Új privát üzeneted érkezett!

Lányok én voltam Larával 19 és 30 hetesen 4D uh-n. Felrakom a képeket, hogy összehasonlítsátok őket. 19 hetesen kapásból megmndta a doki, hogy kislny, de elég vékonyka volt a képeken. Olyan ufo szerű. Viszont 30 hetesen már kis pufókbaba volt. :D

19 hetesen: http://www.babanet.hu/album/albumimages ... 269952.jpg

30 hetesen:
http://www.babanet.hu/album/albumimages ... 280630.jpg

Azért homályosak, mert nincs szkennerünk és fényképeztem a képeket. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Vcsibe! Köszi! Ma azt hittem leszakad a hátam. A héten bizti elmegyünk és veszünk.

Sziszkó! Visszajelöltelek :)

Jó ez a Pestimrei bababolt. Én babonából még semmit nem veszek.


Rohanok, éhes a Törpi a pocakomban :)

Eddíg semmi hízás, pár napja sokat eszek :( :)
Vendég
 


Sziasztok!
Nitácska! Úgy néz ki mi is hasonló cipőben jártunk. Nekünk is Magne B6-ot és fekvést mondtak. Valószinű túl sok minden jött össze mostanában és kismanónak sok volt. Volt egy olyan éjszakánk, amikor remegett az ágy, kismanó úgy tombolt.
Mostmár szerencsére mi is jól vagyunk :)
Tök jó olvasni, hogy Ti már ennyire vásárolgattok :)
pocok001
 
 

 
 

Nitácska, Pocok: Nagyon vigyázzatok magatokra, és a babáitokra is!
bobóbaba
 
 


Sziasztok!

Megnéztük a babakocsit!
Nekem az Olymp tetszett jobban,mert ennek az árában eleve benne van a bolygósítható kerék, a másikra meg plusz felár a kerék...Akkor már a jobb felszereltségűt vesszük majd.

Pattogobolha!Köszönöm a képeket!Szerintem mi olyan 3hét múlva megyünk 4D-re utána meg ahogy lesz lehetőség.

Ma nagyon érezhetően bejelentkezett a babánk,néztem a Viva Tv-n a COMET2009-et és végig mozogta,az apja mondta is,hogy látszik,hogy az ő gyereke és ha zenét hall már be is indul :lol: :lol: :lol:

Most megyek aludni,mert egész nap rokon látogatás volt és már nagyon fáradt vagyok.

Jóéjt mindenkinek!!!
Vendég
 


JA,és PIHIZZEN MINDENKI mert frontok vannak,nekem is kell a magne b6 mert ha nem veszek be 2-3db egy nap akkor már feszül és szurkál a pocim!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Tegnap este írtam nektek egy hosszú levelet, mindenkihez kulon szóltam, de elszállt :evil: :evil: :evil:
úgyhogy le is kapcsoltam a gépet és nem írtam meg újra!
Nem is emlékeztem volna mindenre :roll:

Mi a 26. héten tervezunk menni 4D-re, úgy olvastam, hogy a 22-32. hét kozott érdemes menni!
A 21. héten voltam utoljára sima UH-n és a 30. héten lesz legkozelebb kotelezo UH a dokimnál, úgyhogy ezért gondoltam a ketto kozott elmenni.

Majd jovok hosszabban is, kellemes hétvégét, vigyázzatok magatokra!
ginuska
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a viszajelölést!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Trixi!
Megkérdezhetem,hogy mennyibe kerül az a babakocsi,amit tegnap kinéztél? :lol:

Kinek,hogy telik a hétvégéje? :lol: Nálunk most nagyon szép,napsütéses idő van! 8) 8) :lol:
Tegnap este nyársaltunk itthon.Ma meg barátokkal grillezünk egyet. :P :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Olyan fejfájásra ébredtem,hogy azt hittem besz..ok....

Nagyon durva volt,most amióta járkálok javult a helyzet,de lehet,hogy algopyrin lesz a vége :?

Sziszkó!EZ a változat 69.900.-
http://www.klerbutor.hu/article.php?id=27

Itt körbe tudsz nézni,az Olymp felszereltségű ez amit kinéztem.
Az 5.képen zöldben van ez.
Vendég
 


Sziasztok!

Sziszkó! Küldjél ide is napot!!!! 1-2 percre kisutött 10 körül, azóta semmi, csak jönnek a felhők.

Trixi! Pihenek!!! Tényleg kell is. Tegnap besegítettem 10 csibe pucilásában(tollszedésben) estére azért fekvés volt. Maradt ez mára is.
A hasfeszülsre is kellne bevenni Mane B6-t? Én csak grcsre szedtem. Ami mostánában szerencsére elviselhető.

Csak a nevetés furcsa ekkora hassal :) Férjem éjjeles volt, hortyog a hálóban, csendben teszek-veszek, erre a bejárati ajtó előtt fekvő kutyám is horkol :) :)
Irigylem őket.

Szép napot, jó pihit mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok! :P

Monica,
naaa, mit mondtak a pénteki UH-n? Kukis vagy nunis? :roll:

Nitácska, Pocok,
fekvéééééés!!! :P Pihi, minden más ráér!!! :P

Köszi, hogy gondoltatok rám :P Doki bácsi mindent rendben talált :D
Méhszáj zárt, de azért nem javasolta, hogy edzeni járjak, így most hanyagolom :P
(hátsóm óriási, kihíztam a terhesnacit :roll: viszont Apa teljesen odáig van értem :wink: :lol: ki érti a pasikat??? :shock: :D )

Mindenkinek szép vasárnapot! :P

tillidian
 
 


betty szülésznőmmel beszéltem.....magnéziu, és sok pihi!!!!!
azóta nem volt fájás........
pocok örülök hogy ti is jól vagytok!!!!!!
mi tegnap megszereztük Bencus mőzeskosarát amibe majd hozzuk haza!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Itt esik, és ma extraszarul vagyok. Valami nem stimmel bennem, mert megy a hasam nem is kicsit, és szúr a gyomrom. Meg a beleim is szurkálnak. Néha az összes belső szervem begörcsöl pár másodpercre. :( :( :( :( Szóval nem vagyok toppon. Bence viszont még rá is rak egy lapáttal erre az állapotra, mert folyton jön-megy a pocakban. :?

nita: dejó. :) A mi Bencénk meg sztem ölben vagy pólyában jön haza. Van egy babahordozónk, amiben haza szerettem volna hozni, de apus hajthatatlan. Szerinte felesleges. :( így eladjuk. :(

till: apus is szereti, ha gömbölyödöm. :lol: ( azt mondja nagy kofferba jó pakolni... :oops: :lol: )

sztercsi: Nálunk még Vivi is horkol.. :lol: :lol: De apa szerint én is horkolok. Persze ez kizárt... :roll: 8) :lol: :lol:

trixi: nem tudom pontosan mi a neve, de lehet kapni homeós bogyót kifejezett migrénes fejfájásra. vmi atropa belladonna vagy mi. Kérdezz utána. Nekem segített. :) Gyógypuszi a fejedre.

ginuska: ha leírtad a leveled egy jótanács, hogy ha elszáll ne vesszen el. :) ha végeztél jelöld ki az egészet és másold le. ( vagy jobbegérgomb és copy, vagy simán ctrl és v egyszerre. ) Ha elszállt, akkor csak simán bemásolod vissza az egészet. :wink:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


nekünk is van 2 pólyánk is!!!!! :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsban egy kerdes Pattogohoz,mert festunk!

Ha nincs babahordozotok,akor a kocsiban, hogy fogjatok vinni Bencet? :roll: :shock:
Vendég
 


Bolhácska,
én is kérdezek: Neked van egy nagyfiad is? :roll: :D Csak mert itt a vonalzón nem jelölöd...

tillidian
 
 


Új és végleges kisbékánk neve...nem Bence lesz hanem Barnabás!!!!!
párommal ebbe egyeztünk meg.....neki nem nagyon tetszett a Bence......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello kismamik! :)

Biztos unjátok már a "bepofátlankodókat", én is egy vagyok a sok közül, 8) de hátha valakit érdekel és még nem vett pelenkázó komódot. IKEA termék, 3 fiók, fölötte egy kis pakolós rész, a tetején pedig egy visszahajtható/ összecsukható pelenkázó. Mindez 20.000,-Ft.
Kép Kép

Ha valakit érdekel, írjon privit!
További gondtalan babavárást! :wink:
Vendég
 


Pattogóbolha,
nem azért "szállt el" a levelem, mert túl hosszú ideig írtam volna, hanem a notebookom sz...kodik mostanában és sajnos gyakran teljesen lefagy :evil:
Az internetcsatlakozással is állandó gondjaim vannak, muszály lenne elvinnem szervizbe, mert ráadásul valami vírust is osszeszedtem :roll:
Szval legtobbszor annyira felidegesítem rajta magam, hogy inkább nem is netezem!

Most úgyis tanulnom kell az államvizsgákra, úgyhogy 2 hétig még hanyagollak benneteket, aztán majd jovok rendszeresen! :lol:

Vigyázzatok magatokra, azért olvasó uzemmódban leszek :wink:

További kellemes estét!
ginuska
 
 


ja és kívánok mielobbi jobbulást, biztos valamivel elrontottad a gyomrodat :? , velem is elofordult már a várandósság alatt :roll:
ginuska
 
 


Sziasztok csak gyorsban, mert lázasodok. :(

A férjemnek van egy fia az előző házasságából. :) a Félfiam 9 éves lesz 25.-én.

Nincs kocsink. Én ön-, és közveszélyes vagyok még gyalog is... :roll: :lol:

ginuska: ja értem. :?

Mégsem gyomorrontás. Most teázom, aztán ha nem javulok akkor holnap doki. :( Mindkét gyerekemmel voltam lázas várandósság alatt. Reméltem most megúszom. De nem. :( Jóéjt

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


pattogobolha jobbulást !!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vegeztunk Charlotte szobajanak kifestesevel! :lol: :wink:

Bolha
JAh ha nincs kocsi akkor ertem! :wink: Sajnalom a lazat, pihenj sokat!!!!!!!!!!!!!!!

Tilli
Mar irtam, hogy mi volt! :lol: :lol: :lol: AZ elozo oldalon! :wink:
Egyebkent kukis! :wink:

Nita
Nekem is jobban tetszik a Barnabas! :oops: :lol: Kicsi korban tok ari a Barnus, felnottnek meg a Barna. :D Atirtam a tablikba! :wink:

Gina
Vizsgakhoz++++++++++++++++++
Aztan gyere mert a babakocsi dilemmamat nincs kivel megosztanom! :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Monica!
Milyen színű lett Charlotte szobája? :lol:
A Noel Benjámint nem fordítod meg a vonalzódon?Vagy mégis Noel lesz az első neve? :lol: :lol: :lol:

Pattogobolha!
Jobbulást Neked!Pihenj sokat! :lol: Már amennyit a lányok mellett tudsz! :roll: :lol:

Tillidian!
"hátsóm óriási, kihíztam a terhesnacit"
A múltkori képen,amit felraktál nem látszik az óriási hátsód!Hova dugtad????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Sztercsi!
Nagyon szép kutyusod van,néztem az iwiw-en! :lol:
Ha még horkol,akkor is! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :oops:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Bolhácska,
gyógyulgass!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziszkó,
nem tudtam olyan pózból fényképezni, hogy egészben benne legyek, de majd megpróbálom tükörből, és akkor meglátod, miről beszélek
:oops: :lol:

Monica,
vaksi tyúk vagyok :lol: Örülök, hogy minden rendben a kis Kukissal! :wink:

Pusz Mindenkinek, mentem dolgozni...

tillidian
 
 


Úgy hallottam, van most megint egy hányásos-hasmenéses vírus... Azért remélem nem azt kaptad el!!

Én most elég jól viseltem ezeket a frontokat... Persze az alvás nem megy még mindig, de már megszoktam mondhatni. Legalább a hasam nem feszült, és nem fájtak a szalagok sem! :)

És újra egy hét... Dolgozom. Nem esett túl jól felkelni reggel... :) De valószínű ez lesz az utolsó hetem, ezután már végleg otthon maradok. A babáért mindent, nem??!!! :D

Lili

Kép
édi16
 
 


Sziasztok Lányok és Pocilakók,

megvagyok és is, csak mindkét nap suliban voltam hétvégén, utána meg már nem volt erőm írni, csak olvasni :roll: Úgyhogy ha valaki kérdezett és nem válaszoltam, akkor kiabáljon!!!

Engem sem viseltek meg szerencsére a frontok, hasam nem keményedik, szalagok nem húzódnak szerencsére. Közben lekopogom :D :wink:

Mához egy hétre már kezdődnek a vizsgáim :shock: úgyhogy valószínűleg a héten tanulok, mint egy kisangyal :lol: de azért majd jövök!

Csinálunk majd 22 hetes fotót is, majd hozom!

Szép hetet Mindenkinek!

Ui.: Sziszkó, visszajelöltelek!
:wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Sziszkó, visszajelöltelek!

Monica! Örülök, hogy megvan a kuki!!!

Lányok, mindenki vigyázzon magára! Tessék pihenni!

Este megyünk dokihoz, majd jövök a beszámolóval!
Vendég
 


monica köszike!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tilli!
Akkor várjuk a fotót,azokról a "csúnya" kilókról! :lol: :lol: :lol: :wink:

Nita!
Szerintem se foglalkozz a családdal!Nem nekik szülöd a babát,henem magatoknak és Nektek kell,hogy tetszen a neve! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mrsparis,Judy!
Köszi Nektek is!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Édi!
De bizony,a babáért mindent! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jól teszed,hogy mész Te is táppénzre! :D :D :D :D :D :D :wink:

Mrsparis!
Várjuk a pocakfotót! :lol: :lol: :lol:
Te milyen suliba jársz?Mármint milyen szakra?Mennek a drukkok a vizsgához! :lol: :wink:

Judy!
Te meg gyere,hogy mi volt a dokinál! :lol: :lol: :)

Képzeljétek ma csináltam egy nem épp fogyókúrás nasit. :oops: :lol: Sport szelet a neve.Állítólag olyan az íze,mint a sport szelet csokinak.Nem is kell sütni,és hamar megvan! :lol:
Most a hűtőben van,alig várom,hogy lehessen szeletelni! :P :P :P :P :P

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


szisz tehetsz félre olyan sütit nekem..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Már küldök is Neked,mert nem sokáig lesz belőle! :P :P :oops: :oops: Nagyon fincsi lett! :oops: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


szisz oké!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


tillidian írta:azért nem javasolta, hogy edzeni járjak, így most hanyagolom :P
(hátsóm óriási, kihíztam a terhesnacit :roll: viszont Apa teljesen odáig van értem :wink: :lol: ki érti a pasikat??? :shock: :D )

Ezek a pasik tényleg nem semmik. Már én is úgy érzem, hogy kicsit túlságosan is kigömbölyödtem, de a kedvesem odáig van a popsimért (holott ez a név már nem igazán tudja lefedni a valóságot)

A Barnus nagyon jó név! Én is szívesen adtam volna Nünükének, de az előző pasimat hívták így és a kedvesem nem örült volna neki. :?
De ő a világ legkedvesebb és legjólneveltebb pasija! :)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


vcsibe köszi!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megkaptam ma a pentekrol elmaradt papirt. :lol:

Tehat fiam meretei a 21. heten:
bdp: 45 mm
thorax: 38 mm
femur: 26 mm
27 cm, es kb 380 gr

nem tul kicsi? :roll: :roll: visszakeresem majd Charlotte meretei, de nekem ugy remlik,hogy nagyobb volt sokkal. :? Jo tudom,hogy minden gyerek mas de...szerintetek?

Mas: Ugy megkivantam ma a kovaszos ubit, hogy felhivtam a nagymamamat, hogy mire megyunk haza, csinaljon nekem. :P :oops: :lol:

Sziszko
Rozsaszin lett mi mas? :roll: :lol: :lol: Es Disney Princess-es szonyeg lesz, meg butor. :roll: :lol: A fal vilagosabb rozsaszin lesz a plafon meg kicsit sotetebb.

En nem akarom,hogy Benji legyen a gyerekem, ugyhogy hagyom Apat abban a tudatban, hogy igy lesz aztan majdd felvilagositom,hogy nem. :lol: :lol: :oops: Kulonben is nouralom van nalunk (meg), es Charlotte is Noelnek hivja az ocsit. :lol:

Jah es dobhatnal egy ilyaen Sport szelet receptet! :wink: BAr En nem annyira komalom, viszont Apa nagyon szereti, es hianyzik is neki!

Tilli
"es akkor meglatod, mirol beszelek
kivancsi leszek En arra az "oriasi" fenekre! :roll: :lol: :lol: :wink:

Jajj holnap en is rakok fel poci kepet!! :oops: :lol:

Edi
"Ugy hallottam, van most megint egy hanyasos-hasmeneses virus...
:? :? :x :x a legnagyobb remalmom. :oops: minden betegseget elviselek, de ezt az egyet nem!! Ugyhogy hess-hess virus mire hazamegyunk!!

Eszti
+++++++++ vizsgakhoz!!

Errol jut eszembe, hogy En Charlottetal, az utolso idokben, ugy olvastam,hogy a konyvet a pocimra raktam! :oops: :oops: Meg a talcat is mikor ettem, pedig erosen tiltakozott a lanykam! :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.06.08 22:23-kor.
Vendég
 


Sziszkó,
kérem szépen a sport szelet receptjét, lécciiiii!!!!!! :roll: :D Jöhet priviben is!!! :D
Fotó majd jön! :)

Édi,
táppénz helyes!!! (én is mentem volna, de most nem állunk jól anyagilag :oops: )
Örömmel látom, hogy Nektek is a magyar nevek tetszenek :)

Mindenkinek pusszancs! :P Megyek tanulni, szerdán vizsgázom én is...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2009.06.08 20:55-kor.

tillidian
 
 


vizsgázóknak sok sikert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nemrég mesélte egy másik topikon egy lány, hogy betársult a júliusi babavárósba, de már ki is szokott onnan, mert olyan "ééérdekes" társaság jött ott össze...Na én meg dicsekedtem, hogy bezzeg nálunk, itt az októberiben mindenki annyira tüneményes! :D

tillidian
 
 


Tilli
"itt az oktoberiben mindenki annyira tunemenyes!"
Ez megtisztelo! 8) :lol: Dearii vagy!! :) :) Egyebkent en is igy gondolom! :wink:

Sajnalom,hogy anno Charlottenal, nem talaltam ra a babanetre, mert nagyon sokban segitett volna. :roll: Eleg depis voltam akkoriban. :oops: Foleg mikor idekoltoztunk, pont az utso honapokban!

En is szoktam olvasgatni a juliusi topicot, nekem mondjuk szimpik a csajok ott is. :roll:
Vendég
 


Helló csajok!

kicsit visszaolvasgattam, hogy képbe kerüljek és hát izé, khm, asszem jövök gyakrabban... Kedvesek a szeptemberiben is csajok, de nem igazán tudtam érdemben hozzászólni, és ott két hónap alatt egy "baszki" vagy "vazze" sem hangzott el... :lol:
Ja, és most láttam, hogy két lovas csaj is van itt rajtam kívül úgyhogy ez el is döntötte a kérdést!!!

Tilli, múltkori kérdésedre: kislányt várok, Szonja lesz (bár anyós tegnap kiakadt ezen) :roll: Mondván, hogy nem magyar név... Na majd beterjesztem neki az Oráliát...

Monica, a Mom and I love to shop feliratú kis cuccot New Yorkban vettem... Eszméletlen dolgokat lehet ott kapni pár dollárért...

Most egy hétig volt melóm bőven, de majd igyekszem gyakrabban jönni! És ezt vehetitek fenyegetésnek is. :D

Kép
szilveeaa
 
 


úgy látszik a vonalzó beillesztése meghaladja a képességeimet... nem ilyen dizájnt választottam... :oops:

Kép
szilveeaa
 
 


SZiasztok!

Remélem senki nem kapja be ezt a vírust!

Ma voltam a saját védőnőmnél és nagyon rendesnek tűnik :)
Aki felvette anno az adataimat,ő egy volt ovis társam anyukája volt,ugyhogy ő alapból rendes volt.
Meghallgattuk babuci szívhangját,nagyon nem tetszett neki,mindig arrébb ment :lol: :lol:

Vizsgázóknak megy a drukk!!!!

Sziszkó!Ezt a sport szeletet hogyan kell csinálni?Sztem közérdek lenne a recept! :wink: :lol: :lol:
Ha már így felizgattad a fantáziánkat:)

Ma palacsintát sütöttünk,egész nap 2palacsintát bírtam csak enni,este meg egy kis dinnyét,annyira nincs étvágyam megint,ti hogy vagytok ezzel?
Édesség csúszik csak,de abból is ilyen mennyiség mint a 2pali egy napra...

Na lefekszem,jóéjt![/b]
Vendég
 


Szép jó reggelt Kismamik!

Szóval közérdekűvé teszem Nektek a sportszelet receptjét!
De ezen a weboldalon rengeteg recept van,kajás és sütis is!Tegnap már nézegettem,naon jól néznek ki!

http://andi1976.gportal.hu/gindex.php?pg=26727247

Tényleg nagyon egyszerű megcsinálni!És írtó fini!Mondjuk elég tömény,tehát ha valaki nem szereti a nagyon édeset,az lehet nem fogja komálni! :wink:

Trixi!
De jó,szívhang! :lol: :lol: :lol: :lol: Csütörtökön mi is megyünk a védőnénihez és viszem páromat is,mert barinőm is vitte a pasiját és beengedték,amíg szívhangot hallgattak! :lol: :lol: :lol:

Szilveeaa!
Látod,itt jó helyre csöppentél! :lol: Nálunk még tényleg egy rossz szó se hangzott el!Mármint köztünk! :D :D :D :lol:
Úgyhogy gyere sűrűbben! :lol: :lol:
nem is tudom valamelyik nap melyik topicot olvasgattam,de ami ott folyik,az hajmeresztő. :shock: :shock: :shock: :shock:
Egy - két csajszi szítja a tüzet és mocskolódnak egymásra! :roll:
Azon bukott ki a dolog,ha jól értelmeztem,hogy kiderült,az egyik kismama cigizik.Ugye többen is fel voltak ezen háborodva,és ez a cigis kismama ócsárol most mindenkit! :shock: :shock: :shock:
Na,erről ennyit!

Monica!
Ó én balga! :oops: :oops: :oops: Hát persze,hogy rózsaszín!
Biztos nagyon szép lett és Charlotte gyönyörködik benne! :lol:

Nálunk férfiuralom van (lesz) :? :roll: és érzem,hogy el leszek nyomva! :oops: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziasztok!

Tegnap is olvasgattam, de nem volt erőm írni, annyira feszült a pocakom és fájt a derekam a reggeli 3 órás hazaúttól. Lassan muszáj lesz többszöri pihenővel jönni, ha utazgatni akarunk a szülésig, mert ezt a napot nem kívánom senkinek sem. De most már teljesen jól vagyok. :D

Sportszelet recept jöhet részemről is. Ne priviben küldjétek, hanem nyilvánosan. Majd jól rátok fogom, hogy miattatok hízok, ha a férjem cikizni kezdene a kilóim miatt. :lol: :lol: De nem teszi, szerintem is tetszik nekik a kissé gömbölyűbb formavilág. :P Vagy csak igazán megértőek.:oops:

4D: mi a 21.héten voltunk és szépen látszott minden. Kicsit soványka volt a kicsi, de a vonásai teljesen jól kivehetőek. Éz a baba helyzetén és a doki ügyességén is múlik, na meg nem mellékesen a gép felbontásán, de manapság ezek 4d gépek nagyon jó minőségű képet adnak.

Nita: Barnabás nagyon jó név!!!! :) Mi még mindig nem állapodtunk meg véglegesen, pedig eddig azt hittem már megtaláltuk a közös nevezőt. De most a férjem hezitálni kezdett ezügyben. Lány nevek közül nem sok van, ami tetszik mindkettőnknek. Most hagyom hogy gondolkodjon egy kicsit, aztán majd elővesszük újra a témát. Megnéztem én is az anyakönyvezhető nevek listáját, háááát, egyik-másiktól tényleg a falra lehet mászni. :shock:

Sziszkó: nálunk ha a kutyát is tagnak vesszük akkor valóban ffiuralom van és marad, ha nem, akkor egál a nemek állása. :lol:

Kép
Kép
tündér09
 
 


Tündér!
Ott a recept,leírtam! :lol: :lol: :lol: ha hízol fogd Ránk nyugodtan! :lol: :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Ez a recept... Hmmmm..... Összefut a nyál a számban ha csak rá gondolok is!! :)

Hogy van mindenki?

Nekem tegnap délután eléggé görcsölgetett a hasam mire hazaértem, úgyhogy gyorsan 2 magne B6, és fekvés. Jobb is lett!
De pont ezért úgy döntöttem, hogy szólok ma főninéninek, hogy nem megy ez nekem, kiveszem a szabijaimat (rengeteg van)... Sajnálom nagyon, de ez van. Jobb félni, mint megijedni.

Olyan édes volt tegnap párom! Mondom neki este, hogy picit szomorú vagyok, azt hittem jobban fogom bírni ezt a terhességet... :(
Erre ő: Miért? A terhességet igazán jól viseled, a munkát nem bírod csak! Dehát ezzel nem te vagy így egyedül...!! :D :D

Szerintem szupi csapat jött itt össze! A másikakat nem is értem. Azért regisztrált, hogy ócsárolhasson másokat??
Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem mindenkinek magán dolga ha esetleg dohányzik, iszik, vagy bármi mást csinál.
Én pl. ismerek olyan anyukát, (most lesz 1 éves a kislánya) aki a terhessége alatt (soha máskor) iszonyúan kívánta az Unicum Next-et. Persze nem berúgott, meg mértéktelenül ivott, de egy picit minden nap innia kellett... És ugyan így volt a kólával is.... És akkor mi van? Erre is rá lehet akár húzni, hogy ami jó a mamának, az jó a babának is, nem??!!!! :D :D :D

Na jó, abbafejezem én is... :oops:

Lili

Kép
édi16
 
 


Sziasztok!! :D

Azta, de koraiak vagytok!! :shock: :lol:

Sziszkó!
Köszi a jelőlést. :)
Amúgy ez a sport szelet tényleg nagyon finom. Legalábbis nálunk is sikert aratott. :D

Nita!
Szép név a Barni is. :D A lényeg hogy nektek tetszen a kiválasztott név.

Trixi!
Néha én is úgy vagyok hogy van olyan időszakom mikor zabálhatnékom van, és van olyan is mikor szinte alig eszem valamit. :?

Tündér!
Naponta 3 órát vezetsz?Ha így van akkor bizony pihit kell tartani. Ha sokat vagyok talpon, sajna nekem is feszűl a pocim. :( Magne B6 nélkül már nemis megyek sehová.

Ja! A vizsgázóknak kitartás!!!! Már nincs sok hátra. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Köszi a jókívánságokat. Mára jobban lettem ( kopp-kopp-kopp ). A gyomrom még néha görcsberándul, de már nem futkosok egész nap a wc-re. Szigorú diétán vagyok ropi, kóla, tea, víz. De úgy ennék már mást is... Az eprek a kertben roskadásig vannak piros édes gyümivel, a cseresznye már lassan fekete, a mélyhűtőben, meg egy doboz csokifagyi vár. És ez a sportszelet.... nyamííííííííí. :roll: :lol: :lol: :lol:

nita: a Barnabás nekem is tettszik. Érdekes, hogy a fiúnevek közül javarészt a B betűsek tettszenek. :D

sziszkó: komoly, hogy ilyenek vannak topikokban.. :shock: A volt évfolyamtársammal együtt voltunk kh-ban anno, mikor a nagyobbik lányomat vártam. Majdnem egyszerre voltunk kiírva. Ő is bagózozz, méghozzá nem is keveset. Kérdeztem tőle, hogy jó e ez neki meg a babának, de nem estünk egymásnak ezért. Nekem is szúrja a szemem, ha egy kismama dohányzik, de a saját élete. Anyám is bagózott velem. Én meg nem. Kész. :)

trixi: Nekem a palacsinta megunhatatlan. 2 db-nál nem tudok megállni.. :roll: Ráadásul a lekvárosra vagyok ráállva, pedig utálom a lekvárt.. :lol:

szilveeaa: a vonalzónál ne a html kódot illeszd be, hanem a bbc kódot. :wink:

eszti, till: drukk a vizsgákhoz. :D :D :D

monica: én is a pocakomon ettem és olvastam.. :oops: :lol: :lol:

Megyek, mert Bence utál itt ülni.. :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Szerintem is jó kis csapat jött itt össze, olyan, mintha mindenki "régi" ismerős lenne :D és tök jó, hogy szinte egyszerre fogunk szülni, azt hiszem lesz SMS-bajnokság szept. végén-okt. elején :D ki kit értesítsen stb. de az is lehet, hogy senki nem tud majd írni a babanetre, mert mindenki szül :lol: :lol: :lol:
Én a tesómék csapatát is szeretem (ikresek, ők is terhességük óta "együtt vannak" és a legkisebb gyerekek is 1 éves körüliek már!!!)), bár ott aztán vannak furcsa figurák :roll: nem is furcsák, idegesítőek, ezért mostanában nem nagyon írogatok, de olvasom őket rendszeresen...

Sziszkó, kéz- és lábápoló, műkörömépítőt végzek a kozmetikus szakmám mellé!
Köszönöm a drukkokat a vizsgákhoz!!!

Tegnap én is jól kifárasztottam magam, fél 4 -től 6 -ig anyukámmal, tesómmal meg az ikrekkel csavarogtunk a városban, fagyiztunk, sétáltunk, tesóm vásárolt a férje szülinapjára, mi meg anyával hordárok voltunk, hol a kismotorokat, hol a csajokat kellett cipelni :D bár nekem már nem engedik :roll: persze, tudom, nem szabad, de úgy imádom őket felvenni!!! Aztán este még mentünk a SAJÁT (körmös) szórólapjaimat kirakosgatni a környéken a férjemmel, 10-re értünk haza, csak bedőltem az ágyba és lecsuktam a szemem, már aludtam is :lol:

Most meg próbálom rávenni magam, hogy elinduljak a szemészetre, legyek már túl rajta...! De semmi kedvem! :roll:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: