Új privát üzeneted érkezett!

Cirkuszka,
Koszi!!!
Harom ciklust vartunk a veteles utan. Ez volt az elso honap amikor probalkoztunk es ugy tunik osszejott. Ma megyek vervetelre, remem aszerint is gyereket varok, es nem egy selejtes teszt vezetett felre...

Aranykavics,
Koszi!!! Nekem a kalkulator januar 3-at szamolta ki. Szerintem siman lehet 2006 is Kép
Amugy (4+1), meg nagyon fiatalka.

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Cicmerak,
Voltal mar vervetelen ugye? Ha igen, meg tudnad mondani, hogy hanyadik heten voltal es mi volt a HCG es a progi szinted?
Koszi!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Õzi! Én még nem voltam vérvételen, csak a következő uh után megyek. Már minden támogatást megkaptam, szerintem egekben a progiszintem Kép
TE voltál? Milyenek lettek az eredmények? Ezt találtam neked:

Hetek az utolsó menzesztől számolva hCG szint (mIU/ml)
3 5 - 50
4 3 - 426
5 19 - 7,340
6 1,080 - 56,500
7-8 7,650 - 229,000
9-12 25,700 - 288, 000
13-16 13,300 - 254,000
17-24 4,060 - 165,400
25-40 3,640 - 117,000

A nagy variáció miatt, ez a táblázat nem alkalmas a magzat korának megállapítására.



beta human chorionic gonadotropin

ß-hCG egy hormon, amit a beágyazódó pete sejtjei termelnek és az embrió megléte nélkül is termelődhet. Ezt a hormont "terhesség hormonnak" is szokták hívni. Az anya vérében vagy vizeletében 8-10 nap terhesség után ki lehet mutatni. Ez az a hormon, amit a korai terhességtesztekkel ki lehet mutatni. Ez a hormon a legmagasabb értékeket 8-10 hét terhesség körül éri el és ezután a terhesség végéig csak csökken. Ahogy az embrió nő a korai terhességben a ß-hCG megduplázódik minden 36 - 48 órában. A hormonszint zuhanó csökkenése vetélést jelezhet, viszont ,ha a szint nem változik vagy jóval a normál értékek alatt mozog méhen kívüli terhességet jelezhet. Szintén hasznos lehet ikrek meghatározásában (kettes-, hármas-, vagy többes-ikrek).


Cic
cicmerák
 
 

 
 

Cicmerak,
Koszi szepen az infokat. Nekem a negyedik heten ezt mertek: HCG:540.21, Serum Progesterone: 26. Azota mar tudtam beszelni a dokimmal ez azt mondta, hogy ez jo,
es 8-an akar UH-t. Kar, hogy akkor meg nem latom a szivet...
Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Halihó lányok!

Látom a két kismama nagyon egymásra talált!

Ismételjük tehát át: Cicmerák ez évben hozza világra csemetéjét, a Karácsonyi nagytakarítást a pocak miatt és a Karácsonyi vásárlási főzési őrületet a baba miatt megússza.
Õzi pedig kérdéses. Kép Ha a Karácsonyi és a Szilveszteri ünnepségeken borozol, vagy kisfiú lesz, akkor átcsúszik 2007re. Deha kislány lesz, vagy netalántán nem innál, akkor december!!!Kép

Tök jó, áprilisban megvan a két kismamánk. Mostmár iparkodnunk kell, hogy májusban is legyen kismamaKép
Én valamikor nagy naivan májusra igérkeztem, de május 31 is májusKép Úgyhogy van még időmKép

Gigike!!! Gabika!!!Kép
Iparkodjunk lányokKép

Kavics
(28 cn.)
Vendég
 


Ez az lanyok mindenet beleKép en 2007marciusban szeretnem ha meglatna a napvilagot a picikent vmikor a szulinapom korulKép marcius 16ra kene idoziteni hogy akkor szulesenKép

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Kavics Kép Te oknyomozó Kép

Hát, ha minden jól meg, akkor én december elejére leszek kiírva, de tekintve, hogy a fiam a 38. héten bújt ki, akkor még lehet akár november is Kép
No, de majd inkább a következő uh után... Akkor már minden okés lesz, és nem fogok parázni. (Ezt csak mondom, úgyis fogok Kép )
Á, a karácsonyi mizériát nem akarom megúszni, vagyis rokonosat igen, kiscsaládosat nem. Olyan jó volt látni most is Gergő arcát. Akárhogyis, de lesz meghitt, szép Karácsonyunk Kép

Kavics! Húzz bele!
cicmerák
 
 


Na, hali lányokKép

GigiKép
Mi volt ma az orvosnál????

KavicskaKép
Húú,nagyon bele kell húzni abba a februári szülésbe!!!KépKépKép

KismamikKép
Jól vagytok?rosszulétek?
Vigyázzatok magatokra,egyetek sok-sok gyümit is!

GyugyikámKép
Ne kenődj el ennyire!honnan tudja az a doki h milyen jeleket küld neked a szervezeted,ez hülyeség!Hány nőci szült már magas vérnyomással,sikerülni fog,bizz benne,egészségesek szépek vagytok,csak kicsit megtréfál benneteket,tudod hminél jobban eltudjátok kényesztetni!!!!KépKépKép

Most lépek!
Puszika
Vendég
 


hahó,

voltam dokinál és kaptam egy halom receptet,kaptam bromot meg clostyt meg még egy harmadikat amiről nem sok semmit tudok vmi dupho...izé.tudtok erről vmit?találkoztatok már vele?jó lenne vmi infó róla,szedtétek már?a 16.naptól kell szednem 10 napig.szóval jót tett a lelkemnek a látogatás dokikámnál mert teljesen megnyugtatott és most nagyon pozitív vagyok és tutira elsőre összejön:KépKépKépKép
na most ennyire futotta mert a fiam eszi az életemKépKépKép

cupp mindenkinek
gigike
Vendég
 


Gigi
A duphaston progipótlás.Tuti elsőre sikerülni fog!!!!!!!
A bromot ne feledd fokozatosan,és este 1/4 -el kezdeni,és lassan,kb 3 naponta emelni az adagot!Kép

Nálam pedig 1 cn.Hát,a januárról is lecsúsztamKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


okr,
progipótlás miért kell??????csak mert nekem nem volt gond a progimmal.....biztos ami sicher csak?nekem azt mondta hogy azért adja mert ha nem jön össze elsőre akkor ha abbahagytam 3 nap múlva megjön és jöhet megint a closty...mer' hogy ugye nincs ciklusom és ki tudja meddig kéne várni míg megjön és megint elkezdhetném a clostyt....és én azt hittem hogy vmi olyan mint a norculut.....bromoból felet kell szednem és doki azt mondta hogy semmi bajom nem lesz tőle?mármint nem leszek rosszul....hazudottKépKépKépKép?
ne búsulj,januárban amúgy sem jó szülniKépkari után meg hideg meg tél......
te is április mint énKépKépKép
Vendég
 


Gigi
Ja,akkor azért adta,hogy ha nem sikerül ,abbahagyod-mensi ,ha sikerül meg szedheted tovább,és megtámogatja a terhességet.Na,de sztem a bromotol lesz ciklusod.Nekem rögtön beállt 30 napraKépAz adagot pedig ahogy gondolod.Kép

Január:Apu,és én is januáriak vagyunk.Gondoltam........,a februárt meg én nem szeretném,mert akkor végig télen van a nagypoci,meg a dagadó láb,ami ugye nem jó sok szempontbólKépSztem kivárom,hogy nyári baba legyenKépKépKépHa már lúd,legyen kövérKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


kriszta,
lehet hogy lenne ciklusom ha csak a prolactin lenne kaka,de tudod,a tesztoszteron se jó....szal amiatt sincs cilkusom,arra meg annyit ér a bromo mint halottnak a csókKépés potosan azért adta amit írtál mostKépde magyarázd már el ezt a progit kicsit bővebben:ez a duphaston progi....és ezt kaphtja az ember lánya akkor is ha nincs baj a progival mert támogatja a terhességet és az jó és egy biztosíték...jól értem? hogy érted azt hogy szedem tovább????????mert nekem azt mondta hogy 16tól 10 napig és aus,nincs tovább!és bromora felet doki mondta,nem én gondolom,mármint hogy az az adag amit el kell érniKépés azért negyeddel kezdek mert ezt is mondtaKépokos dokim vanKépKépKépKép

gigike
Vendég
 


Ja,hogy felet kell szedned?Azt hittem annyival kell kezdeniKépBocsika!
Abból indultam ki,hogy nekem 2x2 kellett volna elérni.Tiszta hülye vagyokKép

Szal,a progiszint ,ha hirtelen lecsökken kezdődik a menstruáció.A te plussz progid a tabletta,ha abbahagyod,X időn belül megjön(nem tudom hány nap),ha pedig szeded tovább,mert mondjuk babás vagy,akkor meg egyszerűen csak megtámogatja a terhességet.
Hát,így estére kelve ennyi telt tőlem,mint magyarázat.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!
Kerestem már hasonló topicot, de csak most találtam... Mi még csak most próbálkozunk, méghozzá a harmadikkal. Úgyhogy én is 2007-ben szeretnék szülni...
Szül valaki esetleg a Szent Imrében???
Vio

Kép
vio
 
 


Gigi,
Hajra! Szupi, hogy beleturboztatok a dokiddal!!!

Okr,
Legyen akkor nyari babad! Te egyebkent nem felsz a nyari kanikulatol?

Vio,
Udv a klubban! Hany evesek a gyerekeid?

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!
Õzi!
4 éves lesz júniusban a fiú, 2 éves múlt februárban a lány.
Itt nagyjából az elsőt várjátok, vagy vegyes?

Kép
vio
 
 


Õzi
Ada is nyári,és IMÁDTAM lenge ruhában pocakosan járkálniKépKépKépSzuper volt,attól függetlenül,hogy dagadt a bokám.

Gyugyi
Ha olvasol(remélem igen).Most találtam,hogy a kálium,és magnézium gazdag,egyben konyhasószegény étrend csökkenti a vérnyomást.KépPróbáld ki,hátha!!!!!!!

Vio
2.-t szeretném várni ,de nem akar összejönni.

KépKép

KépKép
okr
 
 


KépKép
Vendég
 


Sziasztok! Senki nem szült vagy fog szülni a Szt. Imrében? Bemutatkozom pár sorban, hogy képben legyetek, ha csatlakozhatok én is:
29 éves leszek, Budapesten lakom a XI. kerben és a harmadikat szeretnénk összehozni. Az első 2 egyből összejött, remélem, most is így lesz. Ha terhes leszek, arra vagyok kíváncsi, a harmadik könnyebb lesz-e az előző szüléseknél. Valakinek van tapasztalata? Habár mostanában nem nagyon vállalnak sokadik gyereket-sajnos.
Vio

Kép
vio
 
 


Szia Vio! Üdv itt. Én a másodikat várom. Egy kisfiam van, 15 hónapos. Én az Istvánban szülök, ha minden igaz. És neked volt különbség a terhességeid között?
Sokan mondják, hogy a lányokkal émelygősebb az ember, a fiúval nem. Neked ez bejött?
És milyenek voltak a szüléseid? Gyorsan megvoltak?
Cic
cicmerák
 
 


Sziasztok! Cicmerák, nekem volt különbség és hasonlóság is a 2 terhesség között. A fiammal is és a lányommal is csak eleinte volt émelygés, ez ugyanolyan volt, meg a kávéundor. Viszont a fiammal (első terhesség) kb. a 6. hónapig tök váratlanul elájultam. Mindig épp elkapott valaki, elég gáz volt. Ettől nagyon féltem, de másodszorra már nem volt ájulás.
a másodikkal többet híztam sajna, és jobban is vizesedtem a végén.
Elsőnél már a 38. héten 2 ujjnyi voltam, és csak a 40. héten indult meg. Akkor 3 ujjnyi volt, mikor fájni kezdett. Onnan, hogy tudtam, szülök, 6 óra telt el a születéséig.
A lányomnál meg még szülés előtti napon megvizsgált a dokim, és zárt volt a méhszáj, ezért másnap délelőtt azt gondoltam, hogy biztos csak jóslófájás, pláne, hogy reggel uh-n nem mondták, hogy már elindult valami. Mire beértem, és megvizsgáltak, 4 ujjnyi voltam, onnantól másfél óra múlva kint volt.
Vio

Kép
vio
 
 


Hú, ájulás miatt nem irigyellek, mitől volt? Vérnyomás?
Nekem most az a más, hogy míg a fiammal teljesen "tünetmentes" voltam; sosem émelyegtem, rengeteget ettem, most meg émelygek, nem nagyon bírok kajára gondolni. A szülésem viszont gyors volt, mesis görccsel mentünk be, de még a csomagomat sem vittük fel, mert gondoltam, hogymég hazazavarnak Kép Erre a felvételtől számítva három óra alatt megvolt. Kép Hát, nem tudom, ha a másik még gyorsabb lesz, akkor már útközben kibújik Kép
cicmerák
 
 


Képez nagyon jó elsőre..közel laktok a kórházhoz? Mi meg majdnem elmentünk az Auchanba, csak vártam, hogy múljon el a jóslófájás... még jó, hogy inkább a kórházba mentünk!
Igen, irtó alacsony 90/akárhányra lement időnként, de mikor orvost váltottam 7 hónapos terhesen, akkor meg 150/ valamit mértek, és onnantól vérnyomáscsökkentőt kaptam. Sose volt baj a vérnyomásommal és azóta sincs..
Bocs, de hány hetes vagy? Az jó, ha nincs étvágyad.. én félek, hogy sokat hízok majd. Mondjuk mindkétszer lement mind, de másodszor dolgozni is kellett érte. Meg azt nem értettem, hogy az elsővel szülést követő napon 6 kilóval voltam könnyebb, a másodiknál meg pont annyival, amekkora a gyerek súlya volt. Ki is akadtam, hogy lehet.
Szerintetek 2 vagy 3 naponta érdemesebb próbálkozni? Az a baj, hogy hol 30, hol 40 naponta jön meg.. legutóbb 30, úgyhogy bizonytalan a peteérés.

Kép
vio
 
 


Helló Vio!

Talán még emlékszel rám: ugyanakkor, ugyanott és ugyanannál szültünk 2002-ben, Te a fiadat, én a 3. lányomat, Lilit...Kép

Üdv itt újra! (vagy csak én nem figyeltem eléggé, és eddig is itt voltál? - akkor bocs!)

Hogy vagytok? Mi van Áronnal - ha nem túl indiszkrét a kérdés? Kíra miket művel? Jól megvannak együtt?

Tkp. én is csatlakozhatnék hozzátok, de én már a 2006-ban szülni szeretnék c. topikhoz is csatlakozni akartam...Kép
Még mindig nem jött össze, bár kitartóan dolgozunk rajtaKép De ezen igazság szerint már meg sem lepődömKép...
Kb. két hete voltam a dokinknál, szerinte nőgyógyászatilag semmi akadálya a babónakKép, csak néhány fránya kiló van útbanKépKépKép

Örülök, hogy hallok rólad, és a terveiteknek is nagyon örülök! Nekem speciel két gyerekkel könnyebb volt, mint eggyel, aztán hárommal még könnyebb, mint kettővelKépKépKép

Írj, ha van időd, akár priviben is!

Üdv!
Kriszta
Vendég
 


okr,
lehet hogy kérdeztem már de te vagy msn?csak mert lenne néhány értetlen kérdésemKépmer' hogy esti magyarázatod úgy fele feleKép

őzi,
kösziKép

újaknak üdvKép
Vendég
 


okr,
na jó,akkor értetlenkedem itt továbbKépKépKép
szóval azt írtad ha jól értelmezem hogy ha abbahagyom a duphastont monjuk úgy hogy "megvonásos vérzés" jelentkezik.de csak akkor ha nem vagyok terhes,neeeeeeeeeeeeem?vagy meg fog jönni ha terhes vagyok ha nem(szégyenlős szmájli)????mert hogy nekem csak a 16.naptól kell szedni 10 napig és utána abbahagyom!!!!!!!!és ha az abbahagyás után megvonásos vérzés van.....na most jól ráizgultam a válaszraKép

gigike
Vendég
 


Gigi
Sztem mielőtt abbahagynád egy teszt,ha pozitív telefon a dokinak,és gondolom szeded tovább.Ha negatív abbahagyod.
A PCO-s ba írt pont erról tegnap Norka.Majd nézz be oda!

Nem vagyok msn-n,de ha kérdésed van bármiről a mailre is írhatsz!KépCím a profilomban!
Rohanok,mert még tanulnom kell,csak akartam neked válaszolni!

Puszóka!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


kriszti,
te egy angyal vagy!!!!!!ha abból indulok ki hogy a fiamnál mikor lett a teszt pozitív akkor adok a sz@rnak egy pofont a 26.cn-i teszttelKépKépKépb-nél két hete késett és még mindig negatív voltKépKépna ha így járok akkor mi van??????????????????????na jó,megyek bekukk a pco-sbaKép
Vendég
 


és jó tanulástKép
Vendég
 


Rabkri, hát ez meglepetés! Persze, hogy emlékszem!!!Kép
Drukkolok nektek! Nekünk a 2 elsőre összejött, hát kíváncsi leszek, a 3. is egyből jön-e. De még sehol nem tartunk. És kinél is szültél? Mert ez kiesett. Én Dr. Baloghnál szeretnék, a másodikat is nála szültem.
Lányok, 2 vagy 3 naponta érdemesebb próbálkozni? Azt tudom, hogy minden nap nem tanácsos, a silány minőség miatt.. Nekem legutóbb 31 napra jött meg, azelőtt meg vagy 38... ilyenkor mi van?! Nézem a hőmet, hátha okosabb leszek.....
Szerintetek mindegyik teszt biztonságos?
Vio

Kép
vio
 
 


Rabkri, most nézem, írtad, Te is Faludynál szültél. És most is hozzá készülsz majd?
A gyerekek jól elvannak, néha kevésbé. Majd csak összeszoknak. Egyébként tényleg együtt jobban elvannak, mint külön, a kicsi is. Jól hangzik, hogy minél több gyerek van, annál jobban elvannak. Nálunk Áron nagyon nem bír egyedül magával mit kezdeni. Annyira nem önálló, sajnos. Remélem, ez csak átmeneti dolog.
Vio

Kép
vio
 
 


Szia Mindenkinek!

Nemrég még az "elvesztettem a kisbabámat" címen leveleztem, de most - ha minden igaz - már közétek fogok tartozni, legalábbis a jelek azt mutatják. Nagyon örülök, hogy némelyikőtök neve ismerősen cseng, ennek megfelelően sok szeretettel gratulálok Nektek!
Bevallom, mi még igazából nem terveztük, 3 és fél hónap múlt el a vetélés óta, de most úgy néz ki, hogy igencsak késik valami....
Megvettem már a tesztet, de egy kicsit még várok.
Az eredményről küldök infót.

Dokihoz még nem merek menni, szerintetek is várjak még?
Ritu
benita
 
 


Benita,
De jo itt latni! Megvannak mar az bakteriologiai eredmenyeid?

Huuu, te nagyon turelmes vagy, en mar sokkal korabban teszteltem. Mindig tesztelek ha van itthon teszt Kép . En is harom ciklust vartam a veteles utan, dokihoz pedig akkor mentem, mikor pozitiv lett a tesztem... Remelem hamarosan ket szep csikkal fogsz jelentkezni! Drukkolok!

Rabkri,
Udv a topikban! 2007: Babara fel!

Pa lanyok!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok lányok!
Szeretnék hozzátok csatlakozniKép Mi is most próbálkozunk és remélem, hogy 2007-ben meg is fog születniKép
pötyike11
 
 


Benita! Szerintem is várj még a vizsgálattal! Én is hamar mentem a másodikkal és azt mondta, még nem tud semmi egyértelműt mondani, várjak egy hetet és utána menjek uh-ra, mert még olyan kicsi a baba, hogy alig látszik valami. De a tesztet, ha megcsinálod, írd meg!
Vio

Kép
vio
 
 


Pötyike!
Mi is most kezdtük a próbálkozást, hátha mindkettőnknek összejön elsőre!Kép
Első baba?
Vio

Kép
vio
 
 


halihóKép
újaknak üdv,kicsit átpártoltam a pco-ba de visszajöttemKép

benita,
várjála a dokival nyugodtan én a mensitől számított 8.héten voltam mikor meg tudta állapítani a terhességet.voltam a 6-on is de hazaküldöttKépKép

pötyike,
mi júliusKép

vio,
én szt imreKép

cupp
gigike
Vendég
 


Potyike,
Udv a klubban! Meselj magadrol valamit! Mit kell tudnunk rolad?

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Gigi!!! És melyik doki? Hanyadik hét? Bocs, de nem vagyok képben...:D
Én első Faludi, második Balogh
v

Kép
vio
 
 


Sziasztok!

Kép
breni
 
 


vio,
még nem vagyok babás....de leszekKépegyeske juniusba lesz 2.és ne hari de nem reklámozom a dokimatKéptöbb okból sem,ezelött sem tettem de most végképp nemKép

cupp
gigike
Vendég
 


Õzi
Köszi, az érdeklődést. A bakter-eredményeim 'hál Isten' NEGATÍV! lett. Egy kő már leesett a szívemről. Mert nagy baj lett volna ám, ha még mindig van valami baci, én meg itt állok (talán) terhesen....
A hétvégére már talán rászánom magam a tesztre (ha kibírom addig), köszönöm a drukkot.
Az orvosi vizsgálatról köszi a tanácsokat. Nem tudom, nem felelőtlenség később menni hozzá? Attól félek, hogy most meg az lesz a baj, hogy felületesen állok hozzá. Vagy mi van?
Csajok! Mindenkinek szurkolok én is, hogy összejöjjön az első, vagy második, vagy sokadik baba, szerintem ugyanolyam jó érzés mind, akárhányadikat várjuk, és akárhányadik probléma jön elő. Én az elsőt veszítettem el 30 évesen, most a második lenne/lesz,de nagyon szurkolok magamnak és nektek is.
Most egy kicsit dolgozom is. Majd jelentkezem.
Pusz
Ritu
benita
 
 


Benita! Nem olvastam vissza, hogy miért ment el régebben a babád. Én a helyedben, ahogy a tesztem pozitív, azonnal irány doki, hogy legalább hormonális támogatást írjon fel. Nekem megtette úgy, hogy csak egy 2mm-es pont látszott az uh-on.
Ha jó doki, nem fog lerázni, hogy majd később gyere, mert még nem látszik semmi. Hisz nem mozizni akarsz, hanem a babádat megtartani.

Pusza, Cic
cicmerák
 
 


Sziasztok CsajokKép
Én idén leszek 31 éves és most szeretnénk az első babát. A próbálkozás már zajlik nálunk 8-9 hónapja, de eddig még semmi, de biztosan összejön. Persze voltak hónapok, amikor kicsit késett, olyankor a teszt-gyártók pénztárcáját gazdagítottam. No, de nem adjuk fel, most mégjobban ráhajtunk, hátha most sikeres leszKép Vio nagyon szurkolok, hogy hamarosan "zebrás" teszted legyenKép
pötyike11
 
 


Benita,
Csatlakozom Cic-hez. Amint mondtam, en sem huztam a dolgot es en is kapok progipotlast. Ez azert eleg megnyugtato, mert ha valamilyen hormoningadozas miatt veteltem el, hat akkor amiatt most nem fogok. Szerintem sem erdemes varni...

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok Lányok!

Csatlakozhatok?

Már minden előkészületet megtettünk a férjemmel, augusztus végén kezdjük a próbálkozást...

Ha elsőre összejönne akkor 2007 májusi baba lenne Kép

Sziasztok
Vendég
 


Cosmo,
Szia, udv a topikban! Elso baba lesz?

Potyike,
Akkor hajra! Mered a hodet?

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


ritu,
sztem tedd belátásod szerint.ha úgy érzed nyugodtabb vagy ha korán mész akkor menj amilyen gyorsan csak tudszKépengem személy szerint 100%-osan egy ember tud csak megnyugtatni és az a dokim!és szívemből beszéltél mikor azt írtad hogy uolyan jó akárhányadikat várjukKép

cosmo,
mi júlisban kezdjükKépmost nekifutásnál tartunkKép

pötyi,
ezt a pozitív hozzáállást nagyon szeretemKép


gigike
Vendég
 


Cosmo! Pötyike! Üdv. itt Kép És mielőbbi babásodást Kép
Cosmo! Most kukkantottam be egy másik fórumra, ott olvastam, hogy negatív véleményed van Czeizelről. Miért? Megosztanád, ha publikus? (cic, a kíváncsi hehe)

Cic
cicmerák
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: