Új privát üzeneted érkezett!

Én is egy elismert szonográfushoz mentem most már a biztonság kedvéért, meg amiatt is hogy a törpe fejméretét az sztk-ba túl nagyra mérték. Így felhívtam az ex kollégáat aki nagyon elismert szonográfud és tudom hogy lelkiismeretes is, még aznap este fogadott és hát a fütyi összetéveszthetetlen volt.:-)
Így már biztos hogy a 28-32 hét között is megyönk hozzá mozizni, szép is volt, és nagyon alapos is volt.:-)
Nálunk apa kislányt várt.
böbus82
 
 


Én is üdvözöllek Böbe!
Az oltással kapcsolatban én is újból bizonytalanná váltam a tegnapi híradóban hallottak miatt. Kismama az intenzíven. Nálunk a férjem nem hajlandó magát sem beoltatni, pedig próbáltam rávenni. Iagziból én dolgozom s még, iskolában ráadásul az első félév végéig. Szóval nem tudom itévő legyek. Ma úgy érzem, hogy torkom elkezedtt fájdogálni, amire homegone9et vettem be kettőt, de nem nagyon érzem a hatását. Vettem oscillococcinumot is, de azt nem tudom, ha belázasodok, akkor azt milyen szerel vagy mivel lehet levinni. Igaziból én sem szoktam elkapni az influenzát és én sem voltam soha beoltva, de terhes sem voltam, így nem tudom ha belázasodok, akkor gyorsan mivel vihetném le a lázat.

Kép
domi001
 
 


na de Red :shock: :oops: :lol: :lol: :lol: hát igen a férfiak... :lol:

Böbus, mikor mondták meg a nemét a fiadnak? Mert nekem azt mondták 2 év, hogy 18-20héten tudják megmondani, egy nagyon jó szonográfus azt mondta, hogy 80%kal a 16.héten, de ezek szerint javult ez az érték, mert nekem is a kórházban 14 hetet mondtak! Mit dolgozol, hogy kollegád szonográfus? :oops: Mi volt a probléma?

Kép
Kép
onlány
 
 

 
 

Domi a tantum verdét próbáld ki, tegnap nagyon padlón voltam és mára semmi bajom (mintha kaktuszt nyeltem volna)

Mi volt a tegnapi hírekben??? :shock:

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok, ha nem gond.

magamról annyit, hogy első babánkat várjuk. most egy kicsit izgalomba vagyunk, mert hétfőn voltam amniocentézisen, és 26-án lesz meg az eredménye. a hcgm volt egy kicsit magas. nagyon sokkot kaptam, hiszen úgy készültem, hogy ha kell is csinálni, hazamegyek és végiggondoljuk. de mivel már a 20. héten voltam, egyből nekemszegezték a kérdést. amúgy egyáltalán nem volt gáz.

remélem nem lesz semmi gond, mert sokat vártunk babócára. nekem pcom van, így nehéz volt a teherbeesés, de legalább sikerült természetesen.

Kép
gota79
 
 


szia Gota, üdv a csapatban :wink: A magasabb hcg szint nem az ikerterhességre utal? Vagy honnan vették észre, hogy magasabb :roll: Nekem pl ilyet nem csináltak. Biztosan rendben lesz minden! Hol csinálták? Amúgy, ha baj van 2hét az átfutási idő, hogy kész legyen és ekkor szólnak, ha nincs baj, akkor 4hétre rendelik vissza az embereket. Legalábbis a Barossban így van. DE TUTI NEM LESZ BAJ! Mennyi ideje próbálkoztatok? Spontán lett?

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány,

a 16. heti afp vérvételben lett egy kicsit magas, így megnövelte a Down kockázatát. Debrecenben csinálták, egy kicsit ki is akadtam. mindenhol az hallani, olvasni, hogy ez egy milyen elavult vizsgálat, a dokinőt mégsem érdekelte semmi más. előző héten voltam a nőgyogyimnál, ő az uhun mindent rendben talált. mellesleg ő Nyháza legjobb ultrahangosa. a Down-nak még a jelét sem látta. sőt babócám lába még hosszabb is volt, mint amilyen a kora alapján lennie kellett volna.
azt hogy mióta próbálkozunk nehéz lenne megmondani. három éve próbáltuk először, és elsőre össze is jött. már akkor is pcom volt, csak még nem diagnosztizálták. mivel szednem kellett volna utrot, és akkor még nem szedtem, babóca a 6-7 hét körül elment...
ezután páromat elengedték a melóhelyről és másfél évig nem dolgozott, így abbamaradt. idén kezdtük újra, elkezdtem a merckformint, illetve ciklusonként a clostyt. májusban ráálltunk komolyan, 3naponta kötelező 8) együttlét. így jött össze.

Kép
gota79
 
 


sajnálom a vetélésedet. Hát igen az afp elég elavult eljárás, eu-ban sehol nem alkalmazzák már. Ilyenkor ugye genetikára küldik az embert és ha ott rendben találnak mindent, akkor elvileg nem indokolt az amnió :roll: Hát, a drnőd szerti "kínozni" a pacienseit, bár jobb félni, mint megidni! Amúgy gratulálok a picihez! Milyen nemű lesz a kis pindurka?

Kép
Kép
onlány
 
 


meglepit szerettünk volna, de így már nem lesz az.

Debiben amúgy a genetikai uhu elég érdekes volt, hiszen egy tök elavult géppel néztek meg röpke 2 perc alatt. mivel a pco miatt túlsúlyos vagyok csak annyit írtak rá, hogy a vastag hasfal miatt durva eltérés nem látható. ezen egy kicsit kiakadtam, hiszen egy ilyen helyen szerintem nem ilyen régi géppel kellett volna kontrollálni a saját genetikai uhumat. itt jegyzem meg, hogy a saját dokimnak hiper szuper gépe van, ő azzal nyugtatott, hogy nem lesz szuri.
na mindegy már most túl vagyunk rajta, 26án kell vissza menni.

Kép
gota79
 
 


:shock: kedvesek mit ne mondjak! Hát igen az afp ugye függ a testzsír arányától és a magzat valódi korától, de mindegy, mert már nincs 3 hét!. Nyíregyházán ott nem csinálnak amniót? Pedig az elég nagy város. Pesten kitöltetnek veled egy nyilatkozatot, hogy kívánod e tudni a nemét, úgy látszik ott nem :shock: És ki is bírtátok volna a szülésig, hogy nem tudjátok a nemét? Hú, nekem nagyon nehéz feladat lenne az ilyen :D

Kép
Kép
onlány
 
 


mi apácskával már mikor kezdett a kapcsolat komolyra fordulni, akkor megbeszéltük, hogy ha babás leszek nem kérdezzük meg a nemét. szerintem simán kibírtuk volna. bár most hogy tudom hogy meg fogom tudni, egyre kiváncsibb vagyok :wink:
mivel pcos vagyok többek között nem nagyon volt mensim. így nincs mihez kötni a fogantatást. mivel én is 180 cm vagyok apa meg még nagyobb, és ő sem girnyó, lehet hogy a baba sem lesz pindur. tehát mensi helyett kizárólag a méret alapján tudják megmondani a korát.

amúgy a teszt alapján 1/102 a 21 triszóma. egy csaj írta a neten, hogy neki rosszabb eredmény után is egészséges lett a baba, illetve neki szintén debibe azt mondták hogy el lehet dobni a vérvétel eredményét annyit ér.
amúgy a dokinő a 0,84 afpt is alacsonynak minősítette, mikor előtte az uhun a nő azt mondta az jó.

ez még a másik amin kiakadtam. teljesen már csinálta az uhut, más mondta hogy kell az amnio. józan paraszt ésszel nem tudom felfogni, hogy tud véleményt mondani egy olyan babáról amit nem is látott.
na mindegy, legalább így biztosan fogom tudni hogy egészséges. Remélem legalábbis.

Kép
gota79
 
 


közben apácskának még összelöktem egy kavarós sütit. kívánós a drágám. mióta állapotos vagyok, 5 kgt hízott. én eddig -7kgnál járok. a reggeli pohár vizem még a mai napig is visszaköszön. de már megszoktam.

Kép
gota79
 
 


A tegnapi hírekben az volt, hogy egy 5 és fél hónapos kismama került be Szegeden a kórházbe, az intezív osztályon ápolják kétoldali tüdőgyuladással. És azt mondták, hogy a kismsmáknl 10* nagyobb a valószínűsége ilyen szövődmény kialakulásának. Na meg azt mondák, hogy a vakcinának kisebb a kockázata a magzatra nézve, mint az influenzának.
onlány
A Tantum verdét kismamák is szedhetik?

Kép
domi001
 
 


véleményem szerint hírverés az egész, mert a több milliós védőoltásból közel 1 millió fogyott. És itt tettem fel a kérdést, hogy akkor minek van a vitamin a kismamiknak? Hogy pótolják a szervezetből "kiürülő" mennyiséget. De én akkor is azt vallom, hogy olyanok alkotnak látatlanban véleményt a terhesekről és az injekcióról, akik soha nem lesznek terhesek (mert férfiak) és nem ismerik a tényleges kockázatot. Senki nem vállal felelősséget :roll: Persze én sem ismerem, ez csak az én véleményem. Igen a tantumot szedheti kismami.
A francba összevissza töri az edényeket a gyerke

Kép
Kép
onlány
 
 


bár elég elgondolkodtató a kismami esete, de én félek beadatni magamnak, hogy őszinte legyek. Nem tört össze semmi hála égnek :lol:
Gota, apája is szimpátia pocakot növeszt :) meg ha nekem fáj mondjuk a fejem, akkor neki is, szóval, mintha a tükörképem lenne. Vagy ha eléggé érzem a pocakomat, akkor neki is fájdogál :shock:

Kép
Kép
onlány
 
 


sziasztok koránkelők!
:)

mi ma "sokáig" aludtunk, mert nem a szokásos hajnali5-ös ébresztőnk volt, csak 6kor kelt a lányka.
kb életében harmadszor...

Gota:
Üdv köztünk!! én is úgy tudom, hogy az afp eredményére nem lehet adni különösebben, tőlünk nyugatabbra már egyáltalán nem is használják ezt a vizsgálatot. De így, túl az amnio-n nektek ez már úgyis mindegy, nem igaz? :)
aA lényeg, hogy tutira egészséges babótok lesz!!! Azért nagyon jó, hogy spontán összejött a kis pocibérlőtök pco-val is!

Azért vannak előnyei is, ha előre tudjátok a baba nemét. Mi nem tudtuk a kislánynál, ő meglepi lett, de most örülök, hogy tudom. Könnyebb készülni ;)
Mi elsőre vártunk nagyon fiút, volt is apa részéről NAGY csalódás, ami egészen addig tartott míg meg nem látta egyszem porontyát.

domi
itt találsz jó infókat a homeopata szerekről, lázra is van

http://babadolgok.gportal.hu/gindex.php?pg=5097857

de első körben a hűtőfürdőt javaslom, az le szokta vinni viszonylag záras határidőn belül, ha jól csinálják.

én nem oltatok, mert kismamákon nincs tesztelve, nekem ez túlságosan riasztó. a lázzal tudok mit kezdeni, de a mindenféle nemvárt és nem biztosan diagnosztizálható mellékhatásokkal nem.
ez is csak egy influenza, a többi is éppúgy 10x-es kockázatot jelent mint ez az új törzs, mégsincs ekkora felhajtás, hogy mind a 3 másik meglévő oltóanyagot is nyomassa be magának minden pocakos, minden szezon előtt.

Kép

Kép
redwings
 
 


Onlány: Biztosan, nemsokára sikerül dokit találnod! Aki keres, talál :) Hétvége hihetetlenül sűrű volt. Voltunk Hóshow-n, vásárolgatni és 2 névnap, 1 szülinap köszöntés is volt, maradt még temetőlátogatás kötelezettség is, meg 100 elintéznivaló. Összesen autóztunk vagy 300 km-t. Ezért nem is jelentkeztem hétvégén. Ma alig bírtam felkelni és egész héten egyetlen este lesz, amikor nincs program. Nem tudom, hogy bírom ki!

Böbus: Szia! Üdv itt, gratula a fiúkához :)

Hné: Hol vettél csizmát Budaörsön? Olyan régóta keresek egy jót, de sehol nem találtam! Nagy a választék?
Saját lakásomban én se óhajtanék senkit kerülgetni!!! Az olyan izé!!!

Gota: Üdv köztünk, remélem minden rendben lesz az eredménnyel!

Oltással kapcsolatban... én se szívesen oltatom be magam. Ha a doki feltétlenül javasolja, akkor talán. De parázok rendesen.

KépKépKép
bogme
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!
Megjöttem,és eddig jó hírekkel Exclamation Exclamation Exclamation
Még nincs vége sajnos ennek a herce hurcának...
Szoval uh-n rendben van minden!!!!! Wink ,de a dokit "aggasztja" ez az alacsony afp-m és így vissza kell majd mennem 4 hét múlva Shocked ...
Szoval azért happy vagyok hogy semmmi rosszat nem láttak!!!
Kép sajna nincs de még a babókámat sem láttam mert a nő felé volt a monitor.....
Na de sebaj,majd pénteken itt Baján láthatom is meg képet is kérhetek,sőt kérek is!!!!!!!!!!
És akkor hozom Wink

Mindjárt vissza olvasok!!
Vendég
 


kírus: Örülök, hogy UH rendben. AFP miatt ne izgulj! Várjuk a következőről a képeket :)

KépKépKép
bogme
 
 


Csajok, baromira el vagyok havazva :cry: :? szakdoli miatt, már kezdik felmondani a szolgálatot az idegeim! Apája jött és segített nekem benne kicsit, nagyon jól esett, azt hittem elbőgöm magam emiatt. Látta ő is, hogy kivagyok. Nem tudom hogy fogok e tudni jönni mostanában, mert nagyon be akarom fejezni a szakdogámat és már a finishben vagyok, de ezt érzem a legnehezebbnek. Úgy érzem magam mint egy csiga a csiszolóvásznon, akit kergetnek :shock:

Kép
Kép
onlány
 
 


Gota79 üdvözlet a csapatba:)

Bogme: Outletbe vettem a Borgo nevű cipőboltba. Csak márkás cipők vannak, viszont 6000Ft-tól indulnak, jó van 20-ért is, de az már szerintem nem éri meg! Mustangot néztem 11.000-ért, de hasonlót már vettem 2 éve, ezért Devergo lett belőle:) Hatalmas a választék!!!! Péntek 13.án akár 80%-os leárazás lesz! Az eladó csaj mondta, hogy náluk csak 50%-os lesz a Devergokra, de akkor is megéri szerintem!
Hamarosan teszek fel képet is!

Kép
hné29
 
 


sziasztok!

Hné, melyik outletről van szó? Képet nem tudsz feltenni? Nagyon érdekelne a dolog!

Kép
Kép
onlány
 
 


http://www.premieroutletscenter.hu/

Kép

Kép

Oldalt cipzáros, viszont elől főzős, állíthatós (ha netán elkezdene dagadni a lábam).

Kép
hné29
 
 


jah és belül bundis :)

Kép
hné29
 
 


basszus,pont ilet akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:

Kép
Kép
onlány
 
 


Hné: Ez nagyon jó, asszem ellátogatok oda pénteken én is!

Onlány: Hogy áll a szakdoli?

KépKépKép
bogme
 
 


Néztem magassarkút is, de párom azt mondta fel sem próbálhatok olyat :?

Kép
hné29
 
 


Köszi lányok az üdvözlést!

Hné,
tök jó a csizmád.

így utólag már én is úgy látom a dolgokat, hogy legalább fogom tudni biztosan, hogy genetikai baj nincs (legalább is remélem). már alig várom hogy két hét múlva legyünk.

Kép
gota79
 
 


tényleg jó kis csizma!

gota, ne izgulj, minden rendben lesz :D

onlány:
kitartás, nemsoká készen leszel és jöhetsz vissza hozzánk lazulni ;)

tegnap megjártam a védőnénit, a 3. voltam, és közel két órát vártam a soromra :evil:
6 kiló hízásnál járok :shock: vissza kéne fogni a zabálást, de nem tehetek róla, kell ennem, különben elpusztulok. Folyton csak a kajára gondolok :oops: :cry:
pénteken megyek cukorterhelésre - blöááááá

Kép

Kép
redwings
 
 


Jó reggelt!

Még élek, de már a számítógépemmel alszok :D apája tegnap rám szólt, hogy így nem tud aludni :shock: és lement tévézni :evil: ma már tényleg be akarom fejezni, elküldöm a tanárnak, hogy nézze át, aztán már csak szépítgetem. Kitalálták, hogy egy angol nyelvű annotációt be kell nyújtanom mellé. Mondom, de én németül tudok, válasz: nem baj, angolul kell :twisted: :twisted: :twisted: basszus, már megint leveszik az embert anyagilag. Nem értem mért kell olyan nyelven, amelyen nem tud :?:
Gota, tutkó semmi baj nincs, ezen ne is törd a buksidat!
Jövőhéten megyek az új nődrimhoz :lol: már várom nagyon. Azt mondta, hogy minden randinkkor meguhuz, tehát láthatom a picúromat! De jó lenne, ha jövőhéten megmondaná a nemét!!! -sóhaj-
Red, először azt olvastam, hogy 10órát vártál :shock: Mondjuk a 2 óra se semmi! Jaj, de utálok a kilókról beszélnk :oops: Örülj neki, hogy te 25 hetesen szedtél fel 6kg, mármint összesen... én nem merek a mérlegre állni. És mivan ha megtagadom a védőnőnél a méreckedést? Esküszöm már gondoltam rá :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
onlány
 
 


nem tudom, de van egy olyan érzésem, hogy nekem rengeteg tejem lesz. Az az igazság, hogy nálam ez szerintem pszichésen megy. Múltkor már az elején tudtam, hogy nem lesz és nem volt. Most teljesen másképp érzem a cickókat, szétfeszülnek, de nem úgy mint mikor a terhesség nagyon elején voltam...nem tudom elmondani :roll: és a bimbók is baromi érzékenyek. A lányom meg néha polon keresztül megcsavargatja :shock: :?

Kép
Kép
onlány
 
 


Ma mit mondott az emberem??? azt mondja, hogy nem kéne engem is és Lizát beoltani??? :shock: :shock: :shock: Nem tudom, én nagyon tartok tőle...

Kép
Kép
onlány
 
 


:shock: senki :roll: :?:

Kép
Kép
onlány
 
 


bitzi sok tejcsid lesz, ha ilyen ügyin állsz dologhoz :)
remélem nálunk is így alakul majd ;)

az oltás terén még én is bizonytalankodom, a védőnő sem volt túl tájékozott sajnos, nem is foglalt igazán állást se ellene se mellette.
annyit mondott, hogy náluk családban senki sem lesz beoltva (pedig az egyik fia gimis a másik meg 7-es).
a háziorvosunk viszont mindig mindenkit beolt mindennel :S
totál tanácstalan vagyok
a férjem nem kérte az ingyenes oltást, annak meg mi értelme van, hogy én oltatok, aztán ő meg simán hazahurcolja...

Kép

Kép
redwings
 
 


HELLÓ!
FÉL ÉVES KISFIAM ÉS 2 ÉVES KISLÁNYOM KINŐTT RUHÁIT TETTEM FEL EGY OLDALRA:
WWW.GYEREKRUHA.EOLDAL.HU
NÉZZETEK SZÉT, ÁRBAN MEGEGYEZÜNK, POSTA OK, DARABRA-CSOMAGBAN.
:D :lol:
viszab
 
 


Sziasztok!

köszi mindenkinek a biztatást, én is megpróbálok pozitívan hozzáállni. most még nincs gond, majd a konzi előtt 2-3 nappal lesz egy kicsit izgi a dolog.

lenne egy kérdésem hozzátok. a pcos topikban is babás két csaj, és azt panaszolják, hogy a magándokijuk magándokikhoz küldik őket a vérvizsgálatokra, stb. és csak nagy duzzogás árán írják meg a beutalót.
nálunk mindenféle beutalót a védőnő ad, ő mondja meg mikor hova kell menni. ilyenről a magándokinál szó sincs. nekem mindig van uhu, illetve megnézi az aktuális eredményeket.

nálatok ezek hogy vannak?

megmondom őszintén egy kicsit kiakadtam, hogy akkor nekik a vizsgálatok nagy részéért fizetni kell.

Kép
gota79
 
 


Sziasztok!

Remélem Red, igazad lesz :) Hát igen, senki nem tud semmit. Tegnap már elkezdtem agyalni ezen, aztán a hiradóban mondták a lehetséges mellékhatásokat, mint pl. láz, ami egy kismaminak ugye nem hiányzik! Pláne, ha engem vesznek alapul, nekem általában minden 3 szor annyi időbe telik gyógyulás terén.
Gota, hát azt kell hogy mondjam, -persze tisztelet a kivételnek-, hogy a magándrik ezt nem hiába csinálják (van ismim helyben, aki drval dolgozik és ő elmondta, hogy működik ez. Minden eshetőséget kihasználnak, ugye egy kismama meg félti a gyerekét és elmegy minden javasolt vizsgálatra, ami fizetős. Na mind1 nem ezt akartam mondani, hanem azt, hogy a védőnő is adhat beutalót a kül. vizsgálatokra és a dr is egyaránt, viszont senkit nem lehet kötelezni arra, hogy fizetősre menjen. Nekem a drim ad beutalót és a védőnő is. Általában helybe megyek, mert az közelebb van és ingyen.

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok:)

Tegnap megvolt az ultrahang:) Annyira éééédes volt!!!!!!!! Láttuk, ahogy nyelte épp a magzatvizet :lol: doki megállította a kamerát és jópár percig lehetett látni, ahogy mozog az állkapcsa! Viszont nem mutatta meg a nemét, ellenkező irányba tolta ki a seggét :lol: 2 fényképet is kaptunk.


Az oltásokról nekem az a véleményem, hogy semmit nem adatok be magamnak, ami nem kötelező!Így a h1n1 ellen sem!


Itt épp csücsül :)
Kép


Kép

Kép
hné29
 
 


Hné, de éééééééééééééédi! És meg tudták volna már mondani a nemét?????????? :shock: Jaj, akkor már én is elkezdek reménykedni, lehet nekem is megmondják már :lol: jövőhéten, ha nem lesz szégyenlős. Azt mondják, amelyik szégyenlős az fiú lesz. Na az enyém is jól elfordult 2 hete :shock: :roll:

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány: Hugimnak is sokáig szégyenlős volt és neki lánya lesz :)
Persze, hogy megtudja mondani!!!! Ilyenkor már bőven látszik, főleg, ha úgy fordul :P

Kép
hné29
 
 


nem tudom, nem értek hozzá, csak ezt szokták mondani :wink:

Kép
Kép
onlány
 
 


jujjj akkor most már nagyon nagyon izgulok a jövő szerdáért! Tökre lázba jöttem :D Bárcsak gy fordulna a kis huncutkám!

Kép
Kép
onlány
 
 


Azt mondták Lizánál, mikor úgy fordult: ó, itt tökéletesen látszik a nunus :roll: jah, már aki számára egyértelmű.... pedig nekem jó a térlátásom, de nem tudtam felfedezni a felvételen

Kép
Kép
onlány
 
 


Mi is nagyon vártuk, hogy megleshessük neki, szegény doki hiába közelített rá, akkor sem fordult be úgy :lol:

Kép
hné29
 
 


Hné, te Magyarországon élsz, vagy nem? A nevek miatt kérdem

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány: Még Magyarországon:) Szülni is itt fogok, de jövőre (terveink szerint) elhagyjuk az országot.

Kép
hné29
 
 


Sziasztok!
Hné
Nagyon édi a babó. :lol: Nekem a dokim azt mondta majd karácsony előtt megyek még UHra, akkor megomndja a nemét. Én pont azt hallottam, hogy a lányos mamik később tudják meg a nemét, mert ugye a fiúnál, ha lástzik, hogy ott a llába között a fütykös, akkor egyértlemű, viszont , ha nem látják, akkor még fennáll a veszély, hogy csak nem vették észre. Szerintem 13 hetesen nagyon profi gép kell hozzá, hogy biztosra meg tudják mondani. :lol: Aztán meg esetleg jön a meglepi, hogy jé mégsem :lol:

Kép
domi001
 
 


Domi, akkor ez jó kis kari ajándék lesz :wink: Hát, majd szerdán elválik, hogy mi van, ha nem tudják, akkor dec.16-án megyek uhura és ott már tuti, ha nem akkor 4d 12.23-án :)
Jaj, annyira nincs kedvem tanulni :(

Hné, hová szándékoztok menni? Hu, korábban nekem is voltak ilyen terveim, aztán felhagytam vele. Pedig jó helyem lett volna Hollandiában, meg Németben.

Kép
Kép
onlány
 
 


sziasztok!

nem volt netünk :evil:
most meg mindennel jól elvagyok maradva... :roll:

hné:
nagyon aranyos a baba!!!
a lányom meglepi lett, egy alkalom kivételével az összes vizsgálaton szégyenlősködött (ami minket nem zavart mert nem is akartuk tudni). szal nem bizti hogy ha nem mutatja magát akkor fiú...

igen, a jó UHUgép nem árt... de ha az okés és a doki is tapasztalt, akkor már általában a 12 héten is meg tudják mondani. én is úgy tudom, hogy a fiúkat tényleg könnyebb "biztosra mondani".

képzeljétek, tegnap nagyon aggódtam, mert egyáltalán nem éreztem egész nap Botit. Aztán éjjel rúgkapált kicsit, azóta 2 halvány rebbenést kivéve megint csend van
:shock:
szerdán tudok dokihoz menni :(

ma voltam cukorterhelésen, délután hozom majd haza az eredményt - hát kíváncsi vagyok :?

Kép

Kép
redwings
 
 


Red
Most biztos a pihenő időszkában van :lol: Elfáradt és győzi kipihenni. :lol: Én is szoktam így lenni :wink:
A cukorterheléses vizsgálat mit takar pontosan?

Kép
domi001
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: