Új privát üzeneted érkezett!

Én is maradok :)
lei
 
 


Úgyis mindenki marad! Szeretünk itt lenni. Jó a társaság!!!
Egy mindenkiért, mindenki egyért!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Na ennek örülök.


Kata
Neharagudj hogy rád nem reagáltam :cry: :cry: :cry:
De részben anniyra el lettem keseredve a másik részem meg legyint hogy majd most fog sikerülni.
A tesztet már sajna tudod. Az ultrahangon voltál? Mi lett az eredmény, Láttad a pocaklakót?
És még egyszer neharagudj

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 

 
 

Na csajok, en ezt mar nem tudom kovetni :lol: fel ora volt, mire a tegnap delutan ota irtakat vegigolvastam.

Volt 2 valakinek ultrahangja, gratula!
Volt 2 valakinek negativ tesztje :cry: na jo, Vera rad emlekszem es igazan sajnalom. Te kis topicnyito. Terhes legyel am majusban, mert mi lesz itt velunk.

A tablicsku szuper. Meg hat ki szerkesztene, vezetne?

Magika, gondolok rad, pihenj sokat!

Lei, en a hatodik hetben vagyok, semmi rosszullet, tuti kozerzet, de akkor ezek szerint utana is be tud krepalni az ember. Te szegeny. Nem irigyellek.

Ollem, ugy orulok neked is!

Csik elleni krem: ugy hallottam, minel olajosabb, annal jobb.

Ja, a reggeli hasgorcsomrol: minden reggel hirtelen felkeleskor ereztem fel percig. Aztan ma reggel ovatosan, lassal keltem fel, es semmi.

Na es a nagy hir. Ma megvolt az elso UH: szep petezsak edes kis embrioval, dobogo szivecskevel. Ugyhogy a 6. heten mar lathato!

Puszko mindenkinek!

ui.: Vera, nekem beirhatod, hogy Felix vagy Hermina
katavirag
 
 



Ma vittem vissza az UH leletet a dokihoz. A lényeg: megkaptam a beutalókat, innen nincs visszaút, és ellentétes döntés. Végre megnyugodhatok, apával a "véletlenke" biztos maradása mellett döntöttünk, illetve a szívünk és a lelkünk. Higgyétek el, nehéz volt ez a két hét idegileg. Most meg taposom tovább a rettenetesen émelygők, de nem hányók táborát. Az ásványvíz egyre rosszabb ízű, de mást nem bírok meginni. A kajákról nem is beszélve.

Emi: Dr Fejérvári Szabolcshoz járok (Csepelre), nála szültem idáig mindig, de lehet, hogy váltanom kell majd az átszervezés miatt, de azt mondta, hogy időben szól. Egyébként a másik jelölt dr Csütörtöki Attila, hozzá járt most a sógornőm.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


csajok én is maradok ha nem baj :D

Kép
e.andrea
 
 


Mondtam, hogy marad mindenki!!!! :D :D :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


En is maradok!
Ha csak kozbe nem jon valami! :cry:

Tegnap este jott egy mini barna, bizti a mosastol, de mosni kell, nem tudok mit tenni.

Magi
Vendég
 


Csajok, én nagyon émelygek, de mindennek a szagától - kivéve a gyümölcs...de még a mosott ruháktól is. Tegnap este se bírtam semmit se enni, most megpróbálok egy lekváros kenyeret legyűrni, de nagyon nehéz! Mit csináljak? Hogy egyek?

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Csajok, én nagyon émelygek, de mindennek a szagától - kivéve a gyümölcs...de még a mosott ruháktól is. Tegnap este se bírtam semmit se enni, most megpróbálok egy lekváros kenyeret legyűrni, de nagyon nehéz! Mit csináljak? Hogy egyek?

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Magi!
Vigyázz magatokra!!! Jó???
Férjed nem segít neked?
Az enyém minden házimunkában segít! Főz, mos, takarít, ha kell. De persze nem várom el tőle.
Képzeld az első közös vacsinkat nála ettük, és ő főzött nekem. Én csak ültem az asztalnál, és kiszolgált! És azóta is ilyen. Egyszer én kényeztetem, máskor ő engem. Tudom, hogy nekem van a legjobb férjem.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok Csajok!
Eddig nem volt semmi baj, de ma reggel óta,mintha öregedtem volna 20 évet.Ma volt először,hogy hánytam,úgy,hogy azt hittem,nem fogok kiérni a wc-e.Azután visszafeküdtem,de alig bírtam felkelni.Lelkiismeretfurdalásom van,hogy csak henyélek.Pedig főznöm, takarítanom,vásárolnom kellene.Ja!Csak egyenlőre nincs elég nagy melltartóm,amit felvehetnék, pedig nem híztam és nem eszek többet,mint szoktam.Most meg különösen nincs étvágyam. Szegény párom meg még nem hiszi el, hogy gyereke lesz.Ült a kád szélén és megkérdezte,hogy mitől hányok?Én meg közben még röhögőgörcsöt is kaptam.Szerintetek hogy tudnám benne tényleg tudatosítani,hogy egy más állapot?És nem tudok mindig a topon lenni?
ágnes27
 
 


Magi vigyáz magadra ne eröltesd magadat meg téleg pihizél sokat és ne emelj nehezeket

Kép
e.andrea
 
 


Ja!És olyan vagyok,mint egy vadászkutya.Tegnap majdnem rosszul lettem az orvosi rendelőben.Még a rózsa,amit a páromtól kaptam,az is büdös,de azért örültem neki.
ágnes27
 
 


Olem!
Az en ferjem is segit, ha itthon van.
De nincs mert dolgozik.
REggel 7-kor indul, viszi Zolit a bolcsibe majd megy dolgozni es ejjel jon haza. Igy sokat nem tud segiteni.
Hetvegensegit mindenben.
Nekem sincs ra panaszom

Magi
Vendég
 


Andi!
Ma meg fel sem keltem!
Magi
Vendég
 


agnes27: az én párom is nehezen emészti ezt az egész állapotot. Neki leginkább az a baja, hogy ez egy olyan dolog, amiben nem tud sehogyansem segíteni, hiszen az állandó rosszulléten és hányáson nem lehet semmivel segíteni jelenleg. Ő meg látja hogy iszonyat szarul vagyok, de nem tehet semmit. Őt ez készíti ki idegileg. Ő is kérdezte, hogy hogy lehet, hogy egész nap szarul vagyok, hiszen a terhesek általában csak reggel szoktak émelyegni. Mondtam neki, hogy ez teljesen változó, és emberfüggő. Szerintem még nem fogta fel teljesen, hogy ott bent tényleg egy baba él bennem.
Ja, nekem is el kéne kezdenem új melltartókat venni, mert már mindent szorosnak érzek. :(

magika: pihenj sokat, ne mocorogj. És ne legyen lelkiismeretfurdalásod, amiért pihensz! Ez most tényleg szükséges.

ollem: drága férjed van, igaz, ami igaz :) sokan megirigyelhetnék. Mondjuk én sem panaszkodom, mert nekem is állandóan a kedvem keresi mindennel és kiszolgál, meg segít. :)
lei
 
 


klarka írta:Csajok, én nagyon émelygek, de mindennek a szagától - kivéve a gyümölcs...de még a mosott ruháktól is. Tegnap este se bírtam semmit se enni, most megpróbálok egy lekváros kenyeret legyűrni, de nagyon nehéz! Mit csináljak? Hogy egyek?


én ugyanígy vagyok. Reggel egyből öklendezek, pedig akkor még semmi nincs bennem, max gyomorsav jön fel ilyenkor. Aztán magamba erőltetek valamit, hogy mégis legyen valami táplálék bennem, de mire beérek a melóhelyre, ott azt is kiadom. Leginkább én is a vizet kívánom. Aggódok, hogy semmi nem marad meg bennem és így hogy fog növekedni a baba? Én sem tudom, mit tegyeki.....Meg észrevettem, hogy pl. a gyümölcsszagú tusfürdőnktől is émelygek, úgyhogy vennem kell valami semleges szagút.
lei
 
 


Sziasztok!!

A rosszul lévőknek kitartást!!
Azt hiszem a 7-8 hónap múlva születendő bébi minden egyes
hányingert,hányást megér :D :D
Én viszont ki vagyok,nem akar rendesen megjönni,de a tesztem
negatív.
Ha hétfőig semmi mennyek dokihoz szerintetek?Félek,hogy
méhen kívüli vagyok :(

Kép
Kép
a.ibici
 
 


a.ibici: az alábbi linken a babanet kérdés-válasz rovatából olvashatsz pont erről a témáról.

http://www.babanet.hu/faq/terpat21.php

igazából tényleg nehéz látatlanban mondani bármit is, sőt még a dokik is gyakran tanácstalanok, ha nincsenek a leloetek a kezükben....
lei
 
 


Milyen tüneteket okozhat a méhen kívüli terhesség?

A méhen kívüli terhesség ugyanolyan terhességi tüneteket produkál, mint a méhen belüli terhesség.

Emlőfeszülés, enyhe hányinger, hányás, aluszékonyság jelentkezik és kimarad a menstruáció. Ám ha a kimaradt menzesz után barnás vérzés kezdődik, azonnal orvoshoz kell fordulni, mert ez lehet az első jele a méhen kívüli terhességnek vagy a kezdődő vetélésnek. A méhen kívüli terhesség jele lehet ezen kívül a hasi fájdalom, húzó jellegű deréktáji fájdalom, végbélfájdalom, vérzés, hirtelen rosszullét, ájulásérzés.

Itt a teljes cikk: http://www.orvosaneten.hu/Sections-inde ... d-150.html
lei
 
 


lei!

Köszi az infót!!
Remélem nem kerülök ebbe bele :( :(
Olvasgattam róla,meg látjuk majd mi lesz!!

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Lanyok!

Mi ez a pangas?

Magi
Vendég
 


Ibici, szerintem ne gondolj mindjárt a legrosszabra, várd meg mit mond a doki.

Émelygés: azt olvastam, hogy felkelés előtt egy kis kekszet kell enni, az segít. Napközben sem szabad üresen hagyni a gyomrot, gyakran keveset kell enni. Ha valamit nem kívánsz, vagy undorodsz tőle, arra nincs is szüksége a szervezetednek. Nem ritka, hogy a terhesség elején nem híznak, hanem fogynak a kismamák.
Szerintem, ha valami nem esik jól nem kell erőltetni. Én is alig eszek valamit. Kitartás, a 12. hét körül általában megszűnik a rosszullét.

Vera, lány névnek beírhatod, hogy Ramóna. Apával végre sikerült megegyeznünk. Remélem, nem gondolja meg magát (nehéz eset). Fiú név még nincs.

Ma végre elmentem a dokihoz.... Az ajtón ez állt: Betegség miatt elmarad a rendelés. :shock:
Ennyit az sztk-s orvosról. Várnom kell jövőhétig. :(
Vendég
 


Szia Magi!
Hogy vagy?
Pangás?
Sajna nem nagyon tudtam ma benézni ide, mert dolgoztam vagyis még mindig dolgozom. És nővéremmel leveleztem. Vígasztaltam. Sajnos nem régen derült ki, hogy beteg. Rákos. Elkezdték a kezeléseket, rosszabbodott az állapota. Fiatal még 34 éves három kisgyerekkel....Tudom, hogy meg fog gyógyulni.szóval neki mondtam el, hogy baba lesz . úgyhogy kilenctől idáig leveleztünk. Kibeszéltünk mindent. egyébként nem vagyunk olyan nagyon jó tesók, de úgy érzem, hogy a baba közelebb hoz minket. Megkérdezte, hogy lehet-e keresztanya.
Szóval elment az idő....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


U.Móni!

Én jövő héten szeretnék elmenni dokihoz pénteken. A baj az , hogy egyig van, én pedig kettőig dolgozom. Mit csináljak? Szabim összesen már csak 4 van. Elment 8 az esküvő után...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary, szólj a munkahelyeden, hogy dolgod van, és menj el előbb. Majd máskor ledolgozod. Persze csak ha nálatok lehet ilyet csinálni.
Vendég
 


El szoktak engedni előbb. Előfordult már. De akkor így 11-12 körül el kéne mennem....Lehet, hogy ezt próbálom meg....
Ledolgozni meg nem kell nekünk, mert ha van munka akkor úgyis mindig tovább maradok...és megcsinálom!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szerintem szabit még ne vegyél ki, mert még szükséged lehet rá máskor. Mostanában elég sokat kell majd orvoshoz, vérvételre, védőnőhöz járkálni. Tartogasd még a szabit. Meddig akarsz dolgozni?
Vendég
 


ollem!

NAgyon sajnalom a noveredet.
Szegeny!
Nem is tudokmit irni.
Milyen rak?

Magi
Vendég
 


Mary, sajnálom a nővéredet! :( Kitartást kívánok neked is és neki is!

A hányinger ellen sokféle dolgot írnak, de igazából nekem a hidegvíz használt eddig a legjobban.
Remélem, hogy a 3. hónap végén tényleg enyhülnek majd az émelygések, és a hányinger, mert már nagyon elegem van ebből az érzésből. :( szinte nem tudok sehová elmenni, mert annyira émelygek folyamatosan....
lei
 
 


u.Móni
Hát úgy gondolom, hogy decemberben még talán, de lehet, hogy csak november végéig szeretnék dolgozni....MEg hát végülis amíg erővel bírom!!! Addig még ki tudja mi lesz. Néha elég feszkós a munkahely....néha meg jól érzem magam ott....ez van...Majd meglátom.
Ki meddig fog dolgozni????

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Nővéremnek mellrákja van

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Egy baratnom pizzan veszelte at a hanyingeres honapokat.

Engem vajon utoler-e Hanyas Henrik, ki tudja? Egyutterzek veletek, Kerekes, Lei, Klarka, Agnes27, Nicci.

Azert jo hetveget mindenkinek!
katavirag
 
 


Ollem!

En mar nem dolgozom!
Na jo azert mert veszelyeztetett lettem.
Amugy szept 25-ig dolgoztam volna.

En ugy dontottem, hogy nem eri meg bejarnom. A fizu 70%-at ugy is megkapom a tappenz alatt. A maradek harminc igy sem marad meg mert eltankolom, hogy dolgozni tudjak jarni. Regen meg voltak adokedvezmenyek meg minden, de ma mar mindent megszuntettek, igy aki dolgozik ugyan annyit kap majdnem, mint aki nem.
Itthon van a fiam es sok egyeb dolog meg a suli is, igy en nem szandekoztam dolgozni.

A noveredet sajnalom.
Jo mert a mellrak gyogyithato, ha idoben felfedezik.
Furi, mert azt mondjak, hogy ha valaki terhes volt es szoptatott kevesebb az eselye neki meg ugye harom terhessege is volt.
Sajnalom!

Magi
Vendég
 


Magi!
De egyik babát sem szoptatta sokáig, inkább tápszert kaptak. Hogy miért? Ne kérdezd. én még csak nyolc éves voltam akkor.
Nekem azért jó, mert nincs messze a munkahely, mégis időtakarékosságból kocsival járok, meg a férjemet is én viszem dolgozni, mert a másik autónk műszakira vár.
Szerinted sok, ha négy öt hónapos koromig dolgozom....
Bár mondom, hogy nem tervezek semmit, de nem akarom a céget cserben hagyni. Nekem be kell még akkor tanítani valakit a helyemre, úgyhogy a terhességemet is úgy kell "bejelentenem", hogy legyen idejük keresni valakit. Hát nem lesz könnyű nekik. Ennyi pénzért logisztikai asszisztenst találni??? Nem lesz könnyű.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Én 08.31.-ig betegszabin vagyok, azután meg a nőgyógyász fog kiírni 28 napra.Majd egy spec.orvos veszélyeztetett terhesnek a szülésig.Elég stresszes a munkahely,de hát kinek nem?De nekem most minden pénzveszteséget megér az,hogy egészséges babám legyen.Annyit gondolkoztam már rajta,hogy miből kellene ezt a gyereket felnevelni.Meg munka mellett még OKJ-s tanfolyamra is járok.De ha mindig ezen gondolkoznék,akkor úgy járnék,mint a barátnőm, hogy 13 év házasság után 36 évesen jutott el oda,hogy gyereket szeretne és most derül ki,hogy nem lehet.
ágnes27
 
 


ollem: én is úgy terveztem, hogy az 5.-6. hónapig még dolgozom. De most már nem vagyok ebben biztos, mivel azért van rendesen stressz a melóban, és még a terhesség előtt is volt már, hogy teljesen kikészültem. Szóval most meg pláne nem lenne jó idegileg gallyra menni. Persze nálam is ugyanaz van, mint nálad, hogy akkor fel kell venni új asszisztenst, be kell tanítani stb. De ez legyen már a cég gondja. Persze segítek benne nekik, de azért nem lehet csak a cégért élni :)
lei
 
 


Mindenkinek jó hétvégét!
Azt hiszem elindulok haza, mert nem vagyok valami jól. A folyamatos füldugulás és hányingerrel fűszerezett émelygés nem eredményez valami jó közérzetet..... :oops:
lei
 
 


Én Dominikkal már a 10. hét után táppénzre mentem. Nagyon stresszes munkám volt (Tesco vevőszolgálati pultos), ezen kívül sokat kellett volna emelgetni is, ja és mondanom sem kell, hogy nem egy ember munkáját kellett végeznem. Elkezdtem vérezni, és akkor úgy döntöttem nem ér annyit a pénz, és inkább itthon maradok. Mondtam a dokinak, hogy nem szeretnék tovább dolgozni, és ő egyből beírta, hogy veszélyeztetett terhes vagyok, a háziorvos meg simán kiírt táppénzre. A doki meg csak annyit mondott a vérzésre, hogy fenyegető vetélés jele is lehet. Hát kössz... Utána pihentem ezerrel, semmi emelgetés. Szerencsére nem is volt gond.
Most ilyen gondom nincs, azóta is itthon vagyok a Manómmal.
Vendég
 


Hát csajok...Lehet, hogy igazatok van a munkával kapcsolatban....
Volt rá példa, hogy a főnököm úgy bánt velem, hogy emberrel így nem is lehet, és én a konyhában végeztem sírva... :(
Úgyhogy itt is van bőven stressz!!!
Jövő héten ha pénteken elengednek a melóból, akkor elmegyek dokihoz, és mindjárt többet tudok mondani.
Lehet, hogy én is veszélyeztetett leszek a nyitott gerincem miatt....
Annyira érzem, hogy feszül a hasam. a gyomromnál érzem....mintha lenne benne egy kis labda és nyomna....
Valakinek előfordult ilyen???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


u.moni!
Jól tetted, hogy nem maradtál tovább dolgozni. A baba az első. Az a babád csak egyszer lehet, pénzed meg bármikor máskor....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem!

En Zolival 8. honapig dolgoztam.
Szoval nem gond, ha te igy tudod csinalni.
Nekem nem eri meg anyagilag.
Idovel is sporolnek ha nem dolgoznek, mert szeptembertol Fosuli!
Februarban lenne az allamvizsga. Na meg itt van Zoli is igaz ovis lesz, de 1-kor elhozom mert meg nagyon sokat alszik, az ovban meg nem tud annyit.
IGy lesz idom a gyerekemre, a ferjemre csaladomra es a sulira is.
Ez elozo evem abbol allt, hogy reggel elvittem Zolit 7-re bolcsibe, majd 8-ra dolgozni. 4-kor vegeztem irany Zoliert anyuhoz, mert O hozta el a bolcsibol es nala aludt. Majd haza, fozni, mosni, tanulni.
Penteken nem dolgoztam hanem delre mentem suliba videkre es csak szombaton este jottem haza, mert negyik oraim voltak.
Szoval Zolival semmit nem tudtam foglalkozni.
Ezt azert is vallaltam be, hogy meglegyen a 180 napom a kovetkezo elott.
Igy most megvan, de mar joval tobb mint 180.

Ha van idod es kedved akkor szerintme nyugodtan dolgozz.

Magi
Vendég
 


Sziasztok Csajszik!
Ti aztán gépeltek ezerel,lehetetlenség végigolvasni mit írtatok az elmúlt héten! Sajna nekem kevés időm van, ha meg lenne net közelbe nem jutok!
Ma betöltöttük a 6 hetet, irány a hetedik! Eddig egész jó volt, ma viszont olyan hányingerem volt, de hányni nem tudtam. Éhes vagyok, de közben meg a kajára rá sem tudok nézni.
Ja, meg megvolt az első úgymond ok nélküli sírógörcsöm tegnap. Apa csak nézett, hogy most mi van! Amúgy happy minden :)
Lányok lehet, hogy most kinevettek! Ma be vagyok jelentkezve fodrászhoz festetni! Főnökasszonykámnak ezt említettem, majdem a fejemet szegte, hogy az első trimeszter alatt nem szabad festetni. Voltam délelőtt gyantáztatni, és a kozmetikus azt mondta nyugodtan festessek. Most akkor mi van?

Hogy tudom a vonalzót feltenni? Bocsi, de nem vagyok egy gépguru.

Kitartás mindenkinek!
mutyurka
 
 


En is azt olvastam valahol, hogy nem szabad festetni.

Magi
Vendég
 


Magi!
A 180 nap hogyan számít? Két év alatt ugye?
Én folyamatosan 2005. aug vége óta dolgozom, előtte két évig munkanélküli voltam.
Hát igazából szeretnék nagyon vigyázni a babára. a melóhelyen nem igazán tudok enni,mert sok a munka, meg hát ott az embernek nincs is étvágya, úgyhogy minden nap úgy jövök haza, hogy nagyon éhes vagyok, emiatt néha a fejem is fáj, a hasam meg annál inkább... :(

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem!

Az viszont gaz ha nem tudsz enni.

Magi
Vendég
 


Huhhh na kezdem az elején.

Voltam dokinál és hétfőhőz egy hétre kell menjek vérvétere. Én mint a niagara megjött.

ollem Sajnálom a nővéredet és mihamarabbi gyógyit.

lei ha te a mhjedről netezel mi lesz ah már otthon leszel? :cry: Nem fogunk látni?

mutyurka vonalzót fent a segédletekre katt és ott a profilt kiválasztod és ott kell belinkelni az aláíráshoz azt a htlm linket amit megadnak egy centis oldalon. Van babafalva van tickerfaktory ha kérsz adok sok oldalt ilyenről.

Bocsi ha valakit kihagytam.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Magi!
Hát igen. Ma sem volt étvágyam bent, haza jöttem érdekes itthon meg tudok enni. Igazából utálok kapkodva enni. Gyorsan bekapni valamit. Főtt kaját nem tudok bevinni, nincs idő a konyhában azzal szórakozni, hogy megmelegíted meg kimész enni. ha pl szendvicset eszek,akkor azt is úgy, hogy egyik kezemben a szenyó a másikban a munka....Ja és nincs szünet. Nyolctól du. ötig egyfolytában. Nem szoktunk szünetet tartani. nálunk ez nem szokás. annyi, hogy kimegyek pisi, aztán kész.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: