Új privát üzeneted érkezett!

Édesem :lol: :lol:

Ideér lassa a vihar,úgy dörög,hogy :shock: :shock: :shock:

Lili érzi is eléggé nyüszike...alig aludt ma is valamit :cry:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Itt is járt a vihar! :evil: szakadt, mintha dézsából öntenék :?

Akkor hánykor?

10 óra?
10.30.?
11.00?

Árkád?
Mammut?
Westend?


És akkor ki jön!?

Én 10-re, 10.30-ra oda tudok érni az árkádba ! 11-re a mammutba vagy westend elé!

Margit sziget?

egy helyet és időpontot kérek, kinek melyik okés, és majd összesítünk(abból a várhatólag rengeteg 4-6 darabból! :lol: :lol: :lol: )

Kép Kép Kép
asiye
 
 


NEkem igazából mindegy a helyszín és az időpont is... ami a többieknek is jó!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Én most lépek pihenni egy kicsit. Este ha az eső nem mossa el, lesz egy kis kerti sütögetés ala Péter nap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát, én passzolom, az Árkád tűnik a legjobbnak (a Zuram megígérte, hogy a 3-as villamosig elvisz, ha megyek), de nem tudok ígérni, eléggé nem vagyok jól mostanság.
Semmi komoly, de egy háziorvost majd beiktatok valamikor...

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nekem a 11 óra a legmegfelelőbb, miután Marci sokszor csak tízkor kel, és Telkiből kell beérnem.
A helyszín mindegy. Legjobb a Mammut lenne, de simán el tudok jutni az Árkádba vagy a Westendbe is.
A Margit szigetet most lehet, hogy jobb lenne kihagyni, mert szerintem vagy olyan kánikula lesz, hogy összesülünk teljesen, vagy vihar. Nekem egyik sem szimpatikus egy 3 hónapos gyerekkel.

Mammutban több a hely, kevesebb az ember, de az Árkádot többen és jobban meg tudják közelíteni.
Vendég
 


Olyan jó látni a készülödést!! De sebaj! A baba mama talira majd megyek és nem usszátok meg nélkülünk!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok!

Asiyenek megint tönkrement a gépe, a gyerek SZÉTRÁGTA a vezetéket..... :?
Kész csoda hogy nem rázta meg az áram :shock: :shock:
Azt üzeni, hogy: neki is az árkád lenne jó. szombat 11 árkád????
ha nem jó valakinek, akkor beszéljetek meg mást, és vagy rajtam keresztül itt, vagy sms-en tudassátok vele.

anikKép
anik4
 
 


11 Árkád nekem is jó lenne,mert Lili 10-kor eszik...


Szétrágta????? :shock: :shock:

Annyira szarul érzem magam,remlem csak az időtől.
Nyom a mellkasom...annyira régen volt már ilyen...2 éve talán amikor idegileg kimerültem...de most nem érzem magam idegesnek sem...nem tudom mi lehet... :? :roll:

Lili is ordit...front van!!!!?????

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Megyek is..remélem kicsit még elalszik fürdés elött...hulla fáradt,alig aludt ma valamit. :cry:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Törpiri, átadom neki!
Igen, egyszerűen szétrágta a vezetéket, és nem csak a külső fekete gumit, hanem a belsejét is. Évi mondta.......Ráadásul a nyál jó áramvezető, nem??????? :shock:

"Jó hallani" hogy mást is megvisel a front, én is nagyon kivagyok, most is ilyen nyugtató teakeveréket ittam, azt hittem kihányom a belemet :x

De remélem, holnap egy kicsit jobban leszek, megyek Asiye-hez, sokat játszunk majd a 4 gyerekkel :)

Ja............. szar a gépe, úgyhogy mivel nem tud belépni, leírhatom, hogy viszünk neki tortát, meg nagyon szép cserepes virágot

anikKép
anik4
 
 


tyű :shock: :shock: :shock:
Nagyon durva, melyik gyerek volt? :D
(csak azért merek mosolyogni, mert nem lett baj...)

11 Árkád nekem is jó, ha minden jól megy... :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Elaludt :wink:

Mivel nem jó a gépe,megmondanád neki,hogy én is nagyon boldog születésnapot kivánok neki....
Biztos fog örülni :lol: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Mármint az ajándéknak,nem annak,hogy én a köszöntésem küldöm :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Én is küldöm!!!
(nem is vesznek másik vezetéket, vagy más baja lett a gépnek? :shock: )

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Törpiri,Miért ne örülne a köszöntésnek???? Az jól esik az embernek, ha gondolnak rá... :roll: Hát, igen, megy az idő...... már ilyen öreglány lett...... Úristen, de rossz tesók voltunk, minket az anyaság hozott össze. Pár éve még összeverekedtünk :lol: Mostmeg ő a legközelebbi családtagom..... :cry: :cry: :cry: na, jól van, befejezem....!!!!!!!

Amúgy nem tudom én se,hogy a Hamza vagy Alper volt-e aki megcsócsálta, mert ha rosszak, akkor csak annyit mond hogy "a gyerek". De olyan nagyon durva hangsúllyal :D Yasemin kizárva, marad a két fiú :lol:
Lehet megint megy bulgáriába vagy hova a 'csába a gép, mint múltkor.

anikKép
anik4
 
 


Hát végül nem mentünk sütögetni.... a hülye allergiám miatt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Helyette csináltam tejfölös gombapörköltet nokedlivel, tejfölös ubisalival, ananásszal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nekem is jó asz Árkád. Akkor szombat 11 óra,

Nemlajos!

Tessék eljönni! Nincs kifogás! Úgy "megszoktam" már, hogy Te mindig ott vagy!
írok is Sissinek egy sms-t hogy két fejés és babalátogatás közt lenne-e ideje ránk. Hiszen a Péterfyből is csak 20 perc...

Egyébként mi a bajod?

MArci ma nem is vacsizott. Pár korty után úgy beájult, hogy nem tudtam felébreszteni. Kinyitotta ugyan a szemnét háromszor is, de szívni már nem volt ereje. NA moindegy. Majd kap éjfélkor, amikor lefekszem.

Megyek még pakolászni, mert Apa és Beni hamarosan indulnak anyósért.
Vendég
 


11 Árkád tökéletes.

Szétrágra :?: :shock: :lol:

Anik!
Jó kis ajándékot találtatok ki Asiyenek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én is nagyon boldog szülinapot kívánok neki :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, mert iszonyú nyommer vagyok...inkább el se mesélem az éjszakámat, mert kész horror és paródia egyben...

Csak beugrottam, h elküldjem nektek ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=dE-DdKC1YjQ

Én már könnyesre nevettem magam rajta :lol: :lol:

Sissi! De jó, h jöttél :D Jó egészséget, gyarapodást nektek!

afra.h
 
 


Sissi a szombatot még nem tudja...

Ati ma ügyesen bekapta a cicit. Igaz, mérhető mennyiséget még nem evett, de már ez is nagyon jó teljesítmény. :D
Vendég
 


Sissi most írta, hogy ő is tud jönni szombaton. :D

Felteszek egy videót, amiben Marci is szerepel. :D
Az egyik lány csinálta az áprilisi babákról:
http://www.indavideo.hu/video/2009_apri ... 2f7a46fd95
Vendég
 


húúú nem smemi azt meg hogy csinálta hogy szétrágta a vezetket?? még jó hogy nem rázta meg tényleg az áram


mi ma kint voltunk a ház előtt gyerekem tetőtől talpig tiszta víz volt mert kaptunk egy gumicsizmát kölcsön és abba trappolt meg motorozott a pocsolyába két másik gyerkőccel együtt csurgott belőle a víz egyből mentünk a kédba :):):)

cat : nagyon ügyes a csaj aki csinálta a topik videót végig sírtam az egészet annyira gyönyörű volt látni őket benneteket amúgy ettikével egy nap különbség van a fiaink között egy topikban is írtunk régebben :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Cat, nagyon, nagyon jól van megcsinálva ez a kis klip! Tetszett!!! :D

afra, mi is könnyesre röhögtük magunkat a Zurammal :lol: :lol: :lol:

Cat
: szerintem csak vashiány; szédelgek, délelőtt ólmos fáradtság nyomaszt, látászavar...
Ideje lenne egy vérképnek.

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


A kakadus nagyon jó volt...a másikon meg sirva fakadtam..annyira jó lett :oops: :lol:

Lili végre elaludt...

De jó,hogy Sissi is el tud jönni :lol:

Picikével miujs???

NEm tudom mikor hivhatom..majd irok neki sms-t.Meddig lesznek bent nem tudjátok???

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Nemljos,ne szórakozz..irány az orvos.Most már ott van Döme akiek szüksége van rád,nehogy kidőlj!!!!!!
Irgum-burgum :evil:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


oké :)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nemlajos!

Lehet magnézium hiány is. Egy pár szem magne b6 most sem árthat.

Picivel ma nem beszéltem. De szerintem fel lehet hívi, max nem veszi fel, ha nem jó neki.


Nika!

Apa éppen tegnap ismerte be, hogy jó, hogy megvettük Beninek a gumicsizmát és a vízálló ruhát. :D Ő úgy gondolta, hogy a gyerek úgysem lesz kint esőben. De hogy utána is van víz és azt azonnal megtalálják, arrra nem gondolt. Na meg persze a gyereknek az eső sem árt. Most hétvégén őket egyáltalán nem zavarta.

Egyébként ma Beni a kerteben játszott és olyan sáros lett, hogy először a kerti csapnál mostam le, csak utána mertem a házba behozni, hogy lezuhanyozzam. :D

Én a vezeték elrágását csak úgy tudom elképzelni, hogy ki volt húzva. Egyébként a frász jön rám. :shock:
Vendég
 


A nappaliban és az emeleten rend van.
A dolgozóba pedig senki ne nézzen be! Ennyire futotta az erőmből.
Vendég
 


Kedves Asiye!

Születésnapodra


Nem fontos, hogy hány gyertya van a tortádon,
Nem fontos, hogy hányszor múlt el a karácsony,
Csak az fontos, hidd el, és ez hoz majd diadalt:
Maradj a szívedben örökké fiatal!

Nem tudod, hogy később Ki lesz majd belőled,
Nem tudod még hány buktató van előtted,
De lásd meg a szépet és keresd a jót,
Meg fogod találni a neked valót.

Legyen az életed olyan, mint szeretnéd,
Tegyél meg mindent, mit igazán szeretnél,
Ha kell majd segítség, jönnek a barátok,
Sok boldog születésnapot kívánok!

Kép
arwen***
 
 


Sok boldog isten éltesse sokáig asiye-t!!! :D :D :D

No, jelnyelv.

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Asiye nagyon boldog születésnapot!!!


Ma csak délután leszek,mert megyünk anyékhoz.Lepasszoljuk a kutyit.. :wink:
Lili este úgy kidőlt,hogy ma 07:20-ig aludt :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Testvéremnek:

Ha én írhatnám
A Te sorsod könyvét,
Szíved-lelked vágyát,
Életed örömét,
Olyan széppé írnám,
Mint egy tündérálom,
A legboldogabb Te lennél
Ezen a világon.
:D :D

anikKép
anik4
 
 


Helló Kitty :wink:

Kép

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


asiye: Boldogságos gyönyörűen szép szülinapot kívánok neked

nika70
Salgótarján
 
 


Irtam Picinek,azt irta picit sárga.a véreredményekre várnak és mehetnének haza.
"Imádom.Kis lusti,de már ügyesen szopizik.Tej még alakul" :lol: :lol: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Most beszéltem Évivel, mondom neki, hogy Boldog szülinapot kívánnak a többiek!
Erre azt mondja:"Írd meg, hogy én is nekik!!" :D :lol: :lol: :lol:

anikKép
anik4
 
 


Asiye!

Nem tudom ma szénhidrát nap van-e, ezért csak így küldök egy tortát.

Sok boldogságot kívánok születésnapod alkalmából!
Kép

És az elmaradhatatlan virág:

Kép
Vendég
 


Közben felébredt Beni...
Vendég
 


Sajna besárgult.
Maradunk holnapig, az tuti.
már itt szolizik, én meg sírok mellette.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sziasztok!

Asiey! nagyon sok boldog születésnapot kivánok neked!!!!!!!

Pici! Ne szomorkodj! hamar eljön a holnap és mehettek haza 3-asban!!!! És utána minden rossznak vége kell lennie 1x!!!! Kitartást!! :wink: :wink: :wink: :wink: Nagy ölelés neked!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pici!

Ne aggódj...
Amúgy mennyire komoly ez? És mit jelent hogy besárgul?(Bocsánat, hogy ennyire tudatlan vagyok.) :?

Van róla újabb képed?

Kép
arwen***
 
 


Pici!

Tudom, most a hormonok is nagyon közrejátszanak a dolgok meglátásában, de...

A sárgaság egy élettani folymat, ami nagyon sok babánál előfordul. Teljesen természetes dolog. Segít a kék fény.
Ha pedig az kevés lenne, mint anno Beninél, akkor egy infúzió. De szerintem erre nálatok nem lesz szükég.
Gondolj arra, hogy jobb, hogy most következett be, mint pár nap múlva otthon, és akkor csak ő került volna vissza a kórházba.

Próbálj meg pozitívan gondolkozni. Most már sokkal nagyobb szükséged lesz rá, mint eddig valaha volt az életben.

Annyi minden fog még történni vele az életben. És ahogy téged ismerlek, sajnos többször esel majd kétségbe, mint ahogy indokolt lenne. Próbáld meg lazábban venni a dolgokat. Sokkal könnyebb lesz az életetek!

Tudom, most ez rosszul esehet, de majd ha pár hónap múlva visszaolvasod, talán Te is egyetértesz velem.
Vendég
 


Arwen!

Az újszülöttkori sárgaság



Nagyon sok babát érint az újszülöttkori sárgaság. Ez sok esetben szemmel látható sárgaságot jelent. Az újszülöttkori sárgaság látható lesz a bőrön, a szemfehérjén. Ezt az epefesték (bilirubin) okozza. Ez az epefesték pedig abból adódik, hogy az újszülött vörösvérsetjeinek bizonyos része a születést követően szétesik, és a kissé éretlen máj még ezt nem tudja megfelelő ütemben feldolgozni. Az újszülöttkori sárgaság a születés másnapja és a születést követő ötödik napon következik be. Ez igen gyakori jelenség, az újszülöttek 50%-ánál észlelhető.
Az újszülöttkori sárgaság a legtöbb esetben másfél hét alatt elmúlik, méghozzá teljesen magától. Ám ha a csecsemő vérében a bilirubin szint túllép egy bizonyos értéket, vagy túl lassan csökken a szint, akkor fényterápia szükséges. Ez annyit jelent, hogy az újszülöttet naponta több órán át ultraibolya sugár alá helyezik, mert az UV fény gyorsítja az epefesték lebomlását és a szervezetből való kiürülését.
Ha egy csecsemőt már hazaengedtek, de még fenn áll az újszülöttkori sárgaság, akkor napoztatással lehet segíteni, hogy mihamarabb elmúljon ez az állapot (kérd ki a védőnő tanácsát, hogy mennyit lehet napoztatni egy újszülöttet).
A besárgult csecsemőkre jellemző az aluszékonyság. Éppen ezért az etetési időben ébresszük fel, ha nem ébredne magától, és evés közben ne hagyjuk, hogy újra elaludjon. Az besárgult csecsemőknek nagyobb a folyadékigénye, így igen fontos, hogy felébresszük az etetéshez, bármennyire nehéz is ezt megtenni.
Vendég
 


Cat!
Nagyon jó ez a klipp :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Nemlajos
Irány a doki, irgum burgum :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Drága Asiye!
Kép

Törpiri!
Annyira édes Lili :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És egyre szebb :!: :!: :!: :!: :!:

Anik!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Picike!
Ne sírj, biztos gyorsan elmúlik Dalmi sárgasága, csak ne aggódj annyit :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Ölelés :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A kis ősember megérkezik a barlanghoz és átnyújtja a bizonyítványát az apukájának, aki végigolvassa, majd így szól:

- Nézd fiam, azt, hogy megbuktál vadászatból megértem, mert még kicsi vagy és nem bánsz még jól a dárdával. Hogy ismételned kell földművelésből, elnézem, mert nem könnyű dolog, elég sok fáradságba kerül, hogy eredményes legyen. Hogy meghúztak barlangfestészetből, megbocsátom, mert még kicsi vagy, és a készséged még nem fejlodött ki, DE HOGY TÖRTÉNELEMBŐL IS
KARÓT KAPJÁL... AMIKOR ABBÓL MÉG CSAK KÉT OLDAL VAN !??!?!?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A középkorú férfinak éppen klimaxa van, így hát eldönti, hogy kárpótolja magát egy meggypiros Porsche-val.

Felmegy az autópályára és megy 120-szal. Ej, hát ez semmi, felgyorsít 180-ra. Kezdi élvezni a dolgot, amikor felbukkan mögötte egy szirénázó, villogó rendőrautó. Na, most jól kifogok rajtatok, hiszen Porsche-ban ülök - gondolja, és felgyorsít 240-re. De a rendőrautó még mindig jön mögötte. Erre észhez tér, gondolja ezért még le is tartóztathatják, inkább lehúzódik és megáll a leállósávban. Egy nagyon morcos közeg lép az ablakához:

- Uram, ma nagyon szar napom volt, de adok egy esélyt magának, hogy ne szekáljuk egymást. Ha tud mondani egy olyan kifogást, amit még senkitől sem hallottam, akkor nem tartóztatom le és elengedem.

- Biztos úr! Este a feleségem megszökött egy rendőrrel, és azt hittem, őt akarja visszahozni.

- További jó utat kívánok!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


pici ne aggódj majdnem minden baba besárgul az első pár nap sok sok szopi és tedd ki kicsit az ablakban a napra :):):) nekem ezt mondták a kórházban hogy naponta 5 percet napoztassam az is jó a sárgaságra kell neki a folyadék szopi ezerrel :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi lányok. Semmi baj.
Tudom, csak nehéz mér benn, ennyi ideje a kórházban.
És eléggé hiányzik már Dalmi apu.
Dalma ügyskedik a szopinál. Napról napra ügyesebb.
Már 10-et szopizik.
Kicsit lustaság. De erős.

Cat!
tudom hogy jót akasz, csak annyira picike és törékeny, annyira féltem, hogy valamit nem jól teszek vele.
Anniyra szeretem már most.
S otthon sokkal másabb lesz minden.

Nócika!
Ti hogy vagytok??

Van sok fotóm, csak időm nincs föltenni.
majd otthon apa fölteszi mindet.
És akkor tudok hozni

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Asyie!
Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok Neked!!

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?