Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok, hú nagyon le vagyok maradva, pörögtetek rendesen!
Mindenkinek köszönöm h velem örültök, végre megnyugodtam és most már boldogan és felhőtlenül várom a Kisbabánkat.
Vki kérdezte a méreteinket is, talán Málna, a CRL 17 mm, e szerint már tegnap 8+0 voltam, lehet át is fogom írni a vonalzót, bár ez még biztos fog változni ide-oda.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Málna, ez szuper, de nem értem, milyen műtét? Az összevarrás? Azt hittem, már össze vagy varrva, de hogy miért... :) Meg kinek a fejét nyomták?

Bellyke, jó nagy a babád tényleg :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!

Én úgy érzem magam, mint a fiammal a kilencedik hónapban. Vele gyakorlatilag semmi tünetem nem volt, de tesókával... no comment.

A kórházat ne is emlegessétek! Nagyon mély nyomot hagyott bennem az a négy nap, amit bent kellett töltenem az első szülésnél. Előre rettegek mi lesz most.

A dokim most is az, aki Levivel volt, nagyon meg voltam vele elégedve. És nagyon örültem neki, mert az ügyeletes dokit szívem szerint leütöttem volna. :evil:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 

 
 

Kriszti, mi volt a baj a kórházban? Az nem jó, ha előre rettegsz :( melyik kórház? Nem lehet valahogy megszabadulni a rettegéstől?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi
Igen, a mehszajmutet lesz. Azt nem szoktak elore megcsinalni. A 13. heten lesz.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Igen, ahogy belegondoltam, logikus, nem is tudom, miért lett volna már meg :) Előre is drukkolok hozzá!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!
Hűűűű, jó régen voltam. Gyorsan visszaolvastam mindent és úgy látom, hogy összeségében mindenkivel minden rendben van. :-) Gyakorlatilag rajtam kívül már mindenki hallotta a babája szívhangját, emiatt irigykedek.Én legközelebb május 20-án megyek 8-ra.Akkor lesz UH, meg vérvétel. Az még 1 hét, akkor már majdnem 9 hetes leszek. Őszinte leszek nagyon félek, hogy minden rendben van-e. Nekem olyan furcsa, hogy a múltkor korábbinak vélték a terhességemet, mert napra pontosan tudom, hogy mikor fogant. Na mindegy.
Én egyébként BP.a Szent János Kórházban fogok szülni ugyanannál a dokinál akinél Levi született. Fogadott szülésznőm nem volt, de mivel végül császár lett, így nem is baj.
Ami a tüneteimet illeti, hányinger az egész nap van. Gyakori a szédülés se semmi egyéb. Olyan dili vagyok, hogy ha egyik nap kevésbé van hányingerem mint előtte már rémeket látom, ahelyett, hogy örülnék. :-)
Kriszti!
Majdnem egykorúak a Leventéink. :-)

Családient.hu vonalzók
audrey0722
Budapest XII. kerület
 
 


Ja és készítek új vonalzót. olyan jó, hogy látni a gyönyörű gyermekeiteket. Én is csinálok ilyet :-))))

Családient.hu vonalzók
audrey0722
Budapest XII. kerület
 
 


Ne félj, Audrey, az, hogy nagyobb, nem jelent semmit, nem jelenti, hogy korábban fogant, csak hogy a babák különbözők :) Hű, május 20 még jó messze van :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Napok óta olyan rettentő hányingerem van, és főleg lefekvés előtt.... :shock: ma még a sütit sem tudtam megcsinálni, na ez is ritka.

Ráadásul a meleget se bírom sokáig, örülök ha a játszóról sikerül hazaérni, pedig csak bő 5 perc, na jó 10 ha a kisasszony épp sétálni akar.

Akartam kérdezni, hogy volt valakinek már miómája?

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu, próbáld ki a gyömbért, nekem nagyon bejött! Miómám nem volt szerencsére.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Nekem a cola jön be.... DE csak jéghidegen és savasan.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Timi a gyömbér milyen formában, hogyan eszed, iszod?

A colat nem bírom, annak ellenére hogy szeretem, mert felfújjjjjj :lol:

Audrey - jók lettek a vonalzók, neked is nagyon helyes nagylegényed van ám!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Nekem semmi nem jó a hányingerre.Gyakorlatilag egész nap jelen van hol jobban hol kevésbé. Egy olyan étel sincs amire jó szívvel vagy inkább "jó gyomorral" tudnék gondolni.Ami azért furcsa mert imádok enni. :-)
Miómám nekem sem volt!

A gyömbért és a Colát tényleg sokan dícsérik, egy próbát megér. :-)

Családient.hu vonalzók
audrey0722
Budapest XII. kerület
 
 


Lanyok igyatok, nehogy ugy jarjatok, ahogy en. A hanyinger miatt nem maradt eleg folyadek bennem, es osszeszedtem egy fajdalmas hugyuti fertozest. Egybol antibiotikum. 7 hetesen.
Kivagyok! :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Málna jobbulást!!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Málna, gyors gyógyulást :)

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én a vasárnapi ebédfőzéssel nagyon megizzadtam. Olyan drasztikus émelygésem volt közben, hogy egy párszor az járt a fejemben, hogy feladom. Vendégeink voltak úgyhogy elég rosszul jött volna ki :lol: Most a gyömbér sem ért semmit :?

Émelygés mentes, sok folyadékos, napsugaras, meleg szellős, családi együtt fagyizós, vidám vasárnapot Mindenkinek!

Puszika
kavaika
 
 


Sziasztok!

Málna! Hu, mielőbbi gyógyulást!

Kavaika! Megértelek, én is főztem már úgy ebédet, hogy meg sem kóstoltam közben, csak imádkoztam, hogy be tudjam fejezni. :D

Audrey! Igen, kiszúrtam a Leventék közötti időrést.
Ne aggódj, hogy nagyobb a baba, Levim is nagyon nagy volt a pocakban, aztán tök átlagos 3,5 kg-os súllyal született és makk egészséges.

Pötyi! Kórház. Kezdve ott, hogy nem akarták elhinni, hogy szülni fogok, mert a gép nem mutatott fájásokat, a végén már lecseszted a dokit, hogy a fejemet nézze, ne a monitort, az jobban mutatja, hogy mikor fáj. Csak kihajtott a szülőszobáról. Egy takarítónő hívott be, hogy nehogy már a folyosó szüljek meg.
Az osztályon elég kevés kedves emberke dolgozott, vagy csak a meleg miatt, nem tudom. Hiába szoptattam éppen, közölték, hogy nem fogják az ebédemet tartogatni. Látogatók nem jöhettek be, bár ez zavart a legkevésbé, hogy nem tudok kimenni hozzájuk, mert éppen ez meg az van. A gyerekem már akkor eléggé aktív volt, így nem sok pihenést hagyott. Mikor utolsó este torkaszakadtából üvöltött, mert még mindig nem indult be a tejem, bejött az ügyeletes nővér, kérdezte, hogy mi van, mondtam, nem tudom, mire megnyugodva otthagyott. Akkor éjjel beindult a termelés, egyébként. A kimerültségtől szégyen szemre abban a dög melegben csak kétszer tudtam elmenni tusolni. Amikor jöttek az iratokért, hogy akkor intézik a születési anyakönyvi kivonatot, akkor pont ki tudtam menni a páromhoz, így elkerültük egymást az adminisztrátorral, ez ügyben aztán a kutya sem keresett többet. A hazamenős napomon én mentem le, hogy mi van már. Mikor mehettem haza, az első vizitnél mondta a doki, hogy mindjárt jön, megcsinálja a varratszedést és hazaenged. A felszerelését ott is hagyta, majd négy órán át nem jelentkezett. Már azon röhögtem kínomban, hogy szerzek egy tükröt és megcsinálom magamnak. a zárójelentésért megint csak kutyagolnom kellett. Mikor páromék jöttek értem, akkor sem jöhettek be, hogy segítsenek, a hordozóban ülő gyerekkel meg három nagy táskával kellett kivergődnöm. Már azt hittem elbőgöm magam, mikor végre hazaértünk.

Na, jól kipanaszkodtam magam.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Hat Kriszta ez a korhaz sztori nem semmi. Most is itt fogsz szulni?

Akinek mar van gyerkoce, nektek nem kellett ilyen koran antibiotikumot szedni? Annyira aggodok, hogy ejjel is csak sirdogaltam. De legalabb a felfazas mar jobb...
Nagyon hulyen erzem magam, semmi nem marad meg bennem, fozni sem tudok, mert a huto szagat se birom, es sajnalom a csaladocskam, hogy el kell most viseljen egy bogos harpiat - engem.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Én a legelsőnél szedtem össze egy megfázást. De antibigyót nem szedtem, de a doki azt mondta, hogy ilyenkor ha gázosabb akkor is ad, mert jobb előbb túl lenni, és főleg ne legyen lázas az ember.

Azóta meg eszem a c-vitamint 1000mg Eurovites ezerrel, meg ősszel, ill télen a homeós engystolt, mert azt mindennap folyamatosan lehet enni. De lekopogom eddig nem volt komolyabb bajom.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Málna, én mindkét lánynál szedtem antibiotikumot, Gyöngyvirággal 6 hetesen, szintén felfázásra. Iringóval olyan 5 hónap körül, arcüreg-gyulladásra. No para!!!!! Jobbulást!

Kavaika, én már feladtam a főzést, max a tarja szagát bírom elviselni, majd a 12. hét után pótolom :)

Kriszta, tényleg gáz ez a kórház! :( Nem volt fogadott dokid? Akkor normálisabbak szoktak lenni, bár most nekem se lesz csak szülésznőm.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Ja, és Beunak igaza van, nekem is mindig ezt mondja a doki, hogy inkább lázcsillapító meg fejfájás csillapító, mint betegségek. Nem kell mártírkodni, egy-egy gyógyszer simán beszedhető. Bár nem vagyok nagy gyógyszer-rajongó, de ha kell, akkor kell.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok lányok!
Jaj teljesen le vagyok maradva, hétvégén nem sokat szoktam gépközelben lenni...
Hogy vagytok?
Málna, jobbulást Neked, azóta remélem már sokkal jobban vagy! ÉS drukkolok a műtéthez is, biztos minden rendben lesz!!

Én továbbra is jól vagyok, talán délelőttönként van 1-1 óra amikor nem az igazi a gyomrom, meg néha van h öklendezek szagoktól, de semmi extra. Most az a legújabb tünetem, hogy éjjelente folyton ki kell járnom pisilni, legalább 3-4 alkalommal.

A héten megyek védőnőhöz is, vagy holnap vagy szerdán, h végre legyen kiskönyvem :) Alig várom!

Szép napot Nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Lányok táblázatra ellestem egy nagyon szupi ötletett, szerintem.
Gmail fiókban lehet táblázatot csinálni, nem kell senkinek regizni, csak ennek a fórumnak csinálunk egy fiókot és mindenki maga szerkesztheti a saját adatait.
MEgcsináljuk???

A gyömbér bejött!!! Viszont a mai délelőttöt végig tudtam volna aludni.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok! Jol lemaradtam. Voltam kozben beteg, aztan melo... szoval kicsit kivontam magam a forgalombol.
Es amugy is olyan vacakul vagyok mindig.Ma pl takaritottam es meg a fele lakas sincs kesz,de nem birok tobbet.
Mult csutortokon voltam dokinal 22mm a kismaszat:-)
Ilyen oreg:-) anyukak,mint en(37), megcsinaltatjatok a genetikai vizsgalatot? Es a kombinalt tesztet? En arra bejelentkeztem juni 6-ra.30.000.-ft.Egy vagyon!

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok! Jol lemaradtam. Voltam kozben beteg, aztan melo... szoval kicsit kivontam magam a forgalombol.
Es amugy is olyan vacakul vagyok mindig.Ma pl takaritottam es meg a fele lakas sincs kesz,de nem birok tobbet.
Mult csutortokon voltam dokinal 22mm a kismaszat:-)
Ilyen oreg:-) anyukak,mint en(37), megcsinaltatjatok a genetikai vizsgalatot? Es a kombinalt tesztet? En arra bejelentkeztem juni 6-ra.30.000.-ft.Egy vagyon!

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Rekacs en 38 leszek, meg mielott szulok, de soha nem szuratnek indokolatlanul. Kombinalt tesztere megyek, es csakis akkor szuratok, ha az eredmeny rosszabb lesz, mint 1:100. Ennyi ugyanis a vetelesi szazaleka az amnionak. A korion-biopsza meg rosszabb, 1:200.
Mi baj volt? (irtad, hogy beteg voltal)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok!

A telefonomról írtam és véletlen kétszer ment!

Bocsánat!!!!!!

Hát olyan beteg voltam,hogy jaj.
Benyaltam valami vírust,amitől 5 napig hidegrázásom volt, magas hőemelkedéssel és egész nap valami kómaszerűben aludtam.Szörnyűűű volt. Szerencsére apa tudott a gyerekekkel lenni,meg hétvégére átmentek anyuékhoz,de így is nagyon vacak volt. Aztán persze be kellett valahogy pótolnom a kiesett napokat,de még most sem értem utol magam.

Bejelentkeztem kombináltra az istenhegyire és most megtudtam,hogy a bajcsyban aki ott szül annak ingyenes...nem értem a dokimat.Holnap jól intézkedek,hogy ne kelljen ennyit fizetnem.

A táblázatba: dec 15 szülés és bajcsy

És én sem akarok szuratni,de dokim ajánlja...nos ajánlja magának:)

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Pont ezt akartam írni, hogy úgy tudom a bajcsyban ingenes!!! szerintem menj oda.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Igen, a Bajcsy ingyenes, a barátnőm most volt, ingyenes volt.

Én 35 vagyok és szintén nem szúratnék ok nélkül, csak ha rosszabb eredményt kapok. Én dokim, már írtam, de azért írom, 38 alatt nem javasolja a szúrást.

Rékacs, azért kissé gáz a doki, hogy ezt nem mondta! Egyébként minden másban normális?

Én émelygek egész nap, de sok hamburgerrel kezelem :oops:

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Szaisztok!

Hát, az van a dokimmal,hogy én nála szültem az előző kettőt a Söfiben. Mert akkor még létezett Söfi.Kendét még épp meg tudtam szülni és rá egy hónapra bezárták. Aztán,mivel a dokim egy nagy babavarázsló,így magánklinikán kezdet gyerekeket varázsolni.Nem is jártam hozzá,mert drága.
Most meg lett egy kis spontán, annyira nem tervezett kismaszat...az elején véreztem és görcsöltem, elmentem az AEK-ba,mert oda jogosult vagyok.Ott sinre kerültem: a vérem szerint terhes, az UH nem látja a petezsákot, ergo: méhen kívüli terhesség: Így öt napot benn fektettek,míg meg nem látták...hiába mondtam,hogy de én tutira szimplán terhes vagyok...saját felelőségre meg nem emrtem eljönni...no és ekkor felhívatm a régi dokim.Kerül amibe kerül....Eddig jó is, csak éppen ő már nem szül sehol, de terhesgondoz magánba és válasszak kórházat és mindenhol van kapcsolta.
Oké. Én eleve a BAjcsyt választottam,mert az van legközelebb,meg jókat hallottam róla...de nem helyi orvos és nem tudja :? ,hogy ott ingyenes.
NA,mindegy,ma reggel felhívtam,elmondtam neki,hogy ott ingyenes,ha ott szülök és azt mondta,hogy akkor meglesz a beutaló....no,így most még nem váltok orvost:)
Amúgy két barátnőm is terhes,mindketten Bajcsysok és mindkettő megadta a dokija számát...szóval lehet áthuppanok mégis oda.....kicsit bizonytalan vagyok...
Nem gondoltam,hogy a harmadik gyereknél lesz épp ennyi bizonytalanság bennem:)

Már ezeket a teszteket sem tudom követni....meg valahogy öt éve minden máshogy ment.....persze akkor volt jól bejáratott orvosom,ismert kórházzal...stb. INGYEN!!!!!

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok!

Hétvégén nem voltam, mininyaraltunk egy kicsit :)

Beu, a gyömbért gagyi Kinley gyömbér formájában iszom :) De van gyömbértea is, meg állítólag magát a gyömbérgyökeret is jó rágcsálni :?: :) Gmailes táblázat jó ötlet, picasába képeket is lehet feltölteni, ha valaki nem akar ide, nyílt fórumba. (én pl ultrahangképeket nem fogok ide tenni, az nekem olyan intim :oops: )

Málna, igyál Te is sok folyadékot, és remélem, már jól vagy! Antibiotikumkúra nekem is megvolt, nőgyógyászati fertőzés, szintén 7 hetesen. Nem lesz baj! Gyógyszerrajongó én se vagyok, inkább homeopátiával gyógyítjuk, amit lehet, de ha kell, akkor kell.

Kavaika, úgy szeretem a búcsúkívánságaidat :)

Kriszti, sajnálom a kórházi élményeidet, remélem, most jobb lesz! Ugyanoda mész? Ambuláns szülésre nem gondoltál?

Réka, 27 mm-es kismaszat de szuper! :) Én nem csináltatnék amniocentézist csak a korom miatt, csak ha valami gond van. Kombináltat csináltatok, mert nálunk ingyen van. Az amnio vetélési kockázata egyébként úgy nő, ahogy a baba, Regővel 24 hetesen akarták megcsináltatni, akkor már jóval magasabb volt, mint 1:100. Jaj, olvasom a betegségedet, de jó, hogy már jobban vagy!

Hű Böbi, émelygésre hamburger :D Én már egész jól tudok enni, émelygek ugyan, de amikor végül egy halom émelygés után megéhezem, akkor meg tudom enni, amit főztem. Mondjuk olyat nem is főzök, amit nem tudnék :D így könnyű :) Zöldségeket kívánom, nyers salátákat, tegnap is azt vacsiztam, meg az epret, meg nagyon várom a cseresznyét. Meg túrókrémet kívánok pár napja, ma meg is csinálom :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni. Ha minden igaz decemberben mi is többen leszünk. Kb dec 22 a végcél.

Van már egy kisfiam. Volt két vetélésem. Ezért most nagyon párázok. Ma voltam dokinál, szerencsére minden rendben, 20 mm-es a kis drága, keze lába kezd nőni, és édesen ficergett. :D
franci
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért.
Egy kismamanadrágom lenne eladó S-M méretben.

https://picasaweb.google.com/1057910333 ... pOO7fa-LQ#

Illetve kismama ruhára, babadolgokra kedvezmény kuponjaim.
(Siessetek, mert van, ami csak máj 31-ig érvényes!)

Ha érdekel: hmaya@freemail.hu

Szép babavárást mindenkinek!
tirana
 
 


Szia Franci, üdv itt és gratulálok a babához! Biztos nem lesz semmi baj már, ha már ilyen szép kétcentis :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Köszi Timi, én is nagyon remélem.
franci
 
 


Akkor itt a gmailes hozzáférés

felhasználó név: decemberibabak@gmail.com
jelszó: 2011december

Táblázat (amit mindenki tud módosítani) a DOKUMENTUMOK (fejléc) alatt található

Képet is ugyan itt tudtok feltölteni mert saját picasa albuma van a FÉNYKÉPEK alatt.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Hát sose gondoltam, hogy a frontok így lekapnak a lábamról.... ma meg tök jól vagyok, leszámítva azt a kis reggeli másnapos érzést.
De milyen jó mikor a gyerekkel itthon az ember és még lehetősége is van egy kis du alvásra. Nem is tudom hogy lennék meg nélküle.

A gyömbérgyökér íze iszonyú ha rágcsálom, bár aszem nem is éreztem mert szétcsípte a nyelvem, de leforráztam inkább és pikk-pakk elmúlt a hányinger. szuper és nem fúj fel a buborék sem..

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Tök jó, Beu, megnéztem, be is írtam a következő dokilátogatást! Ugye csak a nőgyógyászt írjátok, a védőnőt, laborokat, ilyesmit nem? Majd ha közeledünk a szülésekhez, lehetne a baba adataival is bővíteni :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Franci, Gerelynek hívják a kisfiadat vagy csak elírtad a Gergelyt? :)
Nem lesz semmi baj, mi nagyon drukkolunk!

Beu, mindjárt megnézem én is a táblit, köszi!

Timi, merre voltatok?

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Az előző hét olyan gyorsan elrepült, de még egy hosszú hét van a dokiig..... tuti hülyét kapok, pedig semmi rossz érzésem sincs, még csak a dokim arcán sem volt semmi ismerős rossz kifejezés... hát mindig sikerül pofára esnem, és mindig rá kell jönnöm, hogy messze nem úgy működnek a dolgok, ahogy azt ÉN eltervezem, elgondolom.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


SZIASZTOK!

Húúúú ezer éve nem voltam, meg beteg voltam és sokat dolgoztam ........
Tegnap voltam védőnőnél végre meg van a kis könyvem :)
Rosszulléteim teljesen megszűntek már a homeos bogyókat sem szedem , nem tudom a bogyóknak köszönhetően de másfél hét alatt teljesen eltűnt mintha soha nem lett volna:)

Üdv az újaknak

Megyek vissza olvasok mert nagyon sokat termeltetek, ja és én nem tudok belépni a gmailba!!! Valahogy nem enged :oops:
Ha lesz időm míg indulok az oviba a lányomért akkor még írok!




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Beu, egy hosszú hét? Én csak június másodikán megyek :) Türelem :) (Az lesz az ötéves évfordulónk a párommal) :)

Böbi, Gannán voltunk, Bakonyalján, Pápa mellett, szép volt :)

Szia Dorka, jó, hogy jöttél :) Örülök, hogy jól vagy :) Mi volt az a kismamaruhás oldal, amit múltkor emlegettél? Azóta is esz a kíváncsiság :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok
a D ponthoz nem irjuk be ki hany eves, hogy ne kelljen mindig kerdezgetni egymast?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Írjuk be :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Na én beszúrtam egy oszlopot, meg beírtam a koromat, de arra nem jöttem rá, hogy lehet a szülés várható ideje szerint sorbarendezni a táblát. Illetve amit próbálgattam, az nem sikerült, betette a sorrendbe a fejlécet is :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!
Timi itt van a linkje az oldalnak ahol találtam viszonylag olcsóbban kismama rucikat
http://kismamaruha.bolthely.hu/ de ha valaki talál olcsóbb helyet akkor várom az infókat.

Pocakosodo , Dalmácska most látom a táblázatba hogy ti is a jahn ferencbe fogtok szülni kihez jártok????

Lányok nem akartok zárt topikot csinálni???
Jó lenne ha több mindent letudnánk írni.... amit egyébként nem ír le az ember nyílt helyen????? vélemények??????
Tök jó lenne poci fotókat is csinálni lassan de ide én nem szívesen tenném fel :oops:




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


esetleg valaki facebook vagy iwiw-en fenn van ??? jelölhetnénk egymást priviben megírhatnánk a teljes nevünket és akkor lehetne a nevekhez arcot is kötni???
na több ötletem nincs mára :oops:




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Dorka fényképeket a gmailen belül is fel lehet tenni. Szerintem ott mindenki csinálhat magának saját albumot is, és az is beállítható, hogy más ne lássa.

Timi, rettentő hosszú! Jó de neked minden oké volt.... amúgy nekünk is kedvenc szám a 23, mert a párom és a kislány is 23-án született igaz más hónapban, úgyhogy minden bizodalmam benne.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok! remélem nem baj, de megosztottam weblapként a táblázatot, ezen a linken lehet elérni:
https://spreadsheets.google.com/pub?hl= ... utput=html
Így ha ezt bemásoljátok a böngészőtökbe, akkor már szerkeszthető is és nem kell belépni sehova
HA nem jó így, akkor visszacsinálom, szóljatok.

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: