Új privát üzeneted érkezett!

Funky,videó: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Anita,
Nagyon örülök, hogy végre otthon vagytok! Levi tényleg egy kis hős! Na de most már minden rendben lesz! :wink:
Elolvastam a beszámolód...hááát- feltámadtak a régi emlékek, Jázminnal már többször voltunk kórházban, s ugyanezeket tapasztaltam.

Gremese!
Roncinél van a mei tai, múlt hét szerdán vagy csütörtökön kapta meg...
Nagyon köszönöm a kipróbálási lehetőséget, Mírának és nekem is nagyon tetszett! Profi munka, és irtó kényelmes volt.

Csajok,
Szerintem a hízás miatt ne aggódjatok ennyit. Most már nem híznak olyan ütemben, mint az első 3 hónapban, s ez természetes. S ilyenkor szerintem nem érdemes a heti súlygyarapodást figyelni, elég havonta, lehet, hogy 1 hétig zéró hízás, majd a köv. héten bepótolja. Szóval nyugi. S szerintem akinek van teje bőven, s a gyerkőc nem mutatja éhség jelét, annak felesleges pótolni, csak azért, mert egy héten kevesebbet hízott...Na de ez az én véleményem...

Tali,
Én is nagyon szeretnék menni, de kétlem, hogy elindulok a 2 manóval tömegközlekedve... :oops:

Kép
Kép
szana80
 
 


Reni!
A gorogdinnyekbol egy bizonyos mennyiseget szivesen atvennek. De nem lecsapolhatos verziot, hanem olyat, ami egy ideig fix marad. Legalabb megusznank a mutet arat. :lol:
Hat bocsi, hogy erdemben nem tudok segiteni, de elsore ez jutott eszembe.

Nori!
Koszi a tippet, ennek a gyulladasnak utanaolvasok. Mar nekem sem faj annyira, mint szombat ejszaka, illetve tegnap, de azert meg erzem es attol parazok, hogy bedurran.
Cipovaltogatas. Hat, most belegondoltam. Nem sok alkalmam van valtogatni a cipoimet, mert konkretan alig hagyom el a hazat, udvart. :lol:
Asszem ebben a tempoban husz ev alatt sem tudnek elhasznalni egy jobb minosegu cipot. :lol:
Vendég
 

 
 

Hat, most igy, visszaolvasva az elozo hozzaszolasomat, fogalmam sincs, hogy Feri megis mi a fenet eszik egy ilyen apro mellu santa non, amilyen en vagyok. :lol: :lol:
Vendég
 


Anita:olvastam a kórházas beszámolót!hát remélem ezzel egy életre letudtátok a korházasdit.én mindíg azt írom, és lehet hogy hülyén hangzik, hogy én tuti megbolondultam volna, ha velünk ilyen történik.én nem vagyok ilyen erős.ti viszont igen!ha még kell egy kis jobbulást kívánok!:)

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Nnna, én is vagyok ám! :)

Jó kis éjjelünk volt, csőtörés az egyik emeleti kégliben - ergo éjjel fél háromtól ma délután kettőig nem volt víz SEMELYIK LAKÁSBAN! Se mosni, se főzni, se fürdeni, se sz@rni (már bocs), semmit nem tudtunk! Izgis volt! Ha érdekel vkit, majd csütörtökön mesélem szóban.

Amúgy mondjuk úgy, hogy minden OK.

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Anita: tényleg mindketten hősök vagytok. Örülök, hogy túl vagytok a nehezén, és remélem Levi szépen gyógyulgat otthon. Az a mosolygós kép annyira édes.

Nemrég volt Levente nap, de aki mégis ma tartja, azoknak a babáknak Boldog Névnapot!

Ági

KépKép
agci
 
 


1. Ági-Zsuzsó
2. Bea-Erik, Kristóf
3. Bori-Berci
4. Funky-Bazsu
5. Juci-Hanna
6. Kattkat-Domó
7. Kakti-Lili
8. Kismaki-Lilien
9. Lara-Léni
10. Niki-Eszter
11. Vicky-Barbus
12. Zsó-Mirc

Kattkat, Fanni, Ti mit esztek szívesen? Főzelék, saláta, tojás? Esetleg hal? Nemtudom, nemtudom, nemtudom!

Bea!
Kristófnak főzelék+sült virsli? Borsó meg répa van a kertben bio.

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


15gyerek, 13felnőtt!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Anita!
Hát ez nagyon durva.:evil:
Fasza csaj vagy, Levi meg egy tünemény!

Nóri!
Én elélek kakaós csigán is! :D
De nekem jöhet tojás, sajt, tejtermékek.
Hal NEM.

Nagyon akkurátus vagy!
ábécé sorrendben a neveink :lol:

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Nagyon irigy vagyok a talira, de sajna esélyem sincs menni. Bori nélkül sem megy, meg vele sem. Pénteken volt nálunk egy barátnőm a lányával déltől ötig, Bori totál kiakadt, olyan rohama volt, hogy...
ktc
 
 


Nóriiii, ugye a 300 dl-t !!! nem gondoltad komolyan :D :D :D

Kép


Ági
agic83
 
 


Katica, ölelés! Jól érzem, hogy Bori mostanában rosszabbul van, mint eddig?... Szegények :cry:

Kép


Ági
agic83
 
 


Ági!

De, komolyan gondoltam! Miért, Zsuzsó nem eszik annyit???? Biztos azért nincs még 70kg! Ejnye no! :lol:

Kattkat!

Itt keccsöltem az ábc-vel, mert nem akartam, hogy valaki azt higgye, utolsónak gondolok rájuk! :oops:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Na, hahó!

Rohanós nap, csak kutyafuttában: Anita, jó, hogy újra itt vagytok, még nem olvastam a beszámolót, de el tudom képzelni :(

Norci, nem jött tőled privi, írd meg még egyszer légyszi!!

Na, majd otthonról bőbeszédűbb leszek.

boruska
 
 


Talis csajok: akkor lenne töki pompos, vega ebéd, nagyobb gyerekmenü. Sütök egy kakaós csigát reggel, meg előtte való nap csinálnék joghurttortát és gyümölcslevest. Az jó hideg. (ribizli ellen van vkinek kifogása a joghurttortához?)

Ha valakinek van kapacitása, süthetne valami sósat, vagy hozhatna rágcsát. Esetleg olyan sütit, amit lehet állva zabálni, anélkül, hogy koszos lenne a kezünk. Muflon, beledobálós akármi....
Innivaló lesz, ha csak nincs extra igény.

Gyüminek hideg dinnyét gondoltam, más nem nagyon van.

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Nóri, csak ennyiiiii???? :D :D :D Még mindig meg tud lepni, hogy mennyire őrült vagy :D :D :D :D :D

Sajtos rudat hozok, csak nehogy megegyem útközben ;)

Kép


Ági
agic83
 
 


Nóri!

Ha megyünk, szivesen sütök én is, van egy egész jó (tejmentes) keksz receptem ;) (nem is olyan egyszerű tejmenteset sütni :shock: )

Niki
Vendég
 


Talira ismételten irigy, irigy, irigy. Ennyi és ilyen finom kaját ráadásul... Én nem értem Nóri, honnan van benned ennyi energia... Szintén irigy, irigy :D

A lányom megoldotta a kérdést. Úgy kajálta ezt a Milupa rizspépet, hogy ihaj. Most meg a legnagyobb lelki nyugalommal poszorog a szőnyegen. :D

dalika
 
 


Nóri, én is simán elvagyok kakaós csigán, szeretem a gyümölcs levest, joghurt tortát is meg bírom enni és majd valahogy legyűrök egy kis dinnyét is. 8)
Viszek túrós pogácsát!!!!! :wink:
Vendég
 


Reni: vedd tudomásul, veled soha többet nem állok szóba! Főleg miután Zsolti kinézte a nagy csöcseidet az iwiwen! Tejeskanna! :lol:
:wink: :wink:

zarja
 
 


Lányok! most jöttem a védőnőtől, 1 hét alatt 200 g-ot hízott!!! Akkor csak több lett az a tej! (Infóként: a múlt héten még fogyott) Vagy a gyümik miatt, bár azokban meg nincs olyan sok kalória..

Nóri: Beférünk ennyien hozzátok? ne menjünk inkább a művelődési házba? :-))

Zuzmoo, Léni is ezt csinálta, hogy olyanokat aludt,hogy nekem volt olyan, hogy 14 óra volt és aznap még csak 1-szer szoptattam. elértük, hogy napi 5-ször szopizott. Nálam az lett az eredménye, hogy lecsökkent a tej mennyisége és Léna fogyni kezdett. De az egyik barátnőm is napi 5-ször szoptatja szintén a 4 hónapos babáját, és simán elég nála a tej. Szerintem figyeld, hogy ne csökkenjen a tej mennyisége, gyarapodjon a baba, nézd, hogy van-e elég pisis pelusa és ha gáz van akkor térj vissza a sűrű szoptatásra.
lara
 
 


Nekem ma kb 10szer evett. :lol: :lol: Utálom a szoptatást!!!!! Tudom, hogy fontos, de rohadtul várom, hogy leteljen az a nyomorult egy hónap!!!! :cry: :cry: Nekem ebből a rohadt függésből van elegem! Nem élhetem az életem. Tudom, van egy gyerekem, de ma semmit nem aludt még. Nyíg mint az állat egész nap! Annyit tudtam tenni, hogy kiteregettem, de addig is vonyított. Tápszert nem eszi. Kanállal enne, de azt meg nem kap! Gonosz anyu! Éjjel is max 3óránként kel! Meghalok!

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Niki, persze, hogy elviszünk, írok privit!!

boruska
 
 


Norci :(

Az én emberem is Reni dudáit skubizza az iwiwen, ez nem király :) Pedig nekem is van - de neki a tejes fajta kell úgy látszik :) :lol:

Végre eljutottam a gmailhez (papa levitte Buckót sétáni)

Anita, most olvasom a kórházas sztorit, meg néztem a képeket - mindjárt kijön a könnyem :cry: Istenem, micsoda emberek laknak ebben az országban...

Geri, nagyon gyönyörűn vagytok a képeken, mindketten!!

Norcinak teljesítménykényszere van már megint :)
Én szállítom Nikit meg Esztert, és hajlandó vagyok bármit megenni a felsoroltakból (mindet ? :oops: ) Most paraszt leszek, és nem sütök, bocsi... Hozok gyümit, esetleg nyers répára ha vevő valaki :)

boruska
 
 


Berkó akkorákat bukik mostanában, nagyon durva.
Az apja meg a nagyapja állandóan hasra rakja (OK, tudom, hogy kell), és egy órával kaja után is kihányja, szegénykémnek az egész arcát beterítette a játszószőnyeggel együtt... Kb több jött ki belőle, mint ami bement.

Végre van egy siker a hozzátáplálással, hála Eszternek! Kipróbáltuk az ujjról leszopogatós módszert, ill kanállal bevakoltam neki egy falatot, és amikor kiszivárogtatta, odaadtam az ujjam és visszakanalaztam, és akkor végre nyelni is hajlandó volt.
És a másik, hogy golden almát kapott, mert a starking meg az idared nem jött be, túl savanyúak / kásásak voltak. Anyja is azt szereti :) Még annyit csináltam, hogy egy kis kanál Sinlacot is belekevertem, hogy legyen benne vmi tápláló (remélem, ennyitől nm lesz szorulása :? ). És képzeljétek, egy fél almát (!) megevett! Juhéé!

Bulcsú valami elképesztően 'nagy' gyerek! Mármint olyan kisfiús, nem babás! Úgy megy az idő!!!

Berci kezd teljesen szerelmes lenni belém, és nem állítom, hogy nem viszonzom :) Imádja, ha puszilgatom, meg bújhat hozzám, gurgulázva kacag, teljesen elolvaszt (bocs, ha nyálas, de tudjátok, hogy nem mindig volt ilyen szeretetteljes köztünk :oops: )

boruska
 
 


Hát mivel az én lánykám úgy tűnt még éhes így kapott tápot és
megevett még 80 ml. Szóval nekem kevés a tejkó.

Egyébként szopival én is úgy állok, mint Nóri. Jó, hogy szopizik, mert tényleg kell a babáknak, de én is le vagyok bilincselve. Itt volt pl. az esküvő. Apa mulatott hajnal 6-ig én meg mehettem a gyerkőccel aludni, mert ki tudja mikor ébred. Na, nem panaszkodásképpen mondom, csak jó lett volna egy picit szórakozni. (tudom gyerekem van és nem szórakozzak :D ) Na, de majd eljön még az az idő is.

Én még nem tudom mit viszek a talira, sőt azt sem tudom mivel megyek. Ha kocsival megyek én is el tudok vinni valakit, de még nem biztos, hogy kocsikázunk, mert ha apa dolgozik ő azzal megy. Így nem akartam megígérni senkinek, hogy elviszem.

Ha vonatozok Vicky mehetnénk együtt. Holnapra megtudom mondani, hogy hogy megyünk. Vagy te nem vonattal jössz, már nem emlékszem. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan írok.

Nóri, ha még elférnénk, akkor én is szeretnék elmenni a talira! (Jobban mondva mi: én és Réka.) :oops: A vonatot is szívesen bevállalom! Sőt, ha jönne még valaki vonattal, 1 főnek 90%-os jegyet is tudnék váltani! 8)

Azt hiszem Gremese kérdezte, merre jár a mei-tai. Én írtam Roncinak és Móninak, de úgy látom Móni még nem olvasta el az üzenetem. (Más elérhetőségét meg nem ismerem.) Szóval nekem már nem kell elküldeni a MT-t és utánam Kokonya-Móni van. Őutána Beneildi. :oops: De ha jól láttam Móni már régen jelentkezett... :(

Kép
Kép
molmar
 
 


gigatali rulez!!

boruska
 
 


Sziasztok!
Kokonya Móninak néztem az elérhetőségét a tábliban, de nincs benne! Akkor küldjem beneildinek tovább a mei tai-t????

Kép
Kép
ronci
 
 


Hát csajok! Leveszem aztat a képet az iwiw-ről :oops: :roll:

De jó nektek a tali miatt. Irigy irigy irigy vagyok naon.

Anita! Én el sem merem olvasni a beszámolódat, mert tuti elbőgöm magam rajta, de küldöm a sok gyógyító virtuális ölelést.

Menek mert sírás van

bellerreni
Eger
 
 


nemá, Reni, nem azért! Ha én mutogathatnám magam bikiniben, megtenném :)

boruska
 
 


Sziasztok!

Szeretnék tőletek tanácsot kérni, remélem még emlékeztek Rám.
Nektek mi a véleményetek erről????
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=45

Eddig a 2 szülésemnél always éjszakait használtam, de talán ez lehet, hogy jobb.
Valamelyikőtök használta????

Közben bele-bele olvasok, hogy már mekkorák a babók. S tényleg már hamarosan félévesek lesznek, s lehet őket hozzátáplálni.
Tavaly még csak álmodoztunk... hihetetlen, hogy megy az idő.

Köszi előre is!!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Norcogó!

Ha esetleg lenne 3 szabad perced, megtennéd, hogy felhívsz? Kérdeznék vmit, csak nincs egy büdös buznyák se a telefonomon! :oops: :) Köszönöm előre is!

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Annamari, emlékszem!!
Gratula!!!

Betét témában: én vmi saját márkás gyógyászati segédeszköz boltban kaphatót használtam kb egy hétig, utána éjszakai betétet, ezt nem ismerem.

boruska
 
 


papa nagyon nagy isten most a Bercikónak: megtaláltam az angol meséskönyeveket, abból mesél, Berkó meg gurgulázik :) Csináltam videót :)

boruska
 
 


Nóri, Kismaki, én is így vagyok a szopi témával. Nagyon örülök, hogy van, de nem tudok/tudunk sehova elmenni két óránál hosszabb időre. Megyünk két esküvőre nyáron, ahova Rékát nem vesszük, nem is tudom hogy lesz. Van valamennyi tejcsi a mélyhűtőben, de velem mi lesz? Vigyem magammal a mellszívót, és valahol fejjek? Vagy rohanjak haza szoptatni a szertartás és vacsi között? Mondjuk az egyik Visegrádon lesz, onnan nehéz lenne. :roll:

Hétvégén megríkattam Apát. :) Csináltam egy diavetítős vmit Réka képeiből egészen a születésétől, főleg olyanokból, ahol együtt vannak, és alatta Szekeres Adrien Kicsi szív című száma ment. Az ötletet a youtube-ról vettem. Mondjuk én már akkor sírtam, amikor még csak válogattam a képeket.

Ági

KépKép
agci
 
 


Sziasztok!

Nem is meséltem, Eszter átfordult a hasáról a hátára is! De hogy? A kiságyban belekapaszkodott a fejvédőbe, és áthúzta magát :shock: !! Többször is,és vigyorgott magának :) A nagyágyon is próbálkozik ezzel,csak a takaróba kapaszkodik :D

Szopi: én minden hátránya ellenére imádom szoptatni, és hiányozni fog, ha már nem tudom szoptatni... :oops:

Voltunk ma hordozóklubban,és olyan tuti kendőt kaptunk kölcsön:) és megmutatták, hogy is kell jól a batyut kötni :) Eszter sokszor annyira nézegetne, de ha előre kötöm, nem tud kényelmesen...


Megyek, sír a csöpp...

Niki
Vendég
 


basszus Anita :shock: :shock: :shock: le a kalappal előttetek

Edit

Kép
ézsóné
 
 


Nagyon aranyos!
http://www.youtube.com/watch?v=-X0AamE1 ... _embedded#!

Kesobb irok meg, a talival kapcsolatban is, de epp furdetes kezdodik.
Vendég
 


Mi is megyünk a talira, ha még beleférünk a létszámba. :)

Valakit el is tudunk vinni. Budakesziről megyünk.

K

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 


Bori!
Köszi szépen, hogy válaszoltál, nagyon aranyos vagy. :D :D :D :D
Belenéztem Berci baba blogjába, nagyon tündéri, édes fiúcska.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Egyre jobban sajnálom, hogy nem tudunk menni a talira. Nagyon szívesen találkoztam volna azokkal, akikkel még eddig nem. Meg persze azokkal is, akikkel már találkoztam. :wink:
Csináljatok jó sok képet!

Kép

Kép
koviki
 
 


Tyűűűűű! Mennyi ember!!!!! :lol: :lol: Valahogy csak elférünk!!! Nagy ez a lakás! Legfeljebb 2szinten nyomjuk. Ha nincs nagyon meleg, van kerti szalonnasütő, meg egy csomó kerti bútor.


Én nem irigylem Reni cickóit:
Kép

én az alakját irigylem, hogy 2-3hónappal szülés után így néz ki! :roll: :roll: Grrrrr!

Kakti, megkeresem a fostalicska telefonom és hívlak!

Mariann! Elképesztő jófej vagy, hogy eljössz Szolnokról!!!! Ez nagyon megható mindenki nevében mondhatom!!!

Ekkora banzáj még nem volt!

1. Ági-Zsuzsó
2. Bea-Erik, Kristóf
3. Bori-Berci
4. Funky-Bazsu
5. Juci-Hanna
6. Kattkat-Domó
7. Kakti-Lili
8. Kismaki-Lilien
9. Lara-Léni
10. Niki-Eszter
11. Vicky-Barbus
12. Zsó-Mirc
13. Mariann-Réka
14. Bchris-Máté, Regina
15. ? Ágci-Réka

A tökipompos pizzára módosul, mert nincs ekkora sütő a Földön! Így jut a vegabendőbe is kaja! Már ha megfelel, hogy Ti húsmentes pizzát esztek. Az ok?

Viszont a joghurttortában zselatin van, az belefér? (megbuktam vegetarianizmusból... :oops:)

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Bori! Örülök, hogy végre egymásra találtatok! És hogy Berkónak ilyen jó a huzatja! Az ujjas trükk az igény szerinti hozzátápiból ered. De hát nálunk ugye nem az lesz, illetve csak egy két elemet emelek át, hiszen az alapja hiányzik.

Liba vagy Reni! Légy büszke a fotóra és magadra! 50 évesen lesz mit nézegetned, nemcsak a hullámzó fodrokat a pocidon.

Nmayra: én ezt használtam: www.winalite.com és nagyon jó volt

Jah, Editet mentegetnem kell. Otthon voltunk hétvégén, és mind a két nagymama rágta a fülemet, hogy miért nem keverek az almához kekszet. Anyukám szerint nincs olyan a háztartási kekszben, amit ne ehetne meg a gyerek. Alternatívaként javasolták a babapiskótát. Mert az jól masszírozza az ínyét. Most akkor keverjek az almához kekszet???? Mert az alma nem étel önmagában.

Áááh, megint összeomlottam, itt volt egy barátnőm, aki kioktatott, hogy szarul csinálom. Túl nagy már a gyerekem a Szoptaníthoz, és egyáltalán meddig akarom kínozni vele. Most magamba fordulok kicsit.

ENgem mostanában mindenki kioktat! Szar anya vagyok. Szerintük. De most tényleg?

zarja
 
 


Eszter!

Babapiskóta témát kérlek ne forszírozzuk!!!! Adjál neki mondjuk rizst, vagy kölest az almához. Az már étel! Sőt, majd el lehet kezdeni nemsokára bűvölni. Egy leheletnyi fahéj...stb. Vagy tegyél bele csirkehúst, ha akarsz adni húst Bulcsinak!

Én is 3hónaposan kaptam kekszet!!!! És élek! Nem lehet vele megölni senkit! Ez tuti! :lol:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Nóri, vagány ez a fotó!
lara
 
 


Óóóó, Nóri!
A töki pompos pedig nagyon felcsigázta a bélbolyhaimat! Ugyanis azt imádom, és nagyon ritkán jutok hozzá! :) (mondjuk tömény kalóriabomba!)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


kismaki: Mi vonattal megyünk, csak még nem tudom melyikkel. Ha vonatozol, akkor majd egyeztetünk.

molmar: Nekem ingyenes a vonat, ennél nincs olcsóbb. :) Veled is egyeztethetünk és akkor megyünk együtt.

Sajna én sem tudom hogy hogy tudnék vinni valamit, pedig szeretnék. De szerintem elég a gyereket cipelni és az ő cuccait. Ma elég rossz kedvem van, megint történt egy tragédia egy ismerősöm családjában. Anyaként nagyon nehéz megélnem az ilyeneket. :(



vicky79
 
 


Hűűűűű, micsoda buli lesz Nóriéknál! :D
KépKépKép és persze: Kép
zuzmooo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: