Új privát üzeneted érkezett!

Zsó: megkaptam a képet. Természetesen cserélem, ha ezt jobban szeretnéd
zuzmooo
 
 


Zuzmoo: kendőben is próbáltam, Mt-ben is (Mt-mnek nincs alvócsukjája) de csak itthon. De most már egyre nehezebb elölkeresztben, muszáj váltani. De olyan nehéz szívvel engedem el. Mondjuk ha elöl van, én is érzem mit csinál. Nemsokára beüzemelek egy tesztutat hátiputiban. :D

zarja
 
 


Zuzmooo: köszi. Venni szeretnék én is egy ilyen, hátha bejön a kiscsajnak. :D

Lányok segítsetek: Lilien kis nuniján piros pöttyök vannak, volt egy aztán lett még egy, nem tudom pontosan leírni milyen, de durva felületű. Szerintetek mi ez? Tudom doki, de az csak hétfőn van és most költöznek így leghamarabb kedd. Szóval ötletek? :?:
Vendég
 

 
 

Eszter: én is így voltam vele. :D Amíg lehetett, halogattam a hátratételt, de nem bántam meg. Persze hiányzik az "ölelős" hordozás, de így annyival könnyebb, sokkal többet tudunk sétálni :)
A tesztutat Apával együtt javaslom, hátha szórakoztatni kell a gyereket amíg megszokja, illetve te is biztonságosabbnak érzed ha van melletted valaki.
Nekem állandóan a sapkával gyűlik meg a bajom :lol: De a múltkor elfelejtettem rátenni mielőtt felkötöttem és nem volt kedvem levenni-újrakötni... kiderült, hogy jobban hajlik a karom mint gondoltam, rá tudtam adni (kicsit ugyan csálé volt és néhányszor a szájába is belenyúltam) :D
zuzmooo
 
 


Kismaki, szerintem nem fogod megbánni, ennyit nekünk megért. Például ha csak pisilni szeretnék, beleteszem és jobban elvan benne, mint a kiságyban (abban azonnal sír).
zuzmooo
 
 


Mikor elhoztam a csatos hordozókat a klubból, a lány csodálkozott is hogy ezt a nagy babát még elől akarom hordozni!?
Ő is mondta, hogy max 6-7 kg amíg kényelmes elől utána muszáj lesz háton.

Kismaki, szerintem gomba. Balázsnak is volt ilyen, én biztos voltam benne hogy ekcéma és mintha a gyerekdoki is azt mondta volna.. de utólag kiderült hogy én értettem félre. Mikogalt krémet írt fel és egy másik popsikrémet ami savasabb. Pár nap alatt el is múlt.

Zuzmoo, tetszik a tükröd! :)

Nóri, megvan már a film?
Vendég
 


Azért Beninek is tud lógni a feje :lol:
Kép
Igaz ez egy Tündérputtony, ami jó kis MT, de ez tart a legkevésbé. (és ekkor nem volt nálam az alvócsukja)
zuzmooo
 
 


Na pont ettől tartok.

zarja
 
 


teleraktam a blogot. vAgy egy hónap lemaradást pótoltam.

zarja
 
 


Eszter, online atya, ez jó. :lol:

Lehet hogy megfertőztök a blogírással. Csak össze kéne kotornom a történéseinket visszamenőleg a fórumból és a levelezéseimből.

Csajok, én tiszta debil vagyok. Délután rámoltam a szekrényekben és Milánnak kerestem a youtube-on Halász Juditot. Aztán a további találatok között feltűnt a "Paff a bűvös sárkány". Olyat bőgtem rajta, hogy a gyermek csak lesett. (Az volt a cél, hogy ő ne bőgjön amíg pakolok. :) ) Szóval ott, hogy "örökké él a sárkány, de nem úgy a kisfiú..." vége volt a dalnak. Nooormális vagyok? :roll:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Hurrááá! Levi már otthon! Remélem Anita és Szandi is javulgatnak már.

Szegény Csanád! Gyógyulj meg mihamarabb! Edit, kitartás!

Zarja! Bulcsú lehet, hogy későn érő típus. Tippem szerint még nem vagytok annyira késésben. A fordulást nyilván a kézkoordinációval kompenzálja. Mondom én ezt, a laikus. :D ( Na jó, a mozgásfejlődési táblázatom alapján. :wink: )

Zuzmoo! Nagyon édes Bende, ahogy hátul alszik! Egyem a kis lelkét! :)

Kép
Kép
molmar
 
 


Jaj, elfelejtettem. Tök jó, hogy Anita és Levi hazamehettek.

Edit, mit kapott Csanád?

Eszter, Milán sem viszi túlzásba a forgást, pedig már mindkét irányba megmutatta a tudományát. Viszont ő is gyönyörűen nyúl a dolgokért, elveszi, fogja, forgatja. Ők ilyenek és kész. :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Kismaki!
Emlékszel még, hogy egyszer írtam, hogy Lili nuniján volt egy pötty? (Pont az i-n). Nos, nem tudom, a Liliené mekkora, ez tényleg csak pötty volt. És pelenkakiütés!

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Lányok!
Aki reggel (vagy éjjel) olvassa majd:
Lilim szörcsög és prüszköl. Leszívtuk az orrát, de nem sikerült rendesen, mert még utána is szörcsögött. Adjatok ötletet, hogy csináljam! Még sosem porszívóztam máskor gyerekorrot. Ja! Apa lefogta a fejét, Lili meghallotta a porszívót, meglátta az orrszívót, és riadt arccal, hatalmas szemekkel tiltakozott. A keze-lába úgy kapálózott, mint aki el akar futni! Annyira sajnáltam szegényt. És egyrészt fogalmam sincs, hogy kell "szakszerűen" orrot szívni, másrészt fogalmam sincs, mennyire beteg most Lili. Minden esetre a babaúszást holnap kihagyjuk... :(

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Kakti!
Már többször orrszívóztam már porszívóval, de még sohasem sikerült teljesen kiszívni minden cuccost. Helka is szürcsögött utána. Ha szívod az orrát, egy kicsit mozgasd ide-oda, hogy minden kijöjjön, ami ki tud jönni. Én nem szoktam a másik orrlyukat befogni, mert szerintem úgy jobban kijön a trutyi. A lényeg, hogy Lili kapjon levegőt, és nyugodtan tudjon aludni.
Szegénynek kicsit ijesztő a porszívó, de ez kiméletesebb, mint a kézi.

Jobbulást neki, és minden beteg babának, tesónak és anyukának!

Sajnos hulla vagyok, és nem tudok jönni túl gyakran.

Dea

Kép
Kép
deus
 
 


Kakti, én be szoktam fogni a nem szívott orrlyukat, de nem folyamatosan, csak befogom-elengedem-befogom-elengedem. Mondjuk a mi orrporszívónk használatiján az volt, hogy az egyik szívócsövet kell beledugni a nem szívott orrlyukacskába.
Jobbulást!

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Ja, próbáljátok meg nem lefogni a buksiját, hátha úgy nem érzi annyira kiszolgáltatottnak magát. Milán általában lefogás nélkül tűri ha az orrával molyolok.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csajok, a júniusi Anyák Lapjához 1.500,- Ft értékű Concord vagy milyen utazókanalat adnak ajándékba.

Valaki ismeri a Bújj, bújj zöld ág aranyalbumot? Ha kéritek, felteszem g-mailre. Nekem tetszik, Milánnak meg egyre többet kell énekelni, bár az abszolút befutó még mindig a Lencsilány. :lol:

Nóri, hun vagy?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Kakti!
Érdemes előtte cseppenteni az orrába, hogy a szárazabb rész is oldódjon. Én valami sóoldatot vagy mit szoktam az orrába cseppenteni. (Nem jut eszembe a neve, patikában lehet kérni.) Különösebben nem szoktam lefogni Rékát, inkább követem a fejét az orrszívóval. (Arianna van nekem.) Így kevésbé tiltakozik, gyorsabban végzek. Esetleg ha még látok az orrában nem odaillőt, akkor fülpiszkálóval óvatosan kiszedem. Ezt is jól tűri a kis csajom.

Ja! Ez a lefogás, kéz-láb kapálózás nálunk is meg volt ma. Kilövettem a fülét. Hát remélem nem olvassa a csaj, de nem volt a helyzet magaslatán. Először is nem jelölte a lyuk helyét, így félrelőtte. Grrrrr.... :evil: :evil: Mondjuk pont elrántotta a fejét a Csöppöm. De lett egy felesleges luk. Remélem nem marad nyoma. :x Másodjára meg beszorult a kilövőszerkezetbe a fülcsi lövés után. :shock: :roll: :evil: Szenvedtünk egy kicsit, hogy a fülét se húzzuk meg és a pisztoly is szabaduljon róla. A gyerek meg közben ordított. Na, egy fül kipipálva. Várni kellett, hogy megnyugodjon valamennyire. Harmadjára, hálistennek sikerült a másik fülbevalót egyből rendesen a helyére lőni. Úgy sajnáltam szegénykémet, de belegondoltam, ha injekciós tűvel szúrja a régi védőnő, akkor sem biztos, hogy egyszerűbb és gyorsabb lett volna. :roll: Komolyan, a szurikat sokkal jobban viselte/viseli, mint most a fülcimpalyukasztást! Na mindegy, túl vagyunk rajta, most csak azon izgulok, hogy ne gyulladjon be neki. :roll:

Kép
Kép
molmar
 
 


Utazókanááál??? Mé, mit tud, hogy ilyen drága? :shock: Önetetős vagy mi?

Kép
Kép
molmar
 
 


Kakti!
En korkorosen szoktam gyengen forgatni az orrszivot az orrlyukban es ahol erzem, hogy meg van valami ott megallok. Alltalaban ez a belso resz fele tortenik. Picur orrat csak nehanyszor szivtam, alig volt benne valami, de Kristof orrat mar sokszor es teljesen tisztara lehet takaritani.
Orrcseppet is hasznalok, de csak akkor, amikor nem folyos a fikacska. Ha folyos, akkor nem kell. Es siman a gyogyszertari sooldatos van.
Vendég
 


jó reggelt lányok!

Tegnap hazaengedtek minket, csak nagyon fáradt voltam, hogy bármit is írjak. Ma szépen összeszedem a gondolataimat és elmesélem mi történt.

Zsuzsa írta hogy sokan szorítotok nekünk, biztos hogy segített a sok pozitív gondolat és jól esett Kakti, hogy írtál, köszönöm :)
stephie
 
 


Ajjajj!
Köszönöm a sok infót!
A helyzet a következő.
- Sterimart sprickoltam szívás előtt az orrába
- Ha nem fogom le a fejét, akkor egyszerűen lehetetlen orrszívózni, mert annyira forgatja a fejét, hogy szinte belefúrja az orrát abba a felületbe, amin fekszik (pelenkáz, ágy, stb.), aztán mikor nem megy tovább, hirtelen átfordítja a másik oldalra.
- Az orrszívó nem fér bele az orrlyukába így elég nehéz lenne forgatni odabent. :)
Na, akkor várom a további ötleteket! :D

Anita!
Örülök, hogy jobban vagytok! :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Csajok!

Mostanában elvesznek a hsz-eim telefonról szóval most gyorsan elküldtem egy levelet gmail-re. Olvassátok el, talival kapcsolatos. Anyósék egész hétvégén itt lesznek. Reggel 4-kor keltem, mert Laci horgászni akart menni apjával és akartam csinálni nekik enni meg teát. Hát esett, így megvárták, hogy elálljon. 1,5órája mentek el.

Szóval hogy ne tűnjek szgép fejnek, nem kapcsolom be a gépet, csak most rajtam kívül mindenki alszik, így van rá lehetőségem.

(habtapi téma: nekem kis darabos volt a madaras teszkóból, és leragasztottam a másik felét 4-5ragasztócsíkkal, aminek ilyen textiles a másik fele. Soha egy darab ki nem esett belőle, nem kellett szarakodni azzal, hogy szétesik. Ecetes vízzel megtöröltem néha.De már kivágtam, majd veszek újat!!! :lol: :lol: )

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Orrszívás: és csak üveg orrszívót használok, mert az befér az orrlikba!!! Talán csöpi, vagy pisze... földre fektetem a gyereket. Kicsit velem szembe. Két lábammal lefogom a kezeit. Esetleg a talpammal közrefogom a fejét. Nagyot nekem háttal, szóval a feje van mondjuk az ölemben. Combom a két karján, közben két combommal közrefogom a fejét. Talpammal lefogom a lábát, orr kiszív. De ha nem kell nagyon alaposan csinálni, akkor Luca már magának szívja, csak akkor szívom én, ha zöld és rámehet a fülére. Majd személyesen bemutatom a műfogásokat! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Nem tudom, melyik hsz-em jelent meg, melyik nem, de van foga a dednek 2napja. Azóta kevesebbet nyíg, többet harap...

Kapott rotát, amit valamilyen csoda folytán nem hányt ki! (20eFt)
Én megmondom őszintén csak saját lelkiismeretem miatt adattam be, mert Luca megkapta, így a kicsinek is jár. Meg én voltam Rotás, 10 legszarabb napomból az egyik. Még egy korty víz sem maradt meg bennem. Lázas is voltam. Szerencsére csak 1napig tartott. Luca meg röhögött rajtunk a járókában (Laci, anyós, após is elkapta, szóval mindenki, akivel érintkeztünk, kivéve a beoltott gyerek! :shock: :shock: )

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Nóri!
G-mailen sehol semmi!

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Kakti, átdobom Neked, küldd már el Te lágyszi, mert nekem valamiért nem megy el!!!! :oops:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


OK, Várom, de még nem jött meg! :)
Ha nem sikerül, hívj majd fel és diktáld, mit írjak! :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


hahaha majd meglátod!!! :lol: :lol:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Csanádnak gyors gyógyulást!

Nagyon örülök, hogy Anitáék hazamehettek. :)

Nekünk az első rota után bukott, a doktornő visszakanalazta a bukását szegénykémnek... A második után szerencsére nem volt baleset.

Ági

KépKép
agci
 
 


gmailen a mail

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Már úgy aggódtam a forgás miatt. Itt mindenki írta hogy átfordult. Ok, de ez egy alkalom. Én meg azt hittem, hogy nálatok pörögnek a gyerekek. :lol: Mondjuk hasról hátra még meg se próbálta. De inkább nyíg, mint fordulna.

Hm, orrszívás: Bulcsú nem reagál negatívan rá. Nem sír ha meglátja meghallja.
Először:
Mindig kap Stérimárt előtte, jobb esetben kitüsszenti a nagyját. Tehát Stérimár belő és vár egy kicsit. Addig előkészítem a porszívót.
Soha nem fogom le a fejét (már nem tom melyik doki mondta, hogy attól még idegesebb lesz, és nem a vizsgálat fáj neki, hanem a lefogás). Inkább, ha kell, a kezébe kap valami puha játékot.
Bekapcsolom a porszívót, és megvárom, hogy hozzászokjon a hangjához (ez kb 3-4 másodperc).
Utána bedug a nózijába és körbe-körbe, egyik orr, másik orr és ebből két kör. Ha nagyon kapálózik, kiveszem, a kezébe adom, majd újra.
Nekünk Pisze porrszívó van, egy helyes sárkánybébi van a doboz oldalán. De ha ma vennék, akkor olyat vennék, amelynek oldalt van a kifolyónyílása.

Táp:
Reggel felforralom az egész napos vizet, kiadagolom két cumisüvegbe (mert annyi van) és az egész megy a hűtőbe.
Kajaidővel, a cumisüveg be a mikróba 10-15 másodpercre, aztán rá a por összeráz és áttölt a Szoptanítba.
Végeztével elmos a Szoptanít a cumisüveg csapi meleg vízben (külön szivacs) majd feltölt a cumisüveg vízzel és irány a hűtő.
Kb 1-2 hetente egyszer csinálok egy nagy kotla forró vizet, beledobálok mindent, amit használok, válaszolok a Banyanetre és kiveszem.
Ha marad kaja, akkor a köv etetésnél én odaadom.
Ha megyünk, valahova melegebbre melegítem a vizet, mint szoktam (30 másodperc) és Bulcsú egyik mosható pelusába belecsomagolom, mert az jól tartja a hőt. A port kiöntöttem egy Aventes pohárba és az adagolókanál végét levágtam, hogy az is beleférjen. Így használat előtt csak összekever áttölt Szoptanítba és eszik. 2 kajánál többet még nem voltunk távol fix helytől és mikrótól(az 10-12 órát jelentene). Ilyenkor a Szoptanítba ott vár egy bekevert adag, hogy csak használni kelljen.

Éljen a hős Levente és odaadó anyukája.

zarja
 
 


Nóri, gratula a fogacskához! :)

Ági

KépKép
agci
 
 


Anita, de jó, hogy otthon vagytok! :) Úgy örülök!

Ezt a talit mi sajnos kihagyjuk. :( De nektek jó bulizást! :lol:

Kép

Kép
koviki
 
 


Köszönöm a pötyis válaszokat. Mivel nem tudom eldönteni mi a manó, ezért doktornéni lesz belőle.

Orrszívózás: Liliennek én már nagyon régóta porszívózom az orrát, mert, kisebb korában visszajött neki a tejcsi és lerakódott az orrában. Hozzá van szokva, így nem kell lefogni sem a kezét, a fejét is szépen tartja.

Zarja: nekem is amways naptejem van (sógornő megszállott amways) , de én itt gondolkoztam rajta, hogy jó e az Mazsolának. Meggyőztél. :D

Szerintetek víztisztítóval tisztított vizet adhatok neki?

Tali: tök jól hangzik. Apuka sehonnan nem jön, mert miénk pont ráérne. :roll:
Vendég
 


Reszemrol sajna ez a tali is kicsukva. Feri meg mindig dolgozik hetkoznap es nem tudja a kis popsinkat elvinni. :roll:
Szerintem en nem is remenykedem tovabb, mert tudom, hogy masnak meg a hetvege nem jo.
Vendég
 


sziasztok

köszi a jókívánságokat! sajna elég szarul viseli, olyan rekedt a hangja, hogy megmukkanni sincs kedve, és csak anya jó.

fenistil cseppeket adtak a rekedtségre, szörcsögésre, fluimare-al kell napi 5-6szor sprézni, masszírozni az orrnyergét, h tisztuljon. ennyi. mivel nem lázas, mást nem kaptunk egyenlőre.
szájpenészre kaptunk uj ecsetelőt, mert a sima boraxostol két hét alatt nem mult, inkább terjedt. ez rohadt keserű, kaja előtt fél orával kell átkenni a csőrét, addig nem ihat semmit. megkostoltam, háááát, olyan kiba.... keserű, hogy nem csodálom, hogy üvölt ha már csak meglátja...szegény öklendezik kajáig. :cry: :cry: :cry:
étvágya persze van a bélpoklosnak, csak elég nyűgi, meg ha nem lát, akkor rögtön üvölt, nyul felém, h vegyem fel. adok neki meleg kamilla teát, hátha jot tesz a torkának. ennyi.

Edit

Kép
ézsóné
 
 


irigykedek a tali miatt :( egyszer majd csak eljutunk Pestre :roll:

Reggel babaúszáson voltunk. Most először. Az elején Bende nem igazán volt elragadtatva tőle, folyton lefelé görbült a szája és kétszer el is pityeredett egy pillanatra. De kb a félidőtől már mosolygott, sőt időnként nagyokat kacagott :D Víz alá merítés majd csak a 3. alkalomtól lesz, addig szokjuk a vizet.
Beni 6kor szokott kelni és általában 8-9 körül alszik vissza egy órácskára. Úgy leszívta a víz, hogy mire kiértünk a kocsiba már aludt :) itthon megetettem és aludtunk együtt még 1 órát.
Szabi meg elment a bátyámnak segíteni, bontott téglát vettek, ezt hozzák haza. Most hívott, hogy defektes lett a bérelt utánfutó és állnak a zuhogó esőben az országúton, kb 30km-re Nyíregytől :(
zuzmooo
 
 


Edit, szegény kis drágád :(
Valamilyen nyákoldót, köptetőt nem kaptatok? Nem teljesen értem, mert mintha azt írtad volna, hogy vírusos tüdőgyuszi. Arra miért adnak allergiára való cseppeket? (nem értek hozzá, gyerekgyógyászatból 3asra szigorlatoztam :oops: )
Nekünk Ambroxol szirupot kellett adni (napi2x2,5ml) és 3-5x szívni porszívóval, akkor is ha nem hallom, hogy szörcsögne (és tényleg mindig kiszívott egy jó adagot)
Sok váladék van Csanád orrában? EZ a szirup úgy tudom vény nélkül kapható.
zuzmooo
 
 


neeem, a tüdeje tiszta. orra dugult, meg rekedt, kicsi a torkában is van. ennyit kaptunk. én nemtom :roll:

Edit

Kép
ézsóné
 
 


nem olyan vészes, én nem látok sokat. inkább mintha fikásabb lenne, mint egyébként. de nem folyik az orra, vagy ilyesmi.

Edit

Kép
ézsóné
 
 



lehet megköveztek, de én nem annyira hiszek a homeopátiában, igen ritkán jött be :oops: :oops:

Edit

Kép
ézsóné
 
 


Eszter, ne aggódj a forgás miatt. Bende is csak néha fordul hátról hasra, de vissza még soha nem sikerült neki :)
zuzmooo
 
 


Halihó!

Már anyuéknál. Berendezkedtem a prüntyőke alszik... Úgy felpakoltam, mintha kb egy hétre jöttem volna :roll:

Zuzmoo! Nem akarok okoskodni, de vagy nem jól kötötted a Tündérputtonnyal Bendét vagy extra nagy gyerkőcöd van :lol: Nekem ugye Tündérputtonyom van, de soha nem lógott még a gyerek így benne. :roll:

Anita! De jó, hogy hazamehettetek. Remélem már ti is jól vagytok nem csak a fiatalúr :wink:

Csanádnak jobbulást.

Kakti! Cicihelyzet?

Orrszívás: Mostanában kicsit Kornél is fikásabb, de neki száraz van az orrocskájába, de olyan, hogy még néha a Fluimare sem oldja fel :shock: Tényleg abból mennyit lehet befújni? Tehát, ha egyet befújok, de nem jön ki akkor lehet rögtön másodikat is és újra kiszívni?

Kíváncsi leszek rá, hogy az én drágaságom hogy fogja viselni a fürdetést meg az éjjelt, hogy nem otthon vagyunk. :roll:

Apjuk elment a buliba. Pfffff. Gyönyörűek lesznek biztos :shock:

bellerreni
Eger
 
 


Jah a fordulást én még nem mondom, mert ugye majdnem Kornél a legfiatalabb...

bellerreni
Eger
 
 


Zuzmoo! Az iwiw-en van még fent egy csomó kép Kornélról, de én nem tudok választani, hogy melyik legyen :roll: . Ha esetleg neked valamelyik másik jobban tetszik akkor felhatalmazlak, hogy kicseréld :lol: Köszike mégegyszer.

bellerreni
Eger
 
 


zuzmo: én se tudok dönteni, helyettem is válassz egyet az iwiwes képekből :wink:

Edit

Kép
ézsóné
 
 


Erika,
Jázmin fórumáról ismerjük egymást Ildivel. :wink:

Rota,
Mi sem adattuk be, s nem pusztán anyagi okokból. A kullancs ellenit megkapta, amint lehetett; ezen felül még a bárányhímlő ellenit akarom, bár a gyerekorvos folyton lebeszél róla. Rendkívül oltásellenes, s dűhíti nagyon az oltási kampány. Ezért lepett meg a H1N1 adásával anno.

Ildi,
Azt hittem van egy csoda dokitok. Mi decemberben jártunk egy csuda aranyos nagypapi dokibácsinál (MÁV rendelőintézetben), aki immunológus, allergológus; s azt hiszem vele veszem majd fel a kapcsolatot. Úgy jöttünk ki tőle, hogy kicsit mi is gyereknek éreztük magunkat a férjemmel, na nem rossz értelemben :lol:, csak olyan varázsa volt, sosem találkoztam még ilyen aranyos dokival.
Akkor ezt a listát – mit nem ehet Lilla – a bőrgyógyásztól kaptátok? Azt hittem gasztroenterológusnál jártatok vele.

Edit,
Sok gyógypuszi Csanádnak!

Anita,
Annyira örülök, hogy hazaengedték Levit; sokat gondoltam Rátok!

Eszter,
Míra is bemutatta a hasról hátra fordulást kétszer kb. 1 hónapja . Na, azóta sem. A hátról hasra ugyanez, kis lusta. Ellenben nagyon ügyesen megfog, pakolgat mindent, amit csak ér.

Orrszívózás,
Nálunk már nem egyszer volt használatban az orrszívó sajna. Míra szerencsére jól viseli. Lefogni nem igazán kell, max. vigyorgok rá – ezt többnyire viszonozza. Igen, orrszívózás közben is! vagy grimaszolgatok neki, ha nagyon tekereg. Na, de ő nem szokott közben sírni, szóval így könnyű... Először nálunk is az volt a gond, hogy nem fért be az orrlyukába -kb.2 hetes volt, úgyhogy csak tartottam sokáig az orrnyílásnál, kicsit mozgattam minden irányba és vártam...meglepően sok cucc jött így is.

Kép
Kép
szana80
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: