Új privát üzeneted érkezett!

na szüléstörténet akit érdekel :oops: :oops: :oops: :
1212397469.9862.doc
Vendég
 


Sziasztok

mi szombaton lementünk gárdonyba és tegnap jöttnk haza. nagyon jó volt, leszámítva hogy a családot picit helyre kell tennem... Imádok mindenkit, de nem értik meg hogy ő egy éppen 3 hetes baba, és ha tizen vannak körülötte az neki sok. bejelentés nélkül jön boldog-boldogtalan, mert tudják hogy ott vagyunk, szegény Mazsit meg annyi inger éri hogy képtelen aludni nap közben. meg ugye állandóan kézben van, mindenki hozza-viszi, neeem, még egy ilyen hétvégét nem, akkor inkább itthon maradunk a lakásban. este csak a kezünkben volt hajlandó elhallgatni.

bár szombaton 6, tegnap meg 5 órát aludt egyhuzamban éjjel, az jó volt :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


celesztina, jobbulást!!!!

Kép Kép
szõlõ
 
 

 
 

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 21:19-kor.
Vendég
 


Nono, sajnálom, sajna én nem tudok ötletet adni, nálunk is van ilyen hogy csakúgy sír, ki tudja miért... Mármint persze, azért mert valószínű "unatkozik" egyedül. Mondjuk most befogom, megevett 90 millit és most alszik mint a bunda :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


És végre pótoltam a lemaradást..csak még reagálni nem tudok mert tele a bukeszom a sok sok infóval..

Látom sokatoknak volt gond éjjel..nekünk Máté 11től aludt fél5ig..aztán 5től 8ig..és mostmeg 3/4 9től..lassan ébredezik..

DE nekem innentől kezdve hogy dél a gyerek nem alszik egy percet sem egész nap..kepeszt..nézeget..alszik 3 percet majd tovább kepeszt..
este 10-11 ig ez megy..akár egyedül van akár babusgatjuk..még a levegő sem altatja el...:( nem sír..de fennt van...se kaja se kaki se semmi után nem alszik be..

vkinél hasonló tapasztalat???
Vendég
 


Sziasztok!

Este visszaolvasok .. most nincs időm :D

Leszakad a derekam ... tegnap Apucival megünnepeltük, hogy Alíz ma 2 hónapos (ugyanis játszottak a ZP-ben) és állati jóóóóó volt kimozdulni!!!!

Alíz most először maradt úgy itthon, hogy egy etetés nem velem volt .. a fürdés utána utolsó kajcit anyutól kapta cumisüvegből, és megevett 100 ml-t majd beájult - úgy örültem, hogy nem kell hazaszaladni ezerrel :D :D

Én meg ilyen jól éreztem magam:

Dávid barátommal:

Kép

Apukámmal:

Kép

És a főhős se maradjon ki :D

Kép

Bambi - Daninak boldog 2. hófordulót!!!!

Este hozok Alíz képeket :D és addigra pótlom az olvasást :P

Kép
szösszenet
 
 


Celesztina, jobbulást..próbáld minél többször mellre tenni a babót, mert sajna, csak Ő tud meggyógyítani, semmi gyógyszer. És minél több pózban (bár tudom, ahogy megy fel a láz, szinte csak fekve bír létezni az ember). Drukkolok, hogy ne menjen feljebb a láz!

Sok boldogságot a hófordulósoknak! :D

Kép
babyteve2
 
 


Celesztina jobbulást! Tudom milyen rossz lázasan (egy gyerek mellett).


Ismer valaki megbízható gyógytornászt? A köldöksérvemet kellene visszahelyezni, de csak speckó tornával lehet.

Kép
téjé
 
 


Megjöttünk a dokitól, megdícsért, hogy nagyon szépen gyarapodunk :)

Celesztina, mielőbbi gyógyulást Neked!

Szössz, jó lehetett kimozdulni :) Várjuk a képeket majd :)

Szőlő, a rokonok már csak ilyenek sajna :(
Én mondjuk most hétvégén nagyon megdöbbentem... felmentünk ugye anyósékhoz, ott volt anyósom sógornője is, és se Ő se apósom, se anyósom nem ráncigálta a gyereket, egyszer sem jöttek, hogy megfognák, mondták, majd ha én azt mondom, hogy már szabad, majd akkor! Tök rendesek voltak :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Ja, és Szössz, Bambi, Judit, Magika, boldog hófordulót a lurkóknak :) (asszem most hirtelen Nektek van :))

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


sziasztok

olvasgatok én is,csak reagálni nem tudok,mert milus nyüglődik.
ő sem tud kakilni. de olvasom,hogy nem vagyunk ezzel egyedül.

édeskömény teát kell itatni vele?
mennyit,hogyan kell elkélszíteni?
mi az a szélcső? Nekünk a hőmérő sem segített.

szössz. A szép Alíznak boldog hófordulót!


Segítsen aki tud,mert szenvedünk a kakival és nagyon görcsöl a kicsi pocija.

Köszike
Edina

Kép

Kép
mannogab
 
 


egy gyors kérdés _"idősebb anyuk"

mit csinálnak koponya és hasi ct_n?
mindjárt megyünk

marjan

Kép
marjan78
 
 


Lituka!

Mi egész nap fenn vagyunk.
Kezdek is betojni, hogy így marad
Pedig tegnap is megjártuk nagyit meg az öttusa vb-t.
szombaton barátoknál a kertben .
És végig fenn van.

Lányok!

Nekünk mindig nagyon híg a kakink. Ez nem baj?

BaBe termékbemutatót a védőnénim mondta.
Sugárban 10.én 1 és 6 óra között.

Kép
marjan78
 
 


Marjan, mi is ma megyünk 15.15-re....szóval, majd kiderül... :D

Kép
babyteve2
 
 


Szössz, háromszor láttam én is iwiw-en, hogy lesz Black-Out a ZP-ben, jajjjjjdementemvolna :D Örülök hogy jól éreztétek magatokat! Alíznap boldog hófordultó és a többi babónak is akinek ma van!!! :)

Lituka, nálunk is van olyan hogy csak úgy fent van, jár keze-lába, nézelődik. Pont mikor itt volt a gyerekorvos akkor is ezt csinálta, annyit kérdezett hogy a pocakban is ennyit mozgott? Nem tudom ez csak fecsegés volt vagy már megint találni vélt valami "bajt" nála :?

Mannogab, itt írták korábban hogy igyál őszilét.

Hoztam képet egy mosolyogva alvós Mazsiról :)

Kép

Kép Kép
szõlõ
 
 


marjan, koponya és hasi UH?

Kép Kép
szõlõ
 
 


"A teljes csecsemő ultrahang-szűrés magába foglalja a hasi, a koponya (agy) és a csípő vizsgálatot. A vizsgálattal lehetőség nyílik több, egyébként tüneteket nem okozó, veleszületett rendellenesség korai megállapítására, azok korai kezelése érdekében.
A vizsgálatok fájdalommal nem járnak, veszélyük nincs.

A hasi vizsgálattal áttekintjük a hasi szerveket: a májat, epehólyagot, a lépet, a veséket, a hasnyálmirigyet, a hólyagot, és a has hátsó részét magában foglaló, ún. retroperitoneumot. Csecsemőkorban ez a vizsgálat előkészítést nem igényel, de ideális, ha a baba a vizsgálat előtt jóllakik, szopott.

A koponya ultrahang vizsgálat a csecsemők agyának vizsgálatára alkalmas (nem a csontokéra), addig, amíg a nagykutacs még nyitva van. Megítélhetők vele az agykamrák, az agyállomány néhány fejlődési rendellenessége, agyvérzés, terhesség alatti fertőzés okozta agyállományi meszesedés. Előkészítés nem szükséges.

A csípő ultrahang 6 hetes kortól maximum 6 hónapos korig a csecsemők csípődysplasiájának, csípőficamának a kiszűrésére alkalmas, objektív, mérhető szögeken alapuló módszer. Előkészítést nem igényel"

Kép
babyteve2
 
 


szőlő igen

Kép
marjan78
 
 


Lolka,
Nem tőlem kérdezted, de mondókák itt:

http://www.mamalisa.com/world/hungary.html

Szöszke,
Nektek is boldog 2. hónapos Alízt és boldog Szülőket hozzá!
Na meg mindenki másnak is, pl. kiscica, téjé, magika. (magika, ide is írhatsz ám, nem csak a 2008-asba.)
nézzétek meg, mennyi jó dolog vár ránk ebben a hónapban (is):
http://www.informed.hu/eletmod/care/dev ... _hid=71775

Mannógab,
Nem tudok tanácsot adni. Nekem az őszilé jön be, de hogy mennyi idő alatt jutt át az anyatejbe, nem tudom...

celesztina,
szegényke! gyógyulgass!

babáink,
tök helyesek, egyre szebb mindegyik!

eltűntek (magika, jezsek, cinyke, gumimaci, xsara, mezsó, pumpóka, emi és mindenki más),
én többször nem szólok!!!tessék jönni ide mesélni, képeket mutatni!!!mamacka, te is mutass képeket!

nono,
sajnálom, de tudod, majd az idő...

oltás,
holnap megyünk dokihoz, már előre izgulok, hogy Dani hogy tűri majd. eddig mindig olyan jó volt dokinál, érdeklődve nézegette őket...
amúgy annyira édes, egyre jobban imádom. és annyira jó látni, ahogy fejlődik agyilag, testileg, minden hogyan. édi csumpika!

gabcikával vajon mi lehet?

Kép
1bambi
 
 


babyteve hova mentek?
mi a madarászba 14.15-re

Kép
marjan78
 
 


Tűzoltó utca...Akkor nem találkozunk... :(

Kép
babyteve2
 
 


Mannogab, bár már babyteve válaszolt, nekünk még a kórházban megcsinálták, kb ez a lelet: (nem gépelem be az egészet)

Koponya ECHO: Normális tágasságú, szabályos lefolyású oldalkamrák, az átmenetek szabadok. Az agyállomány eltérés nélküli, a subdurális tér szabad.

Hasi ECHO: Máj, epe, vese, gyomor, mellékvese, hasnyálmirigy, lép, kismedence OK.

Közben a Heim Pált próbáltam hívni a csípőszűrés miatt, de állandóan visszakapcsolnak a központi számra..... Elég idegesítő.

Kép Kép
szõlõ
 
 


lányok!

amúgy jó lenne egy tali:))))))))))))))

Kép
marjan78
 
 


az uh-kon nincs semmi különös.
a hasi és a koponya uh-n, uh készülékkel megnézik a babákat. kicsit párom kiakadt, mikor látta, hogy a fejéhez azt az uh készüléket milyen erősen nyomta a doki, szerintem nem volt vészes.
itt le kell pelenkára vetkőztetni, hogy hozzá férjenek a hasához. (neked kell az ágyon tartani a babát. legalábbis nálunk úgy volt. de jobb is így, mert a baba ismer téged.)
a csípőszűrésen meztelenre kell vetőkőztetni, itt kézzel a doki kicsit széttárogatja a lábait, majd mind2 oldalán megnézi a csípőjét UH készülékkel.
Mindegyik pár perces vizsgálat, szerintem levetkőztetni és felöltöztetni több időbe tellett.
persze mondani nem sok mindent mondtak, csak hogy mikor kell visszamenni (csípőszűrés), meg mellettünk egy kislánynak terpeszpelus viselését mondta a doki, de alig mondott mást (ez akkora bunkósság). annyit, hogy meddig kell viselnie, meg hogy gyógyászati boltban lehet ilyent venni.

Kép
1bambi
 
 


Sziasztok!

Elsősorban gratulálni szeretnék minden boldog anyukának!
Gyönyörűek a babák!

Sajna Ruben baba nem sok időt hagy nekem holmi babanet olvasáshoz, ezért is maradtam ki sokáig!
Az elejétől kezdve hasfájósak vagyunk már hál istennek szünni látszik de még elő elő bukkan, gondunk van sajnos nekünk is a kakival, 2 naponta van csak az is lázmérő segítségével.
Már minden lehetséges cseppet kipróbáltunk amit a patikában lehet kapni de semmi nem használt, talán most a Sab Simplex csepp és adok neki Aloe Activátort és iszom a Laktoherb teát így egész jól elvagyunk. Ugyanis kevés a tejcsim csak 60 ml van tehát ki kel pótolni neki tápszerrel.
De szerencse nekem cumisüvegből iszik 90%-ban de ugyanúgy elfogadja az üveget mint a cicit, és ugyanúgy elfogadja az anyatejcit is mint a tápszert.

Ki fogom próbálni ezt a barackleves történetet, ha bevállik áldani foglak titeket!!!
Szerintem már nekünk is lényegében azért szenved mert nincs rendben a széklete.

Nagyon cukik a babák, olyan gyorsan megnőttek szinte repül az idő!
Visszaolvasással nem próbálkozom, mert az lehetetlenség, de mostmár többször elnézelődik a drágaságom ugyhogy remélhetőleg tudok ha nem is írni de olvasni.

Aki titi babakocsit vet az nem érzi úgy mintha a mózest pár hét múlva lassan kinőnnék a babák, nekem totál az az érzésem vagy csak az én fiam hosszú vagy a kocsi rövid.

Kép
geni
 
 


sziasztok!

Lányok!
Nincs valakinek kiadó 3 szobás nyaralója a Balaton partján? 2-3 hétre szeretnénk bérelni!

Kép

Kép
mannogab
 
 


Lassan két órája alszik a picurom, ami azért nagy szám, mert háromnegyed 7 óta fent van, és azóta egyszer aludt 45 percet és egyszer félórát! Legalább megebédelhettem.
Nagy hibát vettem észre magamnál, ugyanis én, ha sírt eddig, mindig mellre tettem. De egyre inkább rájövök, mikor igazán éhes, és mikor eszi csak azért az öklét, hogy vele foglalkozzunk. Nem akarok evéskényszeres gyereket nevelni, így délelőtt is kevésszer tettem mellre, inkább ölben volt, vagy az ágyunkban volt és énekeltem neki, simogattam, de a hasa is fájt egy kicsit, amire kapott Espumisant. Úgy láttam, hatott, mert utána már nem húzogatta a lábát sírás közben, és megnyugtatta a jelenlétem (de elmozdulni mellőle képtelenség).

Celesztina: Jobbulást!

Szösszenet, Bambi, Téjé, Magika: Boldog hófordulót a gyerkőcöknek!

Szösszenet: Irigyellek a kimozdulás miatt. :oops: :)

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Teszek fel Rubenről egy pár képet!

Kép

Kép
geni
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1212407476.6102.jpg[/img] [/img]

Kép
geni
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1212407630.8514.jpg[/img] [/img]

Kép
geni
 
 


Geni, nagyon édes Ruben :)

Az a kis farmeros cucc iszonyú vagány :D

Kép Kép
szõlõ
 
 


Geni: Aranyos nagyon Ruben-baba!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Bambi: köszi a baracklé tippet, mióta múltkor írtad, iszom ezerrel és úgy tűnik használ! Nálunk most már csak hajnalban van gond kakilás ügyben! Amikor 5-kor szopizik, utána nem tud visszaaludni, hatalmasakat nyög, vörösödik és mivel nem jár sikerrel, elkezd sirdogálni is! :( Ilyenkor általában másfél órát kínlódunk mire végre összejön! Viszont akkor akkora adag, hogy úszni szokott Beni ruháján kívül még az ágyunk is! :roll: :D

Szösszenet, Kerekes, Nici, Ercsi, Celesztina: nagyon édesek a lányaitok! Egyik szebb mint a másik! :D

Lolka: helyesek vagytok a képeken... Jó lehetett egész hétvégén a szabadban! Mi is voltunk kinn jó levegőn, csak sajna az allergiám miatt ez nem annyira kellemes! :(

Lituka: köszi a teljes táblát, nagyon szuper! :D

Celsztina: jobbulást!

Geni: a babakocsival kapcsolatban ugyanez az érzésem! Nekünk is titi van és nekem is úgy tűnik, hogy mindjárt kicsi! Mondjuk döbbenet, hogy milyen gyorsan növünk! Ami 3-4 nappal ezelőtt még jó volt body, azt ma nem tudtam begombolni... :shock: :shock: :shock:
Súlyra meg már szerintem túlvagyunk az 5kilón, bár csak holnap mérünk...
De úgy látom, hogy Ruben is már igazi nagyfiú, főleg a második képen...

Mindjárt rakok fel pár kápet is, csak ahhoz két kéz kell, viszont Beni közben itt szopizik, szóval ezt a pár sort is nehéz volt begépelnem... :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1212409526.0596.jpg[/img] Kép Kép [/url]

Kép

Kép
mannogab
 
 


Sikerült nekem is feltennem képet Milusról.

MA elértük a 4 kg-ot. Születési súlya:3050gramm:)

Kép

Kép
mannogab
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, már nincs hőemelkedésem sem :D Laura aztán megemberelte magát és belátta, hogy most nem vagyok jól és aranyosan eljátszogatott magában (ilyet msotanáéban sosem csinál amúgy) Kicsi is abbahagyta a folyamatos üvöltést, azt hiszem a magas hőm "átmehetett" a tejbe és attól lehetett nyűgös?... most alszik mind2 :D

Édik a babák a fotókon :D

Lituka: szép a szüléssztorid, köszönjük, hogy megosztottad velünk :D A no-spa-s szurit nekem is adtak, méhszájlazítónak.

Nono: 5.ről egyrészt még nem vállalkozom lemenni a két gyerkőccel (Lau felfelé nem mindig hajlandó a saját lábán jönni és a kettőt egyedül nem tudnám felhozni, mert a kicsinek még nagy a kenguru, de talán majd belefér egy olyan babaerszény és akkor mobilabbak leszünk) meg a játszótér nyitott, nincs kerítés, semmi és nem szívesen hagynám a kicsit a kocsiban miközben Laura kell figyelnem 100%-osan, szóval még nem vállalom, persze hiányzik a kimozdulás, de idővel majd csak menni fog, addig is apa viszi Laut játszózni amikor hazaér.

És ha már mondókákról is szó volt: nem tudtok vmi netes oldalt amin az van, mikor mit lehet játszani a gyerekkel? Régebben ismertem egy ilyen oldalt, de most nem találom. Olyamsi, mint az Anya, taníts engem könyv.

Kép Kép
celesztina
 
 


Én még nem érzem hogy kicsi a Titi mózese, dehát mi még csak 3 hetsek vagyunk :) De egyébként mózest amúgysem szoktak nagyon sokáig használni, nem? És a sport részt is majdnem vízszintesig lehet dönteni.

Anyukák, 6 ill 9 kilót kb átlagban mikor éri el egy babó?

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szössz, Bambi Boldog 2.hófordulót! Valamint megelőlegezve Brigi Maszatjának, hátha holnap nem tudok jönni.

Köszönjük a köszöntést!


Bambi
én is így érzem. Egyre jobban fejlődik, és már nem kell annyiszor kézbe venni, mert elfoglalja magát. Sokat volt "vegyél fel anya" nyöszörgés, de ahogy a napok mennek előre,egyre kevésbé van.

Edina Zamárdi? Keresztszüleimé. 3szoba van, de nem új ház, és nem is tudom hogy az egészet kiadják e, és nem tudom mennyi? Vízpart 2 utcára. Adok számot ha kell!

Szőlő én kérdeztem a dokit. Nekünk is a Csákány drhoz kellene menni. Könnyen kaptatok időpontot? Mennyit kell várni?

Gumimaci? Szibi??

Szombaton voltunk UH-n, mindent rendben találtak. Viszont mondta a doktornő, hogy gázos a pocakja. Őt viszont cseppet sem zavarja. Fura. A tegnapot végigaludta, ma meg sokat fent van. Akkora villámlás és mennydörgés volt, hogy csak na. Fel sem ébredt. A kutyánk viszont szörnyen félt. A babakocsi alá a tárolójába bújt bele.
Mi csütörtökön megyünk oltásra, én is várom, milyen lesz. Vajon lehet kézben tartani, vagy asztalon kapja? Az előbbi jó lenne.

Tök jó fotókat nézegetni, lassanként én is teszek fel.

Kép
téjé
 
 


téjé nem bírom őket felhívni... azt a számot hívom amia honlapon van. a mellék nem veszi fel, rövid idő után visszakapcsol a központi számra, a kezelő sem jelentkezik....

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szössz, irigyellek. Boldog hófordulót Alíznak. Az én Marcim is ma 1 hónapos:)


Bambi köszi a mondókásoldalt.

Ruben és Mazsi is milyen helyesek. De amitől elolvadtam, ahogy Milán alszik az apukájával.


Zorróné szép gyarapodás. milyen súllyal jöttetek ki a kórházból? Marci 3020-al született, 2840-el jöttünkmki a kórházból és tegnap 3570 g volt. és én nagyon várom a képeid, mert a pici képen tejesen olyan Beni, mint Marci.

lolka_zs
 
 


Lolka sajna nem javul.:(

nagyon szenved.az a legnagyobb baj,hogy nincs kaki és még büfizni se akar igy tuti tele van levegövel a pocija. már probáltam pici kamilla teát,lázméröt 1ik se segitett. este apa hoz szélcsövet hátha az jó lesz. Levinél segitett anno.
Ez az erős poci fájás még nekem is új.
emellett még azt vettem észre hogy tejcsi is mintha kevesebb lenne:(szopi után alig tudok 20ml-t fejni
Vendég
 


Képzeljétek, nem is meséltem, hogy azanyósoméknál az ír szetterünk retteg Marcitól:)

lolka_zs
 
 


téjé

csak akkor add meg a számot,ha egyébként is ki szokták adni a kecót. mert akkor felhívánk ha lehet és ha ad ki.

köszike az ismételt segírséget.

már sokkal tartozom!

Kép

Kép
mannogab
 
 


Hazaértünk, minden rendben van, mindkét bébi mindene hibátlan. (Érdekes volt, Miránál mondta adoki, hogy lassan aktuális a kaja, erre közöltem vele, hogy egy órája evett...jó gyorsan emészt a lányzó...pont, mint a mamija...de így értem, miért hisztizik kétóránként :D ) Szóval, orvosilag is tökéletesek vagyunk! :D

Kép
babyteve2
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 21:20-kor.
Vendég
 


Lolka: Beni 3200 grammal született Beni, a kórházból 3130 grammal jöttönk haza, de ez nem mérvadó, mert minket hazaengedtek 2 nap után, amikor még nem nagyon volt tejci, így itthon még lefogytunk 3020-ra! Onnantól viszont őrült módon hízunk, heti 300-400 grammokat, 5 hetesen 4850gramm volt, holnapra már szerintem 5100 körül lesz... :D :shock:

Babyteve: örülök, hogy minden rendben az ikrekkel!

Nono: az infacolba van egy 5ml-s cseppentő! Mi azzal adagoltuk a gripe watert! Ez kb. egy teáskanálnyi adag! Mi 3 napig ettük, de Beni egyáltalán nem volt aluszékony! Sőt! Szóval szerintem nem attól kábult el Márk!
Olyan sokszor van nálunk is, hogy óriási hisztit óriási alvás követ! :roll:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zorróné, bevált nálatok ez a gripe water? mennyibe kerül?
az infacol nekem szart sem ért. ezt megéri megvenni?

lolka_zs
 
 


Lolka: a gripe water a kukában landolt! :evil: Nemhogy nem használt, de amíg nem adtuk, addig éjszaka legalább nem volt gond Benivel! Abban a 3 napban elég sokat éjszakáztuk és abszolút nem tudott kakilni tőle! Most espumisan-ozunk, de csak alkalomszerűen! Az jobbnak tűnik... :roll:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


zorroné
hogy adod az espumisant?kajcsi elött vagy utánna ha csak fáj a hasa? most én is azt adom ,ma kezdtem igy még változást nem látok.én cici után adom neki.kb 10cseppet.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?