Új privát üzeneted érkezett!

Ismerős körömben persze már mindenki tudja. :( Addig én meg nem tudok válogatni a sok felajánlott babaruha között, amiket kaptunk. Pedig jó lenne, nem lakunk olyan nagy lakásban kéne a hely. A baba ráadásul mindig jól fekszik, csak az orvosok nem akarják elárulni mit látnak.. :(:( Én nem akarom, hogy több mint 5 hónapos terhesen tudjam meg.. Igenis sokkal személyesebb ha tudom legalább tippelve h milyen nemű babát várok.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida!

Szerintem menj el 4D ultrahangra, a Genesisbe,ott tutira megmondják,ha látják a babád nemét.Nagyon kedvesek,alaposak,hozzáértőek.
Pl a 2. fiamnál a 16.héten voltunk egy másik helyen 4D ultrahangon,ahol a nő nekem is azt mondta hogy hát ilyenkor még nem látható a baba neme... :roll: pedig dehogynem,csak ő épp nem értett hozzá,hogy megállapítsa...

KépKépKépKép
*orsi*
 
 


bfkrisztina!

Persze,szerintem is a legfontosabb,hogy egészséges legyen a gyerek!!! De...én mindíg is kislányt szerettem volna...mást nem is tudtam elképzelni.:)Félre ne értsd,imádom a fiaimat,de van egy kis űr a szívemben...szóval érted gondolom. :)

Ovi: Mi Csepel mellett egy kisvárosban lakunk.Itt azoknak sincs hely az oviban akiknek a szülei dolgoznak. Pl tavaly elött sem vették fel Domit,pedig akkor még a tesó csak épp hogy tervben volt.Vittem a munkáltatómtól igazolást,hogy szeptembertől dolgozni fogok...és mégis elutasították a fiamat.
Meg ugye van az a törvény,hogy 5 éves kotól kötelező felvenniük őket.Na hát nálunk rengeteg 5 évest sem vettek fel....
(Egyébként én is dolgozom...bár itthon.(gyerekbútorokat festek stb.))

Annus!

Azóta még nem csináltam tesztet...talán holnap.
Sajna én nem tudok megkérni senkit sem,hogy vigyázzon a gyerkőcökre.Te viszont nagyon rendi vagy hogy segítesz a szomszédnak!!! :) bár ilyen szomszédaim lennének. :)

KépKépKépKép
*orsi*
 
 

 
 

Na voltam dokinál.Nem vizsgált meg.Köv hónaptól már nem kell szednem a clostyt,aztán ah most nem jönössze,akkor átjárhatósági.1 napra kell befeküdjek.De remélem erre nem kerül sor!Egyébként minden rendben.Van szép peteérésem,vannak jó kiskatonák.Ennyi!
2 napig nem leszek netközelben :cry:

Orsi!
Hát olyan tündér az a gyerek,imádom!Meg ő is oda van értem,mostanában bújós lett nagyon,mindig jön megölelgetni,aminek a vége az hogy huzogatja a hajam,le akarja szedni az orrom meg úgy mindent amit rajtam lát.Egyszer még az ingemet is kigombolta :lol: Igazi pasi :lol: :lol:

Aida!
Elhiszem hogy érdekel a neme!Én is személyesebbnek érezném tudni minnél elöbb,meg akkor már a nevén tudnám szólítani miközben a vesémet rugdossa :lol: De el tudnám képzelni azt is hogy csak szüléskor derül ki a neme,annak is megvan a maga szépsége :wink:

annus11
 
 


sziasztok.

Aida:

nekem 19 hetesen mondták meg hogy fiú.aztán 27 hetes 4D-n pedig azt hogy lány,de az is lehet hogy ikrek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: na akkor nem volt ám illen vicces,szóval 4D-n is tudnak sületlenségeket össze hordani.végül a 36 hetesen mondta a doki hogy tuti hogy fiú.még a kukaca hosszát is megmérte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és akkor készült róla a legjobb kép.már csak a pofija fért bele a képbe és tök jól látszik hogy kidugta a nyelvét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
annus:

drukolok hogy sikerüljön a baba :!: :!: :!: :!: :!: :!: mióta próbálkoztok amúgy???

nálunk Patrik egyszerre össze jött.volt előtte egy babám akinek alig örülhettünk mert elment és utánna szünetet akartunk tartani de Patrik kopogott :lol: :lol: :lol: :lol: ő volt a kárpótlás a tesótól.
azóta is volt már egy vetélésem szintén nagyon pici baba volt.akkor is Patrik vigasztalt.

Kép
Kép
ettike
 
 


annus igértem képet a halakról.
dobok ketőt meg párat Patrikról ha nem gond.
Kép
Kép ők a kedvenceim.egy citromsügér és a fiú jégsügér


Kép elsó nap eddig bele ment de tovább nem.és ezután még eddig sem:(:(:(na de majd jövőre
Kép apával
Kép
Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!

Szép kis halacskák!
Na és persze a gyerkőc is gyönyörű!!

Hát nekünk elsőre összejött tavaly augusztusban,de nem maradt meg a baba.Aztán ez a 4.próbálkozós hónapunk,közben voltam hormonvizsgálaton,kiskatona vizsgálat,akkor néztek csomó fertőzést is,de minden jó volt.Már csak idő kéne...de most azt hiszem el tudjuk kapni a pét,bár így is Szolnokon leszünk...megyünk a vasutasnapra 12én és hát pont akkor... :lol:

annus11
 
 


annus:

akkor szurkolok hogy összejöjjön :lol: :lol: :lol: :lol:gondolj bele milyen jókat nevettek majd rajt ha nagy lessz és mesélitek neki hol fogant:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lehet oda lessz a vonatokért :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


sziasztok, sajnos most nincs idöm vissza olvasni, de majd bepótolom.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


sziasztok. megjöttünk 4D-röl.
megmutatta magát, FIAM lesz.
az arcát takarta a LÁBÁVAL, de azért látni. itt van 2 fotó izelitönek,a többi fent van a weblapomon.nézzétek meg és kérem a kommentárokat.
Kép
Kép fütyi

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


holnap reggel indulunk kirándulni, és csak jövö héten jövünk vissza. ezért majd csak kedden jövök, de nyugodtan irjatok, mindent vissza olvasok
sziasztok

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Orsi: teljesen megértelek. Ismerek olyan családot, ahol 5 fiú után érkezett meg a várva várt kislány... igaz addigra az anyuka már jóval idősebb volt, mint mi itt :) de addig próbálkoztak míg sikerült
s ki tudja, talán mikor ezeket a sorokat írjuk, már a pociban lehet, hogy ott van nálad az a csepp lány :) akire vágysz

Ez durva, hogy az oviba még az 5 évest se veszik fel!!!! másokat meg bírságolnak ha nem viszi el oviba ennyi idősen! én magam a saját fiamat most sem biztos, hogy hordanám oviba, ha nem lenne kötelező... (sokat tanul ott, meg nagyon aranyosak az óvó nénik, szeretem az oviját, de túl kötött számomra időre beérni reggel, délben megint menni-egyszerűbb lenne itthon-szóval ne értsetek félre)
nálunk azért nem ilyen vészes a helyzet: igaz hogy az ovis csoportok tele vannak, nem is tudom pontosan a létszámot... de férőhely azért akad annak, aki vinni szeretné a gyekőcét

Aida: szerintem akinek túl hamar mondják meg a gyerek nemét, annak nagyobb valószínűséggel mondják pár héttel később az uh-n, hogy pont az ellenkezője, nem?
első fiamra szintén a 20 hét körül mondta az orvos " 51%" hogy fiú, később ezt megerősítette, második fiamra majd csak 28-30. hét körül... addig bújkált :)
Szóval szerintem még úgysem tudnak olyan pontosat mondani... bár a 4d biztos megbízhatóbb :) ha nem jelent gondot, akkor szerintem is érdemes elmenni
Mi is tervezzük de csak egyet, az ára miatt, szóval arra szerintem 25-28 hét körül fogunk elmenni

Babaruhák: én mindig úgy válogatok, hogy az jó legyen fiúnak is lánynak is: sárgát, zöldet, fehéret, aztán kéket kaphat kislány is, legfeljebb kifejezett rózsaszín ruhákat még lehet beszerezni babásan is :)

Timi: nagyon szépen látszik az arca a kisbabádnak :)

Annus: szurkolunk :) :)

Üdv mindenkinek: Kriszti

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Aida!

Én külön csak ezért mentem el 19 hetesen 4d-re, mert nevén akartam szólítani őt. Vagyis mindkettőnél így volt. Sőt, mi úgy mentünk el, hogy véglegesítettük a nevét (Levinél tudtuk ezer éve, de Norbi neve nehéz szülés volt), ugyanis lánynevünk volt. :?

Timi!

Nagyon cuki a kisfiad :!: :!: Igazi kis tornász :lol: :lol: Neve már tudható :?: :?:

Ettike!

Nagyon szép Patrik. Holnap már újra együtt. :D

Orsi!

Érdekes, én is ugyanígy érzek. Hiányzik egy kislány nagyon. Azt hittük, hogy a harmadik az lesz. De annyira nem akart ittmaradni, hogy most azt hiszem várok.
Tényleg így látva, azért hihetetlen hány nőnek megy el babája. Tök gáz :(

Kriszti!

Ti akkor kislányt szeretnétek? Tök szenilis vagyok. Annyit írtok néha, hogy nem tudom nyomonkövetni/megjegyezni.
:oops: :oops: :oops:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni: tudod, egészséges legyen... de inkább mégegy kisfiú felé húz a szívem... ha meg mégis kislány, akkor is imádni fogjuk :)

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Sziasztok!

Ettike!

Nagyon édi a kisfiad!!!:)

Annus!
Drukkolok!! :)

Mi Samura vártunk sokat...9 hónap próbálkozás után jött össze...
Domi meg 2. próbálkozásra.:)

Ja igen, a tesztem...negatív,tehát nem a baba miatt késik 10 napja...hanem nem tudom miért.. :roll:
Pedig már úgy beleéltem magam abba,hogy érkezik a 3. csemete...

Timi!
Gratulálok a kisfiúhoz!:)
Gyönyörű pofija van!!! :)
Mi lesz a neve?

Reni!

Sajnálom a 3. babádat. :cry:

Második babánál nekünk is csak lánynevünk volt...ezért csak nagy nehezen a 33 hét körül találtuk meg a neveit. Sámuel Balázs lett végül :)


Nem tud valaki esetleg ezeknek a cicusoknak gazdit?
Anyuéknál születtek,1 lány(fekete)3 fiú (tarka)
Kis dagibnabák:)


Kép
Kép

KépKépKépKép
*orsi*
 
 


Orsi!

Vicces. Én úgy csípem az ilyen dolgokat: Norbi második neve Sámuel, Levi meg Balázs napon született. :D :D Mi lett volna a kislány neve? Én talán 6 év múlva szülnék még két gyereket (csakis párosan, egykét nem szeretnék, és szerintem annyi korkülönbséggel már az lenne). De nem tudom. Ha belegondolok, hogy mégegyszer végig kelljen csinálnom ugyanezt nulla segítséggel :? :roll: :?

Cukik a cicusok. Majd érdeklődök.

Most megebédeltetem a felkeltjeimet. Újabban ébredés után ebédelnek. :? De legalább esznek tisztességesen. :P

Szép napot!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Most ahogy olvasgatok, tényleg mindenhol azt írják, hogy egy hozzáértő uh-s orvos már a 14-15 hét körül meg tudja állapítani a gyermek nemét :)
Úgyhogy Aida tényleg jó lenne, ha el tudnál jutni 4d-re

A nevekkel mi is úgy jártunk, hogy a nagyfiúnak már elég hamar sikerült kiválasztani, véglegesíteni a nevét :) ha ő kislánynak születik, akkor pedig Eszter lett volna a neve
A kisebbiknek pedig megálmodtam a Botond nevet, de a férjemnek annyira nem tetszett ez a név, hogy még második névként is lebeszélt róla :( ott lánynévből utánam a Krisztinát kapta volna, ha esetleg kislány...
Most a lánynévben viszonylag megvan az egyetértés: Jázmin , de a fiúnevekről sokat beszélgetünk :) most dobogós a Hunor , volt szóban a Dániel, Áron, illetve Bence is - a két utóbbit a nagyfiam javasolta!!! De még lehet, hogy fogunk variálni :) ja igen és nekem is tetszik a Balázs is

Szép napot mindenkinek :D

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Sziasztok!

Reni!

Én is 6 év múlva szerettem volna a 3. babát eleinte,de aztán elkezdtem azon gondolkodni,hogy akkor már épp kezdhetnénk eljárkálni a párommal is ide-oda,mivel már nagyok a gyerekek....szóval szerintem sokkal elöbb lesz a 3. bébi...én már most örülnék neki...:)

A kislány nevünk Domi fogantatása óta megvan.:) Leila Niobé
Aztán ez még simán változhat mert rengeteg lány név tetszik.
Pl: Anita, Véda,Mirjam,Napsugár stb.

Krisztina!
(hogy szeted ,hogy szólítsalak? :) Kriszti???Kriszta????):)

A Dániel név nekem nagyon tetszik.Samut is Daninak akartam,de a család lebeszélt,hogy legyen ritkább neve...Ha a 3. is fiú lesz,akkor viszont nem hagyom magam lebeszélni erről a névről.
De tetszik még a Vendel,Kadosa,Keán,Dorián(A Dorián név is felmerült Samunál.) Dominik neve nem volt kérdéses,kis korom óta így akartam hívni a leendő fiamat.:)

Többiek nagyon eltűntek...írjatok!!!! :)

KépKépKépKép
*orsi*
 
 


Orsi!!!

Te vagy az első, akitől visszahallom az általunk preferált lánynevet. Nekünk Leila Jázmin lett volna. És soha nem változott az elképzelés, elsőre így akartuk. Bohus Levente, és Leila Jázmin. De Norbi Samumat nem adom :D

Komolyan leesett az állam. :o :o Összeszedem. Még soha senkitől nem hallottam, hogy ezt a lánynevet választaná.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


SZIASZTOK!!!!
Visszatértem :D Látom sok-sok új fórumozónk van, én is üdvözöllek Benneteket. Nagyon sokat írtatok, úgyhogy előre is bocsi, ha nem reflektálok mindenre... :oops:
Lányok, gratulálok a vizsgákhoz, ügyik vagytok!
Timi, a kicsid nagyon szép:) Meg Ti is a képeiteken!
Annus, alakás és a halak is gyönyörűek :) És hajrá, Szolnok jó hely a fogantatáshoz :D
Pindi, kitartás! Hajrá a házhoz, de azért persze ne erőltesd meg magad! És gratulálok az esküvőhöz :wink: Képeket nem teszel fel róla? :oops:
Aida, te se. Állandó munkád van? Vagy csak ilyen nyári munka? Vigyázz te is nagyon magatokra :)
Az új gyerekek mind nagyon szépek :) Gratulálok hozzá mindnyájótoknak :)
Adri, remélem minden ok a babbal meg a lakással meg mindennel:) Mindjárt esküvő :wink: Tökjó lesz biztosan 8) Már megint nem egyszerre megyünk a TGba :( azért hátha majd összejön egyszer... :oops:
Na most megyek, mert jól elutaztam és rengeteg a dolog itthon... :?
Jaj, és a cicák... Olyan jó lenne egy... :( de nem tudom hová tenni majd :( csuda édesek... :oops:
Szóval jók legyetek vigyázzatok magatokra és egymásra, cuppp :wink:

KépKép
KépKép
eckó
 
 


Na visszajöttünk.3 napig csak pihiztünk!!Annyira jó volt!!!!

Hát nekünk még alakulóban a nevek.Ha fiú akkor én a Mátét szeretném,férjem meg maga után a Miklóst.Lánynak ő a Mónikát,énmeg...még nem döntöttem,annyira sok tetszik:Vanda,Emma,Hanna.Aztán amjd meglátjuk mire jutunk 9 hónap alatt :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Üdvözlet az újaknak :D
Eckó! Milyen volt a nyaralás? Biztosan jól éreztétek magatokat! :)
Aida! Sajnálom, hogy nem tudtátok meg, hogy ki bujkál a pocakodba, remélem legközelebb megtudjátok! :wink:
Ettika! Tényleg nagyon szépek a halak, és hát Patrik annyira kis bájos! Nagyon édes :D
Timi! Aranyosak a 4d képek és a pocid is csini :wink:
Orsi! A cicák nagyon édesek, ha kérted kutyust én kérek cicust. De komolyan. Nekünk van három kiskutyánk! Bár talán lesz gazdijuk de nem biztos. Meg egy cicusunk is van :D
Pindimano! Képeket láthatunk majd a nagy napról? Bár én sok topikba bele-bele olvasgatok és láttam a képeiteket! Nagyon szépek vagytok :)
Ma egy hete hazaköltöztem a koliból. Úgyhogy szeptember közepéig itthon leszek....
Nekünk még kicsit odébb van a babaprojekt, de a neveken már mi is gondolkodtunk. Ha lány lesz akkor Csenge babánk lesz (bár nekem nagyon tetszik az Emma, de a kedves Páromnak nem :( )
Ha fiú akkor szerintem az apuka után Tibor :)
Jajj képzeljétek olyan kaktuszunk van amin olyan gyönyörű virág lett, hogy én ilyet még sose láttam, majd ha godnoljátok rakok fel képet róla.
Na mostmár befogom :oops:
Szép estét kívánok Nektek! :)
brigi0923
 
 


Sziasztok!

Üdv a hazatérőknek!
Jajj nagyon szép baba neveket olvastam, nálunk a lánynév tök simán megvolt, aztán a Pindúr megviccelt minket, hogy kukacos lett, így nagy nehezen jutottunk csak dűlőre, és úgy, h két neve lett a tökmagnak!
Timi gratulálok a kis kukishoz! Tényleg helyes babóca! (asszem te írtad múltkor a pocis napozást! a júniusi kismamában olvastam róla cikket, ha gondolod pü-ben elküldöm neked, vagy mélre, vagy ahogy gondolod!)
Cicákok cukkerek nagyon! imádom őket, de jó ideje nincs macsekunk.
Nekünk most 7db kicsi dobink van. majd teszek róluk képet, ha esetleg érdekel valakit!
Brigi, Eckó köszönöm a gratut. Ahhoz képest, h mini esküvő volt, szerintem őrülten megható. minden második másodpercben tök könnyes volt a szemem :) persze ebbe a hormonok is belejátszottak, de az anyakönyvvezető is gyönyörűen beszélt. Szegény akkora levegőt vett mielőtt kimondta az asszonynevem :) na meg mire én aláírtam :D (13 szótag, nem semmi). Oké egy képet rakok majd fel :)
Ja igen pockosok! A poci kenegetését nagyon tudom ajánlani (ami nekem bevált az a Nivea Baby babaolaj, nedves bőrre kell kenni, de ne csak a pocit kenjétek, hanem a ciciket is, mert én most fürödtem és vettem észre, hogy azon lettek terhességi csíkok - sajna ezeket nem kentem -, már bocsi, hogy így leírom, de szerintem hasznos lehet)
Nemsokára esküvősök egy kalappal nektek a nagy izgalmakra, csak óvatosan :D
Jah és igen, mához három hétre vagyunk kiírva Krisszel, úgyhogy lehet fogadni, hogy mikor megyek szülni :D két héttel ezelőtti vizsgálaton már egy ujjnyira nyitva találtak, a heti ctg-n pedig voltak jóslóim is. :)
Na tényleg lelövöm magam!
Jó éjt mindenkinek! Vigyázni magatokra!
Kép
Kép
Ja igen, azért két kép, mert előlről és oldalról a pocak :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Pindimano: nagyon csini voltál az esküvőn :) Nálunk is mini esküvő volt, szerintem sokkal bensőségesebb :wink:
Ha tényleg lehet fogadni, szerintem jövő hét közepe táján már kibújik a baba :D

Brigi: a Csenge név volt válam is az első, de a férjemnek nem tetszik :( Így lett a Jázmin kiválasztva, az mindkettőnknél dobogós :) (az unokahúgomat pedig Emmának hívják)

Orsi: ha választhatok akkor szólíts légyszi Krisztinek :)

Na most megyek, mert reggeli követelnek a fiúk :)

Szép napot mindenkinek!
Kriszti

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Pindimano!

Ahhoz képest hogy mindjárt szülsz,nincs is olyan nagy pocakod!!Hogy csináltad!Pont jó a mérete!!!!És én arra szavazok hogy 1,5 hét és itt lesz a baba közöttünk!! :lol:

Ja nálunk is most fog szülni a macska....már megint!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Mi jövő hét után megyünk Agárdra, annyira várom már, remélem nekünk is jó időnk lesz, mert ez az egy hét jut egy évben, amikor nyaralunk. Nektek jó időtök volt nem??

Voltunk délelőtt a T-com szigeten, nagyon jó volt, de Levit leginkább a csúszda hozta tűzbe ismét. :D Az meg szerencsére mindig ott van, úgyhogy megígértem neki, hogy jövő héten kimegyünk hétköznap. Akkor talán még kevesebben is vannak. Meg most a játszót is kihagytuk nagy bánatára, de azt is majd bepótoljuk. Nagy bosszúságom, hogy Újpesten nem áll meg tudtommal a hajó, ami odavisz. Úgyhogy el kell még filóznom azon, hogy mi a legrövidebb út oda. Ötlet??

Pindimano!! Tényleg nagyon csini voltál az esküvőn, és a pocid is cuki. Szerintem 27-én szülsz. Kutyusokról én szívesen néznék képet.

Brigi! Én kíváncsi vagyok a kaktuszra :oops: Tudod, gyilkoltam a növényeket, de amióta itt lakunk, életben tudtam tartani őket, sőt a muskátlim a balkonládában hihetetlen módon tele van virággal, plusz ezernyi bimbóval :shock: Nálam sajna ez nem jellemző, nem tudom, mit rontottam el eddig. :(
Én bocsi, de kérdés/kérés nélkül:

Kép

Egyelőre sajna ennyi az erkély növényzetem, de ami késik, nem múlik :lol:

Most megyek pudingot főzni, a férfiuralom követelésének eleget téve. :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Reni!
Kép

Kép

Az első kép a többi kaktusz között van, csak behoztam a lakásba, hogy a kutyusok le ne törjék a virágot!
És tényleg csak egy napig virít, és nem is virít minden évben :( Van még két ilyen kaktuszunk de a három közül ez az egy virított ki... :S
Szép napot kívánok Mindenkinek! :D
brigi0923
 
 


sziasztok.

mi is itthol vagyunk már.az idő nem volt túl jó ugyhogy olyan fehér maradtam mint voltam :( :( :( :( :( de a lényeg hogy Patriknak jó idője volt és sokat homokozott és még a bálnába is bele ült.
haza fele vonatoztunk,nagyon tetszett a kis thomas rajongónak :lol: :lol: :lol: :lol: én voltam full ideg mikor fel,le kellet tenni.de túléltük.

brigi:

nagyon szép a kaktuszod.régen gyűjtöttem őket volt vagy 50 db.de aztán költöztünk és nem bírták az új helyüket és kimúltak.

rennye:

a te muskátlid is szép :lol: :lol: :lol: :lol: én mondjuk személy szerint nem szeretek virágot tenni az erkélyre.itt mondjuk egész délután oda süt a nap szóval nem is bírnák :roll: :roll: :roll:

Patrik, Kevin Levente volt a 36. hétig csak anyóséknak a Kevin,anyuéknak meg a Levente nem tetszett és eldöntöttük hogy választunk és nem mondjuk meg míg meg nem születik.így is lett,párom vitte ki megmutani anyumék mondták hogy jajj szép jajj de aranyos.......na de akkor hogy is hívják :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ha lány lett volna akkor Lara Petra lenne.de ha kövi lány lessz akkor Maja Petra lessz.nekem a Lara nem tetszik annyira( olyan nyelvtörő)és amúgy is a Patrikot párom választotta nekem csak a második név jutott.így a kövinél ővé lessz a második de neki nagyon tetszik a Petra így valóstinű az lessz :lol: :lol:
nekem amúgy tetszik még:Balázs(de párom is Balázs és nem szeretnénk ugyanazt a nevet adni)Máté,Viktor,Barnabás,Maximilián,Olivér,Viktória,Mirijam,Kyra,Lilla

huuuu sok lettem bocs :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Először is köszönöm szépen a dicséreteket, annyira jól esik ez az embernek, főleg már így az uccsó három hétben :D
Annus! A pocakom picinységét a kicsi fiamnak köszönhetem, valahogy mindig úgy helyezkedik el, hogy minipockom van :D ráadásul elől tapad a placenta, így lettem én ekkora :) pedig több mint 10 kiló van rajtam!
Kriszti, a jövőhét közepét még szeretném megvárni, mert dokihoz megyek uccsó uh-ra és mivel múltkor már megint azt mondták, hogy faros, szeretném megtudni h ténylegesen mi is a helyzet a fekvésével. egyszer pedig már befordult.
Rennye a 27-e nekem is szimpatikus nap :D Bár csekély az esélye a túlhordásnak, pedig jól hangzik a 7.hó 27. :D
Nagyon nagyon szépek a virágok! Annyira szeretem őket nézni, nálunk sajna mind kipusztul, nem tudom miért, hogy a föld teszi, vagy a levegő, de mind kihal.
Ettike örülök, hogy azért jól éreztétek magatokat :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Brigi! Gyönyörű a kaktusz! :lol: :lol:

Pindimano! Tényleg nagyon csini kismama vagy! Bár én így néztem volna ki :oops: A 10 kiló egyáltalán nem látszik! :shock:

Ettike! Nekünk nyugati fekvésű a lakás, de mivel első emelet, és idenőtt egy csomó hatalmas fa, olyan szépen beárnyékol, hogy csak pár órára süt be a nap. Tehát jó világos a lakás, de nem forr fel. Télen, meg amikor nincs lombja a fának, akkor beengedi a téli napocskát. Pont ideális :lol: :lol:
Örülök, hogy Patrik jól érezte magát. Milyen bálnába ült bele??
Szép neveitek voltak/vannak talonban. Bár, azt nem értem, hogy nem tetszhet valakinek a Levente név :lol: :lol: Egyébként Petra nagyon jó lenne Patrik mellé.

Na, megyek meglátogatjuk Dédit.

Szép napot!!!! :P

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


rennye:

bálna alkú úszógumija van amibe múlt hónapban nem volt hajlandó bele ülni,csak vitte a parton :lol: :lol: :lol: előttünk is vannak fák de még nem olyan magasak hogy felfogják a napot.így nálunk estére jó meleg van.próbálom párom rábeszélni hogy költözzünk átt a kisszobába amíg Patrik pici mert ott jó pár fokkal hűvösebb van de nem nagyon akaródzik :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ja :!: :!: Értem :!: :!:

Hát akkor nagyon ügyi volt!!! :D :D
Remélem Norbi is beleül majd az úszógumiba.

Annus :!: :!: :D :D :D 3 nap :!: :!: Egy kislányhoz már el is kezdhetnétek gyakorolni :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


sziasztok
köszönöm a gratulációkat.
talán Alexander lesz a férjem utánn, de még nem biztos
pindimano nagyon csinos voltálú
szépek a virágok és kaktuszok

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


és egy kis panaszkodás:
kedden voltam endokrinológnál. nem volt növérke és a doki vette le a vért, de úgy, hogy a kezemen folyt a vér és a gyüjtöbe alig ment. utánna meg annyira fáj a kezem, hogy alig birtam mozgatni.
a nöi dokimnál meg kiderült, hogy a törpe lopja a vas tartalékomat és irt ki gyógyszert. méhnyakam változatlan. a strandon sikerült valamit össze szednem, amire kaptam kúpokat, úgyhogy idén a fürdést a medencében be is fejeztem.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


ja és a weblapomra tettem fel 24.heti pocak fotókat

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Szia Timi!

Én már meglestem a pocis képeket, és láthatóan nőtt, nagyon csini kismami vagy!! :D Még mindig.

Bírom a pancser vérvevőket. :? A vasat nekem mindkét fiúval kellett szednem, és szopi alatt is, tőlem is lopkodták. Csak az a fránya székrekedés tőle.... :x

A dokid nem szólt, hogy csak tenger, és tó jöhet szóba terhesen? :shock: :shock: Azért remélem nem gázos a fertőzésed, és hamar rendbeteszi a kúp :!: :!:

Szép napot!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Na 3 órát ültem a fodrásznál!Kész a frizkóm,szerintem jó lett.Nekem bejön nagyon.Tetettem bele melírt :lol: Tuti lett,majd dobok róla képet!

annus11
 
 


sziasztok.

timi:

az alexander szép név :wink: csak nagyon hosszú.mi ezért vetettük el a maximiliánt :roll: :roll: :roll: bár ha vezeték nevetek rövid akkor jó.

vas:

én pici korom óta vashiányos vagyok.terhesség alatt a dupláját szedtem mint azelőtt de így is pocsék volt a vérképem és szülés utánn még vért is kaptam :( :( :( :( :( :( :( :(
nekem bejött az hogy minden nap ittam 2 pohár tejet így nem volt tőle gondom a nagydologgal.bár én ehetek meggyet és ihatok rá langyos tejet attól sincs menésem szóval lehet tej nélkül sem lenne gondom melette de azért inkább.
most is szedem minden nap 2-őt.
Patrik is kap multi vitamint minden nap,amiben jóóó sok vas van nehogy neki is gondja legyen vele.


most még itt visít mert nem akar aludni :roll: :roll: :roll: :? :? :?
de mindjárt lelövöm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Gyönyörűek a virágok meg a babyk :wink: és Pindi igazán szép menyasszonyka voltál, nagyon gratulálok mégegyszer :)
Képzeljétek, doki szerint LÁNY lesz :wink: 8) úgy örülünk, hogy már tudjuk. Így is közelebb került hozzánk.. :wink: és Attilám is érezte a kis mocorgását, olyan jó :D bocsi, de ezt el kellett újságonom... :oops:
pussz

KépKép
KépKép
eckó
 
 


Eckó!!

Gratula a kislányhoz!! Neve? Vagy még korai ilyet kérdezni?

Ettike!

Ez mókás, nekem is a tej segített, csak én voltam olyan béna, hogy tejjel vettem be a vasat....és ugyebár a tej gátolja a vas felszívódását..... :oops: :oops: Na mindegy, legalább szólt a doki még időben.

Annus!!

Kép????? www-n van? Na majd mindjárt megnézem.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Nem találtam :( :(

Kérek új frizkós képet!!!!!!!!!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


ha van kedvetek engem is bejelölhettek iwiw-en :wink: :wink: :lol: :lol:

Karczagné Lattenstein Eszter a becsületes nevem :lol: :lol: :lol: :lol:

jó hosszú de én nem igazán voltam járóképes mikor páromék intézték és hát pasikra bízni az ilyet :? :? :? :? na de mindegy.már mindenhol rövidítem :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


sziasztok
rennye: köszi, ez jól esett.pedig olyan kómásan nézek ki a fotón, igaz reggel 6-kor készültek.
sajnos nem szólt. máskülömben mellöztem volna. vett törletet jövö hét kell betelefonálnom, hogy mennyire komoly. szerinte nem vészes, elég lesz ez a pár drb
annus: kérjüka képeket
ettike: a vezeték nem túl hosszú, de jól hangzik.a pontos név: Rosička Alexander
én bejelöltelek
eckó: gratula a kislányhoz, irigyellek egy kicsit

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Húhh hol is kezdjem, kezd nagyon terhes agyam lenni :) most olvastam vissza, de nem sokra emléxem.
Timi! most te vagy épp az orrom előtt, helyesek a pocak képek, neked sincs ám nagy hasad, viszont Alexander név nagyon szép és a kis Törpétek is nagyon helyes :) Sajnálom, hogy a medencézés kihozta a fertőzést, de általában hamar elmúlik.
Ettike, ha nem gond én is bejelöllek! és az enyémhez képest nincs is hosszú neved :D Patrik még mindig nagyon édi!
Eckó! Nagy gratula a kicsilánykához, szuper, hogy már a párod is érezte a mocit, annyira tudnak ilyenkor örülni :) Tessék néven gondolkozni :D
Annus követeljük a képet :D
Lányok a tejes kávé (sok tej kevés kávé) csodákra képes!
Jújj amit kihagytam bocsi érte! Tisztára nemtudom mi van velem, azon is csodálkozom, hogy még egyben vagyunk ilyen időjárás mellett.
A héten nagyon sok babó született, a szülésznő mondta a kórházban, hogy egyelőre akit be is fektetnek szülni a nőgyógyra kerül, mert nincs ágy. Tök durva, drukkoljatok, hogy Krisz kibírja még vagy 2 hétig. Bár már szépen jönnek a jóslók, hát majd meglátjuk.
Ja igen, mégegyszer köszönöm szépen a dicséreteket, annyira jól esnek!!!
Vigyázzatok magatokra, csak óvatosan, mert megint iszonyat a kánikula!

Kép

Kép
pindimano
 
 


sziasztok.

pindimano:

jók a képek iwiwen :lol: :lol: :lol: :lol: nagyon csini vagy.én is szeretnék olyan vékony lenni mit teee(voltál gondolom :wink: :wink: :wink: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: )

timi:

akkor az sem lett volna túl hosszú hogy Karczag Maximilán Dominik :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: na jó a Dominikkal kiegészítve igen de azt nem tudtam lehagyni.olyan jó kimondani hogy Karczag Patrik Dominik azonnal fordulj vissza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (ált. akkor hivom így ha elfut előlünk az utcán.erre valamiért jobban halgat mint simánn a Patrikra,talán azért mert komolyabban mondom :? :? :roll: :roll: )

dobok képeket ha nem gond:

Kép
Kép
Kép
Kép 2 Patrik egy hordozóban:):):):):):)
Kép nem csak a nevük egyforma,pakolni is ugyanolyan jól tudnak:):):):)eggyüt meg aztán pláne:):):):)

Kép
Kép
ettike
 
 


Szia Ettike!

köszike, igen, voltam vékony :D egyszer talán még leszek :)
csudaari Patrik, ja és a fiam meg már most irigyke a verdás babataxira :)
Teszek fel mai sokkolós pocifotót :)

Kép
Kép

Kép

Kép
pindimano
 
 


sziasztok.
pindimano: most figyeltem fel rád, hogy nemsoká szülsz. nagyon drukkolok és még biztos ki fogjátok húzni min.2 hétig. helyes a pocid. nem is olyan nagy.
ettike: nagyon tetszik a fiad neve és helyesek a képek

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Ettike: nagyon édesek a képek Patrikról :) :) :lol:

Pindimano: azért nagyon irigyellek ám, hogy te már a vége felé közeledsz :) de azt tényleg várjátok ám meg, hogy ne a nőgyógyászatra fektessenek :)
és tényleg helyes a pocid

Hmmmm a tejeskávét én is imádom! Minden reggelt azzal indítok
Én csak Elevitet szedek egyelőre legalábbis, és szerencsére ezzel nincs gond :) lehet, hogy köze van hozzá tényleg a tejeskávénak is???

Ha megtalállak titeket iwiw-en, én is bejelöllek, és akkor ott meg tudjátok nézni az én két szép nagyfiamat is :)

Eckó: és gondolkodtatok már neveken?

Timi: tényleg szép név az Alexander is :D , férfias!!

Üdv, Kriszti

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Sziasztok!

Hát igen, pocakról itélve mindenki csak néz, hogy biztos elszámolták a terhességet :D Köszönöm a drukkokat, dicséreteket, továbbítom a trónörökösnek is :D
Kriszti, visszajelöltelek! Nagyon szépek a fiaid, és nagyon édik is. A harmadik is biztos ilyen gyönyörű és tündéri lesz :) Lehet irigyelsz, de azért Te legalább már tudod, hogy hogy is zajlik ez az egész, én azon is aggódom, hogy tudjam, hogy melyik fájás milyen :D
Egy reggelem nem múlik el tejeskávé nélkül (vagyis pontosabban visszaszoktam rá, mert a terhességem elején még azt sem ittam, valahogy nem kellett, meg ugye a cigit is letettem amint megtudtam, hogy baba lesz), azóta nincs semmi problémám :) max amikor megyek ctg-re és rámjön a hatás :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Csak gyorsan:

Jó sokat írtatok!!

Pindimanó basszus nagyon csini vagy, és a pocid..........!!!!!!!!!

Ettike, ha nem haragszol, én is jelöltelek iwiw-en: Brikszáné Lató Renáta. Patrik(ok) nagyon édi(k). Legjobban a dinnyés tetszik. :lol:

Kriszti! Én is kíváncsi lennék a nagyfiúkra!! Jelölsz??? Vagy felkutatlak :twisted:

Timi! Alexander név nagyon szép!! Pont, mint a kisfiad :D Hogy tudtál ilyen mekcsen-es cét írni: č ??

Most gyereket kell fektetnem, nagyon jó lefárasztós napunk volt, szerintem majd még regélek róla.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: