Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Timi...jól jártál ezzel a kocsival. :lol:

Ancsa....hát, sajnálom hogy magas a cukrod. Sajnos sok tapasztalatom nincs. De az októberiek közül biztos több infót kapsz.
Sajnos a kismamák fele a cukorral bajlódik. Nem is értem miért van ez! :shock: :(

Petra....veled rég beszéltem. Remélem jól vagy???
Minden oké a babával! :lol: Méhszáj zárt!
De azt hiszem hogy a 27.hetet és ki is hagyom, :shock: mert olyan nagy a baba, hogy a méretei alapján már inkább 28+1 :lol: Így nem okt.17, hanem okt 11-e a várható időpont!
Képzeljétek, 5 nap alatt 930g-ról 1150g-ra hízott! A feje is már nem 71mm, hanem 74,8mm! Jó mi???
Ma megkaptam a labor eredményeim, minden oké. jobb lett a vasam is! :lol:
Csak a vizeletben találtak baktériumot, arra sajnos antibiotikumot kell szedni. :(

Gröni hol van???Remélem jól van! :shock: :( Már nagyon rég járt erre.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Láthatatlan betükkel írok? :roll: Igaz pénteken voltam utoljára, de akkor is..... Minnyá megyek dokihoz, meglátjuk mi a helyzet, bízom benne, hogy változatlan!

Kép

Kép
gröni
 
 


Kata
Örülök a jó eredményekhez :lol: :shock: akkor lehet hogy jó nagy babád lessz :lol: :shock:

Nekem most vérképet nem is néztek :wink: csak a cukrot :?

Gröni
Várjuk nagyon az eredményeket! :lol: Biztosan rendben van minden :lol:

Petra,Timi
Jól vagy?Hova tüntél?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

 
 

Sajnos nem éppen, Ancsa! Fel van puhulva a méhszájam, gyakorlatilag a varrás tart! De még nincs vész, 24-ből 24 óra szigorú ágynyugalom és valszeg kihuzzuk a 28. hétig! Biztos ami biztos alapon 3 hét múlva elkezdjük a tüdőérleőt, hogy a baba a legjobb állapotban jöjjön a világra! Szóval ha nincs a műtét, megint megtörtént volna a baj úgy, mint tavaly! Ez van.... :?

Kép

Kép
gröni
 
 


:cry: gröni
ez borzalmas ami már veled történik,ugy sajnálom :cry:
és a doki szerint nem tudod tovább kihúzni valahogy a 28.hét után is?
csak van valami megoldás rá :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!

Azért gondolkodunk a 28. hétig, mert tovább még jutottunk! Mikor felírta a clostit, beszéltünk róla, hogy a 28. hét után minden nap ajándék! Szóval így álltunk neki az egész babaprojektnek, felkészültünk rá lelkileg, ez nem új! Csak elöbb ne jöjjön! Megoldás annyi van, hogy fekszek vagy úgy pihenek, hogy a lábam fel van pócolva, illetve szedem a gyógyszereket, magnéziumot továbbra is! Úgy néz ki nem lesz több manuálisvizsgálat, uh-on nézzük a méhszájat, nem akarja, hogy a vizsgálattal is beindítson bármiféle méhtevékenységet! Szerencsére a varrás tart és ez a lényeg!

Kép

Kép
gröni
 
 


clostit,ez milyen gyógyszer?még nem hallottam róla
az jó,h nem vizsgálgat többet,biztonságosabb Uh-án nézni a méhszájat :roll: bár nekem mindíg vizsgálattal nézik
Honnan lehet azt észrevenni h felvan puhulva a méhszáj?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok

képzeljétek most jöttem haza a szülőszobáról :oops:
te jó ég,hogy hogyan bánnak itt Tatabányán a kismmamákkal :oops:
képzeljétek,valami vízszerű folyt ki belőlem, 2 tenyérnyi nagyságú és megijedtem :oops: felhívtam a védőnőmet,elmeséltem neki mi történnt és azt tanácsolta nekem,hogy lehet h magzatvíz volt lehet hogy csak túl sok folyás távozott belőlem, biztos ami biztos,menyjek be a kórházba és csináltassak egy Uh-át, inkább legyen 1 felesleges vizsgálat,minthogy baj legyen belőle :oops: igazat adtam neki és be is mentem azonnal.
Megállapították,hogy a méhszájam változatlan C:2100, és szerintük nem magzatvíz folyt.
Ezután néztek egy Uh-át, egy ős régi géppel, amin 5 percig nem találták meg 5-en a baba szívműködését :oops: :oops: :oops:
Azt hittem ott ájulok már el,mire nagy nehezen kinyögte a doki,hogy van szívműködés,magzatvíz normális és áll bennem a gyerek,medencefekvésű a baba./ez volt szó szerint/
Na elkezdtem öltözködni,mivel azt mondta a doki,h minden rendben van, erre megszólalt,hogy maradjak bennt a kórházban,mert nem vállal felelősséget értünk.
Mondom neki,de minek,ha most az előbb állaptotta meg,hogy minden rendben van,nem magzatvíz folyásom volt :shock:
Megkérdeztem tőle,hogy akkor most ha nem tudja eldönteni mi a helyzet akkor miért nem hív maga helyett 1 olyan orvost,aki érti is a dolgát és amit kijelent,azért meri is vállalni a felelősséget. :shock:
Erre csak annyit felelt,hogy szó sincs itt semmi magzatvíz csurgásról,de akkor sem vállalnak felelősséget :shock:
Ehhez mit szóltok? mit keres egy ilyen orvos a szülőszobán,aki nem mer felelősséget vállalni a saját diagnózisáért :twisted:
Az ilyet mennyi orvosi hibát követhetett már el? És borzalmasan sajnálom azokat akik valamiért pont egy ilyen orvos keze alá kerülnek :(
Ugyhogy holnap első dolgom lessz,hogy keresek egy normális orvost mert én nem vagyok hajlandó ilyen orvosok keze alá kerülni és nem bízom rá ilyen orvosokra a babámat sem :oops:
Csak szorítsatok nekem.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Gröni...bocsi, én tiszta hülye vagyok, tényleg itt voltál nem rég, még beszéltünk is! :oops: :D Lehet agyamra mentek a hormonok???? :( De, most viccen kívül, totál figyelmetlen vagyok néha!
Nagyon sajnálom, hogy ilyenekre kell felkészülnöd! Gondolom ha be kell feküdni akkor már csak babával jössz haza....reméljük!!!!! :D Nagyon bízom benne hogy erős lesz a kicsid, és orvosi segítséggel átvészel mindent. :) Jó lenne azért ha eljutnál a 30.hétig, mert akkor már majdnem 1,5kg-osak a babák!
Pihenj sokat!Az unokatesómat is összevarrták mindíg, azóta 3 gyermeke szült! :lol: Egyszer ő is gyászolt már, az első babánál nem varrtak és megszülte 27. héten, csak 890 gramm volt a pici, és nem maradt meg! :(
Ezért tényleg minden nap ajándék! :D Bizz benne hogy most nem lesz baj!Nagyon drukkolok!

Ancsa...nem semmi ez az orvosi ellátás! Még jó hogy megmerted neki mondani a magadét. Mi az hogy nem vállal felelősséget???
Ha szerinte valami nem oké, akkor fektessen be és magyarázza el miért? :( Nem?Csak ijesztget!
Nem is tájékoztatott rendesen! :evil: Most az a kismama és a magzat vagy veszélyben van, vagy nem, ezt neki tudni, látni kell!!!
Amúgy jól vagy???Nincsenek görcsök?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Nincs semmi baj velünk, olvastam, hogy hiányoltatok.. Aranyosak vagytok...nem működött 3 napot a számítógépünk, mert párom új alkatrészeket tett bele és szerelés alatt állt... Így most tudtam gép elé ülni..

Egyébként nem valami nyugodtan töltöttem ezt a pár napot a vasárnap reggel "színes" folyás miatt. Idegesít, hogy mi lehetett az. Mindenki azt mondja, hogy a nyáldugó.. Pedig nem volt olyan nagy mennyiség.. Bár nem is tudom, mennyinek kellene lenni. A méhösszehúzódásaim nagyon megszaporodtak, de alapvetően még fájdalmatlanok.. Kivéve ma először éjjel éreztem kicsit kellemetlennek 4-5 percig tartott. Lehet, hogy ezután már gyakrabban lesz ilyen.. Ideges vagyok, mert nem tudok semmit. Mikor? Hogy? Hogyan? Minden rendben lesz?? És ha szülni kell, ki lesz az ügyeletes??? Mert hogy a dokim pont most van szabin...Ilyen az én szerencsém...és ilyen a terhesség...Csupa izgalom..

Visszaolvasgattam a leveleiteket.

Ancsa,
neked reagáltam erre a szörnyűségre a másik topikban, ugyanazt nem írom le, ha nem bánod...És mi van a cukorral?? Mikor bent feküdtem a kh-ban, volt ott egy kismama, akinek a terheléses vizsgálaton derült ki, hogy emelkedettebb a vércukra, befektették 3 napra, 6 pontos vérvétele volt 1 nap, volt diabetológia konzíliumban, megmondták, hogy mi az , amit ehet, mi az amit ne, és most hetente kell kontrollra járni a diabetológiára, 160 szénhidrát diétán van, írogatja , mit eszik, méri otthon vércukormérővel a vércukrát, és időnként vérvétele van a laborban....De sajnos tényleg úgy van, hogy be kell tartani, mert a vércukor nagy károkat okozhat a szervezetben..

Gröni, nagyon remélem, és kívánom, hogy minél tovább bent tudd tartani a babát. Tudom, nem rajtad múlik...Mikor kell valakinek a méhszáját összevarrni??Úgy értem, hogy milyen fokú nyitott méhszájnál?? vagy milyen kritériumok kellenek ehhez?? Gondolom ez már a végső beavatkozás/megoldás...

petra79
 
 


Ma este 20:30 ra kaptam időpontot 4D vizsgálatra Pestre :lol:
Egy nagyon kedves szülésznővel beszéltem hogy mi a gondom, így rendelési idő után fogadnak is :lol:
Remélem egy alapos Uh után többet megtudok arról hogy mi is a helyzet a babával és remélem hogy ez a teszt is majd kimutatja egyértelműen h szivárog-e a magzatvíz.
A szülésznő rettenetesen felháborodott,hogy a kórházban miért nem adtak nekem ilyen betétet és akkor már rég tudnánk mi a helyzet.
Bár nagyon aggódok, de bízom benne,hogy minden rendben lessz,remélem,mert még nagyon-nagyon korai lenne babázni :oops: :oops: :oops:
Igaz éjfél után fogunk hazaérni,de holnap reggel mindenképpen jövök a hírekkel.
Remélem csak jókat fogok hozni!

Kata
Amugy kutya bajom nincs,semmi görcs meg ilyesmi :roll:
Csak ez a tegnapi nap nagyon kikészített mindenféle szempontból :oops:

ja,doki augusztus 7-ig van szabadságon :oops: ez az én formám :oops:

Petra
Olvastam!
A nyákdugó:kocsonyás, véres/lehet akár rózsaszín is/ váladék :roll:
mennyisége attól is függ,hogy eltávozik egyszerre vagy részleteiben jön ki :roll:

Nem voltál orvosnál? mert ő biztosan megtudná állapítani,hogy a nyákdugó volt-e
:roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!

Ha uh-on nem láttak kevesebbet, csaknem az volt! :roll: De ma okosabbak lesztek és remélem jó hírekkel jössz holnap! Ma nem éreztél szivárgásszerű valamit? Sajnos nekem ebben is van tapasztalatom! Mikor elfolyt, akkor elfolyt egy nagyobb adag, még a burok repedését is hallottam, utána csordogált, mindig nedves volt a bugyim!

Petra!

Az bizony lehetett a nyákdugó! De nem kell megijedni, valaki ráhúz ilyenkor még pár hetet! Bár neked a méhszájad is nyitott! :roll: A babácskád már szép nagy, ha az volt és megindul a szülés sem kell megijedni, nem lesz semmi baj sem! :wink:

Az biztos, hogy nagyon meg kell indokolni az összevarrást! Volt olyan főorvos aki ellenezte! A másik javasolta, mert körültekintöbb volt! Nekem sajnos sok a veszteségem és tavaly egyik napról a másikra úgy nyílt ki, hogy észre sem vettem! Nem csak a külső, hanem az összes egyszerre! Most is így jártunk volna, ha nem varrnak! A bevarrásank az a lényege, hogy megelöző legen, utólag már sokat nem lehet tenni, max pár hetet lehet ráhúzni! Nálam azért még időben varrtak, csak a külső nyilt ki egy ujjnyira!
Kata!

Én is abban reménykedem, hogy kihúzzuk a 30. hétig! Fiam 28. héten 1420-al született és eddig mindegyik baba nagy volt a korához képest! Ezzel csaknem lesz baj! Bár sokkal jobban számít a méhben eltöltött hét, mint a súly! Volt olyan anyuka akinek ugyanennyi súllyal született a babája, csak a 33. héten, két hét múlva otthon voltak! Mi meg majdnem 70 napot voltunk a korán! Szegény unokatesód! :cry: Te/ti hogy vagytok?

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni
mindíg van valami folt a bugyimon :shock: csak nem tudom eldönteni,h az a folyástól van vagy a magzatvíz :oops:
De nedves a bugyim oops:

A kisfiut a 28.hétre szülted? nem tudtam :

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!

Ne idegelj, mi van már? Ugye minden rendben van? Aggódom értetek..............

Kép

Kép
gröni
 
 


Ancsa,

megérkezett a magzatvízszivárgást kimutató betét?? Megvetted?
Milyen az? Olyan , mint a tisztasági betét? És elszíneződik, ha a magzatvíz folyik?? Vagy...???
Írjál ám, hogy mi van veled!!

petra79
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok?
Én a 2. kislányomat várom. Hétfőn voltam dokinál és a méhszájam 3110 volt. Mivel a 33. hétben vagyok, így most még 3 és fél hetet kell itthon feküdnöm, hogy kihúzzuk a 36. hétig. A baj az, hogy nagyon sokat keményedek. Van, hogy napi 20-30-at is. Ebből nem mind olyan erős. Minden kis mozgásra megkeményedik a hasam. Már kb a 20. héttől keményedek. Szerdán volt egy UH-ám és a baba jól van. Minden rendben volt vele. Már 1882 gr. Meg is vizsgált akkor is a doki és nem nyíltam tovább. Nórit a 39. hétre szültem,de vele is már a 35. héten nyitva volt a külső méhszájam. És vele nem is feküdtem. Szerintetek nem lesz gond? Úgy félek. Tegnap du óta nagyon sokat keményedtem. :cry:

gwini
 
 


Sziasztok!

Bocsi h csak most jöttem,de nagyon későn értem haza és bealudtunk úgy,hogy csak na :roll:

Tegnap rendben találtak mindent Uh-án, ő szerintük talán a felső burok repedhetett meg, és ott van rá esély szerintük,hogy az be is hegesedik. Hát nem tudom erről mit gondoljak :roll:

1000% hogy kislányom lessz,már az első percben megmutatta a punciját, apa nagyon megnyugodott hogy ő is látta végre és most be van sózva ugy dolgozik a gyerekszobán,hogy ilyen tempót tőle még nem láttam :lol:

A méhlepény 0 fokban érett, és jó az áramlása :lol:
A köldökzsinórban és a baba artériájában is tökéletes az áramlás :lol:
A szívhang is rendben van és nagyon szépen megmutatta a 4 üregű szívét is :lol:

Sajnos a felvételek nem lettek valami jók,mert kislányom bebújt a méhlepény alá, így csak 1 fotót sikerült csinálni az arcáról,de az se lett valami igazán jó,mert ott éppen nem volt magzatvíz.
De nekem akkor is gyönyörű volt ahogy 2 ásítás után bealudt és a méhlepényt használta párnának :lol:
Viszont kész balerina, a lábait nagyon szépen mutogatta, gyönyörű husisnak látszik a vádlija és meg is jegyezték hogy szokatlanul hosszu a combja is :lol: És még mindíg medencevégű fekvésben van.
A sulya, 760g.
BPD:6,03 cm
OFD:7,85 cm
HC:21,90 cm
AC:20,50 cm
FL:5 cm

Megpróbálom csatolni a képet,remélem sikerül.

Ez a lába:
Kép


Itt már teljesen bealudt:
Kép

És a vádli:
Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok lányok. jó sokat irtatok.
gröni: nagyon sajnálom, :cry: hogy ilyen komoly dolgokon kell áttesned. nagyon szurkolok, hogy minél tovább húzzátok és ne legyen baj.
ancsa: nagyon durva ez a sztori. jól tetted, hogy megmondtad a magadét. mit képzel ez magáról???
ancsa:örülök, hogy rendbe vagytok.tényleg jól elbújt a csöpség, de azért látni milyen aranyossan alszik.
szia gwinni, üdv közöttünk, biztos minden rendbe lesz. szurkolunk.
remélem a többiek is jól vannak.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


mi hál istennek jól vagyunk. bár a kis Törpe igy hideg idöben nem nagyon mocorog és ilyenkor mindig beparázok, de ha jön a jó idö, behozza a lemaradást! és rugdos rendessen. :lol: :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


tegnap elmentünk a férjemmel vásárolni a Törpének és egy csomó mindent megvettünk: 2 gumis lepedö,pólya, textil pelenka, ágynemü huzat, pelenkázó lap, lábzsákká átalakitható pokróc, kis ülöke kádba, kis kád,kókusz matrac, kis ágy, rugik, 1csomag pampers pelenka, és megrendeltük a bébi hordozót/autós ülést amihez felcipzározható lábzsák van. kicsit drágább, mint a hagyományos, de ennyit megér, hogy a bébim ne fázzon.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi
Akkor jó sok mindent megvettetek :lol: örülök :lol:
Nekem meg a hűvösebb napokon mocorog többet :lol: és amikor meleg van,akkor meg kevesebbet :roll:

gwini
Üdv köztünk :lol:
Sajnálom h nyitva vagy,de ne aggódj nekem már vagy a 15.héttől nyitva van a külső méhszájam, és kopp-kopp,eddig nem is nyíltam tovább.Én Panangint szedek rá napi 3x2-őt.
És te mit szedsz a keményedésre?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!
Én 3*2 magneB6-ot szedek rá. És te is fekszel?

gwini
 
 


Az ugyanolyan,mint a Panangin ha jól tudom :roll:

Igen,én is fekvésre vagyok ítélve :( már az elejétől fogva

Amugy milyen időközönként keményedik a hasad?

Nekem is keményedik már a 16. héttől,sajnos,de többnyire este érzem de van amikor napközben is

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ja és azt még nem is mondtam ,hogy már nagy haja van állítólag :lol:
Legalábbis azt mondták

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


gyerekülés, januártól új törvény. olvassátok el:
http://vg.hu/index.php?apps=cikk&cikk=233077[/b]

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


gwini: én 2*1 magne b6-ot szedek a keményedésre
ancsa:akkor neked mindjárt szükséged lesz a baba hajkefére :wink: :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi
Köszi az infót :lol:

Kíváncsi leszek arra a hajra a szülésnél :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


nincs mit. mi meg majd kiváncsian várjuk a fotókat :wink: :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Már feltettem,nem látjátok? :wink:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!
új vagyok, csatlakozni szeretnék hozzátok, úgy látom többen is küszködtök ugyanazzal mint én..
nekem a 16 .hét óta vannak keményedések, ha mozgok akár 3-5 percenként, többször volt vérzés, egyszer három perces fájásokkal korház a 21. héten...szigorú ágynyugalom,3*2 mgb6,2*1 pipolfen..az orvos bíztat, hogy nem lesz baj, de még csak 25.hétben vagyok utoljára 2100-as méhszájjal...
Jó lenne ha valaki vígasztalni tudna, a környezetemben csupa szuperterhesség volt, ssenki nem érti mért sírdogálok minden apróság miatt.....
tünci28
 
 
 


Tünci
Sajnálom hogy te is hasonló gonnal küszködsz mint mi :(
De hidd el nem lessz semmi baj,mi is bízunk benne :lol:

Nekem is ugyanaz a problémám mint neked és én is a 25. hétben vagyok :roll: és nekem is a méhszájam 2100-as,de már a 15. hét óta kb,legalábbis akkor vették észre
Csak én napi 3x2 Panangint szedek rá,de nekem is feküdnöm kell :(

Te tudod már hogy kisfiu vagy kislány lessz?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Szia Ancsa!
De jó végre valaki ,aki nem csak legyint, hogy-"ne legyél már olyan nyüzüge"!!!
egy hete voltam 4d, ott mondták biztosan hogy kislány.:)))
Imádom!!!!!
kicsit ideges voltam a vizsgálat előtt, mert a kórház óta mindig több magzatvizet látnak, de minden rendben a babával, azt mondták, hogy sokszor csak úgy van és kész...
Hihetetlen hogy egy fórumon kell ezt kibeszélni,neked van vki a környezetedben, aki támogat, nem pedig riogat??
tünci28
 
 
 


Hát a környezetemben nincs,de itt a lányokkal támogatjuk egymást és bízunk benne nagyon,hogy senkinél nem lessz semmi baj sem :lol:

Gratulálok a kislányhoz!
Nekem is kislányom lessz.

Csinálj te is vonalzót magadnak :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Megpróbálom a vonalzót...elvileg most csatolja.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


sikerült :lol: pedig először nem mutatta...remélem jó lesz...
Szerdán megyek vissza a dokimhoz, remélem minden rendben lesz, úgy szeretnék már "jobban" terhes lenni!!!!
ezentúl benézek minden nap ide, így jobban mennek a napok, meg biztos lesz egy csomó kérdésem még... :D

KépKépKép
tünci28
 
 
 


sikerült :lol: pedig először nem mutatta...remélem jó lesz...
Szerdán megyek vissza a dokimhoz, remélem minden rendben lesz, úgy szeretnék már "jobban" terhes lenni!!!!
ezentúl benézek minden nap ide, így jobban mennek a napok, meg biztos lesz egy csomó kérdésem még... :D

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tüni
Gyere csak :lol: bármikor

Szerdára megy a drukk+++++++++++++++ :lol:
Minden rendben lessz,meglátod :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Tünci!

Üdv itt! Én is nagyon korán kezdtem keményedni. És nagyon sokat. Van, hogy naponta 30-szor megkeményedek. Ki is nyílt a külső méhszájam. Most 3110-es. Még 3 hét szigorú fekvésre vagyok ítélve itthon. De most is sokat keményedek. A manó már 2 kg körül van.

gwini
 
 


Üdvözöllek én is benneteket Gwini és Tünci!

Vagyunk egy jó páran, akiknek nem egészen problémamentes a terhességük, így egymásban tartjuk a lelket...

Az újak "vigasztalására":
Nekem is 2100-as a méhszájam, külső nyitva van, méhnyakam megrövidült, én is feküdtem a 28. héttől a gyakori bekeményedések miatt kórházban. Természetesen egy marék gyógyszert kaptam maximális dózisban( Pipolphen, Diaphillyn, Panangin), és hát fontos lenne az ágynyugalom... A 34 hetes vizsgálaton nem romlott tovább a méhszáj állapota. Azóta nem tudom mi a helyzet, de nagyon megsokszorozódtak ismét a görcsök, amik még fájdalmatlanok, és ráadásul lehet a nyákdugóm is eltávozott. És az orvosom szabin van ... Micsoda jó időzítés... De mivel már kedden betöltöm a 36. hetem sokkal nyugodtabb vagyok, mert akár meg is születhet a kisfiam...( Ja, de még a Forma 1-et meg kell várni vele :D -azt mondta a család, és jó lenne az orvosomat is , aki aug. 11-től lesz ismét)

Próbáljátok azért betartani, amit az orvosok mondanak, mert valóban sokat számít, ha valaki rendesen szedi a gyógyszert vagy többet pihen.. Tudom, nem könnyű, főleg ha van már gyermek a családban..

petra79
 
 


Ancsa,

nagyon helyes kis lábikója van Tündérkének!! :D

Timi,

csak nem Pesten ( babaholmiolcson.hu) sikerült ennyi csuda szépet vásárolni??Örülök!Akkor lehet nézegetni, rendezgetni őket... Az olyan jó, én imádom...

Kép

petra79
 
 


sziasztok

remélem mindenki jól van :lol:
én nagyon pocsékul aludtam,éfélkor aludtam el aztán hajnali 3-kor már fennt voltam,de nem bírtam vissza aludni,ughogy most koki vagyok teljesen :?
de viszont a kisasszony 3 órán keresztül hajnalba produkálta magát :lol: ugyhogy nagyon élveztem a dolgot :lol:

Petra
Ha szabad megkérdezni,te kihez jársz dokihoz?

ne is mondd,engem is levett a lábamról a lábikója :lol:

gwini
kitartás!te már te tényleg a célegyenes felé tartasz :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ma elmentünk Györbe a Brendonba. ott megvettem a cumis üvegeket, popsi törlöt, termoszt meg bandázst magamnak.
nagyon tetszik az az üzlet. voltunk a komáromi Kenguru Kidbe, de ott nem volt semmi, amit venni akartam :cry:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


és megvan a hordozó!!!ma elmentünk érte :lol: :
Kép
Kép

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


ancsa:a 4D-seket igen,én már az újszülött fotókra gondoltam!!! :wink:
tünci28: üdv közöttünk :lol: és sajnállak :cry:,de nyugi biztos nem lesz semmi gond! :wink:
petra79: nem. tölünk kb. 40-50km-re van ez a falu, ahol vettük a holmik egy részét a másik részét pedig Komáromba.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


:lol: Timi,majd annak is eljön az ideje,de hidd el már én is nagyon várom :lol:

Jó ez a hordozó :lol: Hol vetted?És mennyiért? :lol:
Látom te is belehuztál a vásárlásba :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok

Remélem mindenki jól van.
Én mondjuk megint nem aludtam éjjel :?
Megyek is,mert fugáznom kell a csempét,majd este jövök :lol:
Mindenkinek szép hétvégét :lol:

Tényleg ma vagyok a 100. napon :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk! :lol: Nagyon boldog vagyok, mert tök sok mindent kaptam az unokatesómtól, elhoztuk a babkocsit, 10e.ft-ért, alig használt , tök szép! 3szatyor kisruhát is örököltünk! :lol:
Gröni...ő az az unokatesóm akit meséltem, aki elvesztette az első babáját! Mára már megfakult a fájó emlék! Gyönyörű 3 gyermeke van! :lol:
Remélem veled is minden rendben lesz! :lol:

Tegnap este sok keményedésem volt, de nem volt görcs! Úgy látszik többet kell pihennem! :?

Timike...klassz a hordozó! :lol:

Tünci...üdv itt közöttünk!

Gwini...mi már ismerjük egymást! Puszi! Jó hogy ide is írsz! :lol: Néha én is megjelenek itt is! :lol:

Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


sziasztok
ancsa: köszi. Komáromba vettem 16.000-ért. sima, lábzsák nélküli pedig 10.400-ért volt.
hát igen, nagyon beindultam, de úgy élvezem :!: :lol: :lol:
kata: jó a kocsi és nagyon irigyellek a kis rucik miatt :!: :!: :!:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Gwini, Tünci üdv itt, jó kis csapat van itt, gyertek sűrűn! :wink:

Ancsa!

Azóta nem volt "folyás"? Sikerült beszerezni a betétet? Elgondolkodtam, hogy nekem is kéne! Azért figyelgesd magad, nehogy tényleg magzatvíz legyen, mert tény ha alul reped, akkor ömlik, ha felül, akkor szivárog és van esély, hogy behegesedik, de csak is kórházi körülmények közt van rá esély és Pécsen valamint Győrben van rá lehetőség, hogy bestoppolják! Megnéztem a Panangint, abban csak 140 mg magnézium van! Próbálj meg Magnesii citrátot felíratni a dokiddal vagy megneb6 extrát venni, abban 600 mg magnézium van! Nekem nagyon bejött, műtét előtt csak az volt jó, a sima magneb6 tényleg olyan, mint halottnak a csók! De rákérdezhetnél a Pipolphenre is, olyan jókat lehet tőle aludni és elmúltak a szúrkák is!

Timi!

Látom te sem tudod megállni, hogy ne vásárolgass! :D Nekem sajnos esélyem sincs rá, hogy vásároljak! Na, majd a 30. hét után én is bátrabban mozgok és nem lesz senki aki megállítana! Kicsit irigykedem ám! :oops: 8)

Kata!

Biztos enyhül a fájdalom a sokadik gyerek után! De akkor ezt megélni..... szegényke! De olcsón vásároltok! :shock: Nekünk nem lesz babakocsink! Hordozó, kenguru lesz először, aztán meglátjuk, mert télen szerintem nem nagyon fogunk kijárkálni, ha igen csak levegőzni, arra meg jó a kenguru, hordozó! Aztán tavasszal majd veszünk sportkocsit, asszem! :roll: Pihengess sokat, nehogy itt a cél előtt engedj meg magadnak többet!

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni
Rékérdezek a dokitól,de akit megfogadtam,az most mennt el szabira :? egész augusztusban nem lessz,csak szeptemberben :?
De még elötte találkozom vele csak lehet h a kórházba kell bemennem hozzá és akkor megbeszélem vele ezt is :roll:

Amugy én napi 600 mg magnéziumot plusszba magamhoz veszek pezsgőtabletta formájában :roll: csak elosztom,1-et reggel,1-et este iszok :roll:

A sima magneB6 nekem se vált be!

Te összesen mennyi mg magnéziumot veszel magadhoz 1 nap?

Csajok,megőrülök a gyomorégéstől :? már mindent kipróbáltam,de semmi nem segít :? S.O.S. :!: Tud valaki valami jó tippet?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: