Új privát üzeneted érkezett!

Szia Szemirámisz!

Szerintem jól mondat a doki. Akkor a 6. hétben voltál. 6 hét 6 napos voltál.
Nekem 2 nappal utánad volt az utolsó mensim és én is jan.11-én voltam. Számításaim szerint te augusztus 31-re vagy kiírva. Ez orvosi számítás szerint van.
Az én babám csak 6 mm votl akkor. :?

Kép
Kép
a.m.
 
 


Sziasztok Mamikák!
Engedjétek meg, hogy így virtuálisan átnyújtsam a szórólapomat:
http://www.tiger.hu/robi/anitja.jpg
...akit érdekel kismama jóga az V. kerületben...
További jó pocakosodást! :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Márta,

Addig jó még csak kerülget a Róka Koma. :lol: A nacit meg elég, ha az öv tartja :lol: . Jaj már nekem is egy lyukkal kijebb kellett ma tennem :wink:

Kép
asszonka
 
 

 
 

hahóó :)
dejó, itt pörög az élet, szupi. és látom már csepegünk át ide többen :D

Petra!!
sztem kávézz, ha eddig is ittál! én simivel végig ittam, napi egyet és azt is terhes-kávéként: kb egy centi, max 2 kávé, és tele bögre tej!! az sztem belefér, sőt, nekem a dokik is aszonták!! persze, jobb, ha nincs, de ártani nem fog, ha hozzá vagy szokva! meg az alacsony vérnyomásra is javasolják. én cola-t nem de tea jöhet.
ja és ahoz képest hogy simivel végig kv-ztam, most meg annyira nem kívánom hoyg csakna!!!! mondjuk nem bánom, csak furi...

Márta,
engem is kerülget....de én ennek csak örülök, az azt jelentheti hoyg mindne okééé, nem??? 8)

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Lányok cici feszülésre nincs vmi gyógyír? Beleörülök...

Türelem?:)

Kép

Kép
starlark
 
 


Bagzerka!

Én is örülök ám! Csak pontosan tudom, mi jön még utána kb.2-3 hónapon kersztül! De túléltem már 3x, most sem fogom sajnáltatni magam, csak helyzetjelentek egy kicsit, időnként... Meg csodálkozom, hogy ilyen korán jöttek a rosszullétek.Egyébként imádom a terhességet!

Lányok!

Vannak már névötleteitek? Kiváncsi lennék, kinek mi tetszik!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Itt a sztár fotónk! :D

Kép

A bal alsó sarokban látható elbújva a bébi kezdeményünk. A szíve is valahol ott vert, de sajna nem néztem meg alaposan. Kár, pedig jó lett volna tudni hogy most melyik a baba eleje és melyik a vége. :D

Jó pihizést estére!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Köszi a kedves fogadtatást! :lol:

Elkezdtem visszaolvasni, hogy képben legyek, és valamennyire megismerjelek titeket. A 3. oldalnál tartok :wink: De nem adom fel :wink: Monee. de jó, már van képecskéd!

A.m., tiszta jó, tényleg hárman vagyunk egy napra :lol:

Starlark, tudtommal nincs...sovány vígasz, de majd elmúlik...nekem most érdekes, nem feszül a cicim, nem is lett nagyobb, a bimbó sem érzékeny, aminek nagyon örülök, mert Sára még szopik, és ha érzékeny lenne, akkor igen gázos lenne a szopi :roll: Pedig vele volt cicifeszülés.

Rosszullétek viszont elkezdődtek. Már azt hittem, megúszom, mert pár napja émelygek csak. Sárikával nagyon gáz volt, végighánytam az első három hónapot, 5kg-ot fogytam(ami viszont nem jött roszul, mert eleve súlyfelesleggel indultam), és most reménykedtem, hogy hátha...na de eddig közel sem olyan vészes, mint a múltkor. Hátha így is marad :wink:

Lányok, akinek van már gyerkőce, rakjatok már fel képet, hagy lássuk őket :wink: Én is keresek majd.

szép estét mindenkinek!
Katica

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


monee: de jó :) Szép lett a sztárfotó :)
Énisénis akar! :):)

ichtus: akkor marad a türelem... Hálisten émelygés még nincs, de ahogy nézem a többségnél 7. hét után jön elő. Mondjuk lenne mit leadnom de talán nem így kéne :)

Kép

Kép
starlark
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk dokitól :)
12 mm-es élő magzat :D :D :D Holnapmegyek védönénihez, ö ad nálunk kiskönyvet. Fotót telefonnal csináltam és nem tul jól sikerült a fényképezögéppel lefotózni igy csak ilyen homályoska sztárfotót tudok mellékelni. :)
Kép

Szly27 :)
Én egyszerűen excelben megcsinálom a táblit, copy-paste paintbe és ugy mentem el képként. Biztos van egyszerübb módja is, de eztmár ugy megszoktam :)

Bagzerka :)
Nándoromat még a Schöpof-Méreiben szültem és nagyonmeg voltam elégedve a dokimmal, de sajna nem fogjuk tudni kifizetni a magánkórházat, igy Bkriszta barátnöm ajánlotta Nyulasi Gábort, ö nála szülte akisfiát (aki egyidös Nándorommal, innen az ismeretség :) ) Szóval nekem tök új a Szentimre, még nem is voltam ott, csak 2szer láttam kivülröl...

Márti :)
Nekünk elég konkrét névöteleteink vannak, ha kislány, akkor Gerda, ha kisfiú: Csongor :)

kávé: nem kávézom, ég a gyomrom töle, viszont a kóla jólesik. Egyébként nem vagyok kólás, az 1. terhességem óta nem is ittam, most viszont az egész naposémelygést picit enyhiti 1-2 korty.

tábli:
Kép

Nah, egyelöre ennyit.
Pusz minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu! Már én is megcsináltam. Ugyanígy, csak még újraméretezem és úgy töltöm fel. Én is elég bonyolultnak gondoltam, azt hittem te egyszerűbben csinálod. Azért köszi!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Húúú, hol is kezdem?
Monee és Minyu!
Nagyon nagy boldogság látni a ti apróságaitokat is!
Gratulálok hozzá! Nekem is a jobb oldalon volt látható a baba, mint Minyunak. Ez számít vmit? (neme stb.? ) :roll:

Köszönöm szépen a.m. a számítást, így már képben vagyok! Ne keseredj el, most még nem a méret számít! :lol: :lol: :lol:

Márti!
Mi már tervezgettük egy ideje a picurt így megvannak a nevek is!
Ha lány: Szarka Dorina Noémi
Ha fiú: Szarka Máté László
Én elég vallásos vagyok, ezért fontos volt a nevek jelentése is!


FONTOS!!!!!
Vhol azt olvastam, hogy nagyobb a vetélés lehetősége azoknál az anyukáknál, akik nincsenek rosszul az elején! Igaz ez?
Nekem még csak a cicim fáj, de az nagyon!Más bajom nincs! Írjatok, légyszi!
:oops: :oops:

Üdv: Szilvi
Kép
szemirámisz
 
 


Monee, Minyu!
Gratulálok a babócákhoz!

Én most pár napig nem igazán tudok jönni, mert csütörtökön nagyon durva vizsgám lesz pénzügyi jogból. Nagyon nagy a bukási arány és valszeg direkt szívat a tanár. Hiába tanul vki, akkor is meghúzza. Így most egész nap tanulok. Nagyon szeretnék túl lenni rajta, nem akarok UV-ézni. Félek, nehogy a stressz miatt elveszítsem a babát. Szurkoljatok! Ez az utsó vizsgám ebben a félévben. Ha sikerül, többet tudok majd jönni.
Addig is itt egy kép a Nórikámról!

Kép

gwini
 
 


Sziasztok!

A doki szerint még csak 5 hetes vagyok, de minden rendben van.
15x12 mm-es szabályos petezsák (jó nagy lakás nem?), 3 mm-es szikhólyag.

3 hét múlva megyünk újra.

Megyek, mert fáradt vagyok.
Jó pihizést!
sz.sziszi
 
 


szemiramisz :)
sztem nem sok jelentössége van annak, merre helyezkedik el a baba, inkább csak hogy tudott beágyazódni és utána már lubickol a petezsákban.
A vetélés kapcsán sztem nem igy van ok-okozati összefüggés. Inkább talán ugy, hogy akinek elvetél a babája, ott "nem volt idö" rá, hogy különösebben rosszul legyen a kismama. Nem tudom jobban megfogalmazni, de az biztos, hogy az, hogy nem vagy rosszul, nem feltételezi, hogy elvetélj. Inkább a szerencsések közé tartozol. :)


minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Szuperek a sztárfotók, örülök, hogy minden rendben van Nálatok!

Én is voltam ma dokinál, megvizsgált, mondta, hogy tuti babás vagyok.Felírta a progit.UH majd 3 hét múlva, akkor leszek 7+3-nál, akkor már dobogó szívecskének is kell lenni.

Nekem is csak a cicim fáj, de nekem eddig is csak émelygés szokott társulni mellé.

Ha erős hányinger+ hányás van, az azt jelenti, hogy nagyon gyorsan emelkedik a hcg-szint, és az jó!!!

Nekem az első 8 hétben nem volt különbség a megszakadt és kihordott terheség tünetei között.
Vendég
 


gwini, a pénzügyi jog durva, én is vizsgáztam belőle tavaly, minket is kegyetlenül szívattak az ELTE-n...szorítok Neked!
Vendég
 


Sziasztok!

Már 2 hete csak olvasgatlak benneteket, meg akartam várni, hogy mit mond az orvos. Ma elmentem hozzá, hát nem betelefonált, hogy szülése van! Így marad a köv.hétfő. Csatlakoznék hozzátok, remélem nem kapkodom el. 6 hetes és 3 napos vagyok.
Van egy kislányom Fanni,aki 4 éves és már nagyon várja a babát. :P
Mindjárt lenne is egy kérdésem. Hogy kell beilleszteni a vonalzókat?
Nagyon béna vagyok, még csak egy hónapja van internetünk, most tanulom. A vonalzók már a címemen vannak. Előre is köszi.
Jó éjt.
noni78
 
 


Minyu!
Köszönöm , hogy megnyugtattál! :D Remélem, hogy nem lesz semmi baj! Nagyon várjuk ám a mi kis cukorborsónkat!
Luca!
A 8. hét után milyen különbségeket éreztél?

Mindenkinek szép estét és édes álmokat kívánok!
szemirámisz
 
 


Nagyon örülök én is a fotóknak.
Remélem anyának is lesz ott valaki dobogó szívvel, de nincs hányingere csak néha szurkál a hasa. Visszont a tesztcsík erősebb lett mint a kontroll csík. Az jelent vmit?? :roll:
bálo
 
 


Sziasztok!
Nekem jelenleg a gyomrom fáj, de nagyon..... amióta sejtem, hogy baba van kb. 6 Rennie-t kellett már bevennem. Eddig pedig életemben kellett kb. ennyit. :( Néha émelygek, meg elég feszesek a cickóim, de egyenlőre ennyi a tünet....
A kisfiamnál annyi volt, hogy nem kívántam enni, émelyegtem. Az első 3 hónap alatt leadtam 3-4 kilót... utána viszont nagyon szép babavárás volt!
Amúgy minden terhesség, minden babavárás más, úgyhogy akinek nincs nagyon tünete, az se idegeskedjen!!!

Monee, minyu, örülök, hogy minden rendben! Nagyon jók a "sztárfotók"! :D
netti77
 
 


Sajna anya ma mégsem jön, de majd holnap. Aya ma pont hetes. Ilyenkor még nincs szívhang, ugye?? :roll:
bálo
 
 


dejóók a fotók!!!! szupi! ééén iiis akarook!!!

Netti!
hú, nekem is a gyomrom szokott szúrni! akkor rennie? meg olyan kerek, puffadt az egész, mintha tele lenne, de közben meg nem is.... erre akkor jó az?? mert leginkább ettôl szenvedek...

cici-feszülés: nekem elsônél volt naggyon durva és nem csak feszülés, hanem az egész alsó felek tûzpirosak lettek és fájtak, égtek, minden. ja és hatttalmasak lettek nagyon hamar. és senki sem tudta mit kell ezzel csinálni, de sztem csak a súly volt a durva nekik azért lángoltak úgy.
szóval próbálj mondjuk pocakra való csík-mentesítô krémmel kenni, vagy babaolajjal, hmm, nemtom. talán az elsô jobb ötlet..

Báló! én úgy tudom tök mindegy milyen erôs-halvány a csík, a lényeg hoyg ott legyen!!! emiatt ne aggódj!

Noni! a profilodban (fent találod, legörgethetô) és az aláíráshoz asszem másold be!

gwini!
hajrá tanulás! és ne parázd túl a dolgot, annyit nem ér meg semelyik vizsga sem hoyg elveszítsd a kicsidet!!!!! akkor már inkább az uv!!!!!!

Márti!
nálunk egyenlôre a Sára lenne, de kéne hozzá 2. név is, mert siminek is van, meg pároméknál úgy szokás, és nekem is teccik (nekem nincs és mindig is akartam volna :roll: )
ja nevekhez itt lehet mulatozni kicsit:
http://chineseastrologyonline.com/IsluckyName.htm

minyu!
de azért ott szülsz, nem? vagy rosszul láttam a táblázatban??
sztem nagyon tuti :)

szemirámisz!!
inkább örülj!!!! nekem simivel is alig volt bármi bajom, a leszakadó melleken kívül... szóval ez áldá inkább, nem átok! 8)

na nemtom mit akartam még, annzit írtataok.
még megpróbálok képet tenni simimrôl!!

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


húúú, ez jóó hosszú lett :oops:

Kép

Kép

na, ezek mostaniak :)

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


na csak én vagyok bagoly?? pedig még nincs is késô :P

na csak anniyt akartam még kérdezni, hogy akinél többedik pocak, annál látszik már valami??? mert nekem van még azért kis maradékom :oops: de én valamicskét látok már :D meg úgy is tudom, hoyg másodiknál is már hamarabb látszik, mert ki van már nyújtva minden...hmm??

na nemsokára fekszem :) simivel 2-3ig voltam fenn, mondjuk akkor nem is keltett senki 8kor 8)

na jóócak!!

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Bagzerka!

Nagyon szép kisfiad van! Nagy kópé? Nekem már most látszik valami, hacsak nem én beszélem be magamnak, de mivel többedszer már gyorsabban tágul a méhünk, ezzel magyarázzák, hogy hamarabb látszik!

Szemirámisz!

Szintén! És nálunk is fontos a nevek jelentése, nagyon is! És mindenkinek 2 neve van!
A következők: Csaba Dániel, Máté Lehel, Bertalan Ákos.
Annyit hallottam a méhben való elhelyezkedés jelentőségéröl, hogy amelyik oldalon beágyazódik a baba, valószínűleg u.azon oldali petefészekből származik a petesjt.

Gwini!

Tényleg 1 vizsga sem ér annyit, hogy kockáztass! De! Azt is mondják, hogy a stressz a legnagyobb ellensége a teherbeesésnek, én mégis 1 héttel a második államvizsgám előtt lettem várandős a 3. kisfiammal! Szóval azért sokat bírnak a picik, de ne tegyük próbára őket! Drukkolok, tudom milyen babavárősan vizsgázni! Az embernek mégcsak a gondolatai sem a vizsga körül forognak!
És tündérszép lánykád van, a neve is nagyon tetszik!

Lányok!

Szebbnél szebbek a nevek, amiket írtok! Nekem nagyon tetszenek, várom a többiek ötleteit is!

Márti
borossné becz márta
 
 


Név fronton eddig ott tartunk hogy ha fiú lesz akkor Medárd László lesz a neve. Lány nevek még nem igazán fogalmazódtak meg, pedig a párom biztos benne hogy kislány lesz :)

Kép

Kép
starlark
 
 


Szemi, lehet, hogy rosszul fogalmaztam, bocs... :oops:

Szóval: volt 3 terhességem, az utolsó 8 hetesen elhalt.De addig a 8 hétig, amíg mind a három rendben volt, semmi különbség nem volt.Sőt, a középsőnél nem fájtak a melleim sem, pedig az végig teljesen rendben volt.Az angyalkásnál pedig nagyon fájtak, meg most is fájnak.
Szóval szerintem a tünetekből nem igazán lehet arra következtetni, hogy rendben vannak-e a dolgok.Talán csak abból, ha hirtelen megszűnnek a tünetek.

De nekünk minden rendben lesz. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon köszönjük a dícséreteket! :D

Tegnap csináltunk egy kis képeslap-félét, amin a Baba köszönti a családot és elmondja nekik hogy úton van, és mellékeli a fényképét. Ma a Férjem kinyomtatja és ezzel állunk a család elé. Nálunk (sajnos) az anyukámon kívül nem tudja senki hogy mi a helyzet, de sajna még azt sem, hogy miben mesterkedtünk az elmúlt hónapokban. Parázok egy kicsit ez miatt, félek hogy nem fogják olyan jól fogadni, mint anyukám. :?

Ez a hányinger-émelygés dolog tök érdekes nálam. Ha érzem hogy forogni kezd a gyomrom, ennem kell pár falatot és elmúlik. Ki érti ezt?! :)

Nevek nálunk:
Lány: Míra, Noémi, Hanna
Fiú: Ákos, Balázs
Ezek a lehetőségek, a végleges még nincs meg. :D Mi lányra hajtunk, azaz nagyon szeretnénk ha lányunk lenne, de próbálom szándékosan szoktatni magam a fiú gondolatához is. :D

Gwini, Bagzerka!

Tündérek a gyerkőcök!
Nekünk is van ám egy lányunk, illetve nekem csak lízingelt lányom, mert a Férjem első házasságából született. Kata már 12 éves nagylány. Neki is el kell mondanunk hogy jön a kis tesó, remélem ő is örülni fog neki. :)

Bagzerka!

Ilyen későn? :lol: Szerintem tegnap kb. meghaltam volna ha nem alhatok már 9-kor. :lol:
Én is kerekedek, ha mástól nem is, a haspuffadástól. :D Feltünően nem a gyerek táján kerekedek, hanem gyomor tájon. 8) :lol:

Netti!

Az első napokban nekem is nagyon nagyon égett a gyomrom. Sosem égett még ennyire, kicsit el is kapott az aggódás hogy ugye ez nem így fog menni végig, de aztán a Rennie segített és el is múlott pár nap alatt. Remélem Neked is hamarosan elmúlik!

Csajok!

No para! A baba bement, megkapaszkodott és ha szeretitek és vigyáztok rá, akkor ott is marad. Tessék már elfelejteni ezt a "nem marad meg" stresszet! Csak pozitívan! Irgum-burgum! :D

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Monee!

Lízingelt lány! :lol: :lol: :lol: :lol: Így még nem is hallottam! :lol:

Biztosan nagyon fog örülni a tesónak Ő is, majd meglátod!
Nálunk a kisebbik lányom éppen 12 éves korában volt nagyon oda, hogy legyen közös gyerekünk, meg Neki egy kistesója. :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Én olyan letargikus hangulatban vagyok, nagyon félek, hogy elmegy a babuci!
Olyan jó nektek, Monee és Minyu, hogy már van szívhang.
Nekem az első baba a 7. héten ment el. :( , nem voltak életjelenségek.

Petra

Kép
Kép
petra1980
 
 


Sziasztok!
Bagzerka, hogy bírsz ilyen sokáig fentmaradni? Főleg, hogy látom, nálatok is van elsőszülött.... a képek alapján ő is egy huncut! Az én fiam is Duracell elemmel működik :)
Gyomorfájásra eddig a Rennie bevált, de remélem ez nem marad így sokáig, ahogy monee is írta!
Ja, és émelygéskor én is eszek pár falatot, de utána meg "gombócban" érzem, amit megettem. :cry: Most is kerülget a hányinger, pedig ettem már pár falat reggelit.... És még főznöm is kéne, mert jönnek a tesómék ebédre....
Ja, és az mitől lehet, hogy egyik éjjel alszok, mint a bunda, másik éjjel pedig forgolódok..... :oops: Most pl. forgolódós éjszakám volt... :(

Monee, nálunk sem tudja még a család, megvárjuk míg a dokibácsi mindent rendben talál. A nyáron elment babát is csak a húgom tudja....
Pocak meg szerintem sokkal jobban látszik már.... de lehet, hogy csak én beszélem be... Mindenesetre bő pulcsiban és pólóban vagyok általában, hogy egyenlőre ne vegyék észre....

Neveken egyenlőre nem gondolkodtunk, majd a 3. hónap után. Jó lenne tudni a nemét is, bár a kisfiamnál direkt nem akartuk tudni, de nem is mutatta meg magát. Most szeretném tudni, hogy kire készüljünk!
És még szeretnék olyan nevet találni, ami nincs túl közel a szülinapjához. Ja, és nálunk is vszínűleg 2 neve lesz, mivel bátyónak is kettő van: Balázs Bence.

Na, megyek főzni... :roll:
netti77
 
 


Petra, fel a fejjel, ne legyenek negatív gondolataid! Fel a fejjel! Gondolj arra, hogy az előző babóca bizti beteg volt, azért nem maradt veletek.....
netti77
 
 


Nálunk is csak a férjem és anyukám tudja, hoigy babát várok, az előzőnél mindjárt elkiabáltuk, elárultuk mindenkinek. Most nem mondjuk senkinek, csak, ha már látszik, és valaki megkérdezi.

Kép
Kép
petra1980
 
 


Petraaa!!!
neee, ez nem tesz jót, ha rágódsz egész nap! gondolj a picire és szeresd és akkor mindne rendben lesz.

gwini! nagyon cuki a nagylány! kishuncut!! :D megz a drukk a tanuláshoz!!!!

na megyek készítek reggelit :)

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Mindenkinek jó reggelt kívánok!

Úgy tűnik ma nem lesz már olyan verőfényes napunk, mint tegnap volt. SAJNOS! :( Én már úgy várom a tavaszt.

Az UH-s és a baba képek is nagyon aranyosak, bár az UH-s képeken még nem látszik tisztán, hogy mosolyognak-e a babák :D
Az enyémről is ezt mondtam aki látta. (6+3 naposan készült)

Nem tudom, hogyan rakjam fel ide az Uh-s képet?

Ne tessünk aggódni sem vizsga miatt,sem azért,mert rosszul vagyunk vagy mert nem vagyunk rosszul! Próbáljuk meg jól érezni magunkat a bőrünkben hiszen végre KISMAMIK vagyunk!!!! :D :D :D :lol:

Szépn napot!

Kép
Kép
a.m.
 
 


Sziasztok!!

Én még uj vagyok itt,ma regisztráltam. Az elmult este sokat olvasgattam a forumot mert megijedtem.Nekem dec.23án volt az utolso mensim azota nem jott meg.Már csináltam 2 tesztet mindketto pozitiv volt bár halványan mert délután csináltam de ott van a 2 csik!!!Viszont tegnap délután kicsit fájdogált a hasim és elöször ien barnás valamim volt majd 2-3 ora mulva véreztem de nem olyan sok mint a rendes mensinél sokkal kevesebb.Elmentem este az ugyeletre gondoltam biztos hulyének néznek majd de nagyon kedves volt az orvos.Csinált terhességi tesztet amin ott volt a két csik,majd meglesett huvelyi ultrahangon de nem látott semmit :( azt mondta nagyon korai még a terhesség majd egy hét mulva menjek vissza.Kicsit félek nem voltam még ien helyzetben,nem tudoma vérzés mit jelenthet most :( Volt már valaki ien helyzetben hogy vérzett??
londonwoman
 
 


Sziasztok!

Nagyon helyesek a babakezdemény képek, remélem 2 hét múlva nekem is lesz ilyenem.

Én is elég sokat parázok, hogy minden rendben legyen, pedig soha nem volt vetélésem, de anniy mindent olvas az ember. Mindenesetre próbálok arra gondolni, hogy minden rendben lesz.

Tünetek: nekem szinte semmi nincs (ma vagyok 5+3) időnként némi minimális hányinger, néha szurkál a pocak, és hullafáradt vagyok estére. A melleimet egyáltalán nem érzem.

Erre a hányingeres-vetéléses dologra rákérdeztem, mert én is hallottam róla, azt mondta a dokim, hogy ez egyáltalán nem igaz, ne foglalkozzak vele.

Név öteletek nálunk még nincsenek, és szerintem egyelőre nem is kezdünk el agyalni rajta, majd a 12 hét után. :)

Család: nem tudja senki, és a 12 hétig nem is fogják. Egyrészt akkor nyugszom meg én is teljesen (remélem :) ) Másrészt nem vágyom rá, hogy már most elkezdjenek elárasztani minket bébicuccal (ettől főleg anyósom anyukája miatt félek, aki valószínűleg meg fog próbálni mindent ránk tukmálni amit különböző ismerősöktől összeszed).
kistiggrincs
 
 


Kisstiggrincs!
Én is 5+3 hetes vagyok. Neked mikorra írja a kalkulátor a szülési időpontot? Nekem szept. 20.
Te hány éves vagy?

Kép
Kép
petra1980
 
 


Nekem szeptember 21, és azt számolta a dokim is. Az a furi, hogy én 5+4-et számoltam, de tegnap csináltam vonalzót a Lilypie.com-on és az tegnap volt 5+2. Utolsó mensim dec 15 volt.

25 és fél éves vagyok, és ő lenne az első babánk, és remélem velünk marad :)
kistiggrincs
 
 


Nekem is akkor volt az utolsó menstruációm.
Én 28 éves leszek augusztusban.
Még orvosnál nem voltam, akkor akarok menni, ha már van szívhang.
Nekünk is ez lesz az első babánk, már majdnem volt egy fél éve, de az elment. Most telt le a fél év, és azonnal sikerült teherbe esnem, ez egy csoda, és remélem minden rendben lesz.

Kép
Kép
petra1980
 
 


Időpontod van már? Én február 4-én megyek első UHra addigra már a pici szíve is dobogni fog. :)
kistiggrincs
 
 


Szia kistiggrincs :)
Milyen sok 5+3-as van :)

A párom családjától én is tartok ilyen téren, már pedzegeték hogy milyen sok ruhát eltettek... áááááá vhogy mégse cca 29 éves ruhákkal szeretném a pockot ültöztetni ha lehet.

/Bár most a legnagyobb fight az esküvőnk körül megy... biztos jót tesz az is :)/

Kép

Kép
starlark
 
 


Még nincs időpont, de jövő héten elmegyek az orvoshoz, és aztán elküld ultrahangra.
Itt nálunk csak magánrendelése van, egyébkét a gyönygyösi kórházban dolgozik. Oda kell majd mennem ultrahangra is, a múltkor is úgy volt.

Kép
Kép
petra1980
 
 


Nekünk az esküvőnk már több mint egy éve meg volt, abba nem nagyon próbáltak beleszólni.

Viszont még tavaly ősszel fent voltunk náluk, azt se tudták, hogy próbálkozunk (fél év után jött össze a baba), és párom nagyanyja megkérdezte, hogy mennyire vagyunk babonásak, mert adna egy adag gyerekruhát. Hát majdnem dobtam egy hátast.

Petra: tényleg próbálj meg nem parázni, tudom nehéz, nekem is nehezen megy néha, de minden esélyed meg van rá, hogy minden rendben legyen. :)

Kép
kistiggrincs
 
 


Sziasztok!

Hú, annyit írtok, alig tudom követni!

Gwini, édes a lányod, kis huncut :lol: A vizsga miatt ne parázz, babuci az első!!Nekem szombaton lesz az utolsó vizsgám. Bár picit én is parázom, úgy hogy bagoly mondja... :lol:

Bagzerka, Simi is nagyon helyes kisfiú, milyen nagy már!!Olyan szép szemei vannak :wink:

Londonwoman, remélem, nem jelent semmi rosszat a kevés vérzés. Nekem vérzés nem volt, hanem barnás folyás akkor, mikor meg kellet volna jönnie, de nem tette, mert már pocakban volt a baba. Az óta most fog kimaradni másodszorra. Ha a doki nem mondott semmi rosszat, biztos rendben van a baba, csak még nagyon pici. Mikor én voltam uh-on, még csak a petezsák látszott, mert ő is pici volt.

Nagyon szép neveken gondolkoztok. Mi is két nevet szeretnénk, de még nincs fix. Fiú név maradt egy rakat Sáráról, lány viszont még nincs :wink:
Fiú nevek: Ábel, Áron, András, Barnabás, Timóteus, Máté most ennyi jutott eszembe.

szép napot nektek!
Katica

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok, ma regisztráltam de ha megengeditek csatlakoznék hozzátok! Elméletileg dec. 20-án mensiztem utoljára és kb. szept. 20-ra lesz meg a 2. babócánk! Jelenleg egy kislányunk (Kornélia) van aki 9 és fél hónapos! A második baba tervezett volt, direkt szerettünk volna ilyen kis korkülönbséget!!! Orvoshoz csak február második hetében készülök amikor már remélem biztos lesz minden! Barnázni Én is barnáztam az első 3 nap amikor mensiznem kellett volna és az első nap a hasam is fájdogált picit de hála az égnel elmúlt minden! Én igazándiból a kilóktól félek nagyon ugyanis az első terhesség alatt is 30 kg jött fel rám amiből sikerült úgy leküzdenem hogy most 4 kg-val vagyok több mint ahogy az első terhességet kezdtem! Ti mivel küzditek le az éhségeteket???

Szép napot mindenkinek!

Anita
lanta
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy írok, csak láttam egy ismerőst :lol:
Bagzerka: gratula a pocaklakóhoz! Simi is nagyon szép fiúcska! Puszi Nektek! Kép
Brigi

További jó pocakosodást Mindenkinek és nagy gratula!

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Szia Lanta, üdv itt!

Nekem egyetlenegyszer volt egy kis rózsaszínezésem múlt hét csütörtökön. A dokim azt mondta ne foglalkozzak vele, nagyon sok nőnél előfordul.

Éhség: én borzasztóan vékony vagyok, úgy hogy azt monták egyek nyugodtan amit megkívánok. Viszont mostmár kb 3 napja állanódan ehetnékem van, most ebédeltem és már azon jár az agyam, hogy mit fogok enni úgy egy óra múlva. :)

Kép
kistiggrincs
 
 


Szia kistiggrincs!

Én is már soktól hallottam hogy előfordul ez a barnázás, rózsaszínezés ezért Én nem is ijedtem meg, gondoltam jelez a szervezetem hogy most kéne mensizni! :)

Akkor Te nagyon szerencsés alkat vagy! Én az előző terhességet végig dolgoztam, sétáltam, építkeztünk, négykézláb takarítottam az új házat mivel a lányom születése előtt 2 nappal sikerült beköltöznünk és így is feljött az a 30 kiló! Most nagyon oda szeretnék figyelni hogy felesleges dolgokat ne egyek de kb. ugyan így vagyok ahogy Te mindig azon jár az agyam, hogy mit egyek :) Ez van!!! Remélem most jobban sikerül azért megállnom a dolgokat!!! :D
lanta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: