Új privát üzeneted érkezett!

Hát hallod, csoda egy szervezeted van! :wink: Én mindenesetre drukkolok hogy lehessen már látni! :)
Vendég
 


Igen,án már voltam 4X.4 hetesen,nem látszott,5,6 és 8 hetesen igen akkor már a szíve is dobogott.
Holnap lesz a 10. heti és a köv. már a genetikai!
Ne izgulj,látszani fog!

Kép


Kép
ibm
 
 


Wera!

Irigyellek ám! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 

 
 

ti szedtek még valamit az elevit mellé?? nekem itt azt mondogatják, hogy szedjek +-ba folsavat, meg a b vitamit

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szia Szilvi!

Én Maltofer Folt szedek ebben van vas és folsav! Kérdezd meg az orvosod!

Üdv
Vendég
 


Sziasztok!Tegnap elmondtuk a családnak a jó hírt,mindenki nagyon örült.De legjobban a kisfiam.Állandóan azt kérdezgette hogy Anya tényleg igaz??De miért nem nagy a hasad?Mondtam hogy majd aratásra nagy lesz.Erre azt mondta hogy had adjak egy puszit.Olyan aranyos volt.Reggel azzal kezte az oviban hogy az anyukámnak kistestvér van a hasában!Szóval nagyon örül!!

Szilvi:én csak elevitet szedek, de lehet hogy fog írni a doki vasat is.Domival is szedtem.

KépKép
henka76
 
 


Szilvi!

Én Magne B6-ot és duphastont szedek az orvos javaslatára.
Meg persze az elevitet!
Szerdán úgyis mész kérdezz rá ha gondolod!

Kép


Kép
ibm
 
 


Henka!

Nagyon édes lehetet Domi,ez egy plussz boldogság nektek!
Vigyázzatok magatokra!

Kép


Kép
ibm
 
 


Na igen,nagyon szeret hízelegni,sokszor ad hangot a szeretetének.És ez olyan jó dolog.De majd nemsokára te is megtapasztalod milyen jó érzés ez, talán a legjobb a világon.De már nálad is megkezdődött a vissza számlálás!!!! :lol: Pirinyó születésével megváltozik,átértékelődik az életed.Nem csak a tiéd, a családodé is.Remélem sok boldogságot hoz életetekbe ez a baba,kívánom hogy így legyen. :D

KépKép
henka76
 
 


Megjöttem a dokitól.


Látta az én kis petezsákocskámat. 5/6. hétnek megfelelő.
A múlt heti görcsölésre adott Duphastont, napi 2-szer 1-et kell bevennem.
Nem örültem neki, hogy a szikhólyagot nem látta egyértelműen. Remélem nem lesz gond...
Viszont a petezsákban két pötty látszódott... :shock: :shock:
szerinte akár ketten is lehetnek... :roll:
Vendég
 


Köszönöm Henka!
Aranyos vagy,remélem így lesz!
Ezek a hormonok!-Mindjárt sírok! :oops:

T. maria!

Gratulálok!
Ne izgulj nem lesz semmi baj!
Mikor mész legközelebb?
Én is szedem a duphastont 3X1-be,majd a 13. héttől csökkentjük!
A petezsákban nekem is 2 pötty látszódott,de még 2 hete azt mondta,bocsi így mondta: Hát,egyenlőre úgy látom egyedül van! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Szia Ibm!

Nekem mindegy, hányan vannak!
Egyáltalán nem haragszom!!!

Nekem Ő a harmadik kisbabám....

Hétfőn megyek ismét szívhangot kuksizni!!!!
Már számolom a napokat!
Vendég
 


sziasztok!
hú,csajok,jól belehúztatok a dumcsizásba,irogatásba :lol:
Lenne egy kérdésem:most hogyan,mikor vannak a kötelező UH-ok?
Mert három éve még:12,18-20,28-30,és 36 hetesen volt,előtte másfél éve megint máshogy.Most hogy van?
Én védőnőnél még nem voltam,nincs kiskönyvem,majd ezen a héten megyek valamikor,ezért nem tudom.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szia Kike!

Kötelező UH a 11-13, 18- 20, 28-30, 36

Üdv
Vendég
 


babuli:köszi :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a genetikai UH-ról!
Minden rendben a picikémmel,méretei:

CRL: 51 mm (pénteken 47 mm volt!)
BPD: 18,5 mm
Femur: 7,2 mm
Nucha : 1,2 mm (nyaki redő)
Talp: 8 mm (!)
Orrcsont látható.
Kzs: 3 ér, 3,8 mm
4 végtag
Chorion tapadása: mellsőfal
Norm.mennyiségű magzatvíz

Ennyi a lényeg kb.Édes volt nagyon,megint kalimpált a kis kezével!

Kép
orsitigris
 
 


orsitigris:
Tök jó,örülök,gratula! :D
Képet kaptál?ha igen,beraknád?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Mi történt? Hol van mindenki? De. annyit írtatok,hogy nem győztem olvasni,mostmeg sehol senki!

Kike?
Veletek minden rendben?

Én ma nem vagyok formában!
Olyan fáradt vagyok,fáj a hasam egész nap,gyomrom is fáj,nincs kedvem semmihez!
Úgy várom már a holnapot!(UH)
Na nem depizek tovább,biztos a hormonok!

Kép


Kép
ibm
 
 


hányra mész az uh-ra? :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


senki sincs??!!! :(

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Vagyok!

Délre kell mennem,de hogy mennyit fogok ott ülni nemtudom!
Utánna mindenkép írok nektek! :lol:
Remélem csupa-csupa jó dolgot!
Szorítsatok!

Kép


Kép
ibm
 
 


mindenképp :!: :!: :!:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!

ibm:persze hogy szorítunk,megy a drukk. :lol:
Ha kapsz képet,beraknád?

Mi megvagyunk,csak szörnyű hányingerem tud lenni,tegnap is kilenc körül kezdődöt,és alvásig tartott.Úgyhogy kilencig csináltam meg néhány dolgot itthon,mert utána már semmire se vagyok jó. :?

Holnap megyek a védőnőhöz,lessz kiskönyvem :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Szia Kike!
Köszi,rámfér!
Azt mondta a doki 12 körül menjek,szerintem 11 körül elindulok úgyis ott kell ülnöm egy csomót!
Annyira ideges vagyok majd szét robbanok!
Nagyon vártam már ezt a napot és várom most is,de nagyon elkapott a félelem!
Tudod 2 éve 9 hetesen halt el a babám,most ezen végre túl vagyunk,talán ha ma azt mondja minden oké,már egy picit megnyugszom!
Bocsi,hogy ilyeneket írok,de most csak belétek tudok kapaszkodni!
Egyedül vagyok itthon,mindjárt megőrülök!
Nagyon szorítsatok!

Kép


Kép
ibm
 
 


Szia Ibm


nagyon szoritok én is minden oké lesz irj ha hazaértél váro nagyon
anha
 
 


Szia,ne aggódj,biztos minden rendben lessz,nagyon szorítok! :D

Hogy legutóbb az történt,nagyon sajnálatos dolog,de egyáltalán nem jelenti azt, hogy most is meg fog-minden jó lessz,gondolj erre,és hogy nyáron babázol! :wink: :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Köszi!

Aranyosak vagytok,mindenképp írok ha hazaértem!
Már alig várom!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm:szorítok érted,meglátod minden rendben lesz.Ne idegeskedj.Jelentkezz ha megjöttél.

Kike:tök jó hogy te is kapsz könyvecskét,legalább van egy kis írásos bizonyítéka is a babának!!!! :lol: Nekem már 1 hete van könyv,azzal kaptam újságokat és van benne kupon amit ma váltok be Várandós Kismama csomagra.Biztosan te is kapsz ilyet a könyvecske mellé!Ja amúgy ISTEN ÉLTESSEN!névnapod alkalmából,erőt egészséget,és sok minden jót.!

Nekem ma olyan hányingerem lett az olajoshaltól,/azt reggeliztem /
hogy majdnem sikerült viszont látnom.Többet nem eszek ilyet az biztos.Alig sikerült egy kis milkával csillapítani az ingert.Még most is rossz ha rá gondolok.

KépKép
henka76
 
 


Köszi szépen a köszöntést :D

Most hogy mondod,eszembe jutott hogy tényleg mi mindent adnak a védőnőnél,már el is felejtettem :)

jobbulást a pocidnak.

Én mindjárt nekiállok fasírozottat csinálni,meg törtkrumplit. :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Henka!

Én úgy tudom,hogy a Várandós Kismama csomagot csak a 3. harmadban lehet beváltani.De lehet,hogy tévedek.
Nekem a védőnő külön felhívta rá a figyelmem.

Kike!
Nem kaptam képet az UH-n,pedig jó lett volna.Már a gyerekek miatt is! Ők aztán borzasztó kíváncsiak!A középső fiam minden nap megkérdezi,hogy mekkora már a kisbaba?Amikor megmondom a méretét,elővesz egy vonalzót,és úgy próbálja elképzelni.De a drágám mindig csalódott:-Még mindig csak ekkora??
Nagyon szeretném már,ha látnák,hiszen egy kicsit "kézzel foghatóbb" lenne a dolog.De most a Klinikán nem is mertem képet kérni,hiszen ebben a futószalagos rendszerben kicsit kellemetlen,de majd decemberben elmegyünk 4D-re,és akkor DVD-n is meg tudják majd nézni. :lol:

Kép
orsitigris
 
 


Kedves Lányok!

Már olvasgatlak Benneteket egy ideje, amióta sejtem,h. nemsoká anyuka lesz belőlem is :-) De babonából - vagy nem tudom - nem mertem írni :oops:
Tegnap voltam orvosnál és hát azt mondta,h.6 hetesek vagyunk, igaz, szivecskét még nem látunk :(
Viszont kaptam a dokitól UH képet a petezsákról is és 2 hét múlva kontroll! Alig várom :lol:
Szóval szeretnék csatlakozni, ha lehet :wink:
sipiné
 
 


Hát persze,hogy lehet!
Üdv. a csapatban! :lol:
2 hét múlva már biztos lesz szívdobogás is!
Majd írj magadról bővebben ha van hozzá kedved és időd,szívesen olvassuk és mindig örülünk ha valaki csatlakozik!
Egyre többen vagyunk! Szupi!

Csajok! Én viszont kb. 10 perc múlva elhúzok az uh-ra,mindenki legyen velem!
Remélem hamarosan jelentkezem csupa jó hírrel és persze fotóval!

Sziasztok!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm!

Megy a drukkkkkkkkkkk ezerrel :lol: :lol: :lol:
Biztos,minden rendben lesz!


Szia Sipiné!
Üdv közöttünk!!
Első babád????

Kép
orsitigris
 
 


Szia mindenki :D
jöttem volna hamarabb, de ha felkelek hánytam volna, borzasztóan indult ez a nap :oops:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok Csajok!

Jajj, de örülök, hogy máris írtatok :lol:
Ibm, drukkolok az UH-ra és várom a jó híreket! Amúgy be vagyok zsongva minden ultrahangos képért :lol:

Orsitigris, igen, első baba és nagyon nagyon vártuk! Szóval nagyon boldogok vagyunk:D

Hát magamról, 26 éves múltam októberben és hát ahhoz képest, h. a régebbi dokim azzal ijesztegetett évekig,h.nem lesz gyerekem "önerőből", csak gyógyszeres kezelés árán, ahhoz képest, a második hónapból összejött, amikor elkezdtünk "komolyan" próbálkozni :lol:
Egyébként szerkesztő vagyok, jó kis nyugis állás, úgyhogy a stresszt egyenlőre csak magamnak generálom (minden rendben lesz-e, stb.stb) :? De az első számú félelmem tegnap múlt el (méhen kívüli a baba) és rájöttem,h. valószínű fölöslegesen idegesítem magam, úgyhogy innentől relax... :)

Amúgy nekem még szinte semmilyen tünetem sincs... émelygés eddig 1-2szer volt, mellfeszülés sem jellemző (néha azért érzem). Talán egy picit többet alszom :) Azért remélem ennek ellenére nem lesz gond.

Egyébként mire vagytok kíváncsiak? Szívesen írok magamról, csak most más nem jut eszembe :oops:
sipiné
 
 


Megpróbáltam vonalzót csinálni, csak kíváncsi vagyok, sikerült-e :roll:
sipiné
 
 


Szilvi, remélem jobban vagy!
Nem is tudom mi lenne velem,ha én is rosszul lennék, mert dolgozm (per pill is, mégha nem is látszik :wink: ) és kollegáim még nem tudják a nagy hírt. Majd ha lesz szívdobogás, akkor "verem csak nagy dobra" :lol:
sipiné
 
 


Szia Sipiné :D
Kersztneved?
Én csak egy angol tanfolyamozt kezdenék dec-be, da ha így maradok nem tudom mi lesz, eddig rám se volt jellemző ez a rosszullét :oops: , tegnap kezdőfött :oops:
kivéve a mellfeszülést, mert az borzalmas, csak néha eltűnt, de ez a hányinger rosszabb :D :oops:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


mit dolgozol?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szerkesztő vagyok egy netes adatbázisban. Ti? Mit dolgoztok(dolgoztatok)? Egyébként Bp-ről írok.
Hm... akkor lehet,h.még én sem úsztam meg a hányingert? :shock:
Nekem csak a hasam fájdogál, de ahogy olvasgattam ez természetes,hisz nő :lol:
Angol tanfolyam biztos jó lesz, lehet, ha kimozdulsz otthonról a hányinger is mérséklődik... Maximum kihagysz néhány órát :wink:
sipiné
 
 


Jah, keresztnevet is kérdeztél, Reni vagyok.
sipiné
 
 


Na azt nem hagyhatom ki, kell a diplomámhoz, hogy megkapjam, ha most nem csinálom meg, utána baba mellett úgyse tudom és elúszik az egész :(
nekem a hasam napok óta nem fáj :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


a vendéglátásban tevékenykedtem, de mostmár ha meglesz a baba mindenképp valami irodai munkát vállalok csak.

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Bizti meglesz a nyelvvizsga, nem olyan nehéz az! Pláne, ha az ember nagy pocakkal megy vizsgázni, akkor talán még a vizsgabiztosok is jobb indulatúak :wink:

Te hány éves vagy, ha nem titok? Látom, már van egy kész nő lányod! :wink:
sipiné
 
 


Sziasztok!
Szia sipiné,üdv köztünk! :D
Gratula a babóhoz. :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok Kismamik!

MEGJÖTTÜNK AZ UH-ról!
Minden ok.,dobog a pici szíve,még most sem hiszem el,olyan rossz érzésem volt!
Képet sajnos nemtudok feltenni,mert nagyon rossz minőségű amit kaptam.
2 cm a kicsi pirinnyó babánk!
Próbálta felkellteni az UH-al,hogy "Anyuka" lássa,hogy mozog (így mondta),de nem engedte!
Nembaj,az a lényeg,hogy jól van! :lol:
Nagy kő esett le a szívemről!
Kaptam egy kis antibigyót,5 napig kell szednem,mert mondtam neki,hogy többet járok pisilni és ha kiürül a hólyagom fáj a hasam!
Szóval egy kis hólyaghurut!
Azt mondta inkább ad gyogyót,terhesség mellett is szedhető,remélem nem leszek rosszul tőle,utálom az antibiotikumokat! Amúgy Cedax a neve ha ismeri valaki!
Lassan lépnem kell vásárolni,de jövök majd még!
Ja! 2 hét múlva genetikai UH,csak nem veszik fel a telefont,hogy időpontot kérjek! :cry:

Kép


Kép
ibm
 
 


ibm:
Nagyon örülök,hogy minden rendben :D :D
Bár tudtuk mi,igaz csajok? :wink:
Olyan jó látni a szivecskéjüket,ugye?

A cedax-ot sajna nem ismerem.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Köszi mindenkinek!
És azt is,hogy velem voltatok! :lol:
Remélem mindenki jól van!

Kép


Kép
ibm
 
 


Szia Kike, köszi :D

Ibm, örülök,h.minden ok! Miért volt rossz érzésed?
Az én picimnek még nincs szíve, de két hét múlva minden bizonnyal! Úgy várom! :lol:

Viszont addig fölírt a doki, vérvételt, meg "érdekes" vizsgálatokat. Nem tudjátok, oda be kell jelentkezni, vagy csak bemegyek és kész?
Vagy ez kórházanként változó?

Meg még egy hülye (tényleg az) kérdésem lenne. Hol tudom megnézni, vagy kideríteni vhogy, hogy milyen/melyik védőnőhöz tartozom? Nem vagy "törzsgyökeres" pesti, még háziorvosom sincs itt :shock: Ez nagy baj?

Bocsi,h.ilyen kis butaságokat kérdezek :oops:
sipiné
 
 


Hát,bizony erre majd a pestiek válaszolnak,nálunk a nővédelmiben van kiírva a falra,a körzetek és a hozzá tartozó védőnők,meg hogy mikor van a rendelésül.Az enyémnek holnap.Várom is meg nem is:a kiskönyv miatt igen,de azt nem hogy elküldjön mindenféle vérvételre,azt utálom,mikor böködnek.
Nem is tudom,ki van itt pesti,de biztos van aki ott lakik. :wink:
Látod itt a védőnő küld vérvételre,nem a doki.

Nem kérdezel butaságokat,csak érdeklődc,az meg nem baj. :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?