Új privát üzeneted érkezett!

Talis Lányok!

A Szex és New York 2. még bizonytalan, de megkaptam szülinapomra a Valentin nap c. filmet. Ha valakit érdekel, elvihetem! :wink:

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Renibaba! Szerintem Edit se, Gery sem, Csisza se és én se találkoztam még senkivel itt személyesen. Szal nem vagy egyedül. Csak úgy érzed :lol:

Mi is bepróbálkoztunk a héten az almával. Egyenlőre egy egész alma eltüntetéséhez 3-an kellünk. :lol:
Első alkalommal édesek voltak a fiúk. Leturmixoltam az almát, majd nagy firifittyel odaültem Bulcsú mellé enni. Sasolt ezerrel meg tátogott a drága. (hehe, beleestél a csapdámba!) szal ujjal kapott egy kicsit aztán még, aztán csörgött a telefon és kimentem. Mire visszamentem a Zsolti dugdosta a virsli ujját Bulcsú szájába. Persze minden almás volt már. Ezek meg csak nevettek rajta.
2 nap után már kanállal kapja és nagyon szépen eszik. Nem köpi ki, nem tolja ki nyelvével semmi ilyen.
De a nagy koncentrációban annyira izgulok, hogy egye meg, hogy magam préselgetem a számat meg nyelek. Bulcsú meg vigyorog rajtam. :lol: :lol: A kis fogatlan :P

zarja
 
 


Na, a Sinlac-kal mi is megjártuk!
Amennyire örültem tegnap este, hogy végre normálisabb adagot evett meg, annyira szar volt az éjszakánk. Lili is frankón megszenvedett a kakálással. És délután 3-ig minden pelusban volt büdikaka. Na, ma annyira nagy volt itt a vircsaft, hogy el is maradt a Sinlacozás, mert Lili az utolsó cicizésnél bealudt. Nem is bánom, talán nyugodt éjszakánk lesz...

Ma itt volt az egész családom. Nálunk az a szokás, hogy a közeli szülinapokat egyben ünnepeljük meg, mert nem tudunk minden alkalomra összeegyeztetni találkozót. Így ma ünnepeltük az én szülinapomat, unokahúgom szülinapját és Lilikém névnapját. Mostanra sikerült eltüntetnünk minden nyomot - persze a virágboltnyi virágcsokron kívül. :lol:
Ilyen tortám volt a Sugarshopból:
Kép
És kaptam kenyérsütő gépet! :D

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 

 
 

Sziasztok!

Nekem 2 napja olyan jó a kisfiam, hogy azt "várom" mikor fog elromlani :roll:

Eszter! Igazad van. :roll: Basszus neked mindig igazad van :lol:

Szegény betegeskedők és pocakfájósok. Virtuális ölelés és buksisimi.

Na menek én is lemosom magamról a nap porát :wink:

Joccakát.

bellerreni
Eger
 
 


hahó!!

Még nem olvastam vissza, hulla vagyok :(
Nálunk a hétvégén volt Szent László napok, mentünk a nagy kőbányai pincerendszert bejárni, meg volt templombúcsú mindenféle helyi nagyságokkal ... :)

Buckó csak most feküdt le, még nem alszik, csak nyögdécsel...

Megyek, fürdök, alszom, holnap leszek, jó éjt :)

boruska
 
 


kakti: Nagyon szép volt a tortád és a kenyérsütőt is ki fogod használni. Én is szeretnék majd egyszer egyet.



vicky79
 
 


Kismaki, bejöhettetek volna hozzánk is!! :)
Tényleg rengeteg szúnyog van itt.:evil: :evil:

Sex és New York 2-őt én még csak kamerás verzióban láttam a neten.. :?

Reggel jutott eszembe, hogy pont csütörtökön jön a gyerekdoki beadni a 4 hónapos oltást. :evil: :twisted:
Még felhívom mikor jön, ha reggel akkor nem hiszem hogy megyünk, de ha délután akkor igen.
Vendég
 


Reni Én se találkoztam még senkivel és lévén a Szigetköz egyik legkisebb falujának lakója, aligha fogok. Bár ki tudja :roll: . A szúnyog állapotok nálunk is rémesek...
Levi 3 nap óta vitézül forog. Hátról hasra, mint a villám és általában a kezét is ki tudja venni. Már a lábait is húzza maga alá. A hanyatt fordulás még csak 1-2x sikerült. Ő is nagyon-nagyon jó baba. Igaz hordozott baba és 5-en ugrunk, ha szól. És tudja. Ezért csak akkor szól, ha tényleg kell.
Anyósom ma végre haza bírt menni 2 hét után. Már nagyon fárasztó volt. Kisajátította az otthonomat, a férjemet. Mindent jobban tud. Párommal örökké huzakodott, anyázott, rondán beszélt. Nálunk ez nem szokás. Már a gyerekek is megjegyezték, hogy veszekednek. Végre ismét nyugi van (4 gyerekkel :lol: ). De inkább húzom egyedül az igát. Ez a segítség túl sokba kerül nekem.
pammut
 
 


Bea: privi ment, OK :wink:

Na, kaki fronton Csöppnél is változás van. A tápszertől ugye eddig kb. napi 5 volt. A sütőtök-alma összeállítás megfogta a pociját, láttam szegényen, hogy nyög, erőlködik veszettül, de hiába szenvedett, nem jött ki semmi. A szélcső megoldott a dolgot, és eléggé meglepődtem, mert teljesen formázott volt a cucc, kis hurkákat produkált a drágám. Ilyen még nem láttam babánál :shock:

Kb. egy hete ő is kel éjszakánként, előző éjjel háromszor cicizett. Remélem nem marad így, korábban már olyan szépen átaludta az éjszakát.

Forogni továbbra sem akar, viszont a bokáját fogdossa (addig terjed a hajlékonysága), most a lába az új sláger.

Ma este szúnyoginvázó van nálunk. Apa a dolgozóban csapkodja őket, remélem mind megtalálja, különben reggel összezabálnak.

Kép
juci-77
 
 


Sziasztok!

Edit! Csanadnak gyogyulast!
De jo Nektek, hogy talalkozhattok...
enyem gyereknek is lejart a garanciaja, ergo elromlott(eddig ejjel 12 orat ataludt, most 1szer kel enni). de en nem akarok kelni etetni... foleg, hogy nagy is beteg es gyakran koztunk kot ki, hanyik es nem merem meg egy szoptatas erejeig sem otthagyni(de muszaly).
megyek, lefekszem, egyelore alszik mindenki sajat agyaban.
ebredesmentes joejt!
csisza
 
 


Még mindig senki? Alszik mindenki babája? Barbus fél 4-kor már evett, utána 7-kor kelt. Azóta nem alszik.



vicky79
 
 


Én itt vagyok!
Pammut:anyós :evil: mi megyünk hozzá két hétre júliusban...hát nem várom!De az,hogy itt legyen két hetet segíteni,azt én sem bírtam volna!

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


sziasztok.

Jo sokat termeltetek.

Beteg babuciknak jobbulast.

Anita orulok hogy hazaertetek.

Nori,gratu az elso fogacskahoz.
tenyleg ha van fog akkor szopi kozben harap?az azert durva lenne.

Noci sem forog semerre sem,hiaba probalkozom.
oldalra siman,meg amikor kedve van hasra,de ennyi,viszont probalkozik a kuszassal,de eleg benan.

Kép
monyo83
 
 


Jo reggelt!
Na, megvolt a keresztelo, koloknek egesz nap egy hangja se volt, se a templomban, se itthon. Csereben ejjel 3-szor ettunk, es 6-kor kelt, szoval mosott kaki, de mivel hetek ota ezt csinalja , kezdek hozzaszokni. Na, megyek pakolni, kesobb visszaolvasok. Kepek gmail-en.- Zuzmo, ha esetleg tudsz felhasznalni belole kepet, akkor fel vagy hatalmazva, ha nem, majd keresek masikat.


geri79
 
 


Sziasztok!

Mi is háromnegyed 7-kor keltünk, azóta én ébren vagyok, a kölkect nemrég tettem vissza aludni. Olyan gyönyörű idő van, hogy ha felébredt megyünk egy jóóóóó nagyot sétizni. Ezt az időt szeretem. A túl meleg már nekem sokkk, de ez nagyon jó :lol:

Úgy be van durranva a bal cickóm, hogy alig várom, hogy felébredjen és lecsapoljon :lol:

Szerintem keveset eszik az én kis mackóm, mert valamelyik nap fél litert fejtem még le miután ő megkajált. :roll: Nem egyszerre, hanem egész nap összesen. :lol:

Valamit még akartam csak az előbb ki kellett kapcsolnom a gépet, meg megzavarodott és most meg kiment a szita agyamból amit írni akartam :x

bellerreni
Eger
 
 


Rencsi!

Pukkadj meg, fejőgép!!!! :lol: De nem szívesen fejnék minden nap, szóval mégsem. Az jó lenne, ha le tudnék fejni fél lityit, ha akarom, de máskor meg nem... :roll: :roll:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


kórházi "élménybeszámoló" a gmailen....
stephie
 
 


Sziasztok!

Én is itt, csak kicsit elmaradásban. Múlt hetünk kicsit zűrös volt. Úgyhogy címszavakban összefoglalok ;)

Hétfő: Ortopédia - szerencsére minden OK.

Kedd: Kopony és hasi UH - itt is minden OK, leszámítva egy 2 mm-es cisztát a fejében, ami olyan pici, hogy kontrollt sem igényel. Persze Ákost aggasztja. Parapa ;)

Csütörtök: Oltás - este láz és kúp.

Szombat és vasárnap: családi partyk, jól elfáradtunk.

Szóval ma élvezem az itthonlétet :D Gyerek elvan az ágyában, éjjel szépen aludt.

Viszont! Nem hízik. Egy hét alatt 30 !!! g. És ez lóf... Ma mérem a kajákat, eddig 190 g és 220 g. Szóval kaja van. Anyám "kedvesen" megjegyezte, hogy biztos nem elég tápláló a tejem :twisted: Szerencsére Anyós megnyugtatott, hogy no para. Majd hízik, ha akar.

Kép


Ági
agic83
 
 


Ger: a közeli képet tudom használni, ha neked is jó ;)

Már csak néhány kép hiányzik! :D
Tőlük kaptam fotót: agci, ágic83, ananácska, bellerreni, beneildi, boruska, csuppancs, dalika, editmk, erika87, ézsóné, fanny, geri79, juci-77, juti, kakti, kattkat, kismaki, koviki, ktc, lara, molmar, nikolett0503, norcogomorcogo, pcd1985, ramiolgi, ronci, stephie, szana80, vicky79, zarja, zuzmooo, zsizell

Hiányzik még: Bchris, Benettke, csipike09, Deus, erusverus, hbarbi80, kokonya, monyo83, pammut

Remélem mindenkit összeszedtem, de ha valaki hiányzik a listákból, jelezze! ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zuzmooo 2010.06.28 09:40-kor.
zuzmooo
 
 


És akkor reagálok is, próbálok semmit sem kihagyni...

Reni: Körömbenövés sajna engem is megtalált. Módszer, ami úgy tűnik, lassan de biztosan használ: áztatás, majd 70%-os alkoholos kenegetés. Esetleg egy próbát megér ;)

Bori: Zsuzsót sem hozza lázba az alma. Pedig első nap a levét még valahogy beleraktam, de azóta semmi. Biztos a nagy nyelve a baj :D Szerintem majd érdeklődnek, előbb-utóbb. Tudod, érettségire csak esznek majd rendes kaját. Bár lehet, hogy a ballagási tarisznyába majd 20 db bébiételes üveg kerül :D

Anita: Tök jó, hogy végre otthon!!! Mindjárt olvasom a beszámolót.

Edit: Csanádnak jobbulást!!!

Eszter: Dobnál nekem egy összefoglalót priviben, hogy Te hogyan mosod a pelust, ha van pár perced? Csak mert nekem mindig az a gondom, hogy én gyakorlatilag kétszer mosok, mert a kakit még frissen kisuvickolom, majd megy az ecetes lébe a cucc és utána mosógépes mosás. Szóval érdekelne, hogy nálatok hogyan megy... Köszke :D

Nóri: Fog :D Nálunk még mindig a kanyarban sincs... Lehet, hogy nem is lesz neki :D :D

Kép


Ági
agic83
 
 


Geri, szépek vagytok a keresztelős képeken. Ábel már olyan nagyfiú :D

Kép


Ági
agic83
 
 


Anitaa, hát nem semmi. Szívem szorult össze, de olyan jó, hogy már minden rendben. Nagyon erős csaj vagy, hatalmas virtuális ölelés megy :D

Kép


Ági
agic83
 
 


Edit, Csanádnak jobbulást :wink: a fenistil cseppet Lillám allergiára kapja, nem tudtam, hogy ez vírusra is jó...

Szana, örülnék ha lenne csodadokink, de nincs. Igen ezt a fasza listát mi bőrgyógyásztól kaptuk.

Eszter,
ne aggódj, Bulcsi nem fog fekve maradni :wink: ilyenkor még Lilla sem fordult, később még jobban lemaradt. Várj még. Nekünk fél évesen kezdték el a neurológiát ajánlgatni :oops: Ha megnyugtat leírom neked egy priviben Lilla mikor mit csinált (vagy inkább nem csinált), mégis egy örökmozgó sajtkukac lett és mászni is megtanult utólag :lol: Ha tudsz jó neurológust vagy gyógytornászt ez nem árt, de ha létezik ilyen egyáltalán független legyen (ne profit vagy túlzottan módszer orientált), feleslegesen ne hord ilyenekre... Bár ugye ő is módszer-orientált, nekem Lillussal Katona professzor volt a legmegnyugtatóbb, miután alaposan kivizsgálta Lillust, mondta hogy örüljek, mert kevés anyukának mondja ezt, hogy van egy egészséges, de lusta gyereke, miközben a nővérek és a kórházi dolgozók sírva röhögtek Lillus botrányos fenéken csúszó módszerén :lol: akkor nem annyira tetszett mit csinál az egy évesem, de mára csak vicces emlék.

Léna legalább próbálkozik, nálunk ez is eredmény :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


ági: Levi 14 és 21 között eltelt 1 hétben nem hízott semmit a betegségtől, étvágytalanságtól illetve attól hogy sokszor ugye visszajött a cucc. Majd szépen visszaáll. Biztos Zsuzsó is lemozogja a kalóriákat :)
stephie
 
 


Anita, köszi :oops: Mondjuk tényleg annyit mozog, hogy már nézni is sok :D

Kép


Ági
agic83
 
 


hú Anita, szívem összeszorult amíg olvastam...gyors otthoni gyógyulást Nektek :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


ja és mi takaróban két oldalról görgetjük a gyereket rávezetésnek :lol: ha gondolod, tudok még ilyen gyakorlatokat, bár Lilla ezeknek makacsan ellenállt :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Nóri: köszi a felajánlást. Apa lehet mégsem tud jönni, de még fut egy kört, hogy ne kelljen mennie dolgozni. Mi megyünk.

Enyém gyerek egy dekát nem hízott az elmúlt héten. :shock: Sírni nem sír, hogy éhes, honnan tudjam, hogy kellene még neki :?:

Tegnap este megpróbáltam adni neki egy kis tápot, abból megevett 40 ml-t.

Reni: nekem esélyem nem lenne lefejni még 20 ml sem. :? Szerintem nekem pont annyi tej van, amennyit megeszik egyszerre.

Most elkezdtem szedni én is az utricat, more milket, iszom agyba-főbe, de eddig nincs hatása

Kakti: azt szeretném kérdezni, hogy te minden evés után adsz neki tápot vagy te hogy csinálod?
Vendég
 


Anita,nagyon sajnálom a történteket,még elolvasni is szívfájdító volt,nemhogy átélni,de a lényeg,hogy már szép lassan minden rendben lesz.Erős vagy és a kicsi fiad is!Gyors gyógyulást nektek!

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Sziasztok!
Most nincs sok időm írogatni, de elolvastam Anita levelét. Hát Anita, ti igazi HŐSÖK VAGYTOK! :wink: Nagyon sajnálom a történteket, remélem az én drukkom is hozzátett valamit a gyógyuláshoz! Sok kitartást a továbbiakhoz, és legyetek ezentúl mindig egészségesek! :D Ja, a fotókon még így is olyan édes a kis Levi. Azt figyeltem meg, hogy kissé hasonlítanak egymáshoz Samukámmal. :)

Kép
zsizell
 
 


Szegény Levi, szegény Anita!!!! Remélem most utoljára kellett ezt átélnetek!!!! :cry: :cry:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Csajok, ha van kedvetek, hozzatok fürdőrucit csütörtökön, mert sztem nagyon meleg lesz. A medence vize nem lesz több 26foknál, mert idő kell, hogy felmelegítse a nap, de aki bírja a hűvösebb vizet, az simán pancsolhat, vagy napozhat. Utazóágyat le tudom telepíteni a medence mellé. Vagy van az a strand mózesem is! A többiek meg filmezhetnek, ha Kakti hozza a Valentin napot, azt úgy is meg akartam nézni! :lol: :lol:

Bori, megkaptad a privimet, mert nekem eltűnt...

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Sziasztok!

Meg tudnátok mondani melyik állomáson jár a mei tai?
Nóri! Írtam neked e-mail-t, várom a válaszod!

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Anita: Elolvastam a levelet, ez szörnyű lehetett, tényleg hősök vagytok! Megnéztem a képeket is, Levente gyönyörű baba!!

Úgy volt, hogy ma indulunk nyaralni, de majd csak csütörtökön megyünk. Apa már szabin, úgyhogy baromi jó dolgom van. Azért ha egész nap ketten vagyunk a gyermekre, az meg se kottyan, még csak el sem fáradok. :)

Forgásról: Dani az utóbbi két hétben annyira beindult, hogy egy percet sem marad meg egy helyben. Ide oda forog, és elkezdte gyakorolni a mászást is. Ha valamit nem ér el, teljesen bemérgesedik. :lol: Ami viszont idegesít, hogy fel akar ülni. A pihenőszékben kezdte, akkor beszüntettem egy időre, de most már fekvő helyzetből is simán felemelkedik. Szerintem ezt még nem annyira kellene neki... Viszont ő csak pár napja kezdett el tárgyakért nyúlni, fogni fogott, de tudatosan nem nyúlt semmiért. Úgyhogy nagyon igaz az, hogy egyik gyerek ebben, másik meg másban ügyes.
Tegnap volt 4 hónapos, így jól megmértük. 7300g és 69cm, jó nagy kölök. :lol:

Kép

Kép
koviki
 
 


Geri jok a keresztelos kepek.Abel szep kisbaba.

Anita,nagyon rossz volt olvasni min mentetek keresztul.
kitartas.

agic,azta ti aztan voltataok vizsgalaton.
enyem lany sem nagyon gyarapodik,bar ez csak ranezesre itelem meg,mereckedni 1,5havonta szoktunk oltaskor.

Kép
monyo83
 
 


Utólag mindenkinek nagyon boldog szüli- név- és hó fordulos napot kívánunk.

Még nem értem az olvasás végére, de pár dologra reagálnék.

Zarja
Máté sem forgolodik még. Az olalára fordul, onnan csak kicsi rásegitéssel tud hasra forulni. Hason meg nem szeret lenni. Mi is lustik vagyunk.

Babakocsi háttámláját kb 1 hete emeltem egy kicsit meg, igy többet lát és jobban érzi magát.

Bukásra nekem azt mondta, hogy ha már ülni fog tudni akkor nem fog visszajönni a kajcsi. Nálunk még mindig van bukás, de már sokkal kevesebb.

Orrszíváshoz és mindig befogom a másik orrot.

Zuzmoo
Remélem este eljutok oda, hogy küldjek képet.

Anita
Örülök, hogy most már jobban és hogy otthon vagytok. Át tudom érezni, hogy min mentetek keresztül. Mi Regivel voltunk kórházban, és sajnos a körülmények, ellátást stb. ugyanilyen volt.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 


ja amit még akartam irni.

Kb 1 hónapja azon izgultam, hgoy 3-5 naponta van kaki. Na most 4 napja 3-5 kaki van egy nap :)

Ki érti ezt?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 


viki: örülj neki, hogy csak ülni akar. enyém gyerek máris állni akar! meg is bírja tartani magát a lábán, de nem hagyom neki.

Tegnap megkóstolta Samuka az almát. Egy kanállal akartam csak, de annyira ízlett neki, hogy amikor nem adtam, úgy visított, mint amikor a cumisüveget veszem el tőle. :lol: Ja és folyton megfogta a kanalat, és izomból nyomta a szájába a pépet, alig bírtam elerőszakolni tőle, már-már azt hittem, hogy lenyomja a torkán. :D

Kép
zsizell
 
 


Sziasztok,
megvagyunk mi is, csak a hétvégén elég nagy felfordulás volt itt nálunk kerítéscsinálás ürügyén. Úgyhogy én egész hétvégén főztem, pakolatam, tálcán hordtam ki az enni- és innivalót stb., stb.

Ma pedig elmentünk reggel a 4 hós oltásra. Kicsit elkenődtem, mert semmit nem hízott a kicsi két hét alatt... Most írtak fel nekünk ezt a Milupa HA mittudoménmit, úgyhogy majd délután megpróbáljuk. Bár nekem nem tűnik éhesnek és az éjszakát is végigalussza, amit szerintem nem tenne, ha kajás lenne. Elkenődtem egy picikét. Apa megvigasztalt kedvesen pont az előbb. Mondtam neki is, hogy elszontyolodtam mire közölte, hogy akkor dugja drótot a konnektorba vagy ugorjak ki valahonnan. Hát köszi.

Egyébként is hétvégén azt találta mondani, hogy én napközben úgyis kurvára ráérek lefesthetem majd a kerítést :shock:

dalika
 
 


Judit: ez a napközben kurvára ráérek nálunk is nagy szlogen! :shock:

Kép
zsizell
 
 


Sziasztok!
képzeljétek el,szombaton megyünk megnézni AZ albérletet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
egyelöre ezt még csak ti tudjátok!!!!!!
ugy izgulok!!!!!
megprobálok visszaolvasni

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Nálunk azóta nem mond ilyet az Apja, mióta hétvégéken a kezébe nyomom a gyereket és kb 1 óra után készen van, hogy hiába játszanak, a gyerek sír és miért nem lehet nyugodtan feküdni és csendben lenni... SZóval szerintem eszébe se jut, hogy én hétköznap annyira ráérnék... :twisted:
zuzmooo
 
 


koviki,en ugy tudom hogy amit a gyerek magatol csinal azt hagyni kell,ha ulni akar akkor hagyni kell picit ulni.
Noci magatol ul,csak a derekanal szoktam megtamasztani .

zsizell,samu igazi ferfi,szeret enni:)amikor te eszel akkor nem szokott hangoskodni a kajaert?

Dalika sajnalom a tapszert.mi ugyan hiztunk az utolso oltaskor mertek,de nekunk azt mondta a dokino minden szopi utan tapszer...na ja.este kap tapit a tobbi szopi+gyumolcs.

Kép
monyo83
 
 


Tej: az elmúlt 7en egyfolytában szoptattam, ki sem mozdultunk itthonról. Mostmár érezhetően több a tej, és Léna is szivesebben szopizik. Ám, ha álmos és nem jön azonnal a tej nagyon megharagszik és felemeli a hangját :)
De ettől függetlenül kóstoltatom vele a gyümiket és nagyon szereti, most vagy azért eszi mert éhes vagy mert tetszik neki az íz és az új élmény..

Forgás: Lénába tuti kukacok vannak, mert ő meg egy percre nem tud leállni. Leteszem a hátára és ő nem átfordul, hanem átpördül...hihetetlen...egyfolytában mozog, csak a Bebetévé előtt van nyugton. Szerintem ezért is van az, hogy nem hízik.

Orrszívás: én az ölembe öltetem és úgy szoktam szívni.
lara
 
 


Nah, elcsendesedtek a kolykok, gyorsan irok par sort.

Tali: ugy fest, hogy mi is megyunk. Agival is egyeztettem, Jucival is, puszi mindkettojuknek, mert mind a ketten vallaltak a fenekunk szallitasat. :D Koszonjuk szepen!
Egyetlen egy dolog van, ami visszatarthat, megpedg a labam, ami nem tudja eldonteni, hogy fajjon, vagy ne fajjon, neha igy, neha ugy. Remelem, hogy addigra normalizalodik.
Viszont a bikinizest inkabb kihagynam, nem akarom, hogy barkiben is egy vilag doljon ossze. Szivesen ragasztok bohocorrot, hogy szorakoztassalak benneteket, a rendes orrom is olyasmi, de a vetkozest nem vallalom. :lol:
Szex es New York ketto lehet, hogy van, majd megnezem a minoseget es ha jo, akkor elviszem.

Anita: orulok, hogy mar jobban vagytok!
Csodallak a kitartasatokert, engem mar a szules utani korhazi napok is kikeszitettek, nemtom hogy tudnam feldolgozni, ha azert kellene a korhazban lennunk, mert a gyerek beteg.

Nem is mondtam: az idosebbik batyam kisebbik fia is korhazba kerult par hete, amikor otthon voltunk. Egyik ejszaka lazgorcsot kapott. Most het honapos. Korabban ilyen nem volt vele, meg volt fazva, az anyja epp akkor nezte, hogy csak hoemelkedese van, de biztos, ami biztos alapon adott neki Germicid kupot. Elkezdte szoptatni es egyik pillanatrol a masikra a pici osszerandult, azt meselte a batyam, hogy akkorara osszehuzta magat, mint egy kisebb labda, nulla elet volt benne, levegot sem vett, nem volt eszmeletenel, lilult a szaja, stb. 1-2 percig tartott ez az allapot, 10 percen belul kint voltak a mentok. Egy hetig voltak bent, a sogornom is hasonlo korhazi korulmenyekrol szamolt be. :cry:

Geri: gratula a keresztelohoz, szepek vagytok!
Irigylek kicsit minden megkeresztelt babat, mi augusztusban tervezzuk egyszerre keresztelni mindket gyereket. Biztosan vicces lesz Kristofot egy helyben tartani. :shock:
ERik miatt kevesbe aggodom.

Dalika: ferjednek jofej beszolasai vannak. O komolyan nem tudja, hogy tobb gyerek mellett milyen otthon lenni???
Hala az egnek Feri engem nem nyuz ilyenekkel, nem szol be soha semmi rosszat. Hozzateszem, hogy a multkor felszaladtam vasalni, kb fel oran belul hallom, ahogy Feri rimankodik: "Bea gyere le kerlek, segits, mert en ezt mar nem birom!"
Ugyanis Erik eppen nyugi volt, Kristof meg vagott egy hisztit, Feri meg csak allt a nappali kozepen, siro Erik az oleben, ordito Kristof a combjaba kapaszkodva es komolyan gyongyodzott a homloka. :lol:
Nem rajta rohogok am, mert velem is elofordul ilyen szituacio, csak en nemtok senkiert sem kialtani.

Pammut: anyos miatt nem irigyellek. Szerencsere az en anyosom rendes, aranyos, segitokesz, de szerintem o is egyet ertene azzal, hogy ket het osszezarva meg ilyen viszony mellett is sok lenne.

Reni: eddig en is csak "egyemberes" vagyok a forumrol, Kaktival talalkoztunk, massal meg nem. Engem is zavar a dolog, mert kivancsi vagyok mindenkire. Es azert vagyok gaz, mert en raadasul Pest kornyeken mozgok. De az elso talirol lekestem, ami meg terhesen volt, utana meg valahogy sohasem tudtam elmenni. Bar ez nalam a mobilitas hianyaval van osszefuggesben, en csak oda megyek, ahova visznek.

Forgas: ugye Eriknek hatrol hasra mar profin megy (bar van, amikor tobbszor kell probalkozni, mert nehez ugy forgolodni, hogy kozben osszekulcsolja a kezet es ragja). Hasrol hatra ma sikerul eloszor, meghozza olyan konnyen es gyorsan, hogy nem volt idom megcsodalni. Lattam, de mire felfogtam mar haton volt. Nah, azota sem csinalta ujra.
Vendég
 


hát nem nagyon olvastam vissza, csak átpörgettem.
átfordulás
:Mirci még nem fordul sehova.majd meglátjátok, milyen gömböc, mert,kössétek föl a gatyátokat, a talira én is megyek :twisted: :D

rólunk:1.)képzeljétek, ma kipróbáltam, h. a 3 lyukú(aventes)cumisüvegszilikonból hogy eszik a Mirci, mert gyanus volt, h. nagyon cuppog a 2 lyukún.hát ugy bevágott 180 grammot mint a huzat.lehet hogy idáíg nem tudott normálisan enni emiatt?itt szivatom szó szerint 3 hónapja? :shock:
2:) Mirc eldugult. nagyon erölködik és nagyon keményet kakál.sajnálom szerencsétlent, én tehetek róla, mert rostostul adtam az almát(amugy már mindent eszik, amit ebben a korban lehet, répa krumpli, alma....táp :D , má nem izgulok)

3.)bocs ha mostanában megint sok vagy hülye leszek, de én szombatíg meg fogok bolondulni, akkor megyünk albérletet nézni(tom, már írtam)
-ha nem jön össze, ki fogok borulni
-ha összejön, akkor is ki fogok borulni, és csatlakozok a költözősök táborához...

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Csajok! Help me!!!
Szerintetek mit csináljak? Szombat óta úgy gondoltam, hogy áttérek az igény szerinti szopira. Eddig 3 óránként evett a kölkec még ha nem jelezte, hogy éhes én akkor is adtam neki. Na most ma még csak 2x evett és most is alszik. Reggel háromnegyed 7-kor meg 11 körül. Ha átáll a 4 óránkénti evésre akkor lassan éhesnek kellene lennie, de semmi jelet nem mutat, hogy ébredezne. Mit csináljak? Várjam meg mindig, hogy éhes legyen, ha az mondjuk 5 óránként van akkor is, vagy azért 4 óránként adjak neki? Nem tom mitévő legyek :? Azért még neki illene enni legalább 5x egy nap, nem? De így csak 4 lesz meg. :roll:

bellerreni
Eger
 
 


Lányok, én nem beszélek csúnyán, de ez kurva jóóóóóó!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch_popup?v=pkPNa4DBFHI
Vendég
 


Jah és a két görögdinnyével (ami ugye hozzá van szokva a 3 óránkénti ürítéshez) mi a fenét csináljak?

bellerreni
Eger
 
 


Reni!

Ha így tejelsz, simán lehet, hogy betermel 300dl-ket Zsubi. Ha nem éhes, hát nem éhes! Sztem a melegben Te sem vagy annyira.
Ha nagyon pang a cickó, fejj ki belőle valamennyit. Minden nap kevesebbet, vagy ritkábban. De ahogy érzed, hogy kemény, vagy feszül, ne hagyd benne, mert csak begyullad!

Bea!

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy csonthártya gyulladásod van. Ugyanez volt nekem is. Váltogasd a cipőidet gyakrabban, szedj Mexalent rá, az nagyon jó. A gyulladás 1-2nap alatt lement nekem!

Gremese!

Írtam én is, de nem tudom, megkaptad-e, mert már reggel 9-kor küldtem... Elvileg rendben kellene lennie... :roll: :roll:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: