Új privát üzeneted érkezett!

Szia Cicuka!

Mi most voltunk Tunéziában! Már terhes voltam, de még nem tudtam róla. Amikor hazajöttünk másnap csináltam + tesztet. Így én még a medencében is fürödtem, bár jóval kevesebbet, mint a tengerben. All inclusive ellátáson voltunk és ettem mindent. Halakat, fagyit. ittam is mindenféle alkoholos és alkoholos italt. Kicsit lelkiismeretfurdalásom van,de azzal biztatom magam, hogy az még annyira az elején volt, hogy ha valami ártott volna az biztos, hogy nem tapadnak meg a babók... Nem kaptam el semmit, pedig akkor is már gyengébb volt a szervezetem védekezőképessége.
Melyik üdülőhelyre szeretnétek menni?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sziasztok! Hogy pozitív gondolkodásomnak teret adjak, csináltam egy új ikres vonalzót!
:D

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Hali Csajszik!
Képzeljétek, mióta nincs az a nagy meleg, egész jól vagyok! :D :D :D :D :D
Kérdésem volna a gyed-es témához:
Ha a munkabérem alapján a maximum gyedet kapnám és most elmentem táppénzre akkor ugye nem a táppénzből hanem a munkabérből fogják számolni a gyedet? (vagyis nem a táppénzes összeg hanem a munkabér valahány százalékát fogom kapni) ?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 

 
 

Sziasztok!

Cicuka! Én úgy hallottam, hogy az első és utolsó harmadban nem nagyon ajánlott repülős utakra menni. De szerintem attól függ, hogy hogy érzed magad. Igaz én még nem voltam tunéziában,de az a vidék nem a kajáiról híres!
Mi is augusztus utolsó hetében leszünk szabadságon, de mi úgy beszéltük meg a párommal, hogy idén akkor nem megyünk hosszú útra, illetve repülős utra, hanem inkább itthon megyünk valamerre. Inkább kirándulós lesz, mint fürdőzéses. Úgy gondoltuk, hogy Esztergom, Visegrád, Eger, Miskolc, Aggtelek, meg ami még útközben eszünkbe jut. Semmi nem lesz előre lefoglalva, majd ott töltünk több napot, ahol jól érezzük magunkat.

Még tegnap írtátok az Activia jótékony hatásait. Ezt én is csak megerősíteni tudom. Szerencsére nekem most nincsenek ilyen gondjaim, sőt még jobban helyreállt az emésztésem, mint eddig amilyen volt. Most nem tudom, hogy minek köszönhetően, de teljesen rendben van a dolog. Lehet, hogy most a rendszeres táplálkozás tette rendbe, mert egyébként nagyon egészségtelenül éltem. Reggel kávé, cigi, délben valami kaját bekaptam, és este ha volt rá időm, haraptam valamit. Ehhez képest most reggelizem, tízoraizom, ebédelek uzsonázaom, és vacsorázom, igaz mindegyiket mértékkel.

Irigyellek benneteket, hogy ennyi időtök van a gép előtt űlni. Igaz én is tudok a cégnél is netezni, meg otthon is, de itt acégnél annyi munkánk van most, hogy gyorsan írok mindig pár sort, amire hazaérek, akkor már örülök, hoy mást csinálok és nem a gép előtt ülök. Olyankor már a házi munka is jólesik!

Pá, Andi

Kép
tand
 
 


Sziasztok!
Igen Panni, a szerződés szerinti béred lesz a mérvadó, de levezetem:
Mikor elmentél, br 70.000.-Ft volt a szerződés szerinti béred. A tavalyi jogszabály módosítás értelmében meg van határozva, hogy kinek milyen végzettséggel minimum mennyi ft után kell járulékot fizetni, azaz mennyi a járulékalap. Ehhez kell mindenkinek igazítani a bérét. És ez nem lehetőség, hanem kötelezettség, és nem csak az aktív dolgozók, hanem a passzív dolgozók (Pl kismamák) esetében is meg kell tenni, azaz kvázi új munkaszerződést jelent. Amikor a gyedet igényled, akkor van egy lap, amelyet a munkáltatónak kell kitölteni, és ott kérdeznek rá a szerződés szerinti bérre, és oda, már az új bért kell beírni,- így ez lesz az irányadó. De vigyázat: Ha a szerődés szerinti bér magasabb, mint a minimálbér kétszerese, akkor nem az lesz az irányadó! A kettő közül mindig az alacsonyabb!!(ügyes kis húzás ..) Szóval ha pl neked az új szerződés szerinti béred 140.000.-Ft lenne, de a minimálbér kétszerese az ugye jelenleg 130.000.-Ft , akkor de a 130.000.-Ft 70 %-át fogod kapni gyednek.Azt hogy mennyi most neked a járulékalapod, azt ha leírod a végzettséged (akár priviben), akkor anyu meg tudja nézni, ő könyvelő ugyanis-keni vágja ezeket a számomra egyébként elég bonyolult dolgokat.
Hogy a táppénzt ilyenkor mi alapján--azt nem tudom, de sztem azt is így. Csak azzal vigyázni kell, mert az 1/3-át kiterhelik a munkáltatóra! (csak nehogy berágjon rád..)- szóval vigyázni kell vele, ha nem vagy veszélyeztetett terhes, szóval orovosilag nem indokolt.. Meg egyébként, sztem úgy tényleg rosszabbul jártsz..Esetleg most néhány hónapig többet kapsz majd, tehát gyes helyett a táppénzed valszeg több lesz.
Ha segíthetek még valamiben, írjál!

Egyébként remélem, mindneki jól van ma (nincs hányinger., hasfájást, stb..) Én ezt nem mondhatom el, mert activia ide, oda- nekem ugyanolyan rossz a gyomrom.

Pumperka: Az elsőnél én is mindent csináltam, mert nem tudtam , hogy terhes vagyok! Álmomban sem gondoltam volna! Szóval azt az önromboló életmódot, most biztos kiakadtok: de még cigiztem is. Ő ilyen elsőre baba volt.. Amíg nem fogtam gyanút,hogy terhes vagyok,addig cigiztem. Persze rögtön letettem , ahogy gyanút fogtam.Utánna végigidegeskedtem és lelkiismeretfurdaltam a terhességet, Ez van..Hála a jó Istennek, semmi baja nem lett, sőt, makk egészséges, okos, szép,stb., Ezzel csak azt akartam mondani, amit már többen is, hogy ha egy baba egészséges, erős, akkor az megmarad.. Persze ne értstekek félre
folyt köv
ajsa
 
 


Csak jöttek, és véletlenül elküldtem a félig kész levelem..

Szóval ne értsetek félre, ezzel nem azt akartam mondani, hogy nem kell vigyázni magunkra, mert nagyon is kell, és mindent meg kell tenni, de valójában az még önmagában nem elég szerintem.
Most megyek.., sziasztok!
ajsa
 
 


Mpatr!
A táppénz sosem számít bele, és a táppénzen töltött időszak sem, csak a tényleges munkával töltött hónapokat veszik számításba.
Pl.:
Én anno 2005 január , februárban dolgoztam, márciustól voltam táppénzen, augusztusban szültem. A gyedemet 2006. januárjárban igányletem (addig ugye tgyás van) A gyed alapja a 2005. jan. és febr. havi bérek voltak. De azt tudni kell, hogy a táppénz 1/3-át kiterhelik a munkáltatóra.
ajsa
 
 


Cicuka!


Mi is júniusban jöttünk haza a férjemmel Tunéziából, és nekünk nagyon csodálatos volt. Szerintem nyugodtan fürödhetsz a szállodai medencében is, mert elég hideg a víze, nem hiszem, hogy sok baci lenne benne, persze a tenger sokkal nagyobb élmény volt. Mi is fp-val voltunk, és dél körül mindig más helyre mentünk kajcsizni, mert a szállodában az utolsó napokra már egyhangú volt a kaja.
Az én gyomromat a repcsi megviselte, nagyon szar volt, remélem neked nem lesz bajod vele, jó nyaralást!!!

KépKép
bnesz.eva
 
 


Sziasztok!

Köszöntöm az újakat!

Lexus: most már annyian vagyunk, hogy nagyon elkellene az a tábla hogy állsz vele :?:

Kacika: öööööööööö Kecs-től 10 km Hetény, Helvécia, Katonatelep, Kadafalu, Ballószög :?: :roll: ja és én 7km-re :lol: :lol:

Cicuka!
Hát én az arabokhoz nem mennék (Tunézia, Egyiptom), de nem a kaja miatt, ugyanis a szállodákban mindent megtalálsz ami szem-szájnak ingere, akár még párizsit is tehát emiatt nem kell aggódni! :wink: Bocsi mindenkitől belőlem csak az arabokkal való rossz kapcsolatom beszél :wink:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Valaki kérdezte, hogy nem aggódok-e amiért ilyen későn (4-5hét) múlva hívott vissza a dokim. Köszi kérdésed, de nem aggódom odabent tutira baba van, nem kell azt oly gyakran kukkolni :lol:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Lányok!

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
Monastirt és Nabeult nézegettük, de még nincs lefixálva, hogy hova is mennénk.
Gondolkodtunk Horvátba is mert az is ugyanannyiból jönne ki FP-vel, autós utazással 2*-os szállodában, mint Tunézia FP-vel, repülővel, 3-4*-os szállodában.
Az az érv is Tunézia mellett szól, hogy Horvátba akármikor leugorhatunk akár majd a kicsivel is, de Tunéziába már nem biztos.
A repülés engem nem szokott megviselni, csak a fel- és leszálláskor van furcsa érzésem.
Majd megkérdezem a dokit is, hogy mit szól az ötletemhez.

Cicuka

Kép
cicuka78
 
 


Klarissza, Városföld :lol:
Te pontosan merre?

Megvolt az ebéd, annyira jó ízűt ettem, de utána pár perccel meg majdnem visszakívántam mindet...

Mindenkinek jó étvágyat!
Vendég
 


Sziasztok!

Üdvözlet az újaknak, látom lettünk megint, és ikreskismami is van! Juppppííííjjjéééé!!!!

Ma voltam dokinál, vittem neki pisit, ami persze, mily meglepő, pozitív lett hcg-re..... Hivatalosan is kismama vagyok, bár szívhang nem volt még mindig. Augusztus 16-ra vagyok vissza rendelve, addigra el kellene döntenem, hogy akarok-e melózni, vagy megyek begsibe. De nagyon kellene a pénz, tehát szerintem maradok melózni, bár eléggé fárasztó melóm van......
Vendég
 


Kacika
Upsz bocsi akkor te a várostáblától laksz 10 km-re, én a felüljárótól :lol: Törökfáiban lakok.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Sziasztok,

Engedjétek meg, hogy ide is csatlakozzam, eddig a 2008 tavaszi babákba irogattam csak. Szóval mi március 4-re vagyunk kiírva, eddig az álmosságon és orrduguláson kívül semmi problémám nem volt. Senkit nem láttam még, aki írt volna erről, csak én nem kapok levegőt? Jó lenne, ha valakinek, akinek esetleg már van tapasztalata, megosztaná, hogy mivel tudta elmulasztani, illetve lehet-e normál orrcseppet használni. próbáltam már minden olyat, ami kismamáknak való, tengervizes csepp, orrkenőcs, inhalálás, semmit nem segített. Már 3x befizettem a vizitdíjat az SZTK-ba, de napi 3 óránál többet nem bírok orvosra várni...

Jó pocakosodást mindenkinek és nagyon örülnék, ha valakinek lenne erről tapasztalata...

Sziasztok,

Eszter

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Csak benézek, mert rengeteg a munkám! :cry: Majd otthonról jövök aztán.

Klarissza! Ma estére, legkésőbb holnapra meglesz a tábla! :)

Eszter! Üdv itt is!! :D

Pusz

KépKép
lexus
 
 


Ajsa!

Írok privit!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok Lányok !

Köszönöm az üdvözléseket, nagyon arik vagytok :P
Olyan jól esik :oops:

Örömmel tudatom veletek, hogy a mai uh, egy 9mm-es embriót mutatott, akinek vadul kalapált a kicsi szíve :P
Még a könnyem is kicsordult a boldogságtól :lol:
Valamint felvilágosítottak, hogy nem 8 hetes vagyok, hanem 7 hetes és 3 napos.
3 hét múlva kell újra mennem :)

Azt szerettem volna még írni, hogy én nem Elevitet szedek, hanem az orvosom javaslatára Gravidát .
Puszi mindenkinek
boszi30
 
 


Eszterxx!
Én csak bekukkantottam ide (mert a barátnőm is kismama lett, márciusban szül, és gondoltam, hátha írogat ide), amúgy 18.hetes kismama vagyok.Nálam is az elején nagyon idegesítő orrdugulás volt!!!És folyamatos tüsszögés.Az előbbi már teljesen elmúlt(mostanában kicsit véres az orrom reggelente), utóbbi akkor jön elő, ha egy új helyre (bolt, váró stb.) lépek be :D és ez nem hülyeség.Szóval az elején azt hittem, megfáztam, vagy allergiás lettem (pedig soha nem voltam), de nem foglalkoztam vele, és elmúlt.Állítólag ez teljesen természetes, mert sokszorosára nő a nyálkahártya "izé termelése". És így van a vérbőséggel is.Amúgy én sós vizet szippantgattam, de nem használtam.
Szóval, szerintem ne izgulj, el fog múlni! :D
Lina

Kép

Kép
linus
 
 


.....használtam a sós vizet, de az nem használt...szóval érted, ugye?

Kép

Kép
linus
 
 


Eszter: üdv köztünk, de miért is fizetsz te vizitdíjat??? Kismamiknak nem is kell!!!

Boszi: gratulálok, biztos gyönyörűen meghatómérzés lehetett...Azért hitted, hogy a nyolcadik hétben vagy, mert a terhes naptár szerinti első heted az 0+0-0+6-ig tartott, ez hét nap, a nyolcadik hét pedig 7+0-7+6-ig tart, te most vagy 7+3-on, de a nyolcadik hétben...

KépKép
bnesz.eva
 
 


Sziasztok!

Boszi! Gratula a szívhanghoz! Egy kicsit irigykedem is!! Remélem hasonlókat fogok én is írni nektek hétfőn.

Lexus, várom már a táblit! Már jó sokan vagyunk!

Eszter üdv köztünk!

Kép
tand
 
 


Évi te nyertél :lol: kétszer olvastam el, de megértettem :!:

Boszi gratula!

Ja és minden kismami fogja hallani a bébit, ha olyan a dokitok uh-ja :!: No Para!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Az én orrom is el van dugulva, de nálam baromi szárazra, alig kapok levegőt az orrszárasságom miatt :cry:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Orrdugulásom nincs, de valamelyik nap vérzett egy adagot...... Engem a puffadás fog őrületbe kergetni...... Báááár, jelentkezett a gyomorégés is már! Alakulnak a tünetek!
A hányinger émelygéssé szelidült, így egészen jól vagyok végre!
Vendég
 


Szakadék, nekem is 16-án kell mennem újra! Izgulhatunk addig....
Nekem mekkora petezsákot láttak?
Vendég
 


Nekem múlt hét kedden 6 mm-es volt a babaház...... De még nem látott benne semmit, ezért aggódhatok addg.

De annyira csak pozitívan gondolkodm mostanában, hogy az nem lehet, hogy ne fejlődjön odabent Borsóka!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi az infokat, meg az üdvözleteket is!!!! Sajna nem tudok nem foglalkozni az orrdugulással, mert én a fulladás határán vagyok. Vizitdíjat pedig azért fizettettek velem, mert azt mondták, hogy csak az ingyenes, ami kell a kiskönyvbe, ez pedig nem szükséges. Akkor ez nem így van???
Évi,

Én próbáltam megérteni a levezetésedet, de feladtam. nekem örök kérdés (főleg majd az anyai vérből végzett Down-kór vizsgálathoz ), hogy épp hanyadik hétben vagyok...

Most én a kilencedik vagy a tizedik hétbe lépek???

Köszi

Eszter

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Szia Eszter!

Szóval aznap amikorra ki vagy írva az a 40.hét 0 nap
Ha most 29 éves elmultál egy pár napja akkor 30. éves vagy?

Tehát ha 9 hetes vagy akkor 9 hetes vagy ha 9 hét 1 napos vagy akkor 10.hetes vagy.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Halihó!

Na itt vagyok, és elkezdem a táblát. Megpróbálom kor szerint csökkenő sorrendbe beírni az adatokat. Kérek szépen MINDENKIT, h aki eddig nem írta le az adatokat, amik kellenek (név [az igazi, a nicket látom ;)], kor, mióta próbálkoztatok, kh ahol valszeg szülni fogtok, köv. jelenés a dokinál, baba beceneve [lsd. pl Törpicsek], tesók), küldjék el nekem PRIVIBEN! Csak azért priviben, h ezzel az én munkámat könnyítsétek :) Most igyekszem kibogarászni azokét, akik már leírták, aztán majd dobom, ha kész!

Köszi a segítséget előre is! ;)

KépKép
lexus
 
 


Eszter: nem így van, a kismamiknak semmiféle vizsgálatért ne kell fizetni, ezt én így hallottam és a háziorvosom is ezt mondta.

Ma már a 10. hétben vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
bnesz.eva
 
 


Pumperka! Szupi az ikres vonalzód! ;)

Évi! Ma már jobban voltál??

KépKép
lexus
 
 


Évi, Szakadék! Megjöttek a privik, köszi szépen :)

KépKép
lexus
 
 


Csajok!

Ha majd külditek a privit, annyit még dobjatok hozzá a fentieken kívül plíz, h előre láthatólag mikor fogtok szülni! Köszi!

Évi, Szakadék! Tőletek már az is jó, ha ide megírjátok ezt, nem kell a privivel vacakolni!

Most eddig megvannak: Pumperka, Tand, Cicuka, Meli, Panny, Ajsától egy kevés (kor, meg a 2 éves tesó), Évi, és Szakadék adatai. Többiekét nem találtam, ezzel együtt lehet, h csak vak vagyok, bocsi!

Akkor összeszedve, átláthatóan, amikre szükségem lenne:

- név
- kor
- szülés várható ideje
- mióta próbálkoztatok
- kórház, ahol valsz. szülni fogtok
- köv. jelenés a dokinál - UH, stb
- baba beceneve, ha van
- tesók

Kösziii!

KépKép
lexus
 
 


Jaj, de jó!!!!!!!!!! Már a 10. hétben vagyok!!!!! Bekavart a pampers honlapja, mert a szerint még csak most kezdeném a 9.-t!

De jó!!!!!!

Köszi csajok!!!

Lexus, elküldtem én is priviben az adataimat...

Sziasztok,

Eszter

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Eszter, Mpatr! A ti privitek is megérkezett, köszi :)

Lassan, de biztosan meglesz ez ;)

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok Csajok! Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha szivesen láttok. 26 éves vagyok és első babánkat várjuk, március elejére vagyok kiírva.
bosek
 
 


Szia Bosek!

Persze, h szívesen látunk! Üdv itt! ;) Mesélj egy kicsit bővebben magatokról!
És légyszi dobj egy privit te is :D És akkor beteszlek már téged is a táblába! Fentebb megtalálod, h milyen adatok kellenek.

KépKép
lexus
 
 


Szia Lexa!

Elküldtem a privit és mégegyszer köszömöm a meleg fogadtatást!!

Böbi

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Minyu! Megvagy, köszi, küldtem, h mi maradt ki :)

Bosek! Tőled sajna nem jött privi :(

KépKép
lexus
 
 


Ja, Böbi! Jó a vonalzód! ;)

KépKép
lexus
 
 


Hello Mindenkinek!

Üdv az újonnan csatlakozóknak! :)

Boszi,
grat az UH-hoz, a szívhangot meghallva én is nagyon meghatódtam, majdnem kicsordultak a könnyeim. :oops:

Ma egy kicsit megijedtem, a melóhelyen miután felálltam a székből úgy belenyilalt több erős szúrkálás a hasamba, nem tudtam elindulni a dolgomra. Biztos attól lehetett, hogy hirtelen álltam fel. Vettem Magne B6-ot és Kalciumot, miután beszedtem őket, elmúlt a szurkálás. Azt tudtátok, hogy a magnéziumot nem szabad magában szedni? Kalciumot is szedni kell mellé, mert egyik a másik hiányát okozza, erről a kismami barátnőm világosított fel.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Meli! Én ezt nem is tudtam! :shock: Érdekes, h neked is a barátnőd mondta! A doki meg a gyógyszerész az ilyesmiről miért nem tájékoztatja a kismamát? Nem kötelessége? :roll:

KépKép
lexus
 
 


Na, ma nem várok tovább :D, megcsinálom a táblát azokból az adatokból, amik jelenleg a rendelkezésemre állnak, aztán majd folyamatosan bővítgetem :)

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak!
Lexus, megy a privi!
Jó hírem van! Sikerült ma mégis eljutnunk az orvosmhoz! Már nem hagyott nyugodni a dolog, főleg, mert délután nagyon -nagyon szúrt egy ponton az alhasam. Felhívtam, és mondta, nyugodtan mehetek ma is, csak lehet, egy picit többet kell várnom- de hozzá tette ő is jobban örülne, ha már ma látná, hogy jó helyen van.
Szóval, repültünk is a férjemmel , amint hazaért a munkából (most értünk csak haza..), és a lényeg:
5 hét 4 napos terhesség, 15 mm -es petezsákban 4mm-es embrió,(crl:4 mm) jó szívműködés, és jó turgoru szikhólyag (ez mit jelenthet.?)
Szóval, nagyon megkönnyebbültem!Sziasztok!
ajsa
 
 


Ajsa! De jó, nagyon örülök! Hát, bár nem tom, meddig dolgozott a párod, de ha csak most értetek haza, akkor tényleg jó sokat várhattatok! De e lényeg, h tudod, h minden OK! Örülök!
Várom a privit :)

KépKép
lexus
 
 


Ajsa!

Nagyon jó gépe lehet a dokidnak hogy már ennyi mindent látott!!!!!!! :D Ahogy itt olvasom ez máshol 5 hetesen és 4 naposan ritka,úgyhogy tartsd meg a dokid :wink: :D

Lexus!
Hiányzó adatok:Kozák Anikó
Köv.jelenés:Aug.3
Kórház:Máv??Kerepesi kh??


ÜDV az újaknak!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Engem a hányinger kikészít egész nap :(
Kipróbálom rá a homeos bogyókat(tesóm ért hozzá nagyon és azt mondja használ).

Holnap visszaolvasok,ma Harmadik Műszakot néztem(kedvencem :) )

Jó éjt!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!!
Van egy olyan érzésem, hogy ez a babácska sem fog velünk maradni. Két napja egyre tünedeznek el a tüneteim, a mellem sem feszít már........ Ma reggel émelygés nélkül ébredtem.

Sajnos ő a harmadik, akit elveszítünk....

Egy darabig lehet, hogy nem jövök, mert nem vagyok jó társaság, amíg nem tudunk biztosat!
Vendég
 


Ajsa!
Ki a dokid? Illetve hova valósi vagy???
Jó lenne találni egy ilyen jó minőségű uh-al rendelkező dokit hamarra......
Vendég
 


Szakadék :)
Ne légy pesszimista!
Attól, hogy nincs tüneted, még lehet minden rendben!

Én tegnap voltam dokinál, 8,3 mm-es babácskát láttunk, dobogó szivvel, jó helyen megtapadva. Viszont amint beértem a kh-ba, elkezdtemvérezni, jól meg is ijedtem. Doki aztmondta, se UH-val, sem tapintással nem érez kórosat, zárt a méhszáj, nem görcsös a méh, ababa szemmel láthatólag jól van. Hát remélem is. Most sokat kell pihennem és jól e vagyok még mindig sz.rva, remélem, minden jól alakul majd.

Pusz mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: