Új privát üzeneted érkezett!

Szofi!
Én még pirosat is adok a fiaimra! És tök jól áll nekik. A narancssárga meg egyenesen Isteni. A bordóról meg csak álmodozunk, mert még nem futottam bele sehol, de biztosan vennék én is,ha lenne.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szofi
Marci bordó-szürke ruciban is jól mutat. Egyáltalán nem lányos.
Nyugodtan adhatod a kis pasira.

Kép
Kép
incike
 
 


Vazz, annyit írtatok... Már egy órája olvasok, és még mindig van hátra 8 oldal... :shock: :shock: :shock:

Most aztán már tényleg nem tudom, mi van bébbel. Evett reggel rendesen (1/2 8-kor kelt), 9 körül elkezdett nyafizni, bementem h megnyugtassam, de csak sírt, sírt tovább. Erre kivettem, ő meg azonnal rávetette magát a számra (!!!!), és elkezdte szívni... :shock: :shock: :shock: :shock: Vicces érzés volt... Aztán persze kapott cicit, kiszívta, beájult.

Dóri, Ringató szuper ötlet!!! Van ezzel kapcsoltban valami hír, újdonság? (nem ígérem, h át tudom olvasni a hátralévő oldalakat) :oops: :oops:

Konakion, nekünk a dokinéni írt fel egy új dobozzal, és azt mondta, hogy 3-4 hétig nyugodtan adhatom neki hetente. Én okos persze nem kérdeztem meg, h miért... :roll: :roll:

Hozzátápi: ha ennyi idősen pótlás kell a babónak, miért a gyümi a favorit? Mert a tápszer tehéntej alapú? (bocs, tényleg nem tudom) Valahogy én azt érzem, hogy szívesebben adnék a babámnak tápszert, mint gyümit, persze könnyen lehet, h én vagyok süsü! :lol: :lol: Ami a szoptatási időt illeti, biztos van itt némi szerepe a genetikának is (anyum engem 6, öcsémet 4,5 hónapig tudta szoptatni, aztán elapadt a tejcsi)

Tinu, kínai ösztöndíj? Hű, de aztán bátor vagy... (kalapleemelős szmájli) :lol:

Barbi szóltam anyósomnak, h ha talál egy másik babaplédet, azonnal tegye félre Lénának! Remélem elbújt még egy a zsákokban valahol!! :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 

 
 

Szofi, a barna-bordó szerintem uniszex párosítás. Én nyugodt szívvel megvenném.

Kép

Kép
zsüci
 
 


Annus, köszi a tegnapi vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat, és a kajcsi is fini volt :wink: Az IC-s buli meg bizti nagyon jó lesz.

Tinu, én is kérek szépen belépőt a picassa-ba, nagyon kíváncsi vagyok a fotókra!

Nekünk tegnap volt az első bkv-s utazásunk, és amennyire tartottam tőle, annyira jól sikerült. Ákos nagyon élvezte a sok új infót, jól ki is dőlt estére. Eddig babakocsi, illetve autóval közlekedtünk, a kengurut hanyagoltuk, pedig most látom csak milyen szuper találmány.
A hátam mondjuk jól kikészült a ciheléstől, de abszolút megérte, többször megejtjük a dolgot :)

Szofi, a bordós színvilág szerintem tuti jól áll majd Csaninak, és teljesen passzol a fiúkhoz is. Ákosnak is van bordós cumója és nagyon kis dögös benne. Ja, meg szomszédasszonytól is kaptunk egy piros-fehér csíkos napozót és abban is nagyon sármőr volt, a rokonok imádták rajta :)

Kitty, sajnálom, hogy nem taliztunk tegnap, Emesével láttunk a boltba menet, de mi már hazafelé tartottunk.

Vanni, köszönjük szépen, de a te fiadnak is gyönyörű szemei vannak, nagyon bírtam a kispasast.

KépKép
novygirl
 
 


Olyan mérges vok....
Most helyettesítő védőnőnk van a mi körzetünkben.Heti 2 nap lehet menni hozzá.Szerda,péntek
A másik védőnő ott van egész nap.Na ja.Uram megy tápszerreceptért és sehol senki munkaidőben. :evil: Pedig arra a 2 napra szép kis összeget kap.ÁÁÁ
Végül Sanyi bement a patikába és kért tápit,és mondta hogy hétfőn hoz receptet.Tök rendese voltak nem kérték a teljes árát a tápinak.
Na dühöngés vége

Annus,Izus ügyi lesz,hiszen tényleg a vérében van!!!
Zsüci szia!Akkor örülök hogy minden ok!
Trixi,Petya édes hogy cicizett!Van még tejcsid??Lehet visszatod hozni?????De jó lenne!!!!

Jött Sanyi!Puszi!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ami még eszembe jutott: Tinu, Annus, mind2en azt írtátok, h a gyerkőcöknél két hét telt el a hátról-hasra és visszafordulás abszolválása között. Nah, hát Csibe már majdnem egy hónapja fordul hátról-hasra, de vissza még egyátalán nem.. Ez gáz? :roll: :roll: Viszont időnként négykézlábra küzdi magát és kúszik előre, kádban (a kád széleibe kapaszkodva) tökéletes derékszögben ül 1-2 percig, és tegnap a hintaszékében az oldalsó hálóba kapaszkodva felhúzta magát ülésbe (ha nem lett volna bekötve, fejjel előre esik ki). :shock: :shock: :shock:

Ja, és hozzátápi még 1x: írtátok, hogy vannak babák, akiket nem érdekel a kanál, meg a benn lévő dolgok. Nálunk ez is pont fordítva van: Csibém, ha meglátja a kanalat, már tiszta extázisban van, úgy "ette" belőle a sütőtöklevet, mintha már napok óta nem látott volna kaját, az enni-innivalót hetek óta kinézi (újabban már ki is veszi) a számból :lol: :lol: :lol:. Mivel sokat szokott nyafizni szoptatás alatt, anyám szerint már unja a tejcsit. :shock: :shock: Létezik ilyen? Lehet, h egyes babák hamarabb kívánják meg az új ízeket? :shock: :shock:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Na csajok, majd felteszem a blogra az összes albumnak a linkjét, szóval ott keressétek. Mozza tök jól kitalálta, remélem, működik.

Nem is tudtam, hogy végül Kittyék is befutottak! Kár, hogy nem találkoztunk!

Incike: a fiúk tényleg rád hasonlítanak, na meg egymásra. :wink:

Trixi: szupi, hogy ment újra a cicizés! Lehet, vissza fog szokni rá teljesen!!!

Zsüci: én is inkább tápszert adnék, vagy legalább Sinlacot gyümi helyett 6 hós korig.

Kép
Kép
tinu
 
 


Zsüci: nem kötelező, hogy 2 hét teljen el a két fordulat között! :lol: Nem is tudom, ki írta, hogy náluk 2 hónap volt a különbség. És tök ügyi Kamillád, látom, ő se igen olvassa a mozgásfejlődés tankönyveket. :lol: Amúgy Iza is ügyesen kanalaz. Szerintem simán lehet, hogy Kamilla hamarabb érett meg a hozzátápihoz. A 6 hó, mint vízválasztó egy általános kitűzés, de minden baba más. Kamilla mindjárt 5 hós, szóval simán lehet, hogy nála hamarabb ment. Úgyis még sokáig fog cicizni, gondolom.

Kép
Kép
tinu
 
 


Hát remélem h minden oké lesz!Majd jelentkezem este hogy sikerült hazajutni!


Hajni és a többiek!Majd Tinu küld hozzá egy belépési akármit,és az ott kapott linken meg lehet nézni!
Amúgy a blogban is van pár kép,de én megint annyit csináltam,tök sok idő minden hova feltenni!Bár a picasaba se teszi fel gyorsabban...utálom mikor ötösével kell felpakolni...én azt szeretem ha kijelölöm h na ezt tegye fel,aztán ráér feltenni :wink: :lol: :lol:

Zsüci!
Nálunk sincs gond a kanállal.Mi azért is kaptunk pépet.Mondtam h tud kanállal enni szerintem.Végül is van olyan h a baba magát választja el...csak kicsit később szokott jönni szerintem,de ugye kivételek mindig vannak.Egyenlőre Iza még nem kap gyümit,csak a pép és a lefejt tejet kapja pótlásnak!

Trixi!
Na tök jó h elfofadta!!!Lehet van még remény? :shock: :lol:

annus11
 
 


Jó reggelt! Na, akkor lecsapok az ERGO-ra, köszi a biztatást!
Zsüci, Csani hátról hasrafordulni 3 hetes korában tudott a legjobban, azóta hízik, hízik, egyre ritkábban csinálja, viszont elkezdett oldalra tekeregni, hogy lassan hasra forduljon. Szerintem ez tök egyénfüggő...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Zsüci!

Nem unja a tejcsit, hanem kitárult a világ,és az érdekesebb. Ha cicizik,akkor csak egy irányba tud fordulni,és fix dolgot lát. Cumival, és kanállal viszont lehet nézelődni! Petya is sokszor úgy forog, hogy alig bírom követni a cumival. :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Most nézem Annus képeit. HOgy Bogyó milyen cuki! :D És látom, volt néhány nehezítős kép a ki kicsodához: anyukák nem saját babával. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Ja, Annus! Végig Aminát írtál Mirára. :lol: HIányzott a nagy dumás kiscsaj, mi? :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Süt a nap! :)
Végre kipihentem magam! Tutiiiiiiiiiiiiii! Aranyos férjecském lerendezte reggel a 3 nagy gyereket, mi meg Bogyóval a fél7h-ás szopi után fél 10h-ig aludtunk... :shock:

Most visszaviszem a "kis" 8 éves 38-as szandiját, amit vettem tegnapelőtt, mert kicsi lett... 'oszt elugrom a Hugicámhoz.
Tényleg! Nincs v.mi 5letetek, hogy hol lehet 38-39-es "gyerek"szandit venni, ami bőrből van, és tartja a lábat? Már néztem a női szandikat is -pszt! Remélem a gyerekek nem olvasnak... :) - de olyan nem volt, ami nem rózsaszín, vagy virágos, vagy nem magasított talpú..
Nálunk váltócipő kell a suliba, és a nyári szandit sajna, kinőtte az icipici fiacskám...

Kép
szkitty
 
 


Tettem a blogba képeléréseket!

Kép
Kép
tinu
 
 


Zsüci!
Én meg inkább azon a véleményen vagyok -csakazértistinuellen! :D -hogy olyan táplálékokat adjak először a babámnak, ami genetikailag nekivaló. Ezt úgy értem, hogy hazai gyümiket, zöldségeket. Pl.: a hozzátáplálás elején én nem adok déligyümit, mert az nálunk nem terem. Ha végigolvasod a 4 hónapos kortól javasolt bébikaják összetételét, meg fogsz lepődni... Én legjobban a HIPP-enakadtam ki. Állítom, hogy 0 év alatt leromlott a minősége! Agyba-főbe hírdetik, hogy ilyen-oylan bio -anno, én voltam is az üzemben, Hanságligeten-, de ha megnézed, hogy miket raknak bele...
A tápszerekben csupa olyan ag. van, hogy ha nem muszáj,minek terheljem vele a gyerek gyomrát. Szentjánoskenyérfa, szója, stb. (Persze, az megint más, ha az újszülött táplálásáról beszélünk, amikor nincs anyatej. De azt már kiveséztük anno... )
Mivel családunkban rengeteg allergiás van, inkább kerüljük ezeket.
Lehet, hogy hülyeség, de ugye mindenki másképp csinálja.... :)

Összegezve: Ahogy jó Neked és a babának! ;) :shock:

Kép
szkitty
 
 


"0 év = 10 év" :D

Kép
szkitty
 
 


:shock: = :D

Nem megy ez ma nekem.. Na, megyek is!... :D

Kép
szkitty
 
 


He-he nekem is volt kölcsön gyerekem! :lol:

Igen,én is észrevettem, hogy Annus "leaminázta" Mirát. :lol: Semmi gond, néha én is keverem őket.

Amina oviban, remélem ma nem ordít. Basszus, ahogy ezt megírtam megcsörrent a telefonom, az ovónéni telefonált, hogy Amina sír, menjek érte ebéd után. Király.

Képek nagyon jók.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Kitty: persze, minden mögött van egy elgondolás, és egyikünk sem orvos. Én csak azért adnék tápszert (lehetőleg hipoallergént, vagy tehéntejmenteset), mert a WHO ezt ajánlja. :lol: 6 hós korig tej vagy tápszer, utána mehetnek az egyebek. De nyilván gyereke is válogatja, pl. Kamilla, meg Iza tökre érettek a hozzátápihoz ezek szerint, de lehet, hogy egy másik gyerek nem. És IGEN, mindig meg kell nézni, mi van a bébikajákban! NEm csak a nagycímkét kell, meg hogy hány hósnak ajánlott, hanem az összetevőket!

Reni: annyira sírt??? :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus: majd ha lesz egyszer időd, akkor feltöltöd a korábbi albumokba is az általad készített képeket? Ha nem akarod az összeset, akkor elég a CSongisokat. :wink: (Legalábbis nekem.)

Kép
Kép
tinu
 
 


Szuperek a talis képek!

Trixi, tök jó, hogy Petya rácuppant a cicire. :lol:

AndrisMarci egy ideje Zoránt hallgat, most raktam be neki Ákost, hát azt is szereti!
Ja, képzeljétek tegnap a másik védőnő megmondta az okosat, hogy olyan zenét kell hallgattatni a gyerekkel, amit nem hallgattunk a terhesség alatt, mert a magzati létet el kell felejtenie. :?: :D

Gyöngyi, jó hétvégét!

:arrow: mert a férjem ma reggel úgy döntött, hogy AM fél 7-es kelését elfogadja és helybenhagyja (persze ő hamarosan el is ment dolgozni, úgyhogy könnyen beszél :evil: ) Szóval fél 7 óta fent vagyok, ilyen még soha nem volt. Persze a gyerek már aludt egyet (okos apa, nem álmos már a gyerek! :lol: ) Most meg jön egy kolléganőm csevegni

Kép

Kép
adraci
 
 


Lányok, hogy is kell ilyen egyentornáztatót szerezni?

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, van tehéntejmentes tápszer? :shock:

Wuddinio fa babatornáztató. Én ezen a néven vettem a Teszveszen.

Kép

Kép
adraci
 
 


www.teszvesz.hu/item734169107_wuddinio_ ... ta_uj.html

licit nélkül 50ft-tal drágább, de azonnal a tied lehet és most ingyen van a posta! :wink:

Kép

Kép
adraci
 
 


megfagyoooook, pedig aztmondták 28 ok lesz...lefagy a lábam boá

Kép
Kép
mniki84
 
 


csajok adok emailcimet és akkor csak 2600,- lesz :) + posta

mi is igy bizniszeltük le thx Netti

Kép
Kép
mniki84
 
 


Annus,
Jó utat nektek! Én tutira veszem, hogy élvezni fogja a vonatozást Izus.. Elvégre vasutas családba született:)
Köszi a jókívánságot! Tényleg ma 5 hónapos Marci... brutálisan repül az idő... 1 hónap múlva fél éves lesz:)

Trixi,
még nem telt el ugye 40 nap a nem szopi óta? Csak mert ha szeretnéd még szoptatni, akkor tudok neked anyagot küldeni a relaktációról, azaz a tej újraindításáról, ha neked nincs meg... Lehetm, megérn eegy próbát...

Szofi,
te miért is váltasz most Ergóra a kenguru után? Vagy még azért fogtok kenguruzni?

Zsüci, örülök, hogy a kislánykád rávette magát, hogy szopizzon...

Anita,
de jó neked, ennyi mindent el tudtál végezni a ház körül! én is lépek, folyatom a szortírozást.. inkább nem lesz csak tészta ebédre, holnap viszik a cuccot...
vanni
 
 


Tinu! Nem tudom mennyire sírt, azt mondta az ovónéni, hogy szerinte most jött rá, hogy ovis. Reggel is sírt indulás előtt, hogy nem akar menni. Egyébként olyan brutál módon tud ordítani, hogy aki nem ismeri elhiszem, hogy megijed tőle. Én már fel sem veszem. Pl. ha olyan banális dolog történik, hogy mondjuk most nem ehet csokit, akkor elkezd úgy sírni, ráadásul veszettül hangosan, mintha agyba-főbe vertem volna nádpálcával. Szerintem az oviban is ezt adta elő.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Niki: adj nekem e-mailcímet, lécci! 8)

Adri: hát a Sinlac olyan. Hülye védőnő. :?

Kép
Kép
tinu
 
 


Adraci
Nincs valami telefonszáma a lánynak aki árulja? Mert akkor nem kéne itt bénáznom a tesz-vesszel.
Engem is érdekel ez az egyen tornáztató.

Kép
Kép
incike
 
 


nekem asszem megvan
de a másik gépen
este tudom csak küldeni.---az még jó?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki
Nekem is jöhet az e-mail címe.
Köszi

Kép
Kép
incike
 
 


Mniki tudja a csaj kontaktját, de a 2600+800 posta az ugyanannyi, mintha megveszed 3450-ért és ő állja a postát. :D
Így a csaj jár mondjuk jól, mert nem kell befizetnie a jutalékot a Teszveszes eladás után.

Kép

Kép
adraci
 
 


A tornáztatóra én is beneveznék! Már néztem a Teszveszen is, de rémlett, hogy le lehet bizniszelni közvetlenül is... Valaki tud elérhetőséget adni?

Kép

Kép
zsüci
 
 


Na, nem bírok nélkületek ki egy délelőttöt. :lol:

Szóval, egyentornáztatót szerezhettek tőle:

Felhasználó:minizsu44
Email cím: minizsu@gmail.com
Telefon: 0036703230825

Vagy tőle:

Felhasználó: szaboszi1
mune.szilvi@gmail.com

Üdv,
Gyöngyi

Ps: Trixi ez az újraszopi szuperül hangzik!!!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Tinu!
Ha hazajöttem akkor feltöltöm a többit!

ja bocsesz!Szóval Mira és nem Amina :oops: :lol:

Trixi!
Nekem van tejem,nem ment el,csak egy bizonyos mennyiségnél nincs több!Ezért kell pótolnom,de mivel a lefejt tejem mindjárt elfogy,elkezdtem a pépet!

Na megyek!!!Apa mindjárt jön haza!!!! :arrow:

annus11
 
 


Gyöngyi
1 kérdés:
Melyiküktől lehet csepelen s átvenni? Vagy ne kérdezzek ilyeneket? :?

Kép
Kép
incike
 
 


Telefonszám szaboszi1-hez:
0620-4549109

A különbség csak annyi, hogy az egyik csaj szigetszentmiklósi, a másik szigethalmi.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Incike, úgy tudom szaboszi1-től.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Hali!

Hú, ma jön a dokinéni...3 oltás....paraparapara...ráadásul egyedül leszünk Lilóval....férjem melózik....

Vanni!
Ó, én Marcit szúrtam ki elsőre! A kis szúrósszemű, íves szemöldökű manócidat! Nagyon szép kiskrapek! :D
Aztán megláttam -most már tudom- Ákost a hosszú szempilláival és a farmerkertészével! Jó kis pasik lesznek! :lol:
De minden baba tényleg-és ezt most elfogultság nélkül írom-gyönyörű!!!!!
Léna rucijaiért megveszek! Ha nem turizhatok, akkor Barbi benevezek veled egy NEXT téli leárazásra!!!!
Baby Dior forrásod nincs véletlenül???? Olyat nem árulnak vaterán?????
Ja, és hülye vagyok...de már olyan sokszor írtátok...és totál nem vágom....mi az hogy CÍMKÉS????? Benne van még a papír és rajta az ára, vagy a hátuljából nem vágták ki a mosási útmutatót???????????????????????????????????????????????????????????
Vanni!
Nem írtál az útról! Kivi vagyok hogy ment! Mesélj!

Annus!
Iza hogy bírja a pépet? Ma megkérdezem a dokinénit, hogy mi ehetjük e. :roll:

Szerintem- laikusként- a hozzátápinak a lényege, hogy a babó megtanuljon hamar kanalazni és megszokja, hogy így is lehet enni. Meg persze, hogy hozzászokjon lassacskán a 'pocifájós' gyümikhez stb....De a dokink szerint 1 éves koráig a fő táplálékunk az anyatej, vagy a tápi. Pl. ha 5 ször eszik egy nap a baba, akkor 3 kajának ebből a 2-ből kell állnia még jó sokáig! A másik 2-őt lehet majd kiváltani a gyümivel, pürékkel stb.
De ez a tápis dobozokon is rajta van!!!

Na, lépek....össze kell kapnom a kérót még a doki előtt.... :arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mozza 2009.09.11 11:08-kor.

Kép
mozza
 
 


Gyöngyi: akkor mindkettőtől át lehet venni Csepelen is a cuccot?

Kép
Kép
tinu
 
 


Kutyafüle? Hol vagy? Hiányollak!!!!! :roll:

Kép
mozza
 
 


Reny!
Mirának milyen kis mandulaszemei vannak...hűűűű.....nagy csalafinta lehet...azt hiszem rá mondanák, hogy még a szeme sem áll jól :lol:
Na, nézem tovább....pedig pakolnom kellene.... :roll:

Kép
mozza
 
 


Köszi,Tinu!

Nagyon szuperek a képek,szépek a babák-mamák! :D
Legközelebb én is szeretnék eljutni!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Ja, és még akartam: NETTI!
Lilinek van szörnyecskés szerkója...nem hagyhattam ki a baby monster felirat miatt! :lol:
1-1 nyügibb nap után ezt adom rá alukálni-hihihihi- :lol:

Kép
mozza
 
 


Sziasztok.Felmerült a napokban, hogy a babák hasonlítgatnak apára, anyára stb. Teszek egy linket, jó szórakozást!!! :D :D

http://celebrity.myheritage.com/FP/Comp ... hp?lang=HU

Trixi, muszáj írnom. Örülök, hogy van remény a szoptatásra. A múltkor nem megbántani akartalak, meg bíztatni arra, hogy éhezzen az a gyerek, hanem arra céloztam, ami most történt... Ha CSAK cici van(egy ideig)megpróbál ő táplálékhoz jutni:)

Kép
Kép
zili
 
 


Tinu, Incike
én Szaboszi-től vettem a fa tornáztató, személyesen Csepelen vettem át, és így 2400-et fizettem (a Posztó utcában lakik az anyukája, 159-es busszal lehet menni)
A másik eladó csak postázni tud, vagy Szmiklóson átadni.

Annus,
jó utat Nektek!!

Trixi,
ügyi vagy a tejcsivel :)

emese1979
 
 


Leütöttem a TeszVeszen a tornáztatót, első ügyletem. Majd küldik a számlaszámát a csajnak, vagy, hogy megy??? Jaj, de kezdő vagyok! :oops:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: