Új privát üzeneted érkezett!

Látod? Így kell ezt!
Krisz! Legyél kemény a csajokkal! Valld be, te is megijedtél tőlem. Féltél, hogy valami szörnyűség fog történni, mii? Én nem is viccelek ám!! Ildinek a betegség miatt igazolom a hiányzását. Krisz, téged bejelöltelek. A TÖBBIEKNEK NINCS KEGYELEM!!!!!!! Utolsó felszólítás! Tessék jelentkezni!
Vendég
 


Ind! Vettél ma Maca csodaszert?

Krisz! Én itt vagyok és küldöm a nyugalmat. :wink:
Néhány nap és tesztelhetsz. Tereld el a figyelmedet! Pihizz! Ne görcsölj annyira! Süss nekünk egy sütit!!!! Holnapra egy meggyeset kérünk!!!!! Sok-sok gyümölccsel a tetején!
VÁROM RÓLA A KÉPEKET!!!!!
(Áldani fog engem nemsokára a családod! :lol: :lol: ) Majd én megmondom neked, hogy mit csinálj! Elterelem én a gondolataidat a fránya tesztről, ne félj! :wink:
Vendég
 


Hát az igazat bevallva, majdnem bekakkantottam, de azóta olyan fura érzéseim vannak a petefészkeimnél, meg a hasimban.

Ja és most vagy két napja, fájt néha , ha úgy mozdultam vagy emeltem a farokcsontom :oops: . Ez nem vicc. Akkor is fájt amikor Gergővel terhes lettem. De novemberben is fájt egyszer, aztán meg egy reggel úgy belenyilalt a hasamba, hogy alig bírtam mozdulni, tiszta hányingerem volt meg tökre szédültem, alig láttam.

Ilyen belenyilalás volt terhesség altt is nekem vagy 2X.

Szóval már képzelődöm, annyira szeretnék babát.
Vendég
 

 
 

Szívből kívánom, hogy valóban a babától érezd ezeket! Hadd nézzem a hődet! Olyan kíváncsi vagyok! Még mindig magason van?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Én is itt vagyok, csak ma nem túl jó a hangulatom.
Az anyósomékról csak anyit, hogy Balázska születése óta folyamatosan mindenféle durva célzás célpontjává váltam náluk. Addig semmi probláma nem volt. Ehhez jön még az ital. Mióta Anyósom nyugdíjba ment, 2 éve nincs olyan családi ünnep, ami ne veszekedéssel végződne. Most csak telefonon vesztek össze a férjemmel, mert Balázska beteg.
A lényeg az volt, hogy annyira béna hülyék vagyunk, hogy alkalmatlanok vagyunk egy gyerek nevelésére.
Ráadásul még azt is mondták, hogy többet nem érnek rá vigyázni Balázsra, szerintük az lenne a megoldás, ha elvinnék Balázst és ők nevelnék fel.
Aztán kijózanodnak és úgy csinálnak, mintha semmi sem történt volna.
Szóval készen vagyok!
Jövök még vissza, csak adok vacsit a családnak!

Éva

Kép
balimama
 
 


csak bekukk, mert apa itthon van. Még mindig fent van a hőm, ma is 36,8 volt.

Jaj Éva sajnálom. Az én anyósom is nagyon okos!

Mo! Egyébként biztosan csak képzelődöm a fele dolgot, pedig megfogadtam erős leszek!

puszi mindenkinek!

Szép estét!
Vendég
 


Nagyon sajnálom Éva! :(
Nem értem, hogy miért bánnak így veletek....és még ti vágjatok mindenhez jó képet, ha épp a jobbik lábukkal kelnek. Hmmm. Kegyetlen. Megértem, hogy most nem vagy rózsás kedvedben. Évek óta folyamatosan ez van nálatok?! Hmmm, nagyon nehéz lehet így élnetek. Nagyon együtt érzek veletek!
Vendég
 


Krisz! Ha ma már nem is, holnap mindenképp hozd a hőgörbédet! Megnézném. Szép estét Neked!
Vendég
 


Jaaa, és hozd a sütis képeket is!!! :wink: Majdnem elfelejtettem...
Vendég
 


Krisztinka!
Nagyon szorítok ám Neked!
Szerintem én már nem fogom észlelni a korai tüneteket olyan régóta lesem magam! Volt időszak, amikor minden hónapban terhesnek éreztem magam.
Elhoztam ma a leletem. Nem tűnik különösebben magasnak a prolactinom. Na mindegy, holnap majd beszélek az orvosommal.

Zora!
Azért remélem leküzdöd majd a babanet iránti csömöröd!
Én nagyon szeretném, ha írnál!
Bármiről!

Én is leírom, hogy megyünk a nagylánnyal lovagolni. Régóta vágyik már rá. Biztosan nagy élmény lesz!

Ind!
Megértelek a sógornőddel kapcsolatban, de gondolj arra, hogy amikor valakinek sokáig nem lesz babája és tudja, hogy talán nem is lehet természetes úton, hát az valami rettenetes lehet. Biztos, hogy számtalan dolog van, amiért ő is irigykedik Rád!
Például azért, mert Neked lett spontán és hamar babád. Most is lesz, csak helyre kell állítani a hormonháztartásod.

Mo!
Örülök, hogy ilyen jókedvű vagy és nyugodt!
Nekem is van egy barátom, akit mindig megkeresek, amikor nagyon nehéz.
Egyébként évek óta nem találkoztunk.
Két évig volt a párom és egyszerűen elmúlt, rájöttünk, hogy a barátságunk tökéletesen működik és már régóta igazából barátokként vagyunk együtt. Neki soha sem kell magyarázkodnom olyan jól ismer. Szerencsére a férjemet nem zavarja, sőt 100-szor kérte, hogy látogason meg minket.

Na megyek egy kicsit apázni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok! Itt vagyok! ne vegyétek komolyan a csömörös dumát, elég hangulatember vagyok. Ma találtam egy boltot, ahol a Maca Vibe 3600 ft.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok! Itt vagyok! ne vegyétek komolyan a csömörös dumát, elég hangulatember vagyok. Ma találtam egy boltot, ahol a Maca Vibe 3600 ft.

Zora
Kép
zora7
 
 


Nagyon szeretném ha most minden természetes módon helyrezökkenne a szervezetemben. Úgy tűnik ez a hónap nagyon jó a hőmérsékleti görbe alapján, kicsit sajnálom, hogy nem tettünk egy próbát frissibe! :oops: :oops: :lol: :lol: . Nálam vasárnap mensi, jövő szerdától pedig vizsgálatok.

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! Egyszer írtad, hogy a nagylányod reggelig rajzolt. Az én lányom rajztagozatra jár és nagyon ügyes.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!
Nekem is pont olyan a helyzet a sógornőmmel, hogy ő nagyon szereti az én fiamat és mennyivel jobb helye lenne neki vele, mint velem, csak ezt nem mondja ki ilyen egyértelműen. Múltkor rámszólt, hogy miért hívom Bennek, miközben Benedek a neve és, hogy a gyerek biztosan a plafonra mászik, amikor becézem.
lnd
 
 


Képzeld Ind, az én fiamat is Benedeknek hívtam volna, ha megszületik, és Beni volt a beceneve.

Zora
Kép
zora7
 
 


Hol van az a bolt? Lehet, hogy én elmegyek majd Avivás talpalóra. nem tudom, jól csináltam-e, bár ma elég sokszor éreztem vm furcsa érzést a hasamban, lehet, hogy amiatt.

Zora!
Te kipróbáltad már? Neked mennyire tünnek nehéznek a gyakorlatok? Bagy te csak az ovulációsakat csinálod a 2. kötetből?
lnd
 
 


Biztos már sokszor elmesélted, de megkérdezhetem, hogy mi történt. De ha nem akarsz róla beszélni, akkor nem kell.
lnd
 
 


a lányokat, hogy hívják? Nekem több fiúnév nincs a tarsolyomban. csak azt tudom, ha lányom lesz, hogy fogják hívni.
lnd
 
 


Nem gond beszélni róla. Egyszer tavaly júliusban, egyszer pedig most januárban halt el egy terhességem a 7. héten nem ismert okok miatt. Én is szeretném elvégezni a tanfolyamot, ahhoz, hogy végre kipróbáljam komolyabban a gyakorlatokat az kéne, hogy 15 percig egyedül legyek a lakásban. Viszont a gyerekek itthon betegen.

Zora
Kép
zora7
 
 


Ágota, Dorottya, Fanny. A következő talán Fruzsina lesz.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sajnos, most mennem kell. Jó éjt!

Zora
Kép
zora7
 
 


Azt hittem, hogy később történt, annyirazt mondtad, hogy a fiadat. Azt hittem már lehetett tudni a nemét. Találkoztál már a kinai fogamzásnaptárral? Csak kiváncs vagyok, hogy aszerint is lányoknak kellett volna születniük. Mindig érdekel, ahol több egynemű gyerek van, hogy a naptár is ezt mondja-e. Persze az se jelent igazából semmit.

Az ikrek egypetéjüek?
lnd
 
 


Sziasztok! De jó, hogy itt vagytok.
Éva! Kíváncsian várom, hogy holnap mit mond a doki. A lovaglás valóban nagy élmény. A tesóm kettő lovat tart. Imádjuk őket. Bár én nagyon tartok a lovaktól. A férjemnek volt egy csúnya balesete. Imádok kocsikázni, ha a tesóm befogja a lovait elvisz egy körre, de a hátukra nem mernék ülni. Pedig szelídek.

Zora! Igazán klassz, hogy helyrezökkent minden, és jó a görbéd! Ez a csodabolt engem is érdekel!
Vendég
 


SziA, már azt hittem, egyedül maradok! éppen menni akartam
lnd
 
 


pontosan mire jó ez a maca? mióta szeded és miben mutatkozik meg a haszna?
lnd
 
 


na úgy tünik pont váltottuk egymást, úgyhogy én is lehet elcsndesedem. puszi nektek!
lnd
 
 


na úgy tünik pont váltottuk egymást, úgyhogy én is lehet elcsndesedem. puszi nektek!
lnd
 
 


Jó reggelt!

Látom, az este végül mindenki megmutatta magát :D - Mo, nagyon erélyes voltál :D :D - tulajdonképpen én már jobban vagyok, csak anyukám nálunk van, és ezért nem jöttem - ettől függetlenül viszont, azt sem tudom megigérni, hogy esténként mindig tudok jönni (főleg, ha a férjecském is itthon van)....
Még egy picit fáj a torkom, de most délelött mézet fogok enni propolisszal és citrommal :) - remélem az teljesen rendbetesz :)

Ind, ahogy leirtad, hogy a sógornőd szerint Benedek jobb helyen lenne nála, én úgy fogom fel, hogy féltékenységből gondolkozik igy - és ezt valahol azzal magyarázom, hogy nem biztos abban, hogy a következő gyereke is összejön.... lehet, ha ilyen szögből közelited meg, akkor másképp fogod fel azt, amit mond ....
Milyen fogamzásnaptárról beszélsz? Én a Jónás naptárt számitottam ki, de érdekes módon, mindig a mensi elötti 2 napra esik a fogamzásom....

Éva, sajnálom a történteket anyósodékkal - nem lehet könnyű. Kiváncsi vagyok, mit mondott a doki - remélem, csupa jót :D

Zora, te olyan jó dolgokat szoktál irni, de nagyon keveset irsz magadról!

Krisztinka, akkor azt jelenti, hogy lehet reménykedni veled kapcsolatban? Na jó.... nem akarlak idegesiteni, de drukkolok!!! És görbét kérünk! Tényleg süttél valamit? :D :D

Mo, annyira szeretem olvasni, amikor ilyen jó kedved van :D :D - abban reménykedek, hogy egyszer élőben is részem lesz a jókedvedből :wink: :D

Én a tegnap vettem parajdi sót, és elkezdtem az ülőfürdőt - hátha jövő hónapra már lenne hatása :D :D. Most tudtam meg, hogy az a kolléganőm is, aki decemberben szült, ilyen ülőfürdőt vett (3x hetente). Igaz, hogy az elején gondok voltak nála, de most van egy nagyon aranyos kislánya :D :D

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Helló Lányok!

Már 1 órája azon szenvedek , hogy jó legyen babanet.

Na itt a görbém, az elejét lecsippantottam, mert az nem érdekes már:

Kép

Jelentem sütöttem is , méghozzá egy kuglófot:

Kép

Akartam is ma sütni, mert holnap jön az anyósom :evil: , pénteken meg anyum és az öcsém.

Úgy látom minden családban van egy okos tojás. De nem szabad, hogy idegesítsenek minket, hagy osszák az észt.

Nem hiszem, hogy bármelyikőtök is rossz anya lenne! :lol: :lol: :lol:

lnd! Nekünk is megvan a napi rutinunk, de én pl. nem nézem le azt akinek nincs, mert nem minden gyerek egyforma, és ha nektek jó, ahogy éltek, akkor senkinek semmi köze hozzá.
Szerintem a sógornőd csak irigykedik.

Ildikó! Remélem, hamar kilábalsz a betegségből!!! Küldöm a +++++++++++++++++++energiát!!!!
Remélem beválik a sós fürdő!!!! :roll:

Zora! Hiányoztál ám tegnap! Ja bejelöltelek az iwiwen!

Mo! Lehet véleményt alkotni. Jó, hogy Te olyan nyugis vagy mostanában. Hatottál rám és én is lenyugodtam egy kicsit.

Puszi mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Krisztinka!
Micsoda pörgés van Nálatok!
Nagyon klassz a süti! Nem kaphatnám meg a receptjét?
Régóta akarok kuglófot sünti, csak eddig soha nem sikerült.

A napirend nálunk is megvan, de nem igazán én alakítottam ki tudatosan, hanem a körülmények.
Ahogy alszik a kisfiam, ahogy haza szállíngóznak a nagyok, meg persze télen csak délelőtt jó sétálni. Egyébként nem szoktam nagyon görcsölni rajta, de a pici gyerek kikényszeríti, ami neki jár. Értem ezalatt az alvásidőt, fürdetés idejét, de képes fél 6-kor az ajtó előtt toporogni, mert jön apucika.
A barátnőm Olaszországba ment férjhez, ott nem ritka, hogy éjfélkor még babát látsz egy étteremben. Nekik más a napirendjük és az is tökéletesen megfelel.

Krisztinka, határozottan úgy tűnik, hogy tényleg megvolt az a peteérés!!!

Ildikó!
Már aggódtam, hogy nagyon beteg vagy!
Vajon be lehet ezt a sót nálunk is szerezni?

Én nem nagyon hiszek a Jónás naptárban.
Maradok a hőmérőzésnél!
A prolactin szintem egy nagyon kicsit feljebb ment, de nem tudom, hogy mi a normális. Nem találtam olyan mértékegységben megadott értékhatárt,amilyenben nekem mérték.
Ma felhívom az orvosom, szerintem holnap ügyel és akkor tudok vele találkozni.

Ind!
A kínai fogamzásnaptár szerint nekem két fiam és egy lányom van! :shock: :lol:
Az arány jó, csak pont fordítva.
Persze náluk másképpen számolják az éveket.
Szerintem ne vedd fel a sógornődtől ezeket. Talán tényleg benne van az irigység, hogy miért megy olyan könyen Neked és neki miért nem.
Megmondom őszintén, hogy én is éreztem már ilyet! :oops:


Mo!
A ló veszélyes üzem! Én viszont szánkóra nem ülnék soha visszanézve az traumatológiai és idegsebészeti tapasztalataimra.
Én valahogy minden állattal úgy vagyok, hogy valami végtelen nyugalmat és szeretetet tudnak sugározni az ember felé.
Ráadásul örülök annak, hogy az én 15 éves nagylányomat valami ki tudja mozdítani az önimádatából és a saját sebeinek nyalogatásából.

Zora!
A lányom azóta rajzol, mióta megtanulta megfogni a ceruzát.
Mivel én teljesen tehetségtelen vagyok ilyen téren, úgy hívta fel az óvónő a figyelmemet a tehetségére.
A döbbenetes az, hogy oviban mindig megismertem a rajzait, mert mindegyiken szerepelt ló.
A képzőművészetibe járt rajzolni, de nem akart oda felvételizni. Nem tetszett az a közeg neki. Végül a Kézműiparinál kötött ki kerámia szakon. Az pedig nekem nem tetszett, de úgysem 14 évesen dől el mi lesz a hivatása.
Kerámiából sem rossz, de rajzból ő a legjobb. Én örülök neki. Valahogy megnyugtatja. Irigylem a tehetséges embereket, nem kell magyarázkodniuk és, ha akarnak többet meg tudnak mutatni magukból.
Olyan szívesen megnézném a lányod rajzait. A másik két leányzóban is van művészi hajlam?
Nekem a kicsi csellózik. Örülök, hogy a zene mellett döntött egyrészt, mert szereti és nagyon jól megy, másrészt, hogy nem akarja a nagyot követni a rajzban. Nem tudná utolérni és mindig féltem tőle, hogy ez kudarcélmény lesz a számára.

Nem is vagyok biztos benne, hogy ezt valaki végigolvasa! :roll: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Lányok! Most dolgozom, de 5-től jövök! De akkor ti is legyetek!

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! Olvastam és válaszolni is szeretnék, de most nem lehet. 5 óra!

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva én már el is olvastam! :lol: :lol: Szeretlek benneteket olvasni! :lol:
Én is szívesen megnézném a rajzokat! :shock: :lol:

Remélem igazad van a pé-mmel kapcsolatban és nagyon szeretném , ha eredménye is lenne, de babaformájában és nem mensiben. :roll:


Márvány Kuglóf

Hozzávalók:
4 db tojás
40 dkg lisz
1 cs sütőpor
1 cs vaníliáscukor
20 dkg porcukor
1 dl tej
0,5 dl rumaroma
1 db Ráma
kakópor

Robotgéppel a Rámát a porcukorral jó habosra keverjük, majd egyenként belekeverjük a tojásokat is, majd a vaníliáscukrot és kevergetés közben hozzáadjuk a liszetet is a sütőporral. A liszt hozzáadásánál a végefelé a gép már nem nagyon bírja a keverést, így a gépet felváltja a fakanál. A legvégén adjuk hozzá apránként a tejet és a rumaromát.
A felébe kakóport keverünk és a kivajazott formában villával óvatosan összekeverjük a két színű masszát.
Előmelegített sütőben kb. 40 percig sütjük. Én ekkor még hurkapálcával beleszúrok, hogy megsült-e, mert ha nem, tovább benthagyom.


Éva! A másik topikban a lányok beszéltek a Macskakaki sütiről. Te tudod annak a receptjét. Mert én kértem tőlük csak nem reagáltak rá.

Puszi
Vendég
 


Krisz, nagyon ügyes vagy! Kár, hogy csak képet kapunk a sütidből :) - habár, ha jobban belegondolok, most egyáltalán nem hiányzik belőlem semmiféle süti, mert azt mondják, hiztam :twisted: - ezért is ettem ma csak gyümölcsöt...
A görbéd nagyon jó :) - nagyon örülnék, ha már egyszer nekem is ilyen jó magas értékeim lennének a pé. után.... ezt most nem azért irtam, hogy ezen agyalj!!!!! - ha nem birod ki az 50cn.-t, akkor 1 hét múlva próbálkozhatsz a teszttel :D :D

Éva, persze hogy végigolvasunk :D - sokszor már nagyon várom, hogy olvasnivalóm legyen :D :D. A sót nem tudom, hogy megtalálható-e nálatok.... 1,5 kilós dobozban van, és magyarul is ir rajta, de azt már igazán nem tudom, hogy azért-e, mert oda is visznek, vagy csak az itteni embereknek szánták....

Zora, délutánra nem igérhetem, hogy jönni tudok ..... majd meglátjuk!

Mo, ha te hiányzást irsz nekünk este, akkor mi délelött beirhatunk egy igazolatlant neked? :D :D :D

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Krisztinka!
Nagyon köszönöm a receptet!!!!
Lehet, hogy még ma este megsütöm!

Macskakaki:
2tojást,
25dkg porcukrot
15dkgmargarint
5dkg kakaot
Nagyon lassan főzögetni, kb. fél óra.
Utána bele kell keverni 25 dkg összetördelt kekszet, zsírpapírra diónyi halmocskákat tenni és másnapig száradni hagyni.
Nagyon finom, de én még beletettem egy tábla étcsokit is.

Éva

Kép
balimama
 
 


Köszi Éva a receptet! A kuglóf egyébként nagyon hamar megvan.

Akkor mindenki átesett már azon, hogy terhességi jeleket produkált, miközben nem is volt az. Hát mi nők mikre nem vagyunk képesek! :roll:
Vendég
 


Hát azt akartam megkeresni hogy lehet-e nálunk kapni parajdi sót, de nem találtam. :evil:

Sós gyógyfürdő

Ha valaki úgy dönt, felkeresi a parajdi sóbányát, nem fog csalódni a parajdi sósfürdő gyógyhatásában sem. Ez - szintén dr. Fazakas Emese szakvéleménye szerint - porckopásos folyamatok, az ízületek és a lágy részek reumás megbetegedései esetén, az esszenciális artériális hipertónia I. stádiumában, funkcionális perifériás artériális és vénás keringési zavaroknál, baleseti vagy műtét utáni maradványtünetek felszámolására ajánlható. Szorongásoldó, nyugtató hatású, és kedvező hatású perifériás idegrendszeri kórképek, dermatózisok, kismedencei gyulladásos kórképek esetén is. Ellenjavallt viszont a magas vérnyomás betegség II-III. stádiuma, szív-máj-veseelégtelenség, daganatos megbetegedések, heveny fertőző és ragályos megbetegedések, fertőző stádiumban lévő nemi betegségek, nyílt, váladékozó bőr-nyálkahártyasérülések, fokozott vízvisszatartó képesség és myasthenia gravis esetén.
A sósfürdő gyógykúra formájában a szervezet egészére hat, mint ilyen, nyugtató, szorongásoldó, izomellazító, gyulladáscsökkentő, értágító, bőrnyálkahártya fertőtlenítő, szarurétegoldó, hámosító hatása van. A fürdés időtartama napi tíz percről fokozatosan emelhető napi 15, 20, 25, 30 percre. A víz hőmérséklete 36 celsiusfok, ez a beteg tűrőképességétől függően, fokozatosan emelhető. Egy kúra 10-14 napi fürdőt jelent, egymás utáni napokon, megszakítás nélkül. Ismétlése hat hónaponként javasolt. Bővebb információt a www.zalamedia.hu/sovidek honlapon találhatnak.
Vendég
 


Sziasztok, itt vagyok! És még valaki rajtam kívül?

Zora
Kép
zora7
 
 


Én is itt vagyok!
Vendég
 


Na de közben Gergő is engem akar!

Zora, honnan tudod tutira, hogy vasárnap mensi?
Vendég
 


Nagyon biztos vagyok már a testem történéseiben. Mindenkit arra bíztatok, hogy tudatosítsa magában, mihez mi köthető. Nekem 12-én tüszőrepedésem volt. Ezért 26-án mensizni fogok. Bárcsak minden ilyen egyértelmű lenne az életemben. A peteérés után ugyanis 14-16 nap a mensiig. Ez tuti. A mensitől a peteérésig 0-csillagos égig. Ez tuti bizonytalan. Bocs, ha ez Neked is egyértelmű.

Zora
Kép
zora7
 
 


Hiszen Neked is 4-5 nap múlva fog remélhetőeg nem megjönni!

Zora
Kép
zora7
 
 


Jaj, jaj. Gyorsan jöttem, nehogy Ildikó beírjon valamit. :lol:
Örülök, hogy már jobban érzed magad!!!

Krisz! Ezt nevezem!!!! Micsoda szuper kezed van! Nagyon szép a sütid. Biztosan ugyanilyen finom is. Hhmmm, legalább az illatát érezhetnénk!!!! Holnapra fánkot kérünk! :wink:

Éva! Jelentem, én is végigolvastam. :)
Szóval, a dokihoz is holnap mész. Nagyon várom, hogy mit mond.
Ügyes gyerekeid vannak!!!!!!!!!

Ind! A maca hatását nem érzem. Mivel a görbémen nem volt hőesés, ezért úgy döntöttem, hogy újra naponta 3x szedem.
A dobozban 100 szem van. Ha te is úgy szeded majd mint én, akkor egy hónapra lesz elegendő. Elsősorban a ciklusom miatt szedem. (26 napja kezdtem el.) Szeretném, ha helyrezökkenne. Mellette ittam a cickafarkot is. Néha-néha most is, ha eszembe jut.

Zora! Gyere és mesélj!
Vendég
 


Szia Mo!!! Éppen priviben akartam már rádrontani, mivel mindig elkerüljük egymást! Jól teszed, ha szeded a Macát, és szerintem egy kis E -vitamin is jó lenne. Nekem szerintem attól lett ilyen jó a hőm.

Zora
Kép
zora7
 
 


Közben már itt is vagytok! De, jó!!!!!!!!
Vendég
 


Krisz és Ind! A Macát a XI. kerületben a Karinty Frigyes u.20. alatt lehet 3600 Ft-ért kapni.

Zora
Kép
zora7
 
 


Jézusom! Természetesen Karinthy!!!!

Zora
Kép
zora7
 
 


Szia Zora! Az E vitamint is kezdjem el? Nekifogjak az Elevitnek? Itt porosodik a szekrényben. Nem akartam addig, amíg nem fogy el a Maca.
Vendég
 


Arra is gondoltam, hogy csak E vitamint veszek a gyógyszertárban, az Elevitet meg tartogatom még néhány hónapig.

Ha elfogy a maca, szerintetek vegyek egy újabb dózist?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: