Új privát üzeneted érkezett!

Gigi!

Bocsi,de kijavítanád a szülés várható idejét mégiscsak jún.6-ra?
A netes kalkulátorok (mindegyik) jún.5-öt számolt,de a doki azt mondta,hogy jún.6.! Ám legyen!
Végül is logikus: ut.mensi :aug.30.,akkor plusz 7 nap,mínusz 3 hónap az jún.6.!
Kijavítom a vonalzómat is.


Képzeljétek a kicsi fiam ma 7 éves!!!
Teszek fel róla képet.A kép kb.2 hete készült.
Isten éltesse sokáig!! Kép

Kép
orsitigris
 
 


De jó!

A drágám laptetőn virít!!!!! :lol: :lol: :lol:

Bocs a kép minőségéért,de muszáj volt kekicsinyíteni!

Kép
orsitigris
 
 


Bocs,megint!

A nevét kihagytam.

Ő KOLOS! És ma 7 éves.

Kép
orsitigris
 
 

 
 

Gigi!
Azt hiszem te kérdezted h mennyi idős...kb 5-6 hetes,a méretek alapján.Mivel nem tudjuk h mikor fogant meg...már leírtam vhol részletesen,a lényeg h elötte hagytam abba a bogyó szedését...Nem is reménykedtünk h elsőre összejön,és mégis.Emiatt viszont még tippelni se tudunk h mennyi idős...kicsit kitoltunk magunkkal :lol:

Vitaminok!

Ma beszereztem folsavat,szerintem én inkább szedek.Nem bízok a természetben...inkább segítek a babának ahol tudok.Gyömülcs még le is megy,de zöldséget nem igen eszek...utálom őket :roll: :? :lol:

annus11
 
 


szép napot minden kismaminak!

Hogy vagytok?
Orsi nagyon helyes a fiad! Látszik, hogy már igazi nagy vagány srác, sokat tud majd segíteni Neked ha megszületik a pici.
Majd a következő UH képet felteszem, már most hagyom, úgyis régen volt :D :wink:
majd ha lesz szívhang.
Picit megint parázós hangulatban vagyok, Ti is szoktatok így lenni?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


sziasztok kisMamik,

Nem tudom hogy lehet e de szivesen csatlakoznék hozzátok:)
Elvileg én is júniusban fogok szülni remélem, jajj de jó lenne. nekünk ő lenne az első babánk. Most a héten voltam ilyen olyan általános kivizsgáláson, és ott haematomát /vérrög/ állapítottak meg pont a baba felett :( :( állítólag felszívódik, bár én is ebben bízok, meg már néha úgy érzem, hogy már nincs is ott.
Vendég
 


Sziasztok!

Orsitigris!

Nagyon jóképű fiad van! :wink: Majd kergetheted el a csajokat pár év múlva!

Nyuszifülke! Sajnos nem ritka dolog a haematóma, de a legtöbb esetben gond nélkül felszívódik. Én már egy csomó ilyenről hallottam. Úgyhogy fel a fejjel! Mikor kell uh-ra menned legközelebb?

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztook!

mankabi,
szerintem is örülj, hogy nem vagy szarul!!!! Kiscsajnál nekem a 8 héten jöttek a rókák, de 2 hét alatt el is húztak... :lol:

orsi,
még hogy "kicsi" fiad... :lol: :lol: Kész pasi... Boldog szülinapot neki!!

buci,
parázós hangulaton mit értesz? Hogy aggódsz a bébi miatt?

Képzeljétek ma este kicsit kirúgok a hámból... :lol: :wink: Szerintem egy jó darabig utoljára... :lol: Este csajbuli lesz. PErsze én csak lájtosan alkoholmentes sörrel nyomom majd. Később már ahogy magamat ismerem úgy se lesz kedvem nagyon menni sehova növekvő hassal...
Vendég
 


NA és akkor pár kép.....

Kép Pár hónap és ez lesz belőlünk... :-)

Kép Dalmi pár másodpercesen...

Kép ...és Dalmi nyáron...
Vendég
 


Szia Montana,

Majd kedden megyek a saját dokimhoz, hát kiváncsi vagyok nagyon. Szerda óta csak az ágyat nyomom, mert annyit tudok erről az egészről, hogy sokat hmm nem inkább rengeteget kell feküdni kell vele, de sebaj inkább, mint hogy....... Viszont ami most zavar hogy pont a baba felett van :( mindegy hogy hopl van, nem inkább már csak volt, mert már elment :) Bár foggalmam sincs, hogy jár e valamivel, ha felszívódik.

És nálatok Mazsola első baba?
Vendég
 


Szia Nyuszifülke!

Az jó ha pihengetsz, könnyebben szívódik. Nem vagyok nagyon tapasztalt ez ügyben, de egy másik topikban az egyik lánynak is volt, ráadásul pihenni sem tudott nagyon, mert ott volt a tesó és mégis szépen felszívódott neki pár hét alatt.

Mazsolám az első baba lesz. Párommal mi későn kerültünk össze, hamarosan neki is álltunk a babaprojektnek, de sajnos az elő babát elveszítettem. :cry: Úgyhogy a korom ellenére tapasztalatlan kismama vagyok. :oops:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Montana, hát sajnálom az első babát, de most nem következik be ez a szörnyűség:) De azt honnan tudom, hogy elvetélek e ?? Mert mior a dolgo intézem mindig azt nézem van e v.mi barna vagy pink. De tök jó semmi. És zt sem tudom, hogy ha felszívódik az jár e valamivel......

Azt már tudod hogy hol fogsz szülni? Hány éves vagy, hogy így kiemeled korod. De úgy mint a párkapcsolat úgy a gólyát sem lehet korhoz kötni :lol: :wink:
Vendég
 


Az előző oldalon van a táblázat, abban minden terhelő adat megtalálható rólam. :lol:

Nálam a vetélésnek nem volt semmi jele. :shock: 6 hetes uh-n minden rendben volt, már a baba is látszott, a 9 hetesen meg már csak egy üres petezsák volt. Ez volt kedden és csak vasárnap csinálták meg a műtétet, mert akkor volt hely a kórházban. Addig sem volt semmi vérzés, semmi görcs. :roll: Kihagytuk a kötelező 3 hónapot utána, de eltelt egy év és nem sikerült teherbeesnem. Mint kiderült nem volt peteérésem. Hogy mitől? Még az orvos sem tudja. :roll: Utána kaptam Clostit és a második hónapban (vagyis most) pozitív lett a tesztem.

Bennem is felmerül, hogy megismétlődhet a dolog mégegyszer, nem dugom homokba a fejem, de nem görcsölök ezen. Attól, hogy agyon aggódom magam, még nem fog jobban megmaradni ez a terhesség. Sőt! Az idő előbb-utóbb úgyis választ ad erre a kérdésre, én addig is élvezem, hogy kismami vagyok. Szóval ne keresd a vetélés tüneteit! Ne aggódj ezen! Inkább a pozitív dolgok felé fordulj!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok csajszik!

Remélem mindenki jól van ma, hányás mentes napot kívánok, nekem szerencsére nincs hányás, hányinger és émelygés is csak ritkán...

Nyuszifülke: ne aggódj a vérrög miatt, ahogy én tudom ez tényleg gyakori és meglátod gyönyörűen eltűnik majd. csak pihizz sokat azért, ne pörögd túl magadat :wink:
Nekem meg 2 jó nagy cisztám van, dehát bízom benne, hogy tényleg nem befolyásolja a terhességet, ahogy a doki is mondta.

Bacilivi: a parázást arra értettem, hogy babszemünk olyan pici még, féltem nehogy valami baja legyen, többek között amit Montana is írt, hogy járt már korábban, ilyenkor néha megrémülök, de aztán megnyugszom, hogy úgysem történhet semmi rossz velünk :lol: :lol:
Mindenesetre azért nagyon várom a pénteki UH-t, remélem látunk már élő embriót szívhanggal.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


sziasztok!

ma énis eszteltem egy halovány pozitívat :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: gyógyi mellet :shock: :shock: :shock: lehet baba???09.16.-án látogatott meg utóljára a mikulás bácsi.ma pedig már kétszer róka koma!jött volna töbször is de szencsére sikerült bent tartanom.a didkóim is furcsák.hasonló mint Patriknál.nála is kb ilyenkor kezdtem érezni a melleimet de akkor nem jött rókuci.a kalkulátor 3 hét 6 naposnak írt.és ha tényleg baba van akkor 2008.06.22.-én fogok szülni.nem terveztünk még kistesót csak pár év múlva.most egy kicsit be vagyok sz..va.

mit gondoltok lehet baba??????ilyen korán már lehet rosszullét tőle???
kismama18
 
 


Sziaszto!
Én hasonló képpen kismama 18-hoz tegnap teszteltem egy két csikosat.Már egy pár napja olvasgatok...Amúgy a "császárosok"topikba szoktam irogatni,még mostanában is,csak egyre kevesebbet írunk,pedig jó a tarsaság.
Lehet csatlakozni?
Vendég
 


Szerintem lehetséges h már érzed!
Én pl azért csináltam tesztet mert hányingerem volt,elötte 3 nappal még negatív volt a teszt!Ez szerintem egyén függő.Azóta is megvan a napi émelygés,szerencsére róka koma elkerült eddig!

Az h gyógyszer mellett...az sok mindennnek betudható,de volt már rá példa...szerintem lehetséges h baba :lol:

annus11
 
 


majd jövőhét utánni héten kiderül.akkor jön vissza a dokim szabiról.ma hivtam a feleségét és ő jobban örült hogy lehet hogy baba lessz.aztmondja jó lenne ha lenne még egy kis "betege"(a dokim felesége a gyerekdokink)azt hittem bezavarja a férjét hogy ugyanmár vizsáljon már meg :wink: :wink: de akkor lehet hogy lessz szívhang ugye???jajj de beleéltem magam :shock: :shock:
kismama18
 
 


:lol: Elképzelhető h lesz szívhang!De jó sokat kell addig várnod...Kitartást hozzá!!


Bárány!
Persze h lehet csatlakozni,mondom ezt én aki szintén nem rég csatlakozott :wink: :lol:

annus11
 
 


van mégeggy + tesztem :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: 2 tesz már csaknem hazudik :roll: :roll: :roll: :roll:
kismama18
 
 


húúú olyan furcsán érzem magam.jesszus és apa még nemis tudja!!!!nembaj legalább lessz egy meglepim.most ezen fogok gondolkodni míg haza nem ér.ma olyan lassan jöttem fel a lépcsőn hogy azt hittem soha nem érek fel a 3.-ra.és ezt nagy pocakkal :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: meg eggy mondjuk addigra 10 kilós gyerekkel a kezemben :shock: :shock: :shock: de majdcsak megoldom valahogy.

(látjátok hogy beleéltem magam :evil: :evil: :evil: aztán lehet pofára fogok esni!)
pedig olyan jó lenne megint nagy pocakkal rohangálni :wink: :wink: :wink: pont valamelyik este beszélgettük apával milyen jó lenne ha megint járhatnánk uh-ra meg esténként a pocimat figyelni hogy éppen hol milyét dugja ki.és erre tessék :lol: :lol: :lol:
kismama18
 
 


Kismama!
Mifelénk (2006./2007 tél) nem gyakran jössz :(

Na, de a lényeg, hogy az egyik barátnőm is így lett terhes, már 1,5 éves a kicsike. Végülis a gyógyszer sem igér 100% védettséget :) Na, nem is tudom mit kívánjak :? :oops: Inkább babát, oszt gyorsan túl leszel a 2 szülésen :lol:

Mindenkinek problémamentes és nagyon boldog babavárást!


Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Livi!

Itt is gratula! :wink:

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok "új" kismamik!
Üdv a csapatban.
kismama: A tesztek pozitív irányba nem szoktak csalni azt mondják, úgyhogy szinte biztos, hogy baba van a dologban :wink: meghallotta a kis jövevény, hogy apával miről álmodoztatok, jönni akar hozzátok

Brigó és bárány: nagyon aranyosak a gyerekeitek, Ti mint gyakorlott anyukák biztos sok hasznos tanáccsal tudtok majd segíteni nekünk első babásoknak.

Többiek mizujs? Pihengettek?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!
Buci köszi!
Ma én is csináltam egy születéskalkulátort itt a neten,és jun 18 jött ki...Annyira messze van,hogy én még képtelen vagyok beleélni magam a dologba,valahogy igazán még föl sem fogom.Főleg,hogy semmilyen"tünetem"nincs még..Ti hogy álltok ilyen téren??
Ki mikor megy először orvoshoz?Lehet,hogy már írtátok d képtelen vagyok mindent megjegyezni :( Én úgy terveztem,hogy kb 8-9hetesen lásson először a dokim,akivel mellesleg nem találkoztam 1000 éve,lehet,hogy már el sem vállal.
Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

bárány, én 5 hetesen mentem el először dokihoz, és pár napra rá csinált UH-t, ahol a petezsák és benne a szikhólyag látszott. Én fontosnak tartom, hogy minél hamarabb lásson a doki, a szikhólyag megjelenése pl kizárja a méhenkívüli terhességet, a 6. héttől pedig már a babakezdemény is látható. Én tuti nem bírnám ki a 8-9. hétig. :)
A tüneteknek pedig örülj, hogy nincsenek ;) Majd lesznek. Amúgy nekem sincs sok, szerencsére, csak a derekam fáj.

Üdv, az újaknak :)

baclivi, nagyon aranyos a kislányod :wink:

Tigros, a kisfiad is igazán jóképű :wink: Boldog szülinapot Neki utólag is!

Jóccakát :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok Csajok!! Eddig más topikba voltam. De mosmár ide tartozom. És ennek nagyon örülök. bárány!!!!!!! Nekem szept.12.én kezdődött a menszim,és nekem is ezt adta ki a gép h. Juni 18.-án fogok szűlni. Én sem fogtam még fel,ugy isten igazábol. Nekünk első baba. Már Április ota rajta vagyunk a dolgon. Még el se hiszem.
oszman777
 
 


Hogy kell felrakni Ezt a digramt????
oszman777
 
 


Sziasztok4
Csöppke lehet hogy én sem fogom kibirni addig,csak valahogy még úgy húznám halasztanám a dolgot,szerintem félek az egésztől egy kicsit...Én sem gondoltam hogy ilyen hamar fog menni a dolog..a féjem szerette volna igazán,hogy legyen, és két hetet próbálkoztunk.Én úgy számoltam,hogy 2-3 hónap alatt fog összejönni,nem tudom miért hiszen egyikre sem kelett ennyit várni.... :D De már 32 évesen gondoltam más...
Oszman,nekem is szept 12 volt :D Én is szeretnék majd vonalzót,de még késöbb kb egy hónap mulva.De sajna én sem tudom megcsinálni,ezeket sem én csináltam,hanem a másik topikról egy lány :D
Vendég
 


Sziasztok!

Aztaaa aztaaaa aztaaa....mennyien vagyunk!!!!!!!!!! SZUPER!!!!!
Üdvözlet az új kismamiknak!!!!!!!! Meséljetek magatokról!!!!

csöppke,
KÖSZI :D !

Egyébként furi nekem is a derekam fáj...furi, előzőleg ez nem volt és mégis mitől fáj??? Nincs még ami "húzza"... :lol:

Brigó,
:lol: Köszi.....

Ja tegnap nálunkis járt a Róka... :evil: Brrr.... és egész nap tök szarul voltam és egyedül... :evil:
Vendég
 


Jó reggelt:)

oszman üdv itt :) Vonalzót szeretnél feltenni?

bárány, akkor szuper hogy ilyen hamar összejött a bébi! :) Minden rendben lesz, ez nem is kérdéses :wink:

Livi, a derékfájás valszeg attól van, hogy emelgetjük a gyerkőket...ez azért első terhességnél nincs, ott pihenés van ezerrel. :) Ezt gondolom megérzi a szervezetünk.

Lehet, hogy már írtad, de Ti terveztétek a második babát? Ill. ilyen kis korkülönbséggel szerettétek volna?

Nem tudom ki csinálja a táblát, ha jól láttam van, én is belekerülhetek? :wink:
A májusiaktól nagyon kilógok, (ott ápr-máj van egyben), inkább ide írkálnék, ha nem baj. :D

Szép napot!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!
Csöppke,reméljük igazad van és mindnkinek problémamentes 8 hónapja van hátra.Nekem a derekam nem fáj a hasam viszont annál többet mintha még meg akarna jönni de ez igy volt a
többivel is.
Magamról,94-ben volt egy 35 hetes koraszülésem(a baba 8 napot élt),95 ben született a lányom császárral 3,75 kilóval ,2001-ben a fiam szintén császár4,15 kilóval.Azóta volt egy sérvműtétem is,úgyhogy szét vagyok kaszabolva rendesen :? Ezért félek egy kicsit,régen két császár után nem is lehetett szülni,remélem nem lesz gond emiatt.
Vitamint ki mióta miet szed???
Vendég
 


bárány, jaj, nagyon sajnálom. :cry:

Én azóta szedek vitamint, amióta elkezdtünk próbálkozni a kisteóval, vagyis július óta, de akkor csak kb 2 naponta szedtem. Aztán mikor kétcsíkos lett a teszt, áttértem a napi 1-re. Gravidát szedek, illetve a Hipp-nek van várandós vitaminja (szirup); ezeket felváltva :)

A 12. hétig mindenképpen szedem naponta, aztán lehet hogy csökkentek 2 naponkénti adagra.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Csöppke,

hmmm. hogy erre én nem gondoltam.... :lol: Hááát igen, nem keveset kell cipelni a kisasszonyt. Ja egyébként megnéztem CSöppke és Dominó blogját. NAgyon szép fiad van ám!! És szuper a honlap, nem semmi de tényleg!!!
Jövő év elején akartunk nekiállni a 2. gyerekcsinálásnak...Ráadásul az első 5-6 hónap volt mire összejött, erre tessék... :lol: :lol: Szoval meglepibaba... :lol: :lol:

bárány,
:cry: :cry: Sajnálom. Ma már az akkora babákat megmentik :cry:
Nagyon helyesek a gyerekeid!! Ti terveztétek a 3-at?
Vendég
 


Livi, köszi :)

Meglepibaba, tökjó :wink: Mi 3 hónapot 'gyúrtunk' ketteskére, de ez is nagyon hosszú időnek tűnt.

Megyek főzni, sziasztok :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!
Bacilivi, már akkor is meg tudták menteni az akkora babákat (2050gr) de ő bélfertőzést kapott :cry:
Na mostmár csak vidám témákat..... :D
Szóval a férjem akarta jobban ezt a mostani terhességet,én meg úgy voltam vle,hogy majd valamikor összejön...,.de,hogy ilyen gyorsan...Mert jó hipohonder lévén már a korai klimax jeleit véltem magamon felfedezni.. :D
Bacilivi,neked jó lesz mert kicsi lesz a korkülömbség a gyerekek között, tudnak együtt játszani,az enyémek tulajdonképpen olyanok mint az egykék..nagy a korkülömbség.
Vendég
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni Hozzátok!

Mi már régóta próbálkozunk (3 év) és elég idősek is vagyunk, de sebaj! A 2 lombik sikerült!!!

Most vagyok 5+2. ...és 40+0 szeretnék lenni nagyon de nagyon! :lol:

Meséljetek nekem a tüneteitekről!

Pusza!

Kép
zölddisznó
 
 


Cocamama, üdv itt :lol: Micsoda név, tetszik :D
Gratula a babádhoz!

Nekem nem sok tünetem van, nem is tudom, hogy örüljek e neki: derékfájás, brutális álmosság, néha alhasi érzékenyésg. Asszem ennyi. :) Persze van, hogy engem is elkap a hányinger, de max 1 perc és továbbáll.

Neked vannak? Voltál már UH-n?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Helló Csöpp!

Olvastam egy blogot - akkor még csak Domiról - az Ti vagytok?

Derékfájás, hasizé nekem is van, de a cicim csak néha fájogat. Asszem hányingerhez én még "kicsi" vagyok :wink:


5+0-n voltam UH-n, de még csak egy gesztációs gyűrű látszott, még a petezsák sem.

5+6-on kell mennem megint.

Kép
zölddisznó
 
 


Hát, elképzelhető :) Ha az az,a mi az aláírásomban van :) Csak néhány hete egészült ki Csöppkebabával, addig Dominó volt simán.

Ja, közben most nézem ám a vonalzód, hogy még 4 nap az uh-ig. Dejó :wink: Mostmár biztos ott lesz a szép petezsák is!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Szisztok!

Csöppke: köszi a tanácsot, pénteken vettem Elevitet és elkezdtem szedni a biztonság kedvéért, ártani nem árthat.

Orsitigris: Tényleg nagyon aranyos és helyes fiad van, utólag is Isten éltesse!

Nyuszifülke, Bárány, Kismama18, Oszman777, Cocamama: Bár még én is viszonylag új vagyok, üdv a csapatban és gratulálok! Nyuszifülke, szorítok, hogy a vérrög hamar felszívódjon! Bárány, én kedden megyek dokihoz, nem tudok tovább várni, már nagyon várom, hogy meg tudjam minden rendben van-e és egyébként is jobb nekünk is és a babának szerintem, ha minél előbb lát a doki. Cocamama, nekem csak a mellem duzzadt és fáj, néha alhasi görcsök és pici émelygés van, de csak ritkán, róka még nem volt.

Bacilivi: Köszi a biztatást! Azt mondják minden terhesség más, most hogy érzed magad, vannak már rosszullétek? Megnéztem a pocakos képet, hihetetlen, hogy így fogunk kinézni, már alig várom! Egyébként Dalma tündéri!

Tegnap megnéztük a Knocked up című filmet, nagyon szuper volt és közben sokszor eszembe jutott a kis Manókám a pocimban. Nem is tudtam megállni, hogy néha ne pityeregjek, főleg mikor a születést mutatták.

Mankabi

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Csöppke, megnéztem Csöppkebaba és Dominó blogját, szerintem szenzációs és nagyon aranyos a kisfiad!

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Sziasztok4
Én is veszek holnap vitamint,még nem tudom,hogy melyiket válasszam..Egyenlőre csak c-t szedek de azt ezerrel mert nagyon náthás vagyok alig állok a lábamon.Az oviból kapom ezeket a bacikat vírusokat rendszeresen :x Hát mondhatom pont a legjobbkor :evil:
Egyébként én is megnéztem Csöppke,blogját gyönyörű a kisfiú.

Ha aktuális lesz valaki megcsinálja nekem a vonalzót?????
Vendég
 


mankabi írta:Csöppke, megnéztem Csöppkebaba és Dominó blogját, szerintem szenzációs és nagyon aranyos a kisfiad!


mankabi, nagyon szépen köszönjük, örülök, ha tetszik! :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


bárány írta:Ha aktuális lesz valaki megcsinálja nekem a vonalzót?????


bárány, én szívesen segítek :wink:

A vitaminok nagyjából tökegyformák, úgyhogy bármelyiket választod, jó :) Gravida, Elevit, Hipp Natal, stb:)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Ja, én Neked is köszönjük a dícséretet :oops: :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Csajok! Van még lombikos rajtam kívül? (Vagy inszemes?)

Kép
zölddisznó
 
 


szia zölddisznó!
Gratulálok, hogy sikerült! Én is lombikos vagyok :wink:
MIkor volt a beültetésed?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


21.én. Te hol?

Kép
zölddisznó
 
 


nekem 20-án volt a debreceni Kaáliban. Neked? Hogy érzed magad? Tünetek? UH volt már? Mit lehetett látni?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: