Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok....

Judit: mesélj magadról többet és az uh-ról :)

Dike: 19 szer 8mm petezsák???Azt írtad???grav 6 hét igaz???Nem értem a dokidat, már lennie kellene ott valaminek szerintem!!!!!
Hát és mit mondott???Kontrol mikor????


Holnap 1 kor-uh, alig várom már :) Drukkoljatok :)
csip-csip18
 
 


csip
Megy a drukk!!! :D

dike
Bercimmel az 5. hét végén voltam az első UH-on, és a petezsákon kívül más nem látszott! Mikor mész kontrollra? Jövőhéten? Addigra talán már a kis szíve is pulzálni fog! :) Ne stresszeld magad! :wink:

migej
Üdv közöttünk! :) Gratulálok a jövevényhez! :D Első baba lesz?

Lányok
A táblázatot fogom ám majd frissíteni, csak jelenleg el vagyok havazva.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Dike,szép nagy petezsákod van,szerintem a következő alkalommal már ott fog dobogni a kis szív!
Csip, én halványan barnázom,szedem a progihiányra a duphastont,andrejja szavai kicsit megnyugtattak.Valószínűleg egy kis hormonváltozás.Holnapra megy a drukk.

Judit,üdv itt :)


Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 

 
 

Szemi: és azt orvos írta fel neked????
csip-csip18
 
 


Ma megjártam a dokit, láttam pulzáló szívecskét, olyan jó volt. Levettek egy csomó vért is. Picur mérete kb megfelel a korának, majd a 12. héten pontosan belőjük a korát.
(Számítás szerint 7+5 vagyok.)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


vki
Gratulálok! Olyan jó ilyet olvasni. :D

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


viki!! itt is gratula!!!

csip-csip! igen jól írtam mindent,úgy ahogy te is kérdezted.pedig nem látott basszus semmit. kedden megyek győrbe na majd ott megmondják a tutit. holnapra drukkkk_!!!!!

KépKép
dike
 
 


Vki én is gratulálok a dobogó szívhez!

Csip, terhessége(i)m idején kellett szednem 12.hétig,utána már átveszi a szerepet a méhlepény, ő fog termelni progit.
Elvileg a 14.naptól,peteérés környékén kellett elkezdenem.Lehelnél elvonalúskodtam,amikor 6.hétben voltam,akkor kezdtem el szedni,de nála semmi nem volt, még halvány se. De az elsőnél volt :cry:
Most is 3x1 kell szednem.
Kérdezzél rá a dokidtól,hogy mit ajánl.

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Sziasztok!

Lányok! Köszönöm a gratukat mindenkinek! :lol:

Szemi!
Tök jó, hogy iker vagy! Én mindig is csodáltam az ikreket...érdekes dolog... :D Nekem a dédpapám volt iker (egypetéjű), úgyhogy van/volt a családban. Az én babáim elég messze vannak egymástól (doki is mondta meg láttam) szerintem kétpetéjűek...

Dike!
Még nem kell aggódnod! Minden rendben van nálad.
Igen, spontán ikrek.

Csip!
Én is barnázok...néha elmúlik, de mindig visszatér...
Duphastont szedek 3x1-et. Szerintem sem olyan nagy gond, bár jobban örülnék ha nem volna!

Vki!
Gratulálok! :D

2napja elkapott a hányinger, meg extra fáradt vagyok...semmi energiám semmihez :roll:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


zsófi! mi tök egyidősek vagyunk:) nekem még nincs hányingerem.

KépKép
dike
 
 


ja még se bocsi, hiszen neked már embriók is láthatók voltak, csak a vonalzód tévesztett meg.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Nem első gyerkőc, harmadik, van egy 10 éves fiam és egy majdnem 6 éves kislányom.
Uh: 13 mm Crl-t mértek múlt héten, szívhang is volt, betöltött 7 hét volt, tehát most 8. lassan el kéne jutnom dokihoz, csak jelenleg két helyen is dolgozom, azután pedig két gyerkőc vár haza, elég nehéz rá időt szakítani, de lassan muszáj.
Másrészt épp elég orvosi procedúrát éltem én már át a kettővel, így most halasztom, amíg tudom.
Ezeket az ábricskukat itt alul hogyan készítitek? Én is jelelölném már kinn lévő gyermekeim korát, és a bennlévőét is:), csak tippem sincs hogy hogyan kell.
Szuper most pihizni kicsit, a jövő hetem laza lesz végre. Aludhatok!!!!!

Judit

Kép

Kép

Kép
migej
Pécs
 
 


Dike!

Asszem 1 nap van köztünk! Én jún.23-ra, Te 24-re vagy kiírva nem? Bár a vonalzónk tényleg mindig egyformán jár... Csak a hátralévő napoknál ír 1 nappal kevesebbet nekem.
Nyugodj meg a baba miatt!!!
Pont nézegettem a régi uh-s képeinket a tesómét is (neki 3 gyereke van) meg az enyémet is, és nagyjából a 6. héten voltunk minden gyerkőccel először uh-n és nem mindegyik egyforma! Van amelyik már tök jól látszott, van amelyiknél petezsák.
Szerintem nekem amúgy is előbb volt peteérésem mint 14. nap (12 körül). Amúgy pont azon gondolkodtam, hogy van doki amelyik 10-12.héten veszi észre az ikreket, látod az enyém már a 6. héten...Pedig nagyon messze vannak egymástól! És az "A"baba amelyik a hegemen tapadt meg, sokkal jobban látszódott, azt én is egyből észrevettem. A "B" babát jópár doki nem találta volna meg(főleg ha leragad a jobban látható babánál). Az volt a mákom, hogy nagyon körbenézett a méhembe és vagy 15 percig vizsgált.
Szóval bízz a rutinosabb dokikba ott a Kaáliba (ha jól tudom oda mész) és fel a fejjel! Biztos ott a baba! :D

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Csip,várunk a hírekkel!

Judit, valakinek a vonalzójára rákattintasz, majd a gyerekeid korát beállítod.Kapsz (lesz) egy html vagy bbcode, ezt a profil menüdben az aláírásodhoz beillesztesz,ahány gyerek,annyi beillesztés.Nekem csak a bbcode-t engedte.Remélem,mindent jól írtam le.
Hogy bírod a 2 munkahelyet,2 műszak?Én kilennék az biztos.
Gratula a szívhanghoz!
Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Szemi!
Hát én akármit illesztek be akárhova, nem akarja a profilom elfogadni. Lehet, a párom majd segít.
A munkákat egész jól bírom, a helyzethez képest, néha amúgy is nehéz volt, ill. volt most is pár nehézkes, álmos napom, de vigyázok magamra, igyekszem nem túlterhelni magam. Amikor pedig tudom, pótolom a hiányzó pihenést. Van, hogy este 8-kor fekszem a gyerekekkel. Hát így.... :)
De gondolom, neked sem egyszerűbb, pici gyerek után kell futkosnod, az enyémek már elég önellátóak, csak a kicsit kell kísérni oviba, és érte menni, a nagyfiú már egyedül közlekedik.

Judit

Kép

Kép

Kép
migej
Pécs
 
 


Mégis sikerült! Köszi.... :)

Judit

Kép

Kép

Kép
migej
Pécs
 
 


migej, üdv köztünk :)

Én ma elég fáradt vagyok, csütörtökönként járunk Pestre Zsófival a beszédjavítóba, persze vonattal, mert úgy buli neki, hát érzem a hasam rendesen.
Megyek is pihenni :)

csip, várunk!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


migej, tényleg, milyen nagy gyerekeid vannak már :) De jó lesz újra babázni :) Hát nálunk a "nagy" még azért igényel minket.. :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Migej, üdv itt és gratula a kistesóhoz!

Zsófi, nem is tudtam, h az ikerterhességet nem szokták csak később észrevenni. Milyen érdekes!

Csip, mi újság?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ja, köszönöm a gratulációkat! :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Jó reggelt!

Olyan rosszul vagyok ma reggel, hányinger ezerrel :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok....

Itt vagyok, de ki sem láttok a könnyei miatt :cry: :cry: :cry: Hajnali 5 óta, nem bír a párom sem megnyugtatni.Ő elment dolgozni, Én ma valahogy elintéztem, hogy ne menjek....
Rövid leszek...
Fél8kor már nagy csunya darabos vérzésem volt....orvos egyből behivot, mondta kezdjek az uh-n, hogy sürgős vagyok. Fél órát várattak...Bementem, 10mm CRL szívhang mozgás nélül, hasin aztán hüvelyin is ez volt...nem menthő...páromat és anyut hívtam zokogva....anyu bejött párom melozot és folyamatosan hívtam ha megtudtam valamit.10kor felvettek, mint beteg, és n11kor már a mütőből ki is toltak.....Bejni, ezért nem írtam elöbb, nem akartalak felkavarni....2 kor jött és azt mondta az orvos, hogy sejti mi lehet a gond.....mivel mind a 2 nél a baba halt el, valószínűleg valamit nem jól tudd megszerezni magának a mnyh-ból.....anyagcserémmel van a gond...én rosszabbra gondoltam, hogy nem eléggé érős a méhen vagy a sejtjeink, de akkor megsem foganhatna.......teljessen megdöbbentünk, mindenre gondoltunk csak erre nem-.....de biztos valami nem termelődik a szervezetemben amennyinek kellene, akár még a pajzsmirigy is lehet....Szóval ezt gondolja....4hét múlva kontroll(elsőnél 6 hét volt), és készüljek küldd tovább vizsgálatokra.....Nem tudom addigra felépülök-e....meglátjuk....azt hittem ez állom, egyszerűen nem tudom elhinni....
Most átkel az egész életemet rendeznem elkezdek egy sulit vagy tanfolyamot, hogy a szoliban a 15 órát-kitöltsem valamivel, mert ott lesz nehéz.....Páromról nem beszélve....Nem tudok semit....
Most elköszönök, mert itt most nem tudok lenni, ne haragudjatok....
Jövök remélem, és hallani is fogtok rólam igérem...De ezzel az utsó hozzászólásommal többet nem akarok erről beszélni.

Vissza olvastam és nagyon aranyosak vagytok, de most nem tudnék maradni nem akarok babáról hallani....bocsánat...
csip-csip18
 
 


Ó, Csip, nagyon sajnálom... :cry:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Csip, nem találok szavakat :cry: :cry: :cry:
Én is nagyon-nagyon sajnálom.
Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


csip, sajnálom :( Fel a fejjel, remélem a kontroll utáni kivizsgálások után hamar lesz egy kisbaba a hasadban, aki 40 hétig ott is marad!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyorsan, utána rohanok melóba.
Voltam UH-on (dokinál nem még). Ez van a papíromon:
Egy intrauterin 16 mm-es petezsák, benne szikhólyag.
3 mm-es embryotelep, életjelenség kimutatható.
Az uterus környezetében kóros nem látható.

Dg: Grav s 6


Van egy 6 hetes babám! :D :D :D :D
Bocsi, de most ennyire futotta. Majd holnap jövök. Kép Pocaklakóm

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


szóval most megint nagyon félek!!

zsófi! ez az, h nekem a 11.napon volt pém, azaz a fogantatás, ugye a lombiknál tutira tudom..5+6 de a doki 6 hetet írt a papírra még semmit nem látott, se szikhólyag, se embrió, se szívhang.kérdeztem h még nem látni embriót? azt mondja az még olyan pici h nem :shock:

de akkor nektek miért? most itt van nammada is példaként, 6 hetes és 16mmes a petezsákja, nekem meg már 19mmes a petezsák és még sincs semmi. miééééééért?????kérlek válaszoljatok!

csip-csip!!! nagyon nagyon sajnálom, átérzem,kitartást kívánok, borzalmas lehet.kívánom h minél előbb újra sikerüljön, és sikeresen ki tudd hordani!

jajj istenkém én is nagyon félek!

migej! gratulálok neked!!!!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok,

Még a fórum indulásakor próbáltam becsatlakozni, de a sok munka mellett ritkán tudok jönni.
Na de lesz ez másképp is :D

DIKE,
most miattad vettem az erőt hogy írjak. Nyugodj meg minden rendben lesz. Nekem 6+1-en üres petezsákom (13mm) volt, aztán 6+4-en (petezsák kb 20mm.) még csak egy icipiciri szikhólyag látszódott, és 7+1-en meg volt a baba a szívdibidobival :D
Úgyhogy nem ám elkeseredni, ott van ám , csak biztos később volt peteérésed. puszi

Kép
yoella
 
 


yoella! ez a baj, h nem volt későn.mivel lombikom volt pontosan tudni h a 11.ciklusnapon már megvolt a megtermékenyítés!:(

KépKép
dike
 
 


Csip-csip, nagyon sajnalom! Sikerulni fog, bizz benne. Nekem egy eve szeptemberben volt egy vetelesem, majd ra 7 honapra ujra teherbe estem - mehen kivuli volt. Eltavolitottak a bal oldalo petevezeteket is. Akkor ugy ereztem, vege a vilagnak :(. Nem gondoltam a babara, de szep lassan rendbejottem testileg is, lelkileg is, es 4 honap elteltevel ujra teherbe estem.
Sok erot kivanok neked, tegy mindent a sajat ritmusodban es csak magadra hallgass, legbelul.

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


Sziasztok!

Nammado gratula a manókához!

Yoella üdvözöllek!

Ma elmentem a dokihoz, igaz jövő szerdán kellett volna,de ez a barnázás idegesített.7mm, dobogó szívű babóka van.Most hüvelykúpot 3x2,és a duphastont kell szednem.Két hét múlva ismét vissza kell mennem,remélem addig mérséklődik ez a barnázás.
Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


szemi! gratulálok,de szupeeeer!!

KépKép
dike
 
 


Csip
Sajnálom :( Remélem, mihamarabb rendbe jössz, és újra jó híreket hallhatunk rólad! Most sok-sok erőt és kitartást kívánok!

dike
Légy egy kicsit türelmes. Én is épp csak átléptem azt a határt, hogy pulzálni kezdet a kis szíve, ez még nem igazi szívhang. Remélem, hogy a következő kontrollon minden rendben lesz!

szemi
Én is gratulálok! :D

Zsófi, Panndi
Hogy vagytok?

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Sziasztok.
Bocs hogy csak így belekotty.
De tudom milyen az számolgatni és idegskedni.
Dike.
Az sem mindegy, hogy honnan nézi a doki, nekem a kisfiamnál, egyik nap épp csak petezsákot látott, másik nap dobogott a szive, rendes nagy babával.
Ez doki függő is, meg vizsgálatfüggő.
Hidd el a dokik megmondják a frankót, ha nincs remény, ehhez értenek.
Lesz ott minden, nyugi.
Te biztosra tudod a napot, de mások nem, az egy dolog hogy a gép mit mér.
Ne idegeskedj nem tesz jó.
Egy reménykedő, de nagyon problámás... már anyuka.
Kétszarvú méhhel.
babaszett
 
 


Sziasztok!

Csip!
Sajnálom! :cry:

Dike!
De a petezsák mitől nőne??? Biztos van ott valaki :D Mikor mész legközelebb uh-ra?
Babaszettnek igaza van!

Nammando!
Köszi, vagyogatok...csak az álomkórtól meg a hányingertől nehéz szabadulni...
Gratulálok! Gyönyörű a kép :D én úgy sajnálom, hogy nem adta oda a dokim a picikről a képet :cry: De mikor 8-án megyek a következő uh-ra, akkor elkérem tőle, mert elrakta megmutatni a főnökének...

Szemi!
Gratulálok! :D

Vki!
Általában a nagyon jó ultrahangos dokik azért észreveszik ám már korán az ikerterhességet...

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


zsófi! kedden megyek!

KépKép
dike
 
 


Jó reggelt!

Köszi, én is megvagyok, csak folyamatosan fáradt vagyok vagy émelygek.

nammado, örülök, hogy minden oké volt :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Látom, történnek a dolgok.

Csip: Nagyon sajnálom, ha a végére jársz az okoknak, biztosan legközelebb sikerül. Bár gondolom ez most nem vigasztal.....

Dike: Szerintem ha nincs gondod és megvannak a tüneteid, akkor nem lehet probléma. Az uh valóban csak egy idő után tud pontosan megmutatni dolgokat, pl. szívhangot sokszor csak a 7. hét után. Pont így vannak most a tesómék, izgulnak, mert nem volt még látható semmi, de szerintem amíg nincs vérzés és a kismama várandósnak érzi magát, addig az is. :D

Amúgy a "nagyok" is igényelnek engem, csak már nem kell emelgetni, öltöztetni, altatgatni, helyette más tennivalók akadnak.

Ma heverészős, kis házimunkás, nagyot sétálós napot tartok, és egyik sem kötelező, akár megtehetem, hogy fel se kelek. :lol:
Olyan ritká adatik ez meg.

Pénteken megyek uh-ra, aztán kéne orvoshoz is, de még dilemmázok.

Judit

Kép

Kép

Kép
migej
Pécs
 
 


Ma egy kicsit én is elkezdtem vérezni, doki azt mondta, feküdjek, pihenjek sokat.

:(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


panndi_!!!! fuu akkor nekem tényleg sokat feküdj kérlek vigyázz magadra!!!!!

KépKép
dike
 
 


tegnapelőtt és ma barnáztam, de ez egyszeri, és most is a reggeli cuccal együtt jött ki amit nyomok gélt fel(ami progeszteron, de viszont fehér mikor felteszem). na és most mentem wcre és ahogy kitöröltem nyúlós nyákos barnás meg az a gél jött ki..mi lehet?:((

és a tegnapelőtti szinte fekete volt!:(( amugy az egyik baba az h távozik amelyik nem tapadt meg?

KépKép
dike
 
 


csajok elmentem Fehérvárra az ügyeletre mert nálunk nincs nőgyógyászati, és egy nő vizsgált meg,kézzel semmi rosszat nem látott,nem látott barnázás nyomait,vérzés nyomait,minden ok, majd uhuval is megvizsgált éééééééss van egy 6mmes babám, jó szívműködéssel!!!!juppppppppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
boldogsáág van!!!!!!!!!!!!!! Laughing

KépKép
dike
 
 


dike
Örülök! :D Látod, semmi gond! :) De azért pihengess, és majd látogasd meg a dokidat, és dobd fel neki ezt barnázás dolgot. Nem lehet, hogy a krém (vagy gél), amit használsz barnul meg?

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


én is erre tippeltem, de vki szerint a progeszteron nem szineződik el.passz h mitől van,majd mondom kedden a kaáliba, de eddig csak 2 alkalommal fordult elő, és csak akkor mikor kijött ez a él anyag.
annyira örülök!!!!

KépKép
dike
 
 


engem, ma reggel a kaáli ébresztett, h nem e lenne baj ha holnapi nap helyett inkább szerdán mennék, mert nagyon sok a beavatkozás.hát mit mondhattam volna....csak így a párom pont nappalos lesz, pedig nagyon szerettem volna ha bejön uhura:((
szerdán 11 45re megyek így.

KépKép
dike
 
 


Dike, hurrááá,gratulálok a babához!Mindjárt itt lesz a szerda!!Későbbiekben a doki nem veszi fel dvd-re az uh-un látottakat?Nekem,mondja,vigyek dvd-ét és felveszi,ez benne van a terhes.gond.díjban,így a párom is meg tudja nézni itthon.

Panndi, remélem elmúlt a vérzés!Pihenjél!(Tudom,könnyű mondani,2 gyermek mellett).

Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


köszönöm a gratulációt! hát majd a magándokim megkérdezem, ha megyek hozzá 20.án itt a kaáliba nem hiszem.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Halkan, de csatlakoznék én is, ha bevesztek.
Jún. 24-re várom a második babámat, van egy 1 éves kislányom. Szép erős pozitív volt a tesztem, de dokinál még nem voltam, nem akarok túl korán menni :).
Minden babavárónak boldog babavárást!
Zsoka
zsoka83
Pécs
 
 


dike, gratulálok :)

zsoka, üdv köztünk :)

Vérzés délelőtt volt, azóta nincs. Holnap lesz kemény, Apa dolgozni megy, két gyerek itthon.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék én is hozzátok. :) Bár kicsit félve, mert 2 éve amikor pozitivat teszteltem csatlakoztam rögtön az egyik topikhoz, aztán pár hét múlva elment a baba. :( Azóta próbálkozunk. A tapolcai Kaáliba jártunk már, mert nem akart összejönni. Volt 2 inszemináció, amik nem sikerültek. Az orvos azt mondta ne probálkozzunk tovább inszemmel, mert csak húzzuk az időt vele, na meg a korom miatt is sietni kellene. Szeptemberre ki is írt lombikra, de eltoltuk a férjemmel inkább januárra. És képzeljétek milyen meglepetés volt, hogy spontán sikerült. Múlt héten voltam is orvosnál, mert nagyon félek, meg görcsölt is nagyon a hasam. De minden rendben. 6+5napot írt kedden a papírra. Szívhangot nem mondta, hogy látott. Jővő kedden kell újra mennem. A kalkulátor szerint junius 24 a szülés várható ideje. Na de még nem merek örülni. :(
Magamról: 39éves vagyok és van egy 18 éves lányom. Tehát szinte olyan, mintha első baba lenne. :) A férjemnek még nincs saját gyerkőce, ezért küzdöttünk annyira érte.


Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: