Új privát üzeneted érkezett!

nálunk a heti 5x-i lihegős mozgás, az ovijárat reggel, délután. Völgyben lakunk, az ovi a dombon van. 20 perc séta oda, 20 perc vissza.

Eldugulok, mert velem lesz tele az oldal.... 8) :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


mondom... :P :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogobolha!

Dehogy vagy hülye! Elárulom neked (és a világnak :D ) én 6 db tesztet csináltam, hogy lássam erősödik-e az a csíkocska. :wink:
Én holnapra kérem a drukkokat. Délután megyek a dokimhoz, hogy lássuk jó helyen van e a babó. Igaz csak petezsákocskát látunk majd, de nekem egyenlőre ez is elég. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

 
 

Móni, Pattogóbolha

Köszi!!! :)))


Móni! Persze, nagyon szurkolunk! Nagyon megható pillanat ám! :)
Bevallom én pityeregtem .

Kép
pocok001
 
 


sziasztok.
A cicas temahoz: nekem 2 argentin dog kutyam van, egy kan es egy szuka, mindketto bejaros kutya, mig itthol vagyunk bent vannak a hazban mig nem kint az udvaron( kertes hazban lakom), emellett 2 cicam van akik csak kajelni jarnak haza. A ket kutyus a baba erkezese utan sem fogja elhagyni a hazat, barmit mondtak az ismerosok. Szerintem ha betartjuk az alapveto higienia szabalyait nem lehet gond. Mindenkinek tudnia kell mit szabad mit nem. A cicak ugyeben csak ne te csereld ki az almukat, hagyd ezt masra, az urulekkel terjednek a bacik.
A masik temahoz, mi a mult heten szoltunk a szuleinknek,orultunk es el akartuk mondani masoknak is a jo hirt, nem birtuk magunkban tartani, es igy az egesz sokkal kezzel foghatobb.
Bocs ha hosszu voltam
Mindenkinek jo babavarast es babat a pocakba. :lol:

Kép
p-emi
 
 


Pocok!

Szerintem én is elérzékenyülök majd. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Pattogóbolha
Csak megsúgom nekem 13...
pocok001
 
 


cosmic girl írta:paris,

Üdv és egy nagy kalappal ahhoz a szívhanghoz! nekünk is jövő hétfő lesz a következő UH időpont, úgyhogy duplán hajrá! Szívecskét mindenkinek!

Terhességi tünetekől: baba-kezdeményem :D a délelőttjeimet totálisan felborítja, semmit nem tudok enni, émelygek, csak minden perc hosszú. Majd dél körül mindez hirtelen farkaséhségbe torkollik, és ha nem jutok negyed órán belül kajához, remegni kezdek! eddig 2x történt ilyen, nem volt nálam kaja (orvosnál), hát nehéz pillanatok voltak

Tapasztalt ilyet valaki?




Mintha az en tuneteimet irtad volna le
Ketszer lettem rosszul uzletben. Azota a ferjem felszerelt s.o.s. kekszel- csak vegszukseg eseten.

Kép
p-emi
 
 


Tilli!
Várjuk a jó híreket!

Kép
pocok001
 
 


pocok gratulaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

UH eredmény:
1. Baba: 8 mm, erős szívhanggal :) :) :)
2. Baba: 3 mm, szívhangocska alig :(

(doki szerint, ha ekkora a különbség, azt a kicsi valszeg már nem hozza be, és talán jobb is, mert genetikailag problémás lehet...szóval most szurkolhatunk, hogy nyom nélkül távozzon szegénykém, és ezt ne érezze meg a Nagyobbik...)

Köv. UH. március 03. Kaáli (valszeg nem partizánkodom addig :roll: )

tillidian
 
 


Pocok,
nagy gratula!!! :D

tillidian
 
 


till sajnálom de lehet tényleg jobb neki......... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Olyan üzenetet kaptam az e-mail címemre (justimister@gmail.com ) egy kedves Kismamától, hogy nem elérhető már a link... :(
Valószínűleg akkor az is korlátozott, hányan tölthetik le...

Mindenesetre felraktam újra a kérdőíveket , ahol elérhető:)

http://www.yousendit.com/download/U0d6RkJUV Ehv eE9Ga1E9PQ

Elnézést kérek a kellemetlenségekért! És köszönöm szépen a jelzést!

Szép estét!
justimi4
 
 


Pocok,
gratula az oriás babóhoz!

Tilli,
egyrészt gratulálok, másrészt sajnálom.....
valószinuleg igaza van a dokinak és jobb lesz így...

Móni,
természetesen megy a drukk holnapra, és nagyon várunk vissza! :wink:

lányok, valami testmozgás nekem is hiányzik, de annyira félek bármit is csinálni.....inkább csak ulok a seggemen :evil: , nehogy valami baja legyen a babónak! Az a helyzet,hogy elotte sem voltam valami nagy sportoló, nálam ez mindig idoszakos volt :roll:
Eppen ezért nem kezdhetek bele éppen most edzeni, ha eddig hónapokig csak tunyultam a PC elott....de valami kis mozgás azért jól esne!
ginuska
 
 


Sziasztok!

Most nagyon rövid leszek, mert össze kell rántanom a fiúkat és aztán indulunk oviba, suliba és dolgozni.

Üdvözlöm az újakat, és gratulálok a frissen UH-zott babókhoz is mindenkinek!

Én is voltam tegnap dokinál pont 6+0-án és bár méretei szerint csak 5 hetesnek látszott szívhang már volt. Az UH-os azt mondta, hogy nagyon hátrahajló a méhem, így most még nagyon nehéz pontosan mérni, de mivel szívhang már van 6 hetes.

Este majd jövök hosszabban.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya!
Gratulálok a szívhanghoz. :D

Till!
Először is gratulálok! Másodszor pedig nagyon sajnálom a picikét. Reméljük nem lesz semmi gond és a nagytesó zavartalanul tud tovább fejlődni. :wink:
Hát márc. 3 még odébb van. Jó lenne ilyenkor az idő kerekét egy kicsit felgyorsítani. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Till, pocok gratulálok! Egészséges, szép babákat kívánok Nektek és persze mindenkinek!

Till, el sem tudom képzelni azt a helyzetet, amiben vagy. Drukkolok Neketek, hogy minden a lehető legjobban alakuljon! Vigyázz magatokra!

Datolya,
most parázok. Én is 6+0-n voltam dokinál és a petezsákon kívül más nem látszott (leírta h. embrio nem látható) :cry: . A doki azt mondta, hogy várjunk még egy hetet, ha akkor sem lesz, akkor az már baj. Sajna az nem lehet, hogy fiatalabb a baba (korábban írtam, hogy a doki állapította meg a tüszőrepedést UH-val).

Lányok, nem akarok még 1 műtétet. Nem akarom még 1x az egészet végigcsinálni, nem lesz erőm. Kisbabát szeretnék!!!
cosmic girl
 
 


Cosmic!

Elhiszem hogy tele vagy aggályokkal. De bizzál a kicsiben, hogy ott van abban a petezsákban és szépen növekszik. Mást úgysem tehetünk ilyenkor mint bízni.
Én nagyon drukkolok neked hogy ott legyen a kis pocaklakó. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


cosmic girl tavaly sajna 2 x is átéltem egymás uán ezt a szőrnyűséget... :cry: :cry: :cry:
de te nem fogod.....nem mindenkinek látják olyankor a babót........drukkolok neked nagyon!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok? :D
Tegnap teszteltem pozitívat, igaz kicsit halványka volt a 2. csík, de ott volt. Mondjuk kicsit megindult bennem a para a halványság miatt... De már tutira meg kellett volna jönnie kedden, ha nincs baba (mindig pontos volt), úgyhogy reménykedünk... :D

Egy ideje olvasgatlak titeket, mert reménykedtem, hogy októberi babánk lesz. A kalkulátor szerint okt. 26. a célidő. :D

Orvoshoz csak a 7. héten tervezek menni.

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Szia Angyalkrisz!

Üdv nálunk, és gratulálok a halványka csíkocskádhoz. :wink: 1-2 nap és erősödni fog. :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Köszi lányok az együttérzést, persze megnyugodni csak akkor fogok, ha már saját szememmel látom azt a bébit :) Próbálok nem parázni, mert tudom h. az nem tesz jót, de néha úrrá lesz rajtam, nem tehetek róla. Nitacska, szerintem pontosan ismered ezt az érzést..

Köszönöm a drukkot, és nagyon sokat jelent nekem, hogy megoszthatom veletek a kételyeimet. Bár a legjobb az lenne, ha nem lennének kételyek :)
Jaj, csak már hétfő volna...
cosmic girl
 
 


Angyalkrisz,

üdv a fedélzeten! Gratu a zebrásteszthez!
Ja, képzeljétek, én csak 1 tesztet csináltam. Nem is tudom, hogy bírtam ki..
Angyalkrisz,
Te is többtesztelős vagy? :wink:
cosmic girl
 
 


Sziasztok lányok, szeretnék csatlakozni hozzátok, bár sokáig gondolkodtam, hogy merjek e már jönni és hogy nem korai e, mivel szerdán sikerült egy pozitívat tesztelnem. Sajnos egy vetélésen már én is túl vagyok, de most nagyon bizakodom. Remélem minden rendben van odabent. Én most utrótzom, mert alacsony volt a progiszintem és jövő hét szerdán megyek dokihoz. Remélem akkor már lát valamit és legalább azt meg tudja mondani, hogy jó helyen van e a kis bestia. Nagyon-nagyon bizakodom, hogy most sikerülni fog.

KépKép
csige-bige
 
 


Ja, holnap reggel én is szeretnék egy tesztet csinálni még, hogy erősödik e a csíkocska. Nekem nem jelent meg egyből de után már egész szépen látható volt.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-bige!

Üdv itt is! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Till :)
Szerintem még azt sem kell feladni, hogy ketten lesznek, hisz azt mondod volt másik szívhang is. És mérhető babó! Ikrek között szerintem nem szokatlan a méretkülönbség, persze erről az ikres topicban biztos többet tudnak..És az első hetek alatt még a méret is sokat változhat! Nekem a 6.héten csak 4 mm-es babót mértek, de nem mondták, hogy aggódjak miatta, és volt szívhang.
Persze most látva a jóval nagyobb méreteket, kicsit én is aggódom, de remélem egyikünknek sincs rá oka :)

Cosmic :)
Drukkolok neked én is!

Üdv az újaknak :)

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Kedves Tilli!
Tudom, hogy könnyű mondani, de tényleg sokkal "biztonságosabb" egy egybabás terhesség, mint az ikrek. Valamiért picur feladta, de tesó ügyes :)
Nagyon szorítok!
Tudod, mi együtt haladunk a cél felé ;)

Cosmic girl
Tudom, nagyon nehezen telnek a napok,de próbálj ne erre gondolni. Hanem arra, hogy minden rendben van odabent :)

Gratulálunk a két csíkosoknak :)

Gina, Nitácska köszönöm!

Egy kérdés:Ti mit csináltok a hányinger ellen? Nagyon nehezen viselem, hogy minden szagtól öklendezek.
pocok001
 
 


Pocok szerencsére nekem csak a közérzetem a rossz, de magne b6-ot lehet bevenni rá és azt hallottam hogy a gyömbéres üdítő is jó, valamint lehet rágcsálni ropit és egyéb sós cuccokat. Én ennyit hallottam.

KépKép
csige-bige
 
 


sziaszok!

Üdv az újaknak.

Till: nem biztos, hogy feladta a kisebbik pici, de ha igen, próbáld úgy felfogni, hogy a testvére javát szolgálja. Borzasztó hülyén hangzik így leírva, de valóban az egyes terhesség sokkal biztonságosabb mind a mamának, mind a magzatnak. De láttak szívhangot!!! Lehet, hogy nem lesz semmi gond. Hamarosan kiderül, csak ne kellene olyan sokat várni addig. :x Jobban izgulok, mint a sajátomon. :shock: :oops:

Cosmic: ha nem elég nagy felbontású uh géppel néztek simán benne van, hogy nem vette észre. Persze a doki tapasztaltságán is sok múlik. Meg persze a szerencsén is, hogy melyik napon sikerül bekukkantani a méhedbe. Bizakodj, ilyenkor még napok is számítanak!!! Nem is biztos, hogy 6+0 volt az a 6+0.

Kép
Kép
tündér09
 
 


olvasva a hozzászólásaitokat, sikerült megnyugodnom
persze azt nem tudom megítélni, hogy a doki UH gépe milyen, de mondjuk erre korábban nem is gondoltam..
próbálom a nyugodtságot hétfőig megtartani, de azt nem ígérhetem, hogy UH előtt nem fog remegni a térdem :shock:

remélem én is olyan szerencsés lehetek majd, hogy jövő héten már beszámolhatok milliméterekről és szívecskékről
és persze mindekin másnak kívánom ezt a szerencsét :D
cosmic girl
 
 


mármint egy szívecskére gondoltam, de összességében nagyon tudnék örülni, ha ketten lennének :D
a családunkban 3 ikerpár van (2petéjűek), végülis benne lehet a pakliban :lol:
Hajrá ikresek, Till!
cosmic girl
 
 


cosmic girl sajna pontosan ismerem... :cry: :cry: :cry:
angyalkrisz üdv köztübk!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
MA voltunk uhu-n és van egy 13 mm-es petezsákunk és két petezsákunk és két petezsáknak tűnő képletünk.
Jövő csütörtökön kontroll uhu, megyünk népszámlálásra, hogy hányan vannak odabent.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna!
Nem semmi! Gratula! Ide már tényleg népszámlálás kell ;)
Szurkolunk Értetek!

Kép
pocok001
 
 


sziasztok!
Csatlakozom hozzátok. 4 hetes és 6 napos terhes vagyok, de nekem se csík, se egyéb szokásos tünet, csak enyhe barnázás. ma duphastont kaptam. Mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?


Anna
anna39
 
 


Anna,
üdv itt! :P Milyen csík nincs?
Barnázás progeszteron hiány miatt lehet, gondolom, arra kapor a duphasont? :roll: (bár Utrogestant szoktak :roll: )

Kuzsanna,
Isten éltessen és megadrukk! :wink: ++++++++++++++++++++++

C. Girl,
csak pozitívan!!!!! Nagyon drukkolunk! +++++++++++++++++++++

Angyalkrisz, Csige-Bige,
üdv itt! :P +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Őzike,
nekem Manó 6+4-en volt 5 mm, szívhanggal...(most 7,5 évesen 134 cm, 35-ös láb, 32 kg :lol: )

Lányok,
aranyosak vagytok, de ne aggódjatok! :D
Jól vagyunk! :) Érzem, hogy minden csakis úgy történhet, ahogy a leghelyesebb!!! (én pedig a 6 év alatt megtanultam elfogadni a dolgokat :P, és tudom, hogy véletlen nem létezik, minden okkal történik! Minden napot hálával fogadok! :D )

tillidian
 
 


anna gratula.reméljök elmulik a barnázás a duphastontol....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsuzska!

Itt is gratula a babócákhoz! :wink: :lol:
Vigyázz magadra!!

Nálam minden rendben. VAn egy méhen belüli 10,4 mm-es petezsákom benne szikhólyaggal. :D
Most megnyugodtom, hogy legalább jó helyen van a babóca.
Legközelebb 3 hét múlva randizok a dokimmal. :D

Anna!
Most nem értem pontosan. Terhes vagy, de nem csíkos a teszted? :?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Hulla vagyok. :P

tilli: gratulálok a szívhangokhoz. :wink: Mert ha bár az egyik babának alig is volt, de volt. :D ( puszilós, ölelős szmájli )

datolya: gratulálok a szívhanghoz. :D

kuzsanna: jesszus. Akkor most hányan is vannak? Komplett focicsapat :lol: :lol: gratulálok!

moni: drukk holnapra. :D

angyalkrisz, csige-bige, anna üdv itt :D

Én ma véégre nem voltam annyira rosszul, így 4 nap után főztem is valamit. :D :oops: De holnap sütök is, ha marad ez a jó közérzet.
Megyek ledőlök aludni, mert elalszom a monitor előtt. Jóéjt :arrow:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


moni: na ez van mikor átfutom az oldalt és azt sem tudom hanyadika van... :roll: 8)
gratula a jó uh-hoz. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


jó éjt! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi a fogadtatást! Itt vannak a tesztek...

A legfelső 25-ös érzékenységű, az alsó kettő 10-es. A felső kettőt csináltam ma. Az előző terhességemnél nem voltam ilyen nagy tesztelgetős, de akkor nagyon erős volt a csíkocska, most meg olyan kis halványka... :?

Kép

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Szia Angyalkrisz!

Szerintem elég bíztotó ezek a tesztek. :wink: És szerintem csak azért halvány a 33 cn.-on mert lehet volt egy késői pé.
Mindenesetre gratulálok!! :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Angyal: szerintem is jó teszt. A lényeg, hogy ott a második csík is. :lol:

Anna: én sem értem, hogy mi az hogy "se csík..." ? Nem csináltál tesztet vagy nem lett csíkos a teszted :?:

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!

Az 5 tesztből 2 nagyon halványan, éppenhogy mutatott egy második csíkot, atöbbi semmit. Persze hetente teszteltem. Már nem is merem megnézni.
UH-on 3x3 mm-es volt a múlt héten a petezsák. De mivel rózsaszínes-barnás folyásom van, Duphastont kaptam. Ma vettem be az első szemet. Ti szedtetek már ilyet?

Anna
anna39
 
 


Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A hivatalos írásom:
"TVS során egy szabályos 13 mm-es petezsák látható, benne másodlagos szikhólyag ábrázolódik.
További két piciny petezsáknak is megfelelő képlet ábrázplódik.
Kontroll vizsgálat indokolt.
Diagnosis: Veszályeztetett terhesség egyéb,ismert ok miatt"

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Anna, Krisz, Csige!
Sziasztok!!!! Boldog babavárást nektek is!!!!!!

Anna!
Én is szedem még a Duphastont! Sárgatestpótlásnak adják, hogy a pici jobban tudjon megtapadni!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna gratula itt is a kis focicsapathoz :lol: :lol:
Szerintem nem halványka az a teszt Angyalkrisz. Az enyém sem erősebb. Én 4+4-en csináltam ma reggel. Az enyém is szinte ugyan ilyen. Viszont erőssebb a szerda reggelihez képest. Szerintem az is sokat számít, hogy a reggeli vizeletnél felkeltél e pisilni. Én egyszer igen, szóval egy kb. egy szűk öt órahosszás pisiből van nekem. Este hozok képet, mert lefényképeztem reggel, de nem volt időm feltenni.
Anna én utrogestant szedek, mert alacsony volt a progiszintem. 3*1-et kell szednem belőle ez is sárgatestpótlásra szolgál. De a duphaston is hasonló. Ez segít, hogy a kis bestiák jól beágyazódjanak odabent :lol:

KépKép
csige-bige
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: