Új privát üzeneted érkezett!

Ez a lengyel tanulóvezetős videó nagyon beteg. :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csajok, aki nálam lustább a házimunkában az hazudik. Nem kunszt berakni a mosógépbe a pelust, meg kiteregetni.

Zuzmoo: közösre küldtem képeket. :oops: Más is megnézheti ám!

Most az apehet vadászom már 3 napja.

zarja
 
 


házimunka: reggel óta nem tudom odarugdosni magam a porszívóhoz, a pofám leszakad... Szüttyögök mindenféle papírkákkal, meg rendet rakok, de takarítani, azt nem:) (épp rakom a sok cart a felcimkézett dobozaimba, meg mappákba... :oops: )

na, végre letöltöttem a gépről a KACSÁS JÁTSZÓSZŐNYEGES KÉPEKET! lesz videó is a blogon majd!

Kép

boruska
 
 

 
 

Most beszéltem Anitával. Ő is beteg, tüsszög, köhög és hőemelkedése van, de a doki azt mondta, hogy Levi már jobban van, tisztul a tüdeje, de még nem engedik haza őket. Szandit délután viszik orvoshoz, neki is hőemelkedése van és köhög.
zuzmooo
 
 


Lányok!
Asszem, a Sinlacot Chanel 5-össel fogom kikeverni, hátha jobb lesz az illata távozáskor :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Zsuzsi, köszi a híreket!!

boruska
 
 


kakti írta:Lányok!
Asszem, a Sinlacot Chanel 5-össel fogom kikeverni, hátha jobb lesz az illata távozáskor :)


:lol: :lol: :lol:

boruska
 
 


Kakti! De dinnye vagy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
zsizell
 
 


Sziasztok, kicsit eltűntünk. Az elmúlt egy-két napban busójárás volt nálunk, este meg Apa gépezett. Gyors beszámoló, aztán visszaolvasok.

Kedden voltunk babakutatóban, hát az én lánykám nem tudom mennyit tett hozzá a tudomány fejlődéséhez :shock: , mert nyűgös volt a szentem. kb. 5-6 percig kellett (volna) néznie egy filmet, és azt vizsgálták, mennyi ideig koncentrál egy adott képsorra. Mivel nem szeret ölben ülni (kivéve Apáéban), nagyo fészkelődött. Helyes kis tappancsokat raktak a fejére és nézték az EEG-jét, meg videóra vették. Az EEG-t majd összevetik a felvétellel, ebből lesz valami okosság.

Itt voltak egyik este a barátnőim is, éjfél után mentek el, iszonyú jó volt. Nincs nosztalgiám a baba előtt életem miatt, de annyira élveztem, hogy egy kicsit elengedhettem magam.

Hannácskának új szokásai vannak, ma háromnegyed hétkor kelt, ráadásul újabban éjjel újra kel egyszer :roll:. Az almapépet továbbra sem komázza nagyon, pár falat után nekiáll öklendezni (fúj, szilárd), de a levét, ha kifacsarom boldogan nyakalja.

Kép
juci-77
 
 


Na akkor Charlotte. Ok. :lol: Van egy ilyen arc összehasonlító program és az is őt dobta ki, persze a kevésbé tokás arcommal van csak hasonlóság. :lol:

Zuzmooo, ez jó hír, legalábbis Leviről...

Azt mondják, hogy a hozzátáplálással még büdösebb lesz a kaki, de ezt nem akarom elhinni, már így is bekönnyezek tőle... Az anyatejes kaki ehhez képest virágillatú volt.

Szeretnék venni habtapit. Tapasztalatok? Valami olyat szeretnék, ami nem esik szét minden másodpercben.

Kép

Kép
koviki
 
 


bchris: ha nem tudsz visszaolvasni, lehet hogy elkerülte a figyelmed: csinálok egy montázst a babáink mostani képeivel (3-5 hó). Ha szeretnéd, hogy Máté rajta legyen, küldj egy jó képet róla nekem (baloghzsu kukac gmail pont com) vagy a közös gmailre, vagy teheted egyből a picasara (van egy ilyen album)

Én sokat hordozom Benit, de elől már nehéz volt (túl van a 7 kilón) és akkor tényleg fájt a hátam, vállam, sőt a szeméremcsontom (mint terhesen). Most már szinte mindig háton viszem és így megint kényelmes.
zuzmooo
 
 


Eszter: az elsőt választottam. Olyan gyönyörű szeme van! (olvadozós smiley) Beteszem a picasan a közös albumba is, remélem nem bánod ;)
zuzmooo
 
 


Ha valaki orbitalis budoset akar erezni, akkor latogasson meg bennunket vmelyik delelott, amikor Kristof a nagyobbik nagy dolgat szokta vegezni. Az valami turhetetlen, brutalis, pedig az anyja vagyok. A tapszeres kaki kicsit savanykas, csak az igazan jok veszik eszre, hogy egyaltalan van valami a pelusban. (Nalunk egyedul en.)
A zoldseges, gyumolcsos gyenge hozzatapis kaki 10 honapos korig meg okes volt. Budi, de nem folytogato.
Viszont amit egy eves kora ota muvel a fiam, az valami leirhatatlan. Adagra is, allagra is, szagra is szar. Nagybetus SZAR.
Nah, gondolom ezt epp a nagy zoldseg es gyumieveszetnek koszonhetjuk.
Anya mondta, hogy a multkor a batyam es a sogornom tiz percig fujtattak a teraszon, miutan tisztaba raktak Kristofot. (Ez akkor volt, amikor nelkulem ment le a szuleimhez Ferivel februarban.)
Pedig ok gyakorlott versenyzok, mert ket pelenkasuk van egymas utan. Illetve a batyam siman tud kotlani fel orat a wc-n, tehat eros orra van.
De ez meg neki is sok volt. :lol: :lol:
Igaz, en is megerzem husz meterrol, hogy K. be van kakkantva.
Vendég
 


Habtapi: nekunk van sok, de sajna nem tudjuk egyenlore hasznalni. Ugyanis optimista elso babaskent azt a fajtat vettem, amiben kiszedheto alakzatok vannak. Hat honapos volt Kristof. Nah, ettol nagyobb hulyeseget meg nem nagyon csinaltam. Termeszetesen 5 perc alatt rajott, hogy azokat ki lehet szedni, meg lehet ragni es 2 mp hianyzott ahhoz, hogy lenyeljen egy madar szemet.
Azota meg nem raktam ismet ossze, mert meg most is megenne. JOvore meg Erik miatt nem fogjuk hasznalni. Szoval kb harom ev es eloszedem.
De egy tuti: ne ilyet vegyetek, valamit egybefuggot.
Vendég
 


Sziasztok!
ma elvittem a Mircit védőnőhöz kajaügyben meg amugy is szombaton lesz 4 hónapos(direkt hagytam így, először ezt írtam, de 5 hónapos lesz wazze, el se hiszem)
nem is akartam megmérni,de a védőnő már dobta rá a mérlegre body+pelus 7700gram...pfff 65cm ugyhogy semmi gríz csak gyümi és zöldség meg táp.
azt mondta hogy az ujkrumpli az nem fosat, és adjak neki mert az alapkaja..
és azt is mondta h. 7kg fölött adhatok neki húst.én meg mondtam h. még nem akarok.tartok is ettől, mert én nem eszek hust, rá se bírok nézni, akkor hogy fogom neki trancsírozni?(hogy közbe hányok)meg később ha anya nem eszik húst akkor őe fog....?

BOCSI, de nem olvasok vissza, mert még nincs ebéd, a Mirci sirdogál stb stb

zsó
Kép
pcd1985
 
 


JAAA:anyám tegnap odatartotta a Mircit a szölölevélhez és ő persze megfogta és a szájába vette.nem voltam jelen, csak hallottam a kommentárokat az eseménnyel kapcs.ban és kiszóltam, h. ne hagyja h. a leveleket fogdossa(permetezve van, meg pl a nád elvágahatja a kezét)
fürdetésnél szedtem ki a szölölevelet a szájából. :evil:
((bele se merek gondolni, h. mi van ha le is nyelt belőle, bár az a kisebb gond, de mi van ha félrenyel és megfullad?pépeset már eszik, de szölölevél még nincs a repertoárban)

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Hogy nekem mekkora lusta fiam van! :shock: letettem az ágyra hason, elé a kihajtogatós könyvet, hogy nézegesse, emelje a kis fejét stb. Erre a gyerek ahelyett hogy emelgetné magát, inkább elfordult egy negyed kört, így a leporelló nem szemben van vele, hanem mellette. Letette a fejét az ágyra és így lazán nézi, erőlködés nélkül :lol: :lol: :lol:
zuzmooo
 
 


Korrigálnom kell: Már nem is nézi a könyvet. Alszik. :shock: Ilyet még soha nem csinált, hogy leteszem és csak úgy magától elalszik :shock:
zuzmooo
 
 


Sziasztok,

Jokat nevettem a videokon. Bar en meg nem vezetek, de kb el tudom kepzelni, hogy alakitok majd en is. (Van is errol egy sztorim de nagyon ciki.)

Villo babam 6.65 kg, igy a 3.13 kg-s szuletesi sulyahoz eleg jol haladunk :-).

Kakti, Chanel 5 :-) :-). Vettem en is szines karikakat es nagyon tetszik a kiscsajomnak. Koszi az otletet.

Katica, koszonom a kerdest, jovo het szerdan utanunk majd. Mar minden el van intezve, a cuccunk haza is ert mar. Csak ossze kell majd pakolni a borondokbe az ittmaradt dolgokat, meg at kell adni a lakast. Viszont vendegunk lesz meg igy az utolso hetvegere, meg sutni akarok valami finomat Tamas kollegainak (holnap lesz az utolso napja a munkaban). Szoval unatkozni nem fogok.

Nagyon orulok, hogy Levi jobban van! Anitanak es a kicsi lanynak is jobbulast!

Kép

Kép
editmk
 
 


Judit, aaaaa ez a video eszmeletlen, meg a konnyem is kicsordult, olyan jot nevettem. :D :D :D .Nagyon aranyos

Kép

Kép
editmk
 
 


Ma ugye felkeltünk a drágához éjjel egykor (Apa), megettem háromkor, majd fél hét után elkezdett virgonckodni. Most meg kereken három órája alszik :shock:

Kép
juci-77
 
 


Hat lanyok, Erikkel nemtom mivan, de ma eddig osszesen haromszor evett. A harmadik is csupan most volt, de az is azert, mert en mar nagyon akartam.
Bakker. Rajtam van meg ket kilo plusz, nem rajta. Szolni kellene neki, hogy hulye anyja tomi mar a fejet, o se fogyozzon... :?
Jah es most mar ejszakara nem is viszek fel sem tapszert, sem forro vizet. Mert ugysem ker enni. Sot, ma reggel hetkor vonultunk csak le, de meg akkor sem kerte, szepen kivarta amig megkavezom, meg rohogcselt is. Utana evett 11kor, meg nagynehezen most 3kor.
Ezt nem vagom. :roll:
OK, tudom, hogy vannak babak, akik alapban negy orankent esznek, de az en gyermekeim eddig nem ilyenek voltak.

Zsuzsa: fiad biztosan elfaradt a nagy olvasasban. :D
Vendég
 


Editmk: le vagyok maradva. Ti is Magyarorszagra koltoztok?
Mi epp most beszelgetunk Ferivel a visszakoltozesen. Hat, ennek is eljott az ideje. :cry:
Jobb esetben tavaszig maradunk, de realisan belegondolva valszeg Feri vonul vissza szeptemberben, mi pedig meg osszel utana.

Kiveve, ha nyerunk az otos lotton minimum egy negyest.
Mar a multheten majdnem sikerult, volt egy harmasom!
Eletemben eloszor. Ami nem csoda, mert kb alig lottozom, de most elcsabultam.
Szoval ha szombaton elviszik a fonyeremenyt es halljatok a radioban, hogy a "Nyertes szelvenyt egy maglodi lottozoban adtak fel", akkor majd gondoljatok rank. :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.06.24 14:20-kor.
Vendég
 


ananácska: Samu már régóta négy óránként eszik, és még nem halt éhen, sőt, 7 és fél kiló. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy lehet a te kisfiad most áll át. Ne aggódj! Amúgy Samu is most önmagához képest meglepően keveset eszik.

Kép
zsizell
 
 


Bea, gondolunk Rád, de Te is gondolj ránk a pénzosztásnál. :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


lottó: hát, én se vettem kb évek óta, de most vettem :)
majd szombaton skubizom a sorsolást :) egy hármasnak is örülnék, legalább a szelvény ára visszajönne :)

(egyszer gyerekkoromban volt egy 2-esem, ért vagy 23 forintot, hát majd betojtam, olyan boldog voltam :) )

boruska
 
 


raktam fel képeket meg vdeókat a blogra, akit érdekel
(a kacsákól is lehull a lepel :) )

boruska
 
 


Nóri!

A Chamomilla c15-ötből is 5 bogyesz egy adag?

köszi

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 


Csajok, senkit nem akarok elkeseríteni, de az ötösre én pályázok, ne dobjatok ki feleslegesen pénzt újabb szelvények megvásárlására :lol: Amúgy múltkor belegondoltam, és kicsit bizony ijesztő is, mi a fenét lehetne kezdeni annyi lóvéval. Mert ugye dógozni soha többé nem köll utána. Ez persze jó, de azért értelmes elfoglaltságot meg kéne találni. Én szerintem csinálnék egy alapítványt, ott zsizsegnék, támogatnék csomó mindenkit rajta keresztül, egyébként meg beutaznám a világot és megtanulnék pár nyelvet. Nagy ház, nagy autó is biztos kerülne előbb-utóbb, de azokra nem vágyom igazán. (Hééééé Juci, vissza a valósághoz :P )

Szóval Bea, nálunk az utóbbi pár napban Csöppnyi is kevesebbet eszik. Ugyanolyan gyakran kap, mint eddig, de valahogy mindig marad az üvegben. Valahol olvastam, hogy az eddig kb. 900 ml tejigényünk 750-re esik vissza 4-5 hó környékén.

Kép
juci-77
 
 


Nóri, még nagyon anno írtá az egyik blogbejegyzésemhez egy angol gyerekverses könyvről, csak most néztem, de rögtön tudtam, hogy ez lesz az (cirkusz, vagy pite :) )

http://www.teszvesz.hu/item1008080200_angol_gyerek_dalok_versek_sing_a_song_of_sixpence.html#gallery


Nekem is megvolt, sőt, anyunál tuti meg is van, csak elő kéne kotorni.

boruska
 
 


Bori:
ezt ismered??
http://webshop.animare.hu/linda_and_the ... 36196.html
Én ebből tanultam anno... :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


naná, kakti, ez a legjobb !!!
Én is ebből tanultam kiskoromban.
(Az írója még dedikálta is, mert apu ismerte.)

De leginkább greenie-ül szerettem beszélni: hömpörö-appor-ündürüksziiii! Kökösz?

boruska
 
 


óóóóóóóóóóóóóó

beásom magam, anyámnál a könyvespolcba, hátha megtalálom. :D

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Halihó,
Bchris, ugyan nem tőlem kérdezted, de én pont ma vettem és azt mondták öt bogyesz az egy adag!

Boruska, haláli a játószőnyeg és Ti is szépek vagytok!!

dalika
 
 


csajoooooooook

gyárek: nem lázas, nem köhög, nem tüsszög, eszik, de repedtfazék a hangja :shock: :shock: :shock: ilyenkor??? megfázott? vigyem dokihoz? mára lett repedtfazék, de 3ik napja aluszékonyabb. sztetek???

Edit

Kép
ézsóné
 
 


Edit! Passz. Én figyelném és vagy Chamomillát adnék neki, vagy kamillateát.

Kérdés:

Zuzmoo: ok, hátra került már Bende. Bulcsú is hátra került, de ki még nem mertem vinni. Mit csinálsz, ha háton alszik be? (mert Bulcsú mindig bealszik)

Hozzátápi!

Szal megvolt a keresztelő, és indult az almaprojekt. Tegnap tegnapelőtt leturmixoltam egy fél almát és látványosan odaültem mellé enni. Persze rá volt indulva, hogy ő is, kapott is ujjal pár falást. Ma már egy negyed almát (kb) betolt kanállal. Büszke voltam olyan szépen evett. DE! Itatni mikortól kell és mennyit és hogyan? Honnan tudom, hogy most inni kell?

zarja
 
 


Eszter: semmit nem csinálok. Remekül alszik háton. Mire gondoltál? Lebillen a feje ha elalszik? vagy az a baj hogy nem látod?
zuzmooo
 
 


zarja: egész egyszerűen megkínálod. én kaja közben többször megkínálom. ha kér iszik, ha nem, kitolja a nyelvével. oszt csok. amikor felébred mindig megkínálom teával, az esetek 99%-ban iszik is elég szépen. probálkozz, aztán majd látod mekkora igénye van rá.

Edit

Kép
ézsóné
 
 


Bori!
Megnéztem a videókat! Van egy meglátásom! Csak mert az enyém sem hajlandó a kamerába mosolyogni. :) Szóval próbáljátok meg egyszer a kacagást vagy a fordulást úgy felvenni, hogy mondjuk az étkezőasztalotokra leteszed a kamerát úgy, hogy valahogy belövöd az irányt és elindítod a felvételt, hadd menjen magában. Te meg foglalkozz Berkóval. Csak sikerül összehozni egy kacagásost! :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


bchris: Én a MT-ban nem érzem annyira hogy fájna a hátam, a kenguruban rosszabb volt. Inkább a vállamat érzem. Ha rendesen fel tudom venni, akkor jobb.

bea: Már Barbus is 4 óránként eszik, én meg mindig 3 órára számolom a kaját. Így ötször eszik naponta. Ha nyersz a lottón te is gondolj ránk. :D Legalább bulizunk egyet.

juci: Én is világot látnék és azt hiszem ha sikerülne szülnék még egy pár gyereket.

ézsóné: Nem kiabál Csanád mostanában sokat? Barbus ilyenkor szokott berekedni.

zarja: Én is evés közben iszik, amikor nem figyel rám nagyon. Ilyenkor visszarángatom egy kicsit a földre. :D



vicky79
 
 


NÉzzétek meg milyen szép az avatarom!!!!

Nem tudom mit akartam írni :? Szitaagyú!

Kösz a válaszokat!

zarja
 
 


Eszter, gyönyörűűűűűűűűek vagytok!

Baromira fáradt vagyok, 400km van mögöttem, meg egy gusztustalan, hazudozós hagyatéki... :cry: :cry:

Bori, hálám üldöz! Tudtam, hogy Te tudni fogod miről beszélek!!!! (a húgom is pitéről beszélt... :lol: )
Már csak meg kellene venni!!!!!

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Bori, anyósodat megászkoltad a csütörtökről???? Lassan kifutunk az időből!!!!

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Kakti, Katica Isten éltessen titeket!!!!!

Utolért engem is a hajhullás! Ez kegyetlen! Pláne, hogy ragyafej társul hozzá. Rosszabbul nézek ki mint tizenévesen, mikor egy kedves osztálytársam azzal vigasztalt: "Nem baj Fanni, a piros pöttyös az IGAZI!!! :oops: :oops: :oops:

Viki, nekünk van habtapink, bár fogalmam sem volt róla hogy így hívják, kicsit utána kellett járnom, hogy megtudjam miről beszéltek.. :) Az apróbb darabokat majd kiveszem, ha már rájön hogy azokat ki is lehet szedni.
Balázsnak nagyon tetszik, meg nekem is, hogy nyugodtan lehet rajta hason, nem kell egy kis büfi után rögtön kimosni, mint a játszószőnyeget, amit ellepnek a hangyák ha megérzik a cicitejszagot. :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Hát nem lesz Taf Toys kockánk. Megrendeltem személyes átvétellel, automatikus visszaigazolást kaptam. Ma a tesóm becaplatott a Baross utcai üzletükbe, ahol két savanyú pics@ közölte, ezt már nem gyárcsák. Ja, az automatikus visszaigazolás az nem visszaigazolás. Ja, hogy a honlapon miért van fönt? Ők azt nem tudják, nem ők csinálják. B@sszák meg.
Egyébként jellemző. Te vagy a hülye, de hogy ne adj Isten elnézést kérnének, na ne má'! Pfff...

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Norc!
Várjunk rád az éjszakában? :) Vagy inkább Balogh Úrral ünnepelitek az évfordulótokat - amihez ezúton is gratulálok! :wink:

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Szia lányok, tényleg nagyon régen írtam :( Cserébe kb 10 oldalt visszaolvastam.
Megnéztem a Picassán a babafotókat, hát halljátok kivétel nélkül minden babuci gyönyörű!!

Én h*lye 3 héttel ezelőtt elkezdtem a Suttogós könyvben leírt napirendi tanácsokat bevezetni Lénán, ami annyit jelentett, hogy napi 4-szer kezdtem szoptatni, közben játék és alvás, ahogy a könyv tanácsolja. Egész jól ment minden, viszont 2 hét múlva mi lett? Hála a napi 4 szopinak a tej egyik napról a másikra gyakorlagilag eltűnt. Lénán is látszott, hogy éhes maradt, sírós lett, a tej csökkenés pedig abból derült ki számomra, hogy a tejleadó reflex csak nagyon későn, valamikor 50 perc szoptatás után jött...ekkor esett le, hogy úristen mi van...elvittem a védőnőhöz, hogy lemérjük és persze nem hízott, SŐT csökkent a súlya...Ez volt most hétfőn.
Hát kész voltam...azóta szidom magam, hogy hogy lehettem ilyen h*lye, hogy az igény szerinti szopi helyett ilyen b*romságot csináltam és most ez lett belőle.
Most próbálom visszahozni a tejet, viszont a nehezítés benne, hogy mellre teszem, és mivel pár perc alatt sem jön még a tej, igy elkezd üvölteni és inkább a kezét szopizza...szóval igy elég nehéz minél gyakrabban szoptatni, hogy nem hajlandó, plusz itthon van (nyári szünet) a két nagyobb tesó, azokat is el kell látni, közben szoptassak sűrűn, hogy legyen tej, altatni esélyem sincs, mert azért a nagyok nem suttoghatnak egész nap, szóval nem egyszerű a téma.
A védőnő azt javasolta, hogy kezdjem el adni a gyümölcsöt. Már 3-szor adtam is neki almát és sütőtököt, amit szivesen megevett, de most a célom az, hogy a gyümit csökkentsem és visszaálljunk a csak szopira.
Csak rohadtul nem egyszerű 3 gyerek mellett napokon keresztül "csak" szoptatni.
Most próbálkozok még pár napig, és ha nem önt el a tejfolyam, akkor lehet, hogy elkezdjük a gyümiket meg a tejpépet, hát mást nem tudok csinálni.
De annyira szidom magam, hogy hogy lehetek ilyen béna állat, hogy elkezdtem napirendezni, pedig már 3.gyerek, tudhattam volna, hogy ez nem fog menni.
Hát így jártam én :(
De aztán ahogy olvaslak benneteket, főleg a hozzátáplálásos hozzászólásokat, látom hogy soknak javasolják amúgyis a 4 hótól történő kóstoltatást, vagyis lehet, hogy csak én parázom túl az egészet..
lara
 
 


Lana ne add fel! Vessél be néhányat a pár hónappal ezelőtt javasolt tejcsiholók közül! Urtica bogyók, Lactoherb tea, más szopis tea, alkoholmentes sör, maci kávé, sok-sok folyadék. A pihi ennyi gyerek mellett kb. esélytelen (esetleg ebéd utáni általános csendes pihenő?). Szurkolok Neked!
pammut
 
 


gyorsan:

Lara!

Nálunk ugyanez volt. 1hónapja azt hittem, jön a foga. Nem jött. Nem is volt jele. Erre pár hete elkezdett nem aludni. Egyfolytában cicin lógott... :-( Éhes volt. Óránként szoptattam. Egyik mell-másik-visszaegyik...
Noi is fogyott. Megfenyegettem, Kiváltottam a tápot, sinlacot. Egyik sem kellett. Szedtem friss répát, majd nem adtam oda. Már majdnem feladtam, de tegnap csak egyszer ébredt. Rengeteg tejem van. (rám pl a hideg idő is rossz hatással van tej szempontból)
Szóval most megint azt érzem, hogy 6hóig tuti bírja csak tejjel. Bár nagyon érdekli a kaja!!!! Alig bírom lefogni, hogy ne egyen meg dolgokat, cuppog, ha mi eszünk. Fizikailag érett rá, de én még várok, mert utána nincs visszaút. Nektek is visszajön a tej! Ne aggódj!

Gyertek el talira, szívesen vigyázok a nagyokra, vagy játszanak, van itt játszótér meg minden kerten belül. Nekik is jót tenne, Te is kisimulnál. Szex és New York nézést is tervezünk. A filmet, az újat! Csinálok kakaós csigát, neked csak pihenned kell! Nem tesz jót a stressz!!!!

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Lara! Urtica Urens, vagy Ricinus communis mindkettőből az 5CH-s. More Milk Plusz kapszula.
És ami nekem most beválik: napi minimum 4 literre emeltem a vízfogyasztásomat! Sikerülni fog! :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: