Új privát üzeneted érkezett!

Az én fiacskámnak 3-kor "kellett" volna ennie és még mindig alszik :roll: Este meg a fejemen fog ugrálni :shock: Nem baj, vagyunk rá vagy 5-en :lol:

bellerreni
Eger
 
 


Eszter!
Neked is köszi a tápkutyulós praktikákat!
Domó sem gyakorolja túl sűrűn az átforduló tudományát.
2 hetente egyszer eszébe jut, akkor megcsinálja egymás után háromszor, aztán újabb két hetet várni kell.

Anita!
De jó, hogy újra otthon!

Edit!
Csanesznak mielőbbi gyógyulást!

Nálunk még nem volt szükség az orrporszívózásra szerencsére.

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Agi!
Irtam neked privatot.
Vendég
 

 
 

Balázs, aki már vagy két hónapja átalussza az éjszakákat már egy hete felkel 1x 3 körül, ma éjjel meg fél 2, majd 5-kor kelt..
Sírással ébredt és muszáj volt megetetni, sehogy sem akart megnyugodni. Remélem csak valami rosszat ettem nem a fogacskái bújnak. :roll:
Vendég
 


funky: nálunk is ez volt...odáig átaludta az éccakát, aztán pedig-fejlődési ugrás- kelt éccaka is enni, nekem 2szer. ez azota lement egyre. ahogy nőnek, több kaja kell.

Edit

Kép
ézsóné
 
 


kicsi repedtfazékom... :cry: :cry: :cry: :cry:

Edit

Kép
ézsóné
 
 


ézsóné: Van akinél nem jönnek be a homeós gyógyszerek, van amelyik nekünk sem vált be.

nóri: Ha nem baj mi is mennénk a talira, a nyugatitól a vonat nem olyan vészes nekünk. És ingyen van. :D

reni: Én a sterimárból szoktam többet is fújni.

funky: Nálunk is vannak időszakok amikor felkel Barbus éjszaka. Ma fél 4-kor orrot szívtam nála és etetnem is kellett. Utána fél 8-ig aludt.

forgás: Hát nálunk szörnyű a helyzet. Nem akar a kisasszony egy percre sem egy helyben maradni. De mi az idősebb korosztályba tartozunk. Már mászik is, legalábbis addig nem nyugszik még el nem éri amit kinézett magának. És addig vergődik amíg el nem jut odáig. Már nem lehet nagyon magára hagyni.

orrszívás: Nagy kínlódás ez nálunk. Barbus erős és kitartó. Nem tudnám leszívni ha nem fognám meg a fejét. Nagyon nem szereti. Pedig még csak most szívjuk először az orrát, szóval még nem volt ideje megszokni.



vicky79
 
 


Reni: nem kötöttem meg rosszul. Az a különbség, hogy az általam használt tündérputtony, már régebbi, sokat használták, így jól be van törve, puha az anyaga. Ez egyébként nem rossz, csak az íves felső része, ami tartaná a fejét, így könnyen meggyűrődik és akkor a feje már le tudja nyomni. Ha háton viszem, nem tudom megigazítani, de ezért van az alvócsukja ;)
zuzmooo
 
 


Reni, úgy tudom ezeket a tengervizes orrfújókat nem lehet túladagolni, nyugodtan fújj többször is.
Szerintem jó a kép, amit küldtél Kornélról, de ha szeretnéd, lecserélem. ;)
zuzmooo
 
 


Edit, választottam képet Csanádról. (nem volt egyszerű, mindegyiken nagyon édes ;) )
Remélem hamarosan meggyógyul!
Kép
zuzmooo
 
 


Kakti: Hogy van Lili? Sikerült az orrszívás?

Ági

KépKép
agci
 
 


Ja, igen! Reni! Kornél képe alá Zsubikát írtam, vagy legyen a hivatalos neve? :D
zuzmooo
 
 


jol el vagytok tűnve :roll: :cry: :( :?

Edit

Kép
ézsóné
 
 



boruska
 
 


még mindig alszik, hiába zajongok... hogy lesz így fürdés?

boruska
 
 


Akkor eddig:
Ági-Zsuzsó
Bori-Berci
Funky-Bazsu
Kakti-Lili
Katamaki-Lilien
Viki-Barbus

Másvalaki? Lara, Zsófi, Kattkat (Ti most közel vagytok!!!!)

Juciiiiiiii?!!!!! Juci jön és kész!

(Makiapu jöjjön csak. Van sör meg foci... :lol: Lehet hogy enyémapát is megfűzöm. No?)

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Esti program: anyós-após itt van, NÓTA TV-t kell nézni! :shock: :shock: Kérek valami erős drogot, légyszi!!!!! :lol: :lol:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Nóri: :lol: :lol: :lol: :lol:
KépKépKépKépKép
zuzmooo
 
 


Zsuzsa basszus majdnem behugyáltam... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Az a makker, aki ott ropja!!!! Anyám!!!!

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Nagy hír: Borikám tegnap este elhagyta az első fogacskáját! És ma néztem, már mozog a második is! Alul, középen. Hát, elkezdődött a fogváltás. Így most két foggal küszködő, nyűgösködő lányom van... :shock:

Orrszívás: majdnem minden reggel van, mindkét csajnak. Technika nálunk is Fluimare-os befújás (ha kell, többször is), másik orrlyuk befogása, körkörös mozdulatok, pár másodpercig szívás, majd pihi, orrlyuk-csere. Lényeges, hogy csak pár másodpercig szabad szívni egy húzásra, mert nekik még az orr és a száj is kell egyszerre a levegővételre. Ja, Fluimare azért is jobb, mert egyszerre egy adag jön, a Sterimare-ral jártam úgy, hogy beragadt. :roll: És asszem olcsóbb is.

Anita, de jó, hogy otthon vagytok! Múltkor valaki kérdezte ezt a "túl zsíros tej" témát. Konkrétat nem tudok, csak sejtem, hogy ha megnéznék pl. Emő vérét, lehet, abban is találnának eltérést. Nem tudom, úgy van-e ezzel is, mint a súlytáblázattal, hogy akkor állapították meg, amikor a babák többsége tápszeres volt (a mi gyerekkorunkban). Érdekes kérdés... Utánakérdezzek a Ligánál? Ők sokkal okosabbak nálam. :P

Edit, Csanádnak mihamarabbi gyógyulást kívánok! Homeóban én sem mindig hiszek, de egy próbát megérnek.

Forgás: Zarja, csatlakozom: Emő a kis Buddha - esze ágában sincs forogni. Szépen fog most már, amikor az ölemben ül, a két kezével odatalál, ahová akar, ujjacskáit szépen használja. Hason is egyre ügyesebben van el, oldalirányba forog így, de hiába csalogatom, meg sem próbál forogni sem erre, sem arra. Már kezdek aggódni.

Tali sajna nekünk nem megy az ismert okok miatt... :cry: Bár tervezem, ha még egyszer lesz tali Boruska által (vagy még a Városliget, Margitsziget, Kopaszi gát szóba jöhet), bemutatom nektek az ominózus okot. De akkor tényleg csak egy köszönés erejéig megyünk. :( Ezt viszont nem fogjátok bánni, azt hiszem. Márpedig 9-e után csak hármasban tudunk közlekedni, mert oviszünet lesz egészen szeptemberig.

Fülbevaló - kedden oltás előtt lesz szúrva Emő manó füle. Most cseréltük ki Bori fülbevalóját, ugyanis egy ici-picivel nagyobbat kaptunk Emőnek, amúgy ugyanolyan a két fülbevaló. Így viszont a nagynak a nagyobbik jár. Ilyen:
Kép
ktc
 
 


nóri: Én is majdnem bepislantottam a muksón. :D

ktc: Szegény Borit nem viselte meg a fogacska nagyon? Én mindig utáltam ha mozogtak, mert nem engedtem kihúzni és már úgy lötyögtek hogy alig tartotta bent őket valami. Szép a fülbevaló, remélem nem lesz vele Emőnek baja. Nálunk hamar beforrt. Én szívesen látnálak újra és Borit is. Bár nem tudom hogy tetszene neki a tömeg.



vicky79
 
 


Helló Csajszik!

Anyám itt van és egy barátom is ma jött a párjával látogatóba. Holnap délután meg az egész családdal ünnepeltetjük magunkat (enyém szülinap és Lili névnap - előrehozva).

Lili:
jobban van, már nem nagyon szörcsög. Asszem, egy könnyebb kis megfázás lehetett. Este, fürcsi előtt 37,3°C-t mértem a popsijában. De jobb is, hogy kihagytuk az uszit, így nem tettünk rá még egy lapáttal.

Én:
Cici talán alakul, de nem akarom elkiabálni. Tegnap egész éjjel rajta volt az olívás húzópakolás, viszont hajnal négykor, mikor Babó ébresztett, hogy éhes, nem volt lelkierőm nekiállni masszírozgatni (alig láttam ki a résen). De úgy tűnik, azért ő javított a helyzeten, ma már sokkal kisebb a bigyó. Így aztán most megint feltettem egy ilyen cuccot, hátha még jobb lesz. És fekve szopizásnál nem is fáj annyira, mint ha ülök.

Tali:
mienkapa sajnos nem tud jönni, de így legalább Ágit meg Zsuzsót vinni tudom! :)

Nóri:
csevegjünk? ;)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Viki, nem viselte meg, én lepődtem meg a legjobban, amikor a fogmosáskor szinte kiesett. Szerencsétlenkedtem vele egy sort, mert már csak egy pici tartotta, Dentinoxot kentem a fogkefére, azzal bekentem, aztán fogtam egy textilpelust, azzal fogtam meg a fogacskát, s a kezemben is maradt, nem kellett semmit erőltetni. Ja, fekve mosom a fogát, köpni nem tud. Kicsit vérzett utána, kapott Bori fájdalomcsillapítót (nem emlékszem, fáj-e utána a helye, ő meg ugye nem jelez fájdalmat). Mára gyönyörű a helye.
Köszi, én is szívesen látnálak ismét titeket! :P A tömeg biza nem tesz jót neki... :?
ktc
 
 


Ja!
Már bocs, hogy itt szervezkedek, de a vecsési különítmény nem jön csütörtökön? (Látni szeretnénk a kispasinkat! :wink:)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Bocs, hogy belepof, de asszem Viki írta, hogy nem jönnek.

Nóri!
Nálunk pont tetőfedés lesz a tali alatt (is), de megkértem apámat, hogy vigyen el és jöjjön értem. Még rágódik rajta, mert nem akarja itt hagyni a munkásokat. Kocsit meg nem kapom meg, mert kell neki is napközben anyagot, munkásokat hozni, vinni.
Nagyon anyaros vagy, hogy elszállítmányoznál minket, de nem fogadhatom el, mivel TE LESZEL A HÁZIGAZDA.
Kisebb gondod is nagyobb lesz akkor. :lol:
Szóval fűzöm a fatert. :wink:

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Kakti, nem tudunk menni, mert akkor már Balatonon fogjuk süttetni a hasunkat. :lol: Pedig mentünk volna szívesen, de majd legközelebb.

Kép

Kép
koviki
 
 


koviki írta:Kakti, nem tudunk menni, mert akkor már Balatonon fogjuk süttetni a hasunkat. :lol: Pedig mentünk volna szívesen, de majd legközelebb.


Óóóóóóóóóó! :(
Lili szomorú lesz! :lol: De nem baj! Csini, barna hapsija lesz! ;)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Gyerekek! Nem lenne gond, ha a nekem szánt üzeneteket Vicky-nek küldenétek, a Kovikiét meg Viki-nek? Csak mert néha mikor fáradtabb vagyok nem értek dolgokat. :? Most pl. azt hogy nem megyünk a talira. :D Mire rájöttem hogy nem rólam van szó.... De tényleg csak ha nem gond.



vicky79
 
 


ktc: Nem lehet egyszerű ez a fogacskás mizéria. Bori egyáltalán nem tud nektek jelezni ha fáj valami? Vagy sajna nem értitek hogy mi baja lehet.



vicky79
 
 


OFF

HAJRÁ GHANA!!!


ON

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


IgenisNóriértettem :lol: Én ugyan még nem olvastam a gmailt, de megyek! :D (anyósék miatt nem irigyellek :shock: )

Csanádnak jobbulást!

Kakti, orrporszívózásban nem tudok tanácsot adni, mert az én lányom olyan perverz, hogy szereti. Meghallja a hangot, tartja a nóziját és nyugton marad, míg szívom (egy erős géppel, de a másik orrlyukat nem fogom be. Spriccelni se szoktam előtte, de jól kijön a trutyi)

Ma voltunk megint babauszin, nyelt néhányat a kisasszony, de nem volt sírás. Viszont a BCG oltás mikor fakadt ki? Naná, hogy az óra közepén. Remélem a klóros víz fertőtlenített és nem lesz gond ebből. :roll:

Forgás még nincs nálunk. Az oldalára már tud fordulni és ezzel játszik, a kiságyban hol a falvédőbe, hol a másik oldalon lévő napraforgóba kapaszkodik. Sőt, azóta kizárólag oldalt szeret elaludni. A hasonlevést viszont változatlanul utálja.

Kaja: a sütőtökös bébiétel bejött neki. Tegnap egy harmad üveggel, ma a másik kétharmaddal vágott be. 30 perc alatt :shock: A szopi megvan 10 perc alatt, ez a töközés viszont állati lassú, közben meg ugye nyúlkál jobbra-balra, nyakig pürés minden. Adok még neki uzsira kicsit almát, egyelőre csak lé formájában. Apa tök érdes volt, hozott haza bébiitalt, de mondtam neki, hogy sajnos a hozzáadott cukor miatt ezt nem adom a Csöppnek, úgyhogy mi fogjuk meginni.

Kép
juci-77
 
 


Bea, válasz ment!

És HAJRÁÁÁÁ GHÁNAAAAA!!!! :D

Kép


Ági
agic83
 
 


Jo reggelt!
Jelentem, hogy nagyon tetszett a Jozsef, tenyleg szuper volt, jol szorakoztunk.
A szorakozast meg akartuk spékelni egy szabad estével is: mivel anyosektol mindenki nalunk aludt, igy mi maradtunk szinhaz utan Pesten. gondoltuk, hogy veszunk egy uveg bort, beszelgetunk hajnalig, osszebujunk, miegymas.
Hat, naiv voltam, mert persze kripliskedesem lett... :x
Az tortent, hogy eloadas 2. feleben elkezdett fajni a bal labfejem. Elegge, de nem elviselhetetlenul. Mire vege lett, mar santa roka voltam. Mondtam Ferinek, hogy setaljunk egyet a koruton, mert nemtom mitol faj, nem tortent a labammal semmi, hatha a mozgatastol jobb lesz. Meg egy regi barattal is osszefutottam, tok orultem, de a fajdalom rosszabb lett.
anyosekhoz menet elfelejtkeztunk a kapcsolat koncertrol, igy kb egy ora alatt ertunk haza a dugo miatt. feri beugrott borert, en meg mar konnyeztem. Mire kiszalltam a kocsibol mar nem tudtam raallni a labamra, ugy kapart fel Feri a hatodikra.
a nagy duhajkodasbol annyi lett, hogy egy pohar bort ittunk, draga ferjem vizesruhazta a labam (ekkor mar be is volt dagadva, forro volt es voros). elalmosodtunk, aludni mentunk. Ferinek sikerult, en hajnali haromig probaltam nem a fajdalomra koncentralni, mar reszkettem a hideg vizes ruha miatt. akkor vegre elaludtam es hatkor ebredtem is.
Nah, most annyira faj, mint kb a szinhazban, de baromira felek attol, hogy amint hasznalom egy kicsit ismet bedurran. :cry:
Es tenyleg nemtom, hogy mi a baj. Teny, hogy tegnap zuhanyzas kozben raesett a samponos flakon sarokkal, fajt is, de nem utotte meg ennyire. Raadasul a legfajobb pont nem is ott van, hanem az egyik eremnel, ami ki is van dulledve. :roll:
Vendég
 


Jó reggelt!

Bea, sajnálom a lábat! Borogasd (ha tudod két gyerek mellett :oops: )!

Enyémfiú mostanában vissza szokott aludni a 6-os evés után - kivéve hétvégén :evil: Majd leesett a fejem, úgy próbáltam szórakoztatni, mert előző este végignéztem a meccset persze és álmos voltam. GHÁNA RULEZZZ!!!

Nóris tali: ha vki csak az utazás miatt nem jönne, és vmi értelmes helyről fel tudom szedni Kőbánya felől, az szóljon, elviszem (ha van autósülés)! Babakocsi nem nagyon fér be, de sztemn elég egy kendő v mei-tai, viszonylag egy helyben fogunk heverni, ahogy magunkat ismerem :)

Forgás: ahogy mondtam, nálunk sincs még, nem is mutat rá semmi jel. Bár végre ordítás nélkül is tud néhány percet hason lenni, annyira nem utálja, hogy meg akarjon fordulni :)

boruska
 
 


ja, és a blogon írtam, és semmi pépeset nem fogad el... Nagyon küzdünk, kb 1 kanál alma, ha bentmarad, Sinlacot felejtsem el...
Van még vki, aki próbálta, és nem ment?
(persze lehet, hogy majd megérik rá később, de egyelőre nem)

boruska
 
 


ciánoztak ma reggel :)

boruska
 
 


Sziasztok!

Éjszaka megint 4szer kelt a lányom, de ahhoz képest elég jól bírom.

Csanádnak jobbulást!

Ananácska: próbáld meg tényleg pihentetni a lábad, és borogasd! Persze ez két gyerek mellett tényleg nehezen kivitelezhető.

Boruska: tegnap találtam itthon egy kacsás szalvétát ezer meg egy éves még kislány koromban gyűjtögettem a szalvétákat és rögtön Te jutottál eszembe. Ha szeretnéd szívesen elpostázom Neked.

Kakti: remélhetőleg rendeződik a melled hamarosan! Nekem is fájt, de mint kiderült valószínű azért mert gyakoroltuk a routek féle kiemelést az eü-n és az egyik csaj nagyon megnyomta. A szomszédasszonyom meg a kórházban dolgozik felhívta az egyik kolléganőjét aki a mamográfián dolgozik és azt mondta, hogy mindenképp meg kell ultrahangozni de szerencsére másnapra már sokkal jobb lett.

Ktc: nagyon szép ez a fülbevaló! A fogacska tényleg nagy hír, gratula hozzá! Remélhetőleg a többi is ilyen könnyen kijön ma

Megnéztem a babaképeket, annyira aranyos baba mindenkié.

Fülbevaló: nálunk eddig apa nem akarta, most is kicsit ellene van, főleg, hogy tegnap a babavilágba pont mutattak egy fülbelövést. Na ettől totál oda lett. Azt mondta, hogy az tuti, hogy nem ő viszi el a gyereket fülbelövésre, és jó lenne még ezzel várni. Szerinte ez egy olyan dolog amit a gyereknek kell eldönteni, hogy akarja-e vagy sem. Majd ha nagyobb lesz és szeretne akkor rakassunk inkább. :roll:

Forgás: hasról hátra megy neki, de ő ugye hason alszik és ezt állitólag könnyebb is megtanulni mint a hátról hasra fordulást. Ramóna viszont a háton fekvést nem szereti annyira.

Kaja: én krumplit adogattam neki a héten anyatejjel de nemigazán ízlik neki. Nem is erőltetem nála. [/i]
ramiolgi
 
 


Olgi, de édes vagy! Megteszed, hogy elküldöd? Majd vhogy viszonzom! Írok privit!

Kaja: arra kezdek jutni, hogy elég tápláló már ez a táp, viszont 180 grammnál nem puszil be többet, akármilyen éhes. Szóval azon agyalok, hogy nem lehetne kicsit felboostolnom a kaját, mondjuk 1-2 kanál sinlaccal, v vmivel? Ez nagy hülyeség? Okosok, mondjatok vmit!!

boruska
 
 


Nem akarok más idejével gazdálkodni,de esetleg nem lenne jó, ha Kakti hozná Beát (már ha beférnek) Bori meg Ágiékat? Hümm? :) babakocsiból van 2is meg egy valag hordozó. Csak megoldjuk valahogy!

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Vicky!
ktc: Nem lehet egyszerű ez a fogacskás mizéria. Bori egyáltalán nem tud nektek jelezni ha fáj valami? Vagy sajna nem értitek hogy mi baja lehet.
Tudod, csak attól félek, hogy lenyeli. Bár elvileg nem lesz baja tőle, de mégis... Nem nagyon érzi a fájdalmat, pontosabban nem nagyon szokott foglalkozni vele. A lábszárán időnként vannak olyan foltok, amik ki is dudorodnak, szerintem annak fájnia kéne, de meg se rezzen rá. Ha piszkálom neki, akkor húzódozik, de az inkább a csesztetésnek szól. Mivel nem jelez, nem tudjuk, mikor, hol sérült meg. Kideríteni, hogy épp mi a baja: na, ebben már elég jók vagyunk, remélem. Barchoba. Jó játék... :roll:
ktc
 
 


Halihó!

Újra itthon. Az én drága kisfiam olyan sokat aludt a mamájánál, hogy az csuda. Este letettem fél 10 körül és negyed 4-kor arra ébredtem, hogy pisilnem kell :shock: a gyerek meg sem nyikkant fél 7-ig. :lol: Majd utána is kaja egy kis játék (nem vitte túlzásba) és alvás és ez így ment végig. Rendesen unatkoztam :lol:

Ktc. Én is nagyon sok fogamat lenyeltem és tényleg semmi bajom tőle, de azért biztos ami tuti alapon tényleg jobb így. Éééééés? Eltetted a fogtündérnek? :lol:

Én meg megint csak irigykedni tudok :cry: Én is szeretnélek személyesen is megismerni benneteket. Azt hiszem talán én vagyok az egyetlen aki még senkivel nem találkozott a csapatból. :roll:

bellerreni
Eger
 
 


reni: Én is még csak Katicával találkoztam, mikor meglátogatott a kórházban. Szóval várom a találkát.

ktc: Gondolom nem lehet egyszerű ez a barchoba. Most még a kicsikkel mi is ezt csináljuk, de ők nemsokára el tudják mondani mit szeretnének.



vicky79
 
 


Sziasztok!

A napokban nem voltam, mertv Eszternek 3 napig olyan szorulása volt h az hihetetlen. A sinlactól. Nagyon durva, bgyós volt a kakija (bocs), erőlködött, a könnyei jöttek. 3 napig csak szinte sírt meg aludt. Nem is evett, talán napi! 250-300milit ha bele tudtam diktálni. Adtam neki jó ckros kamiilateát, az ügyelet javasolta, hogy az majd meghajtja), édesköményt és kamillát együtt, glicerines kúpot, almát, semmi. Visított csak szegény, én már vele sírtam. Szélcsővel sikerült kibányászni belőle, iszonyú volt, kicsit véres is volt, amit nem csodálok, ahogy erőlködnie kellett. Péntek óta nem kapja a sinlacot, úgy néz ki, így végre helyreáll. Tegnap már a Heim Pált is megjártuk. Dokinéni szerint már nincs, aminek ki kéne jönnie... A gyermek viszont mégis erőlködik. Adjak neki Laevolacot. Aha, de az laktózt tartalmaz, adhatom azt egy tejallergiagyanús babának?? Akkor ne adjam, csak kúpot...
A helyzet már javul, végre eszik is a manó, és már nem sír folyamatosan. Normaflore-t adok majd még neki.

Mi is szívesen mennénk a talira, de messze van tömegközlekedéssel.
Bori, vagy valaki, akinél van hely a kocsiban, csatlakozhatnánk? (Ha a mini rendben lesz)(TErmészetesen fizetem az utiköltséget):oops: :oops: :oops::oops:

Eszter sír, mennem kell.

Majd még jövök

Niki :oops:
Vendég
 


Sziasztok!Minden kis drága betegeskedő minimanónak jobbulást!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++
Nálunk vendégek voltak (Nyíregyházáról:))péntek óta,azért nem jöttem.Talira sajna nem tudok menni,a saját bénaságom miatt,de ígérem gyakorolok és vezetek ezerrel,hogy legyen kellő rutinom hosszabb utakra is,de még nem merem bevállalni,főleg babával kettesben! :oops: :oops: :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Ja és végre eljutottam Brendonba,hogy megvehessem a csodajátékot,azt a láncosat,ami annyira tetszik minden topikbabának....erre elfogyott!,nincs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Csak azért mentünk be!Na mindegy vettünk mást helyette!De akkor is idegesítő!Olyan jó az a kis karikás cucc!

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Sziasztok.

Megjöttünk az esküvőről. Szentendrén volt. (Funky gondoltam rád). Annyi, de annyi szúnyog volt, hogy én már sírtam. Lilien elég szarul viselte a tömeget meg a hangos zenét.

A pöttyök terjednek. :( Úgyhogy holnap orvos. Már a combocskáján is vannak.

Nóri: apa eljön szívesen. Lehet ott valahol futni, mert akkor ő elmenne egyet szaladni. Meg a másik kérdésem, hogy ha igen akkor egy zuhanyozás valahol megoldható lenne, bár írtad, hogy van medencétek. :roll:

Forgás nálunk még nincs egyik irányból sem. Lusta lány.
Vendég
 


én is akajok menni talira :cry: :cry: :cry: :cry: sose foglak látni Titeket élőben??? :cry:

Edit

Kép
ézsóné
 
 


ja, és extra obégatós napunk volt. reggel 6tol idáig össz másfél orát aludt, és csak üvöltött,h álmos...se a kocsiba, se az ágyba, sehunse akart aludni repedtfazék :shock: :shock:

Edit

Kép
ézsóné
 
 


edit: Ma nálunk is ezt csinálta Barbus. Amilyen jó volt tegnap, annyira rossz ma. Valami lehet a levegőben.



vicky79
 
 


Maki!

Király bicikliút megy a ház előtt, végig a Duna-parton. Zebegény csak oda kb 6km. Mondom, végig Duna-part. Bringát is tudok adni esetleg... Zuhany, törölköző, papucs is van... :lol: :lol:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: