Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok...........nálatok mennyire viseli meg a fogzás a manókat, mert Domcsi két-három napja totál kész van!Már négy foga kijött, de most megint három jön egyszerre..........alig alszik éjszaka, szinte fél óránként felkel, enni is egyre kedvetlenebbül, tiszta készvagyok!Ma elviszem a doktor nénihez, mert az orra is szörcsög, félek, lehet meg is van fázva! :( (JA MÉG ÉLÜNK, CSAK NAGYON SOK VOLT MOSTANSÁGBAN AZ ELINTÉZNI VALÓ, ÉS SAJNA PROBLÉMÁK IS AKADTAK.......DE MÁR KILÁBALÓBAN BELŐLLE :) )

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Kata!
Nekünk a február 13. lenne jó, mert apa szabin lesz és el tud minket vinni! Persze ő erről még mit sem tud :roll:
Amúgy nem gond ha apa is ott lesz? Egyedül még nem merek ekkora utat bevállalni!


Liza!
Rozinak még csak a két alsó metsző ven kint,de totál megviselte ez is, pedig állítólag ezek jönnek ki a legkönnyebben. Éjjel nem aludt és nappal is totál nyűgös volt, és pesze az étvágya is ramaty! Nálunk az orrszörcsögés a fogzással kapcsolatban volt, vagyis mikor jött a foga nagyon szörcsögött. Sterimárral fújtam neki és kész. Ahogy kibújtak a fogacskák elmúlt a szörcsögés is.
Örülök, hogy bejelentkeztél!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok :)

Először is: bocsi, hogy nem hoztam a táblit :oops: :oops: :oops: , de egyhuzamban nem tudok annyit a gép előtt ülni, hogy mindent le tudjak rendezni :?

Ildi, nem, nem távirányító, hanem az etetőszék "középkonzolja" - ami meggátolja, hogy a manók kicsusszanjanak - bár biztonsági öve is van - a székből alul :D De olyan szerencsétlenül méretes, hogy tiszta műbroki fíling :| :lol:

Bea, igen, próbálkozok webshoppal, de mostanában még nem lesz belőle semmi. Volt "rendes" üzletünk is, csak azt meg bezártuk :) De írj nyugodtan, amiben tudok, segítek.

Tali: uaz a helyzet, mint eddig; hozzánk nem érdemes igazítani :wink: Ha tudunk menni, az úgyis előző nap dől el... Nálunk amúgy az is gáz, hogy későn kelők vagyunk (Annaluci is), úgyhogy 11 előtt nem nagyon tudunk útra kelni...

Elfogyott gyermekem türelme, majd még jövök :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 

 
 

Június, szerintem Domó megfázott, hőemelkedése is van, de nemsokára megyünk a dokihoz...........háromra........hát majd kiderül, hogy mi lesz.........de jó lenne ha gyorsan túllenne ezen, amúgy a kedélyállapota most pl. nagyon jó, vidám és sokat kacag..........de pl. 9-fél 11ig sirt, nyűglődött, mire elaludt, most de-t, de aludt három órát, fél kettőkor kelt fel........

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Mi meg Ausztriaban vagyunk anyukamnal, szopmbaton megunk haza, rohannom kell, csak a szomszedban van net, amiert irok: nekunk a 13-a jo csak, mert 21-en Nemetorszagban leszunk!

pussz

ui: gyogyuloban vagyunk nagyon, ugyhogy ha 13-an lesz a tali, mar nem fertozunk meg senkit!!! :)))

Fronell: Hu, az nagyon jo lenne, ha all meg az ajanlat, akkor szivesen mennenk veletek!! :)

Ildi: ugye jottok ti is????? Ha nem felejtem el felhivom Szonit, mert nem nagyon olvassa mostanaban a babanetet

zetus8
 
 


skat
Nekunk mind a ket idopon jo. :D Rohanok.... :oops: :oops: :oops: Ma jottunk haza, fut a lakas, a gepnel meg ferjecskem dolgozik, de meg akartam irni, hgy mi megyunk mindenkeppen. 8)

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:37-kor.
Vendég
 


Sziasztok :)

Nincs jó kedvem, tulképp semmilyen (semmi különös, ma ez van), de azért erőt veszek magamon... :wink:

Bea, ezek baba-gyerekruha rendelgetős oldalak :) Én innen szoktam néha kinézni egy-két rucit a lányomnak:

http://gportal.hu/portal/bedoli/

Nagyon rendes a csajszi, aki csinálja, 3 gyerek mellett mossa, vasalja a használt ruhákat :) Mindig illatosan, kivasalva, kis cukorkával kísérve kapjuk a csomagot :D Én átutalással szoktam neki fizetni, ezzel sem volt még gond.
Bercelt pedig ezen az oldalon ismertem meg :) :

http://angolbabaruha.extra.hu

Elizabeth, jobbulást a kisfiadnak!

Rena, milyen jól áll Balázsnak a fürcsiköntös :lol:

Este hozom a táblit, ha jól láttam adatot nem tudok bele írni...ha van valakinek aktuális súly, hossz, írja bátran :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Hát már rég voltam,meg totál ki vagyok. Éjjel keveset alszunk,általában 2 és 5 között fennt van a Liza.

Nappal pörgünk ezerrel. Fogzás miatt lehet nálunk is.

Én adom neki a homeos bogyókat camomilla meg kenem a foginát.

Találtam egy tök jó pénzkereseti lehetőséget igy gyed mellett és most ezért sem volt időm a gép előtt ülni.
Köszönjük a 8 hós gratulációt!!!!

Kép
bóbita3
 
 


Bóbita, akkor fasza éjjeleitek vannak... :( Nappal egyáltalán nem alszik??

Itta tábli :)

Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Bóbita, hogyhogy nem egyezik a vonalzód a táblázattal? Van egy nap difi... Most leellenőriztem a babafalván, 2007.05.26-át beírva Liza ma 8 hónapos 1 hetes 6 napos. A vonalzód meg 8 hónapos 2 hetesnek mondja :shock: Megőrülök, mit bactam el?? Nem 26-án született?? A múltkor vettem észre, hogy nem stimmelünk, de aszittem a késői időpont miatt - van olyan vonalzókészítő oldal, ami nem éjfélkor fordul. De még csak 22:00 óra...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


KATA?

Akkor lesz tali? Részletek (hová, mikor stb.)?
Kell vinni valamit? Úgy értem üdítőt, sütikét vagy ilyesmit?

Puszi

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Lányok!

Holnap priviben küldöm mindenkinek, aki jelezte, hogy jön, a pontos címet!!!!!! Etus: Szoni jön? Azért Manócinak is küldök egy privit...
Szerdán 9től várunk titeket, mindenki úgy ér ide ahogy tud!
Tök jóóóó!

Puszi

Kép


Kép
skat
 
 


skat:
Nekem legyszi ird le azt is, hogy kocsival kb hogyan kell odamenni, ha az M3 iranyabol jovok. Koszi elore is.

Huu, de varom mar!!!! :oops: :oops: :oops:

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:43-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:42-kor.
Vendég
 


Juhéééééééééééé!

Mi is megyünk! Szintén M3-as felől közelítünk! Szerintem mi csak dél körül érkezünk!

Mit visztek?

Bea

Kép[/url]
június
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:43-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Balwin! Liza május 25 én született ugyhogy itt a bibi.... de nem gond :D

Suly :6770 gr volt szerdán.

Képzeljétek el mire vett rá a nagylányom!!!!! Hétvégén kisállatvásáron és kiállitáson voltunk.
Én marha vettem a gyereknek egy kutyát...nem vagyok normális :shock:
Nincs elég bajom :?
Oké hogy gondozza de amikor suliban van akkor az én gondom a Liza és egy yorki mellett aki nem szereti más kutyák társaságát.

Azt mondtam nem jöhet be a lakásba de olyan hideg van éjjel hogy nincs szivem kinnt hagyni....amugy Ő egy tündéri 9 hetes golden retriever..jó lenne ha már nem fagyna mert beszokik aztán nem tudom hogy lesz belőle udvari kutya.

Hát ugye hogy nem vagyok normális!!!!!!

Tegnap volt itt egy játszópajtása a Lizunak 7 hónapos és már feláll,mászik ül, stb,az én lányom még csak kúszik de azt is ugy hogy afejét tolja a földön,és nem szeret hason..milesz velünk?

Kép
bóbita3
 
 


Ja amugy nappal nincs gond az alvással egyedül bárhol,bármikor csak éjjel szivat minket!
de tegnap 3 kor volt fennt és hála visszaaludt egyből evés után :D

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok!!

Beszeltem Szonival, ugy nez ki, lehet hogy ok is jonnek a talira Marcival (Szonji oviban), de meg megbeszeli a parjaval, majd holnap este ramcsorog.

Tok izgi, hogy ennyien osszejovunk!! :) En szerintem sutok sutit...

jaj mennem kell, majd meg jovok

zetus8
 
 


Lányok!

Mindenkinek küldtem privit, aki jelezte, hogy jön!!!!!

Kérlek írjatok, hogy megkaptátok e! A telcsi szám lemaradt, úgyhogy azt is utána küldtem! Béna Kata!
Hívjatok, ha gond van az útiránnyal, remélem elég érthető voltam!
Várunki titeket, holnap este már valszínű nem jövök, csak annyira, hogy megnézzem, megkaptátok e az irományom (készülök a talira :D )

PÁPÁ

Kép


Kép
skat
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert Marci itt zabálja a fél arcomat. Szóval köszi Skat, én megkaptam a priviket és jövüüüüünk!
Igaz már tényleg bazi rég voltam, de majd holnap szóban kitárgyalunk mindent, amiről lemaradtam.

és Skat! nekem a gombóc nyaminyami :)

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok :)

Mi újfent kihagyjuk a talit (szilvásgombóc...ahhhhhh...imádom:) ), de beszámolót, képeket kérek majd, ha lehet :) Jó szórakozást lányok!

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:44-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Most ertunk haza a talirol, annyira jooooooooooooooooooooooo volt!!!! :) Bercus teljesen kidolt, meg a hordozojaban alszik.
A babak edesek voltak, az anyukak, (plusz Roziapuka :wink: ) jo fejek, szoval mi nagyon jol ereztuk magunkat, ezuton is koszonjuk a vendeglatast! :)

Na most rohanok, de este mindenkepp megprobalok kepeket feltolteni, szuperek lettek! :lol:

zetus8
 
 


Sziasztok!

Én is annyira jól éreztem magam!

Rozi elaludt rögtön az autóban és majdnem hazáig nyomta + éjjel kétszer ébredt!!!!! Ez a gödi levegő nagyon jót tett :lol:

Kata köszönjük, hogy ott lehettünk!

Én is teszek majd fel képeket, bár egyértelműen Etus volt a fő fotós! Etus majd a mailra is küldesz, ha szépen megkérlek?

Puszika

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok!
Mi is nagyon nagyon jol ereztuk magunkat!!! Kata koszonjuk megegyszer! Epsegben hazaertunk az uj kocsival kettesben. :wink:

Zetus:
Nagyon varom a kepeket! A vegen en alig csinaltam parat. :(

Hofordulos babaknak gratulalok!
Remelem ma jo par het kihagyas utan ujbol eljutunk a zenebolcsibe, mert Timi ma jo sokaig aludt, miutan ejjel rengetegszer fent volt. :roll: Szoval csipkedni kell magam, ha oda akarunk erni. :roll:

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:44-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:45-kor.
Vendég
 


Szijjjasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat Marcival, ismételhetjük bmikor, leszámítva, hogy (aki még nem tudja) kinthagytam a táskámat :x
Annyiradeannyira dühös voltam/vagyok amgamra, hogy elmondani nem tudom. Benne minden:forgalmi, iratok, telefon, pénz...
De mostanra már apósnál a cucc, estére meg is kapom.

Dobálok fel képeket, amiket én csináltam, aztán a többiek is aktivizálják magukat.

Ja és Skat!
Kérem a gombóc receptjét, mert annyira fini volt a belseje, hogy csak na.

Ildi!
Neked pedig köszönöm a karácsonyi képeket, ott meg sem köszöntem rendesen :oops:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Hát ez a görény bnet nem engedi a képeket felrakni, pedig minden ok velük...
Majd megpróbálom később...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Lanyok, egy ideje valogatom a kepeket, de van egy csomo, nem konnyu... :) :lol: :lol:
Na de igyyekszem, remelem este sikerul mindet felrakni amit akarok! :)
na most megyek altatni...

zetus8
 
 


Na reszkessetek, jon a kep-domping!! :)

zetus8
 
 


Van tobb kep, ami meg mindig tul nagy, de azert parat felteszek...
Kép Alma Kép Kép Kép Kép Alma kis ügyes, és áll! Kép Kép Alma-Fronell Kép Kép Kép Bercel-Rozi [img]

zetus8
 
 


Kép Emese-Rozi-Marci Kép Johi Kép Marci elaludt Kép Palkó hozzám bújt! :) Kép Palkó-Kata
Kép Rozi Kép Kép Kép Rozi-Bea-Alma Kép Rozi-Johi

zetus8
 
 


Kép Timi Kép Kép Timi életében először babázik! :) Kép Huncut-Timi Kép Timi-Bercel Kép Timi-Ildi

zetus8
 
 


Es a kedvenceim :lol: :

Kép Csoportkép
Kép Kép

zetus8
 
 


itt a vege fuss el vele... egyesevel lekicsinyitettem meg ami tul nagy volt...
Kép Bercel életében először térdel Kép
Kép
Kép Kép Kép
Kép Kép Kép nem adom a játékot! Kép Kép

Remelem mindenkinek kielegitettema kepigenyet... azert ha kell vkinek, kuldok szivesen emailcimre is... van meg... :)
na jo ejszakat!

zetus8
 
 


Sziasztok!

Etus!
Köszi a képeket, szuperek. Nekem plíííz küldd el mailben is őket!
Azt el is felejtettem írni, hogy mindneki édes volt (babák, mamák egyaránt).

Úgy tűnik, nekem is sikerült felrakni azt a pár képet, amit csináltam...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok :)

Nagyon jól sikerülhetett a tali, isteniek a fotók :D Naés a gyerkőcök...tündéri mindegyik! :lol:

Bóbita, bocsi :oops: Ehehehe...gyereknek és állatra nem lehet nemet mondani :wink:

Fronell, köszönjük szépen :)
Mi is Boldog Hófordulót kívánunk Bercelnek és így utólagos(abb)an Rozinak is!

Hoztam a táblit...

Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Köszi csajok a képeket! Én is hoztam párat!
Majd kérek mailban is!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok!

Tök jó hogy igy összetudtok jönni :( mi messze vagyunk...

Nagyon szupi fotókat csináltatok ,és igen ügyesek a babók,a csoprtképek halálosak.

Lizikém nem tudom mikor fogja megtanulni hogy ki kéne nyujtani a karját,a lábával mászik de a fejét tolja a földön...mikor lesz ebböl vmi?

Akinek volt boldog hófordulót!!!

És nem mellékes 3 napja alszunk éjjel..hurrá!!!

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok!

1 ora mulva indulunk Nemetorszagba, en most vegeztem a pakolassal... ugyhogy aludni szerintem mar nem alszom...
Jok legyetek, vigyazzatok magatokra, szombaton jovok! :)

Bea, Emese, ne haragudjatok, de nem volt idom mailben kepeket kuldeni... :oops: :oops: ha meg nem keso, szombaton kuldom oket, joooooo?

Bercel sajnos nincs valami jol, ezert meg vacilalok, hogy menjunk -e egyaltalan... de mar fel eve keszulunk, szallas fizetve, stb... tegnap hasmenese volt, 8szor kakalt, most az elobb is akkorat kakilt, hogy meg a halozsakja is olyan lett... es enni alig akar... nyomok bele annyi folyadekot amennyt tudok, de hat az nem sok sajnos egyenlore... :( Nekem hanyingerem van, Oliver kohog mint allat... jo kis ut lesz... :( Szurkoljatok hogy jobba legyunk... :cry:
Etus

zetus8
 
 


Sziasztok!


Hát Etus jobbulást mindenkinek és szerencsés utat vigyázzatok magatokra!!!


Jöhetne már egy kicsit jobb idő,tegnap is csak fél órát sétáltunk mert meg volt fagyva a gyerek olyan hideg szél fújt.
Szemezek a vasalnivalóval meg kell hogy csináljam már húzom egy hete :?
Tegnap meghúztam a hátamat majd beszarok ugy fáj bizonyos mozdulatokra,mozogni kéne olyan vagyok mint a hetven évesek....
Na vasalok.....

Kép
bóbita3
 
 


Szia Bóbita !
Sajnálom, hogy fáj a hátad és tök szupi, hogy Lizi jól alszik végre!

Etus!
Akkor el tudtatok utazni, ugye?

Többiek! Tessék pörögni kicsit :!: :lol:

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok!

Június!
Pörögni??? Jó vicc. Szonji itthon, mert kicsit takonykóros lett már megint, Marci meg kezd visszaszokni az "éjszaka 3-szor felkelek és addig nyűglődök, míg csöcst nem kapok" mókához. Azt hiszi, hogy humoros.
Tegnap pedig egész nap hurcolnom kellett, mert különben visított :x

Etus!
Jó Németországolást Nektek!

Skat!
Hun van a gombóc recept???

Bóbita!
Éjszaka miatt irígyirííígy.
Hátad gyógyuljon meg!!!

na műsor indul, mennem kell

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Köszi hátam már jól van...
Holnap megyünk vissza a neurológushoz kiváncsi vagyok mit mond már rég voltunk még tavaly.
Észrevettem Lizánál hogy csinál olyat mintha le akarna fejelni tök erőböl már meg is történt,és ugy vettem észre akaratlanul csinálja.
Félek nehogy idegrendszeri probléma legyen.
Tornán is elég görcsös nem akar ülni állandóan feszit,egyensúlyérzéke majdnem nulla...hát remélem utolérünk mindenkit a fejlődésben és nem lesz gond.

Kép
bóbita3
 
 


szonibaba:
Hat remelem, hogy Szoni hamar meggyogyul es mehet ujra oviba. Akkor talan Marci is jobban alszik, ha nappal le tudod farasztani. :) Bar ha hurcolaszni kell, akkor inkabb Te faradsz le :wink:

Skat:
Gomboc recept johetne nekem is. :) Ferjecskem ugyis panaszkodik allandoan, hogy a bolti gomboc vacak.

bobita:
Nagyon remelem, hogy nem lesz semmi gond. Vasarnap mi is majd megfagytunk a napsutesben akkora szel volt.
Timit pedig lehet el kene vinnem a neurologushoz nekem is, bar nem a mozgasaban van problema, mert a kezdeti kesoi forgast jol behozta. O inkabb olyan fura rangast produkal, ami olyan, mint egy tikk. Mintha kirazna a hideg. A kutacs gondrol ne is beszeljunk, meg mindig hatalmas. :(
Szoval szerintem mindig van miert aggodni a gyerkocok miatt. :oops:

Zetus:
Koszi, hogy nekem elkuldted emailben a kepeket, mert Anyukam mar naponta 3x szolt, hogy keri oket. :) Kicsit idegorlo volt mar
:twisted: Remelem a hasmenes hamar elmulik. A fene ebbe az antibigyoba. Remelem hamar rendezodni fog. Timinel anno kb 4-5 nap volt, miutan abbahagyta az antibiotikumot es elkezdte a kurat avval a ... amit Ti is szedtek, csak nem jut eszembe a neve most :oops:

En meg tartozom a kepekkel, de meg en sem lattam, mert nem tudtam eddig feltolteni oket. :oops:
Mennem kell furdetni.

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:46-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: