Új privát üzeneted érkezett!

heydie: Még nem tudom, hogy mikor mondom el a munkahelyemen a babát, addig mindenképpen várok, míg a doki megnéz és azt mondja, hogy minden rendben. Úgy gondoltam, hogy megvárom a 12. hetet és utána beszélek a főnökömmel. :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Nonóka, nagyon vigyázz magadra!!! Nehogy elájulj!!!

Adrienn, aztán majd úgy jársz, mint én. Én is akartam várni a 12. hétig, aztán annyira elkezdett nőni a hasam, hogy vettem egy számmal nagyobb nadrágokat, hogy beleférjek. De a 10. héten már az is kicsi volt, és kénytelen voltam bevallani, hogy felvehessek végre kismama-gatyákat :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!
Brigi ez tényleg olyan fura. Én is azt számoltam, hogy ez pont egy olyan időszak, hogy nagyon hamar meg fogják látni, mert pont most jön a jóidő... és ráadásul én nem tudom még, babás vagyok-e, de már híztam. És marhára meglátszik! Remélem, ha terhes vagyok (vagy leszek), elmegy egy jópár hétre az étvágyam! Vagy ilyet ne mondjak? Én még nem émelygek!!! :P :P :P
Annyira szurkál a hasam! Eddig ezt ennyire nem csinálta! Vagy terhes vagyok, vagy ha nem, akkor viszont van valami bajom!!! Ez tuti. :roll:
Vendég
 

 
 

Van egy ismerősöm, 32 hetes terhes a harmadikkal. De AKKORA HASA VAN! Mint nekem a harmadikkal szülés előtt! És még van 8 hete!!!
Szegény! MÁr nagyon kivan! Ráadásul úgy csüng a hasa, mint aki mindjárt szül!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma csak este van időm jönni sajna.
Bejelentkeztem egy barátnőm által ajánlott dokihoz csütörtökre vizsgálatra. Megláthatnám hány babó van még ezen a héten:)
A párom viszont aggódni kezdett, hogy nem hagyjuk a picúrt a hasamban és meg fog őrülni a sok UH miatt. Mert ehéten is UH és jövő héten is. És kérte, hogy mondjam le a mostanit.
Tényleg árhat a babának a sok UH és esetleg a kézi vizsgálat is árthat?
Aranyos a párom, hogy aggódik különben.) Szerintetek a vizsgálat bajt okozhat?

Puszika
Vendég
 


Twist!
Jujj de izgi! És az a doki csak uh-t csinálna?
És hasit vagy hüvelyit?
Egyébként meg, ha ikrek, akkor tuti, hogy gyakrabban lesz uh is meg vizsgálat is!
De én nem hiszem, hogy így az elején kézzel annyit vizsgálgatnának. Sőt...
Vendég
 


Folyton szurkálok azóta is... holnap hozom a hírt... aztán tuti várok a 30. napig! Már ha addig nem jön meg.
Vendég
 


Sziasztok!

Twist, az uh tuti nem árt neki.
Viszont én nem csináltatnám túl sűrűn, amíg hüvelyi, szerintem a "nyúlkálás" nem tesz jót, legalábbis tuti nem használ...

Bejelentkeztem a dokihoz. Május 25-re kértem időpontot, de nem a dokival beszéltem ,csak az asszisztenssel. Azt mondta, majd ott megmondja a doki, vállal-e. Hát ezek után remélem, hamár kiadok egy rakat pénzt nála...

Has: nekem most akkora, mint Emivel a 20. héten. Nyilván nem a baba nagy ,csak valahogy "emlékszik" a hasam :shock: :shock: :shock:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Jó reggelt!

Na, Vivi, mi újság??????

Has? Ne is mondjátok. Tegnap elkísértük apát a focira, és hát alig jött rám a gatyám. Megmértem, és vasárnap óta 3 centit nőtt :?

Az UH nem árt. Elvileg nem árt a kézi vizsgálat sem, de persze minden doki más. Nem tudom, kinél hogy van, de kézi vizsgálat nálunk egész a 3x. hétig van. Kb 36-ig. Minden alkalommal, tehát 4 hetente.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok kismamák!

Vivi?????????????

Pocak: már a múlt héten is csak azok a nadrágok voltak kényelmesek, amiket akkor hordtam, amikor 15 kg-val súlyosabb egyéniség voltam :roll: az inszemek miatti hormonok miatt. :lol:

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


:( :( :( :( :( :( Negatív....
de amíg meg nem jön, reménykedek!!! Most akkor várok legalább a 29-30. napig!
Vendég
 


Vivi, sajnálom :cry: de amíg nem jön meg, él a remény :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

hékás: Hát mondjuk erre nem is gondoltam, hogy addigra már lehet hogy nem lesznek jók a gatyáim. :D

Pedig ha ól belegondolok, már most sokkal kényelmetlenebb a nadrágom a hasamnál, amit eddig hordtam. Ráadásul egész nap ülök benne és sokszor igazgatnom kell magam, mert szorítja vagy nyomja a hasamat. :)

Midegy max. akkor megvárom a vizsgálatot és utána beszélek a főnökömmel.

Jövőhét hétfőn vizsgálat!! Már nagyon izgulok! :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Az előbb azt akartam írni, hogy ha jól belegondolok...

Lemaradt egy betű :D :D

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Csináltam egy új vonalzót, mert a régi nem jó. :( Le van maradva egy nappal... Nem is értem. Mindegy

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Na megcsináltam ugyanazt mégegyszer. most jól mutatja a napot. Én is elvagyok ám, hogy ilyenekkel szórakozom. :D :D

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Sziasztok

Benéztem hozzátok, lehet, hogy ide fogok tartozni...
Ma egy ilyent produkáltam...
halvány, de csík :wink:
Vendég
 


Szia Andi!
üdv itt, halvány csík, az csík! Hanyadik napon csináltad?
Én a 24. napon, de még negatív lett. Várok még hétvégéig, és akkor újra!
Vendég
 


Vivi
ET+7, 11.DPO :wink:
Vendég
 


Te, ez nekem kínai!
Vendég
 


ET+7 : embriótranszfer (beültetés) utáni 7. nap
11. DPO: ovuláció utáni 11. nap

Neked hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap délután nagyon rosszul lettem (szokásos...hányinger), estére sem múlt, és így keltem, szóval eddig borzasztóan sz..r napom van. Pozitív hír (legalábbis remélem h tényleg az), h holnap kell bemennem a suliba az egyik vizsgám eredményéért. Izgulok...

Adrienne - ha én dolgoznék, biztos én is csak a 12. hét után merném bejelenteni a munkahelyemen - feltéve, ha addig nem kezdene el nőni a pocakom olyan látványosan, ahogy Brigi is említette.
A jövőhét hétfőt már én is nagyon várom!!! 6 nap :)

Twist - én is úgy tudom, h a sok hüvelyi UH tényleg nem tesz jót...bár én is izgulok, h hány babuci van odabent neked :)

Vivi - :( :( azért a drukkok mennek tovább... :)

Andi - üdv itt és halk gratula! A halvány csík is csík ;)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Ja, has meg nadrágok...én eddig még nem vettem észre, h nőtt volna :roll: talán annyi, h néha nekem is kezd kényelmetlen lenni, ha ülök...de ez se mindig.

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Pár napja ígértem...aki szeretne bekerülni, írjon adatokat ;)

Kép

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Andi! Üdv itt!!!

Hédi, sajnálom a rosszullétet :( Remélem a holnapi nap már jobb lesz.

Én csütörtökön megyek dokihoz, már csak másfél nap :lol: Már kezdem elhinni, hogy tényleg lesz kistesó, hogy ennyire elkezdtem gömbölyödni :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Mandi!
Kép
Üdv közöttünk! A csík az csík :wink: Szerintem ET után 7. napon zebrásat tesztelni az nagyon biztató. Írsz magadról? Mióta, hol, mennyit...? :lol:

Heydie!
Sajnálom, hogy ennyire megvisel :(

Afra!
Hová tűntél?

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


nonó-ka írta:Mandi!
Üdv közöttünk! A csík az csík :wink: Szerintem ET után 7. napon zebrásat tesztelni az nagyon biztató. Írsz magadról? Mióta, hol, mennyit...? :lol:


Köszönöm mindenkinek!

Nonó-ka
Ez ez 5. lombikunk. Volt egy a Nyírőben, 2 a Dévaiban és 2 Debrecenben. IR miatt szedem a met-et. Most 2 blasztócskát kaptam vissza. Hivatalosan pénteken megyek vérvételre.
Vendég
 


Mandi, én nem értem, amit írsz :oops: Persze ennek csak örülök, mert ez azt jelenti, hogy nekem nem kellett annyira megszenvedni a babákkal, mint ahogy sajnos nagyon sokmindenkinek meg kell. De a lényeg a két csík, és az, hogy már csak 8 hónap van hátra :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás
Úgy látom, neked hamar jönnek a gyerekek :wink:
Örülj neki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sajnos nekem ez jutott...
Vendég
 


Kép
MI


Kép
Szurizás
Vendég
 


Mandi, de szépek vagytok!!!!

Hát igen, nekem szerencsém van, hogy könnyen ment mindkettő. És nagyon becsülöm azokat, akik rettenetesen megszenvednek azért, hogy szülők lehessenek. Ők tényleg megérdemlik az összes mosolyt és szerelmes pillantást, amit az életük során kapnak majd a picitől

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Gondolhatod, hogy most a halvány csíkocskámmal mennyire boldog vagyok :oops:
Ez az utolsó lehetőségünk, hogy babánk legyen...
Vendég
 


Nem az a lényeg, hogy halvány. A lényeg, hogy CSÍK. :lol: :lol: :lol: :lol: Szóval tessék hatványozottan figyelni magadra! :wink: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Andi - nagyon-nagyon szépek vagytok!!!
Mikor mész dokihoz? :)

Brigi - dejó lesz neked holnap, egy kalappal ;) bár holnap igyekszem benézni gyakrabban, úgyhogy addig talán írok még, amíg mész :)

Köszi az együttérzést, Lányok :) aludtam pár órát, most jobb!

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Hédi, köszi, de holnap csak piacra megyek, meg max a Városligetbe sétálni :lol: :lol: Doki csütörtök reggel lesz. 8.15-re megyünk, a város másik végébe, szóval be sem lépek előtte. Épp elég lesz korán kelni :?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Voltam ma dokinál!!!!Nagyon rendes és kedves.Nem vizsgált meg, azt mondta az még ilyen korán vérzést okozhat, ezért csak uh nézett meg.ÉS ott a BABA!!!!!Kaptam képet is és nem tudom ide betenni...
2 hét múlva kell mennem újra, addig pihi. :D :D :D :D


Olyan boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!!
Majd még jövök csak dolog van...Sziasztok
editke28
 
 


Sziasztok!
Mostanában csak gyors bekukkra futja, ne haragudjatok...irtó fáradt vagyok + holnap vizsga, így tanulnom is kellene, de feladtam...tovább nem megy sajna...majd meglátjuk, mi sül ki belőle.
Isten hozott Mandi! Ééééés GRATULÁLOK! Halvány csík is csík :wink: Ő már tutira a babóca :roll:

Editke! De jóóó! Gratulálok a babafotóhoz! :roll: Remélem holnap én is kapok...márha találunk egy jó dokit...szívhang volt-e? Avagy látszott-é az UH-n, ahogy ver a kis szíve?

Ne haragudjatok, most nem futja többre, teljesen K.O. vagyok...

afra.h
 
 


Ja és Editke! Szívesen lekicsinyítem a képedet, ha szeretnéd....nagyon kíváncsiak lennénk a kis Szépségedre :wink:

afra.h
 
 


Brigi - ja, bocsi, akkor majd csütörtökre drukk :D a szándék bennem volt, csak az olvasással állok hadilábon úgytűnik :lol:

Editke - gratula!!! :) dejó-dejó!
Engem is érdekelne, h volt-e szívhang...meg akkor kíváncsi leszek, h engem megvizsgál-e majd a doki...

Afra - szegénykém, remélem azért jól vagy...holnapi vizsgához nagy kalappal, bízom benne, h sikerül :wink: UH neked is holnap lesz? Deizgi :) +++

Képkicsinyítéssel meg hasonló nyalánkságokkal kapcsolatban engem is nonstop megkereshettek :wink:

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Mandi! Ja így már értem!
Szoval akkor neked nem inszem, hanem lombik? Ha jól értem.
Nekem a ciklusom... hát az úgy van, hogy mióta szülögetek, 31 naposak általában a ciklusaim, illetve voltak, míg januárban nem kezdtem el szedni egy fogamzásgátlót, akkor kétszer megjött 28 napra (kénytelen volt), de a harmadik ciklusnál és egyben az utolsó havi gyógyszer mellett meg képzeljétek, megjött 2 nappal előbb, mikor még volt 2 db.
:shock: :shock: :shock:
És ezután már nem szedtem tovább, és a peteérést figyelve, én úgy vettem, hogy most is rövidebb lehet a ciklus, mert már a 13. napon éreztem a pé-t, de a 14. napon is ugyanazt éreztem, blabla.
Szoval elméletileg most is 26 napos lenne.... ha lenne.
Most vasárnap tesztelek legközelebb. Akkor leszek a 29. napon. Szerintetek??? Az már frankó?
Vendég
 


Azt mondta a doki, hogy még nagyon fiatalka a terhesség.Szívhang még nem volt, gondolom mutatta volna, de azt mondta, hogy jó helyen van és szép az alakja. :D :D

Kicsit most para van nálam, azt hittem már lesz szívhang...

Valaki be tudná rakni ide a képet nekem??Vagy csak elmondaná hogy hogyan kell.
editke28
 
 


óóóó, akkor lehet, h nekem se lesz még :cry:
Persze, szívesen berakom, ha elküldöd...priviben küldöm az e-mail címem, oké?

Vivi! Továbbra is mennek a drukkok neked! Még mindig bizakodunk!!!! Lehet, h egyszerűen csak kései PÉ-d volt.

afra.h
 
 


Heydie! Igen, amúgy jól vagyok, hála Istennek, csak ez a fáradtság...
köszi a drukkot a vizsgára
remélem lesz UH :roll:

afra.h
 
 


Kép Babóka
editke28
 
 


Sikerült valahogy...
editke28
 
 


Jajj, de jó! örülök, h sikerült :P
Az a kis pötty a Babó, ugyi?

afra.h
 
 


Ezek szerint hasi UH-d volt?

afra.h
 
 


Az nem kis pötty... :D :D :D :D
Hüvelyi uh volt, de meg sem éreztem, szó szerint semmit.
Rákszűrést nem akarta megcsinálni, meg az ilyeneket, amit kézzel kell.Nem is csinálta.
editke28
 
 


Nagyon édes a Babókád :P :P Gyönyörű élmény lehetett!
És igazad van...nem is kis pötty :oops:

afra.h
 
 


Jól van na nem azért, csak nekem olyan nagynak tűnik és a doki is hajtogatta hogy még kicsi nagyon. :D :D
editke28
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: