Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok Kismamák!

Végre jó lett a netünk :) úgyhogy majd visszaolvasok és jövök sűrün :)
puszi mindenkinek!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 13:58-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Pandácska! Én Botondot a MÁVban szültem Szabó Györgynél, nagyon jó volt, csak ajánlni tudom!
zs
 
 

 
 

Sziasztok!

Hát akkor most már hivatalosan is csatlakoznék a csapathoz!
6,5 mm-es, dobogó szívű embriócskám van!
Doki szerint 6+1, (Kacika, ez a Te orvosod szerinti számításban 4+1.)
4 hét múlva kell újra mennem.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske, nagyon nagy gratula. Annyira megható.....

Nálunk ismételt uh (most már tudom, miért nézi minden hétfőn, mert hogy sok évnyi küzdelem után, lombik előtt közvetlenül jött a baba és azt mondta, hogy elővigyázatosságból nézi, nagyon jó fej doki.......)
Szóval 32 mm. Azaz 1 hét alatt nőtt 7 mm-t!!!!!!!!!!!!
Szóval tünetmentesen bár, de szépen fejlődik és ez a lényeg, ja és megint integetett nekem és láttam a kis szívét is!!!!!!
Vendég
 


Boo grat a hamarosan közelgő esküvődhöz!

Boeske itt is gratulálok! Te is hamarosan 3 gyerekes anyuka leszel, mondjuk elég picik a gyerkőceid! az enyémek már nagyok a maguk 9 és 8 évével!

Lafead gratulálok, kicsit irigyellek, hogy minden héten láthatod Hunort, vagy Lellét! :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 13:59-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boeske! Gratula :))) Szuper!
Boo: ez jó, akvárium. Én is gombóchasú vagyok, pedig ez még nem a bébi és kg-ra én sem hiztam semmit. Ez van. Varrónő megoldja, no para.

Igy az elején napi 1 mm-t nő a bébike, igy 1 hét alatt az 7 mm. Gigamega gyorsan nőnek.

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


Hellóóó,szép napos reggelt!

Fekszem...amennyit csak tudok...bár Dorka mellett. :?
Ő kicsit jobban van,tegnaqp este pici kakaót adtam neki,mert annyira könyörgött érte.Nem volt gond éjszaka.
Ami a dokim illeti:tudom,hogy nem volt szép tőle ez a hozzáállás...sőt,kicsit furcsa is volt nekem.Dorkát is nála szültem,tökéletesen elégedett voltam.Nem dúlt-fúlt,amikor karácsony éjszakáján behívták szülésre...naná,hogy pont hozzám. :lol: Más nem szült akkor. :lol:
Nem nagyon akarok dokit váltani,megbízom benne,tudása egekbe szökik (lehet ezért tudott le telon).Ami a többi orvost illeti...nem hinném,h tudnék választani... :? Akkor kórházat is váltanék...
Nehéz helyzet.Bosszús vagyok,voltam...a következő alkalommal meglátom hogy viselkedik...sosem késő váltani.
Azért köszike,hirtelen bennem is megfordult a gondolat...de jobbat...hát nem biztos,hogy találnék,ráadásul ismer már engem.

Ma meglátogatom védőnőt...főznöm kell.Ennyi elég is lesz. :lol:

Erika
Jó látni újra itt.:) Jól vagy?

Boeske
Grt ismét,itt is. :wink:
Képet ide is kérünk.:)

Házasulandók!!!GRATULÁLOK.Kívánom,hogy eddigi életetek legszebb napja legyen.Később csak a 2.,majd 3. legszebb lesz. :lol: Aki meg bevállalós ne álljon meg 2 gyerkőcnél. :wink:

Megyek csajomhoz,később jövök...
Viki
Vendég
 


Lafead,
Az új dokim nekem is ez mondta hogy mivel ezek különleges terhességek(ő fogalmazott így) ezért gyakrabban szeretné figyelni hogy jól fejlődik-e. Mondjuk nem bánom :D

Boeske,
Hatalmas gratula :lol:

Bibar,
Merre vagy? Hogy vagytok?
Vendég
 


Panda, ez jó, sztem!
Én sem bánom, hogy őszinte legyek....Annyi évet szenvedtünk végig, hogy igazán nem bánom, ha láthatom minden héten. Szóval megyek jövő hétfőn is..........
Vendég
 


Tényleg Panda, nálatok mi volt a gond????

Nálunk:petevezető jobboldal zárt, PCOS, inzulinrezisztencia, (utóbbiak miatt kövérség és peteérés nem volt ),
férjemnél meg lassú és kevés spermium.....
Vendég
 


Lafead,
Peteérés mensi hiánya tehát hormon problémák jobb oldali petevezető elzáródott és valószínüleg a bal is mert a hsg-nél szabad lett a nagy nyomás hatására de mondta a doki hogy lehet nem maradt úgy, sperma probléma.
Vendég
 


Sziasztok!

Fú, de jó a sok UH-soknak!!! Én is én is... :) Mondjuk nem tudom mit sírok, 2 hete voltam és én is megyek a héten! :D Bár én sem tartozom a "simán teherbeestem" sztorisok közé... Node nem is ez a lényeg, nemdebár?

Boeske :) Szuper!!!! :) Képet kérünk!!!!

Házasulandók! :) Sok boldogságot! :)

Boo: Nekünk detto ugyanilyen volt az esküvőnk, mint amit leírtál, polgári, aztán szűk családi ebéd, aztán eresztd el a hajam barátokkal, családdal stb... a műv. házban (svédasztallal...)! Tuti jól fog sikerülni! :D Ja és bőven 1 M alatt volt!

Vörösbegy :) Remélem mostmár tudsz is maradni és írni magadról, hogy vagy? Minden ok?

Lego :) Ha megbízol benne 100%-ig, akkor ne válts! Lehet csak rossz napja volt, bár ne a kimamán töltse le! Ha legközelebb is ilyen stílusban válaszol, akkor gondolkozz el...

Lafi :) Köszönöm a nyugtatgatásodat! Örülök, hogy hetente jársz és hetente megnyugtatsz, hogy tünetmentesen növögettek (óriási iramban :shock: ) Én valószínűleg pénteken megyek... De még fel kell hívnom a dokit, hgy jó-e neki...

Csajok! Nekem közben kisebb munkahelyi problémáim lettek... Szerintetek mi van, ha csődbe mgy a cég, vagy ha adóssággal együtt eladják? Akkor mi lesz velem? Ez valószínűleg 1 hónapon belül bekövetkezik, szóval eléggé nem jó a helyzetem... Vagy tudok olyan fórumot, ahol fel lehet tenni ilyen munkaügyi/terhességi kérdéseket?

Köszi a segítséget előre is!

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Hát nem javítok ki minden elírást, csak a végén lévőt, hogy: "Tudtok ilyen fórumról?" :oops:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Panda, akkor majnem ugyanazok a problémák....mindig azt mondták, hogy jó pár vagyunk.....és így jött össze spontán, senki sem értette.....Krizsa dokihoz jártál, ugye????

Sleepen,amennyiben egy cég tönkremegy, a csődeljárás folyamán a csődgondnok ügyel arra, hogy minden hitelező, vagyis a te fizud is ki legyen fizetve. Viszont amennyiben eladják, akkor az adásvételiben rögzítik, hogy az új cégnek kell-e a régi mló., mert ha nem akkor végkielégítés....
amennyiben kell, minden megy tovább, csak új főnök, új munkaszerződés....

én a helyedben marha gyorsan megtudnám, hogy kb mik lesznek a feltételek, mert ha adásvtel és új cégnek nem kelletek, akkor sajna annyi mindennek, és bár a gyes szabályait nem ismerem, utáltam a szociális jogot..., de nem tom, jár-e gyes vagy gyed meg ilyesmi mint munkanélkülinek....

(nem akarlak megijeszteni, de utána kell járnod a dolgoknak nagyon gyorsan!!!!!!!!!!!!)
Vendég
 


Lafi :)

Köszi az infot.

Offolok kicsit és leírom a teljes sztorit:

Kb. fél éve vagyok totál biztos benne, hogy ennek a cégnek annyi... Olyan mértékű adósságaink vannak, hogy azt már munkával és tiszta bevétellel nem lehet kifizetni.
A fizuk ki lesznek fizetve, az biztos, amíg dolgozunk, addig az lesz. Valami olyasmit gagyarásztak, hogy kettéválik a cég. Egyik főnök csinálja a saját cégét tovább (de mivel Ő vitte csődbe ezt, nem szívesen csatlakoznék hozzá) habár át akar venni engem. (De még nem tud semmit a terhességemről) A másik céggel pedig annyi pici probléma van, hogy ott meg nem 100%, hogy lesz folyamatos megbízás/munka... Namost mégegy csavar a sztorin, hogy ennek a cégnek a "főnöke" az Édesanyám lenne, és mivel Ő tudja, hogy baba van, ezért mondta, hogy egyenlőre rajtam kívül senkit sem jelent be, csakhogy én tutira ki legyek fizetve. De én meg nem akarok ilyen helyzetbe kerülni, nem beszélve arról, hogy így csak én 200E-be kerülök. Persze ledolgoznám... Mert be tudok úgy segíteni, hogy azzal jelentősen csökkentsen az egyéb kiadásokat!
De most dilemmában vagyok, hogy bejelentsem-e a főnökömnek, vagy várjak vele... Dehát úgysem szeretnék "vele menni". Kell a francnak az idegeskedés... Szóval ez a nagy büdös helyzet.

Bocsi az offért, de talán így érthetőbb...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

remélhetőleg már nem lesz gond az internetünkkel :) és maradok...olyan jó, hogy már ilyen sokan vagyunk :)
Köszönöm Lafead jól vagyok, minden rendben, már csak néha kap el az öklendezés...
ma bementem a munkahelyemre bevinni a táppénzes papíromat és ha már ott voltam a röntgenben-UH-ban nem bírtam ellenállni a csábításnak...megnéztük a picikémet...a látvány felülmúlta minden képzeletemet...keze, lába, és akkorákat ugrott és olyan szép nagy már a szíve...teljesen elaléltam...kis krumpli...nagyon boldog vagyok most, hogy babaformát láttam...isteni érzés! :) egyébként nem hülyeség de néha érzem hogy mozog, már múlt héten is...azt a semmi mással össze nem keverhető buborékpattanást...pedig még korai, bár 3. babánál már felismeri az ember...
Bibar minden ok ugye?
Munkaügyben én sajnos nem tudok segíteni.

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Itt a drága 32 mm-es "Kiskrumplink"...

Kép

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Jó, hogy ilyen blodog vagy..:)
Vendég
 


32 mm-es?Gratulálok!Nem lehet, hogy elszámoltál valamit a fogantatásnál????Én egy héttel vagyok előrébb és nekem is 32 mm....
Vendég
 


szerintem csak annyi lehet a különbség, hogy nálunk nem magzati UH-ok, hanem hasi UH-kat csinálnak az orvosok és nem tapasztaltak...ez nem hiszem, hogy crl volt, csak úgy kb. mérés :) tuti biztos, hogy ápr.19-én fogant :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


LAfead

Asszem megvan a kiírt időpont.Január 20. ÉS most vagyok 8+2.

Vörösbegy
DE szép,gratulálok.:)
Vendég
 


Én is gratulálok Lego!!!!!
Nektek van hasatok? mert akármilyen hihetetlen nekem van...a felső domborulat az háj :) de az alsó, az a kemény, az már pocak...vagyik amit a méhem felnyom onnan a kismedencéből...megmutatom :)
Kép
mondjuk úgy állok, mint egy bolond, de nem nagyon ment egyedül, beállni, fényképezni, stb...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Na megint offolok ... BOCSI!!!!!!!!!... :oops:

2 dolgot is találtam. Egyik:

"Munkaviszony megszűnése és megszüntetése

A Munka Törvénykönyve értelmében a munkaviszony megszűnhet a munkáltató jogutód nélküli megszűnésével és a határozott időre szóló szerződés lejártával. Ezekben az esetekben külön intézkedés nélkül is megszűnik a munkavállaló munkaviszonya, hiába van szülési szabadságon, vagy vesz igénybe gyermekgondozás céljából fizetés nélküli szabadságot.
Ez a terhességi gyermekágyi segély, a gyes vagy gyed folyósítását nem érinti. Ezek az időtartamok azonban nem minősülnek munkaviszonyban töltött időnek."

Illetve, ebben segítsetek, hogy a szülési szabadságot ki és hogyan "oszthatja be"?

Szülési szabadság

A terhes, illetőleg a szülő nőt huszonnégy hét szülési szabadság illeti meg . A törvény miniszteri indokolása szerint a szülési szabadság célja a szülésre történő megfelelő felkészülés és az újszülött gondozásának biztosítása.

A szülési szabadság kiadása egyébiránt a munkáltató joga, illetőleg kötelessége. A szabadságot úgy kell kiadni, hogy abból négy hét lehetőleg a szülés várható időpontja elé essen (az időpont a szakorvos igazolása alapján megtudható). Egy témánkba vágó szakkönyv szerint "ettől az előírástól a nő kérése alapján sem célszerű eltérni."

Tényleg bocsi ezért a sok offért... Hátha másnak is számít... :oops: :oops:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Vörösbegy, ez tök furi, hogy hasin nézik........nem is értem........
Amúgy nekem is nagyobb a hasam, de sztem ez nem a gyerek, hanem a belek, ahogy fújódnak.....legalábbis ezt olvastam.

Lego, beírtalak!
Vendég
 


Sleepen, bocsi, de most valamit nem értek....mi az, hogyan osztjuk be, ezen mit értesz?
A tövény értelmében 4 héttel a szülés előtt már el kell menni szülési szabira, utána 20 hét ami mint szülési szabi adható, de amúgy 3 évig van gyes vagy gyed vagy nem tom, mikor melyik.
Ez csak annyi, hogy 20+4 hétig szabadságon vagy, és csak utána jön a gyes.....szabadság alatt a pénz is több.

én úgy "osztom be", ahogy a tv lehetővé pontosan kötelezővé teszi.

utána meg még maradok itthon majdan gyed mellett fogok visszamenni dolgozni....előtte meg 3 hó tp-re megyek szeptembertől!
Vendég
 


Lafi :)

Értem! Az volt a bajom, hogy egyértelműen sehol sem írták le, hogy KÖTELEZŐ a 4 hét előtte, 20 hét utána, vagy variálhatod... De akkor nem. És előtte max. tp-re mehetek. Köszönöm! Erre voltam kíváncsi! :D Hogy hogy fogom addig kihúzni biztosítással azt nem tudom... Ennek a sz*rkupacnak is ilyenkor kell összeomlania... grrrrr... :evil:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Majd kiigazít Vörösbegy.. de szerintem azért hasi UH-n nézik, mert ez nem is nőgyógyászati UH, hanem normál.. már ahol ő dolgozik.. és csak úgy beugrott.. És csak úgy megnézték. Majd nőgyógyinál bizti hüvelyi UH lesz.. :)
Vendég
 


Sleepin, talán úgy, hogy most elmész tp-re vagy ahogy írtad, anyukád bejelent.....

Pötty, akkor most már értem, mire célzott Vörösbegy, azért hirtelen megállt bennem az ütő, hogy ugyanakkorák a babáink, pedig nekem azt mondták tegnap, hogy pont tökéletes...............
Vendég
 


Lafead...
Én vallom, hogy minden ember különböző..és egy-egy ilyen eltérésnél sem kell szívrohamot kapni:)
hiszen ezek csak miliméterek.. Meg 7 nap... Ne aggódj, mégha hasonló a kis bébik nagysága..
De majd kiderül minden idejében.. :)
Vendég
 


Lafead&Sleepin

Én "tapasztalatból" tudom,hogy ha vki táppénzen van a terhessége végén,alatt vagy egészében,akkor NEM KÖTELEZŐ a kiírt időpont előtt 4 héttel szülési szabadságra menni.Addig maradhat TP.Viszont ha dolgozol/tok,akkor igen,ki kell venni,bár lehet,hogy 2 hét múlva megszületik a baba.Szóval 24 hétig kapod a TGYÁS-t (ez a szül.szab.),majd ha volt munkaviszonyod a gyerek 2 éves koráig kapsz GYED-et,ezután jön a GYES.

Vörösbegy de szép pocid van,nem semmi.:)
Van pocim...bár nekem is szinte csak a beleim vannak felnyomódva meg puffadva.REmélem ez elmúlik,mert eddig legalább volt derekam,de most kezdek egybefolyni.... :? Viszont plussz kg még nincs rajtam.Majd lesz... :? :roll: :oops:
Vendég
 


Köszönöm az infot Csajok! :) Majd szerintem beszerzek egy munkaügyest valahonnan... Csak még nem tudom honnan....

Amúgy nekem is ilyen puffadós hasam van (amúgy vékony vagyok) ezért már sokan ránézésre terhesnek mondanak. Vagy sok volt a karácsonyi bejgli... :lol:
Estére jó nagy lesz, reggelre (az esti 3 pisi után :evil: ) lemegy nagyjából... Persze picike már dudorodik kifelé lent! :D (Amúgy nekem mondta a doki múltkor, hogy 51 mm-es a méhem -6+0-n- az amúgy 30mm-esből...) Azért az bent sokat számít ám... Ha ezt vesszük alapul már simán látszódhat! De azért esküvősök nem betojni! :D Szerintem nagyon szép egy pocakos ara is!!!

Na jók legyetek!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

2008.január 3.-án szülök!Hurrá! :D :lol: :D

mazsolasyl
 
 


Sziasztok! :lol:

Nem sikerültek a vonalzóim :? :oops: Segítsen valaki! :oops:

mazsolasyl
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 14:00-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo!

szerintem ne izgulj, ha első terhesség, akkor nem fogsz olyan gyorsan pocakosodni! :) szép leszel biztosan!
Szia Mazsola üdv a csapatban! de sikerültek a vonalzóid! :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Boo
Gömbitársak. :lol: ez jó:D

Nyugi.Én anno az esküvőmön 11 hetes voltam...semmi nem látszott."A" vonalú ruhám volt,simán eltakarta a ruha a mini pocimat.Rá 2 hétre mentünk lagziba,ott már szépen formálódott.

Mazsola
Üdv.:)
Elég szótlan vagy.:) De látom sikerült a vonalzó.
Vendég
 


Sziasztok!

Boeske, gratula, és örülök, hogy ez a terhesség sikerült!
Lego! Neked is gratula az időponthoz!!

Vorosbegy! Én is Kecskeméti vagyok, ki a dokid, ha meg lehet kérdezni??

Mazsolasil, hurrá :lol:

Basszus én ma reggelre belázasodtam, mit lehet ilyenkor bevenni??
A doki amoxicillint írt fel, de nem merem bevenni.
Reggel volt egy rubofen, de többet nem mertem beszedni.

Rohanok...holnap talán többet tudok jönni!
Vendég
 


Lego! elmúlt a pecsételés? remélem, mert nem írtál róla!
Kacika! szia! Én eddig-kétszer- Nagy Károlynál szültem, most is...vakon bízom benne! Te kinél szültél?
egyébként van egy másik topic is, lakóhely szerint-Kecskemét 2008-as babái, de még egyedül vagyok :lol: várlak oda is!
Fáj valamid, vagy csak lázas vagy? Én sem kapkodnám el a gyógyszerszedést így az elején! Jobbulást!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Kacika
Sajnálom,hogy beteg lettél.:( Mennyi a hőd? NEm segít a borogatás?Ülőfürdő? Ha nagyon drasztikus akkor lázcsillapításra algopyrin,fejfájásra pedig qualerin mehet...de tényleg nem jó így az első hetekben.:( Jobbulást.

Vörösbegy
Igen,jelenleg semmi...lekopogom.Bizakodó vagyok,mivel tüneteim (terhességi) az egekben....tele a szám egész nap nyállal (bocsi :oops: ),borzalmas érzés.
De hogy mit tehetnék ellene...????:(
Vendég
 


Sziasztok!

Vorosbegy,lego!Most már én is látom ám! :D

Nem vagyok ám szótlan típus,csak kínlódtam a vonalzókkal! :)

Kacika:nekem aszpirin C-pezsgőtablettát javasolt a dokim,mikor belázasodtam,azt mondta azt nyugodtan lehet inni!

lego:remélem jól vagy a barnázgatás után,nekem tegnap múlt el,2 hete kórházba voltam miatta.Sajna még be is véreztem.Szerencsére minimanó jól van,27.-én megyek az első "nagy" vizsgálatra!


Eléggé aggódom,mert már volt két vetélésem,mindkettő novemberben,7 hetesen,egymást követő évben. :cry:


Most megyek,de holnap jövök! :)
Sziasztok,jó éjt mindenkinek!!

Gratulálok minden Kismamának!!

mazsolasyl
 
 


Sziasztok!

Mazsola :üdv közöttünk! Most már minden rendben lesz, kapaszkodik a tesó :)

Vorosbegy: ez aztán gigamega pocak :). Nekem is kezd problémás lenni, tegnap anyu levetette a szűk pólómat, hogy túl nagy a hasam és kicsi a mellem, vegyek blúzt. Vasárnap mondjuk meg a családnak :). Botival 21 hetesen volt akkora a hasam mint tesóval most. Gáááz.

Tegnap 10 percre keményedtem, tök nagy már a méh ilyenkor is. Szerencsére a fekvés segített rajta. Lent voltunk a játszón és ott sokat ültem alacsonyan, lehet ez nem tetszett a pocaknak.

Amúgy alig van tünetem, remélem minden rendben odabent! Most már azért kezdem beleélni magam a tesóba.

Kacika: minél kevesebb gyógyszer az első 12 hétben! Mielőtt bármit lenyelsz beszélj a nődokiddal sztem.

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


Kép
Szép jó reggelt mindenkinek!
Norma! megnyugodtam, mert én is éreztem már néha a keményedést, de általában akkor, amikor már ideje lenne pihenni... Örülj, hogy megúszod a tüneteket! :lol:
Mazsola! mostmár túlvagy a kritikus időn!
Lego! :lol: nyál az van bőven :)
Kacika! hogy vagy?
BIBAR!!!!! HOGY VAGY??????

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Sziasztok csajok!

Köszi a biztatást, meg a tanácsokat. Megembereltem magam, és nem vettem be semmit. Van egy gyógynövényekből álló csepp, lehet várandósan is szedni, sinupret. Csodaszer komolyan mondom. Mindnekinek ajánlom, mára kutya bajom. Mondjuk a tegnapi sok fekvés is biztos jót tett.

Aztán remélem az az egy db rubofen nem ártott meg. Amúgy a háziorvosnak mondtam, hogy bevettem, szerinte lehet azt szedni ilyenkor is nyugodtan, de ő nagyon gyógyszerpárti, így nem hiszek neki ilyenkor.

Lányok, a 2 gyereknél tuti hamarabb látszik a has, nálam is így van. bár ez még inkább a belek, meg fel vagyok puffadva, de Petivel annó ilyenkor még ez sem volt.
A szervezet emlékszik!

Vorosbegy, én a Ladányihoz jártam. Volt neki annó egy fajta híre, de apukámat ismeri, így vigyáz rám különösen....
Amúgy Petinél pont nem volt itthon, de ezt időben közölte, én maradtam mégis nála, így Peti a Korányi Lászlónál született, császárral, most több mint valószínű, hogy itthon lesz a Ladányi is.
Meglátjuk.
Amúgy merre felé laksz Kecsón. Ha nem vagyok tolakodó. :oops:

Rohanok kelteni Petit, majd később még jövök.
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Vorosbegy:háát,nagyon remélem,hogy már nem lesz semmi baj!Betyáros hányingerrel ébredtem ma,de valahogy még örülök is neki! :)

Most megyek eszek valamit,mert iszonyúan korog a gyomrom! :) Később jövök!! :) :)

mazsolasyl
 
 


Kacika küldtem privát üzit :)
Mazsola még van hányingered???? szegény...nem akarom elkiabálni, de nekem mintha mérséklődne... jó étvágyat! :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Vororsbegy
köszi kérdésed megvagyok :oops: :oops: nekem csak rossz gyomor van és már az is múlóban,hétfön megyek uh-ra,már nagyon várom.
látom ti jól vagytok :P :P

bibar
 
 


Vörösbegy, Kacika, jún 30-ai hétvégén megyünk haza Kecsóra a szüleinkhez, nem talizunk egyet?????Bátyámnak van egy jó kis pizzériája Kecsón, oda kiülhetünk.....Ott az Arany János utcában a könyvtár mögött.
Vendég
 


Bibar nagyon örülök, már kicsit aggódtam! drukk hétfőre, újra láthatod majd a kis maszatodat! már szép nagy lesz! :)

Lafead! ez nagyon jó ötlet! mi akkor szombaton érünk haza, lehet, hogy majd a vasárnap jobb lenne, de akkor majd priviben még lebeszéljük :) köszi előre is!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: