farmer nacit, és babaruhákat is (fiút-lányt), amint gyermekeim mellett időm engedi.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Manóka!

Szívesen átadom a táblázat készítést, én lemondok róla :) Csak azért vállaltam mert senki nem csapott rá, viszont az iroda és Jami mellett sok időm nincs :)

Adataim:
Witch/Anita
kor: 30 év (na jó, majd csak 03.19.én )
lakhely: Budapest 10.
Szülés időpontja: 2012. szeptember 9. (bár az előzményekből kiindulva ez csak egy adat :))
Kórház: Jó kérdés :) A dokim se tudja szerintem, de valószínű a SOTE II. női
Név: Adelina Léna/Dorián Zoltán
Tesók száma: 1

Vettem kismama farmert a Brendonba... 36-os kellett volna, de inkább a kicsit tágabb 38-ast vettem hátha felszalad néhány kiló :)
Bocsi de most gyors bekukk volt, mert nagyon kész vagyok fáj a fejem a gyomrom se jó....
Hamarosan jelentkezek és várom a Genetikás eredményeket :) Hajrá csajok :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Írtam az előbb egy regényt és elszállt... ááááááááááá

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Barbazso: (mindig úgy képzelem, h Barbi vagy, vagy Zsófi) tegnap már örültem, hogy tavasz, séta, találkozhatunk, erre...
elsőnél szopi ügyben én is így mentem hozzá, de áldom a hozzáállását. nálunk amúgy tipikus- kórházban gyerek mint volt, itthon jött a doktornő, hogy akkor szopi, (se cumi) ha óránként akar szopini, akkor óránkként- Marcell mint aki meghallotta. egyébként se aludt sokat, de először nagyon kétségbe voltam esve, hogy ez így megy? de aztán ment. na Martinnál már nem féltem, amint nyekkent cici a szájba. 2 hónapra duplázott, sőt. és rájöttem, hogy sokkal kevésbé fárasztó, ha első ébredés után nem teszem vissza kiságyba, és nem kell felállnom, kivenni- igaz nehéz leszoktatni őket a velünk alvásról, de hogy én két gyerek mellett sose voltam fáradt az fix.

az én vitamin taktikám a fáradság és kiborulás elkerülésére: most szedek gravidát, magnéziumot- ezeket majd fél idő után elkezdem fokozatosan csökkenteni, és szülés előtt már csak hébe hóba- magnéziumot akkor ha érzem, hogy már ingerültebb vagyok (mint a reklámban) gravidát vagy más terhes vitamint is 2-3-4 naponta. szülés után pedig azonnal visszanövelem- így a vitamin segít a fáradság leküzdésében, regenerálódásban, a magnézium, meg az kiborulástól véd meg... nekem az első szülés után depi környéki állapotom volt, és fáradság, halál vágy, minden. a kettőnél, mint egy bokáig érő gátfutást léptem át minden feladatot, nehézséget. kórháziból hazajövet másnap kitakarítottam, negyednap már kapáltam a virágoskertet, minden sima liba volt.
főzés ügyileg előre készültem, házimunkailag jól bevált, gyors módszereim vannak... igazából nálunk az este a húzós műszak- rendrakás, vacsi, kakaó, két gyerek fürdés, másnapra előkészülés...

csajok. kinek milyen fájdalmai vannak, mert nekem a szemérem csontom brutál mód fáj. hasi fájdalmak, meg méhszáj tájékán. máskor mindig oldalsó fájdalmaim voltam. a szemérem csontom az első végén és a második szülés után fájt.

Manoka:
Krisztina
32-33 vagyok, júliusban lesz a váltás
Bicskén lakunk
szülni Tatabányán szeretnék
kb szept. 23-án
nevünk nincs
tesó kettő

köszi!

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Sziasztok!
Túl vagyunk az első komoly akadályon, az uh alapján minden rendben a babánkkal! :lol: Nyaki rendő 1.6 mm, orrcsont látható, és 7 cm-es babócánk van, nagyobb is a koránál kicsit, azt hiszem, ő lesz a legnagyobb babánk :)
Nagyon édes volt, nyitogatta a száját, a kezével az orra előtt kalimpált, ezért alig bírta az orrcsontot megnézni, engem pedig levert a víz, hogy baj van. Rá is kérdeztem, de mondta a doki, hogy nagyon rendben van a babánk.

A vérvétel eredmény 10 napon belül lesz készen.
Közben részt veszek egy tanulmány kísérletében is, minden vérvétel alkalmával 1-gyel több fiolát csapolnak majd tőlem, ennyivel jár, de így végig mehetek a klinika laborjába vérvételre.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Örülök,hogy jó ötletnek találtátok a táblázatot!!
manooka nagyon aranyos vagy,hogy elvállalod,köszi és a gratulációt is.Épp azt néztem,hogy mindenki 30 év körüli eddig :)
adataim:33 éves
Budapest
Uzsoki kórház
név: Zsófia/Balázs
szül.ideje: szeptember 23.
tesó:1

mágnes!
Tök jó,hogy minden oké GRATULÁLOK!!Olyan édes lehetett,ahogy kalimpált.Szombaton én is elérzékenyültem amikor a lábát mozgatta.Annyira jó látni őt :lol: :lol:

konkri!
Nekem nincs semmi fájdalmam szerencsére.Nem tudod a dokidat felhívni és megkérdezni,hogy mi lehet ez?Lehet,hogy egy napon fogunk szülni? :lol: :lol

Holnap megyek a kórházba én is laborba.Remélem végzek időben,mert utána mennem kell dolgozni.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Konkri, jól tippeltél. Zsófi... :D A Barbazso onnan jött, hogy amikor picibaba voltam, mindig átdugtam az egyik lábam a másik mellé a rugdalózóban. Pont akkor ment a Barbapapa mese, és apu nevezett el így. :) Amúgy más téma, de Barbarának terveztek, aztán az utolsó pillanatban kitalálták, hogy legyek Zsófi a keresztmamám után. Nem tudom, miért nem adtak akkor két nevet. :? :)
Fú, ezt a vitaminadagolást akkor majd kipróbálom! Én kb félidőtől semmit nem szedtem, mert a dokim annyira megijedt, hogy hatalmas a hasam. Félt, hogy a terhesvitamintól nő ennyire. :) Aztán a szoptatás alatt sem szedtem semmit, csak amikor elkezdett hullani a hajam, akkor Humet-R-t. (Ez a neve?) Engem is elkapott egy enyhe depi a fáradtságtól. Alig éltem eleinte. Nem bírtam kipihenni az utolsó kórházi éjszakát, amikor Samu végig sírdogált. (Pedig végre egyedül voltunk a szobában.) Nekem is az hozta a megváltást, amikor Levettük a babaágy rácsát, és odahúztuk mellém. Na, majd most tanulok tőled. Hihetetlen, mennyi energiád volt Martinnál. Majd jól égni fog a fejem előtted a lustaságom miatt. :) Lehet, hogy nálad a depiben az is közre játszott, hogy Marcell téli, Martin pedig nyári.
Bakter, én is azt hittem, hogy majd esik délelőtt a hó, erre reggeltől folyamatosan esik. :shock: Most már aztán legyen tavasz, 2 nap múlva március! Már nagyon várom, hogy megismerjelek. Marcell melyik oviba jár?

Erpé, rangidős. :lol:

Mágnes, de jó! Nagyon örülök, hogy minden rendben! Nagyon édi lehetett a baba! Kaptál képet?
Ez a kísérlet nagyon izgi! Mondtak valamit a részletekről?

Sissy, drukkolok holnapra! Már én is nagyon izgulok. Ráadásul Samu tegnap is, meg ma is hasba rúgott pelenkázásnál. Pont akkor jött rá a hiszti. :(

Az adataim:
Zsófi
30-31 éves (március utolsó napján váltok)
Bicskén lakunk
SOTE I.
szeptember 12-re vagyok kiírva
nevek: Zsombor Bendegúz (még változhat a második)/ Boróka Léda
1 testvér van

Ja, ezt nézzétek meg, kíváncsi vagyok, kinek fog bejönni! Nekem fiút mutat, és a megérzésem is az. Na, meg Ádika is azt jósolta. :) Szóval nagyon kíváncsi vagyok... Igazából már most Zsömi babának hívom, tiszta meglepi lesz, ha lány. :D
http://bertengo.com/kalkulatorok/kinai-fogamzasnaptar/
A barátnőimnek bejött, és Samura is.

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Tényleg nagyon egykorúak vagyunk. :)

Ja, a fájdalomra nem reagáltam. Nekem most nincs állandó. Néha fáj picit a hasam. Remélem, nincs baj! Nem tudom, mitől lehetnek ezek Konkri, de tuti minden ok! Mikor is mész legközelebb orvoshoz? Jaj, én minden héten megnézném a babát, ha lehetne. :)
Viszont ami nagyon durva (más téma), szülés óta eltűntek a menstruációs görcsök, helyette az első 2 nap úgy feszít a hüvelyem kb., mint amikor kibújt Samu. :shock:

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


barbazso:
A kísérlet lényege az, hogy tanulmányt készítenek a terhességi diabéteszről, és azt vizsgálják, hogyan lehetne már minél korábbi terhességnél megelőzni.
Szívesen belementem, egy fiola vérrel több-vagy kevesebb...:) Én diabéteszes voltam Annával, így tudom, milyen kellemetlen is ez.

Megnéztem a naptárt, hááát. :)
Most lányt jelöl , de visszakerestem, Annával nem jött be, Bencével igen. Mondjuk benne lehet a pakliban az is, hogy Anna stimulált terhesség volt, szóval lehet, az nem mérvadó :wink:
A Jónás szerint is lány lesz, tényleg nagyon kíváncsi vagyok már.

Én májusban váltok 32-re :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ági, és a terhességi diabétesz "csak" Annával volt? És hogy kerülted el Bencével?
Nálam az utolsó hónapban eddig mindig rezgett a léc, akkor mindig durván ödémásodni kezdtem és a vércukrom is mindig határon volt. Nálad mikor jelentkeztek a tünetek?
É
erpé
 
 


Jónás?

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


erpé:
Igen, csak Annával volt. Nem tettem semmit másodjára ellene, és készültem is, hogy majd most is fekhetek be hetente egyszer, intéztem Anna felügyeletét, aztán engem ért a legnagyobb meglepetés, amikor kiderült, hogy rendben a cukrom. Pedig Bencével nagyon sok sárgabarack lekvárt ettem, és édességet is a második harmad táján.
Tüneteim nem voltak. Alig híztam( összesen 8 kilót), nem ödémásodtam, a vérnyomásom alacsony volt.. A terhelés eredményekor derült ki, hogy gond van. Anna születési súlya pedig az alacsonyabb kategóriához tartozott..

barbazso:
Jónás naptár:
http://teherbeeses.hu/segitseg-teherbee ... asznalata/

Kicsit időigényes beregisztrálni a saját adataiddal, de itt leírja a lényeget, és megcsinálja a Te személyre szabott Jónás naptáradat is. Sokan esküsznek rá, és ezt használják fogamzásgátlásnak, ill. családtervezési módszernek.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


A párom jól kitolt velem.. Sertéspörit rendelt, már fő is, de 12. hét ide vagy oda, én folyamatosan émelygek ettől a pöri szagtól..Borzalmas, az egész lakásban érzem, és nem bírom.. :twisted: (miért nincs hányós smiley? )

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Na,voltam uh-n.52 mm,1,6 a tartkóredő,minden ok szerencsére. :) Édesvolt,kis kezei,lába, szívét is meghallgattuk.

Ma megint rájöttem,hoogy minden a pénzről szól.Nem rég szültem ugye.A akkor lehetett 1000 Ft.ért képet kérni,3000-ért dvd-t.Most szóltam,szeretnék képet.Mondták,hogy az a délutáni rendelésen van,de videóval együtt tud csinélni.Mondtam,akkor legközelebb délután jövök.Na,akkor meg azok mennek,akik 4-d-t kérnek.(azt mi a 30.héten szeretnénk).Magyarul vagy csinálsz dvd-t,vagy nem ad képet sem.
A másik,hogy a Sejtbank szerződésben volt a Margittal,mostmár ugye nincs.9000-ért csinálják a kombináltat,vagy,ha az Istenhegyire küldjük,akkor 11 000 Ft,de ott egyel többet szűrnek.Szóval nem semmi ez az állandó pénzéhség.Persze megcsináltattuk,pár napon belül felveszik a kapcsolatot velünk.

Hát,ezek voltak,levették a vért,ajd AFP és terheléses a 16.héten.

Barbazso:attól én is tarttok pelenkázsákor...

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: