Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A babakocsi téma engem is izgat egyre jobban, és pont a napokban hallottam, hogy olyat kell választani amiben a gyerek 1 évesen is kényelmesen elfér még fekve is. Szóval én most a Bergonnal kacérkodok. Mi a véleményetek róla?

Voltam doktor bácsinál is és még mindig fiú. Meg is kapta az első világoskék tipegőjét. Nem bírtam tovább halogatni a vásárlást. Persze attól tartok innentől kezdve nincs megállás, mindig vásárolgatni fogok.

Babus
Vendég
 


Kép
Vendég
 


24 hetes vagyok :)
Cs.

KépKép
Kép
csikken
 
 

 
 

Babus, a Bregonnal az a gáz, hogy marha nehéz és nagy. Szóval ha nem kell emelgetned csak akkor legyen olyan szerintem.

K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


sziasztok!

Én Knerczel dokinál fogok szülni a Bajcsy-ban, ismeritek? Egyébként kisfiút várok, de még nem tudjuk, mi lesz a neve. Sajnos, én veszélyeztetett terhes vagyok, 2 hete szigorúan feküdnöm kell, mert elkezdett nyílni a méhszáj. Lehet, hogy végig feküdnöm kell majd. Volt valakinek már hasonló, tudtok valami bíztatót mondani?

Kép
dundus
 
 


Dundus, nekem Rolinál volt ujjbegynyi külső a 29.héttől és 38.hétig húztam. (de szerintem tovább is bírtam volna, csak a vizsgálatok a kórházban kicsit kellemetlenek voltak...) Kb a 36-tól már egy ujjnyi volt. Neked is csak a külső van nyitva?
Pihengessél amenyit bírsz, nekem nem kellett szerencsére.

Bíztasson, hogy már csak túl vagy a felén. :) Soknak nyílik a méhszája és a terhességet végig viszik-


Babakocsi, nekem egy Peg Perego Pliko P3 van, meg egy Quinny Speedi.
A PP. könnyű, de a kis kerekek miatt nem tudom használni ahol lakunk ( Taksony) ezért az a nagyiéknál fent van Bp-n.
A Quinny-t nagyon jól tudom használni ezeken az utakon, de az meg nehéz.
Igazából mivel sose közlekedek BKV-val így nem olyan gáz, de ha azzal kellene akkor nem lenne túl jó megoldás. Nekem csak a sportrésze van meg mindkettőhöz. + Quinnyre rá lehet tenni a Maxi cosi hordozót. Nem is szándékozok venni mózest (egyébként egy textil mózest kölcsön kapok, ha mégis kellene vlahova) mivel Roli szinte semmit nem volt benne amikor még volt. De mivel ő mégis csak szeptemberi baba volt, így azért elég hosszú ideig tudtunk vele sétálgatni. Most meg mivel késő ősz, kora tél lesz mire ki lehet vele menni úgyse fogok max 20- perceket sétálni vele. Azt meg a hordozóban is meg tudom tenni, mivel kb 2 órát egyhuzamban lehet benne a bébi. Vagy a babakocsiban. (Bár nem lehet vizszintesig letenni. de azért egész jól-

Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Én is megjöttem a terhelésesről, citrommal nem volt olyan vészes, de azért nem kívánom a löttyöt kifejezetten :lol:

Dudus!

Külső vagy belső méhszáj? Nekem most a külső egy újjnyira nyitva van, 3100-as a méhszáj, neked mennyi? Azt mondták ez nem gáz, főeg nemmásodik terhességnél, az elsőnél a 38, héten is 3000-es volt a méhszájam, meg is lett az eredménye egy jó hosszúő vajúdás. Az a baj ha a belső méhszáj is elkezd nyílni, olyankor a 3. szám nem 0 hanem egy. Az első szám meg a méhnyakat jelenti azt hiszem, az azt mutatja hogy nekem pl még nincs megrövidülve, mert 3-as.

babakocsi!

Na ez az amiben mindenkinek más a szempont és más válik be. Én is vettema lányomná eg yböhöm nagy, nagyon tágas, jó téliesíthető babakocsit, pierre cardent, de a szélesebb fajtát, hatalmas kerekekkel , tök szupi volt, csak épp az első hónapban egyáltalán nem hazsnáltam mert okróberben nem járkáltam el a babával, utána is nagyon ritkán, napi 1-2 rövid séta a hidegben. ha valahová viszont kellett vel emenni (pl 6 hetesen Heim Pálba csípőszűrésre) an akkor aztán vagy kocsival kellett hog yvigyenek, vagy anyukám jött velünk mert azzal bkv-ra szállni képtelenség volt. Ezért én 5 hónapos korában vettem Emmának egy chicco ponee-t, ami se nem széles, se nem nagykerekű, de imádtuk, 2,5 éves koráig abban ült, még akkor is fel tudtam vele gyerekestől szállnia buszra pl. A pierre cardent max a környéken hazsnáltuk még pár hónapig aztán annyi. Szinte új állapotban adtam el. 1 évesen már ült a lányoma kocsiban, bővel elfért a keskeny chicco-ban is, és ő pl soha nem aludt a abbakocsiban kint, igaz akko rmég kertünk nemvolt, ha az erkélyen hagytam meg állandóan felébredt mert valamelyik szomszéd mindíg dumált felette.


Én most vettem egy kerekes hordozót, mert most msuzáj lesz vele bkv-znome lég hamar, amikor a chiccoban még nem tud megülni, ugye majd megyünk Emmáért az oviba. Van egy nagy sportkocsim a környékre és megvan az imádott chiccon:)

Még egy eszembe jutott, barátnőmék most vettek ugyanolyan chiccot a lányuknak mint az enyém, 7 hónapos és eddig a nagy és kényelmes sportkocsiban ült, és a baba sokkal jobban érzi magát a keskenyebb chiccoban m,ert szellősebb ebben a melegben és jobban kilát belőle. melllesleg nem fogllaja el a csomagtartót sem ha autóval mennek.

Ennyi az én tapasztalatom. Én nagyon nem vagyok híva a 160 ezres hiper szuper babakocsiknak, szerintem abszolút nem lehet kihasználni és nem sok kismamát hallottam aki megúszat egy kocsiva ahogy a gyerkőc nő, hiába hirdetik meddig jó neki. Könnyű sport kocsi mindnekinek prakitkusabb kb 1 éves kortó.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Hű, még magamhoz képest is sok az elütés, bocsánat, mindíg kapkodok gépelni meg nem tudok. És Dundus természetesen, nem Dudus :oops:

Na próbálok melózni egy kicsit. :D

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Nekem a belső nyílt ki, C2001, a méhnyak is megrövidült. :cry:
Nem nagyon hallottam még arról, hogy valakinek a belső nyílt volna meg, fogalmam sincs, hogy ez most jobb, vagy rosszabb, mintha a külső. Mindenesetre fekszem, fekszem és fekszem.

Kép
dundus
 
 


nekem miért csak egy link van a vonalzó helyén?

Kép
dundus
 
 


Jé, és azt hog yvették észre? úgy értem ha a külső zárt akkoe hog ynézik a belsőt?

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


csík: nem tudom, én az aláírásomba szúrtam be egy url: http kezdetűt. és akkor így jelenik meg

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


kitapogatják a méhnyakat kívülről. Ha azt érzik, hogy valamelyik végén tölcsér alakú, akkor ott kinyílt.

Kép
dundus
 
 


Ja , értem. neekm a külsőnél azt mondt abefér az ujja :oops: vagy ilyesmit 8) De gondolom a belső rosszabb :( mert nekem semmi korlátozás nincs, sőt zat mondta második tzerhességnél gyakori, mivel már egyszer ugye ki volt ott tágulva teljesen. De ha pihizel sokat biztos nem lesz gond!

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Jé, épp 100 napunk van hátra, holnaptól már csak két számjegyű napok vannak hátra!

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok az infót a babakocsival kapcsolatban. Én igazából nem fogok tömegközlekedni vele, mivel én egy kis városban lakom, ahol nincs tömegközlekedés. Így valószínű ha messzebbre megyünk, akkor marad az autó.
Képzeljétek azt vettem észre, hogy frontos lettem. Két napja fájt a fejem, biztos a hidegfront volt a ludas. Ti mit csináltok fejfájás ellen? Gyógyszerhez nem mertem nyúlni.

Babus
Vendég
 


Sziasztok lányok!MANO MÁR CSAK 100-NAP :D GRATU!bABUS nekem ritkán,és nem erösen szokott fájni a fejem,ilyenkor csak pihi,de ha nagyon fájna akkor bizt egy algot lenyelnék. :roll:

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Na szevasztok pocisok.Már nem birta a lányom és egy kis idöre összerakta a számitogépet,nem tudom meddig lesz. Nálunk ez a papi bent legyen kérdés eldölt, azt mondta a párom ha nem mi lennénk ott nagyon szivesen megnézné.Én örülök neki szerintem nem egy férfinak való.Lehet hogy maradi vagyok?Babakocsit mi is a bergonnál vesszünk ha minden igaz.Holnap megyek a baross utcába leletért már nagyon várom,azt mondták ha baj lett volna már tudnám.Cukorra csak pénteken megyek.De voltam a védönönél megmért másfél kilót hiztam 6 hét alatt azt mondta egy kicsit kevés.Szerintetek is mondjuk idáig kb 3 kiló jött rám.Végre kiirtak nov 20-ra szerintem 15 de ők tudják.Na jók legyetek majd ha tudok jelentkezem.
fricike
 
 


Sziasztok,

nálunk tuti bejön férjem, Rolinál is ott volt és nagyon jól esett. Persze szerintem ezt mindenkinek saját magának kell eldöntenie, ha nem akart volna akkor nem eröltetem de akkor is jött volna velem valaki a családból.

Dundus, hát akkor tényleg pihenjél.

De jó Manó hogy már itt tartasz :)

Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Fricike, szerintem nem baj, hogy nem híztál sokat.
Figyelj azért arra, hogy egészségesen egyél, sok gyümit, stb. De nem kell halálra kajolnod magadat.

Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Fricike, ne aggódj a kilók miatt az utolsó időszakban tuti többet fogsz hízni. Nekem már 5 kiló feljött, de nem érdekel csak a babus egészséges legyen, én meg majd leadom szülés után. Elmult a fejfájásom és élvezem, hogy éjszaka lehül a levegő, olyan jót aludtam.
Az én férjem is azt mondta, hogy bejön a szülésre, remélem nem gondolja meg magát. Most még úgy érzem jó lesz, ha velem van végig. (persze első gyerek lesz, nincs tapasztalat.)

Babus
Vendég
 


Sziasztok!

Fejfájásra algopyrint lehet bevenni nyugodtan! nem árt semmit. Főleg hog ynem naponta kapkodjuk be. 21 nap fejfájással járó rossz közérzet sokka többet árt. ha véletlen lázasok vagytok is az algo mehet, a láz veszélyesebb!

Férjek a szülőszobán: háát, az enyém a vajúdás egy részén bent volt, de ő nem akart bent lenni a konkrét szüléskor. Ezért amikro mondták hog yközeledik az idő kiment, majd amikor felsír t a bébi bejött újra, így a méregetés, fürdetést már ő vette kamerára és ő fogat a babát amgí varrtak engem, sőt a karszalagra a nevét is tőle kérdezték!

De a Bajcsy nem áítható szüőágyait elnézve most kénytelen lesz bent lenni, mert én nem akarok hanyatt feküdni, úgyhogy valakinek tartania kell :lol:

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok Pocisok!

Nekem is az a véleményem, hogy a férfinak nem a szülőszobában a helye, persze mivel ez lesz az első gyerek, nincs konkrét tapasztalatom.
De mivel a férjem még az orvostól is fél, az injekciótól meg elájul,szerintem, jobb ha kint vár.
A nővérem meg mindenáron be akar jönni velem, csak az a baj mellette nem lehet szóhoz jutni, ő lenne a központban, és örületbe keretné a szülőszobát, ismerem.
Aranyos, hogy aggódik értem, de szerintem a szülés az anyáról és a gyerekről szól.

Mindenkinek szép napot![/url][/quote]
juhavex
 
 


Sziasztok Lányok!

Szenilla nevet a kisfiam (28hónapos) adta nekem, amikor először kezdett szerepjátékokat játszani. Néha Tintahal is vagyok :-))) Természetesen a kisfiam a Némó. Amúgy pedig Éva vagyok.
Én november 13-ára vagyok kiirva és az I Sotén fogok szülni.

Manó, olvastam, hogy neked is cysztát találtak a babádnál. Nos nekem is látták az UHán (4mm, AFP: 1,1mom), emiatt július 4-én amnioztak. Várom az eredményt, eddig még nem szóltak, nem hivtak, irtak. Jövő héten 2-án kell kontrollra mennem. Téged hivtak az eredménnyel kapcsolatban????

Sziasztok:
Éva 24 hetes
szenilla
 
 


Sziasztok pocisok!
En is orulok,hogy lennebb hagyott az idojaras ezzel a nagy kanikulaval,mert igy mar sokkal jobban erzem magam.
Meg mi sem vettunk babakocsit,en valami olyant szeretnek,amivel van maxi-cosi is. Szerintem praktikusabb,mert amig pici,ki lehet hasznalni.
Babaagyat kell meg vegyunk,csak meg nem dontottem el pontosan,hogy milyen legyen,de szerintem jobb ha kulon van a pelenkazotol,mert ugyis egy darabig meg biztos nem lesz kulon szobaban a picur.

Kép
agizsuzsi
 
 


Sziasztok pocisok!
En is orulok,hogy lennebb hagyott az idojaras ezzel a nagy kanikulaval,mert igy mar sokkal jobban erzem magam.
Meg mi sem vettunk babakocsit,en valami olyant szeretnek,amivel van maxi-cosi is. Szerintem praktikusabb,mert amig pici,ki lehet hasznalni.
Babaagyat kell meg vegyunk,csak meg nem dontottem el pontosan,hogy milyen legyen,de szerintem jobb ha kulon van a pelenkazotol,mert ugyis egy darabig meg biztos nem lesz kulon szobaban a picur.

Kép
agizsuzsi
 
 


Na sziasztok babák és mamák! Végre megvan az eredmény a magzatvizröl,és hála istennek jó lett,egészséges és most már biztos,hogy kislány.Most már csak holnap lesz a cukor vizsgálat.Tényleg sok gyümölcsöt eszek de ma is megnyugtatak a babával minden rendben.Én se vettem még babakocsit de én nekem a bergon tetszik a leg jobban,és az ára is elfogatható.Kiságyal kapcsolatban mi csináltatunk hozzá szekrényt és annak a tetején van pelenkázó.Na jók legyetek majd holnap irok.
fricike
 
 


Sziasztok!

Szenilla :D Ha július 4-én amnióztak nem lesz már semmi baj, úgy van hogy csak akkor hívnak ha baj van, kb 2-3 héten belül. Szóvals zerencsére engem sem hívtak. ha minden rendben a kontrollon kapod meg a papírt. Egyébként a ti cisztátok igazán kicsike, biztos nyoma sem lesz már a kontrollnál. Nálunk 2 db 16!!!! mm-es volt, ez azért sokkal ijesztőbben hangzott és szerencsére a kontrollra ezek is felszívódtak és nem lett semmi baj!

Fricike!

Gratulálok a jó eredményhez.

Nekem is megjött a terheléses cukor eredmény is, szerencsére teljesen jó, így nem tudoma sotén miért láttak kicsit több magzatvizet, igaza ők is mondták hogy ne foglalkozzak vele, nem jelent semmit, pláne egy jó kromoszóma vizsgálat után ugye :)

Viszont ismét kórosan vérszegény vagyok,a vastabletták elenére, 98 lett a hemoglobinom, 100 alatt nagyon gáz azt mondják, 120-tól jó igazán. de meg sem lepődtem, mert a lányommmal is így volt, a második vérvételre akkor 92-re lement, :roll: szóval úgy látszik én ezen nem tudok segíteni. Szerencsére nem érzem magam rosszul tőle, mert a védőnő azzal ijesztgetett hog y100 alatt nagyon rosszul leszek, de Emmával sem voltam rosszul, emlékszem.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szevasztok kicsik és nagyok.Ma már végre túl vagyunk azon a cukros lén,hát mit mondjak nem kellemes,ráadásul szomjas vagy mert éhgyomora kell menni,utána meg cukor szirupot igyál.Nem tudom mitöl de utána olyan álmos lettem majdnem elaludtam, mig vártam a 2 óra elteljen.Ti nem voltatok igyvele?Aminonál csak akkor hivnak 1 héten belül ha baj van,amúgy nem csak ha mész megmondják mi az eredmény,én tegnap voltam bent érte.Na jók legyetek majd este irok.
fricike
 
 


sziasztok!

most találtam rá a babanetre, és ezzel együtt erre a fórumra is. szeretnék csatlakozni hozzátok, mivel én is novemberre, 24-re várom az első babánkat! remélem, jöhetek :)

üdv: Dóri

Kép
doori
 
 


Jo reggelt lányok!ÜDV az ujaknak! :) Fricike grat a jo eredményhez!Dori,Te merre laksz,hol fogsz szülni?

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Sziasztok,

Fricike, jó hogy minden rendben!

Doori, üdv itt. Tudod, hogy milyen nemű lesz?


Apabejövetel: hát nekem meg az a véleményem, hogy igen is mellettem van a helye. Szerintem együtt vállaltuk, együtt csináltuk, és főleg én fogok szenvedni a szülésnél tehát ennyit meg tehet igazán.
Amit nem muszály: nem kell telibe néznie ahogy kijön a gyerek. Lehet a fejemnél és simogathat, stb. De ez szerintem bele kell hogy férjen. :)
De gondolom ahány ház annyi szokás. Csak én már elég régmúlti dolognak tartom,amikor még apjuk kint várt és jött a szülész, : - apuka, kisfia született! ...
na neeeeeeeee. ;) Én nem akarok és nem is fogok egyedül szülni. és ezt férjem is igy látja.

Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok

üdv Dóri

Persze mindenkinek más eza férjes dolog én azért nem szeretném mert lehet hogy okoskodna és csak idegesítene aze elsőnél nem akart de nem is tudott volna mivel császáros volt de most nagyon akar hogy ő vehesse először kézbe a picit.De még ha ott is beszolna hogy hogyan tudnék jobban nyomni na azt már nem.de majd meglátjuk lehet hogy inkább a nővérem alkalmasabb erre a feladatra.
Hétfőn 4D már alig várom.
Nem tudtunk még mindíg a névvel kapcsolatban dönteni ugyhogy lehte hogy az én nevemet kapja majd.

Jó hétvégét

Kép
Kép
eszter26
 
 


Eszti, hidd el nem fog okoskodni. :)
Én ha be akarna jönni nem mondanám, hogy ne jöjjön be. Ha meg nem bírod majd elviselni akkor kiküldöd. :) :)

Én is megyek majd augusztusban 4 dre.

Sziasztok

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok.Köszönjük a sok gratulációkat.Szerintetek mikor érdemes 4D-re menni?Valaki azt mondja 24 hetesen valaki meg 28hetesen nem értek hozzá,Most akarunk mi is menni de majd meglátjuk.Találtam tök jó babakocsit ha valakit érdekel a neten a brendonban most vannak leárazva.Ezt az idöt már jobban kedvelem mint a múlt hetit de gondolom ti is igy vagytok vele.Na jók legyetek majd este irok.
fricike
 
 


Hahó!

Megjöttünk egy kisebb nyaralásból. átfutottam amit írtatok, de egyesével nem tudok reagálni, bocsi.

Üdv az újaknak!

Láttam, téma a babakocsi.

Babus! nekünk Bergonunk volt/van, a 4. oldal tetején elég sokat írtam erről. Összességében, röviden szerintem nagyon jó kocsi, de nem mindenkinek, csak gyalogos mamáknak :wink:

Apa: Csikkennel értek egyet maximálisan. Az apa is ugyanúgy legyen benne a buliban, neki még így is fényévekkel könnyebb dolga van. A pocakosság idején és a szülésnél is. Mármint fizikailag. Mert lelkileg szerintem nekik is kemény, de azért az jó érzés lehet nekik, ha tudnak segíteni, meg az is, ha nem zárják ki őket semmiből. Azért kompromisszumokat lehet kötni.
Az én uram sem nagyon akart bejönni, mert nem bírja a kórházakat, a vért, tudjátok, sokan vannak így. De én nagyon szerettem volna. És mivel legnagyobb meglepetésemre (nem tudtam, hogy ez így van) mindenki a párjával járt dokihoz, én is elcipeltem már a terhesség alatt magammal uh-ra meg a többire. Illetve a végén cipeltettem magam vele :wink: Tök jól összebarátkoztak a doktorral, aminek külön örültem. És végülis sikerült úgy megállapodnunk, hogy a vajúdásnál velem lesz, mert ott tud segíteni és a vér sem folyik, a kitolásnál pedig kimegy. Ez korrekt így szerintem. Végülis nem ment ki (ebben reménykedtem), mert szépen belesodródott az eseményekbe, az már más kérdés, hogy a vége csaszi lett.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szia Szirom!

Hogy vagytok?

Örülök, hogy egyetértünk ;)

Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Köszi a kérdést, Csikken, nem valami jól. Illetve mi jól, de anyukámnál egy vesekővel kezdődő rosszullétsorozat után daganatot találtak, rövidesen meg is műtik. Eléggé el vagyok keskenyedve, az az igazság. Remélem a legjobbakat, meg kotorászok a neten infó után.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok lányok!Ma még mindig dög meleg, de majd holnaptol jön el az Én idöm :D Én is megyek orvoshoz pénteken,remélem biztosra mutogatja magát :roll: ,és eldöl hogy most kislány v fiu.Szirom jobbulást anyukádnak!Lafie Te is rég jártál erre,merre koborolsz?Eszter várunk a 4D-és hirekkel :)

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


sziasztok lányok!HovA TÜNT MA MINDENKI? :shock: vÉGRE ITT A HÜSI IDÖ MÁR UGY VÁRTAM :D

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Sziasztok!

Mindenki meglépett? Mondjuk én sem nagyon jelentkeztem, de azért hűségesen olvastalak Titeket minden nap. A táblát is folyamatosan vezetem, mert félek, hogy kimarad valaki.

Kép
Vendég
 


sziasztok!

Jó rég jártam erre, de egy kis technikai malőr adodott itthon a géppel.

Visszaolvasni nem igazán tudtam, de majd igyekszem.

Az újaknak üdv itt. :)

A táblázatban látom jó páran a Bajcsyban szülünk, majd külön szobát kéretünk magunknak :)

Mi jól vagyunk, mocorgunk most már rendesen. 13-ára kaptam időpontot a sotéra kicsit messze van még, de nem tudok mit csinálni.
A héten megyek cukros löttyire.

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Sziasztok!


Szirom, remélem minden rendben lesz anyukáddal! Vagyis biztos minden rendben lesz!!!
Azt olvastam most a HIETEs topikban, hogy nem fog átköltözni decemberig a MÁVba a szülészet. Szóval akkor te is Szabolcsos leszel???


Én vagyok, de ált. csak olvasok mert mire írnék Roli már hiányol :)

Amaryl nekem is mozog ezerrel a bébim. Olyan jó érzés. Persze tud olyat is csinálni amikor kellemetlen :)

Élvezzétek a jó kis időt :)
pusszancs: Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Hahó!

Csikken! Nem tudom, holnap megyek a dokimhoz, akkor már talán többet tudok. Ha aláírt oda, akkor valszeg én is ott fogok szülni. Te, ezek a fallal és függönnyel elválasztott szülőfülkék milyenek? Nagyon hangos a szomszéd, áthallatszik? Mer az én uram tutira kimegy, ha a szomszédban szenved valaki. Meg attól parázok, hogy nem lesz hely a babás szobában.

Cukrom jó lett, a próbareggeli után 5,1. Viszont 5 értékem is eltér a vérképben (nem nagyon) az optimálistól. Ti ezzel hogy álltok?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

vagyok én is, csak sok a meló:( Azt hittemmár csak pakolni jövök be erre van egy csomó munka.

Szirom!

Jó, hogy újra itt vagy! Reméljük anyukádnál rendbe jön minden, jobb ha időben kiderül, mintha nem veszik észre.

Nekem a vérképem pocsék , illetve a vasam és az azzal kapcsolatos összes érték a béka popója latt, pl hemoglobin 98. De nem izgatom magam, Emmával 92-re ment le annak idején, én már csak ilyen vérszegény vagyok. Nyelem a vastablettát pedig.

A terheléses vércukrom 7,2 lett, gőzöm sincs ez jó e, de a neten azt olvastam hogy 7,5 alatt jó, úgyhogy remélem.

A Szabolcsról én is azt hallottam elég gáz hogy nincs külön szoba, biztos áéthallatszik, hát reméljük nem egy kiabálva szülőt fogtok ki.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Te Manó, a vasat neked mivel jelölik a vérképen? Most vagy én vagyok a lüke, vagy nekem nem néztek. Lehet az? És mik függenek össze vele?

Cukor: én 7-et olvastam határnak, de asszem ez a próbareggelire vonatkozik. Mikor mész a dokkerhoz?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok! Na végre lassan mindenki elökerül.Nekünk csak holnap lesz cukor eredmény,mert a doki akkor ér rá.Én is vasat szedek,de például a vérnyomáscsökkentött leállitották mert most már csak 90/60 elötte mindig 150és 180 volt.Ez is milyen érdekes.Viszont nagyon jönnek az erek a lábamon nektek is?Nekem két napig borzasztó volt nem tudtam ülni feküdni állni folyton nyomta az aortámat,végre ma már jobban vagyok.Lehet hogy,ez az idö miatt volt,legalábbis remélem.Na jok legyetek megyek aludni egy kicsit majd este irok még.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok,

hát Szirom sok jót nem tudok mondani, mivel tényleg a legtöbb szülőszoba (talán 1 kivételével egy kis fülke...
Szerencsére én egyedül szültem és így nem zavart senki! Én meg nem kiabáltam.
De ennek most elég kicsi az esélye.
Vigasztaljon a tudat, hogy jók a dokik és nem kell csak 2 vagy 3 napot bent lenni.
Ennyi kibírható. :)
Én majd két hét múlva megyek vérvizsgálatra mert az utolsón csak cukrot néztek. Az kaka lett, de most diétázok ezerrel.

Manó a terhelésesnek jó a 7,2!
Legfeljebb azt mondják kicsit figyelj jobban oda étkezésnél ;)

Fricike, nekem nem jönnek. Szerencsére. Se vízesedés. Se kilók. Sőt, azok mennek ;)

Sziasztok. Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken!

Köszi, azt amúgy is mondják a kilók miatt :oops: :oops: :oops: De én is úgy gondolom hogy ha a zsömle tejnél jó a 7 alatti, akkor egy tömény 75 gr cukrosnál csak jó már a 7,2. :shock:

A te kilóid biztos a diéta miatt mennek, nekem is amúgy jót tenne :roll:

Fricike!

milyen erek? nekem olyan nincs szerintem. Vska a bokám dagad ezerrel meg a csíkjaim is szerintem a régiek, amik még Emmával jöttek, nem újak.

Képzeljétek ma mondtam anyukámnak hogy az új ovis kifüggeszettt listán (kit vettek fel) két Benedek is van. És mondtam hogy emiatt nem tetszik nekem annyira csak az a név. erre a férjem beszól hogy neki nem amiatt nem tetszik. Ezek szerint nem tetszik neki :shock: Pedig emlékszem hogy szilveszterkor egy beszélgetésnél rokonoknál szóba kerültek a nevek és azt mondta a Benedek tökéletes :shock: Úgy tűnik így élesben mégsem jön be neki. Szóval lehet marad a Bertold, csak emmával kell elfogadtatni, bár ma azt mondta neki mindegy csak beni legyen a beceneve. :D Nem minth aő döntene, de szeretném ha neki is tetszene e tesó neve és hát neki aztán van véleménye, olyan típusú kiscsaj :roll:

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szirom, azt tuti nézik!

Az alap hogy a hemoglobin 120 felett jó. 100-120-ig alacsony, 100 alatt kóros. Nekem terhesség nélkül sincs meg a 120, csak 110 körüli, az ment most le 98-ra.

Van még szérum vas érték, nekem most az is határérték alatti jóval. Az vagy Fe, vagy ferro akármi, vagy kiírják hogy vas. 10,8-tól jó, nekem 6,8.

És vannak a különbözp arányok, hemoglobin a ebben abban (HGB a hemoglobin) van még ferritin, hematrocit, nekem mind alacsony:(

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: