Új privát üzeneted érkezett!

UH
Szerintem, inkább a szonográfustól függ, hogy hüvelyi vagy hasi UH-t csinál.
A hivatalos protokoll szerint a 12. heti szürés is még hüvelyi.
Nekem a Kaáliban mindig hüvelyit csinálnak, pedig ott nagyon szuper gép van.
Ma pl. a doktor még 3D-s üzemmódba is átkapcsolta, hogy gyönyörködjünk a babáimban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Munkahely
Nekem az első pillanattól kezdve tudták... nem lehetett titkolni, hiszen ott csináltam meg a lombikhoz szükséges vérvételeket, itthon maradtam a punkció után (előtte 2-3 naponta kellett mennem DEbrecenbe ellenőrzésre, azt is csak meg kellett indokolnom...)
A kollégáim nagyon drukkolta, drukkolnak :wink:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy elvesztem, de még mindig nagyon hányós vagyok. Voltunk ugyebár csütörtökön dokinál, de mint kiderült nem rendelt és majd csak hétfőtől lesz. Így maradt az izgalom 1000-rel! Hétfőn 8.00-ra megyünk. Remélem van lakója a petezsáknak. _Mondjuk, akkor nem puffadnék ennyire és nem hánynék mindig,mint egy ló, szerintem. Gratulálok szívhangokhoz. A munkahelyemen még nekem sem tudja mindenki, csak 2 kolega. Mivel én itthon vagyok a kicsivel úgy terveztem majd csak jövőre megyek be szólni, mikor már elég rendesen kerekedek is. :-) Nekem második baba lesz, de már akkora a hasam mint ha vagy 4 hónapos terhes lennék!:-) Na puszi és jó hétvégét, itt a rossz idő beharangozás ellenére is süt a nap szép idő van. Sziasztok!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


sziasztok
Hát a munkahelyen még én se szóltam..

Bár most már lassan nehéz tagadni,múltkor a tescoban összefutottam az egyik főnökkel,forgolódtam.. :)

Súly,a versenysúlyom 57-58 lenne,ennyi voltam mikor összejöttünk,6 éve(igaz előtte 83,arról fogytam le kemény melóval 51-re 2000 körül) szép lassan felcsúszott 10 kg,cigi lerakás,házasélet stb. igy terhes 68-al lettem,szülni 90 fölött mentem,rengeteg vízzel is persze,szülés után lettem 83 majd kb 7 hónapig 80,amikor nekiálltam fogyózni és lement 8 kg.És aztán újra teherbe estem... :roll: igyekszem nem hízni sokat de csak az édeset kívánom,tornázni nem szabad,ááááh.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

 
 

Nekem már egyértelműen gömbölyödik a pocim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Jessica,pocifotó? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Mindenkitől elnézést, nem tudok valami rendszeresen benézni. Azt hiszem, amíg dolgozom, folyton le leszek maradva az itteni eseményekről picit...

Remélem, mindenki jól van!

Látom, a munkahely a téma. Nálunk egy hónapja tudják, mert rosszul lettem nagyon odabent, muszáj volt elmondani. Utána nem is dolgoztam e hét hétfőig: két hétig nyomtuk az ágyat, majd jött Barcelona. E héten édes volt a csapat, folyton van valakinek valami aranyos megjegyzése, szőlővel kínálnak... És olyan furcsa még nekem, mindig mindenki tartja nekem az ajtót, még a nők is... igazi kis hímes tojásnak érzem magam :)

Súly: az ideális 52 körül lenne, de 57-tel indult az előző terhességem, és szinte ugyanennyivel a mostani is. A gyomorfájások miatt picit fogytam, pár napja indultam el megint felfelé... most 56 vagyok.

(vonalzó törölve 2011.12.11-én...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilly 2011.12.11 18:14-kor.
szilly
 
 


Jessica,pocifotó? :wink:




Készül.....

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Kép

Pocakom 7-8-9-10 hetesen

Kép
jessica80
Budapest
 
 


És a pocakom belseje :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Lehet, hogy sikerül elcserélnünk a lakásunkat egy családi házra :lol: :wink:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Jessica, hihetetlenül édesek a manóid. Kicsit talán még irigykedem is, hogy ikrek lesznek :) Igazán különleges élmény lehet.

Mi még nem állunk itt a pocakmérettel (jut eszembe jó rég nem fotóztunk :( )
szilly
 
 


Jessica, hú de formás már a pocakod! Mondjuk ikrekkel nem is csoda, h ilyen hamar kerekedik, no meg látom laposról indultál :lol: UH-hoz is nagy gratula, nagyon szépen látszanak a babák! Mik voltak a babák méretei?
Drukk a házhoz!

Munkahelyemen mindenki gyerektelen, és a meglévő "párnáim" miatt pár hétig még tuti nem terhespocaknak fog kinézni 8) Ettől függetlenül gatyát már kellett vennem, mert a derekam teljesen eltűnt.

Hányósoknak, émelygősöknek jobbulást!
virelle
Budapest
 
 


Virelle
A baba (Pom-pom): 35mm (10+5) szivfrekvencia: 170/min
B baba (Pihe): 30mm (10+2) szívfrekvencia: 180/min

És tegnap valójában 10+2 voltam... :wink:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Gyönyörűek vagytok!
További jó pocakosodást!

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Jessica nagyon formás!Hú de nagy pocid lesz ikrekkel :)

Nekem a legnagyobb ez volt,
Kép

montázs:http://2.bp.blogspot.com/_rZ62yAE2Sgo/TF8EOhceBII/AAAAAAAADlg/aHOqh_Cd1HU/s1600/Pocakfotók.JPG
majd lesz most is :)

Kép

[img]http://1.bp.blogspot.com/_rZ62yAE2Sgo/TF7yVApsLoI/AAAAAAAADlA/VekBhOJzaEM/s320/séta0808+020.jpg[/img]
bocsi,nosztalgia :)

Én úgy nézek mint egy jól fölpuffadt ovis :) vagy mint egy félidős terhes :) ez van.
http://kisteshow.blogspot.com/2011/09/n ... eltem.html

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Evilány,
neked sem volt kicsi a hasad! Nagyon bírom a fatörzses beállítást :lol:
Tök jól látszik már neked is pocakod. Nekem ehhez képest semmi (legalábbis semmi terheshas, csak zsírpárnácska :oops:) Egyébként éjjel többször felébredtem és "éreztem" h nő a hasam. Aztán persze reggel ugyanaz a látvány fogadott, mint tegnap este :D

Jessi,
szép nagy méretek. Szerintem nem lesztek Ti már egyben májusban :lol:
virelle
Budapest
 
 


Virelle,hát igazából newkem közeli még az előző terheség,nem ment vissza igazán a hasam,elég vastag zsír van rajta :( :oops: és azt nyomja ki a terhességi puffadás...de hát ez van,nem takargatom :) estére aztán igazán dudorodik.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Szép nagy pocid volt :lol: :lol: :lol: :lol:

Virelle
Elvileg május 2-re várom a babáimat. DE becéloztam az április közepét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A legpesszimistább időpontom pedig a március vége :wink:
Bízom benne, és igyekszem mindent megtenni, hogy legalább a 35. hétig egyben maradjunk!

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Sziasztok!

Igazán szuperek a pocifotók. Én babonából majd csak a kombiteszt után kezdem gyártani asorozatképeket. :lol: Akkor nem ússzátok meg, minden héten hozom majd a frisset. :lol: :lol: :lol:

Jess!
Nagyon édesek a manócskáid!

Evi!
Micsoda pocak!!!! Friss?

Estére amúgy nekem is látványosan kismamás, reggel, még nem annyira. Sajna nekem is van úszógumim... :cry: A bosszantó az, hogy csak pár kg-mal van több rajtam mint a versenysúlyom, de az egy helyre koncentrálódik. :cry: Próbálok nem fogallakozni vele, és örülni annak, hogy egészséges vagyok, és ne ezen problémázzak, de nem mindig sikerül. :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
inkognito4
 
 


Húúú lassan a bűvős 200 nap alatt leszek... Milyen jó is lesz, ha már a 100 alatt leszünk...

Lilypie Pregnancy tickers
inkognito4
 
 


sziasztok

arik a képek!:)
én is elcsúsztam a hétvégén.. nem, hogy reggeli hányás volt, hanem este, lefekvésig, totál kimerültem..
pocim: nálam is elkellt a nadrágvásárlás ismét. Pocakméret folyamatosan változik, de nő:) Sajna nálam marad jó sok kg szülés után, főleg, a szoptatási gondok miatt is, eddig szerencsére most ebből fogytam 4kg körül..
megyek is aludni, holnap nehéz lesz egyedül megint:)
kitartást a többi rosszullevősnek is!:)
a
csengobarack
Csór
 
 


@Jessica: Ma hány naposak vagytok? Szépen gömbölyödtök :)

Sziasztok,

Mi vasárnap voltunk UH-n, mert megint volt valami alvadt vérdarabocska.

11+0 vagy 10+7 naposak voltunk aznap. Mind a két kis pocaklakó rendben volt. Egyik még szórakoztatta is magát, a kis fejét mozgatta :)
CRL méretek:
A baba: 3.96 cm
B baba: 3.92 cm
és 10+6 mutatott ki a gép.

Minket is hasi UH-val néztek.
KAÁLI-ba csak hüvelyi UH-juk van, nincsen hasi ultrahang fejük.


Jövőhét kedden megyünk 12 hetes genetikai UH-ra.


Szombaton megérkeztek a babaágyak is :)

Jó babavárást mindenkinek. És tessék jó melegen öltözni ebben a hideg időben.
kig120
Kaposvár
 
 


sziasztok
Kig és mitől vannak ezek a vérzések?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ez az amire nem kaptunk választ egyik orvostól se :(

Még szept 29-én volt Szaszánál egy nagyobb vérzés és annak utóhatása lehet, de azt se tudják, hogy az mitől volt.

Illetve használunk Crinone. Az ilyen hüvelygél applikátor és lehet, hogy amikor beadja, akkor megsérti a hüvely falát. A darabkák nem szokatlanok, mert az a gélnek a maradványai, csak eddig fehérek voltak ugyebár.
kig120
Kaposvár
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok, mint első babáját váró :)
A kalkulátor szerint május 2. az időpontunk. A védőnő szerint május 1. (+7 nap) =május 8., mert nem 28 napra szokott megjönni, hanem általában 35 napra.

Próbálom visszaolvasgatni, ha időm engedi, hogy miket írtatok eddig. A pocakos képek nagyon édesek. Én is alig várom már hogy növekedjen az enyém, de még szinte semmi nem látszik. Kereken 60 kg-val indultam neki a terhességnek, de szerintem fogytam az étvágytalanság miatt. Rosszulléteim szerencsére nincsenek, csak délutánonként valahogy undorodom mindenféle ételtől, bár délelőtt igyekszem bepótolni :)

Vitamint szedek Elevitet, amióta tudomást szereztünk a piciről. És a védőnő mondta, hogy szedjek magnézium +B6 vitamint, úh azt is elkezdtem szedni.

Munkahelyen már tudják, és már el is kezdtem betanítani a helyemre az új kolléganőt. Irodában dolgozom, bár sokszor elég stresszes, ezért úgy tervezem, hogy dec. 31-ig dolgozom. Erről megoszlanak a vélemények... Ti meddig fogtok pocakosan dolgozni???
Köszönöm előre is a véleményeteket és a segítségeteket!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
"Az ember tervez, az élet meg zajlik közben..."
aneetha
 
 


Szasza informatika tanító néni volt. Mi is így terveztük, hogy dec esetleg jan 15, tehát első félévet végig viszi.

Aztán amikor elsők között kapta el ezt a torokfájásos vírust, azt mondtuk hogy nem kockáztatunk. Tehát Szasza már szinte az első hetektől otthon van. ha jól emlékszem 1 hetet volt suliba.

Tényleg lassan aktuálissá válik az adóalap csökkentés, ami a 91. naptól jár. Ne felejtsétek el kérni a munkáltatónál.
kig120
Kaposvár
 
 


Aneetha,üdv és gratulálok.
Én nem dolgoztam az elsővel se,ahogy megtudtam tp jött mert intenzív osztályon dolgoztam.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!
Én is szeretnék néha benézni hozzátok.
Harmadik babánkat várjuk. 7 hetesen voltunk UH-n. Szerencsére minden rendben, jó helyen van, remek szívhang és most "csak" egyedül van.

Pocak: nálam is nagyon látványos már. Az előző két gyerkőc jó nagy helyet csinált.

Jessica! Hajrá április! Én ápr. 15-re voltam kiírva, ápr. 8-án születtek az ikrek (és még akkor sem önszántukból bújtak ki :) )

Kép

Kép
szofi74
 
 


Sziasztok!

Voltam dokinál, uh-n. Van lakója a petezsáknak!
CRL: 23mm. Ezt pont 9 hetesnek mondta , így a vonalzóm kicsit többet mutat. Nem baj majd behozza törpi azt az 5 napot. Május 4-ét mondta a szülés dátumának, de mivel tavaly császároztak így jövőre is az lesz és ugye nem a 40. hétig fogom hordani, hanem kicsit hamarabb szülünk.( Remélem csak kicsivel) Amúgy minden rendben vele. November 4-én kell mennem 12.heti uhu-ra. Nekem is hatalmas a pocakom mint egy kb 6 hónaposnak. :) Norbika kifészkelte tesónak a helyet.
:) Gondolkodok én is integrált teszten a gyógyszereim miatt amiket pont akkor szedtem mikor manó megfogant. Doki azt mondta várjuk meg a 12. heti genetikai uh-t. Már akkor is okosabbak leszünk. Csütörtökön megyek a védőnőhöz kiskönyvet csináltatni, meg vizeletet viszek, méricskél engem is meg Norbikámat is egy füst alatt.
Na megyek mert szétszedi a házat! Puszi,Sziasztok. Remélem ti nem hánytok annyit amennyit én!!!!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


Kig
10+5-nél tartok. (a punkció óta 61 nap telt el :wink: )
Ti már a babaágynál tartotok? :roll: :wink:
Vérzés :cry:
Én úgy hiszem, hogy azt egy vizsgálattal meg lehet állapítani, hogy a hüvelyfal sérüléséből vagy máshonnan jön a vérzés :?
3x2 Utrogestant dugdosok, az nekem nem okozott sérülést...

Gratulálok a jó eredményekhez!

Kép
jessica80
Budapest
 
 



Kép
jessica80
Budapest
 
 


Gratulálok minden ikres szülőnek!
És a legőszintébb csodálatom és elismerésem az Övék!
Nem lehet könnyű. Ha csak abból indulok ki, hogy az első gyerekkel akkor sem mindig könnyű, amikor egyedül van, de hogy ezt rögtön duplán... :wink:
Én egyetlen okból nem ragaszkodtam a tinikori álmomhoz (ikereket szerettem volna), mert imádtam a pocakosságot. És ezt az érzést minél többször szerettem volna átélni.
A férjem sokáig úgy volt vele, hogy elég lesz két gyerek is. De azt hiszem elég kitartó és türelmes voltam, mert végül ő szorgalmazta a harmadikat, hogy jöjjön minél hamarabb. :) Sajnos nagy valószínűséggel ő lesz nálunk az utolsó, de ezen már nem szomorkodom. Így is eseménydús életünk lesz velük. Az utolsó várandósságot pedig megpróbálom a lehető legjobban kiélvezni.

Éljenek a jó UH eredmények! :D
Vendég
 


Catherine, kívánom úgy legyen! Élvezd ki hiszen olyan hamar elszáll!

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Jó reggelt
Szofi74,üdv itt és gratulálok!

Zsanimanó neked is a kis lakóhoz!

Hoztam táblát:
itt
változás?újak?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


@Jessica:
Amit Te szedsz az bogyó.
A mienk csak napi 1szer kell és így néz ki:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQpiBLkDjvi71xiAT2FkGh_a1N5XreSC6pGQOhYKxP0Iwh0sb9f

Mi tegnap voltunk 11+1-esek, akkor 3 nappal előrébb vagyunk :)


Babaágyak most voltak akciósak (használtan) :)
kig120
Kaposvár
 
 


Jó reggelt!

Én is gratulálok minden újnak!
Jessica, tényleg jó nagy már a pocid :)
Rajtam még nem sok látszik. Tegnaptól én is eljöttem 3 hét tp-re, mert elég rosszul viselem ezt a terhességemet. Az előzőnél szinte semmi bajom nem volt :roll:
Ja Jessica az első babámat én is a DOTE-n szültem, és most is ott fogok. Tényleg jó, hogy a picik az első perctől fogva veled lehetnek.
Én is voltam uh-n, de a doki szerint 1 héttel fiatalabb a terhességem, mint amire számoltunk, úgyhogy most vagyok elvileg 9 hetes. Nálatok is olyan ramaty idő van? :?
annaanyu
Debrecen
 
 


Evilany!

Táblázatba:
Catherine
kor: 35 év
Pest megye
május 17.
Baba neme? Neve: Zoé
Péterfy kh.
3. baba
tesók: 5 és fél éves Benjámin, 2 és fél éves Márton
Vendég
 


Kig
Ismerem :wink:
Én csak azt mondom, hogy ha a nyálkahártya sérüléséből származott a vérzés, akkor azt vizsgálatnál lehet látni! :?

Én még nem mertem vásárolni... :oops:
A nézegetős fázisaban vagyok...

Annaanyu
Nekem szigorló koromból is nagyon jó emlékeim vannak a DOTE-ról :wink:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Sziasztok!

Megint lemaradtam picit...

Jessica, most milyen lakásban vagytok, mekkora családi házat szeretnétek?
Pompom és Pihe, édesek ezek a nevek :)

Evilany, ez a fa mögé bújós kép szenzációs! Jó, hogy hoztál nosztalgiás képeket! Majd kerítek valamit én is.

Nadrágot nálunk még nem kellett venni. Sokat szedtem fel előző terhességnél, ami szép fokozatosan ment le. Így többféle méretből van itthon nadrág. Egyelőre csak leteszem a kisebbet, és elő a nagyobbat :)

Kig, azta, máris rendezitek a babaszobát? Mi is elkezdtünk már tanankodni mi hol legyen, de egyelőre maradunk elméleti síkon (őszintén még jó ötletünk sincs, hogy férjünk el... költözni lenne jó)

Aneetha, üdv a csapatban! Munka: mindenkinek más a jó. Én úgy terveztem,az "irodából megyek szülni"... erre mától itthon vagyok veszélyeztetettként. De ha nincs gond, akkor is mindenkinek más a kényelmes, más a teherbírásunk, más munkakörben dolgozunk. Szerintem addig maradj, amíg jólesik!

Szofi, üdv itt! Jól látom, ikreid vannak? Majd mesélj, ha van kedved, milyen a gyakorlatban ikres szülőnek lenni :D

Zsani, örülök a jó híreknek! A sok hányást sajnálom :(

Jessica, megható ez a cikk...

Catherine, igazad van, ki kell élvezni e pillanatokat! Ezt én is megfogadtam a lányom születése után. Vele túl sokat aggódtam.

Táblába infó: új vizsgálat: okt. 19-e, genetikai UH (12. hetes)

(vonalzó törölve 2011.12.11-én...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilly 2011.12.11 18:15-kor.
szilly
 
 


Jessica!

Mi 4 éve költöztünk ki Budáról egy nagyon jó kis lakásból egy családi házba. Azóta sem bántuk meg. Bár nekünk ez valahol természetes volt, mert mindketten vidéken nőttünk fel kertes házban.
Drukkolok, hogy sikerüljön a csere Nektek is. Könnyebb lenne a gyerekekkel is később.

Szilly!

Nálunk is kérdés, hogy mi legyen a házzal, hogyan fogunk elférni.
Alaphelyzetben nem szeretnénk, ha két gyerek lenne egy szobában, mert annyira mások. Más szokásokkal, és visznylag nagy korkülönbséggel. És a fiúk meg is szokták, hogy van külön birodalmuk.
De akkor a mi hálószobánkba kellene egy falat felhúzni, hogy mindenkinek legyen saját hálója. Csakhogy az volt az egyik vonzereje ennek a háznak, hogy olyan nagy hálószobánk lehet, mint még soha... Na meg ennek ugye nem kicsi anyagi vonzata is lenne. Még tanakodunk.
Vendég
 


Kép

Nosztalgia! Nagy pocak Norbikámmal!!!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


Sziasztok!


Nah az előbb elszállt minden amit írtam, pedig szinte kisregény volt :( Úh akkor röviden:

Köszönöm!! :)

Szilly
Igen, így van. Csak egyfolytában hallgatom a "jó tanácsokat", hogy miért dolgozok még??? vagy éppen hogy januártól miért nem akarok dolgozni, veszélyeztetett terhes vagyok vagy mi????
Néha jó lenne már most otthon lenni, de lehet unatkoznék így hogy apuci külföldön dolgozik, úh még melózok.

Szofi74
Gratulálok!!

Zsanimanó
Neked is gratula!! Tyűűű milyen szép nagy poci! :)

Ti választottatok már orvost? Mikortól célszerű már hogy legyen??
És mi a véleményetek (esetleg tapasztalatotok) az "állat tartása lakásban, pici baba mellett" témáról???

Evilány
Táblázatba:
Aneetha
kor: 26 év
Miskolc
május eleje
Baba neme?? Neve: Máté/Vanda
1. baba

Rosszullét mentes szép napot minden pocakosodónak! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
"Az ember tervez, az élet meg zajlik közben..."
aneetha
 
 


Aneetha,nálunk 2 cica van,nem mondom hogy problémamentes,de
csak nem dobom ki őket jelszóval együtt élünk.Ha érdekel és érintett vagy a tlmában mesélek szívesen
Nekem orvosom a 16.héttől volt,addigra döntöttem.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Aneetha,én nem bántam meg hogy itthon voltam a kezdetektől,egyrészt jön a sok csúnya trutyis járvány,nálam akkor pont h1n1 volt(és mi ápoltuk őket) másrészt rákészültem a dolgokra :) hááát,volt mire!!! Jó volt visszaemlékezni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kép

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


Norbikám!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


De jók ezek a képek, lányok!
Hozok én is gyorsan valamit :)

Leánykám:
Kép

Nosztalgia-pocakfotó (33. hét) :
Kép

(vonalzó törölve 2011.12.11-én...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilly 2011.12.11 18:16-kor.
szilly
 
 


Az új albérlőm!!!


Kép Kép

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


@Sziliy:
Mintha valami címlap fotó lenne. fantasztikus lett a kép.

@Jessica: Csak hasi UH-t néztek. Még most töprengünk hogy ki legyen a fogadott orvosunk. Babaágyakban az a jó, hogy egyben ifjúsági ágyasok, ágyneműtartósak és egyformák is. Ráadásul házhoz hozta az eladó. Vatera-n szereztük :)

A babakocsi, babaruhák, stb.. az majd sokkal később természetesen.

@aneetha: Gratulálok és üdv közöttünk :)
kig120
Kaposvár
 
 


Nagyon jók a képek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szilly
Most: panel, 4. emelet (lift nincs), két szobás. Ami családi házat meg tudnánk venni, az 3szoba+nagy nappali :lol:
Főként azért is lenne jó, mert a babákkal nagyon be lennék zárva a lakásba. :cry:

Aneetha
Még nem választottam orvost. Pontosabban, már választottam, csak még nem beszéltem vele. Majd a jövő héten, ha megyünk Debrecenbe :wink:
Állat: nekünk egy amerikai bulldogunk van. Egy tündérpofa kutya :lol: :lol: :lol: :lol:

Kig
Bekukucska vizsgálat nem volt? (hagyományos nőgyógyászati vizsgálat).

Kép
jessica80
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: