Új privát üzeneted érkezett!

Edit, kérlek ne menj. Sajnálom, hogy nem fogtam be tegnap a szám :cry: azt gondolom, hogy itt a helyed és úgy ahogy vagy :wink: becsüllek, ahogy küzdesz, nekem hozzád képes nincs problémám és nagyon értékelem, ahogy bírod a megpróbáltatást.

Judit, nem tudhattad. Ha nem voltál bántó, ahogy írtad, ne edd magad.

Köszi lányok Lillus ügyével kapcsolatban a bíztatást. Nem allergiás mindenre ezek közül, de a valami/k, amikre allergiás az csalánkiütés szerű pöttyöket okoz neki, ami viszket, a felsorolt lista meg a viszketést fokozza. Szóval ezért az ésszerűtlen tiltás. Ha sikerül lenyugtatni a bőrét ill. kiderül mi okozza a gondot, majd sokkal kevesebb dologra kell figyelnünk. Ja és gyógycipőt is kapott szerencsétlen kismakim tegnap :cry:

Még egyszer bocs Edit, ha kíméletlen voltam, nem állt szándékomban.
ÉS Vicky, tőled is bocs, meg Renitől is.
Én kajás témákból kivonulok ígérem, csak akkor szólok bele, ha konkrétan nekem szólt a kérdés :oops:

Léni ma kapta a 4 hós oltást és a Rotarixot. Utóbbinál még mosolygott is.:shock:

Kakti, Isten éltessen sokáig :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


sziasztok!

Berci ma jól belázasodott, miután éjszaka egészen rendben volt.
Hatalmasat aludt délelőtt, de közben felment 39ig a láza, frászt kaptam. Kúp be, aztán kaja - 10 percen belül kikakálta az egészet.
Kúp elfogyott, rohanok recepért, kiváltom, addigra lemegy 38-ra, de azért beadom. Most megint alszik.

boruska
 
 


Kakti, nekem is írt sinlacot a dokinő, ő napi 1 kaja kiváltására javasolt 120 grammot!!

boruska
 
 

 
 

Bercinek jobbulást kívánunk :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


kakti: :( :( :(
jó az usziskép az iwiwen..

nemtom mi van velem, de mostanában mindenen bőgök
azon is bekönnyeztem, h. kakti írta, h. olyan mintha Lili azt mondaná:ajajajajjj.szegééény.
meg a babaidézetes oldalon is zokogtam
ha eszembe jut v.mi a Mircivel kapcsolatban ha jó. ha rossz akkor is sírok
a párom zabigyerekén is sírok olyan cuki.
szerintem olyan ingerszegény életet élek, hogy kezdek megbolondulni

zsó
Kép
pcd1985
 
 


ja, és este jobb adni, mert elnyomja:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak__159617

és lehet hozzá gyümit adni, receptek:

http://2005babak.uw.hu/hasznossagok/sinlac.html

boruska
 
 


mi az a sinlac?

zsó
Kép
pcd1985
 
 


zsó, én is sírósabb vagyok a szülés óta, pedig nem vagyok egy érzékeny lélek alapból :)

boruska
 
 


Nóri, ha ilyen jó vagy az uradból, akkor próbáljátok ki a mr és mrs társasjátékot. Nagggyon király! :)

Szegény pici Lili :( , lehet, hogy tényleg a láz miatt nem akart enni. Az eddigi oltásoknál is belázasodott, vagy csak most?

Én Editen is, Nórin is, Zsón is nagyon jól szórakozom. Úgyhogy egyikőtök se mondjon fel itt a fórumon. :) És jó értelemben írom, hogy szórakozom...

Kép

Kép
koviki
 
 


Óóóóó. Köszi köszi köszi a lánybúcsús izét. Nagyon jó. Köszke mégegyszer.

A zokni téma nálunk két esélyes: fekete vagy fehér :lol: de mivel fekete élére vasalt nadrág volt rajta így gondolom, hogy fekete :P

Szegény oltásosok. Nagy nagy buksisimi. Jobbulást minden betegeskedőnek.

Én amúgy is érzékeny lélek vagyok. Minden szaron elbőgöm magam, úgyhogy nekem fel sem tűnik, hogy esetleg érzékenyebb vagyok szülés óta :lol:

Képzeljétek hétvégén megyünk 2 napra anyukámékhoz, mert Zsolti megy a legénybúcsúba, ami péntektől vasárnapig tart :shock: Ő csak szombaton megy és vasárnap reggel már jön is értünk. Ilyen főzőcskézős ottalvós ivós buli az egyik közeli faluban egy túristaházban. Uhhh, mi lesz ott 3 napig :roll:

bellerreni
Eger
 
 


Pfffff. Ááááá. Ez nagyon égő :oops: Benéztem az embőc fiókjába és van ott szürke meg sötétkék zokni is szép számmal úgyhogy most kicsit elbizonytalanodtam :roll: (pedig én mosok rá :shock: ) Ő képes felvenni a sötétkék zoknit a fekete nadrághoz úgyhogy még az is lehet, hogy nem fekete volt rajta (kobakvakarós smiley)

bellerreni
Eger
 
 


Sosem lázasodott be oltás után - eddig.

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


kakti Lilinek jobbulast :?

Nori,vagy akarki,meggyozheto vagyok.
miert nem adtok 1eves koraig tejet a babanak :?:

Kép
monyo83
 
 


Kakti, Lilidnek is jobbulást :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Jányok, vissza kell vinnem jövő héten is Samut röntgenre, mert nem múlt a dudor a kis buksiján. :cry:
Szerintem kicsit sok egy héten belül két rtg egy ilyen kisbabának, még egy is sok.
Tegnaptól mára el kellett volna múlnia a puklinak? Amúgy semmi baja, ugyanúgy viselkedik, mint eddig, nevet játszik, alszik, nyöszörög, semmi változás. Attól még lehet baja?

Nóri: köszi, legalább valamiben én vagyok itt az első! (gyerekleejtésben) :D

Lehet, hogy a mi alvós problémánkon is segítene a Sinlac? Na pénteken oltáson megkérdezem.

Sírósság: én eddig is sírós voltam, most is az vagyok. Engem inkább keményített amúgy, hogy gyerekem van.

Kép
zsizell
 
 


Lakógyűlésem lesz és megrohadok a kosztól. Messziről szaglok, szóval le kell fürdenem... :lol:

Monyo: a tejfehérje allergia miatt:
http://tejmentes.blogspot.com/search/la ... 20allergia

de majd írok részleteket!!!

De ezen az oldalon sok érdekes dolog van!

Kakti!
Ha nem HA a pép, ne add oda!!!! Sinlac szar! Nekem meg háromezerér' szar! :evil: :evil:

Zsó, majd írok vissza, de Nóri :D , ne tojjá be!!!!

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


mé szar a sinlac?

Kép
zsizell
 
 


Betegeskedő,nyűgi babáknak jobbulást!+++++++++++

Leánybúcsú:enyémen fel kellett vennem egy fehér pólót,miniszoknyát,fehér combfixet,harisnyakötővel,kaptam egy kis fátylat a hajamba és pasik telefonszámát kellett ráíratnom a pólómra(egy karaoke-s szórakozóhelyen),persze mindegyik a mellemre akart írni! :shock: De jó kis emlék, el van téve a póló nehezebb időkre.....hátha szükség lesz a számokra! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


MEGETTE A RÉÉÉPÁÁÁTT
amit én föztem

zsó
Kép
pcd1985
 
 


A sinlacot mmi is most kaptuk, nekem azt javasolta a doktornéni, hogy gyümölccsel adjam. Neki ízlett.... (A blogban leírtam hogy csináltam.)

Eszter is nyügi ma. Nem kicsit...Az idegeim szétcincálva.
Vendég
 


Betegeskedő babáknak jobbulást, anyukáknak kitartást kívánok!

Kakti, nagyon sok boldog születésnapot!

Szép kis szösszenetek voltak tegnap a hozzátáplálásról, sokat tanultam belőle. De mindenki másképp csinálja és az így van szerintem jól. Nem vagyunk egyformák és a babák sem azok. :wink:

Kép
Kép
molmar
 
 


Kattkat: igen, akkor valószínűleg más a gyerekdokink, és a védőnőnk meg tuti. Mert mi a VII. kerületben lakunk, és itteni a védőnőnk, akivel csak néha telefonon beszélünk, Anyu viszont a VI. kerületben védőnő. De nem hozzá tartoztok, mert ő ma a rendelt a mi dokinkkal. Na jó, nem bonyolítom tovább. :)

Nóri: Mi egy hónapja vettünk Viburcol-t. Azóta kivonhatták a forgalomból? Mondjuk akkor a harmadik patikában kaptunk csak.

Ági

KépKép
agci
 
 


Szilvi, mikor az én nagyom leesett a székről, neki is több nap alatt múlt el a pukli!

dalika
 
 


Szilvi: a férjem öt hónapos korában leesett egy galérián levő ágyról, onnan pedig le a galériáról a földre. Mondjuk ez azért durvább, de nem lett semmi baja. Mindenkivel előfordulnak balesetek.

Ági

KépKép
agci
 
 


Judit, szerettem volna belekukkantani a blogotokba, de nem tudok... Nagyon személyes, vagy megengeded? :oops:
Niki
Vendég
 


Niki, a topik gmailos elérhetőségeivel be tudsz lépni. Ha nem tudod szólj, elküldöm.

dalika
 
 


Köszi, azt tudom :)
Vendég
 


Milyen kuponról és csomagról beszéltetek délután Kakti és Zuzmoo?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 



Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Kattkatnak igaza van! Erről. :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Sziasztok!

Zuzmooo: én is küldök képet ha lehet még, csak vissza kell keresnem az email címed.

Ma sikerült levizsgáznom az eü-ből. Elsőnek mentem be. Nem volt vészes. Csak ezerrel siettem utána mert jött a doki, beoltani a manót. Eddig szerencsére nem volt baj nincs még hőemelkedés sem. Remélem nem is lesz. A többi lázas manónak megy az ölelés.

A sinlac tényleg micsoda?
ramiolgi
 
 


Sinlac:
Rizs és szentjánoskenyérfa kivonatú tápszer. Csak kiegészítő táplálásra alkalmas. Tehát, addig míg legalább a fele tejcsi. Magas a kalória és vas tartalma. Szóval, ha nem hízik a gyerek, akkor szokták kipróbálni. És azért szeretik adni, mert természetes alapanyagokból van és nem mesterséges.

"Alkalmazási meghatározások: 4 hónapos életkor feletti csecsemők, gyermekek, felnőttek naponta 1-2-szeri kiegészítő táplálása. Kizárólagos táplálásra nem alkalmas.
Összetevők: Rizsliszt (keményítő), szentjánoskenyérfa magliszt (keményítő), saccharose, növényi olajok, ásványi anyagok, nyomelemek, vitaminok."

Kép


Ági
agic83
 
 


Zso!
Korabban a gluten is mumusnak szamitott jo sokaig, a sogornom pl egy, vagy masfel eves korig nem adta a lanyanak, mert a vedonoje azt mondta. Meglepodott, hogy en hat hos kortol adtam. Ugyanis kint akkor mar azt mondtak, hogy hat hos kortol nagyon-nagyon ajanlott bevezetni, ha nincs kulonosebb allergia veszely. Szoval en adtam, mert az egyetlen liszterzekeny szemely akivel talalkoztam a kollegiumi szobatarsam volt, szoval nem epp rokon.
Most mar asszem itthon is ez az elv van hasznalatban, mert a sogornom panaszkodott, hogy ugyanaz a vedono most azt mondogatja, hogy vezesse be a glutent koran.
Nah, ez a vicces. :D

Meg sok-sok dolgot irnek massal kapcsolatban, de altatom a kolykoket. majd kesobb.
Vendég
 


szasztok, hisztis rinyapicsa jelentkezik!

elszőr is: bocsánat a tegnapi kirohanásért. tudjátok mi az oka. egyre szarabb minden, tegnap estére totál kikészültem. bocsánat.

aztán: kicsi Levinek nagyok sok +++++++++++++

aztán: Kakti, boldog szülinapot!

Bea: nem te robbantottál ki semmit, csupán én vagyok egy túlérzékeny picsa. ennyi.

Edit

Kép
ézsóné
 
 


és már 5 honapos az én nagy gyöngytyuk fiam 8) :lol:

Edit

Kép
ézsóné
 
 


Kakti! Most darabolom fel magam!
Megnéztem a homeos kiskönyved, az urtica urens jó viszketésre is? ENgem a Balatonon valami állat nagyon elkapott, szám szerint 50 csípés van a lábamon, amik őrült módon viszkettek. Annyira hogy éjjel elmentem az ügyeletre, hogy adjanak valamit rá. Ha arra gondolok, hogy ott volt a polcon az urtica....

zarja
 
 


Edit, jó hogy itt :wink: sajnálom, hogy nem javul a helyzeted :cry:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Kattkat, Kakti, köszi a választ kuponügyben.

Eszter, az urtica nekem is feltűnt, jó tudni, van is itthon 9-es.

Csajok, napozás utánra, esetleges pirulásra babónak van valakinek ötlete? Nem aktuális, csak a nyaralásra készülök.

Edit, sajnálom hogy nem javul a helyzet. :( Megkérdezhetem, hogy hová töltöd a fotókat iwiw-en? Mert én nem látok sosem újat. Vagy csak azért, mert nem vagyok az ismerősöd?

Hmmm... Megvolt a ma esti mázsálás. 8300 g és 70 cm. Csoda ha sokszor majd' leszakad a karom? :roll:

VB. Mókás ahogy a pasik a fociban védekezéskor a csomagjukat védik. Szerintem ezt az egészet azért találták ki, hogy megvakarhassák, megigazíthassák megbotránkozás nélkül. :lol: Most is valamelyik ghánai rendesen megmarkolta magát, aztán amikor a labdát elrúgták, már régen máshol volt a keze. :twisted:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Kép

EDIT VISSZATÉRT!

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Edit!
Orulok, hogy nem tunsz el! Es gratula az ot honaphoz. Ah, hihetetlen belegondolni, hogy ekkorak mar ezek a babak.
Amikor Erik forogni kezdett, akkor en majdnem bogtem. Mert belegondoltam, hogy Kristof tejszagu picibabasaga is szinte a forgasig tartott. Mert o utana rohamtempoban fejlodott, forgott, kovetkezo honapban kuszott, maszott, kov honapban ult, kov honapban allt. Nah, a kuszastol szamitva az erdeklodesi korenek kozeppontja rolam atterjedt a kornyezetre es mar nem is akart olben maradni, azota nem tudom mar egyfolytaban percekig babusgatni. :(
De igy van ez jol, ez az elet rendje. Meg az, hogy en rancos es csunya leszek. Nem mintha valaha olyan gyonyorusegen szep babaarcu teremtes lettem volna. :lol:

Zsizell!
Ne vadold magad. A pukli szerintem nem kell, hogy egy nap alatt elmuljon. Asszem, hogy en annyi esest lattam mar, hogy szinte kezdek immunis lenni, ok, ha ver folyik, akkor mar hevesebben dobog a szivem.
De az en elvem: addig van a szivem a torkomban, amig az eses utan el nem kezd sirni Kristof. Ha mar sir, akkor tudom, hogy hatalmas baj nem tortent es vigasztalok.

Es most leirom nektek Kristof elso eseset, de hamarosan torolni is fogom, mert megigertem Feri anyukajanak, hogy errol nem beszelek.
Kristof kereken negy honapos volt, amikor eloszor Magyarorszagra hoztuk, egy honap mulva mentunk vissza. Valamikor a 3. het tajekan anyosom rabeszelt (nah meg Feri es mindenki), hogy talalkozzak egyik este a gyermekkori baratnommel. Kedvem volt hozza, de szivem nem, mert addig Kristof max husz perceket volt nelkulem. De belementem. Hatkor huztam el anyosektol, kilencre ertem haza. Eletem leghosszab bekaves hazautja volt, legszivesebben inkabb repcsivel mentem volna, annyira izgultam az en pici anya nelkul maradt fiamhoz. Beleptem a lakasba, anyosom mar jott elem, hogy ne ijedjek meg, de tortent egy kis baj, minden okes, de azert nezzek ra Kristofra. Lattam, hogy probal nyugodtan beszelni, kozben meg ki van sirva a feje.
Felteptem a szoba ajtajat es az en draga gyonyoru, hibatlan gyermekem homlokan egy akkora voros pup van, mint a fel feje. Huh, de nagyon ideges lettem. Anyos elmondta, hogy a keresem ellenere elvitte setalni. (Kertem, hogy ne vigye, mert feltettem, addig csak en tologattam.) Mivel kertem, hogy ne vigye es ugy gondoltam, hgoy nem is viszi, igy nem mutattam meg, hogy a babakocsit hogy kell szakszeruen osszeszerelni a hordozoval. Valahogy osszeeszkabaltak, de aposom mondta is neki, hogy inkabb maradjon otthon, mert tok instabil es tuti nem jol van belerakva. De megis elvitte, gondolom buszke nagyikent csapni akart egy kort a babaval. Megertem.
Nah, amikor mar jottek haza, akkor az igen nehezen nyilo hatalmas hatso ajton probalta fel kezzel behuzni a kocsit, ami persze megbillent es a nem jol beleraktott hordozo kiborult, az en gyermekem homloka meg a kokemeny betonlepcson landolt. Annyi volt a szerencse, hogy a hordozo merev fala nagyreszt felfogta az utest.
Hat gyerekek, ez valami borzaszto erzes volt. Utaltam mindent. Higgadt maradtam anyos elott, de ahogy bezarta maga mogott az ajtot en nema bogesbe kezdtem, hivtam Ferit, siras kozben elmondtam, hogy mi tortent, utaltam magam, amiert hagytam magam meggyozni es ott hagytam a gyerekemet, utaltam anyosekat, amiert keres ellenere setalni vitte, apost, amiert elengedte, az ajtot, amiert nehezen nyilt. Az egesz vilagot utaltam, de legjobban magamat. Nah, Feri is teljesen kiborult, tajtekzott, fel akarta hivni az anyukajat, de errol nagy nehezen lebeszeltem. Mert tudtam, hogy talan o erzi magat a legszarabbul mindannyiunk kozul. Hat igy is volt. Tiz perccel kesobb sirva jott be, mert hallatta ajton keresztul, hogy huppogok.
Azota is elfeheredik, ha szoba kerul a dolog es kb azota nem hasznalta a hatso ajtot babakocsival.
Azota a gyerekem mar hatezerszer esett, verte be a fejet (most is van egy hitlerbajsza seb formajaban), de az elso eses volt a legmegrazobb, pedig nem az volt a legnagyobb (szakadt mar be a szemoldoke is es volt sokkal nagyobb pukli is a fejen).
De vannak vicces esesek is, mint pl az, amikor anyameknal keritesre maszott, ugy szedte es ette a cseresznyet, de lecsuszott a laba es beleesett hattal nagyanyam gyonyoruseges, hatalmas, ezer bimboval teli liliomultetvenyebe. Ugy, hogy mogotte alltam. Megis le tudott esni. Viszont o rohogott erkezes utan, en is, nah, nagyanyam nem. Ket bottal jar, de szelsebesen rohant oda bot nelkul es vizsgalgatta husz percen at a liliomokat. :lol: :lol: :lol:
Apam meg csak megszolal nagy bolcsen: "Mondtam en anyunak, hogy nem kellene a cseresznyefa ala liliomokat rakni, de akkor se hallgatott ram."

Volt meg jo sok dolog, amihez hozza akartam szolni, de mar nemtom.
Vendég
 


Csuppancs, eddig én sem láttam. Jelöld be ismerősnek, és akkor megoldódik a rejtély :D Legalábbis én most már látok minden albumot ;)

Kép


Ági
agic83
 
 


Kerdes:
Kristof majus kozepen megkapta a kullancs elleni elso reszet. Ma vittem volna a masodikra. Minimum negy het kell a ketto kozott, ez mar eltelt boven.
Nah ja, de konkretan az osszes gyerekdoki szabin van. A sohanem latott hazidoki rendel helyettuk napi egy oraban. Nem vinnem hozza, ha nem muszaj.
Juli 2-tol van gyerekdoki.
Varhatok-e addig vele, vagy megis nyomjam be magunkat az igencsak bizi hazidokihoz?
Vendég
 


Es aminek nagyon orulok!
Szombaton megyunk szinhazba!!! :D :D
Vendég
 


Hosszú leszek, de ma még nem olvastam és megpróbálok reagálgatni. Voltam vezetni, de nem tartott sokáig mert még csak most adtam oda az áthelyező papíromat és persze pont most volt szakfelügyelő a tanpályán. Viszont így kimentünk a forgalomba! Hát nem semmi, hogy mennyi felé kell figyelni. És vagy kétszer rám is dudáltak, de nem nagyon izgatott. Nagyon tetszett. Egy táblát mondjuk benéztem és végig 40-nel mentem a 30-as övezetbe. Nem figyelhetek még most mindenre. :D

kakti: Orrszívásra reagálva: jó a szájjal szívós is, csak nem annyira hatékony. De szerencsére nincs annyira bedugulva, hogy ez ideiglenesen ne legyen elég. A kreszes oldalt már megkaptam egy bmc-s csajszitól is. Olyan aranyosak vagytok hogy gondoltok rám. Nagyon tetszik egyébként.

zsizell: Eljutottam én is odáig hogy elolvassam amit a gmailre írtál. Tény hogy mindenkinél előfordul ilyesmi, de én is szívrohamot kaptam volna. Orrspray-ből nekünk sterimar van, eddig nem is fújogattuk, de most hogy taknyos valamivel fel kell lazítanom. Gratula Samuka 4 hónapjához.

csuppancs: Szerintem lehet hogy az allergológián ki tudnák deríteni a csoki-tej összefüggést. Mi még a kórházban kaptunk Hippes csomagot és kupont, 4 hónaposan lehet kiváltani a rossmannban. A következő 8 hónaposan van. A felisitasost még nem váltottam ki.

bellerreni: Én képes káma szutrát vettem az egyik barátnőmnek a leánybúcsújára.

nóri: Te ilyenekre emlékszel, hogy milyen színű zokni volt a párodon??? Én azt nem tudom mi volt rajtam. A felét sem tudom, de az megnyugtat, hogy ő sem tudott mit mondani, szóval a válaszunk egyezik. :D Majd kérünk képet a fogacskákról.

zsó: Én minden hónapban leviszem Barbust, nálunk együtt rendel a dokinéni és a védőnő. A tesztre meg csak annyit hogy mi 13 éve vagyunk együtt és nekem is igen csak vannak sötét területek. :D (Bár sokat azért tudtam mert nem volt előttem barátnője.) Én is érzékenyebb vagyok szülés óta. Főleg ha babákról van szó. Gratula a répa evéshez, holnap viszont látod majd a kakiban, ne lepődj meg.

dalika: Szegény csajszi, ez szörnyű lehet. Írtam itt egy bmc-s csajról aki a három kislányát veszítette el a 22. hétben. Meglepően jól van, bár szerintem nem nekünk sírja ki magát. De megpróbál előre nézni. Azért rossz ilyeneket olvasni.

ildi: Nem emlékszem miért is kértél tőlem bocsánatot, de elfogadom. :D

ramiolgi: Gratula az egészségügyi vizsgához. De szeretnék már én is ott tartani mint te. Ma biztatott az oktató, hogy ahhoz képest hogy eddig sosem vezettem egész ügyes vagyok. Szerinte augusztusra meg lehet a jogsim.

bea: Te mivel kezdted a glutén bevezetését?

ézsóné: Gratula a nagy fiadhoz. Mi hétfőn töltöttük.



vicky79
 
 


Vicky! Ügyes leszel és mindjárt itt az augusztus és akkor végre meglesz a jogsid! Tényleg sokmindenre kell figyelni de ügyes leszel, majd belejössz, mire vizsgázni mész.

Egy kép Ramónáról és Zeuszról. Nagyon dumál a kutyának a kisasszony.
Kép
ramiolgi
 
 


Ramiolgi, csuda ez a kép! Minden vágyam egy ilyen kutya!

dalika
 
 


Úúúúúú Csajok! Már 5 hónaposak a kölkecek :roll: Mármint a tieitek :lol: Mindjárt itt a fél év :roll: Gratula a nagy gyerkőcöknek.

Tényleg jó ez a kép a kuttyal :lol:

Képzeljétek megint nagyon szar volt a gyomrom és a homeós bogyó sem mulaszotta el. Inkább nem hagyta, hogy tovább romoljon a helyzet. Nem voltam olyan szarul, hogy mentőt kelljen hívni, de eléggé szarul voltam ahhoz, hogy majdnem sírjak :? Most meg nem merek lefeküdni és aludni, nehogy arra ébredjek, hogy megint görcsölök. Ilyenkor úgy félek :cry:

Megyek lesem a dobozt.

Jó éjt.

bellerreni
Eger
 
 


Kakti: Boldog Születésnapot. :D

Nincs időm írogatni, mert ma elkezdtük a költözködést. Hát elég fárasztó. :?

Visszaolvastam, megpróbálok majd írogatni, de sajna még az új helyen nem lesz net. :(
Vendég
 


Anita gyermekeinek gyors gyógyulást kívánunk!

Kakti, neked pedig boldogságosat!
Kép

Sterimar helyett mi már régóta Fluimare-t használunk, mert azt fekve is be lehet fújni a pici orrocskába.

Edit, jó, hogy előkerültél, sajnálom, hogy nem jobb a helyzet.

Editmk-ék mikor költöznek?
ktc
 
 


Ja, megvan, mit akarok már napok óta kérdezni: van, aki használ mosható pelust? Ha igen, milyent, s mik a tapasztalatai? Nálam most jött el az idő, bár egyelőre felváltva fogom használni a Pampers-sel.
ktc
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: