Új privát üzeneted érkezett!

Baró lenne együtt menni! :P :P :P :P ELINDULOK, BIBÍÍÍÍ! :shock:

KépKép
benó
 
 


Húúú Lányok,

hadd menjek veletek!!! :oops: :D :oops: :D

Évi az a dokinő a nlcafe-ról nekem is nagyon szimpatikus! Kiváncsi vagyok, milyen lesz veled. Mennyi időt kell várni a bejelentkezés után?
Benó, hagyd a takarítást másra, maradj itt! :D :D Na jó csináld a dolgod, de azért gyere!

Kép
szilzi
 
 


Annyira en sem vagyok ismeros Pesten de ezt tudom hogy hol van. :wink: A nyugati pu-nal.Nagyon jot talaltal az nincs messze tolem.Szerintem is jo lenne egyutt menni! :wink: De jo neked!En meg megyek dolgozni!Bibibi! :P :wink: :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 

 
 

Helló, csajok, visszajöttem! :P :P Én természetesen veletek bárhová elmennék! :D Mindannyiótokkal! Úgyhogy menjünk együtt! Elmentem boltba, vettem hozzávalókat, meg bementem a suliba és telefonáltam (1. hely: lenne egy munkám itt helyben, tanítani egy cégnél, tök jó :D 2. hely: felhívtam az endoakárkit). Az endoakárki március 23-ig szabin van, de amint visszamegyek a suliba (szünetről), felhívom és elmondom nektek, mennyibe kerül stb. és megbeszéljük, hogy hármasban el tudjunk menni. Azért mondom a hármast, mert gondolom, Flóra nem tud sajna ilyen messzire eljönni.
Fel akartam tölteni a kártyámat, de ott volt egy lány, akit tanítottam, kb. 20 éves, és kb. 6 hónapos terhes. Ezzel még nem lenne semmi baj, de haragszom rá, mert cigizik, és nincs kedvem beszélgetni vele. Vagyis nem töltöttem fel a kártyámat. Megyek főzni.

KépKép
benó
 
 


Benó, Te aztán nem vesztegeted az idődet! :D :D

Kiváncsi vagyok milyen ára lehet... Valami egyszerűen megközelíthető helyen legyen, mert én teljes mértékben vidéki maradtam közlekedés terén. Illetve minden téren. :D :?

Én is bűnözök néha, és elszívok 3-4 szál cigit. :oops: :oops: De én megígérem, teljesen abbahagyom!!!!!!!

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok lányok!
De jó tervetek van! Hát sajnaoda tényleg nem tudok elmenni dokihoz. Nem a távolságmiat,hiszen tőlünk egyenes vonat megy BP-reés a Nyugatinál szállnék le,ez nem probléma.De szerintem nekem mindent fizetnem kellene,ezek a kivizsgálások pedig nem éppen olcsók.Vagyisszerintem nekem többet kellene fizetnem,mint nektek.De azért megkérdezheted ezt is Benó,ha esetleg adódik rá mód. Ha tűrhető lenne,elmennék szívesen veletek én is.
Benó: Én is itthon vagyok szünetenés az én pofim csak ennyire ég: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Hát ennyit a házimunkáról. De rögtön hozzáfogokés 120-al behozom a lemaradásomat. :D Muszáj lezs,mert fél háromra jön a párom,ebédel és indulunk egy körútra,egy hivatalosra. Intézett kölcsönt, megyünk a pénzért,meg egyéb hivatalba kell bemennünk, aztán pedig megyünk a kocsi festését kifizetni. A karosszéria márrendben van, a festés is kész, még az elektronikai dolgok hátra vannak.
Eynoyin: Legjobb a méhviasz. Azzal nagyon jó dolgozni. De ha nem tudsz szerezni,megteszi a háztartási gyertya is.Már évek óta nekem sincs méhviaszom. Valamikor azzal festettem,sokkal jobb. A tűzhelyre ráteszem azt a vas alátétet,amit leégés ellen szoktak használni. (Én ezt csak húsvétkor használom,mert dupla aljú fazekaim vannak.) Erre teszel egy kicsi edénybe gyertyát. Felolvasztod, az írókádat ebbe mártogasd,állandóan melegíteni kell,pici lángon. Vigyázz,hogy a tojás száraz legyen,a viaszba ne kerüljön víz,mert akkor sercegés pattog. írókának én ceruzába beleszúrok egy nagyobb fejű gombostűt. Ha megszáradtak a tojások, a vason puha rongyocskát felforrósítokés ezzel törölgetem le a tojásról a viaszt. Tényleg kell már fotóznom.
ildiko@bici.sk, és köszönöm előre is.

Kép
flóra 11
 
 


Flóra, az első az lesz, hogy téged megkérdezlek a dokitól! Mekkora királyság lenne, ha mindannyian együtt mennénk! Tök jó fejek vagytok, hogy minden hülyeségben benne vagytok! Puszi nektek!
Flóra, kértem meghívót neked! Az e-mailedre fog érkezni, ha van valakinek!
Nakéremszépen, én most itt ülök a sajtreszelővel és a sajttal, itt tartok! :P :P Poénos, mi? Csináltam tejszínes hagymalevest, nehogy azt gondoljátok, hogy valami extra, csak maradt tejszín és nem akartam kidobni, ezért ezzel és étkezési keményítővel sűrítettem a hagymalevest. (Nincs más zöldség itthon, csak hagyma és répa. Gáz, mi? Most voltam vásárolni. :oops: De így is majd' megszakadtam! :evil: :D :D :D) Főztem tésztát, arra teszünk vásárolt szósz, csókolom. Húsvéti sütik is készítődnek a háttérben: a topicomban sajtos stangliként szereplő sajtos háromszög vagy mi, húsvéti sütés nélküli keksztojás, húsvéti tésztacsibe. A takarítás sehogy sem áll, most azzal mentegem magam, hogy majd a sütés-főzés után porszívózok. :D
Itthonról nem működik a képek feltöltése, csak a suliból, pedig frappáns húsvétosakat is találtam, meg, képzeljétek el, találtam "Gratulálok a babásodásodhoz" (in English) feliratúakat is, már alig várom, hogy felrakhassam nektek, ezzel üdvözölhesselek benneteket!

KépKép
benó
 
 


Szilzi, rád nem haragszom! :D :D :D Képzeld, én is cigiztem kb. 11 éves korom óta, én rossz kislány voltam nagyon! :oops: Mást is csináltam, na hagyjuk.... :oops: De azért nem vagyok rossz ember! :D Csak kicsit hevesen éltem meg a kamaszkort! :D Tavalyelőtt októberben hagytam abba, egyik napról a másikra, pedig előtte még szeptemberben direkt azért vettem terhességi tesztet, hogy "ugye, még elszívhatok egy doboz cigit?" Na, jó, mondjátok azt, hogy többet nem írhatok :evil: ! De nehogy mondjátok ám! :shock: Puszi Flóra, takarítunk, takarítunk? :twisted:

KépKép
benó
 
 


Flóra, már elvileg ment az e-mail az iwiw-hez! Olyan aranyos ismerőseim vannak!!! (Egy IDB-s lányka.) És jelentkezett az a lány is, akit mondtam nektek, hogy babaváró, mint mi. Ő is jönni fog! Jó hírek! Imádom a jó híreket! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Szilzi en tegnap este 6-kor hivtam,ha delutanra akartam volna menni akkor aprilis 2 lett volna,igy lett 25-e es fel 1.Legalabb nem kell sokat varnom!Szoval nem kell honapokat varni. :D

Flora en ugy tudom hogy ez nem tb finanszirozott kezeles tehet neked ugyanannyit kell fizetni mint nekunk. :D Remelem nem mond horribilis osszeget.Akkor tuti ideggyengeseget kapok!Meg arra is kivancsi leszek hogy a dokineni mennyit fog leakasztani rolam!Koszi a tippeket a tojasfestessel kapcsolatban! :wink:


Beno az en kolleganom is dohanyzott vegig,ugyanannyit mint elotte es meg is lett az "eredmenye",7 honaposan megszulte a fiat 1,7 kg-al,2 honapig inkubatorban volt tele csovekkel.Hat valahogy nem tudtam vele egyutterezni. :evil:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szerintem sem támogatja ezt a vizsgálatot a tb. Sztem teljesen önköltséges. :evil:

Évi, én vagyok a bűnöző cigis, ne a Benót "bántsd"! De már megígértem, hogy azt a keveset is abbahagyom! :oops: :oops:
Az jó, hogy egész normális időben tud fogadni. Én úgy tapasztalom, hogy itt Pesten, minden orvosnál 3-4 hét a várakozási idő.

Olyan ügyes tojásozók vagytok! Csak ámulok és bámulok! :D

Jó takarítást minkenkinek, aki erre adta a fejét! Én még holnap is dolgozom este nyolcig, szóval.... :? :cry: :D

Kép
szilzi
 
 


Akkora böszme nagy csirkék lettek, egyet meg is ettem! :D Viszont elég hosszadalmas! :evil: Nagyon jó íze van, totál olyan, mint a pékségben a túrós táska túró nélkül! :P :P

KépKép
benó
 
 


Szilzi en arra irtam hogy a volt tanitvanya dohanyzik! :D Dehogy bantanam Benot!Es teged se akarlak!Nem hetente 2-3 szal cigi art a babanak hanem naponta 1 doboz. :D En is dolozom de csak 4-ig. :wink:


Nagyon ugyi vagy Beno!Biztos finom lett! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Most ideültem, és itt gyúrom a kis kifliket, tudjátok :D :D Nincs már kedvem a konyhában lenni! :P Ha a férjem ezt látná :twisted: Szegények, holnap is dolgozni :cry: Nyolcig, négyig :? Jaj! Kitartás nektek! :( :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Én azzal biztatom magam hogy holnap Péntek.Most már csak azt kellene kitalálnom hogy mit adjak apának a locsolásért.Mert a csokit már nem díjazza. :D

Milyen lett a kifli? :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szerintem valami szexi cucc jól jöhet, a tojást meg adja ő! Bocsánat, ha durva volt! :oops: Én mondjuk utálom a szexi cuccokat, olyan kényelmetlenek! :evil: :D Úgyhogy én tojást adok! :D A kifli jó lett, csak az elején bazi nagyok voltak, a végén meg meggondoltam magam és túl kicsire csináltam. Jobb lett volna valami középút. Na, most már mindegy, majd legközelebb okosabb leszek. A csirkék meg sajnos nem hasonlítanak csirkére, inkább úgy néznek ki, mint az ufó. :wink: Tudod, repülő tárgy... :? :D Nem gond, biztos meg tudom magyarázni, mi köze van az ufónak a húsvéthoz, nem? :P :P

KépKép
benó
 
 


Hát Benó Te biztos kimagyarázod magad! :D :D

Csajok annyi munkám van, lehet, hogy bennt kéne maradnom, de arra nem vagyok hajlandó! Napi 11 óra bőven elég! :evil:

Csak teljen el a húsvét és remélem jövő héten már visszatér minden a régi keréknek a vágásába! Hm! :twisted:

Jó pihenést Nektek, én még maradok egy órát! :evil:

Kép
szilzi
 
 


Még annyit, hogy itt volt ma az unokatesóm, aki júliusban szül, olyan szép pocija van már és csak három-négy kilót hizott. Igaz, három hónapig nagyon szarul volt! :? :( De most irul-virul és őszintén bevallom, de csak Nektek, IRIGY VAGYOK! :oops: :oops:

És gonosz, mert így érzek! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
szilzi
 
 


Szilzi, ne haragudj magadra! :? Szerintem most normális dolog tőled az irigység! Miért kell ilyen marha sokat dolgoznod? Szívesen segítenék neked! Én is mindenkire irigykedem, viszont most örüljünk, hogy egymásra nem irigykedünk! HIHIHI! Holnap napsugaras levelet kérnek tőled, Szilzi! :evil: Oké? :D :D Puszillak Hidd el, majd te is küldesz nekünk nagypocis képet, sőt, addigra már személyesen is ismerni fogjuk egymást! :P Így lesz! :D Puszillak Én most elmegyek a férjemmel a szomszéd városba, lehet, hogy ma már nem jövök, legyetek jók és ne gondolkozzatok hülyeségeken! Nagyon sok puszit küldök!

KépKép
benó
 
 


ÉN kérek tőled napsugaras levelet, nem mások. Megyek, mert berág a pasi. Puszi jó éjt!

KépKép
benó
 
 


Helló, csajok, jó reggelt! :P :P :P :P
Timi, ma már remélem, jössz! :D
Kitartás Szilzinek és Évinek a munkához! :oops: :P :P Utána édes lesz a pihenés! :D
Tegnap voltunk egy kínai étteremben, egy akvárium mellett ültünk, nagyon szuper volt. Fafülgomba salátát ettem, kicsit tömény volt, nem is volt benne más, csak gomba és fokhagyma. (Az jót tesz. :D ) Kértem hozzá tésztát. Meg ettünk sült banánt is.
Ma jönnek a tesómék anyuékhoz, kreatívkodunk, meg elmegyünk ajándékot vásárolni a tesómnak a névnapjára (Bea), meg ilyenek, úgyhogy nem igazán fogok tudni jönni, mert anyuéknál nincs net. Este meg (6 órára) megyünk BABANÉZŐBE :cry: :oops: , kéthónapos a baba, na hagyjuk is a témát. Nekik is illik vinni valamit, ne szívjanak azért, mert én irigy dög vagyok (veletek együtt! :D :D ).
Még a Szilzinek egy gondolat: Azért jöttünk ide, mert másokkal nem tudjuk frankón megbeszélni, ugye? Itt CSÚNYÁK is lehetünk, IRIGYEK, ÜLDÖZÉSI MÁNIÁSAK, ÖNBIZALOMHIÁNYOSAK meg minden rossz. Kitöltjük itt a dühünket, és kész. Egymást úgyis megértjük. Tessék, lehet kezdeni! :twisted: :twisted: :D :D
Ha a Timi akkor jönne, mikor én nem vagyok itt, üdvözöljétek helyettem is! :D
De este valószínűleg jövök. Addig még itt vagyok, természetesen. Tettem fel az iwiw-re újabb képet, nehogy hamis illúziókba ringassátok magatokat: nem göndör hajú, szemüveg nélküli nőci vagyok, hanem egyenes hajú, szemüveges, pocokfejű (a lányaim szerint), golyófejű hullarabló (a férjem szerint). Egy keresztlányos képet is felraktam: rájuk nem illik irigykedni, ők tündérek, és ha majd jöttök, megnézitek őket! :D :D Jólelkűek, hamar barátkoznak. :P :P

KépKép
benó
 
 


Ezt találtam:
Sziasztok fiúk/lányok! én a harmadik babámat szültem nemrégiben és azoknak szeretnék segíteni, akik kíváncsiak leendő gyermekük nemére....egy számítási módszer, ami nekem bejött. Csak a párod és a Te születési hónap és napjára van szükségem és kiszámolom, mikor kell rosszalkodnotok, ha fiút ill. lányt szeretnétek. Vagy ha már pocakos vagy, akkor szintén a születési dátumotokra (hónap, nap) és a fogantatás vagy a várható szülés dátumára (hónap, nap) van szükségem. Visszafelé is ki lehet számolni (ezzel sokat segítetek nekem a módszer tesztelésében), szintén a szülők dátuma és lehetőség szerint a fogantatás dátuma, vagy az utolsó mensi dátuma (ha még emlékeztek) vagy a születés dátumára van szükségem. Ne írjátok meg a már meglévő gyerekek nemét, mert ugye akkor nincs mit kiszámolnom! Teljesen ingyenes, csupán kedvtelésből és tesztelésből csinálom. Ja és persze ha megszületett a pocaklakó érdekel az eredmény, mert szeretném tudni mennyire pontos ez a számítási módszer. Szóval várom a leveleket a fiuvagylany@freemail.hu ra, a biztonság kedvéért kérjetek visszaigazolást a kézbesítésről. Sziasztok.....

KépKép
benó
 
 


Sziasztok,

szép napot mindenkinek aki nem dolgozik!! :D

Évi Neked kitartást én veled "szenvedek"! :?
Benóka köszönöm a megértést. Te írtál már? Hülye kérdés biztos írtál, hogy mikor kell aktívnak lennetek egy jó ügy érdekében! :D
Én most megyek és küldöm az adatokat. :D :D

Kép
szilzi
 
 


Puszi!
Még nem írtam, most mindjárt hazajön a férjem enni, aztán megyek vissza anyuékhoz. Majd legközelebb! De a te eredményedre kíváncsi vagyok! Estefelé jövök! De lehet, hogy még az ebéd után! :D

KépKép
benó
 
 


Mindenkinek Boldog Nyulat! Jó pihenést!

Én kedden leszek legközelebb!

Puszi,
Nektek

Kép
szilzi
 
 


Illetve puszi Nektek,
Szilvi

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok!

Tegnap estére már olyan fáradt voltam,hogy olvastalak benneteket, de közben állandóan elaludtam,így válaszra már nem volt erőm. :(

De most itt vagyok,habár megint fáradtan. Tegnap elmentünk megnézni az autót.Szépen megcsinálták a karosszériátés a festést is,olyan,mint az új. Csak még nem működik. Még szerelik kb.két hétig. Hát mit mondjak,elhúzódik nagyon. Rengetegbe került a festés. Átszámítva Forintra kb. 200 000 Ft. És ez csak a festés! Hogy mennyi lesz a szerelés,bádogos,rásem merek gondolni.
Ma egész nap takarítottam, nagyon elfáradtam,mégis maradt még sok holnapra. Délután voltunk misén a párommal.Nagyon hosszú volt a mai mise. Tökre kifárasztott az is.
Megyek csajok, legalább most este pihenjek kicsit a mai ünnepen. Nálunk ugyanis állami őnnep a mai nap,Nagypéntek van.
Sziasztok! :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Szilvi!

Neked is boldog Húsvétot! Kevés vizet,több kedves locsolót. :D

Szia!
Ildikó

Kép
flóra 11
 
 


Kedves Lányok!

Azt hiszem, akkor most néhány napra mindannyian távol leszünk! :cry: Hiányozni fogtok, de érezzétek jól magatokat! Legyen vidám, szeretetteli húsvétotok! A termékenység ünnepe legyen ránk jó hatással! :D Puszillak benneteket, szerintem én csak ma és szerdán jövök! (De nem biztos. :D ) Megyünk Mohácsra hétfő reggel, és vendégségben azért nem igazán lenne pofám szólni, hogy van-e internet, mert én függő vagyok. :oops: :P Tegnap a vendégeskedés nagyon jó volt, nem kérdezték meg, hogy és mi mikor szeretnénk babát, az anyuka elmesélte töviről-hegyire a szülést, aranyosak voltak. Sziasztok, még lehet, hogy jövök.

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!

Hát igen,most mind elfoglaltak leszünk. De esténként én biztosan benézek.Én nem megyek sehová,itthon szoktam tartani az ünnepet.

Benó,tegnap letöltöttem az összes sütés nélküli receptedetés ma néhányat kipróbálok. Majd közvetítek a sikerről. :D

Az egész csapatnak kellemes húsvéti ünnepeket kívánok. Kép Kép

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!

Túléltem a munkát! :lol:
Ma megcsinálom az adóbevallásomat!Kész katasztófa hogy ezzel is nekem kell szenvedni! :roll:
A legjobban attól félek hogy elírok valamit,és most még ez a hülye kerekítés is nehezíti az életem.Nektek megcsinálja a cég?

Mindenkinek jó pihenést kívánok,szerintem ránk fér!És Boldog Húsvétot! :wink:

Flora nagyon édesek a "nyuszik"!

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szépek a képek, Flóra! :P Évi, az én adóbevallásomat majd valakinek odaadom, mert én nem tudom megcsinálni! :roll: Megcsinálod nekem? :D Csak viccűtem! :P :P Most fogok készíteni (azt hiszem) túrós kalácsot, még sose csináltam, remélem, sikerül, meg csokis kekszet (nem biztos), meg citromos sütit (az sem). Amihez lesz kedvem. Egyébként most jöttem haza, elmentünk anyuékkal meg a kislányokkal a Camponába, ők bementek a Tropicáriumba (anyu, apu, kicsi) én meg a nagyobbikkal bementem a Tescóba, vettünk túrót a sütihez meg tojásokat a locsolóknak (persze itthon se leszünk, de elrejtek holnap anyuék kertjében néhányat a lányoknak), meg vettem egy kék fölsőt (pulcsi) 400 Ft-ért, meg egy tök béna sapkát a Vivikének 140 Ft-ért, bőr, olyan, mint egy ülőgarnitúra, ezen jót röhögtünk. Ja, később ettünk egészségtelen kaját a McDonald's-ban, de csak ritkán csinálunk ám ilyet! Aztán hazavittük a gyerekeket, és engem kiraktak anyuék. Ennyi. A férjem meg íjászversenyen van esőben, hóban. Ennyi esze van. :D Jól leírtam a napomat. Most majd hamarosan nekiállok sütni, de még itt leszek. Este a National Geographicon 11 órakor (23:00) lesz Élet az anyaméhben c. film, mondtam a férjemnek, hogy vegye fel. Ha lehet, ráírjuk DVD-re vagy CD-re vagy mire, és el tudom juttatni nektek. Még írjak, vagy utáljátok a rizsát? :D

KépKép
benó
 
 


Mi van az iwiw-vel, Flóra? :D Még nem tudtál regisztrálni?
Én csak bután hallgatom, amikor a Jónás-napról beszélgettek, de leírnád, Flóra, hogy mi az egyáltalán és hogyan kell használni? Mert én a múltkor utána akartam nézni, de csak angol oldalt találtam, nem értettem belőle semmit.
Ha jönnek a kismamák, elmesélhetnék, hogy mit éreznek, engem annyira érdekel, milyen az, amikor benned van valaki (mármint a pocakodban!). :D De te is mesélhetsz, Flóra, ha gondolod. Meg a szülésről. Meg a mindenféle kellemetlenségekről, amikről hallani. Én a felfúvódástól félek a legjobban. Hogy majd tök "gáz" helyzetbe kerülök. :oops: :oops: Bocsi, de tényleg ettől félek. :oops: :oops: Befejeztem, nem írok. :evil: Majd ha értelmeset is tudok írni. :evil: (Akkor talán a következő életemben. :D :D :D :D )Puszi

KépKép
benó
 
 


Szia Benó!

Köszi a filmtippet.Nézem.
Az iwiwre tegnap regisztráltam.Köszönöm a meghívást.
A Jónás-naprólmajd írok.Most nézem a filmet,épp reklám van.
Addig főzök egy teát. Azért érdekes a tudat,hogy most mindketten egyforma műsort nézünk. :wink:

Jó éjt.

Kép
flóra 11
 
 



Kép
flóra 11
 
 


Kedves Flóra!

Örülök, hogy nézted a filmet, és hogy együtt néztük! :P :P Elméletileg felvettük! :D Köszi a Jónásosat, majd megnézem, ma húsvétozunk, gondolom, mi mindannyian! Puszi nektek, szép napot!

KépKép
benó
 
 


Írd már meg priviben a neved, hogy bejelölhesselek, Flóra! :P :P

KépKép
benó
 
 


Ja,bocs,persze nem tudod a nevem. :D Erről megfeledkeztem. Itt is megírhatom,Pálinkás Ildikó.
Nos csajok, még sütöttem is húsvétra,pedig nem szoktam. Egyet abból,amit benó írt, egyet meg egy újságból. Elkészültek az asztaldíszeim is.Mobillal lefotóztam őket. A tojásokat magam festettem. A tojások közepén van egy pálcikacsibe, na ilyeneket készítettem a múltkor a gyerekekkel. Az "állatfarmomat" is magam horgoltam. Ezek között ott van a gombós-csibe is,csaknem nagyon kivehető.Ilyeneket is csináltunk a gyerekekkel,de velük sárgákat. Az enyém kendermagos. :D

Szép húsvéthétfőt. Kép Kép Kép Kép

Kép
flóra 11
 
 


Hát ez CSODÁLATOSAN SZÉP!
Puszillak
Most megyünk Mohácsra, minden szépet és jót nektek!

KépKép
benó
 
 


Köszi Benó!
Szőp ünnepet.Jó utat és vigyázzatok magatokra!
Én is mennék Mohácsra! Jó lenne egyet kirándulni,főleg ilyen történelmi helyre.
A fiaim elvonultak reggel locsolni. Én pedig itthon fogadom a locsolókat.

Sziasztok. :D

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!

Szép húsvét utáni első munkanapot kívánok! Aki még pihen, Nekik kívánok még jó pihenést! Én már sajnos dolgozom. :evil:

Flóra, hogy Te is milyen ügyes vagy!! Nagyon szép minden dísz! És, hogy Te készítetted Őket! :!: Minden elismerésem!
Hogy vagy, semmi jelzés nincs? Figyelem ám a vonalzókat! :D

Benó, tudom Te most kirándulsz, de azért szorítok, hogy a nyugodt környezet megtegye a hatását!

Pussz Mindenkinek!

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok lanyok

Voltam doktorneninel es nagyon aranyos volt,mindent jol elmagyarazott,csinalt rakszurest es azt mondta hogy szepseges a mehszajam es megfelelo meretu es jo elhelyezkedesu a meh es a petefeszkek is.Szoval szerinte szervi ok nincs,most jon majd a vervetel hogy hormonokat nezzunk.Meg akkor kell egy uh is.Meg egy nap szabi de kit erdekel.Adott mastodynon cseppet is,es 12000 ft-ot fizettem.Szerintem az nem veszes.

Volt sok locsolotok?Remelem senki nem hervad el. :!:

Puszi.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Flora nagyon ugyes vagy. :!: Nagyon szep kiscsibeket csinaltal. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Helló csajok!

Visszajöttem! Nagyon jó volt, de hiányoztatok! :cry:
Remélem, most már gyakrabban írunk egymásnak, az utóbbi időben mindenki úgy eltűnt!
Évi, mi az a csepp? És hol kell vérvételre menned? Nekem ilyet miért nem csinált a néni? Ne már!!! Tényleg nem volt vészes, én 18-at fizettem, tudod.
Az endokrinológust vagy kit, megkérdezzem? Vagy ne? Mert végül is akkor az Évi dokija ugyanazt csinálja most, nem? Tehát ezt a hormonvizsgálatot. Írtok ma még? Én itt vagyok. Puszi

KépKép
benó
 
 


Flóra, neked már csak 4 napod van? Hú, az izgi! :shock:

KépKép
benó
 
 


Sziasztok,

Benó én holnapután jövök, de megpróbálok holnap is benézni!
Nekem is hiányoztatok. Már furcsa mikor nem beszélünk. Meséltem tesómnak, hogy milyen jó dolgokat csináltok és úgy beszéltem rólatok, hogy a barátnőim. :D Nem tudom minek nevezhetnélek benneteket... , de jó hogy vagytok :) :) :wink: :wink:
Mi a hétvégén körbe vittük az én családomnál a meghívókat! Elég fárasztó volt+hízlaló, de letudtuk. És! Már nincs két hónap!!!!! Tegnap du 5 órakor indultunk haza és anyu utánunk szólt, hogy na, két hónap múlva ilyenkor már a templomban leszünk! Nekem azóta gyomoridegem van! Nagyon izgulok!
Évi, engem is érdekelne milyen csppeket kaptál!? Mióta próbálkoztok? Tudom, hogy tudnom kéne :oops: :oops:

Kép
szilzi
 
 


Szilzi, én úgy hívlak benneteket, hogy fórumtársaim, de simán hívhatnálak a barátnőimnek is :P :P :P :P !
Én is kipukkadok most ,voltunk étteremben Pécsvárad mellett. Ma olyan gyönyörű helyeken voltunk, pl. Mecseknádasd mellett a Réka-vár környékén, azért mondom, hogy környékén, mert nem találtuk meg, viszont gyönyörűséges házikókat találtunk, csobogó patakkal és madárcsicsergéssel, na, én valami ilyesmiről álmodozom (plusz tűzrakóhely stb., oda ti is jönnétek ám! :D :D ). Meg voltunk tojásmúzeumban (majdnem, nem sikerült bemenni), de csodálatos volt a kertje szép zöld fűvel, egy nagy fával, alatta pedig padokkal! Ugyanezen a helyen megnéztük Rockenbauer Pál (a nagy magyar utazó) sírját is, leróttuk tiszteletünket, mint kiscsókák a nagy túrázó előtt.
Én sem tudom, hogy az Éviék mióta próbálkoznak. :oops: És ti? :oops:
Ja, egyébként megmutattalak benneteket a lánynak, akinél voltunk, nem írom a nevét, nehogy ismerősök ráismerjenek stb., mondtam neki, hogy tök jó, hogy nektek el lehet mondani a hülyeségeket, ő is tudna ám mesélni, sajnos....
Na, puszi, ha még írtok, akkor majd jövök még én is. Ja, és Bridget Jonest olvasok, nagyon állat, azt írja a szinglik ellentétjére, hogy Pöffeszkedő Családosok. Király, mi? Ja, és az apró nyaralásokra, mint a mostani volt a miénk a férjecskémmel: miniszünidő. Ezeket tuti, használni fogom, állat kifejezések nagyon!

KépKép
benó
 
 


Ja! és elfelejtettem, elküldtem a freemail-es címre az adatokat és már jött is válasz. Az évet ossza fel bizonyos időszakokra és megmutatja mikor van esélyed lányra illetve fiúra. Kiváncsi leszek! :)

Kép
szilzi
 
 


Jaj, azt nem is írtam nektek, hogy a féjrem 2. helyezett lett az íjászversenyen! Átadhatom a gratulációkat? Tök szép érmet nyert!

KépKép
benó
 
 


Gratula a párodnak!

Ha a Bridget Jones tetszik, olvasd el a Terézanyut is!! Nagyon jó! 1000szer jobb mint a film!! Én végig röhögtem azt is!!
A nagy olvasásban nem ám elfelejted, hogy nem sokára peteérés!!! :D :D

Kép
szilzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: