Új privát üzeneted érkezett!

Megcsináltam, és sikerült :) Csak a villamossal ütköztem volna össze a végén, dereng is valami arról, hogy mintha neki elsőbbsége lenne balról is ;)

Kép


Ági
agic83
 
 


Megpróbáltam összeszedni kitől nem kaptam még képet a "tablóhoz":
bchris, benettke, csipike, erusverus (tőled kaptam, de nagyon pici), ézsóné, grei, hbarbi, kokonya, lara, pammut, zarja
Persze nem muszáj, ha valaki nem akarja, hogy rajta legyen a babája, csak nem szeretném ha valaki azért maradna ki, mert nem tud róla ;)
Lehet egyből a picasara tenni, vagy nekem küldeni (baloghzsu kukac gmail pont com)
Remélem senkit nem hagytam ki, a táblázatból dolgoztam.
zuzmooo
 
 


Zuzmooo:
hbarbi, csipike és lara nem nagyon járnak erre. Barbi Kittijéről, Eszter Bulcsújáról és Edit Csanádjáról találsz képet az iwiw-en. A többiekről nem tudom. :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 

 
 

Egy pár perc vidámság:

A meglepetés
Egy fiatalember ajándékot szeretett volna vásárolni kedvese születésnapjára, s mivel még csak rövid ideje jártak együtt, hosszas fontolgatás után úgy döntött, hogy egy pár kesztyű lenne a legmegfelelőbb:
romantikus, ugyanakkor nem túl személyes. Kedvese húga elkísérte őt az áruházba és segített kiválasztani a kesztyűt. A húg bugyit vett magának.
Csomagolás közben az eladó összekeverte a ruhadarabokat, így a húgé lett a kesztyű, a kedvesé pedig a bugyi. A fiatalember ellenőrzés nélkül lezárta a csomagot, és elküldte kedvesének a következő kísérőlevéllel együtt.
„Azért választottam ezt, mert úgy vettem észre, nem szoktál ilyet viselni, amikor esténként találkozunk. Ha a húgod nem lett volna velem, a hosszú gombosat választottam volna, de ő is rövidet visel, amit könnyebb levenni.
Ez az árnyalat nagyon kényes, de az eladó hölgy megmutatta a sajátját, amit az elmúlt három hétben viselt, és alig volt még koszos. Felpróbáltattam vele a tiédet és igazán jól nézett ki benne.
Bárcsak ott lehetnék veled, hogy én adjam rád elsőnek, mert nem kétséges, hogy más kezek is érinteni fogják, mielőtt még találkozunk. Amikor leveszed, ne felejts el egy kissé belefújni,
mert a viseléstől természetszerűleg kissé nedves lesz. Gondolj csak arra, hányszor fogom megcsókolni az elkövetkező években. Remélem, pénteken is rajtad lesz!
Ui. A legutolsó divat szerint vissza kell hajtani, hogy kilátszódjon egy kissé a szőr.”

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Gondoltam, hogy van az iwiwen vagy a blogokon kép, de nem szeretném az engedélyük nélkül felhasználni.
Az pedig hogy nem írnak egy ideje, nem jelenti azt, hogy nem is olvassák esetleg.
És úgy tartottam korrektnek, ha MINDENKINEK megpróbálok szólni a lehetőségről.
zuzmooo
 
 


Csajok! Lánybúcsúra valakinek valami ötlet?

Anita! Küldöm az imát értetek!

Tényleg! Csipike! Te merre csavarogsz? :lol:

Homeos bogyó: Én úgy tudom max fél óráig lehet állni hagyni a vízberakástól számítottan... Éééééés amit most olvastam: Ugye nem érintkezhet a homeos bogyó fémmel. Ezért nem jó a csapvíz sem, mert az fémmel érintkezik és a nemtom milyen ionok megváltoztatják vagyis inkább semlegesítik a bogyesz hatását.

bellerreni
Eger
 
 


Reni! Gondolom alapból nem használsz csapvizet a babának. Én a forralt vízből (persze hűtve) szoktam készíteni. Gondolom az már túl van a csapvízen.
Anyukám szerint nem eszik ezt olyan forrón. Egy hónapja volt kb. homeós továbbképzésen. Szerinte a csapvíz simán jó, és már az elektromos hatás sem érvényes. Ja, és szerinte egy órát simán állhat.

Kép
zsizell
 
 


Nekünk is ezt mondta a doki, hogy a mikró mellett, stb. tartás (elektroszmog) nem igaz, hogy árt nekik!

Reni!
Mi kell lánybúcsúra? Ajándék a házasulandónak vagy program?
Amúgy meg a fogzásra talán te kérdeztél másik cuccot, mint a Chamomilla? Úgy rémlik, a Viburcolról olvastam, hogy jó rá.

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Hello!

Húha, de nagy vihart kavart a hozzátáplálás... Én csak figyelek, gyűjtöm az infókat, figyelem a babát és a józan eszemre hallgatok. (na meg a doktornőre, bízom benne)(az elő dokinkat hamar lecseréltem, ő nem tetszett). Első babásként nem is tehetek jobbat, azt hiszem...

Na de most komolyan, lányok... megsértődni, lerohanni a másikat? Ugyan... Vihar a biliben. Én kimondottan örülök neki, hogy ennyifélék vagytok, és kíváncsian várom mindig az élményeket, tapasztalatokat.

Elég határozott véleményem van már a hozzátáplálással kapcs. dolgokról,(de mindig tanulok újat) és vannak emberek, akikkel nem értek egyet, sőt, néha a hajam is egyenesen égnek áll, olvasok olyan dolgokat. De! Nem ismerem, nem látom az ő babájukat. Így nem is szólok bele. Sógornőm pl. a 9 hónapos kisfiának ad mindent. Pl bográcsos csirkés lecsót.. Tescos tartós tejet...Csokit cukorral. (Mikor én adtam neki cucmiságot, gyümölcspürét kapott azért...) Neki sem szóltam. Sőt, a páromat én állítottam le, hogy ne szóljon bele, Hisz én sem tűrném ha valaki azt mondaná, szarul csinálod, ezt nem így kell, hanem úgy.... Majd azt én tudom, mi jó a gyerekemnek.
Szerencsére ezt mármegtanulta a környezetemben mindenki. (Mindig is ilyen voltam.) Ha valamit nem tudok, vagy bizonytalan vagyok, akkor úgyis kérdezek, attól, akiben bízom. De a fogadatlan prókátorokat nem szeretem. Sőt, ha rám akarják erőltetni a véleményükét, akkor élből, csak azért sem úgy csinálom...
De titeket szeretlek "meghallgatni", így alakul a saját véleményem,
(pl. már lehelletnyi cukrot sem teszek Eszter kamillateájába, és megissza). Sokat segít, hogy olvasom a tapasztalataitokat. Néha elbizonytaslanít, felháborít, máskor bátorít, elgondolkodtat, és még jobban utánaolvasok bizonyos dolgoknak... Épp ezért jó ez...

Egy kérdés.
Használ valaki Sinlacot? A szóróanyagon található "recepteken" kívül, mit főztök /terveztek főzni vele a babáknak, és hogyan?

Ja, még egy: ehet később Eszti sárgabarackot is? Vagy az szeleket okozna nála? Tényleg nem tudom...

Niki
Vendég
 


Reni, játékok leánybúcsúra:

- jókívánság gyűjtés idegenektől (pici könyvecskét vettünk hozzá)
- ha a társaság nem minden tagja ismeri egymást kezdésnek egy
ismerkedős feladat: a leendő arának be kell mutatni a résztvevőket
elmondani, hogy ki az illető, és mit szeret benne a legjobban
- szerelmi vallomás, a megadott szavakból (pl. atomrobbanás,
csiga, felhő, náthás...stb)
- bekötött szemmel, egy tálban lévő tárgyak tapintás alapján való
beazonosítása (banán, uborka, alma...stb)
- petrezselyem árulás (x Ft-ért vagy pusziért, kizárólag hímneműeknek) nálunk a menya kb egy ezrest összeszedett :D
- férjismereti teszt (minden rossz válasz esetén egy korty pia)
- aszfaltra borotvahabbal felfújni a leendő férj nevét
- rajzolás bal kézzel, választva a megadott témák közül
- tejszínhabos banánevés kéz nélkül
- uborka öltöztetése óvszerbe
- lufi borotválás
- nyakkendő kötés
- puzzle összerakás időre (leendő férj egyik fényképével)
- zokni stoppolás
- fűszerfelismerés illat alapján bekötött szemmel
- tésztafőzés
- pelenkázás

Mi csináltattunk egyenpólót, abban vonultunk végig Debrecen belvárosán. A játékok egy részét még a lakásban csináltuk és ha egyet teljesített, akkor megkapott egy ajándékot.
zuzmooo
 
 


Férjismereti-teszt:

1. Milyen színű zokni volt rajta, mikor megismerkedtetek?
2. Hány anyajegy van a hasán?
3. Mi az a 3 dolog, amit magával vinne egy lakatlan szigetre?
4. Ki ült mellette az általánosban?
5. Hány lyukas(tömött) foga van?
6. Melyik két testrészed a kedvence?
7. Melyik filmet láttátok először együtt?
8. Milyen pózban alszik?
9. Melyik a közös kedvenc dalotok?
10. Melyik volt a legemlékezetesebb közös nyaralásotok?
11. Mi volt a jele az oviban?
12. Mi a kedvenc étele/itala?
13. Mikor volt először lánnyal?
14. Melyik volt a legutóbbi nagy vitátok?
15. Mi volt az első szava?
16. Hány éves korában csókolózott először?
17. Melyik lábujja a leghosszabb?
18. Mi volt az első kocsija rendszámtáblája?
19. Hogy hívták az első barátját/barátnőjét?
20. Hány ősz hajszála van?
21. Hány cukorral issza a kávét/teát?
22. Kedvenc kajája?
23. Hova utazna szívesen?
24. Milyen magas?
25. Hányas cipőt hord?
26. Kedvenc tv csatornája?
27. Mit utál, mitől fél?
28. Hol, és mikor találkoztatok először?
29. Kedvenc színe?
30. Mit mondhatott, mi az az 5 dolog amit szeret benned?
31. Mi volt az első bókja vagy ajándéka?
32. Mi az öltönymérete?
33. Milyen autót szeret?
34. Hol és mikor csókolt meg először?
35. Mi a szavajárása, és mit mond ha káromkodik?
36. Hányas volt énekből?
37. Ki az első a mobilja telefonkönyvében?
38. Kedvenc női hajszíne?
39. Hogy hívta/hívja az anyukája gyermekkorában/most?
40. Hány cm-es a bicepsze?
41. Mi lenne ha, fagyi lenne?
42. Mi élete legszebb emléke?
43. Hogyan szereti, ha szólítom?
44. Mi a kedvenc lány és fiú neve?
zuzmooo
 
 


A pólót south park generátorral csináltam. Nekünk ilyen volt:
Kép
A menyasszonyé pedig ez:
Kép
zuzmooo
 
 


Zsuzsa, férjismereti tesztet tesómék is csináltak a kolléganőjüknek néhány hete. Szegénynek jó sokat kellett innia a hibák miatt, aztán küldték ki petrezselymet árulni. Aznap volt a focibajnokság záróbulija. :lol: :lol: :lol:

Nóri, szerinted ez jó ilyen itthoni (nem kifejezetten kiságyba, babakocsiba való) játéknak?
http://elefani.eu/spd/termek_668074/Taf ... nelo_kocka

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


kakti Boldog szulinapot :)

tok jok ezek a polok.

zuzmoo ezek a kerdesek kozul feelre sem tudoma valaszt :roll: basszus..

Kép
monyo83
 
 


Ágci!
Igen, igen, az Izabellába járunk hétfőn vagy csütörtökön. Úgyhogy ha Ti ma mentek oltásra, nem lehet ugyanaz a dokink és a védőnőnk. Vagy rosszul gondolom?

Niki!
Hasonlóképpen viszonyulok az itteni megnyilvánulásokhoz.
Van, amitől tépem az arcom és van sok hasznos dolog is, de ez így van jól. Edit! Nehogy magadra vedd! Egyáltalán nem rád gondolok most!
Amilyen tapló tudok lenni, inkább tovább görgetem az egeret és nem szólok be. Nem volt ez mindig így, de már próbálom kontrollálni a tetteimet. Elég nehéz, mert kos vagyok. Fejjel a falnak.
Viszont szórakoztat, hogy pl Nóri nem bírja magában tartani. De Ő ilyen, így szeretjük. Azért azt lehet érezni, hogy mindig a jó szándék vezérli.
Edit, én a Te hozzászólásaidat is csípem! Ne fossz meg minket a társaságodtól!

Off
Ma reggeli gyártás közben megjelent a mácsek valamivel a szájában. Azt hittem a műegere.
Lófaxt!
Valahonnan levadászott egy rozsdás farkú madárkát. :(
Itt a negyediken a tetőtérben.
Csak egy ablak volt nyitva, az is résnyire. Lehet, hogy beszált. Nem tudom. Fél órát hajkurásztam, hogy kiszedjem a szájából. Morgott ezerrel.
Felhívtam egy állatorvos rokont, hogy mit lehet elkapni egy ilyen madártól, de megnyugtatott, hogy be van oltva a cic, így semmit. Igazából nem is macska, hanem Domó miatt érdekelt.

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Ja lemaradt a köszöntés.

Kakti!
"Ez a nap más mint a többi, ezt Te is jól tudod... ":D
Vedd úgy, hogy elénekeltem Neked! :wink:

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Csilla!

Én elfogult vagyok, mert imádom a Taf Toys cuccokat! Bármit megvennék! De sztem tök jó!
(olvastam a privit, de még nem volt időm beleásni magam a gyerekülés kérdésbe, pedig úgy akartam, hogy arra is válaszoljak...)

Zsuzsa!

Tök jók az ötleteid!!!! A tesztet az ősz hajszálas izétől eltekintve tutira vágom... :lol: :lol:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Nóri, köszi, akkor tesómat bezavarom érte az Elefániba. Könyvet anno nem vettem, az már nem is biztos hogy olyan szórakoztató lenne neki, a káposzta izé nem tudom, babakocsira lógatós vackunk van, de a csíptetője mindig orrba vágja, úgyhogy ez tűnik olyan most megfelelőnek. :)
Gyerekülés nem sürgős, 1-2 hónapot még szerintem kibír ebben, meg én sem mélyedtem bele a babakocsi-csere témába, majd nyaralás után. Örülök hogy ha lesz időd és segítesz. hálálkodós szmájli :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Szóval csak azért kérdeztem hogy megkaptad-e a privit, mert nekem a múltkor nem mutatta. :cry:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Anno az én búcsúmon én is sokat hibáztam, de Szabi miatt :twisted: hülyeségeket mondott a csajoknak, így persze hogy nem egyezett :lol:
zuzmooo
 
 


Zsuzsa!

Gondolom nem volt véletlen!
Ami vicc a dologban, hogy sok olyat tudok, amit pl ő nem!!!! Első film, zokni színe, ovis jele... :lol:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


kakti boldog szülinapooottt!!!!!!!!!!!!!!

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Reni!

Én Osanitot használok, de ezt kint vettem Ausztriában. itthon teszveszen, vaterán lehet kapni:


Az Osanit fogzáskor használható fájdalmak, hőemelkedés, hasmenés, nyugtalanság és álmatlanság esetén. Cukormentes.

Összetevői:

Chamomilla recutita, Calcium phosporicum, Magnesium phosporicum, Calcium carbonicum, Ferrum phosporicum

Minden fél órában 8 golyócska adható a fogzás időszakában lévő gyerekeknek. Nagyon erős fájdalmak esetén negyedóránként adható az előbbi mennyiség.


Én nem adok 8golyót, csak 3-4et. Hatni hat, mert vonyít rendesen, de ha megkapja, elhallgat. Én ilyet még nem is láttam!!! Lucának úgy vettem észre, hogy fogzik, hogy kint volt 2foga! :shock: Noi meg pont fordítva. Vonyít, visít, cicin lóg. Nem tudtam, mi lehet, hát már lóg ki a foga! :evil: Osanit nagyon jó, tényleg.

Viburcolt múltkor nem kaptam a patikában, állítólag megszűnt! :evil: :evil:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


volt itt a doki egy nappal elnéztük...
semmi gáz nem volt,nem is akarom h. kijöjjön már csak a 6 hós nagy vizitre.
ti viszitek minden hónapban dokihoz a gyerkőcöket?én csak a védőnőhőő akarom, főleg, hogy elmegy az aranyos Bori nénink, és jön helyette valami nyanya. :?

ja és azt mondta a doki, amikor megkérdeztem h. akkor meddíg adjam a tápot, h. egy éves koráíg(ez az az öreg doki, aki elavult nézeteket vall, szerintem és tök azt vártam, h. azt mondja h. akkor nyomassuk a kajálást)csak váltsunk beba 1 ről beba 2 re
ugyhogy teljesen meg vagyok elégedve
csak azt b*sztam el, h. én már délelőtt is és délután is(10 órai+uzsi :) )gyümölcsöt répát v. üvegest adok, és ha uilyen léptekkel haladnék akkor hamarabb "szokna le" a tápról, de akkor visszveszek a tempóból

gondoltam hogy előbb utóbb kirobban itt a hozáetetésen a vita...
ööö sokat gondolkodtam, hogy na most fogjam be,vagy írjak valamit, de inkább végíg se olvastam, nehogy beszóljak v. mi okosat.szal igazából konkrétan nem tudom h. mi történt
de én megfogadtam h. az a fajta leszek akinek van véleménye de inkább befogja, inkább elökörködök itt a szar poénjaimmal meg a bénázásommal.meg a bosszantó ráérősségemmel.

más
utálom magam, h. üveges kaját IS adok a Mircinek, mert tudhatnék neki főzni, de nem adom fel, megígérem nektek
mert lelki füleimmel hallom h. a *aszért nem főzök neki, és 1000x meggyőztetek h. az jobb(meg az időmből is telne)
na befogom
kicsit le vagyok eresztve, mert feltűnt a Mircink féltesója a porondon
de nem akarok erről össze-visszaságokat írni kavarog a fejem

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Jaj Zsó bázmeg,de nem irigyellek,még ha néha rá is érsz! :-(

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Zuzmoo: milyen fotót vársz Bulcsúról?

zarja
 
 


Eszter!

Zsuzsa akar csinálni egy kollázst az összes babaképével, amilyet a születésükkor készített. Ehhez vár 3-5hós (kinek mennyi idős a baba) képet a gyerekekről!

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Nóri!
Miért mindíg úgy írsz hogy basszam meg?olyan idegesítő vagyok?
(most nem sértődésből, meg Zsófi= :P :P :P ,de ...azért gondoltam megkérdezem)

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Sziasztok,
mi ma végre elmentünk sétálni és nemrég jöttünk haza. Nagy bealudt, kicsi nyűglődik.

Kérdés: rendeltem a teszveszen egy falvédőt. Annak rendje és módja szerint kifizettem és vártam. Két hetet. Múlt hét csütörtökön már írtam a csajnak, hogy mi a bot van? Válasz: műtötték és nem tudta megvarrni, de pénteken már feladja. Azóta se jött, pedig szerintem ennyi idő alatt már lovaskocsival is ide kellett volna érnie. Várjak még, vagy zord hangnemben követeljem vissza a pénzem?

dalika
 
 


Szilvi!

Mér tőlem vártad, hogy lehülyézlek???? (tényleg nem értem :lol: ) Te olyan dinnye vagy!
Persze, szar anya vagy! Minden gyerek leesik valahonnan 1éves kora előtt. Luca kb 1nappal 1éves kora előtt esett le az ágyról, de csak azért, mert nem volt egy mozgékony gyerek!
Szóval én megúsztam! Viszont cserébe kirángattam a karját (ezt már meséltem) :lol: :lol:
Nagyon sajnálom, hogy ez történt Veletek, de ha ezzel kipipáltátok az összes leesést egy darabig, akkor szuper!
Egy any állítólag ezerszer éli át a gyereke halálát. Mikor először vittem le Kulut a lépcsőn, egyfolytában meg akartam csúszni és legurulni, vagy elesni kendőbe kötött Bambival. Vagy állni az erkélyen, és kiejteni... :oops: :oops: Még előttem is volt, ahogy lenézek és ott fekszik a fűben! :evil: :evil: Szóval szar érzés az tuti!
Főleg az elsők között lenni! Aztán lesz még itt babaeső a rosszabbik fajtából is! :?

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Zsó! :oops: Mert egy mocskos szájú vén K vagyok :oops: :oops: :oops: :oops: Ne haragudj!!!!
Igazad van! :wink: :wink:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


De ez nem Te baszd meg, hanem bassza meg. Általános alany! Valaki bassza meg! :lol: :oops:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Nóri!én küldenék neked erről egy péű-t ha meg nem sértelek vele :) hogy ne itt bazmegezzünk a többiek lehet h. nem kíváncsiak

zsó
Kép
pcd1985
 
 


persze

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


elküldtem.szolj ha megkaptad h. ne rágjam itt a körmöm a gép elött

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Nnna.

Voltunk dokinál, szuriért és jó tanácsért.
Ami gáz: Lili egy hónapja 5500 gramm volt, most 5680. Zsíííír! :? Írt fel a dokker Sinlacot, meg HA-pépet. Először az előbbit váltottam ki (azt javasolta, azzal kezdjük). Szóval szurik után hazajöttünk és Lili már melegebb volt a szokottnál. Megmértük: 38.6 volt popsiban így befivvent egy mexalen. Aztán kapott cicit. Miután még éhes maradt, a kiolvasztott tejcsivel próbálkoztam - nem kellett neki. Na, akkor lássuk a Sinlacot. Háááát.... talán ha 30 grammot sikerült belekanalaznom? Azt is úgy, hogy egy kanálnyit többszörre, mert egy része mindig visszafolyt. :(
Javaslatokat kérek plííííz!
És Nóri! Valóban elég érdekes a szaga!

Ja!
Kiváltottam azt a babacsomagot! Van benne egy doboz Nestlé banános tejpép (4 hónapos kortól). Azzal jobb még várni, igaz?

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


gyárékek!én most olvastam zuzmoo tesztjét,a 44-ből ha 10 kérdésre tudtam volna válaszolni.. :shock: szeptemberben leszünk együtt 2 éve
ja és nem a férjem :D

zsó
Kép
pcd1985
 
 


kell valami a csomag kiváltásához a kuponon kívül?
zuzmooo
 
 


Semmi más nem kell!

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


én vettem valami DM-es vaniliás grizes csodát hirtelen felindulásból
ugye gríz:van benne glutén
nem tervezem, hogy adok neki,talán 1-2 hónap múlva, csak ha rámjön a vaniliás gríz-pép adhatnék, akkor legyen itthon
a szákirodalom 8 hótól írja a lisztet, ez 4 hós kortól adható(hiába 5 hónapos lesz, csak 4 hónapos kajákat veszek)
van már aki ad pépet?
miben van glutén?és az a lisztérzékenység miatt fontos?a rizspépben nincs?? :?

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Judit, szerintem várj még holnapig, aztán írj neki egy irgum-burgumos levelet. Mondjuk már az furcsa, hogy időközben műtötték, mert azért általában az ilyet tudja előre az ember. Persze nem mindig, lehet vis maior is, de esetleg ő is jelentkezhetett volna magától, hogy bocsika, ez meg ez van és vársz vagy visszaküldjem a pénzed?

Kakti, én nem tudok tanácsot adni, de lehet hogy csak azért evett ilyen keveset, mert van kis hőemelkedése, nem? A kanalazásba meg majdcsak belejöttök.
Milyen csomag? Milyen kupon? Énisénis.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Kakti
Mi is boldog szülinapot kívánunk 8)
hízás :? hát Blanka se hízik már kb egy hete 5810-5820 körül van.
Ez a Sinlac ez micsoda?

Zso
ne aggódj én sem emlékszem pl zokni színére :lol: :lol:

Ildi
Sajnálom ezt a sok allergiát :( ezt elég nehéz lehet betartani. de azért majd kinövi, ugye? a bőrproblémák miatt kell ilyen szigorúan figyelni?

Anitának, Levinek drukk :!: :!: :!:

hozzátáp: én kb 5,5 hósan kezdtem a fiúkkal, és tartottam magam a táblázathoz. általában én pacsmagoltam neki, hogy szokják a hazai ízeket. pedig amúgy antikonyhatündér vagyok.
elég jó evők, dícsérik őket az oviban/suliban...meg én sem győzöm lassan kondér kell....és mindkettő vékony :lol: :lol:
ja és kaphatnak édességet is, de csak rendes kaj után és mértékkel, mindig inkább gyümit próbáléok kínálni...
de nem vagyok dogmatikus ebben sem.

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Zsó!
MINDEN kalászos tartalmaz glutént: búza, rozs, árpa, stb. A rizs, kukorica nem.

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 



Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


és a lisztérzékenység miatt fontos?mármint a gluténra érzékeny aki lisztérzékeny?vagy külön lehet lisztérzékeny valaki
és a babakajákat v. mi más miatt csinálják gluténmentesre?

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Hülye Judit, hülye Judit, hülye Judit...
Nem bírtam ki és írtam a csajnak (még jó, hogy nem durva hangnemben). Válaszolt, hogy azért kellett megműteni, mert elveszítette a babáit a 25. héten és ezért kellett műteni :cry:
Na most én szégyellem magam :oops:

dalika
 
 


Judit, ne szégyelld, Te nem tehetsz róla, sajnos van hogy ilyenbe trafál bele az ember. :cry: Megírhatta volna az előző levélben is -oké hogy nem akarja az ember mindenki orrára kötni a magánügyeit, de akkor sajnos számíthat ilyen levélre-, és akkor nyilván még vársz türelmesen. Szerintem.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Zsó!
Aki lisztérzékeny, az valójában gluténérzékeny. Elég heveny reakciót okozhat a gluténérzékenység.
http://www.liszterzekenyseg.in/

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


kakti:köszi

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Szegény drágám úgy nyűgös a szuri után, hogy fel-felsírogat. De nem zokog. Csak néha a hangját hallom. Mintha néha azt mondaná: jajjajjajj! :( Úgy sajnálom szegénykét. Nem tudom, hogy segíthetnék. Ráadásul még az orrát is le kellett szippantani. :(


Valaki meg tudná mondani, naponta mennyi alkalommal mennyi Sinlacot próbáljak adni a Csibémnek?

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: