Új privát üzeneted érkezett!

Tontica, állj le a parázással mielőtt elkapom, jó? 8) hajlamos vagyok ilyesmire. komolyan. ne gondolj rá, h baj lesz. miért is lenne? a múltkori miatt? az egy másik terhesség volt. ez most van, és jól vagy (oké, kivéve a szorulást), miért lenne gond??? :shock:
mindenesetre én is alig várom már a jövő hétfői UH-t. olyan rég láttam őket. Apuka meg még régebben. sztem majd jól meglepődünk...
örülök, h tetszik a felső. Pesten vettem a Kálvin téren egy pici boltban.

Judit, örülök, h neked is tetszik, és hogy itt vagy, és jól vagy :D
amúgy nem ruci, csak felső. jó szellős, de sztem így is esélyes egy enyhe hőguta :D a 30ik héten mentek??? vegyél pár méternyi szép anyagot, amit utána megvarrhatsz függönynek ;) abba belecsavarhatod magad... hehe... jobb ötletem nincs. nagyon nagyok leszünk akkor már, jujjjj :lol:

Kép
an°°di
 
 


Jucicuki: minden ok, jol vagytok? Hat 30 hetesen lehet hogy tenyleg a fuggonyt kel majd magunk kore csavarni ahogy Andi mondja! :lol:

Andi: jol van na! Tehetek en rola hogy ilyen hulye almaim vannak, amugy szoktam am szepeket is, egyszer lattam OKet mar ujszulottkent es almomban direkt beleneztem a pelusba es mindkettonek kukija volt! :lol:

Szomoru vagyok hogy Benszi es Maminti nem jelentkeznek! :(

Borzalmasan szenvedek, azt hiszem foldugok magamnak egy kupot! :roll:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Andi! Aranyos ez a függöny dolog :lol:
Nekem még szerencsém van, anyósom női szabó és gyakorlatilag mindent megcsinál nekem, amit csak megálmodok.
Csak attól tartok, hogy addigra mindenben úgy fogok festeni, mint egy bepólyált bálna :oops:

Tontica!

Délután megyek a doktornénihez, mert egyre többet tüsszögök, kezdek köhögni és nem hiszem, hogy túl jó a lányoknak, de magamtól nem merek semmit bevenni...

Egyébként jól vagyunk.

Judit

jucicuki
 
 

 
 

Sziasztok LÁnyok!

Látom írogattok rendesen! Nagyon helyes! :)

Tontica!
Hallgass tényleg Andira, próbálj ne izgulni, bár én is elég parázós vagyok. A pénteki uh előtt is izgultam, hogy minden oké legyen!
Szóval felétek is vannak őrült szomszédok. Mi is meg vagyunk áldva egy ilyennel. Én még csak-csak bírom, bár most, amikor írok, akkor is hallom a tévéjét, de a kispapa hasonlóan, mint Te, füldugóval alszik. MÉg így is mindig morog, mikor meghallja a szomszéd tévéjét... :roll:
Nagyon örülünk a kisfiúnak, és nekünk teljesen mindegy, hogy a másik baba milyen nemű, a lényeg, hogy egészségesek legyenek. A családtagok és ismerősök bombáznak a kívánságaikkal, de ez már eldőlt, csak még nem tudjuk hogyan... :)

Andi!
Nagyon kíváncsi vagyok majd rátok! Biztosan nálatok is megmutogatják magukat a babák. De az egyik biztosan...vagy ha nem, akkor két kislányra van esély... :)
NEkem is tetszik a felsőd. A KÁlvin téren kismamaboltban vetted, vagy egy sima boltban?

Judit!
Képzeld augusztusban mi is hivatalosak vagyunk esküvőre. Nem is egybe, hanem kettőbe. Úgy látszik mindenki most akar házasodni. Mi már nem hiszem, hogy már eljutunk, hiszen szeptemberben 23-ára vagyunk kiírva, augusztusban már elég a végén fogunk járni.
Hát így jártak az ismerősök. Miért nem májusra szervezték az esküvőt... :)
De jó, akkor anyósod mindenféle szép ruhával el tud látni. Ez szuper lehet!
Remélem hamar túlmegy rajtad a megfázás! Nem valami légkondis helyen hűltél meg egy kicsit? Vigyázni kell az ilyen helyekkel ebben a melegben. JObbulás!

Puszi
Gica
gica1
 
 


Jucicuki!
Én kb. a 30. hétig folyó orral küzdöttem folyamatosan. De nem megfázás volt, hanem egyszerűen hormonok, meg a túlságosan vérbő orrnyálkahártya. De most elmúlt. Vagy beszáradt ebben a nagy melegben. :D
Remélem neked sem lesz nagyobb problémád. Persze sajnáltam csórikáimat, amikor tüsszentettem.

Az imént valaki végigszaladt a hasfalamon balról jobbra végig. Nem is értem honnan volt neki rá helye. Ha ezek akkor is ennyit fognak viháncolni, ha majd megszületnek, akkor nem tudom, mi lesz velünk. Én azt hittem eddig, hogy a kisbabák esznek meg alusznak.

Ma teszek egy próbát az Auchanba, hogy van-e ott szoptatós hálóing
(Azt hallottam, van.) Meg megnézem a Kika Avent kínálatát.

Ultrahangosok, jelentkezzetek már!

Kata

Kép
egok
 
 


Lányok, én elhúzok sziesztázni munka előtt és után.

Egok! szaladt??? :shock: :shock: asztaaaaaaa

Gica, igen, kismamaboltban. vannak még hosszú, nemterhes pólóim, amik rámjönnek, de nem lennének túl csinik egy esküvőn.. és miért is van két kislányra esély??? :shock:

Judit, elképzeltem magamat bepólyált bálnaként (mivel téged nem ismerlek, ugye) :lol: :lol: :lol: hangosan felröhögtem.
és jobbulást! nekem is reszel reggelenként a torkom, de komolytalan szerencsére.

Tontica, oké. a parázásodat ráfogom magamban a szorulásodra. ha az megoldódik a világ is, az álmaid is, reméljük, szebbek lesznek :D

és akkor most sziesztaaaaa
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Kép Kép

Csajok!
Itt vannak és az enyémek!!!!!!
26,8mm-es az egyik a másik 25,3mm-es.Méhszáj zárt,koruknak megfelelőek és már most hyperaktívak voltak,annyit mozogtak!
Annyira elfáradtam tegnap!fél1-re mentem és fél 4-re végeztem!Utána kicsi kaja vásárlás és alvás!
Ma meg kiskönyvért védőnénihez utána meg tréningeztem a barátnőm 16hónapos ikreivel!!!
Vendég
 


Tontica!
Kiugrok Spanyolba és elverem a popsid,ha ennyit aggódsz!Ott vannak és minden opk velük!Higgyj bennük!Fiadnak gyógyulást!
Andi!
Szép a felsőd nagyon!
Jucicuki!
A függöny dolog nagyon jó!Gyógyulj meg te is!

Most szerintem megyek pihizni,mert keményedik a pocim.Nem lehetett kibírni,hogy ne vegyem fel a sbarátnőm srácait!
Úgyhogy irány az ágy!
Vendég
 


Benszi: de jo, gratulalok!!! Nagyon orulok hogy minden rendben, milyen szepen latszanak a babak!!! Egymas mellett voltak vagy egymas folott? Mar aggodtam Erted hogy nem jelentkeztel! :roll:
Mamintirol meg mindig nem tudunk semmit! :(
Akkor kellemes "gyakorlast" az ikerbabakkal! :lol:

Bocsi Lanyok, most csak ennyi mert ma nem vagyok valami jol, sokat kemenyedik a pocikam, megyek pihizni.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Benszi: :lol: :lol: :lol: telepatia?! Akkor menjunk egyutt pihizni! :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica!
Emeletes ágyban alszanak a drágáim!!!!!
Jó pihit neked is!!!!
Holnap benézek!
Vendég
 


Sziasztok!

Benszi
Gratula a picurokhkoz!!!! Szépen fejlődnek, nekem még mindig hihetetlen, még az is ha egy gyerkőc növekszik a pociban, dehogy egyszerre kettő?...

Tontica
Pihizz egyet, amúgy nekem is voltak rossz álmaim a terhesség elején, lehet, hogy ez is normális a terhesség alatt... Képzeld értem még a kaszás is eljött az egyik este :lol: :lol: :lol:

Szorulás
Nekem bevált az a módszer, hogy este teszek egy pohárvizet az ágyam mellé, s mikor reggel mielőtt rohannék pisilni, gyorsan felhajtom, és persze napközben is sok folyadék, de az sajna nekem már nem megy, ha nem vagyok szomjas, akkor sajna nem is iszom, na mindegy...

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el, csak tegnap úúúgy kifáradtam (vendégek voltak +UH), hogy este már nem volt energiám írni.
Ma meg főzés, bodzaszörp-csinálás, nyűgös gyerkőc...Alig várom, hogy vízszintesbe kerüljek! :)

Egy csomó mindenkinek akartam válaszolni, csak már nem tudom, kinek és mit. Asszem, visszatérek a jegyzetelésre...Hasznos! :)

Rómában nem fürödtünk, 1x voltunk tengerparton, de csak a lábamat áztattam. Nem is akarok még a Balcsiba sem bemenni. Nincs is fürdőrucim, és a fertőzéstől is félek. Úgyhogy az idei nyár kimarad... :?

Tontica!
Ennyire jól bírja a nagyid, hogy tud neked segíteni???Hány éves, Tök jó! :D

Hát, szóval tegnap voltunk UH-n. Én 2 napja egypetéjű fiúkkal álmodtam. Ehhez képest kiderült, hogy VEGYESPÁROS :D Szóval, András és Hanga. Tökre örülök neki, ezt szerettem volna, ha választhatok :D
egyébként mindketten fejvégűek. BPD 49 és 45 mm, combcsont 31 és 32 mm. Amikor ezt mérte a doki, azt mondta: "Különös..." Én meg jól beparáztam. De kiderült, hogy nem nagyon mért még a nagyobb fejűnél rövidebb combcsontot. Megnyugtattak, hogy mindkettőnek a normálértékeken belül vannak a méretei.
Viszont mindkettőjüknek üres volt a gyomra, úgyhogy 2 hét múlva mehetek vissza, mert ellenőrizni kell a gyomortelítődést, mert ha akkor sincs bennük semmi, elzáródásra lehet gyanakodni :( Úgyhogy aggódhatok kicsit...

Viszont kértem fényképet, de annyira új volt a gép, hogy nemvoltmég rajta ilyen kütyü...Ez az én szerencsém :?

Kép
Kép
maminti81
 
 


Jó reggelt!

Garatgyulladásom van, kaptam gyógyszert, elég vacakul vagyok, remélem lányoknak nem lesz bajuk.
Most bekapkodom a bogyókat, aztán kamillás gőz és irány vissza az ágyba.
Nem tudom apácskának, hogy lesz délre ebéd :oops:

Vigyázzatok Magatokra!

Benszi, helyesek a gyerkőcök :lol:

Lányok, nekem is voltak rémálmaim, biztosan a hormonoktól van :roll:

Judit

jucicuki
 
 


Juci!
Köszike!
Maminti!
Tök jó ez a vegyespáros!Ne aggódj,minden rendben lesz a babákkal!
Times!
Ezt az ikrességet én is egyfajta csodának tartom!Nem biztos,hogy a 8-9.hónapban is ezt fogom mondani,de.... :lol:
Vendég
 


sziasztok!
mindenki rendben?
Maminti, nagyon klassz, h egy fiú és egy lány, ugye? hogy csináltátok??? :oops: én akkor mostantól magamnak szorítok :D meg Tonticának.

Judit, gyors jobbulást! hogy szedted ezt össze? a sok fagyi?? ;)

Benszi! nagyon cukik a skacok!

ma rengeteg dolgom van, nem tudom, jövök-e még, de itt a tábla:

Kép
an°°di
 
 


Kép

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Maminti hat nagyon orulok Neked!!! :D Nagyon irigyellek :lol: de nemsokara mi is megtudhatjuk, mar nem egesz ket het van csak vissza, szamolom a napokat!
Nem nagyon ertem ezt az ures gyomor dolgot, ez azt jelenti hogy nem nyelnek eleg magzatvizet? Ez baj? Mit lehet tenni ha ne adj Isten elzarodas van?
Tegnap lattam a Dr. Hause egy reszet a spanyolon, ott egy fel kilos /5.-6- honap/ kis magzat tudejet operaltak meg az anyja meheben es bar ez film a valosagban is meg tudjak csinalni.
Gondolom mindannyian ismeritek ezt a kepet, a tegnapi reszben ezt a tortenetet dolgoztak fol es a baba a filmben ugyanigy megfogta az orvos kezet. Majdnem sirtam! :D
Kép

Mas: a nemek kerdeseben a statisztika szerint ketpeteju ikrek eseteben:
- 1/3-reszben FIU-FIU
- 1/3-reszben LANY-LANY
- 1/3-reszben FIU-LANY
A tablank szerint: van 2 fiu-fiu, /ha Gicat is belevesszuk/ 2 fiu-lany es csak 1 lany-lany, tehat most kell meg egy lany-lany paros! :lol:

Jucicuki: sajnalom hogy beteg vagy, gyogyulj meg mihamarabb!!! Amugy nekem is kezd fajni a torkom. :roll:

Andi: akkor Neked drukk a vegyesparoshoz en beerem a ket lannyal is! :lol:
Szupi a tabla de Benszi meg nem tudja a nemeket ugyhogy Neki elvileg zold csikosnak kell lennie.

Times: kaszas?! :shock: :lol: Azt mondjak aki almaban meghal sokaig fog elni! :D Hat, igen ez egy csoda, en sem hiszem el es nem tudom mivel erdemeltem ki ezt az aldast! SOHA DE SOHA NEM GONDOLTAM VOLNA HOGY IKREK ANYUKAJA LESZEK!

Benszi: most majd mikor kell legkozelebb menned dokihoz?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Andi!

Annyit nem fagyiztam :roll: annyira hála az égnek nem kívánom ( még )
Szerintem a szombati kiránduláson...sokat mentünk leengedett ablakkal...bár ki tudja

Reggel gyógyszereztem, gőzöltem, 10-ig aludtam még, így fel tudtam kelni főzni. Lett egy kis rizses lecsó, kolbásszal + rizskoch ( ha már egyszer nekiálltam rizst főzni) Most ebédeltünk, uram visszament dolgozni.
Megyek gőzölni, aztán az ágyba :oops:

Puszi Mindenkinek!

Judit

jucicuki
 
 


Maminti
Gratu a vegyes pároshoz!!!! És ne izgulj tuti nem lesz semmi gond velük, csak amikor a doki nézte akkor éppen üres volt a kis gyomruk, de az a doki csúnya bácsi lehet, hagy téged két hétig izgulni.... Na mindegy, tuti minden okés lesz!!! De már érzed őket??? Mocorognak ügyi???

Tontica
Ez a kép hihetetlen, már én is láttam és nem is igazán értem, mert akkor most hol van a magzatburok és a magzatvíz??? Vagy lehet, hogy most nagy hülyeséget kérdeztem.... Bocsi mindenkitől...

Jucicuki
Pihizz és gőzőlj!!!
Reméljük hamar túl leszel rajta!!!

Szerencsére ma már Gergőmnek sincs láza, de szegénykém nózia még mindig el van dugulva....

Kép
Kép
times
 
 


Times: fogalmam sincs hogyan csinaljak! Eljen hogy Gergo jobban van, az en fiam is! Csak en vagyok meg mindig sz@rul! :roll:

Andi: most nezem, a Huba es Buba gyonyoru nevek! :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Nagyon termékenyek vagytok! Alig győztem végigolvasni. Nálunk ma nem volt áram, így net sem, ezért vagyok így elmaradva. Fiú-lány páros szuper lehet, a gyomrocskák miatt meg ne aggódj.

Nálunk továbbra is megy odabenn a hancúr, hihetetlen, hogy mit produkálnak. Voltam ma még egy-két dolgot (cumisüveg - ne legyen rá szükség) venni. Az egész vásárlást végigugrálták. Közben meg mindenki azzal zaklatott, hogy ugye mindjárt szülök... Mikor meg mondom nekik, hogy jó lesz az még egy hónap múlva, de legyen inkább kicsit több, kikerekedett szemmel néznek, hogy az meg hogy lehet ekkora hassal. Persze a végén mindig elárulom a megoldást :D

Egyre több figyelmességet kapok az emberektől, pl. a múltkor vettem fagyit (2 gombóc) erre megkérdezi a fagyislány, hogy melyiket kívánom jobban, mondom az ananászt, erre azt nem kellett kifizetnem.

Azért ne parázzatok a vége miatt. Jó, már nem szaladgálok, meg ha le akarok ülni, akkor leülök, nem feszítem túl a húrt, de azért mindent meg tudok csinálni. El tudok menni egyedül is vásárolni, vagy aquanatalra, vezetek, főzök, mosok, vasalok, takarítok, sőt délelőtt kicsit növényeket is ültettem. Aludni is megszoktam már a nagy hassal.

Szóval csak így tovább lányok!

Kata

Kép
egok
 
 


Tontica!
Holnap megyek a dokimhoz,mert eddig a Meddőségin kezeltek és csak most fog a saját dokim megvizsgálni!Megint látom őket!Már várom!
Rakok majd pocis képet is,csak az uram elvitte a fényképezőgépet és majd este felteszi a gépre!Remélem!
Andi!
Köszi a gratut!
Jucicuki!
Gyógyulgass hamar!

Sírógörcsökkel hogy álltok?Én bármi ami megható,azonnal sírok.Legyen az egy reklámban réten lebegő fülű,rohanó kiskutya,vagy pelenka reklámos baba,nekem mindegy,mert nagyon dolgoznak a hormonok.Szegény Uramat sajnáom!Múltkor kérdeztem tőle:-Milyen volt a leves? Ő:_Picit sótlan!
Szerintetek?Alig bírt megnyugtatni!Én közben mondtam,hogy csak a hormonok,de nagyon röhögtem és sírtam egyszerre!Hát mi így élünk!
Vendég
 


Benszi!

Ez nálunk is így van :lol: , bár most már talán ritkábban, de még mindig érzékenyebb vagyok a szokásosnál :oops:
Hála az égnek Párom egyenlőre jól veszi az akadályokat :wink:

Várom a védőnénit, jön a terheléses vércukrot megcsinálni.

A reggeli fogmosás még mindig nem megy :oops: :oops: :oops:

Szép napot Mindenkinek!

Judit

jucicuki
 
 


sziasztok!
úgy látom, senkinek nem fájt a feje, vagy csak nem panaszkodtok?
nekem egész éjjel lüktetett, aludni sem tudtam valami jól, és olyan baromságokat álmodtam össze-vissza (terhességgel, gyerekekkel nem!)... beszereztem egylevél algopyrint, bevettem egyet: most várom a hatást.

Judit, h nálatok miket csinál a védőnő!?!? nekem nem volt terheléses cukor még. (nem hiányzik, nem azért, de fura, h nincs általánosan bevett és alkalmazott gyakorlat orszégszerte). és mi a gond a reggeli fogmosáskor? hányinger?

Benszi, én nem vagyok sírósabb, mint alapból. inkább gyorsabban reagálok. röhögéssel is, sírással is, elkeseredéssel is. és vhogy extrémebbek a reakciók, és gyorsabban elmúlnak.
és tényleg nem tudjátok, milyen neműek lesznek? azt hittem, lombiknál lehet választani... hüje vagyok, jajj :oops:

Kata, ha tudnád, mennyire megnyugtató, amit írsz a végéről!!! kösziiii!!!! képet nem tennél fel? csak h tudjuk, mekkorák is lehetünk potenciálisan. ez a többieknek is szól, akinek mutogatni támad kedve ;)

Tontica, örülök, h tetszenek a nevek. a Huba egyébként valóban marad :D nem vicc! tudom, sokaknak nem tetszik (anyukámnak és anyósomnak és sógornőmnek sem), de minket ez teljesen hidegen hagy. :roll: szóval egy fiú jól jönne, ezért a Huba. a Buba meg... hát, legalább rímel :D

Kép
an°°di
 
 


Andi!

Nem csak inger :oops: :oops: :oops:

Nekem nem volt fejfájásom.

Úgy néz ki, megyünk ma a bababútort megrendelni :lol:

Már fő a vörösboros marhapöri, most reszeltem le az ubit a salihoz, ezzel gyorsan végeztem, nem bírom az illatát :lol:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Maminti!
Gratula a fiú-lány párosításhoz! Próbálj ne aggódni a gyomrocskájuk miatt, biztos, hogy minden oké velük!
EGyébként nekem sincs fürdőrucim, így én sem fogok a nyáron strandolni...

Juci!
Gyógyulgass szépen és máskor óvatosan a lehúzott ablak melletti száguldással!

Andi!
A lányokat csak azért mondtam, mert gondoltam, a kislányok talán szégyenlősebbek és ha nem mutogatják magukat a babák, akkor az arra utal, hogy kislányok. De ez csak az én elméletem. Semmi alapja nincs... :)

Tontica!
Gyógyulgass Te is szépen. Még mindig a gyomorfájás?

Kata!
Akkor ezek szerint egy kicsit lassult a tempód, de szinte mindent bírsz. Ez jó hír! És a kedvenc fagyi ingyen! Hol van ez a jó fagyizda? :)
Képzeld tegnap egy cipőboltban a pénztároslány csodálkozott rá a pocakomra. Ő is azt hitte, hogy már sokkal előrébb járok, de a végén én is felfedtem a titkok.... :)

Times!
Remélem Gergő hamar túllesz a nóziduguláson is.

Puszi
Gica
gica1
 
 


Sziasztok!

Rendben van a cukrom :lol: :lol: :lol:
Végre valami, ami miatt nem kell aggódnom :wink:

Puszi!

J.

jucicuki
 
 


--------------------------------------------------------------------------------
Sziasztok!
Ma voltam a Jánosban a nőgyógyimnál,mert a BMC-ből hétfőn kidobtak!29mm-esek a lurkóim és hallottam a szívverésüket és láttam mozogni őket és és és.....Úristen,annnnnnyira jó volt!Majd csak hétfőn tudok felrakni róluk képeket!Minden ok velük!
És a dokim eléggé szülés párti,csak a legvégső esetben fog császározni,vagy ha a babák fekvése indokolja!Azt mondta,ha A baba fejjel leszt beállva,akkor szülünk,mert ha B baba faros akkor is megszülhetünksimán császár nélkül!Én ennek nagyon örültem!Megnyugtató volt!3hét múlva kell menni hozzá és ez így lesz a 25.hétig,utána kéthetente.
Folsavat is csak 12.hétig kell szednem és kétnaponta az Elevitet!MagneB6-ot sem kell!
Hú de sokat írtam,bocsi
Vendég
 


Benszi, tök jó hírek :lol:

Én végezem a fogorvosnál, jók a fogaim, nincs ínygyuszim, elég kéthavonta mennem, nem kell havonta.

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Jucicuki!
Örülök,hogy jó lett a cukrod!Jó pörköltözést!
Nekem semmi bajom!Se kívánósság,se hányinger,se undor.Tök jó fejek a lurkóim!Tiszta anyjuk!

Na jó ma muszáj volt elmenni venni kovászolni való uborkát és eltettem 5L-es edénybe!Már alig várom,hogy kész legyen!
Vendég
 


Juci!
Mármint nőgyógyihoz kéthavonta?Vagy fogdokihoz?Az én fogdokimat hívtam és azt mondta majd az 5.hónapban és a szülés előtt 6héttel kell mennem !
Vendég
 


Sziasztok!

Nem akartalak Benneteket ijesztegetni de tegnap este es ma reggel egy par csopp valami kicsopogott belollem es en megijedtem hogy nem-e esetleg a magzatviz szivarog /paramama/ ezert elmentem az ugyeletre.
A tobbit atmasolom Nektek a masik topikbol mert mar ehes vagyok de nagyon bocsi:

"Bementem ide az ugyeletre /nem a korhazba/ ahol csinaltattam egy vizeletvizsgalatot es elmondtam a gondom a dokinak aki elkuldott a korhazba azzal hogy tobb probat kell csinalni.
Elmentem a korhazba, eppen az a doki is ott volt /nagyfonok/ aki akkor kezelt amikkor elveteltem es megismert es nagyon kedves volt, O volt az egyetlen aki emberkent viselkedett velem a veteles idejen es mindent alaposan elmagyarazott, egyszoval nekem a legjobb orvos az osszes kozul.
Foldugtak valami palcat es megallapitottak hogy nem szivarog-e a magzatviz /NEGATIV LETT/, aztan megneztek uh-al jobbrol-ballrol /mehszaj zart/ es mutogattak hogy nezze hogy rugdossak egymast, milyen szepek stb. szoval nagyon embersegesek voltak es megkertem hogy nem-e lehetne megnezni mi van a labuk kozott es olyan renedesek voltak hogy hogy addig keresgeltek amig kiderult hogy a ball oldali baba KISLANY :D :D :D de a jobb oldali osszezarta a labait hogy nem lehetett latni semmit. :D De ezek utan mar mindegy!!! :lol:
Ezek utan ez a fonok merkerdezte hogy reszt vennek-e egy "kiserletben" ami az emberiseget szolgallja es a meddo noknek akarnak segiteni vele, olyan hormonokat adnak amit a terhes nok az elso harom honapban szednek es azt nezik ez csokkenti-e a kesoi vetelest es koraszulest vagy sem. Szerinte ez teljesen veszelytelen de minden heten figyelnek majd es vizsgalnak es tobb uh-ot csinalnak igy nem lehet baj. /Neki hiszek!/
En igent mondtam mert megnyugtat az a tudat hogy mindig szem elott leszunk es hogy foglalkoznak velunk /es hogy tobbet latom majd a babikaimat/ :wink:
Holnap kapok meg minden dokumentumot a kiserletrol majd atnezem es megirom Nektek."

Benszi: nagyon orulok hogy minden ok es hogy lathattad a babaidat ujra! Szuper!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Judit, a hányingeredhez képest elég karakteres kajákat főzöl! merész, nagyon merész! és kihez jársz kéthavonta??? remélem, nem a fogorvoshoz! én voltam vmikor hónapokkal ezelőtt, de azóta sem. kellene? :shock:

Tontica, hát így teljesüljön minden kívánságod!!! :D :D :D gratulálok!

Benszi, de jó, h ilyen lelkes anyukajelölt vagy! én is alig vároma hétfőt. mekkorák lehetnek vajon? :roll:
és miért kell olyan gyakran járni a dokihoz?

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Én is azt hallottam, hogy az ikres kismamiknak sűrűbben kell orvosi vizsgálatra járni, de az én dokim még mindig adott négy hetet, (27 hetesen voltam nála és 31 hetesen kell mennem legközelebb) de hozzátette, hogyha bármi gond van akkor azonnal kórházba!!!

Benszi
Én is gratulálok a jó eredményekhez!!!

Puszi mindenkinek, megyek pihizni, mert most nem jó ülni...

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok!

Times,Andi,Tontica!
Köszi a gratulációkat!
Tontica!
Tök jó,hogy egy kis punis lesz a csapatban!
Örülök,hogy nem történt semmi baj és nem a magzatvíz szívárgott.Írjál bővebben erről a kísérletről majd!
Andi!
Utánanéztem a babádnak,kb.13-15cm-es lehet és 200gr.Tök cuki!Várjuk a híreket és a képet róluk!

Tegnap 5L-es befőttes üvegbe elraktam kovászosuborkát!Alig várom,hogy megérjen!
Sok puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Tontica! Örülök, hogy nem lett baj :lol: , részletes beszámolót kérünk majd a kísérletről.

Andi!

Napközben már jól vagyok, meg tudok enni bármit :oops:

A fogorvoshoz kell kéthavonta, nekem azt mondta, hogy elvileg havonta kellene a kismamáknak ellenőrzésre menni, de mivel jók a fogaim, szerinte nem fognak elromlani a terhesség alatt sem, így elég, ha kéthavonta megyek.

Barátnőm is meglepődött, mert ő is összesen egyszer volt a terhesség alatt :roll:

Megpróbálok pocis képet készíteni és felvarázsolni az albumba :?

Judit

jucicuki
 
 


Fent vannak a pocak képek, még nem foglalnak nagy helyet :lol:

Judit

jucicuki
 
 


Mármint a lányok :oops:

jucicuki
 
 


juci!
Itt is gratulálok a pocihoz!
Vendég
 


Csajok, én ma lelépek egész hétvégére. ma meglepetés-buliba vagyunk hivatalosak, utna meg szülőknél henyélünk kicsit.
mindenkinek szép hétvégét, pihenjetek és nőddögéljetek.
vigyázzatiok magatokra, okés?
táblázatfrissítés majd jön!

:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Jucicuki: cuki kis pocid van es az uh. kepek nagyon szepek!!!

Andi: jo bulizast es utana jo pihit!!!

A kiserletrol:
Progeszteront kapok huvelykapszulaban amibol 2-ot kell magamnak foltennem estenkent 14 heten at. Azt vizsgalljak hogy ha tovabb folytatjak a progeszteron adasat ezzel sikerul-e csokkenteni a kesoi vetelesek es koraszulesek szamat. 260-an vesznek reszt benne, mind ikerterhesek mert a szoveg szerint ikerterheseknel 50 % az esely koraszulesre. Valakinek placebot adnak hogy lassak valoban a progeszteron hatasarol van-e szo vagy csak a nok fejeben tortenik valtozas. En nem tudom mit kaptam, nem mondjak el.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Azta, már megint alig tudtam végigolvasni, annyit írtatok!
Gratula a kiscsajhoz, a másik meg milyen kis titkolódzó!

Fogorvosnál egyszer voltam, megnézték, mondták nincs halaszthatatlan probléma, és hogy szülés után menjek vissza ellenőrzésre.

A nőgyógyászom eddig mindig 4 hétre hívott vissza. Utoljára betöltött 31 hét után voltam, legközelebb viszont június 1-én megyek, azaz most már csak 3 hétre. Ő is a természetes szülés pártján áll (én is szerencsére), de nekem mindkét baba befordult és fejvégű. Azért választottam - természetesen a tanácsára - egy olyan bábát, aki már néhány bonyibb ügyben segítkezett. Már találkoztam vele, nagyon aranyos volt, de a jövő héten megyek hozzá férjestül a korházba.

Az ingyenfagyi a budaörsi Tesco közepén lévő kávézó-fagyizóból érkezett. De lassan tényleg a gejl francia filmeket élem át, a zöldséges almát ad, a virágboltos virágot. Idegenek néha úgy néznek rám, mint egy Ufóra:o).

Huba jó név, nálunk is ott van még a potenciális neveket tartalmazó papíron. Meg van egy nagyon drága Huba barátom. Vasárnap jön hozzánk a barátnője, aki fényképész, és csinál egy-két szép fotót, hogy legyen emlékem majd erről a hatalmas dinnyéről, ami itt van előttem.
Ezeket ő csinálja: http://www.pocakfoto.hu/

Na majd azokból rakok fel. Különben a drága férjem minden vasárnap este lefényképez, de azt meztelenül:o) Esetleg tankkönybe jó lesz
:oops: Hogy tudjatok viszonyítani. A kezdeti 62 cm-es derékbőségem most 108 cm.

Kata

Kép
egok
 
 


Jucicuki
Nagyon szép kis pocid van, nekem most ugrott meg, van aki azt hiszi, hogy 8 hónapos kismami vagyok, de olyan is akad aki azt hiszi, hogy már csak 1-2 hét van és szülünk...

Csajok
Nektek szokott hasmenésetek lenni? Nekem ma az van, és olyan hányingerem is, (de hánynom szerencsére, még nem kellett) remélem nem jelent semmi rosszat....

Kép
Kép
times
 
 


Andi!
Jó bulizást!
Egok!
Nagyon klasszak ezek a fotók!Ügyes a lány!Én is kaptam már a zöldségestől fél kg epret!
Tontica!
Jobban vagy már?mikor kezdődik a kísérlet?

Csajok!
Rakjatok már fel ide pocakos képeket!Irgum-burgum!
Times!
Szeded a MagneB6-ot?Mert attól lehet hasmenésed!Vagy benyeltél valami nyavaját!Gyógyulj meg!
Vendég
 


sziasztok!

Times, nekem szokott néha "hasmenésem" lenni. illetve olyasmi. csak annyi, h nem szilárd a széklet. de inkább ez mint a székrekedés :D nekem az állandó probléma alapból. hányinger nuku, kivéve, ha reggel megnyomja a bazinagy MagneB6 a nyelőcsövem, de az kaja után elmúlik.

Egok, azért mutathatnál képeket. tegyél fekete sávot az intim részekhez, mint a Kék fényben :D én baromi kíváncsi vagyok. meg Apukát is szeretném sokkolni. persze, csak anatómiai értelemben ;)
és végre valaki, akinek tetszik a Huba név. mondjuk én sosem veszem a bátorságot, h kritizáljam a válaszott nevet. ha az tetszik, az tetszik.

Apropó, név: Maminti, bocs, h Hangát félreírtam a táblázatban, már ki is javítottam :oops:

Judit, az én pocakom is kb ekkora volt ennyi idősen. aztán hol van az már!! :roll: most már terheshasam van ám!

Benszi, mi a helyzet azokkal a kovászos uborkákkal??? én egyáltalán nem kívánom a savanyúságot. pedig pár hónappal ezelőttig imádtam. 8)

no, tábla jön. ha vki módosítani szeretne vmit, szóljon!

Kép
an°°di
 
 


Gica, kellene neked is egy vonalzó, nem? nem tudom, hol tartotok! jajj

Kép
an°°di
 
 


Kép

Kép
an°°di
 
 


Andi!
Igen kétpetéjűek a lurkók és a következő vizsgálat június 4.-én lesz!
Már érnek a kovi ubik,még két nap és ehetem is.Nem kívánásból,hanem mert k...a jó.


Tegnap jól kicsesztem magammal!Este szalonna sütés apuéknál!Szétzabáltam magam és éjjel kettőkor hascsikarás!Majd reggel 7-kor és 8-kor is hascsikarás.Eredmény???????? -1.5kg.Mondtam az uramnak,hogy minden hétvégén szalonnázni fogunk és így tudjuk tartani a súlyomat!Nem díjazta az ötletet!
Holnap jövök!Jó hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Andi
Látom, hogy holnap dokihoz mész, irigy vagyok, nekem még olyan soká lesz... De remélem neked minden okés lesz, szorítunk, majd gyere és írj!!!!

Hasmenésem nem tudom mi okozhatta, én még nem szedek magnéziumot, egyenlőre csak az Elevitet szedem három naponta, mást nem kell!

(Tábla) Ja és Andi jún. 6-án megyek dokihoz, előtte nap (jún. 5-én) védőnőhöz!!!

Puszi mindenkinek!!!

Ja és valószínű ilyen lesz a babakocsink:
Kép

Kép
Kép
times
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: