Új privát üzeneted érkezett!

Maccs,ja hogy te még ma is teszteltél :wink: most nézem a dátumot

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Xtina
Édes a kutyus!

Évi
Ne érintkezz a macskákkal :arrow: ne nyalogassad, ne puszilgassad. Macskázás után alapos kézmosás!

Szivvi
Szerintem, arról lehet beszélgetni, ami foglalkoztat bennünket.



Jók a képek :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Fönököm ajánlata
Ha úgy érzem, menjek vissza az ünnepek után dolgozni. Csinálnám az oktatást (medikusképzés+indul februárban egy szakápoló képzés).
Anyagilag jobban járnék, mint a táppénzzel :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 

 
 

Ircsi,pontosan mi is a foglalkozásod?
És hogy döntöttél?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kép

Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


evilany írta:Ircsi,pontosan mi is a foglalkozásod?
És hogy döntöttél?


Ahogy most érzem magam, elvállalom...
Orvos vagyok :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Váó ...nem is sejtettem...orvos,szuper. Kórházban,klinikán dolgozol? Szakorvos vagy?
Hát ha csak a H1n1 miatt nem gáz bemenni az intézetbe...állítólag nálunk egy csomó van most is. :?

Képeket köszi :wink: lassan megismerjük egymást.Ezek frissebbek v.az avatar?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


8 éve volt az esküvőnk :wink:
Az avatar az újabb kép. 15-20 kiló minusszal élek most :wink:
Klinika...aneszt-intenzíves szakorvos.

H1N1: én nem tartom másabbnak, mint a sima influenza-járványt.
Mo-n van ebből ekkora pánik. Se tőlünk kletebbre, se nyugatabbra nincs ekkora cicó belőle!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Nem mondod...én meg intenzív betegellátó szakápoló :wink: össze is dolgozhatunk :D na jó csak vicc volt.
Nálunk tényleg most is többen vannak gépen h1N1-el...nem tudom mit gondoljak róla.A lányok már be vannak oltva.Muszáj is volt.
A férjed is orvos?

Gondoltam h.az avatar a frissebb,sokat fogytál,csini vagy!

Hát én nem járnék jobban a melóval,mint tp...de nyilván Te is tudod,mi súlyos (szó szerint is...)betegeket emelünk,forgatunk,húzunk feljebb,trachealeszívás,tisztázás,egyéb finomságok,helyszíni rtg-ek,vegyszerek,fertőtlenítőszerek. A legjobb az volt mikor már terhesen épp egy fertőző beteg után volt fertőtlenítés,és perform-ozás volt,úgy hogy bent voltunk :shock: hát köszi. És ha felajánlanának egy könnyebb munkakört,mondjuk recepció(amit ugye nem tettek,ezek az állások telítve vannak nyilván) akkor annyival kevesebb lenne a bérem,ITO-s,du-s,éjszakás,ágymellettis pótlék nélkül,mint most kb a táppénz lesz...
Bár nem mondom hogy nem fura itthon....de majd belejövök.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Evi, igen, családi házban élünk, de sajnos meg van ennek az ára. Úgy esett, hogy sajnos túl sokan haltak meg a családban, és túl korán örököltünk túl sok embertől. (Persze hitel is kellett, nem hercegi család)
Úgyhogy laknánk inkább albérletben, és lenne apukám, anyai és apai nagyanyám, nagyapám, anyósom, apósom, keresztapám stb... :( :( :(
A közvetlen rokonságból már csak anyukám van, keresztanyám, és pár unokatesó.

Kép
xtina75
 
 


Kép

Macsekok :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Hát Evi, a munka nem semmi, nem csodálom, ha otthon maradsz. Le a kalappal az eü dolgozók előtt!
Nekem egyszerű dolgom van: ülök a sejhajomon egész nap (irodai meló). Multi, nagy a hajtás, de ebből meg most van felmentésem :)

Kép
xtina75
 
 


Évi
Sebész :wink:
Fizetésem az ügyeleti díjak nélkül is jóval több lesz, mint a táppénz. És az oktatás az heti pár óra csak :wink:

Xtina
Nálunk már csak a férjem apukája él :cry:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Évi
Éjszakás, délutános pótlék akkor is kiesne, ha dolgoznál. (nem lehet terhest délutáni, éjszakai műszakba beosztani!)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi,a te macskáid? :shock:
Hogyhogy több lesz a fizu,nem értem. A táppénz a tavalyi átlagkeresetből van számolva,amibe minden beleszámít,pótlékok,jutalmak stb...akkor végülis olyan nagy különbség nincs,legalábbis nekem! Neked miért?
(úgy lett kiszámolva nekem,hogy tavalyi adóbevalláson szereplő bér osztav 365-el,szorozva 30-al,annak a 60%- és abból már csak adót vonnak,18%....az egy havi tp.elvileg.Remélem nem tévedtünk.)

Xtina,megértelek....ilyen áron...
nálunk Mikinek anyukája van csak,nekem élnek mindketten de apukám súlyos beteg. :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


lombikbaba írta:Évi
Éjszakás, délutános pótlék akkor is kiesne, ha dolgoznál. (nem lehet terhest délutáni, éjszakai műszakba beosztani!)

Ja igen,azt tudom.Épp ezért nem dolgozhatnék az ITO-n,hisz ott 12 órás a munkarend is. Ebből kiindulva kiesne az ITO-s pótlék is,ami br.30...és így tovább.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
"A munkáltató nem szüntetheti meg rendes felmondással a munkaviszonyt a terhesség, a szülést követő három hónap, illetve a szülési szabadság időtartama alatt. A munka törvénykönyve kimondja, hogy a nőt terhessége megállapításától gyermekének egyéves koráig éjszakai munkára, illetve túlmunkára (készenlétre) nem lehet igénybe venni. A terhes, illetve a szülő nőt 24 hét szülési szabadság illeti meg, amelyet úgy kell kiadni, hogy négy hét lehetőleg a szülés várható időpontja elé essen. A terhes nő kezdeményezheti áthelyezését és az új munkahely, munkakör kiválasztásához szükséges a terhes nő beleegyezése. Az áthelyezett nő keresete nem csökkenhet"

Alap+munkahelyi pótlék+illetménykiegészítés megmarad.
Ha táppénzen vagy nem jár: étkezési utalvány, üdülési csekk, ajándék utalvány...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Csak majd arra kell figyelni, hogy a GYED-ünk alapja a 2010-es jövedelmünk lesz! (ha aug-ban szülünk, 24 hét TGYÁS...és 2011-ben igényeljük a GYED-et)

Osztályon, műtőben én se dolgoznék :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Pff na tessék,ezt nem tudtam!! Hát,mindegy. Legfeljebb ha lejár a 12.hét megkérdem van-e könnyített munkakör? Addig most már nem..

Na megyek tv-zni :)
A cicák a tieid?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Macskoszok... eddig ők pótolták a gyereket... :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ja ja,nálunk is...ezek szerint nálatok is bent vannak lakásban? Szépek,talán testvérek? Az enyémek is így ölelgetik egymást. Nálunk a nagyobb a whiskas cica,ő 2.5 éves,és úgy találtuk hogy magányos ezért 1 évre rá hoztunk neki kispajtást,ő nevelte fel,(annak ellenére h.fiú...)a vörös a Jancsika,1.5 éves. Egész kicsi volt mikor idekerült.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok, szívesen csatlakoznék én is hozzátok!

Én külföldön élek, 27 éves leszek februárban. Más topikokban írogatok lassan 1 éve de szeretnék olyan helyen is írni ahol hasonló korú kismamák vannak, így nem kell régi oldalakat visszakeressem tünetek miatt :oops: (Bettikével már ismerjük egymást)

Mi 2007 decemberében kezdtük a babaprojektet. Akkor hagytam abba a fogyigátlót. Augusztusban egy uh során a doki azt mondta, valószinű nincs ovulációm, vegyek LH tesztet 12-14-ik napi tesztek negatívak voltak. Persze a teszteket ő 3 hónapig ajánlotta és ha nem lesz baba irány a szegedi kaáli. Én nagyon magam alá kerültem és nem akartam elhinni, hogy velem gond van. És többet nem teszteltem. Decemberig rágtam magam, akkor kitörtem és el akartam költözni otthonról mondván a férjemnek, hogy nem vagyok teljes nő, adok neki időt döntsön, hogy akar-e velem élni. Reakciója, hogy én dilis vagyok, hogy gondolok ilyesmire ő így is szeretni fog. Januárban elhatároztam elindulok Szegedre.

Akkor csatlakoztam a babanethez, újra vettem teszteket, mert mit is mondjak az orvosnak mi a bajom. Erre olyan + LH tesztem lett, hogy csak ámultam. (Akkor rájöttem, hogy az augusztusi tesztjeim azért voltak negatívak, mert éppen akkor volt 32 napos ciklusom - azóta sem volt ilyen hosszú). Sírtam örömömben azonban hiába voltunk jókor együtt baba nem volt és már 2009 január vége volt. Ekkor végre rászánta magát a párom is és elment ő is vizsgálatra. Könnyes szemmel jött haza, hogy oligoastenozosperia a diagnózis (kevés spremium szám és lassú mozgásúak). Elment urológushoz de nem kaptunk okot ami kiválthatja. A kezelés amit kapott nem ért semmit és amint láttam nem igazán kezelhető ez a probléma. Ekkor ő zuhant magába és hibáztatta saját magát.

Végül alapos beszélgetés után augusztusban időpontot kértem a szegedi kaálitól...október elejére kaptuk. Végül 2 konzultáción voltunk (az általános elsőn és utána uh + bakterológia és spermiumvizsgálat). Kicsit nem voltam biztos, hogyan fog lezajlani a lombik és mennyi időre kell Szegeden szállást keresnem, ezért úgy döntöttem majd január végén, vagy február végén indítok csak. Addig még elmegyünk és megkérdezem pontosan, hogyan is fog történni az egész.

Erre december 4.-én nem jön meg az amúgy elég pontos havim, nem is sejtettem, hogy oka lehet. Bár mindig titkon reméltem, hogy egyszer megtörténik. Este azonban volt egy barnázás (előtte való este keksz után is barnás volt a kifolyó akármi). Emiatt én már 4.-én reggel szépen betettem a betétet, amin lett este egy barna nagyon kicsi folt. Másnap a betét száraz maradt, ugyanúgy mint harmadik nap is. Ekkor kezdtem reménykedni. Ciciim kemények voltak, fájtak és este nem tudtam ráfeküdni az amúgy sem nagy ciciimre.

A tesztet nem mertem elővenni, megvártam a 32. napot is és 33. napon reggel remegő kézzel csepegtettem a pipimet a tesztre, ami azonnal 2 csíkos lett. Nagy lett az öröm itthol, azonban nagyon hitetlen voltam. (Vizsgálatok során a TSH 3,5 és 4,21 is volt ezért endokrinológus segítségét kértem, hogy 2 köré vigyük le a lombik miatt - amúgy az anti TPO-m és Tg-m magasabb mint kellene) A TSH-m miatt azon a héten vv-re kellett mennem egy magán laborba igy kértem a HCG-t is. DPO.19-én 2.482 mUI/ml lett, tehát terhesség bizonyított.

Nálunk leginkább csak magán rendelés van így még nem mentem dokihoz, mert csak a pénzt kérné el látni úgysem látna semmit. Az elmult 2 évben úgyis olyan sokat sírtam és szomorkodtam, hogy most azon a véleményen vagyok ha jönni akart csak igy magától akkor elég erős kell legyen ahhoz, hogy meg is szülessen.
Szülni ha sikerülne szülővárosomban szeretnék, mert anyukám ott a szülészeten ápolónő. Ő már beszélt is a főnőkével aki azt mondta az ünnepek előtt vár uh-ra addig úgysem sokat látnak.

Titeket olvasva megnyugodtam, nagyon aggasztót a gyenge hasfájásom, látom másnak is van :D amúgy semmi más tünetem nincs. Ez életem első terhessége és kész csoda, hiszen orvosilag a spontán babára való esélyünk nagyon kicsi volt a férjem problémái miatt.

Amint látjátok "bőbeszédű" vagyok és szeretnék aktívabb tagja lenni jelenlegi topikotoknak ezért megpróbáltam az eddig felhozott témákról alkotott véleményem, tapasztalatom megosztani.

a H1N1-ről itt is sokat beszélnek és itt sem tudják a kismamákkal mit kezdjenek

És ime az én tesztem én nem teszteltem többet, mert a vv-ben levő HCG szerintem megnyugtató értéket mutatott
Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia melisch,

Hát nem semmi belépő, üdv itt köztünk! Kismamáknak ilyen megható történeteket... majd' el sírtam magam :lol: :lol: :lol:

Gratulálok!!!!

Kép
xtina75
 
 


Szia melisch,isten hozott,bizony nagyon egyértelmű a teszted!! Gratulálok!! Egy igazi karácsonyi csoda és ajándék!!!
Pontosan hol is laksz?

Nekem is szint az egyetlen tünet a mellfeszülés,fájdalom,főleg éjjel. De a hasam is sokat fájdogál,ami valóban ijesztő tünet,de talán normális. Biztosan nő és fejlődik a baba.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


xtina75 nem akartam senkit megsiratatni :oops:

Köszönöm a gratulációitokat sajnos az előbbi írásomból elmaradt, hogy minden kismamának kívánjak boldog babavárást!!!


evilany Én Romániában lakom. Tüneteid nagyon hasonlóak az enyémekre, bár én pont egy héttel vagyok "fiatalabb" kismami 8) Éjjel én is éberen alszom és fájdogál a pocim, de nappal is van, bár ma enyhébb volt de most erősödik. Én is abban bízóm, hogy nő a baba és alakul a méhem

Kép
Kép
melisch
 
 


Semmi gond, Melisch, szerintem a hormonok... még egy Michael Jackson számon is tudok sírni (a meghatottságtól) :lol: :lol: :lol:

Kép
xtina75
 
 


Xtina,ne is mondd....
Egyik nap volt az a reklám a tv-ben amikor az apuka elmegy a suliba a kisfiáért,és elbújik az újság mögé aztán mikor kiles mögüle a kisfiú örül...na ezt néztük,Miki azt mondja "ez mekkora sz*r.." Mire én:"tényleg?Én épp azt akartam mondani hogy milyen szép...." :oops: :lol: na erről ennyit,azóta tudom hogy nem minden gondolatom normális :lol:

Melisch,igen látom te ma vagy 5 hetes! Szuper. Gondolom a férjed mennyire boldog!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára evilany 2009.12.13 08:37-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Szia Meli! Üdv itt!

Kössz csajok, én is szeretek mindenféléről beszélgetni, de akkor ez itt nem lesz probléma :)

Na nem is tudom mit akartam még írni..Nekem az agylágyulás az első komolyabb tünet :roll:

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Szivvi,de mi volt az a konfliktus,megírod ha nem gond?
(hehe én meg kiváncsi vagyok...)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Hogy voltunk páran, akik szerettünk hülyülni, könyvekről, filmekről, utazásokról, mindenféle vicces sztorikról írni. Aztán voltak, akiket csak az érdekelt, hogy a te bébidnek ekkora a fejelába stb, te milyen babakocsit veszel, ilyesmi és ők nehezményezték, hogy nem érdekli őket, hogy kivel milyen sztorik esnek meg. No ennyi röviden.

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


evilany nem kell pont neked mondanom, milyen öröm volt. Na jó tudom többieknél is volt öröm apukánál de nekünk ez az első. Oda vissza van az örömtől, madarat lehet vele fogni :lol: ő már 4 évvel ezelőtt akart gyereket. De nálam a prioritás előbb a házasság utána a baba. Megvolt a házasság de én még nem voltam rá kész fiatal voltam, aztán mire én is akartam nem jött így jó sok idő eltelt azóta.

Örülők és azért is kapcsolódtam be, mert láttam ez egy traccsoló topik lesz és nincs tabu téma 8)

szivvi aranyos kislányod van! Gondolom mennyire várja a karácsonyt! Nekünk ez már olyan ünnepélytelen az az igazi mikor gyerek van a házba és látod mennyire várja a karifát az ajándékot :lol:

jó éjt csajok én mára elbúcsúzom, holnap még jövök ha lesz itt valaki!

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch írta:Nekünk ez már olyan ünnepélytelen az az igazi mikor gyerek van a házba és látod mennyire várja a karifát az ajándékot :lol:


Pontosan átérzem ezt, 2.5 éve költöztünk ebbe a házba, van két plusz szoba 2 gyereknek, én 34, párom 37, eddig feleslegesen lézengtünk ebben a 'nagy' házban (annyira nem, csak nekünk...), berendezve is úgy lett, hogy itt majd 4-en élünk... már nagyon vártam, hogy teherbe essek, kezdtem lemondani róla... Most nem is érdekel a karácsony, csak annyira, hogy a családnak akkor mondjuk el... majd ha gyerek lesz, az lesz az igazi!

Kép
xtina75
 
 


Szivvi,na hát ez tök gáz és túlzás is.

Már szült anyukák,szüléssel kapcsolatban: EDA kanül,vélemények, (én meg vagyok róla győződve hogy azt fogok kérni,bár egyenlőre nem annyira gondolkodok a szülésről,asszem jobb is,félek a fájdalomtól és sosem tűrtem jól....)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Még nem is mutattam,ez a baba első valódi földi tulajdona :D
Kép

anyósom vette neki...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Évi
Macsekok a házban élnek. Szinte rosszul vannak, ha kikerülnek a teraszra :wink:
Tesók...egészen kicsik voltak, mikor hozzánk kerültek. Most 2 évesek :lol:
Kiscipőcske :lol: :lol: :lol: :lol:

Melisch
Üdv itt! Boldog babavárást neked!
Ro melyik részén élsz?
Én eredetileg sepsiszentgyörgyi vagyok :wink:

Szivvi
Miután nem csak a babavárás tölti ki a gondolataimat, tudok másról is beszélni!
Azért mert babám lesz, nem fogom önmagamat teljesen feladni!!!
Kivel mi történik...így ismerjük meg kicsit egymást. :wink:

Tina
Nálunk is hasonló a helyzet. Alig vártuk, hogy "élet" legyen a házunkban.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


evilany írta:Már szült anyukák,szüléssel kapcsolatban: EDA kanül,vélemények, (én meg vagyok róla győződve hogy azt fogok kérni,bár egyenlőre nem annyira gondolkodok a szülésről,asszem jobb is,félek a fájdalomtól és sosem tűrtem jól....)



Igaz, még nem szültem, de...én EDA párti vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Már csak azért is, mert a fájdalom a szervezetben bizonyos, nem éppen jóhatású folyamatokat indít meg. (vérnyomás emelkedik, pulzus szaporodik, a vérkeringés átrendeződik--romlik a lpényi keringés többek között)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


evilany sajnos azon nőknél nem ritka ez az érzés akiknek éveket kell várni egy babára. Semmi nem tud igazán örömöt adni. Nyáron a strandon unatkoztam és majd kiesett a szemem a sok szép babát nézve, amikor otthon sütit készítek akkor is érzem jó lenne egy csöppség aki megegye és vannak kaják, sütik amiket szívesen készítenék ha lenne kinek. Jelenleg a fél sütit mindig a 1 és 1/2 éves német juhászunk szokta megenni :oops:

Mi 2 éve költöztünk saját házunkban, sajnos kevés a szoba de egy babaszoba azért lesz. Így az egyik szoba még nincs is kész, azt terveztem hálószobának és a mostani lesz a babaszoba. Így az igazi hálóban még csak a villanykörte dróton log, függönyt anyukámtól kaptam szülinapomra még azt sem akartam venni, majd csak a babaszobába.

IRCSI mi Temesváron élünk, köszi, hogy már betettél a táblázatba. Neveken még nem akarunk gondolkozni 8) ha lesznek szólok!

Küldők egy képet a kislányunkról :lol: :lol: bár a kép még tavaly télen készült, manapság nem volt fényképezés. Ő Maya a család eddigi kényeztetett tagja
Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


Na látom mindenkinek van kis kedvence azért :wink: jó is az.

Ircsi,EDA :lol: remélem valami ügyeskezű lesz ott :shock: a munkatársam felsége is EDA-val akart szülni,és tök nyugodt is volt efelől,aztán mikor odakerült,vagy 5 bökés és nem sikerült :o anélkül szült,na jó persze túlélte. De én örülnék neki. (most ezt mondom...)

Bizony a karácsony akkor lesz igazán szép ha egy kismanó is itt lesz velünk! Bár mi szépen töltjük mindig,igaz eddig még nem is volt olyan hogy minden napján itthon legyek.Idén 24.éjszakás lettem volna :lol: na ez kimarad :wink:

Felkeltem 8kor,az émelygéssel párosuló éhséggel,mint mostanában mindig...reggeli,megnéztük egy rész Lost-ot,aztán visszaaludtam és most keltem fel :o nem semmi...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Melisch
Gyönyörű a kislányotok! :lol:

Hihi...mindenkinek van valamilyen állata :lol: :wink:

Évi
Sokszor az illető gerincén is múlik, hogyan sikerül megszúrni... :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


A párom elment reggel, ügyeletes. Én meg lustálkodom... még pizsiben vagyok... :oops: :wink:

Rajtam olyan álomkór van...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok!!!!
bocsi hogy be pofátlankodok...... :oops: :oops: :oops: :oops: de egy nagyon jó tanács....a 36.héttől szedjetek homeós bogyókat........én ezeknek köszönhetően 1.5 óra alatt megszültem.és a fájások alatt végig nevettem....szó szerint erősebb menzis görcsök voltak.....

BOLDOG BABAVÁRÁST MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska007 írta:Sziasztok!!!!
bocsi hogy be pofátlankodok...... :oops: :oops: :oops: :oops: de egy nagyon jó tanács....a 36.héttől szedjetek homeós bogyókat........én ezeknek köszönhetően 1.5 óra alatt megszültem.és a fájások alatt végig nevettem....szó szerint erősebb menzis görcsök voltak.....

BOLDOG BABAVÁRÁST MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:


Köszönjük!

Homeopatia--hinni kell benne :?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Olvasgattam a Luca-napi népszokásokat:

Az ősi hiedelem szerint e napon tilos volt a lányoknak, asszonyoknak dolgozniuk. Ha ezt a parancsot megszegték, súlyosan megbűnhődtek.


http://hetenyigeza.blogter.hu/215401/lu ... epszokasok

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbab én hittem benne hogy hatni fog.......szerintem megéri....nem drágák.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Homeo-s bogyók,hallottam róluk. Mi szedjük pl az oscillococcinumot...
Meg valami málnalevél tea van,de erre visszatérünk majd anno :wink:

Ma a férjem főz :lol: hát én ma már mosogattam,sütitésztát csináltam- Luca nap... de férjem szerint ezek mind élvezetes dolgok :) na hát akkor jól van.

Gondoltam rá hogy majd beizzítok vmi anesztest a témára,EDA,de rájöttem hogy nehéz lenne,főleg majd ha éjjel szülök. Pff. Meg lehet pont ügyelne ő is,no meg a szülész is furán nézne. Itt a szülészek bökik az EDA-t. :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Nitacska
A placebo is hat :wink:
Sőt a hipnózis is csökkenti a fájdalmat. Nagyon sok dolog agyban dől el! :lol: :wink:

Évi
Nálunk anesztesek szúrják!
Szülészeten külön anesztes ügyel :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Málnalevél
Gyógynövényeknek van hatása.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Nálunk is ügyel anesztes,de 1 a 2 klinikára,és vészhelyzet esetére...(császárnál pl...) egyébként a szülész bököget...

Ircsi,és mikor kezdesz dolgozni? Január?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: