Új privát üzeneted érkezett!

ÁÁÁ, Csajok! Kicsi fiam most szerepel a Rádió Q-n. :D

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Ramiolgi! Szép kutyátok van! És nem semmi a pánkos kép! :P

Zuzmoo! Jó lehetett a vacsi! Legalább feltöltődtél. :)

Boruska! Cumisüvegből adod neki a vizet? Mi lenne, ha pohárból próbálna inni Berkó? Hátha nem lenne pavlovi reflex...

Reni! Szurkolok, hogy apukád mihamarabb felépüljön.

Anitáéknak jobbulást! De jó, hogy Levi már javul! :)

Bea! Ez a szar! :lol: :lol: :lol: :lol:

Editmk! Hol fogtok lakni itt Mo-on?


Juci! Hanna eszik már mást is?

Zarja! Nagyon szépek vagytok az avataron!

CSilla! Sajnálom a kockát, pedig tényleg jól nézett ki. Az eladók meg :evil: :evil: :evil:

Lara! Nagyon sajnálom, hogy így jártatok! Ezt a könyvet tényleg a tűzbe kell dobni... Egyik barátunknál anno beleolvastam, szépen le voltak benne írva az esetek. Túlságosan szépen, szóval innen kezdett bűzleni az egész... Azért szorítok, hogy a tej visszajöjjön.

Jó, hogy beszéltetek a lottóról. :idea: Megyek veszek én is holnap, ha addig el nem felejtem
Hát a videók nagyon jók, szétröhögtem az agyam! :lol: :lol: :lol:
Szó volt az oltásokról, Rékának nem volt láza a 4 hós oltástól, viszont a másnapot végigaludta. :roll:
Na, csajok, ha minden igaz, akkor holnap fülbevalót kap a lányka. Még nem biztos, mert én marha elfelejtettem megkérdezni milyen anyagból vannak a fülcsik. És nekem a bizsura mindig begyulladt a fülem. Igaz, most évek óta nem hordok fülbevalót, lehet már beforrt a lyuk. De most a kiscsaj miatt sem rakom be a fülembe. :roll:

Nóri! Milyen tali és hol? :shock:

Kép
Kép
molmar
 
 


Na, én is meglestem Ramónát! Hát tündéri édes kiscsaj! És az a frizura! :D:D:D

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 

 
 

Mi a szosz?
Ma tali lesz? Asszem en mar megint lemaradtam, pedig 2. hete folyamatosan olvasok, de semmifele talis datumegyeztetes nem remlik. Nah sebaj, lassan ugyis visszakoltozunk es akkor mar sajnalkoznom sem kell azon, hogy nem jutok el egy talira sem.

Lara!
Jo, hogy ujra itt vagy es bizom benne, hogy a tejdolog megoldodik. A suttogorol elmondasok alapjan en azt hiszem, hogy alapban inkabb tapszeres babakra irodott. Amugy meg kezembe sem vettem soha, mert meg elo szemelyektol sem fogadok el tanacsot, egy konyvtol plane nem.

Lotto tema: majd gondolok ratok lanyok, kiveve, ha ujgazdag picsa leszek es elfelejtkezek mindenrol, mindenkirol. Vagy majd jovok az olyan tortenetekkel, hogy "Most megyunk harom hetre a Bahamakra, igaz, most anyagilag nem ferne bele, nehogy azt higyjetek, hogy szarjuk a penzt, de Erik ezt kerte a fel eves szulinapjara, szal nem mondhatok nemet, meg akkor sem, ha szaraz kenyeren elek utana honapokig".
Merthogy valahogy igy ikell haritani, nem??? :lol: :lol:

Tegnap en is probaltam kesziteni videot, igaz, hogy csak telefonnal, mert a kamera koltozes otameg nem volt hasznalatban, azt sem tudom hogy hol keressem.
A tel-t meg szetazttta Kristof, azota allandoan lemerul. Kicsit agressziv voltam. mert az elmult harom napban hatszor fordult elo, hogy fotozni, videozni akartam hirtelen, de ahogy hozzaertem kikapcsolt.
De ennyi sikerult.
http://www.youtube.com/watch?v=GDB1bON8l8I
http://www.youtube.com/watch?v=q5lyttL77Qg
A masodik linken lathato, hogy miert felek attol a korszaktol, amikor Eriknek is allandora kell padlora kerulnie. Orult veszelyes K. mellett. Pedig mar csak 1-2 honapom maradt addig.
Vendég
 


Bea!

Nem lesz ma semmilyen tali! :wink:

Amúgy Kristóf nagyon elemében van! :) És tiszta apja! Most látszik csak nagyon! :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Bea,tök aranyosak a videók,nem lehet könnyű biztonságban tartani Eriket Kristóftól!Zuram nemsokára megy Maglódra,karnist visz a függönyös boltba. :D

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Kakti!
Tenyleg. Most visszaolvastam figyelmesebben es rajottem, hogy Nori nem azt irta, hogy "Gyertek el A talira", hanem azt, hogy "gyertek el talira". Merthogy en az elso variaciobol azt gondoltam, hogy konkret, meghatarozott alkalomrol van szo. De hogy a mai napot honnan szedtem, azt nemtom. :?

Igen, Kristof teljesen apja, mondtam is a Zuramnak, hogy ha ezek utan be mer rancigalni engem barmilyen kibeszelosoba dns-teszt keressel, akkor az egesz orszag rajta fog rohogni. Legalabb ezt megusztam. :lol:

Babauszas helyett meg lehet, hogy onvedelmi tanfolyamra kellene vinnem Eriket, arra nagyobb szuksege lesz.
Bar mivel Kristof konkretan nem bantja (nem direkt es nem rosszindulatbol), csak veletlenul es jatekbol vannak veszelyes szituaciok, igy en abban bizom, hogy fel even belul stabilizalodik a helyzet, amint Erik ket labra kerul es Kristof mozgasa kicsit finomodik.
Vendég
 


Viszont most van egy olyan nagy problemam, hogy halvany lila gozom sincs, hogy holnap este mit veszek fel. Nem akarok estelyibe oltozni, de nem is utcaiba kellene menni, valamilyen szolid cuccot kellene keresni. De most nem is tudom, hogy hol vannak az ilyen dolgaim es hogy hogyan allnak.
Az mar tuti, hogy van ket boritektaskam, amibol egyet sem talalok, valahol elkalandoztak koltozes kozben. Pedig jo lenne eloguberalni, mert kivetelesen nem pelenkazotaskat szeretnek magammal vinni, mint az elmult masfel evben kb mindenhova. :oops: :oops:
Vendég
 


Bea!
Melyik színházba mentek? Az is meghatározhatja, hogy mit vegyél fel! (Nekem, a színházbuzinak ezt elhiheted! :lol: )

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Bea, arra az önvédelmi tanfolyamra Léna is jelentkezik :oops: nálunk hiába nagyobb Lilla, ugyanez a helyzet :shock:

Habtapi - ok, de csak a nagy darabos, nekünk betűs ill. számos van. Ha kisdarabosat veszel gondolj rá, egy nap 100x összerakni nem mindegy, hogy 1 darabból álló betűt vagy 8-10 darabból álló hülye madarakat kell. (én vendégségben teszteltem, hajad eldobod mire kész). Mi amúgy szeretjük, mert nálunk hideg a kő, védi a szőnyeget, könnyű takarítani :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


A Madachba. De nehogy nekem olyan goncot mondj, amilyenem nincs itthon. :lol: :lol:
Vendég
 


Eszter: gyönyörű az avatarod!

Bea: csuda jópofák a fiúk! :D

Lara: sajnálom, hogy így alakult nálatok, de még ne add fel! Nekem az alkoholmentes sör mindig bejön, ha úgy érzem, kevesebb a tejcsi. Próbáld meg esetleg a szaporító fejést is. Nagyon szorítok nektek! és ha van még egy kis időd, küldj egy viszonylag friss képet Léniről, vagy tedd a picasara. (csinálok egy tablót a babáinkról)Köszi
zuzmooo
 
 


Valaki tudna ajánlani egy normális, kedves és nem aranyárban dolgozó nőgyógyászt Budapesten??? Azt hiszem, jó lenne egy szakembernek megmutatni a cicim, mert ez nem normális, hogy ennyire fáj a bimbi alaphelyzetben is, szopi közben meg pláne. :? :roll:

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Óóóóóó!
A Józsefet nézitek meg? Arra nyugodtan mehetsz valami lazább cuccban. Nem feltétlen kell kiskosztüm. :) Egy nadrág (ahogy néztelek, inkább nadrágot hordasz, mint szoknyát), egy blúzzal, vagy tunika szerű izével. És NAGYON NAGYON FOG TETSZENI NEKED! (a fogadott öcsém csinálta a koreográfiát) Ahogy néztem a szereposztást, ma NagySanyi lesz József. :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Nekem is nagyon hullik a hajam, mindenhol az van, főleg hajmosáskor brutális.
De a kicsinek is hullik. Most nézegettem régebbi képeket, és fel sem tűnt, hogy mennyi haja volt régen. Tegnap meg azt vettem észre, hogy a fejvédő felső része tiszta haj. Aztán rájöttem, hogy ahogy felkúszik éjszaka, és odasimul, a kis hajával van tele.

A József nekünk is nagyon tetszett, mi is Nagy Sanyival láttuk. Nagyon jó kis zenéje van. :)

Ági

KépKép
agci
 
 


jaj, a József!! Fél tinikoromban azt hallgattam kazettáról (még a Paudits-csal volt a felvétel)! Színházban meg a Lippaival láttam. A kottája is megvan eredetiben, szoktam zongorázni. Jó szórakozást hozzá!

Eszter, szépek vagytok az avataron!

kakti, nem tom, a nőgyógyász tud-e okosat mondani szoptatós cicihez. Az enyém nem nagyon jó ciciben, nem foglalkozik vele, és nem tudott érdemben válaszolni a kérdéseimre :(

lara, jó újra látni, a szpoit sajnálom, de ne add fel!

kis 'nagytesók' - már előre félek, mit össze fogja kínozni Berci a kisebbiket :)

ezen a habtapin sokat kellett agyalnom, mire rájöttem, miről beszéltek :) A sokdarabos nekem sem szimpi, azonnal eltűnik belőle egy pár darab, ami soha nem lesz már meg :)

boruska
 
 


Én mondjuk Nagysanyiért annyira nem rajongok, de mi nem is vele láttuk - egyszer sem. Mindkétszer Puskáspeti volt József - és nekem nagyon tetszett! :) És megint meg akarom nézni, mert kíváncsi vagyok Gönczi Gáborra, mint Fáraó! :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


kakti, ő a fáraó, ne már? Ne is színész! nekem a Vikidál az örök fáraó :)

boruska
 
 


Hát Bori!
Vikidál már nagyon gázos lenne - régebben (úgy 16-18 éve!!!) még elment vhogy. :)
Én Gesztesivel is láttam, szerintem tök jó volt. Amúgy ezt a mostanit az eredeti, angol verzióból csinálták és ott koncepció volt, hogy a fáraó egy "celeb" legyen. :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Én is sokat agyaltam rajta mire rájöttem mi az! Először valami habos tápra gondoltam :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bori, nem hiszem hogy nálad úgy el tud tűnni valami. :wink:

Az én nődokim pesti, de nem hiszem hogy ott van cicikérdésben. :(
Vendég
 


jóvan közben eltelt egy emberöltő tudom :) Végül is végiggondoltam, és van vmi zenekara, meg celeb :) A Pusi viszont biztos tökjó József, nagyon az a karakter.

boruska
 
 


Jól látod a kérdést! Mintha rá írták volna a szerepet! :)

Amúgy ha szeretnéd, megpróbálom neked az angol nyelvű DVD-t átírni. Egyszerűen zseniális! Donny Osmond énekli benne a Joseph-et. :) Valahogy így:
http://www.youtube.com/watch?v=PA1EqovahRw
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kakti 2010.06.25 08:27-kor.

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


gyerök rekedtebb, mint tegnap, szoval délután irány a gyerekorvos :cry: :cry: :cry: szaranya vagyok :shock:

Edit

Kép
ézsóné
 
 


Kakti: szerintem se a nőgyógyász a legjobb megoldás cici ügyben. Én a helyedben egy szoptatási tanácsadónak mutatnám meg. Pesten biztos találsz szakértőt.
zuzmooo
 
 


Köszi a habtapis válaszokat! :)

Tegnap eljutottam fodrászhoz, végre van normális hosszúságú meg színű hajam. Alig ismerem meg magam a tükörben. :) Ja, és nekem is nagyon hullik.

Daninak pont akkor kellene kapnia az oltást, amikor nyaralni megyünk. Megkaphatná előtte egy nappal, meg aznap is, de azt mondta a doktornő, hogy inkább legyünk itthon, nehogy valami gáz legyen. Így 20 nappal később fogja megkapni, mert miután hazajövünk, utána a doki nem lesz, de azt mondja, hogy ezen ne izgulja, semmit nem számít, hogy kicsit eltoljuk. Hát azért én mégis izgulok...

Kép

Kép
koviki
 
 


Kakti, szopis tanácsadó szerintem is többet tud a kérdésről :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Viki, Lénának az első oltástól húzódik a dolog, 20 nap tényleg nem számít :wink: mi ugye eleve később kezdtük a tüdőgyulladás miatt, ill. mivel Lilla beteg volt így biztonságból Léna oltása is húzodott a 4 hós még egy plusz hetet.

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Na, beszéltem egy szopis tanácsadóval.
Amúgy hogy lássátok, miről beszélek, valahogy így néz ki a dolog:
Kép
(ezt a neten találtam, nem az én cicim)
Szóval a javaslat: olívaolajos húzópakolást kell rátennem két szopizás közt, ami fellazítja a hámréteget, és a következő szopizásnál elvileg megnyitja a tejcsatornát. És ez hozza magával azt, hogy ha elmúlik a "dugulás", akkor már nem fog fájni sem. Hát kíváncsi leszek! :S

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Viki:
Lili is két hetes csúszásban van a szurikkal! No para! :) Legalább lesz valami hasonló az "ifjú párban". :lol:

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Sziasztok!

Mi szülőknél és csak mára eszkábáltam össze a netet.

Táposok segítsetek!
Betartjátok ezt a sok sterilizálási dolgot tápkevergetés közben (5 percig főzött cumisüveg, esetünkben pohár, meg 5 percig forralt, lehűtött víz)
Ha megmarad valamennyi műtejből, az kuka?

Szerdán este D. egyik pillanatban még jó kedélyű volt, aztán szabályos dührohamokban tört ki és 180 km/h sebességgel tolta be az öklét a szájába :shock:
Megvizsgáltam a száját, de nem látok fogra utaló jeleket.
Ez a lefekvés előtti szopi után történt.
Már régóta mindkét mellet oda kell adnom este, mert nem elég az egy.
Oké, akkor megint mellre tettem, hátha pár csepp kijön belőlük. Jött is, de megint dühöngött meg sírt...
Rémisztő volt.
Egy óra múlva újra mellre tettem, aztán újra, de nagyon úgy tűnt, hogy kevés a boldogságához.
Nekiálltam hát tápot csinálni.
120 ml-t.
Hááát...mire kész lettem a sok hókuszpókusz (sterilizálás) miatt...
Örökkévalóságnak tűnt egy reklamáló gyerek mellett.
Először csak kanállal adtam és nyelte is, úgyhogy pohárból folytattuk.
40 ml után már csak tartogatta a szájában.
Most nem tudom, hogy pont ez a 40 ml hiányzott a boldogságához vagy más volt a baj.
Az tény, hogy majd egy hete se Karamalzot, se mást nem nyomtam, mert nem volt otthon és időm sem volt beszerezni, de mivel régóta nem éreztem hogy duzzadna a tejtől a cickóm és mégis elég volt Domónak, így nem aggódtam.
Na lényeg, hogy tegnap is csináltam neki a vacsihoz 100 ml-t és szopi után 50-et be is szlopált.
Közben vettem mindenféle tejserkentőket és most várom, hogy ma mi lesz.

Szal kérdés, hogy nálatok hogy zajlik ez a tápkeverési ceremónia?

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Habtapiból nekünk számos van, mármint nem sok, hanem olyan, amin számok vannak, de az is szétesik állandóan, amikor szétszedem-összerakom. :evil:
Lehet, hogy hülyének néztek, de melyik fele van nektek a gyerek felé? A duruzmós vagy a sima?
Keménynek ítéltem, ezért ráhúztam egy paplanhuzatot, ami nem szöszöl. Így viszont még macerásabb összerakni. :roll:

Ildi!
Édes Lilláról a vonalzós kép.

Zarja!
Avatar tényleg szép!

Edit!
Nem vagy szaranya!!!

Vezetős videók :lol: :lol: :lol: :lol:

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Kattkat:
nekünk a
duruzmós
fele van a gyerek felé. :lol:
Mi kaptuk a habtapit (két adagot is) és vannak benne pici darabok. :( (és mivel tudom, hogy nem olvassa a fórumot, akitől kaptuk, így lemerem írni: idióta figurák vannak rajta)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Ok, akkor nem izguklok az oltás miatt. :)

Kattkat: nálunk úgy működik a tápozás, hogy a felforralom a vizet (forrástól 5 percig még tovább forralom), egy nagyobb adagot, mondjuk reggel, vagy amikor elfogy, és általában teljesen le is hűtöm (volt már olyan, hogy épp jó volt a hőmérséklete, és csináltam is a tápot :oops: ). Majd, amikor kéri a kaját, megmelegítem és bekeverem a tápszert. De olyan is van, hogy, amikor már tudom, hogy lassan ébredés lesz, megcsinálom előre, és ha mégsem ébred akkor megy a hűtőbe, ha meg tényleg ébred, akkor megkapja. De vészhelyzetekre van babavíz, azt csak melegíteni kell, bele a táp, és kész. Megkérdeztem a doktornőt, hogy mennyire kell komolyan venni ezt az akkor forralom és csak frissen adom dolgot, és persze azt mondta, hogy bizonyára úgy a legjobb, de semmi baja nem lesz ha előre fel van forralva a víz. Viszont, ami megmarad kaja, azt nem adom oda a következő etetésnél. Mégha csak egy kortyot ivott a 150miliből, akkor se.

Cumisüveget nem főzök, mikrós sterilizálónk van, asszem enélkül nem is tudnék élni. :)

Ja, és van aki reggel megcsinálja az egész napi adagot, külön cumisüvegbe, berakja a hűtőbe, és mindig megmelegíti az egyiket ha éppen kajaidő van...

Kép

Kép
koviki
 
 


Na ez biztos az én szegénységi bizonyítványom, de még soha nem hallottam ezt a szót, hogy duruzmós. :oops: és a neten sem találom. :lol: bár ki tudom következtetni, hogy mit jelent, de azért elárulhatnátok, hogy pontosan mit jelent. :lol: :lol:

Kép

Kép
koviki
 
 


Viki:
én is most hallottam először, de rájöttem, hogy mit ért rajta Kata. :) Szóval én sem tudok bővebb infóval szolgálni. :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Kattkat!

Nekem tablettas sterilizalom van, cumisuveget talan eletemben ketszer foztem ki, azt is csak probakeppen, azota sem. En megbizom ebben a sterilizalasi modban.
A vizet en reggel felforralom, fele marad hulni, masik fele megy termoszba. Ha a gyerek ehes, akkor mondjuk 150 ml vizhez megy 100 ml a hidegbol, 50 forro a termoszbol, bele a tap es eheto is. Kb 20 mp a folyamat. Amig evett ejjel is, addig felvittem magammal a haloszobaba a termoszt, cumisuvegben a hutott forralt vizet, meg a tapos dobozt es csinaltam neki, amikor kerte.
Jah es en tuti nem forralom 5 percig a vizet. Sot. Vizforralot hasznalok, 2-3 alkalommal szoktam rakapcsolni kikapcsolas utan, vagy nem zarom le a tetejet teljesen es akkor ugye nem kapcsol ki, hanem forral folyamatosan. De ez 5 perc tuti nincs.
Vendég
 


Szinhaz/Jozsef: en is varom mar, bar inkabb a kimozdulas es a Ferizes miatt. Merthogy bevallom toredelmesen, hogy a musical nem epp az en kedvenc mufajom, szinhazba sokat jartam, de ezeket kerultem.
Ferinek viszont nagy kedvence Webber, kulonosen a Jozsef, latta is mar es nemtomhany eve rendszeresen hallgatja. Nem rossz, de amikor idorol idore belengi ugy a hazat, hogy en pont nem akarom hallgatni, akkor kicsit mar tapetaszaggato (nalam).
Londonban szerettuk volna megnezni, de sohasem kuzdottem erte, majd Kristof szuletese miatt teljesen elmaradt.
De Ferinek most lesz a szulinapja (juli eleje), igy mar egy ideje tervezem, hogy ajandekba szinhazjegyeket kap es egy szabad estet, szoval most kicsit elorehoztam az ajandekozast.
De biztos, hogy tetszeni fog a darab is, bar nem amiatt megyek elsosorban. Mindenesetre elotte nem iszom egy kortyot sem. Mert szinhaz utan altalaban a baratnoimmel anno borozgatni ultunk be valahova, de egyszer ugy esett, hogy elotte maradt jo sok idonk, igy beultunk szinhaz elott borozgatni. Nah, ugy elbeszelgettuk az idot, hogy nem epp csak egy pohar bor csuszott le, valamivel tobb, igy orult szaladas lett, kesve ertunk oda, majd felig becsiccsente a tok sotetben kerestuk meg a szekeinket. Ezen aztan ugy felvidultunk (nah meg azon, hogy a borozgatas es a rohanas miatt a pisiles elmaradt, igy tartogatni kellett), hogy az elso felvonasbol nulla percet sikerult feldolgozni. Mar nem is emlekszem, hogy akkor mit neztunk, de mai napig nem tudom, hogy mirol szolt. Pedig a masodik felvonast mar viszonylag nyugodtan ultuk vegig.

Egyebkent nemtom ki hogy van vele, de en olyan reg ittam alkoholt (kis mennyisegben is), hogy a het elejen felbontott sangriat harom este alatt sikerult lekuldeni, tehat egy estere jutott egy poharral, elso este en megis konkretan becsiptem ennyi mennyisegtol. :oops:
Draga baratnem felfogasa szerint persze az is lehet, hogy epp en ittam meg azt a mennyiseget, amiben az alkohol volt, Ferinek meg csak a bambi maradt. :lol: :lol:
Vendég
 


Bea,színházas,boros story: :lol: :lol: :lol:
Kellemes kikapcsolódást nektek!

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Duruzmós - érdes/mintás :D , ebben az esetben.
pammut
 
 


Jajj, már megint le vagyok maradva. Gyorsan átfutottam a termést, de nem elég alaposan, a memóriámról meg ne is beszéljek...rémes.
Amire emlékszem:

Zarja,
Az avatar művészi, nagyon szépek vagytok!!!

Bea,
Megnéztem a videókat, nem akarlak elkeseríteni, de még nálunk is ez van. Pedig Jázmin is nagylány már, de a nagy szeretgetéseit folyton figyelnem kell, hogy a forgószél természetéről ne is beszéljek, enyhén szólva pörög egész nap a csajszi...Szegény Míra nem sok időt tölt a padlón...

Habtapi,
Nekünk is számos van. A vastagabb fajta, nem szokott szétesni. S persze van egy kis darabokból álló, amit sosem használtunk, mert amikor először kibontottam szembesültem vele, hogy ezt nem nekünk találták ki. A gyerkőcre nézve is veszélyes az apró darabok miatt, s az én türelmemet is próbára teszi – pedig imádom a puzzle-t. :lol:
Ja, és a „duruzmós” fele van a csajszi felé.

Oltás-láz
Míra a 2hós oltás után egész nap aludt, láz nem volt; 3hós oltás után volt hőemelkedése, de csillapítás nélkül is szépen elmúlt. A 4hós pedig semmi de semmi reakciót nem váltott ki

Na ennyit a memóriámról....:lol:

Néhány szót azért írok magunkról is. Tegnap végre megérkezett Míra vérvételének eredménye, teljesen neg. az összes vizsgált allergénre. Lassacskán elkezdek min. tejterméket fogyasztani. Tényleg, Ildi szerettem volna megkérdezni, hogy Lillánál vérvétel v. bőrpróba mutatta ki az allergiát. Megnézetném Jázmint is, ekcémás és az eper nála is ludas, de nekem gyanús, hogy az étvágytalanság, stb mögött lehet esetleg vmilyen ételallergia...
Esetleg tudnál ajánlani e téren jó dokit? Magán is érdekel.
Vissza Mírához...Az elmúlt napokban irtó nyűgös- bár, ha cipeljük a popóját akkor persze csend van-, minimálisat alszik napközben, sokat szopizik, s nem hízik ő sem.
Na megyek is etetni....

Szép napot mindenkinek, ha ma már nem futná több hozzászólásra!

Kép
Kép
szana80
 
 


Mi apával mindig HÚP (hurrá újra péntek :) ) napon tartottunk borozgatós estét. Ilyenkor mindig hajnalig beszélgettünk, zenét hallgattunk, a péntek csak a miénk volt. De ez a terhességgel elmaradt, vagy legalábbis a borozás biztosan. Én azóta sem ittam semmit. De, talán egyszer belekóstoltam apa borába, de az tényleg csak egy korty volt. Pedig már szinte nem is szoptatok. Azt persze nem tagadom, hogy egy egy nyűgösebb napon nem küldenék le egy pálinkát. :lol: :lol: De eddig erre sem volt példa.
A HÚP napok nagyon hiányoznak, bár tényleg próbálunk odafigyelni erre a kapcsolatra, de nagyon nehéz nem beájulni 11, éjfél körül. Meg nagyon nehéz nem állandóan a gyerekről beszélni, pedig próbálunk másról is, de nem igazán megy. :) De ez biztos így van jól...

Kép

Kép
koviki
 
 


Köszönöm a sok tanácsot! Bár mérlegem nincs, most mégis úgy érzem, hogy több a tej, ám hogy elég lesz-e csak a tej, azt nem tudom, ha majd megmérjük és gyarapodik, akkor derül ki. 2 hete amúgy elkezdett annyit mozogni, hogy extra kalóriaigénye lehet, mert amint leteszem, abban a pillanatban átpördül hasra, onnan tornázza magát előre, vagy megy oldalra,vagy visszafordul hátra, nem tud egy helyben feküdni, aztán nézni.
Lehet, hogy emiatt is kellene neki a több kajcsi.

A suttogós könyv tanácsai tényleg nem az igény szerinti szoptatásra íródtak, ez igaz :(

Nóri, jövö7en a nagyok úszótáborban lesznek, úgyhogy ezért könnyebben mozgok. Hánytól lesz a tali? Jó, hogy leírtad, hogy nálad is ugyanez a tejmizéria volt, legalább látom, hogy nem esélytelen talán nálunk sem. Ami miatt még aggódom, hogy állítólag napi 6 NEHÉZ pisis pelusnak kellene lennie, akkor eszik eleget. Hát nálunk ha van is pisis pelus, az sem nehéz...

Kakti, a folyadékfogyasztásom tényleg emelni kell, mert amúgy keveset iszom. Most gyorsan ittam is 3 dl vizet :)

Zuzmoo, képet keresek!

Kattkat, hát ez nálunk is így ment. Cicire tettem üvöltés, helyette szívta az ujját, 1 óra múlva megint ugyanez. Nekem úgy tünt, hogy a tejleadó reflexre kellene várni, de nem várnak, mert türelmetlenek, ezért jön a visítás.

Meg tudjátok mit nem értek? Nappal mostmár 1-3 percen belül van tejleadó reflex, hajnalba-reggel meg órákat kell rá várni. Ma reggel 4:14-kor kezdtem szoptatni, magam mellé vettem és 8:30-kor éreztem a tejleadó reflexet. Közben ébren voltam végig, éreztem volna, ha lett volna...na ezt nem értem. Pedig reggel kéne, hogy legtöbb tej legyen..
lara
 
 


Viki, tényleg ne izgulj az oltás miatt. Réka szerdán kapta a 3 hós oltást, pedig 5-én már 4 hónapos lesz.
Az oltásról jut eszembe, hogy akikkel szoktam sétálni Anyukák, ők az V. kerületben laknak. Mesélték, hogy náluk ingyen van a kerületi babáknak a Rota oltás. :roll:

Ági

KépKép
agci
 
 


Nekün is ingyen volt a rota, állítólag minden rendelő kapott 10 db-ot, és az első 10 arra tévedőnek felajánlották. Hozzánk mindig kijön a doktornő, de akkor egyszer bementünk a rendelőbe, úgyhogy szerencsénk volt. :)

Kép

Kép
koviki
 
 


Köszi Viki!
Köszi Bea!

Én is lapítottam a mjuzikeles téma alatt. Nem éppen a kedvencem.

duruzmós=rücskös :lol:
én a z ex pasimtól tanultam ezt a kifejezést
ezek szerint ő találta ki
nagy nyelvújító volt az biztos

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Rota: en csak felidegesitem magam, ahanyszor szoba kerul, vagy latom a hirdetest. Kristofnak eszembe sem jutott beadatni, szoba sem jott.
Eriknek sem akartam, de a multkor ugy gondoltam, hogy talan megis jo lenne. Ekkor kerdeztem Norit is, hogy mi a vakcina neve. De megsem adattam, bar szerettem volna, de most nalunk komoly sakkozast igenyelt volna az a 40 ezer forint (vagyis 36, de kb mindegy), igy hagytam a p.csaba. Szoval asszem ez az elso dolog, amit anyagiak miatt nem all szandekomban megadni a gyereknek, emiatt igen merges vagyok erre a rota-oltasra. :evil:

Oltas-ido: mi is csuszasban vagyunk. A gyerekdoki szabin, a masik gyerekdoki is szabin, szoval juli elso, vagy masodik heteben lesz a negy hos oltas.
Vendég
 


Lara!
Nagyon szépek vagytok mindahányan! :)

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Bea: mi sem adattuk be a rotát, és nem az anyagiak miatt (ok, nem elsődlegesen az anyagiak miatt)

Néha én is lelibázom magam miatta, de többnyire tartom magam az elveimhez. :roll:

zarja
 
 


Kattkat :)
lara
 
 


Szana,nézegettem az iwiwen a 2010 februári babák ismerőseit és kerestem közöseket...hát Te ismered a nővéremet,meg a gyerekeit!(Susánné Nagy Ildikó+Réka+Dávid) :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: