Új privát üzeneted érkezett!

Madge
Las Vegasban lakunk már 6 éve. Párod üzleti úton van? Ő magyar?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


rég jártam erre, sziasztok lányok :)
üdv az újaknak, gratula a szivecskékhez, és borsónak is kitartást, minden rendben lesz. :)
remélem jól vagytok, én is kezdek "helyrejönni" már kevesebbszer vagyok szenvedős :) viszont korán beájulok az ágyba, nagyon eltudok fáradni.
holnap UH!!!! :) megy még valaki holnap? :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


egcsi: uhhhh vegas :D oda egyszer el akarok jutni :)

Ez a sugárzás dolog nekem is eszembe jutott már. Páromnak mondtam, hogy azért parázok, nehogy valami baj legyen a sugárzás miatt. Majd a dokit megkérdezem, illetve aki mostanság meg, megkérdezhetné. Szerintem ez is olyan dolog lesz - sajnos - amiről 10 orvos 10féleképpen gondolkodik, vélekedik.

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 

 
 

Molme
Turistaként el lehet tölteni itt egy-két napot, de itt élni is csak olyan mint máshol. Szürke hétköznapok. :)

Látom sokaknak nem működik a vonalzója, próbáltatok másik kódot betenni az aláíráshoz?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


egcsi: üdv köztünk :)

jucka0906: várjuk a beszámolót :)

Hányósoknak, hányingereseknek kitartást.

Én tegnap egész jól voltam, remélem ma is ilyen lesz.
Szép napot mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok!

Nyunyi! :cry: :cry: :cry:

Pénteken voltam (végre) a saját dokimnál. Minden rendben, teljesen kiakadt azon h a kolégája hogyhogy nem vette észre a babát, m rögtön észrevehető és nagy már... Szóval minden rendben van vele, dobog a szíve, van 2 keze, 2 lába, és a gerince is szépen látszik. Én nagyon rosszul vagyok, folyamatosan hányinger, hányás, émelygés...
Közben hétfőn műtötték Petrát mandulával. Jól meg is volt rám sértődve, 2 napig rám se bagózott...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


lányok én azt nem értem, hogy ha a laboros papíromon pozitív lett a cukrom a vizeletben rá egy órára meg a védőnőnél negatív na akkor most mi van?????

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Sziasztok,

Egcsi üdv itt és grat a kisbabátokhoz meg a gyermekekhez. Én látom mindenki vanalzóját, kivétel nélkül így nem azokban van a hiba :)

Pruci, grat a szívhanghoz, akkor most már megnyugodtál, hogy a saját dokid vizsgált meg. Petrának jobbulást kívánok.

Babacuccokkal milyen szerencsések vagytok, nekünk semmink nincs, de tényleg semmi sem és nem is nagyon tudok olyan rokont akitől számíthatunk valamire. De nem baj, én ennek egyrészt örülök, mert minden olyan lesz amilyet szertnék és nem lesz kompromisszum, hogy ha már megvan akkor jó lesz az. A ruhácskákban meg külön öröm lesz minden egyes darabot beszerezni :D
pannik
Budapest
 
 


pruci: ez igazán jó hír, már minta a baba, és kitartást a tünetek elviseléséhez. Gyógyulást a lányodnak.

erzsebet0312: ez elég furcsa, az is lehet, hogy majd meg kell ismételned valamelyiket.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Pannik
Akkor nem tudom mi lehet, a tiedet sem látom, csak a kódot..... :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


hahó! hogy vagytok ma? én alig aludtam éjszaka, a tornádó nem hagyott :D reggel pedig rókával startoltam :( 13:00-ra megyek UH-ra!!! :) délután bekukkantok! kitartást a mai napra! :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


Sziasztok!
Én ma olyan extra álmos vagyok, hogy alig tudom tartani magam, azon gondolkodom, hogy mehetnék haza.
Ma reggel eljártam a családorvoshoz, és jövőhéten kezdődnek a vérvizsgálatok. Kedden vagy pénteken megyek, még nem döntöttem el. Ott is jól kikérdeztek, megméricskéltek hosszába, keresztbe, súly és vérnyomás. A vérnyomásom valamiért eléggé magas volt, de talán azért mert kicsit izgatott voltam.

jucka0906: várjuk a beszámolót az uh-ról :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Én jól, továbbra is semmi rosszullét sem hányás nem semmi nem kínoz :D csuda jól érzem magam és az esti fáradságon kívül nem tudok említeni semmit sem hála istennek.

Jucka gyere a hírekkel, én ma lettem 7 hétes, már csak 4 nap és láthatom a szívhangot. nagyon várjuk mindketten a férjemmel.

Fogászatra bejelentkeztem, 2 hét múlva megyek remélem nem kell sok mindent csinálni, mert 1 évvel ezelőtt rendbe rakattam a számat, és azóta is voltam kontrollon egyszer, bár akkor talált szuvasodás kezdeményeket de betegsége miatt nem hívott vissza én meg máshoz nem megyek az tuti, fogászat terén nem ismerek tréfát :lol:

Egcsi nem tudom mi lehet a baj, én majd szertnék másik vonalzót, a szívhang után, addig jó ez, talán az újat majd látni fogod, ahogy írtam ma vagyok 7 hetes :D és egy téli kép van a vonalzómon világos kék havas fa és egy világoskék babakocsi mutatja a hetek múlását. Na többit a fantáziádra bízom :D
pannik
Budapest
 
 


Sziasztok!
Látom, már mindenki laborba jár :-)
Én is túl vagyok páron, meg az urológián, de nem jöttek rá, mi bajom. Ma voltam a normális nõgyógyászomnál, több mint fél órát voltam bent nála, van egy jó és két rossz hír.
A baba teljesen okés, 5 mm-es, 6+2-nek felel meg, adott képet :-)
Sajnos megvan a csúnya cisztám is a petefészekben, 6 cm-es durván. Valószínû a terhesség hozta ki, jövõ héten újra UH kontroll, figyelni kell.. tilos takarítani, bevásárolni, szigorú fekvés.
Nézett vizeletet és talált benne baktériumot. Csak azt nem értem, hogy a helyi kórházban voltam 'nagylabor'-on, meg urológusnál, mondtam, hogy alig tudok pisilni, fáj a hasam meg a vesém és minden negatív volt, õ meg rögtön rájött és kaptam rá gyógyszert.
Most nagyon aggódok a ciszta miatt :-(
lulu06
Vác
 
 


lulu, drukkolok Neked, mit mondott doki ha fekszel és betartod az előírást akkor mir számíthaszt? felszívódik a ciszta? nekem még nem volt nem tudom milyenek ezek.
Baba hírek viszont jók, ennek örülni kell, legalább vele minden rendben van.
A laboros eset is azt bizonyítja ami a barátnőm fixaideája, szerinte amit nem magánban intéz az ember az pont annyit ér mint amennyit fizetsz érte tehát 0-át. Ezt mindig elmondja nekem, hogy rokona nőgyógyász mellett dolgozik és hogy a sima laborban nem csinálják meg a keneteket csak ráírják, hogy negatív a rákszűrés. ez annyira elkeserítő, egyszerűen borzalmas dolog és a Te eseted is ezt igazolja.
pannik
Budapest
 
 


pannik (meg aki nem örököl rucikat): nézzétek meg teszveszen a baba ruhákat. Én olyan sokmindent vettem a Zsomának. Ruha csomagokat érdemes nézni. Volt olyan, hogy 200-300 Ft-ra jött ki darabja a ruháknak, és nagyon szépeket vettem, szinte tényleg újakat, sőt szerintem volt köztük olyan, amit mi hordtunk először :)
Illetve majd ha érdekell titeket neten egy csomó boltot nézegettem babakocsi, kiságy, meg a többi kellék miatt, és van egy két bolt , ahol jóval olcsóbban meglehet venni a drága dolgokat is ... Mondjuk ez még tényleg odébb van :)

lulu: kitartást és tessék betartani a doki parancsait :)

Én majd csak hétfőhöz egy hétre megyek dokihoz. És akkor már úgy megyek,hogy a labort is meg tudjam csináltatni. És elvileg azt ígérte a doki, hogy még egyszer ránéz a babóra :D
Viszont bejelentekztem már a genetika 12. hetes UH-ra, meg a védőnővel is lezsíroztam, hogy majd 20-án, amikor Zsomával amúgy is megyek, akkor kiadja a kiskönyvet :)

Jaaa és csajok, el ne felejtkezzetek Ti se, hogy a családi adókedvezményt a 91. naptól a magzatra is igénybe lehet venni. A doki ad róla papírt és az kell a munkáltatónak továbbítani.

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Melinda, köszi az infókat. Majd nézegetem a teszveszt, meg az expresszt meg a vaterát is. az üzletes infókat szívesen fogadom, írjad majd kérlek miket hol találtál olcsóbban. köszi

Adókedvezményt én is tegnap számolgattam, hogy akkor mikortól is lehet igénybe venni, még kicsit odébb van, de olvastam róla, hogy a 3-ik hónap után jár, akkor ez pontosan a 91-ik nap. köszi

Védőnőt én is próbáltam hívni, de nem veszik fel, most már keddig kibírom és a szívhang nézés után addig próbálkozok amig fel nem veszik hogy beszéljünk meg egy időpontot személyes talira

a 12. hetes UH-ra nem az orvosod ír ki??? neked kell jelentkezni magadtól????

Egcsi látod a második vonalzómat?? a Tiédre klikkeltem és ott készítettem.
pannik
Budapest
 
 


lulu06: minden rendeben lesz, tarts be amiket javasolt és jó lesz minden meglátod. A babás hírekre gondolj, amik jók!

Csajok: mi a funkciója a védőnőnek? Nálunk nincs ilyen, csak titeket olvaslak, hogy bejelentkeztek hozzá, vagy jártok hozzá.

pannik: ez a megfizetős dolog nálunk pont így van. Szóltam is a háziorvosomnak, hogy ne írjon küldő papírt ingyenes laborra (ami egyébkén jár), mert megyek fizetősbe. Sajnos ilyen világot élünk.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


megérkeztem! :) a csöppségem gyönyörű (nemvagyok elfogult :D ) 2cm-es, szivecskénk csak úgy dübörög, és minden rendben vele :)
sajnos Apa nemjöhetett be velem, lemaradt a nagy élményről. :) én ugye láttam őt ficánkolni, egész baba formája van, viszont a fotón "csak" egy majdnem baba alakú foltocska, úgyhogy Apa szomorú :) de jövőhét csütörtökön megyünk mégegyszer, akkor láthatja őt Apa is :)
legközelebb a 12.héten kell mennem. de addig ugye látjuk a dokimnál. :D
mi még védőnéni, vérvétel dolgokon nem estünk át, csütörtökön beszéljük meg a dokimmal, hogy mi-hogy lesz. sajnos ettől a részétől félek, nembírom a vérvételt :(
lulu! pihenj sokat!
pannik, te meg mázlista vagy :P mondjuk ha kirókázom magam, akkor olyan mintha kicseréltek volna!!!!! :D
molme: rucikat már én is nézegettem....babakocsit is, kiságyat is. de még nemakarok venni semmit! kicsit húzom még a dolgot...de olyan nehéz :) nem tudok elmenni a csöpp ruhák mellett az üzletekben... :D
képet megpróbálok feltölteni a köv. hozzászólásomban :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


no a kép feltöltésre nemtudok rájönni, majd utánanézek valahogy... :) mondjuk csak webcamerával tudom most lefotózni, de így is szééépséges! :D na majd tanulmányozom ezt a feltöltést, és jövünk :)[/img]

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


Pannik
Az új vonalzódat látom! :D
Nekem sincs semmi különös tünetem, a derekam fáj. A fiúknál is a 6. hét után jött a róka, úgyhogy még nem úsztam meg. :roll:

Jucka
De jóóóó! Már én is mennék babamozizni, de az még legalább 3 hét... :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi! gyorsan elrepül az a 3 hét :) amióta babás vagyok csak úgy szalad az idő :) hatalmas élmény az biztos, bár nekem első baba, nagyon élveztem, látom te már rutinos vagy :)
a derekam az nekem is piszkosul fáj, néha menni sem esik jól. :( amúgy én látom mindenki vonalzóját. nemtudom mi lehet a baj. explorert használok. ezek a html-bbcode izék bevannak neked kapcsolva, itt oldalt? :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


Sziasztok!

egcsi: mi mar 9 eve elunk itt (7 ev California, 2 ev Colorado). nem lehet, hogy azert nem latod egyesek vonalzojat, mert maga a site van letiltva nalad? csak egy gondolat...

pruci: de jo hogy lattad a babat! gyors felepulest Petranak!

pannik: jo az uj vonalzod! :)

lulu: sajnalom a cisztat - remelem elmulik magatol! Ne keseredj el! Es az jo, hogy a babaval minden rendben!

molme: en is igy veszem a lanyom ruhait :) persze veszek hozza egy-ket ujat is. Latom Zsombornak 1 het mulva szulinapja van :)

jucka: de jo hogy te is lattad a babot es hogy ficankolt :)

Lanyok, ti is szedultok neha? Nekem minden reggel vissza kell fekudnom, mert azt hiszem, hogy osszeesek... Ez csak azert nem jo, mert teljesen egyedul vagyok otthon (csalad meg egy hetig Magyarorszagon)...

Mindenkinek jo hetveget!



Gőzöm sincs... másik topikban látom a vonalzókat. :roll:
Én nem szédülök, de sokszor úgy érzem teleettem magam, amikor nem is. Vérnyomásod nem alacsony?
Colorado milyen? California itt van ugye a szomszédban, sőt Los Angelesben éltem is egy évet, nekem nem jött be.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


egcsi: irtam pu-t. Ne off-oljuk szet a topikot :)

Egyebkent a vernyomasom valoszinuleg alacsony. De nem tudok teara/kavera meg ranezni sem...



Az én kávéivásom is lecsökkent, pedig én napi kettőt is megittam. Most valahogy nem kívánom.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok :D

itt csodálatos napsütés...bár kint még nem voltam remélem nem fúj a szél annyira mint tegnap mert az borzalmas volt.....tegnap dolgom volt egy másik városban hát ugy kapaszkodtam a kormányban hogy csak na/ nagyon féltem tisztára dobálta az autót/
ma állatkertezünk ha minden jól megy :D megígértük Ádámnak mert szegény nagyon szenved most megint utolsó 2 nap az ovikától/vele együtt én is/ nem tudom mikor szokja meg....

lulu kitartás minden rendben lesz hidd el ...sokat pihenj és semmi megterhelés...

üdv.az újaknak boldog problémamentes babavárást :-)

jucka hát az szuper hogy láttad ficánkolni :-)

kaccso nálunk sincs védönö :(

pruci nagyon jó hirek,... Petrának és neked is jobbulást szegénynek
nem lehet könnyü...de neked sem mivel a legrosszabbkor a legnagyobb rosszullétek idején....kitartás

kintiek hogy birják? ott is terveztek szülni? milyen idöközönként tudtok hazajönni? nem lehet könnyü...vagy meg lehet szokni?

Mindenkinek rosszullétmentes napot :lol:

Évi



evik
 
 


Évi
A kisebbik fiam itt született, most is itt szülök. Én még nem voltam otthon mióta kijöttünk, de a szüleink jönnek szinte minden évben. Én szeretek itt élni, bár a család azért hiányzik. :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hát elhiszem egcsi ,de azert jó hogy a szüleitek ki tudnak menni legalább 1x egy évben nem lehet könnyü...,de Vegas azert izgi lehet :lol:



evik
 
 


Sziasztok!

Pannik, azt mondta az orvos, hogy pihenjek vele, és meg kell figyelni. Abban reménykedem, hogy felszívódik, vagy összemegy. Még annyit mondott, ha megcsavarodik a kocsányán a mérete miatt, akkor baj van. Az elõzõ missed. ab-al végzõdött terhességem alatt is volt egy cisztám, az 45 mm-es volt 'csak', senki szót sem ejtett róla, de rajta volt a papírjaimon. Az 2 hét alatt lement 21 mm-re, mire mûtétre került a sor, már nem is mondák, hogy látnak ott valamit. Akkor inkább az üres petezsákon volt a hangsúly.

Jucka, nagyon gratulálok!!! :-D Mi még csak azt nézegetjük a képen, merre lehet a feje :-) Most sokan irigykedünk rád.. 2 cm.. az már azért nem semmi.. mi még csak ötödakkorák vagyunk :-D

Védõnõhöz bejelentkeztem, nagyon szimpi volt a telefonban.
Én semmit sem akarok még venni, majd a legvégén, de ahogy a nagymamákat ismerem, nem kell sok mindent vennem.. úgyis most építkezünk, pár hónap múlva szeretnénk költözni, most inkább csempe, konyhabútor .. ilyenek körül körzünk.
Viszont neveken gondolkodunk már. Én úgy érzem, ez a baba kislány lesz.. nem tudom miért.
Ma volt egy kis barnám, az lehet a tegnapi rákszûréstõl?
lulu06
Vác
 
 


Sziasztok,

Lulu nagyon drukkolok, hogy felszívódjon az a ciszta és ne okozzon gondot. Bízzál benne, hogy minden rendben lesz és pihenjél. Drukk
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Jucka hát ez szupi lehetett, már nekem is csak 3 napot kell várni és láthatom, remélem férjem bejöhet, előre meg fogom kérdezni a dokit erről mert jó lenne ha láthatná

vonalzó dicsit köszi, igazából Egcsi miatt csináltam, hogy láthassa hol tartok :D
Egcsi szerintem is a html beállításaiddal van valami gond, mert az új vonalzómat úgy készítettem, hogy a html-t nem támogató esetben is látszódjék. Na mindegy, ez legyen a legnagyobb gondod a babavárás alatt, hogy nem látod mindenki vonalzóját, ugyis van az a tábla ott meg lehet nézni mindenki helyzetét

igen szerencsés vagyok, hogy nincs semmi rosszullét, de túl lesztek rajta Ti is nemsoká, drukk a jobb közérzetért és a fájdalmak, hányingerek távozzanak
pannik
Budapest
 
 


Molme: köszi a gyermektámogatásos infót :lol:

Lulu: Kitartást minden rendben lesz meglátod csak pihenj amilyen sokat csak tudsz :D

Evik: állatkert: de szupi a bp-ibe mentek?

Mi kerítést építünk épp úgyhogy nagy a felfordulás :wink: tegnap reggel a hűtőt amikor kinyitottam na jött is rókakoma két adagban szóltam apának hogy jöjjön mert nagyon rosszul vgyok ő meg erre:- :wink: és azért dobáltad el a tojásokat???? én meg erre de drágám azok nem is tojások hanem a rókakoma eredménye :lol: na utána jót nevettünk rajta. Ma csak álmos vgyok aludnék egész nap. A cukromra viszont már nagyon odafigyelek mit eszek :shock:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma vagyok pont 9 hetes! :)
Régen jártam erre, annyi dolgot el kellett intéznem, hogy minden nap este értem haza és már ki voltam purcanva. :(
Csütörtökön voltam nőgyógyászomnál, megemlítettem neki, hogy szokott fájdogálni a hasam, erre megkérdezte, hogy miért nem mentem vissza előbb? Mindenkitől azt hallottam, hogy természetes, ha az elején szúrkálgat a pocak. A lényeg, hogy kaptam rá Utrogestan hüvelykapszulát, amiből reggel 2-őt, délben 1-et, este 3-at kell felhelyeznem. Mondta, hogy az első 12 hétben erre oda kell figyelni, meg, hogy pihenjek sokat ne csináljak semmit. Most egy kicsit elkeseredtem, hogy valami baj lehet, ha nem vigyázok jobban magamra..... :cry: Nektek esetleg van tapasztalatotok ezzel a kapszulával?
Hétfőn bejelentkezek a Magzati Diagnosztikai Központba. Ti is mentek ilyen vizsgálatra? Nekem a dokim ajánlotta meg a védőnőm is. Már várom nagyon, mert állítólag ott 1 órás az ultrahang és nagyon sok betegséget ki tudnak szűrni. A 12. héten kell mennem. Erről valakinek tapasztalat?
Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett. :)

Remélem mindenki jól van a picurkákkal együtt! :)
Puszilok mindenkit, további szép napot!


Kép
mimite
Győr
 
 


Budapestieknek talán érdekes lehet:

http://www.kismamaruhaoutlet.hu

a honlap szerint potom áron lehet találni kismama cuccokat

Erzsébet, mosolyogtam a tojásos sztorin de szegénykém Te tuti nem mosolyogtál. Kitartás
pannik
Budapest
 
 


Szia Mimite,

nekem van tapasztalatom az Utrogesztánnal, ez progeszteront tartalmaz amit a szervezeted is termel ilyenkor ne aggódjál miatta, ez csak egy plusz támogatás a babának. Lombiknál mindig adják, bár van egy sokkal higiénikusabb megoldás is a Crinon gél ami előretöltött kis aplikátorban van és nem kell dugdosni mint az Utrot egyenként és napi 3szor. Én ilyet használok és nekem is egészen a 12-ik hétig kell naponta egyet felrakni. Sőt progeszteron szurit is szúrunk minden nap, már szita a fenekem. Szóval ne aggódjál ezt azért kapod mert a dokid elővigyázatos és vigyáz rátok és ez nagyon jó.

Én még nem voltam semmilyen vizsgálaton :( a magzati diagnosztikai központ hol van??? jövő héten már én is többet tudok majd rákérdezek erre a védőnőnél akit szintén jövő héten addig hívogatok míg fel nem veszi.
pannik
Budapest
 
 


Evi: Allatkert jol hangzik. Mi minden evben megyunk haza. Az elmult par evben mindig 1-2 honapot toltunk otthon. Szerencsere olyan munkam van, hogy barhol tudom csinalni, igy mikor otthon vagyunk, akkor napkozben csalad, baratok, este/ejszaka munka. Faraszto, de megeri. En is itt fogok szulni (Kata is itt szuletett). Nekem jo elmeny volt az elozo szules (ba'ba'val szultem, de nem otthon, hanem korhazban. Volt back-up orvos, ha kellett volna). Most is igy lesz.

lulu: pihenjs sokat es megy a drukk, hogy minden rendben legyen

erzsebet: nagyot nevettem a sztoridon :)

mimite: szerintem a nyaki redo vizsgalatrol lehet szo a 12. het ultrahangnal.

Ma vendegeim lesznek. Vadast es almas/turos pitet fozok.



Szia Pannik!

Köszönöm a bíztató szavakat! Megnyugtattál! :)
Én Győrben lakom és itt van ilyen Magzati Diagnosztikai Központ, de szerintem máshol is biztos van. Eldönthettem, hogy akarok-e menni, mert fizetős, de inkább elmegyek, mert nagyon hasznos. Még én sem voltam semmilyen vizsgálaton, mert vérvételre is csak akkor megyek, amikor kapok időpontot abba a Központba, hogy egyszerre szúrjanak. Mert ott is csinálnak vérvételt meg ugye az ultrahangot.
Remélem sikerül végre elérned a védőnőt!
Engem ő keresett fel, nem is kellett utána telefonálgatnom. :)
Kitartás a sok szurihoz, biztos nem kellemes, de hát a babáért mindent!


Kép
mimite
Győr
 
 


Pannik
De rendi vagy! :D Hogy lehet átállítani azt a html-es bigyót?

Lulu
Remélem a ciszta eltűnik. Barnázás simán lehet a rákszűréstől.

Mimite
Én is úgy tudtam, hogy az elején normális az enyhe pocifájás.
Ez a 12. heti UH jól hangzik, nem tudom itt mit fognak javasolni, mert már nem vagyok mai csirke.(38 ) A fiamnál 3 évvel ezelőtt csak az AFP-t ajánlotta a doki, de azt meg nem kértem, mert megbízhatatlan.

Erzsébet
Tojásos sztori :D Tudom, átélni nem olyan mulatságos., de jövő ilyenkor már nem is emlékszel majd ezekre a kellemetlenségekre. Akkor majd azon aggódunk, hogy eleget evett, aludt, és kakilt-e a drága csemete. :wink:

Mindenkinek van már elképzelése a babanevekről? Nekünk csak lánynevünk van, Bianka/Bella. Apjuk szerint megint fiúnk lesz....azt akarja, hogy Béla legyen az apja után. Nekem nagyon nem jön be a név. :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Mimite, értem jó ez a központ én is úgy vagyok vele, hogy inkább kifizetem csak rendesen alaposan nézzenek meg mindent az a legfontosabb. Védőnő nyavalyás nem vette fel pénteken :D nemhogy ő keressen meg, de mondjuk honnan is tudhatná, hogy én babát várok? a dokim rendelője ku..va messze van innen ahol élünk ezt nem róhatom fel a védőnéninek. na majdcsak összehaverkodom vele ha egyszer felveszi a telefont :D :D
Szuris jókívánságot köszi, de ez már a legkevesebb az elmúlt 8 évhez képest, szívesen szúrunk mert most egy kis életért van és érte bármit

Egcsi: Béla?? nem csodálom hogy nem rajongsz, de végül is szép magyar név, csak mindig az film jut eszembe a Béláról, tudjátok a Béláim amikor mindenki Béla a faluban :D :D :D majdcsak közös nevezőre juttok és tuti lesz egy szép név ami mindkettőtöknek tetszeni fog. Html-es bigyót nem tudom majd megkérdezem a mindent tudó férjemet (mármint a számítástechnikában eléggé otthonosan mozog)

Nekünk az az érzésünk, hogy fiú lesz és a legkedvesebb név amit emlegetünk a Bátor ez mindkettőnknek nagyon tetszik, de ez még nem biztos van sok név a tarsolyban de így szólítjuk egymás között a drágát egyelőre.
pannik
Budapest
 
 


egcsi!
AFP-re nekem is kell mennem, de csak a 15. héten, és az nálunk kötelező!
Bianka/Bella, mindegyik szép név! Neked melyik fiú nevek tetszenek?

Nektek mennyit nőtt a pocitok? Nekem már látszik egy picit..... :D Az lehetséges?
Mellékelek róla képet: Kép Pocakom 9 hetesen :)


Kép
mimite
Győr
 
 


Mimite, huh micsoda helyes poci :D az igen, már egészen jól látszik szerintem, férjem szerint csak sokat ettél :lol: :lol: nehogy megbántódj csak viccel

Mi még nem is készítettünk egy fotós sem lassan el kell kezdni a dokumentálást

Nekem még egyáltalán nem látszik semmi, csak híztam egy kicsit azt hiszem :oops: :oops: :oops: borzasztó jó az étvágyam
pannik
Budapest
 
 


pannik:
Persze, hogy nem bántódom meg! :D
Bárcsak sokat ettem volna.... az a helyzet, hogy nincs étvágyam se, ma szinte minden kijött belőlem. :oops: Én nem hogy híztam volna, még fogytam is, ahhoz képest, amit a védőnő mért 2 hete. (Mínusz 1 kg)
Talán jobb lesz a 12. hét után, és elmúlik ez a hányós időszak.... :?
Legalább neked jó az étvágyad! Maradjon is így!


Kép
mimite
Győr
 
 


Mimite, hát sajnálom nagyon ezt a fogyás meg étvágy dolgot, drukkolok, hogy jobb legyen a 12-ik hét után, sok helyen írják, hogy onnantól akik rosszul vannak megtelnek energiával és megjön az étvágy. Addig is majd én eszem helyetted is, jó? nekem nem gond :D

Madge remélem jól sikerül a vendégeknek szánt vadas meg a piték :D
Nálunk birka pöri van férjem készítette, olyan ügyes a drágám tényleg igyekszik tehermentesíteni, hogy sokat pihenhessek legalább hétvégén.
pannik
Budapest
 
 


Pannik:
Persze, egyél nyugodtan helyettem is, annyit amennyi jól esik! :lol:
Biztos finom lett a birka pöri, tök rendes a férjed, hogy ennyit segít! Sajnos az én párom hétfőtől-szombatig dolgozik és csak este 6 körül ér haza. Vasárnap van csak itthol...... :? Nemigazán tud segíteni.


Kép
mimite
Győr
 
 


Mimite, legalább van munkája, ma már az is nagy szám lassan, ha valaki dolgozhat és legalább vasárnap együtt vagytok egész nap. olyan dúrva, több ismerősünk is nagyon rég óta keres munkát és egyszerűen nem sikerül nekik elhelyezkedni.
pannik
Budapest
 
 


Ezt ismeritek:
http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38

nagyon jót lehet mozizni az éppen aktuális héthez van video meg a leírások is tetszenek
pannik
Budapest
 
 


Nagyon jó az az oldal, amit az előbb belinkeltél pannik! Olyan jó nézegetni!!! :)


Kép
mimite
Győr
 
 


Sziasztok csajok!
Csomó mindenre akartam reagálni, de mire hosszan olvastam elfelejtettem :oops: , most pedig nincs energiám visszaolvasni.
Mimite: nagyon szép az a pocak.
A férjem nekem is megjegyezte, hogy kezdtél terebélyesedni :D , de ha most kezdtem mi lesz ezután. Nekem is nagyon jó az étvágyam és már híztam is 3 kg-ot :oops: .
Panik: nagyon sok mindent megteszel a babátokért, büszke lehet majd a gyereketek rá, igazán jó anya leszel/vagy! Persze nagyon sokan biztos megtennénk csak mi, vagyis én hozzád képest nagyon könnyű helyzetbe vagyok.
Egcsi: ha érdekel, a táblába, amit feltettem, mindenkinek a végére beírogattam azokat a neveket, amik tetszenek :).

Jó azoknak, akiknél ma sütött a nap. Nálunk ma nagy szél fújt, egyik percben esett, a másik percben havazott, utána kisütött a nap.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Egcsi: A html-t a profilodba tudod beállítani, van egy olyan, hogy mindig engedélyezze a html-t és ott az igen-be kell tenni a pöttyöt. A bbcode is be van nekem kapcsolva lehet, hogy az is kell (az nem tudom miaz).

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Mimite
Aranyos kis poci...nekem a hájam takarja, ha gömbölyödik, az attól van. :D

Pannik
Nekem tetszene a Benjamin és a Bálint, apjuknak nem nagyon. A másik két gyereknél is hosszas huzavona után lettek meg a nevek. B betűsnek kell lennie a vezetéknév miatt, családi hagyomány.... :roll:

Kaccso
Köszi, kipróbálom. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: