Új privát üzeneted érkezett!

ktc: Én a sterimart is fekve fújom Barbus orrába. Másképp még nem is tudnám. Nem így kéne? Mondjuk nagyon nem rajong ezért az orrszívásos tortúráért.



vicky79
 
 


Ramiolgi, jó a kép, bár én nem merem ilyen közel engedni a kutyákat Milánhoz. Egyrészt mert mind a felnőtt bulldogok, mind a kicsik szertelenek, másrészt mert nálunk ilyenből volt már gond.
2 éves volt a nagyfiam, amikor belenyomta a kuvasz szemébe a lego-t azidő alatt, amíg beléptem a házba a kardigánjáért. Soha azelőtt semmi gondjuk nem volt egymással és érthető is, hogy a kutya harapott, hiszen a gyerek bántotta. Csak sajnos pont arcmagasságban volt a kutya szájával. Na az ám a szaranya érzés. :( Sajnos a mai napig látszik, úgyhogy emiatt örökké lelkiismeretfurdalásom lesz.
:cry:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Nóriii, a táblában el van írva Noi születési helye ;) Ha jól tudom, Lucát szülted az ÁEK-ban, nem? :D

Kép


Ági
agic83
 
 

 
 

Ági! Nem, Lucát a MÁV-ban szültem! :D Noit a 2-esben! Figyelsz nagyon! :) Pammut, holnap Nálatok leszek ám!

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Sziasztok!

Nagyon fáj a mellem. 5óta fent vagyok, és borzasztó érzés. 5kor etettem utána próbáltam még fejni is belőle de semmi nem jött csak pár csepp. Egy nagy kádnyi forró vizet engedtem rá és még most is melegitem de nagyon gáz. :cry:

CSilla: ez volt még az első próbálkozás, de egyedül én sem merném hagyni őket. Talán annyiból egyszerűbb nálunk, hogy tavaly direkt ivartalanítottuk a kutyát így azért valamennyire lenyugodott. Igaz én az ivartalanítástól többet vártam volna de sokat változott a kutya még így is. Ha jön hozzánk valaki meg tud őrülni, felugrál de már lenyugszik pár perc alatt és utána nem foglalkozik senkivel és semmivel, alszik tovább. Eddig ez nem így volt, mert folyamatosan ugrált fel azokra akik náluk voltak. De egyedül én sem hagynám őket kell a felügyelet. Már szerencsére csinálják a kerítésünk már csak a faanyag hiányzik és utána ha le szeretném tenni majd a földre akkor inkább kiengedem Zeuszt.

Remélem Levi és tesója jobban vannak már.

Ktc: ez a pelus téma engem is érdekelne. Nem is tudtam, hogy létezik ilyen, de az anyu mondta hogy van ilyen mosható pelenka. Persze én rögtön mondtam, hogy én nem fogom a textil pelenkát mosni inkább megveszem a liberot de ő mondta, hogy ez teljesen más. Még nem sikerült beleásnom magam a témába de ha valaki használ ilyet kíváncsi lennék a véleményére.
ramiolgi
 
 


Ramóna is belázasodott mostanra. :cry: A 4 hós oltástól eddig minden baba belázasodott??
ramiolgi
 
 


Jó reggelt!
Állítólag a 4 hós oltásnál kicsit erősebb az immunválasz!

A mosható pelust Zarja használja, ez tuti, meg asszem Boruska is talán??? (vagy tévedek?)

És a kutya téma: nekünk ugye kettő van a lakásban. Közel sem akkorák, mint Zeusz, de kutyák és mint ilyenek: ösztönlények. Egy pillanatra sem hagyom Lilit velük felügyelet nélkül, pedig ez a kettő alapjába véve tök nyugodt. De kiszámíthatatlan, hogy hogy reagál mondjuk arra, ha Lili dumál és sikongat (általában lexarják). És ez most még csak ennyi inger, de ha a csaj elindul és meg akarja majd tapicskolni őket, akkor jön az - ami Zeusznál pl nem annyira rizikós), hogy simogatás helyett szőrtépés lesz. Ami megint kényes téma lehet. Így az a legegyszerűbb, ha a kutyák+gyerek kombó mindig felügyelet alatt van.

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


sziasztok.

vicky nagyon ugyes vagy,tutira sikerul megszerezni a jogsit.a lanyt aki elvesztette a 3babajat tudom,szornyu volt meg elolvasni is hogy tortent.

bellereni,jobbulast a gyomrodnak.

Zsizel nem vagy szaranya.ez barkivel elofordulhatott volna.

ramiolgi,Nocinak az elso 3as kombinacio utan volt laza(38,4)nem kapott semmilyen lazcsillapitott,a masodik 3as kombinacional mar hoemelkedese sem volt.

kutya sdolgokba nem szolok bele,mert nalunk nincs bent kutya es a gyerek kozelebe kutya nem mehet,meg macska sem,majd ha nagyobb lessz.

egy kerdes.Noci nagyon rosszul alszik,mar egy hete.most azon gondolkozom hogy nappal nem hagyon aludni hatha ejjel jobban alszik.szerintettek ez hulyeseg?
napal 2-3x alszik kb egy orat.

Kép
monyo83
 
 


monyo: Nem hiszem hogy ennyi nap közbeni alvás miatt nem aludna Nóci. Ennyit nekem is alszik Barbus nap közben és mégis alszik éjszaka. Szerintem más lehet az oka, talán nyugtalanul alszik valamiért. Én annyit szoktam csak csinálni, hogy mondjuk 4 után már inkább játszunk vele, hogy ne fürdésre kelljen fel, mert akkor nincs alvás.



vicky79
 
 


Nóri :D

Katica, én moshatós pelusozom. Meg Eszter, ha jól emlékszem. (na ezt most, ha udvarias lennék fordítva kellett volna írni... reggel van....)

Szóval én a teljesen hagyományos, hajtogatós textil pelust használom, megkötős gumibugyival, meg mosható betéttel. Asszem Eszter használ modernebb verziót.

A 4 hónapos oltásnál azért van általában láz, mert már 3. alkalommal találkozik az immunrendszer a "cuccal". És ilyenkor már erősebb az immunválasz, szóval nem megijedni! Persze ismerek gyereket, aki nem lázasodott, az is normális.

Zsuzsó ma kapja, plusz jön a védőnő is... Hosszú nap lesz.

Úgyhogy fél6 óta pörgök, hogy ha láza lenne, akkor rá tudjak figyelni teljesen. Már kivasaltam, felporszívóztam, felmostam... Nyelvlógatós smile :)

Na majd még benézek, sok pusza!

Kép


Ági
agic83
 
 


meg arra gyanakszom hogy esetleg a foga miatt,mert azelott jobb volt a helyzet.igaz felkelt 2szer egy ejszaka de csak szopizott es aludt tovabb.
Mostmeg felkel,keri a cumit beteszem kikopi es keri,es egy megy fel ejszaka,mar alig allok a labamon.az ejjel probaltam sokszor ciciztetni de nem kellet neki,helyete kuszott az agyon(egybe van teve a franciaagy es az o kisagya racs nelkul)meg 5kor elkezdett buborekokat fujni meg szorakoztatta magat,en meg csak lestem,aztan visszaaludt.
most bezzeg alszik mert ejjel nem aludta ki magat.

Kép
monyo83
 
 


Eszter, akkor küldesz képet? :)
Olgi, persze várom tőled is.

Tegnap olyan jó esténk volt! :) Maradt még üdülési csekkünk, ami szombaton lejárt volna, így elmentünk megünnepelni a házassági évfordulónkat. Bendét anyukámnál hagytuk. A 1,5órás vacsi közben kb 3x akartam felhívni anyát, hogy mi újság, de Szabi azt mondta hagyjam, biztos jól megvannak, maximum anya nem ül le (a gyerek csak úgy szeret ölben lenni ha állva rázzák a seggét :lol: ) Én grillezett kecskesajtot majd fokhagymás királyrákot ettem. hmmmmm...nyami! Nagyon jól éreztük magunkat, kicsit feltöltődtünk :D
és a legjobb, hogy Bendiék is jól szórakoztak, hatalmasakat nevetett a nagyira, aki persze olvadozott :D
(az éjszakánk persze nem változott, sokszor keltünk, de mégsem éreztem magam annyira kimerültnek ma reggel 5:15kor, mikor kipattant a gyerek szeme és nem akart visszaaludni)
zuzmooo
 
 


EDIT, ÜDV ÚJRA ITT!!! Reméltem, hogy visszatérsz ;)
zuzmooo
 
 


Bea: Liliomokba esés :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zuzmooo
 
 


Zsuzsa,hm...fincsi a vacsi...nekünk május 30-án volt a második házassági évfordulónk...31-én jutott eszünkbe.... :oops: :oops: :oops: Igaz ez csak a polgári,a templomi augusztusban volt,úgyhogy majd akkor ünnepelünk,ha el nem felejtjük! :D

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


KÉPEK:Az email címem beírtam a profilomba az Érdeklődési kör-höz, így nem kell mindig visszakeresni
zuzmooo
 
 


Mi is kipróbáltuk a mosható pelust, gyereknek bejött, nekem nem. Azt hiszem, hogy ennél én kényelmesebb vagyok. :oops: Hiába tudom, hogy a gyereknek jó, meg környezetet óvok, meg stb, de akkor sem ment. Pop-in-t próbáltunk, és a pelenkával semmi gond nincs, mindenkinek csak ajánlani tudom... Inkább mosószódával meg dióval mosok, meg szelektíven gyűjtök szemetet, de ez a pelusozás nem megy. :D

Kutya téma: van egy másfél kilós kis cirkálónk, és kb. 1000%-ig biztos vagyok benne, hogy nem bántaná a gyereket, de ettől függetlenül sosem hagyom őket egyedül. Pár napja volt egy vicces szitu, gyerek a pihenőszékben, kutya mellette (mindig ott van, őrzi :) ), gyerek nézi-nézi, aztán egyszercsak nyújtja a kezét, és jól megmarkolta a kutya fülét. Kutya baromira meglepődött, de annyi eredménye volt, hogy egy ideig nem ment Dani közelébe. :D Én meg húztam kezetmosni a gyerekkel. :)

Zsizell: nem vagy szaranya, bár olvasni is rossz volt, jót bőgtem is (kész vagyok már magamtól), de Samukának semmi baja, és ez a lényeg.

Kép

Kép
koviki
 
 


Milán nem lázasodott be a 4 hós oltástól sem.

Kakti, "kidugult" már a tejcsatornád?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csilla!
Minnyá meglesem :lol:
Egy nagyon pici pötty még van.
És reggel (másodszorra) 100-at bírt Lili szopizni (hülyeanya csak megmérte). Most sokkal teltebb volt a cicim reggelre, mint korábban.

Viszont lányok!
Gondolom, az normális, hogy a Sinlactól a kaki is sűrűbb kicsit, de igazatok van! Rettentő büdi! :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Jó reggelt!

Viki, csak ügyesen! Egy csomószor eszembe jutsz, amikor tanuló vezetőt látok :)

Mosható pelus: én nem próbáltam, olyanokat tojik a gyerek, hogy már a sima tisztábatevéstől rosszul vagyok, nemhogy kimosni :shock: :)

Sztem a gyermekem fejlődési ugrást él át, mert miután hetekig elég volt neki a kaja, most 2 óra után újra éhes, és 5 helyett 6 kanalas tápit is megeszik, szóval kicsit durvábban kell etetni. Reggel 6kor úgy üvöltött a kajáért az alatt az 5 perc alatt, amíg megcsináltam, hogy féltem, a szomszédok kihívják a gyámügyet :lol:

Vki próbálta már a tejpépet, bármelyiket? Tegnap nagyon nyügi meg volt, meg összevissza evett, úgyhogy nem izélgettem vele, ma meg nagymamázik, szóval majd holnap gondoltam kiváltani egy kaját. De közben azt mondja, hogy elnyomja a gyereket, adjuk este, lefekvés előtt. De olyankor már olyan fáradt, hogy a cumisüveg is kiesik a szájából, akkor nem próbálkoznék kanalazni, ami nagy challenge egyelőre (gyümiből tudom). Szóval gondoltam, hogy vmi napközbeni tápot váltok ki vele. De az is felmerült bennem, hogy mi van, ha hiába adom neki, azért még kéri a 'rendes' kaját? Mert vizet nem lehet pl. neki adni, mert azt hiszi, kaját kap, és ha nem etetem meg azonnal, üvölt (még ha nincs amúgy kajaidő, akkor is). Szóval beindít a cumisüveg neki vmi kajareflexet. Mindegy, majd a gyakorlat megmutatja...

Megyek fürdeni, kissé ápolatlan vagyok .... :)

boruska
 
 


boruska: Én szoktam tejpépet adni Barbusnak, de nem vettem észre hogy elnyomná. Uzsira szoktam adni. Szereti, most már gyümi nélkül is megeszi, bár ha teszek egy kis gyümölcsöt bele úgy szívesebben megeszi. A forgalomról meg annyit, hogy tegnap merészeltem nem rögtön a gyalogos után elindulni a kanyarnál és már dudáltak. Még jó hogy nem idegesítettem fel magam rajta, de azért ha látja hogy tanuló vagyok azért várhatott volna 2 mp-et a dudálás előtt. Majd megszokom, még csak egyszer szabadultam ki.



vicky79
 
 


Mosható pelusok nálunk is megbuktak. Lusta anya miatt :oops: Még Lillussal próbáltuk (BambinoMio), de én mondjuk többet vártam tőle, ha egyszer mégis rászánnám magam tuti más márkával tenném. Bár ahogy Viki is írta, én is máshol kompenzálom ezt a környezetszennyezést ( :oops: :oops: :oops: ja és dupla szégyenként én környezetvédő szervezetnél dolgozom, mégis eldobható pelust használok :oops: :oops: :oops: )

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ja és hülye anya is vagyok, Lillust elengedtem hajókázni naptej nélkül... most telefonáltam Anyunak, hogy menjenek már be egy dm-be előtte :shock:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


ildi: A dm-ben van pici naptej, az egész jó és mindig nálam lehet.



vicky79
 
 


Zuzmoo: képek a gmailre küldök ha nem baj

Bulcsú eddig egyetlen oltásra sem lázasodott be. Max kicsit nyűgösebb volt, de az se nagyon rémlik (nem volt emlékezetes).

Szülinaposok Katica és Kakti: sok boldogságot!

Én moshatózok: elvakult vagyok ilyen téren (milyenen nem?) Szal mi ezt használjuk: http://www.bababolt.com/index.php?/Pele ... lenka.html ha érdekel szerintem priviben megírom a részleteket, nem terhelem itt a topikot. Én nem bántam meg, nagyon szeretem. Jó tapizni, kellemes a kéznek. Ha a nagy melóban elfelejtek pelust cserélni, akkor sem ázik át. És tippem sincs milyen pelenkák vannak, és mennyibe kerülnek. Nem is lenne idegem ahhoz, hogy állandóan pelusutánpótlás után kajtassak.
Mondjuk én is láttam a BambioMio meg a Pop-in pelenkákat, háááát az tuti, hogy húzósabb az áruk, de nekem kézre nem olyan finomak, meg macerásak.

NCA elszámolás van, így ezerrel dolgozom. Ha elment Nca küldök fotót Zuzmoo.

zarja
 
 


Elfeledkeztem róla, de nekem tegnap volt egy éve, hogy először teszteltem pozitívat :)

boruska
 
 


Sziasztok!

Köszi, az újabb bátorító szavakat!!

Samuka jól van, a pukli is múlik szerencsére.
Mi holnap megyünk 4hós oltásra. Akkor készülök a lázasodásra, bár eddig nem volt gond nálunk sem.

Kakti: örülök, hogy alakulgat a szopihelyzet!

Nálunk nagyjából egy időre esik az összeismerkedős és a házassági évfordulónk. Aug. 20-án jöttünk össze, amikor az a naaaaagy vihar volt. És aug. 16-án volt az esküvőnk két évvel később, akkor is vihar volt, csak addig sütött hét ágra a nap, amíg a kinti szertartás lezajlott. :) Ja, és most már Samuka névnapja is betársul aug. 19-el.

Katica: nem emlékszem, hogy kívántam e boldog szülinapot, vagy sem. :oops: Szóval utólag nagyon boldogságosat!

Én még nem adnék tejpépet Samunak, ha nem muszáj. Szerintem felesleges elkezdeni 4 hósan. Mondjuk én még a zöldség, alma kérdésnél vagyok leragadva.

Mosható pelus: én nem vagyok egy lusta típus- de ezt én sem vállalnám be :roll:

Kép
zsizell
 
 


Jó reggelt!

OFF
Reggel anyukám azzal ébresztett, hogy mostohaapám kórházban van. Elzáródott a kisagyában egy ér és lebénult a lába meg szédül. Majd ma 2 körül tudunk meg többet. Drukkoljatok légyszi, hogy ne legyen komolyabb baj...
ON

Csajok! Ugye dinnyét lehet enni, mert én most nyomtam be egy negyed dinnyét :roll: Imádom a dinnyét és tavaly amikor a szezonja volt a hányinger miatt még ránézni sem bírtam :lol:

Én nem bírom elviselni, ha a gyerek 2 méteres körzetében akár kutya akár macska van. Anyuméknál pedig van mind a kettő. Haragszom rájuk, pedig rosszat Kornéllal még nem tettek. A rohadt macska annó az öcsém fejére feküdt rá, azóta haragszom rá. Ha nem vagyok ott még akár meg is fulladhatott volna a gyerek.

Mosható pelus: Hát sajna én is lustább vagyok annál, hogy olyat használjak :roll: és minden elismerésem azoké akik még annak mosásával is tudnak foglalkozni. Pedig nekem nem kell főznöm, nem kell másik gyerkőccel foglalkozni mégsincs mindig időm mindarra amit szeretnék. Lehet túl sokat babanetezek? :lol:

bellerreni
Eger
 
 


Jah még amit akartam: Tegnap apja evett almát. Csak megkóstoltattuk a kölkeccel, csak egy cikket a szájához raktam. Hát úgy üvöltött mikor elvettem, hogy vissza kellett adni :lol: Remélem nem lesz gond majd a zöldség és gyümi evéssel :roll:

bellerreni
Eger
 
 


Reni! Mennek a drukkok! +++++++++++++++++++++++++++

Kép
zsizell
 
 


Vikinek, Olginak és minden kedves női sofőrnek :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=4wT7zM8XgXQ

(az a legjobb, ahol a pasi leparkol helyette :lol: )
zuzmooo
 
 


zuzmooo
 
 


Oh, My God! Zuzmooo! Hatalmasat röhögtem, pedig asszem, már láttam párszor! :D

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


zuzmoo: :lol: nekem a tankolós csajszi a kedvenc :lol:

Amúgy bénázásban én is jó vagyok...Kakti tudna mesélni... mentségemre szolgáljon a sz@r kuplung. De amúgy is úgy vezetek, mint egy szőke nő... :lol:

Kép
zsizell
 
 


Miért, Szilvi? Nem az vagy? :lol: Bocccs!!!! :D
Amúgy ne aggódj egy percig sem! Ilyen helyekről meg kell tanulni kiállni! :wink:

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Zsuzsa :D

Nálam ez visz mindent:
http://www.youtube.com/watch?v=Bi1AD7aTOtI

Kép


Ági
agic83
 
 


Koviki!
Nézd meg, mit írtam neked az iwiw-re! :wink:

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


De, az vagyok :D ami sokszor jól jön, van mire fogni :D

Kép
zsizell
 
 


zuzmooo: elküldtem a képet az emailodra.

Köszi a videókat. Nekem is a tankolós a kedvencem, de tetszett végül is mindegyik. a nagykapun amin be kellett menni nem is értettem, hogy csinálja a nő, hogy még fel is borult. :D

Kutya gyerektéma. Szóval nincsenek ők amúgy együtt, a kutyát kicsukom ha a gyerek a földön van, ez csak a kép kedvéért volt igy. A lakásba is van egy szoba, van rajta gyerekrács, szóval nem csak akkor csukjuk ki, ha a Ramónával játék van, hanem ha olyan valaki jön hozzánk aki nem szereti a kutyát, esetleg fél vagy gyerekkel van.
ramiolgi
 
 


Ági ez a megfordulás kész, hihetetlen hogy ennyi ideig tartott.
ramiolgi
 
 


Olgi, megkaptam! Csuda édes a kiscsaj az égnekálló hajával :lol:
zuzmooo
 
 


Nekem ez a kedvenc, visítva tudok rajta röhögni:
Kicsit hosszú, de érdemes végignézni.

http://www.youtube.com/watch?v=TIXKDPvLExY

A megfordulós videó nagyon durva. :lol: :lol:

Kakti! Láttam, ezt még senki nem mondta. Azt már igen, hogy a barna hajú csajra hasonlítok (nem tudom a nevét, nem vagyok egy nagy sex és n.y. fan, tudom rosszul vagyok összerakva :) ), de ezt még télleg nem. :lol:

Kép

Kép
koviki
 
 


Viki,
barna hajú csaj = Miranda
:D

Kép


Ági
agic83
 
 


Zuzmooo: köszi. az apja fésüli ilyen pánkosra neki mindig.

Vezetés szóval egy hónappal ezelőtt kb. nagyon meg akartam mutatni az anyuéknak, hogy nekem mennyire megy és be akartam tolatni a garázs elé az útról. Persze érzésből a tükör elállatási nélkül, hát nem ment. Nagyon keskeny a bejáró és az első kerék az árokba kötött ki. :oops: Tegnap azt mondta a férjem, hogy hívjam fel az oktatót mielőtt kiküldik a jogosítványt, hogy vegyek vele 2 órát. Aztán volt olyan eset is, hogy ki kellett gurulnom a garázsból mert a szomszéd el akarta kérni a fűnyírónkat és a kocsitól nem lehetett kivenni. Hívom Lacit, hogy akkor én most kigurulok a kocsival ám erre ő, jaj ne inkább ne adjuk kölcsön a fűnyírót. Hozzáteszem, hogy úgy beépíti a kocsit mindig a garázsba, hogy kb. fél centire van a faltól. Na én már csak azért is kiálltam és vissza is tolattam. Szerencsére sikerült, igaz nem 2 másodperc alatt.
ramiolgi
 
 


Jaaaa, mondom nem vagyok képben, én azt hittem az a vörös. :lol: :lol: Akkor de, Kakti, mondták már. :lol: :lol:

Kép

Kép
koviki
 
 


ramiolgi írta:Hívom Lacit, hogy akkor én most kigurulok a kocsival ám erre ő, jaj ne inkább ne adjuk kölcsön a fűnyírót.


Bocs, de ezen nagyon jót nevettem. :lol: :lol:

Kép

Kép
koviki
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntünk, nem volt netünk, mert a vihar miatt elromlott vmi.

Azt hiszem azt elfelejthetem, hogy visszaolvassak, de majd teszek egy probát azért.

végre itt a jó idő, sokat vagyunk kint a jó levegőn, sétálunk és bandázunk :)

Máté 3 napja elkezdett korán kelni :(. Mire vissza altatom addigra Regi ébred, kicsit kába vagyok, de a kávé csodákra képes.

Lányok aki MT-t használ. Sok hordozás után nem fáj a hátatok? nem nehezek a babócák?

K

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 


Nem! A barna hajú Charlotte és én arra gondoltam. De a lényeg, hogy hasonlítasz rá! :D (De gáááz - mert én néztem a sorozatot! A Miranda tényleg a vörös.)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


kakti, viki, most a 25-ödik hozzászólás után, hogy rájöttem, miről beszéltek: Viki, igen, tényleg hasonlítasz Charlotte-ra!!! :lol:

boruska
 
 


Na én meg tök hülye lettem, hát persze hogy Charlotte!!!

Kakti, megzavartál :)

Kép


Ági
agic83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: