Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa:Köszönjük szépen :lol: Hogy vagytok?mesélj.Még nekünk sincs fogunk.

000kata
 
 


Sziasztok.

Nem tudom mi volt velünk éjjel.
30 percenként olyan keservesen sírt álmában,meg néha fel is ébredt :shock:

Nálunk egyre gyakrabban előfordúl,hogy sírdogál álmában.
Nálatok is van ilyen?

Valamelyik hamit kipróbáltátok?És ízlett??

Kata
Akartam már kérdezni,hogy van az a kisfiú a Novemberi topikból aki korán született?Tudod Zolikára gondolok.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Anycsa: lehet rosszat álmodott vagy tul sok uj dolog történt vele nem?Mi ettünk már almát banánt bébiételekböl: alma-banán-csirkehusi meg ilyesmiket ti?
Mi van Zolikával?rég hallottam róla

000kata
 
 

 
 

Még régebben rakott róla képet jol van szép kisfiú

000kata
 
 


Én magam csinálom neki a hamikat,csak akkor kap bébiételt,ha rohanunk vagy sok a dolgunk.

Bizto rosszat álmodott szegénykém,de nagyon sokat beteg is.
Még csak 6 hós múlt és már vagy 6-szor kapott antibiotikumot :(

Mit ne mondjak,azért nem könnyű egyedül a 3 gyerekkel.

Örülök neki,hogy jól van a kis Zolika :)

Többiek merre vannak????? :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Ancsa...nem akarok tapintatlan lenni, de akkor te valóban elválltál?
Nagyon sajnálom! :( Anyagi segítséget kapsz? Vagy megvagytok valahogy? :(

Te is sok félét főzöl a babának, megmondanád hogyan kell a zabpelyhet a kajcsihoz tenni?
Vettem bio zabpelyhet, de nem tudom hogy főzzek vele? :oops: :roll:
Főzzem meg külön, vagy csak keverjem a kajába és turmixoljam?
Gyümölcshöz hogy adjam?
Ha tudsz, segíts, köszi! :D

Többiek hol vannak?

Norbika fogzik elég rendesen, jön a felső fog is! :? Nagyon nyűgöske!
De már ügyin billeg négykézláb! :lol:
Na, mennem is kell mert még nincs olyan meleg és kimegyünk sétálni+ bolt+mama...stb.. :D

Szép napot!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ancsa...ja, jó közben látom írtál is az előző oldalom ilyen receptet! :oops: :wink:
Bocsi, nem figyeltem! Akkor meg kell főzni, oké! :D

Írod több helyen a tojássárgáját, azt csak 8-9hónapos kortól szabad, nem?
A túrót, natúr joghurtot is 8 hós kortól fogom kínálni.
Tejet meg egy év után.
Nektek nem is szabad tejterméket enni ugye? :(
Norbika nem allergiást , csak a Fecónak van parlagfű allergiája, ezért nekünk nem szabad paradicsomot enni! :(
Pedig már egyszer adtam neki, és szerette :roll: De mióta ezt megtudtam, nem merek adni.

Aida is eltünt! :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata:miért nem szabad tejterméket ennünk?
Én eszek.Kevinnek is adtam már joghurtot izlik neki és semmi baja nem lett tölle.Vagy nem szabad ilyasmit adni?

Mindenki eltünt :cry:

000kata
 
 


Ancsa: sajnálom elhiszem hogy nehéz egyedül,azért van segitséged?
Miket főzöl a picurnak?

000kata
 
 


Kata....te eheted a tejes cuccot csak Kevinnek még korai szerintem.

Íme egy idézet egy cikkből:

A felmérés szerint a kilenchónaposnál fiatalabb csecsemők 48 százaléka már rendszeresen kap tejterméket, például joghurtot, túrót, sajtot vagy kefirt. A 6-7 hónapos babák 21 százaléka kap natúr joghurtot és 24 százaléka sajtot, holott a natúr tejtermékeket 7 hónapos kortól szabad bevezetni - hangzott el egy keddi sajtótájékoztatóján.

Szabó László, a Magyar Gyermekorvosok Társaságának elnöke hangsúlyozta: 7-9 hónapos korban csak nagyon kis mennyiségben adhatók tejtermékek, például egy kiskanál natúr joghurt a főzelékhez. A tehéntej és a sajt ebben a korban kerülendő. Önálló ételként csak később, tízhónapos kortól javasolt.

Az elmúlt években javult a szoptatás helyzetének alakulása, egyre több édesanya dönt úgy, hogy gyermekét szoptatni szeretné és a kicsit féléves koráig csak anyatejjel táplálja. Ám az édesanyák fele azt gondolja, hogy amikor már nem áll rendelkezésre elegendő anyatej, ezt tejtermékekkel pótolhatja.

A tejtermékekkel alapvetően az a probléma, hogy átalakítás nélküli tehéntejből készülnek. A túl korán elkezdett tehéntejes táplálás a csecsemőknél asztmatikus légúti tüneteket, hasmenést, fehérjeallergiát, ekcémát okozhat, továbbá előidézhet felnőttkorban kialakuló betegségeket, például szív- és érrendszeri problémákat is.

Az anyatej pótlására a gyermekorvosok tápszert ajánlanak, hiszen az a babák igényeinek megfelelően átalakított tehéntejből készül - mondta Dezsőfi Antal gyermekgyógyász, gasztroenterológus.

Hozzátette: az anyatej, a tápszer, a tehéntej és a kecsketej közel azonos energiatartalmú, de a tehéntejnek és a kecsketejnek jóval magasabb a fehérje- és ásványianyag-tartalma, ami megterheli a csecsemő szervezetét. Ugyanakkor egyik sem tartalmaz élelmi rostot, mint az anyatej vagy a tápszer, amelynek viszont kedvező a hatása.

A felmérésből az is kiderült, hogy Magyarországon a 6-12 hónapos csecsemők közel fele nem kapja meg az ajánlott mennyiségű tejalapú táplálékot. A gyermekorvosok ajánlása szerint a baba növekedéséhez ebben a korban 5-8 deciliter anyatejre vagy azt pótló tápszerre van szükség.

A 6-12 hónapos csecsemők még nem igénylik a változatos ízeket. A gyümölcsök, zöldségek só- és cukortartalma egyéves kor alatt bőven elegendő - mutatott rá Kajáry Cecília dietetikus.

A felmérés szerint ennek ellenére az egy évnél fiatalabb babák közel hatvan százaléka kétnaponta kap valamilyen hozzáadott cukrot tartalmazó tejdesszertet, úgy mint túró rudit, túrókrémet, pudingot vagy gyümölcsjoghurtot.

A dietetikus szerint a szülők azért adnak ilyen ételeket a kicsiknek, mert szeretnék változatossá tenni étrendjüket, de nem veszik figyelembe, hogy a túl korán bevezetett és gyakran fogyasztott édesség táplálkozási problémák kialakulásához, túlsúlyhoz és extrém esetben cukorbetegséghez vezethet.

A natúr tejtermékek 7 hónapos kortól fokozatosan bevezethetők, mértékkel adható natúr joghurt, kefir és túró, de főételként csak tízhónapos kor után vezethetők be.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata: köszönöm szépen a cikket.nem tudtam hogy nem szabad :cry: mindenki mást mond

000kata
 
 


Sziasztok

Csak jöttem elköszönni tőletek, párom elköltözött, én meg ki kell menyjek a gyerekekkel a lakásból,mert nem tudom a hiteleket fizetni :cry: lassan elárverezik a fejünk fölül ugyis.Csak azt nem tudom hogyan fogom én kifizetni egyedül a lakás hitelt,meg megélni egyedül a gyerekekkel. :cry: Egyenlőre anyukámékhoz megyünk,de ott nincs internet sem,ugyhogy majd ha tudunk,jelentkezem.
Még egy pár napot a lakásban leszünk,pakolászunk,ilyesmi.Majd közbe még benézek hozzátok.
Legyetek jók és vigyázzatok magatokra.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


L.Kata

Nem vagy tapintatlan.Nem váltunk,mert nem vagyunk házasok.
Az az igazság,hogy egyenlőre még csak itt sirdogálok a lakásban :cry: Gyedemet még nem kaptam meg, és 1 Ft nélkül hagyott itt minket.Még jó hogy van tápszer,meg pelus, és egy csomó konzerv meg ilyesmi :cry:
De a lakás meguszott és majd egy csomó adósság marad a nyakamba a lakáshitel miatt :cry: Egyenlőre fogalmam sincs mi lessz velünk. :cry: Nagyon kilátástalannak látom a helyzetet.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa....jaaaj, de sajnálo ami veled történt! :(
Tényleg elúszott a ház??? A párod nem fizette, te meg nem tudtad egyedül gondolom. :(
Háát, lenne néhány keresetlen szavam az exed felé, hogy lehetett ilyen felelőteln és szívtelen?
3 gyerekkel, ház nélkül otthagy? :evil: ...Inkább nem mondok semmit, mert nem akarlak ezzel bántani.
Szörnyen sajnálom, még jó hogy anyukádékhoz mehetsz. :cry:
Nagyon örülnék ha írnál ide ha már rendeződött a helyzeted és net közlben vagy.
Nagyon drukkolok nektek, hogy kilábaljatok ebből a bizonytalan helyzetből!
A kis Lizának jó egészséget és a két nagyobbnak is! Remélem te is erős maradsz, és majd megtalálod a megfelelő
párt is elöbb -utóbb. Csinos, fiatal nő vagy...fel a fejjel!
Nagyon fogsz hiányozni! Tényleg írj ha tudsz! :!:
Minden jót nektek vigyázzatok magatokra!
Sok puszi! :)
Kata és Norbika

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ancsa:Nagyon sajnálom.Remélem hogy rendeződnek a dolgok.Jó egészséget kivánok nektek

000kata
 
 


Sziasztok

Csak gondoltam dobok életjelet,hogy élünk még :?

Hogy telt a gyereknap? Voltatok valamerre??
Képek készültek?

Puszi mindenkinek :)

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!
Csak gyors egy infóval jöttem!
Én ezentúl nem adok a gyereknek banánt és én sem eszem csak nagyon ritkán!
Szörnyű dolgokat olvastam róla egy magazinban
Idéznék:
Banán-baj! :!: :!: :!: :!:
A banán fák genetikailag csaknem teljesenazonosak, így könnyen"megbetegszenek" mert védtelenek a
kórokozók ellen.Hogy ne következzen be a faj kipusztulása,a növény ellenálló képeségét sűrű permetezéssel
igyekszenek növelni.Nagy botrányt kavar a banánültetvényeken használt vegyszer, a nematocid(fonálféreg ellenes)
hatású dibróm-klór-propánról esteTudták hogy ez emberre toxikus, mégpedik a férfiaknál meddőséget,
magzatoknál és csecsmőknél fejlődési rendelleneséget okozhat. Mégis alkalmazzák a mai napig!
Sokan úgy gondolják, hogya banán nagyon"higiénikus",hiszen a felső vastag héja jól védi.
Ám de a vegyszerek ide is beszívódnak.Pélául a gombásodástgátó vegyszerek , súlyos vesekárosító hatásúak.
A gyümölcsöt éretlen állapotban szedik le, mivel ha megérik könnyen romlik, és sérül.
Még zölden dobozolják, ezért csomagolás elött érésgyorsító vegyszerrel kezelik és hogy nehogy tönkremenjen
további vegyszerpermet mixet is kap. :evil:

Na, így fogyasszunk ezek után banánt vagy adjunk a szemünk fényének! :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.kata:hát igen ez durva.Kevinem imádja a banánt :?

Ancsa:örülök hogy jelentkeztél.Mi nem voltunk sehol gyereknapkor mert szakadt az eső.Ti voltatok valahol?Puszika

000kata
 
 


Liza meg pont a banánt imádja :shock:
És semmilyen gyümit nem eszik meg,csak akkor ha keverek hozzá neki banánt is....... :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa:Kevin is csak a banánt imádja,szinte majdnem mindennap eszi.Állitolag a két végébe gyülnek össze a mérgek azt le kell vágni!!Amugy hogy vagytok?Megoldodtak a problémák?sikerült valamit intézni???

000kata
 
 


Áhhhhh nem :NO:
Egyenlőre nem,bár most Vasárnap jön,mert beszélni akar velem :x Jókor jut eszébe beszélgetni :roll: na mindegy

Én 2-3 féle gyümit keverek neki össze,mert banán nélkül nem akar megenni semmilyen gyümölcsöt :shock:

Vérképe megint rosszabb lett :cry: nagyon vérszegény szegénykém ,pedig szedi a Maltofer cseppeket rá már 1 hós korától,de nem javul semmit,sőt,folyamatosan romlik a vasa :(

Szép hétvégét mindenkinek!

Többiek hova tüntek el ennyire?????
Tudsz valakiről valamit? :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Helló!

Ancsa....Szomorúan hallom hogy Lizának romlott a vérképe! :(
Mitől van ez? A sok gyógyszer?
Brokkolit nem szereti? Abban sok a vas! :wink: A spenótban meg a folsav! De spenótot még nem evett Norbi.
Na mi lett a nagy beszélgetésből????Annyira sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültetek. :(

Mi jól vagyunk, a 3.foggal kínlódunk! :(
Ma tököt kapott a nagyfiú!Elég jó lett, nagyon ízlett neki. Egy evőkanálnyi reszelt főzőtökhöz egy közepes krumplit adtam,
pici kaporral és enyhén sós vízben főztem, tápszerrel higítottam(joghurt, tejföl helyett) és turmix! :D
Én tejterméket még mindíg nem adok. :roll:

Névnapra kapott bébitaxit, olyan édi rajta! :D
Megmutathatom??? :oops: :D
Kép

Én sem tudom hová tünt mindenki? :(
Én a 2008 oktoberében szülünk topicban írok sokat. ott jó nagy csapat van. :D Nézzetek be oda néha!
Ott nagy az élet!
Ancsa te ismered őket! :wink:
Görni is nagyon régóta nem ír ide. :( Aida néha-néha szokott jönni! De úgy néz ki csak mi vagyunk már! :roll:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata: nagyon édes a taxival,kis cukor falat .milyen nagy már.Nekünk kibujt a 2. fogacskánk is.

Ancsa:sajnálom hogy rossz a vérkép lehet nem jo neki a gyogyo nem ir másik félét a doki?vagy egyetek olyanokat hátha segit.Mi lett a beszélgetésből?

Puszi mindenkinek

000kata
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Bocsi a nagy képekért :oops: de már5 nem volt időm lekicsinyíteni őket :wink:

L.Kata
Nagyon tündi Norbika :D Hiába,együtt ünnepelhetjük a szülinapunkat is :lol: én is Okt.17-én születtem,csak kicsit elöbb....

000Kata
Rakhatnál te is képet :D légyszi :lol: :lol: :lol:

Tudom,az októberi topikban sokan vannak,mindíg olvasom is őket de nekem nincs időm lépést tartani veletek 3 gyerek mellett.
megbántani meg senkit sem akartam,hogy nem mindenkinek válaszolok,így inkább nem írok oda, és akkor nem sértődik meg senki sem.

Ha beszélsz a lányokkal,üdvözlök és puszilok mindenkit. :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Lizának megint 39 fokos láza van tegnap óta, és furcsán rángatja a fejét jobbra-balra :shock:
Most megyünk délután dokihoz,aztán meg a fülészetre is.

csak ugy megijedtem, agyhártyagyulladás tüneteire írta ezt a jobbra-balra fejrángást :oops: rögtön beszartam :cry:
Hiába van már 3 gyerekem,én már csak ilyen parázós típus maradok ugy látszik....... :wink:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa:irj hogy mi volt a dokinál.Jobban van Liza?lement a láza?


Kép

Kép

Kép

Kép

000kata
 
 


Ancsa: nagyon szép Liza baba,nagyon édes :lol:

000kata
 
 


Gyönyörűek a babák! :D

Kata....Kevin milyen kis husis! :D Nagyon édi!

Ancsa....átadom az üzit a csajoknak! Nagy szép Liza! :D
Most olvasom mi van veletek! :( Mi ez lázgörcs????Mitől lázas?
Orvos mit mond?Lehet a vérképétől is rosszul van, nem??? :(

Nekünk kinnt van a 4 fog! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Eszem azt a gyönyörű mosolyát Kevinnek :lol: :lol: :lol:
Nagyon kis tömzsi,gusztusos baba :D

Köszi L.Kata

Nem,már a 3. éjjelem lessz vele és nem is kicsi,hanem 39,5 fokos láza van éjjel, nappal 38-39 között mozog.
És nagyon nehéz levinni a lázát.
Ha megkapja a kúpot,utána 1,5 óra és ujra emelkedik a Láza mindig 39 fölé :cry: És ez így megy éjjel-nappal.

Doki szerint a torka csúnya,de minkét füle is bevan húzodva,egyenlőre nem gyulladt,de azt mondták az is lehet,h 2 óra múlva már belobban a füle is :cry:

Na még csak az léne,így is annyira nyűgi,hogy nem bírok vele és mellettem van éjjel is


Ti hogy vagytok??

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: köszönjük :lol: Sajnálom a lázat,probáltad a hütőfürdöt.Szegények nagyon rossz lehet. :cry: Nem irt fel semmi gyogyot a doki?

L.Kata:köszönjük :lol:

000kata
 
 


Ancsa.... hogy van Liza????

Mi jól vagyunk, kinnt a 4 foga Norbinak és mindíg feltérdel, felkapaszkodik.
Tegnap csináltak a októberiek baba-mama talit :D annyira szuper volt! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata: Gratulálok a fogacskákhoz :lol: Nagyon ügyes Norbika,raksz a taliról képet?Hol taliztatok?

Ancsa:hogy van Liza?lázas még?

000kata
 
 


Kata
Rakhatnál képeket a taliról! :D
Gratula a 4 fogacskához!

000Kata
Ti hogy vagytok??
Mint kiderüllt folyamatos középfül gyulladásunk van :cry:
És mivel sokat gyulladt a füle,így kiakarnák venni az orrmanduláját és megműtenék Lizának a 2 fülét is :cry:
Na,azt már nem,mondtam a dokinak hogy nem engedem.

Szegénykémnek 1 foga sincs még,de műtőasztalra vágnák?? :shock: szó se lehet róla.

Most házilag gyógyítom.
Melegítem párnával meg sóval a fülecskéit, van ultrahangos hidegpárásítóm, és ehhez maszk is,csak nem tűri meg magán.
Szóval ezzel gőzölöm a kisasszonyt, utána orrszívás, aztán megkapja a a Sterimár orrcseppet és utána melegítem a fülét.
Melette sok-sok gyümölcs,szerencsére megeszi, pedig étvágya az nincs :cry: na Cebion cseppeket adok neki ,de ez csak plussz C vitamin.

Ha tudtok valami jó házi gyógymódot még a fülecskékre,akkor írjátok meg :)


Többiek merre vagytok????

Aida kedves ha olvasol bennünket,légyszíves írj magatokról :)
Ha teccik a zsibvásáron vásárolni és van ideje rá,akkor ide is írhatnál mi van veletek :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Anncsa:sajnálom nagyon de miért kell megműteni a fülecskéjét?mit mütenének rajta?Én is fülfájos voltam picinek anya mindig a meleg sót rakta :? És akkor most mi lesz?irj

000kata
 
 


000Kata
Gyakorlatilag születése óta, már ugy hozták nekem oda Lizát,hogy folyott az orra :? Szerintem allergiás, mint én, csak még nem mutatja ki neki a vérvétel,mert elvittem oda is.
Szóval nagy az orrmandulája, és ez miatt van állandóan középfül gyulladása szegénynek :cry:
És bizti sami bizti, fel is szúrnák a fülecskéit. Csak azt nem értem miért,mert nincs benne állítólag semmi folyadék vagy genny
:wink:

Itthon adom neki a Normaflort, napi 1 ampullát, vitamint, C vitamint, Vettem neki ultrahangos párololgtatót, ami porlasztó és gyógyszeradagoló is egyben.
Ezt használjuk még ,ampullával vagy kamillateával párologtatok neki.

Ti hogy vagytok?

Többiek?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: hát mi 3 napja nem nagyon alszunk elég nyügös Kevin nemtud aludni.Amugy jol vagyunk.Kevin nagyon ügyes már .Egyedül felül ,feláll,a kiságyat körbejárja.Nagyon ügyes.Liza miket csinál már?
Irtad hogy Lizának nagy az orrmandulája akkor miért a fülét mütik?nem értem,vagy kehet nem jol értelmeztem amit irtál.

000kata
 
 


Sziasztok!

Gyorsan átolvastam miket írtatok.

Ancsa:Nagyon sajnálom ami veletek történt :( Remélem hamar rendbejönnek a dolgok.Exedről inkább én se nyilatkozok :evil: Szegény Liza remélem már jól van!!Nagyon sok erőt kívánok neked!!

L.Kata:Gratulálok a fogacskákhoz!! :D Nekünk is van igaz 2 fogunk :D De harapni tudunk vele :lol: Hogy vagytok?

Kata:Hogy vagytok?Neharagudj,hogy nem írtam vissza csak mostmár tényleg nagyon sok a dolgunk 10 nap és esküvő :shock: :) Amint lezajlanak a dolgok meglátogatunk majd titeket.

Nagyon édesek a babák :D

Aida remélem ti is jól vagytok.Most Orosházán laktok?iwiwen az van írva.Ha tudsz írj magatokról!

Krisztiánom most sajnos beteg :( Megvan fázva és nagyon piros a torka :( Amúgy jól vagyunk.Anyósékat leszámítva persze,mert mindig tesznek róla,hogy rossz napom legyen :(

Megyek eszek valamit,ha tudok.

Pár kép Kriszről :D

Kép

Kép

Kép

Kép :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Szép napot mindenkinek!

Reni és Krisztián

Kép
Kép
reni_24
 
 


Miért lettek ilyen kicsik a képek? :(

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni: de jó már csak 10 nap és esküvő :lol: .Tök jó lesz ha meglátogattok :lol: Nagyon édes Krisz :lol: Sajnálom hogy beteg remélem hamar meggyogyul.Kevin is köhög kicsit remélem nem lesz beteg.Vigyázzatok magatokra és sok sok gyógypuszi Krisznek

000kata
 
 


Kép

Kép


Kép Este igy aludt Kevin

000kata
 
 


Sziasztok

Nem nagyon tudtam jönni, amikor meg jöttem volna,akkor nem tudtam belépni :? Hiába ez az én formám :( Nekem semmi nem jön össze ebben az életben:(

Nagyon édesek a babák.
Gratulálok az esküvőhöz ! :)


Hoztam képet Lizáról, 9 hónapos lett a kis szentem

1 Fekete-fehér, régies stílusú kép :)
Kép


Kép

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa:örülökh hogy irtál.nagyon édes Liza,milyen nagy már.mesélj mi van veletek?

Többiek........??????????????

Kihal a topik... :cry: :cry: :cry: :cry:

000kata
 
 


Sziasztok!

Ancsa, nagyon szép Liza :) Tündéri, nagyon sajnálom ami veletek történik, nekem 2 hétig volt hallójárat gyulladásom, most jöttem helyre, de azt a fájdalmat senkinek se kívánom. A fülfájás az egyik legrosszabb dolog, szegény kis Liza. Remélem hamar rendbe jön.

Csajok, minden baba szép. Nem jöttem erre, mert azt hittem ide már senki se ír de majd újra bekukkantok.
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsa:Ide is írom,hogy nagyon tündéri Liza :D Remélem már nem beteg.Köszönöm :D

Kata:Hát igen sajna kihalóban van :cry: Pedig olyan jó volt itt is beszélgetni.Csak sajnos én se nagyon jártam ide :oops: Na,de mostmár megpróbálok ide is benézni.Remélem Krisz engedi majd.Már most is itt van mellettem és szenved :cry:

beagle:Örülök,hogy te is jelentkeztél :D Képeket kérünk :D Fogatok van már?Sajnálom a füledet :cry: Mesélj te is,hogy vagytok?

Most sajnos mennem kell,mert Krisz már szétveri a kompot.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni: Kéepket tettem fel 1-2 hete talán a novemberi topicba, de ha ott nem találod meg, akkor dobok fel ide is.
2 fogunk van (nekem több :D ) 8 hós adatok: 71cm és 8,2kg
Apa beteg hasmenés hányás van rajta, ma Dóri is kicsit gyengélkedik, megy a hasa, remélem nem rota vírus, nem kapott ellene olyan drága lötyit.
Amúgy minden ok velünk. már régóta mászunk, és 2-3 hete fel is áll, mindenbe kapaszkodik, lassan lépkedni fog mert nagyon emelgeti a lábát.

később hozok képet.
Vendég
 


beagle:Hát sajnos nem láttam a képeket :( Vissza keresni sajna nincs időm :( Sajnálom a hasmenést :cry: Jobbulást kívánunk nektek!!!Én se adattam be Krisznek.Mi már átestünk rajta még a nyár előtt az egész családon átment :cry: Grat a fogacskákhoz.Nagyon ügyes akkor Dóri baba is :D Szépen fejlődik :D Krisz 76cm a súlyát sajna nem tudom.Készülök vele méreckedni remélem hamar eljutunk oda is :) Örülök,hogy minden oké veletek.

Várom majd a képeket :D

Puszi:Reni és Krisz

Kép
Kép
reni_24
 
 


Kép Kép

most csak ennyi, mert én is elkaptam :( kutyául vagyok. Reni te most is itatsz teát Krisszel? Milyen teát? Semmit nem akar meginni a lányom...
Vendég
 


beagle:Nagyon édes Dóra baba :D Szegény :cry: Jobbulást kívánunk nektek!!!Hát már nem nagyon adok neki teát.Inkább baba vizet itatok vele meg néha kap kubut.Instant teát szoktam adni Krisznek hippeset próbáld ki hátha ízlik neki.Szoptatsz még?Dóra baba,hogy van?

Puszi:Reni és Krisztián

Kép
Kép
reni_24
 
 


Nme szopizunk már, csak tápszer van, én is próbáltam a vizet de nem issza meg nagy bánatomra. de még próbálom nem adom fel...
hipp tea nem ízlik neki 2 félét is próbáltunk.

Kata: annyira szép baba Kevin is :D

Jobban vagyunk, köszönjük, lehet mégse rota volt.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?