Új privát üzeneted érkezett!

Ancsika, Szofi, Bea, Dius üdv közötünk!

Anita a fogromlás-terhessség összefüggésre nekem is többen azt mondták, hogy tévhit, de ha van rossz fogad menj orvoshoz, mert a gyuladásos gócok okozhatnak galibákat a terhesség alatt!

Még én sem hánytam és hányingerem sincs, de ez így volt az első terhességnél is. Viszont itt van a borzalmas haspuffadás, ilyenre az elsőnél nem emlékszem. Ti tapasztaltok ilyesmit? Az étkezésemen nem változtattam, de folyton úgy érzem magam, mint egy lufi, és a beleim is folyton mozgásban vannak. valószínüleg a hasam is ezért ilyen nagy már most.

Hunccutka! Én az előző terhességemnél a 25. hétig folyamatosan vérezgettem, hol kevésbé, hol erősen. Persze nagyon ideges voltam, de a babának nem lett baja. Az okát nem igazán tudták kideríteni. A progeszteronom nekem is alacsony volt és Utrogestant kellett szednem a 12. hétig, utána azt modták talán fertőzés miatt vérezgetek. Kaptam egy csomó kúpot, de nem változott semmi, aztán egyszer csak magától elmúlt.
Ne izgulj és pihenj sokat! :wink:

Panndi: Boldog szülinapot Zsófinak!
hean
 
 


Anita:
Tünetem nagyon enyhe folyás volt, bár nekem nem szokott soha, ezért is gyanakodtam. A doki szerint terhesen még az is könnyedén összeszed fertőzéseket, aki nem hajlamos rá ált.
Szóval most kúpozok....itthon...közben meló...érdekes.... :?

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Nehezen, de itt vagyok, a mh-en kiszámíthatatlan a net.

Hean pont ezt érzem én is mint te, hogy mintha állanódan lufi lennék és ezért is gondolják már sokan rólam, hogy babát várok. :)

Már gondoltam szednem kellene espumizant :))

A lányomnál én sem emlékszek ilyenre, bár azt olvasgattam, hogy hamarabb fog látszani, de hogy már a 7. hétnél :))

Nagyon örülök, hogy mindenki úgy-ahogy jól van.

Rókakoma még most sem kerülget, pedig tegnapi vacsorám császárszalonna volt és ma reggelire is azt kívántam, remélem nem fog ez így menni sokáig, mert akkor bálna leszek :))

Üdvözlet az újjaknak, sajna még bele kell jönnöm kicsit ebbe a fórumozásba, nem tudlak sokszor követni titeket.

Ezért egyszerűbb nálam a chat, ott egyből tudok válaszolni és ismerek már mindenkit :)

Aggódásmentes pocakozást mindenkinek!

Üdv.

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

 
 

Mozza: szuper, hogy minden rendben! :)

Látom, jó sokan leszünk Szt Imrések. :D Az előző babámmal én voltam az egyetlen a topikban. Így legalább van esély, hogy egyszerre leszünk a kórházban és jó az ismerős. Én nagyon szenvedtem a gyermekágyon, sokat sírtam, ha lett volna ismerős, akkor jobb lett volna.

Sajnos, Tünci náthás lett, a rosszidő betett nekünk is. Alig kap levegőt. :(

Hean: nekem puffadás inkább Tüncivel volt, most sokkal enyhébb és a székrekedés is. Lehet, hogy most jobban táplálkozom, vagy nem tudom.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok újra!

Szerintem nem a táplálkozáson múlik most nekem, hiszen már régóra megnézem mit eszek. szóval odafigyelek rá, és nem is eszek puffasztó ételeket mostanában:)

Még régebbi kérdésetekre válaszolva: nekem a szüleim, az unokatesóm és 3 munkatársam tudja, főnökömnek még nem akarok szólni, bár itt már hetek óta pletyka kering rólam, szóval van esély rá, hogy már neki is mondták :)

Annus várom mik a híreid.

Egyébként már használom a bandázst és tök jól melegít :), igaz még ez a fekete nadrág begombolva rámjön :))

Üdv mindenkinek

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok újra!

Szerintem nem a táplálkozáson múlik most nekem, hiszen már régóra megnézem mit eszek. szóval odafigyelek rá, és nem is eszek puffasztó ételeket mostanában:)

Még régebbi kérdésetekre válaszolva: nekem a szüleim, az unokatesóm és 3 munkatársam tudja, főnökömnek még nem akarok szólni, bár itt már hetek óta pletyka kering rólam, szóval van esély rá, hogy már neki is mondták :)

Annus várom mik a híreid.

Egyébként már használom a bandázst és tök jól melegít :), igaz még ez a fekete nadrág begombolva rámjön :))

Üdv mindenkinek

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Köszönöm a sok választ! Úgy látom bátor csajokkal vagyok körülvéve, akik hamar felvállalták az állapotukat. Én a munkahelyemen még biztos nem mondom egyelőre, majd november elején. De a családnak és a barátainknak szerintem el fogom, ha a doki azt mondja, hogy minden rendben levőnek látszik. Végül is ők akkor is támaszt jelentenének, ha baj van, ebben teljesen igazatok van.
Annus írj, hogy mi volt az orvosnál?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Üdv,az újaknak!
Hean,nem tudom,hogy gennyes góc van e már a fogamról.Mielőtt kisama lettem elkezdtem rendbe rakatni.Még húzatni 2-őt kell.Még az semmi,de 2 fogam valszeg műteni kell,tehát felvágja az ínyt és kiszedi.Tudom,hogy akkor nagyon ideges leszek,ezért ezeket meghagyom a kritikusabb 12 hét utánra.Nagyon félős vagyok ilyen téren.Grétivel nem volt könnyű szülésem,de inkább még két szülés mint egy fog húzása.
Tinu,sajnálom hogy ti is náthások vagytok.Gréti is az és ilyenkor nyafis nagyon.
Ez a rossz idő kihozza belőlük.

Üdv.Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék a májusi babavárókhoz.

Magamról röviden: Van egy 1,5 éves kislányom. Nyár elején volt már egy vetélésem, ezért már 5 hetesen látni akart a dokim. 5mm-es petezsákot látott. Remélem ez normális. Gyógyszer felírását nem látta indokoltnak.
2 hét múlva kellene visszamennem, de akkor nem lesz pár napig, így lehet 3 hét is eltelik mire meglátom a pocaklakót.
Addig meg marad az izgulás...

Üdv mindenkinek!

Ui: pocaklakó születésének várható idejét hol tudom beállítani?
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék! :)
Az 5. kisbabámat várom május 18-ára (ami épp apukája 30. szülinapjára esik :):))

Nagyon izgatott vagyok, talán jobban izgulok, mint az elsőnél. :roll:

Hétfőn voltam UH-on, ahol minden rendben volt, de találtak a babóca mellett egy cisztát is, ami kicsit ijesztő számomra, mert még nem tapasztaltam ilyet :shock: , de a doki biztatott, hogy minden rendben lesz, ez abszolút szokványos dolog. Írt fel Utrogestánt, amit a 12. hétig kell szednem. Holnap megyek laborra, remélem ott is minden rendben lesz.

Minden jót nektek! :)

Üdv: Évi
evemama
 
 


Pumukli, már meg sem lepődünk, hogy lányod van!!! :-) Itt mindenkinek! :-)
Ne izgulj, most biztos minden rendben lesz, drukkolunk neked is!!!

Tinu, Nekem az elsőnél egyszer volt székrekedésem, de nagyon.... utána odafigyeltem a kajára, barnakenyér, no csoki és sok sok zöldség, főleg paradicsom. Soha többet nem volt bajom.
(és nem is hízam :-) )
Én a legjobb barátnőmmel együtt szültem, egy szobában is voltunk, a melletünk lévő szobában meg 2 sógornő feküdt! Úgyhogy tényleg jó, ha van ismerős arc, sokan vagyunk pár nap különbséggel, van rá esély, még NST-n is összefutni - de hol van az még!

A homeobogyókat én is tudom ajánlani, nekem a vizesedésre is hatott és szüléskor is. A gyereknek is azt adom a fogára, ha nyűgös. pedig én előtte nem hittem benne.

Üdv az újaknak!!! Jó, hogy ilyen sokan vagyunk és még hol van május vége!! :-) Ők még csak most tesztelik a pozitívet! :-)

nem működik a vonalzóm, a HTML automatikusan ki van kapcsolva, nem tudjátok, hogy mit csináljak? Köszi!!!
Vendég
 


SZia Évi!

És milyen okból írt fel gyógyszert? A ciszta miatt vagy a baba miatt?
Ezt nem progreszteronhiányra szokták adni?

Üdv
P
pumuklii
 
 


Na megjöttem!!!
Hihetetlen de van egy 8,9 mm babócám és dobog a szive is!!!!Nagyon szépen megnőtt,a doki is megdícsérte!Alig tudtam elhinni,csak kamilláztam ott.A villamoson meg majdnem bőgtem,bizti néztek is hülyének :lol: Legközelebb 3-4 hét múlva kell csak mennem,kúpot még a 11.hétig kell dugdosni.Na és itt a 2.sztárfotó Maszatkáról!Másnak is ekkora a petezsák?

Kép

annus11
 
 


Sziasztok!

Annyira csalódott vagyok! Az orvos csak 1-jére tudott időpontot adni! (Mondjuk legalább látszik, hogy népszerű). Basszus, de az még kereken 2 hét, hogy fogom ezt kibírni?
Az asszisztens néni mondjuk tök rendes volt, mert mondta, hogy akkor már 8 hetes leszek, úgyhogy akkor majd jobban látjuk a kicsikémet...
De azért el vagyok kenődve...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Annus, gratulálok! Mindjárt megsárgulok az irígységtől! :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!

És ha elmészaddig másik dokihoz?Akár SZTKba vagy ilyesmi?Persze 2 hét hamar eltelik!

Évi,Pumukli üdv itt!

Évi!
5.baba?Komoly?Akkor neked van már tapasztalatod!

Csajok!
Lassan kéne csinálni táblit,mert tényleg nem lehet már követni annyian vagyunk....Ha nincs rá jelentkező akkor szivesen megcsinálom,szóljatok nyugodtan!Már máshol is csinálok táblit,szóval benne vagyok nagyon :wink: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus, szerintem megcsinálhatod, bár nem vagyok gyakorlott fórumozó, így nem tudom, hogy pontosan mi az...

Kedves mindenki! Én eddig nem szedtem semmit. Kellene? Mit ajánlanátok addig is, amíg eljutok a dokihoz 2 hét múlva?

Köszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Annus: ez ám a jó hír, gratulálok :) Remélem picit megnyugodtál :)
Vendég
 


Szerintem a folsav nagyon fontos,illetve kismamavitamin.Bár erről megoszlanak a vélemények,de mivel én alig tudok vmit magamba tömni,így jól jön a vitamin!És vegyél magneB6-ot is szerintem,az jó a hányinger és a hasfeszülésre is.

Farkas!
A profilnál be tudod állítani a htmlt.Oda kell a kódot is beraknod az aláíráshoz.

Vki még kérdezte h hoyg tudja kiszámolni a baba születését.Van a főlapon egy kalkulátor.Oda kel beírni az utolsó menszit és kidobja a szülés várható időpontját.Ha vonalzót szeretnél akkor azt sok oldalon megteheted,de pl ha rányomsz vmelyikünk vonalzójára akkor ott tudsz csinálni magadnak!

annus11
 
 


Én becsomagoltam Zsófi ajándékát, holnap este felköszöntjük apával :lol: Áááááá, basszus, ha rágondolok, hogy egy éves, bőgök, hülye hormonok :D
Vendég
 


Panndi!

Jaj ne is mondd,mert akkor én is sírok :lol:

annus11
 
 


:lol:

Te ne sírj, Te most örülj :)
Vendég
 


Annus: gratula!!! :D

Szofi: szerintem se nagyon búsulj! Akkorra már tényleg jól fogtok látni mindent, és nagyobb lesz az öröm. :wink:

Pandi: á, én is ezt csináltam Tünci első szülinapján, ne aggódj. :lol: :oops: EGész nap képeket nézegettem, meg a szülésre emékeztem, olyan jó volt. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Panndi, én már attól bőgök, ha rágondolok, hogy Gyöngy nemsokára egy éves, szerintem én is fogok a nagy napon!!! :-) Mit kap a nagylány ajándékba? Torta is lesz?

Annus, gratula a 8,9 mm-es babádhoz, gyönyörű!!!! :-) Köszi a táblázatot, ha megcsinálod! Köszi az infot is, de nem engedi megváltoztatni, még küzdök...

Szofi, én még időpontot se kértem, holnap délután már erőt veszek magamon, nekem is kb 2 hét mire kapok, én is akkor leszek 8 hetes. Az én dokimhoz nem is érdemes hamarabb menni, mert az elsővel elmentem 6 hetesen és 8 hetesen visszahívott, így kétszer fizettem 6000 Ft-ot, ezt most megspórolom, meg a gyerekkel sem lesz túl könnyű ulrtahangra járni, segítségem nincs, pedig már nagyon várom, hogy láthassam a petezsákom! :-)


Teszek be képet, hogy lássatok minket, így nem olyan személytelen.

Kép Kép
Vendég
 


Szerintem is folsav és terhes vitamin. Magne B6-ot nem szedtem csak amikor már jó nagy volt a hasam, és csak akkor amikor feszült. De hallottam olyat is, aki végig szedte.

Én is arra számítottam, h kapok valami rásegítő hormont a múltkori vetélés miatt, de nem. Nemtom azért mert rendben látja a dolgokat és feleslegesnek tartotta, vagy ha lesz vmi rossz jel, csak akkor ír fel vmit. Pihenés és terhes vitamin. Remélem elég lesz.

Én is próbálom közben a vonalzót
pumuklii
 
 


de nekem se sikerült
pumuklii
 
 


Pumukli!

Hogy próbálod megcsinálni?Segítek szivesen!Akár lépésről lépésre!

annus11
 
 


Annus, nekem is plíz!!! A vonalzóm kész van, de a profilban nincs engedélyezve a HTML és nem is engedi, hogy engedélyezzem. megnéztem a GY.I.K.-ben és azt írják, hogy ez változó, hogy kinek engedik és kinek nem.....
Vendég
 


Hmmm
A profilban vannak a beállítások,és ott nem engedi h az igenhez rakjátok a pöttyöt?Még nem is hallottam ilyenről...ilyen gondom sose volt.

annus11
 
 


Én ezt átírtam igenre:
Mindig engedélyezze a HTML-t:

De attól azt írja ki h HTML kikapcsolva....
pumuklii
 
 


A pöttyöt engedi, hogy igen legyen, de felette van, hogy HTML kikapcsolva BBCode bekapcsolva, ott nem engedi átírni. :(
Azt írják, hogy nem mindenkinek engedélyezik, sebaj, nekünk nem lesz.
Vendég
 


Pumukli, pont én is ezt írtam! :-) MI így jártunk....
Vendég
 


Lányok.... Ha a nagyonbabán csináltatok Ti is vonalzót, akkor az alsó linket kell bemásolni. Azt amelyikben url van, nem pedig http. Nekem így engedte...

annus, gratula a babához, nagyon szuper a kép. Ezt ott kaptad, vagy Te fotóztad monitorról: Tudod, csak hogy mire készüljek holnap... :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Sziasztok, végre hazaértem, és átolvastam a reggel óta történteket, na meg egyszer kidobott a gép, miután mindezt begépeltem.

Mi jó 1 éve házasodtunk össze. eddig kis lakásunkat csináltuk, de most elérkezettnek láttuk az időt első babánkhoz, aki rögtön jelentkezett is (persze ehhez kellett a mh-i gondok is).

Mi a hétvégén mondtuk el a családnak a nagy hírt, de én a munkahelyemen nem reklámoztam még, mivel tavaly igen leszóltak egy kismamát, hogy miért kell ezt ilyen korán bejelenteni. hát én várok akkor vele.

A hát/keresztcsont fájásról van valakinek infója, ez normális?

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Na most bekopiztam a 2. linket, de itt balra még mindig azt írja h kikapcsolva. Min1, így jártam.
Legalább van 1 sorstársam :-)
pumuklii
 
 


Pumukli, Evamama!
üdv itt :lol: :lol: :lol:

Evamama!
tényleg 5.babó???????????? :shock: :D :D

Farkas!
nagyon helyesek vagytok :P

Szofi!
folsav, gravida vagy elevit és magne b6-ot szedek én 8)
(meg progit is, de az csak a lombik miatt van)

Annus!
gyönyörűséges a kisbabád! :D :D
én legutóbb 6+3-on voltam és 6,2 mm volt a baba :P , de szerintem olyan könnyű 1-2 mm-vel arrébb tenni a pontot, meg 1-2 nap is sokat számít ilyenkor :roll:

és én holnap is megyek uhura a saját dokimhoz(eddig a lombikosnál voltam), és állítólag van 3d-s gépük... :wink:
Vendég
 


Sikerült!

Böbi, a 2. linket másold be. MÉg mindig azt írja ki h kikapcsolva...
pumuklii
 
 


pumuklii írta:Na most bekopiztam a 2. linket, de itt balra még mindig azt írja h kikapcsolva. Min1, így jártam.
Legalább van 1 sorstársam :-)


Látom sikerült! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Pumukli!
ügyes vagy 8)

Annus!
szerintem is kéne már egy tábli, mert én is alig tudom követni magunkat, olyan szépen megsokasodtunk :oops: :lol:
írd meg milyen adatok kellenek és küldöm :wink:
Vendég
 


:cry:

Pumukli, Most már sírok!!! Megcsináltam a nagyonbabásat, bemásoltam a második linket és semmi.... De most bízom a csodában, hogy egyszer csak ott lesz....

Vicuska, köszi, átadom Gyöngynek! :-)

Bea, ilyen korán nem szokott a hát fájni, vagy volt akinek igen? Nekem a végére és a szoptatás alatt fájt nagyon!
Vendég
 


Sziasztok!

Akkor bemutatkoznék én is!
Van egy 17 hónapos kisfiam Bence. 3 éve vagyok házas és biztonsági őrként dolgoztam,közben meg tanulok fősulin.
Jövő kedden megyek dokihoz,addig meg megpróbálok vigyázni magunkra és persze utána is!
Remélem most minden rendben lesz a pocaklakóval.
Szülőknek már elmondtuk hogy lesz kistesó és örülnek velünk együtt.

Ha van még kérdésetek,akkor szívesen válaszolok!

Szép estét mindenkinek!
dius02
 
 


Lassan kezd idegesíteni, mert nap mint nap kb 20 gyerek mellett kell ugrálnom és így igen izgalmas.
Bár volt honlap, amely írta a derékfájást arra hivatkozva, hogy most rendeződnek el odabent a dolgok.
Remélem mond vmi megnyugtatót erre a doki pénteken.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu: nekem már nagyon korántól fájt a derekam TÜncinél. A hasam mérete egyáltalán nem indokolta még. És onnantól kezdve végig fájt, hátról nem is bírtam felülni fekvésből, csak úgy, hogy oldalra fordultam és onnan ültem fel. Szóval szerintem ez normális. Nem hátrahajló a méhed véletlenül? Bár asszem ott is csak később nyomja a keresztcsontot a baba, nem ilyen hamar. Fogalmam sincs, mitől van ez a derékfájás ilyen korán, de nekem is volt. Remélem, most nem lesz.

Kép
Kép
tinu
 
 


Lányok, ne a html-es címet másoljátok be a profilba, hanem a másikat, a BBCode-osat! Figyeljetek, úgy kezdődik, hogy szögletes zárójelben url és úgy is végződik. AZ egészet be kell másolni az aláíráshoz.

Kép
Kép
tinu
 
 


Kép

Na itt egy kezdetleges tábli,látom kicsit növelni kell a betűméretet...az adatokat,ötleteketküldhetitek,én meg addig szépítek :wink: :lol:

annus11
 
 


És nálam is az van, hogy a html kikapcsolva, BBCode bekapcsolva, ezért kell a BBCode-osat bemásolni.

Kép
Kép
tinu
 
 


ANnus: püben, vagy ide írjuk az adatokat neked?

Kép
Kép
tinu
 
 


annus11 írta:Kép

Na itt egy kezdetleges tábli,látom kicsit növelni kell a betűméretet...az adatokat,ötleteketküldhetitek,én meg addig szépítek :wink: :lol:



Hát akkor kezdeném is a sort, az adatokkal...

Hunccutka
25
nincs testvér
szeptembeer 18
Sote II, Ács Nándor
2009.05.09.
Brigi/Gergő

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Jó, akkor én is ide. :)
Tinu
34
Tünde Aliz
09.26.
Szt. Imre, Urbán Márta
2009.05.06.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Mi most jöttünk meg a dokitól!
Sajnos még nem tudott semmi biztatót mondani, csak azt, hogy még nagyon pici, de petezsák már van!
A jövő héten kell újra UH-ra mennem, azt mondta, addig ne nagyon éljem bele magam, mert hát jártam már így, hogy petezsák fejlődött, de baba meg nem! :(
Nagyon félek, és hosszú lesz a hét nagyon!
Annuska, majdnem elbőgtem magam, annyira örülök Nektek!!!! :):):):):):):

Szorítsatok nekem!

KépKép
ancsika80
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: