Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Az első pillanat

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Minden csodálatos volt.
csak nagyon elfáradtam.
Gyönyörűséges. És jól van.
ma éjjel még nem lehet velem.

MAJD MINDENT ELMESÉLEK
KÖSZI MINDENT LÁNYOK-

Kép

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű :lol: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 

 
 

Istenem Pici! De megható ez a kép rólatok!
És milyen gyönyörű a lányod! Szépnek képzeltem, de ő még a képzeletemet is felülmúlta! :D

TISZTA SZÍVEMBŐL GRATULÁLOK NEKTEK!

Örülök, h jöttél! Pihizz!

afra.h
 
 


Pici, annyira köszönöm, hogy megosztottad ezt velünk!!! :D :D :D

Dalmi gyönyörűűűűűűűű!!!
Pihenj, és most csak a kislányoddal foglalkozz!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Na, fiús mamik! Nem mondhatjátok, h eddig nem jó a felhozatal :wink:

Yasemin, aztán Lili, most meg Dalma...nemsokára egy újabb hercegnő is megszületik (ugye Gabi? :wink: )
Ja, és persze ne hagyjuk ki a sorból a szépséges Anicát sem :D

Azért a pasijaink se rosszak :wink: :lol:

afra.h
 
 


Sajnos még nincs velem. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Pihennem kell.
A méhlepény nem jött ám könnyen, és az durva volt.(altatni akartak)
Reggel kapom meg csak. :cry:
Imádom őt.
És megérte minden.
Mindenkinek ilyen csodálatos szülést kívánok.
Nem hittem hogy ennyi erőm lesz.
Apa sokat segített.
És meg van őrülve a lányáért.
:D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici drága! Elhiszem, h azt szeretnéd, h most már mindig ott legyen melletted, h vigyázhass rá, de most PIHENJ!!! Most arra van szükséged! Holnap újult erővel, frissen ismerkedhetsz majd meg a Gyönyörűségeddel!

No, hallod, elhiszem, h apukája meg van őrülve a lányáért...egy ilyen jó nőért ki ne lenne? :wink: :lol:

afra.h
 
 


És nagyon büszke vagyok rád, nagyon ügyes voltál! Én is ilyen csodaszép szülést szeretnék (bár még el se mesélted, de a betűid is áradoznak)...és ilyen csodaszép gyermeket :roll:

Amúgy Lányok! Most ne nézzetek hülyének, de itt annyira szép gyermekek vannak, és most nem túlzok...kicsit kezdek aggódni, mi van, ha az enyém nem lesz az :shock: :oops: :o
(persze nekem az lesz, bármilyen is lesz)

afra.h
 
 


Picikém, nagyon szép és aranyos a kislányod. (a lányom meglátta az első képet hát azt mondta de undi :cry: :oops: mondtam neki minden újszülött egy kicsit véres, magzatmázas, de a második képen már nagyon tetszett neki. :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: Most már boldog lehetsz (lehettek) és holnap reggel hamar itt lesz :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sok-sok Puszi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Pici, így a legjobb!
Így legalább tudsz pihenni!
És majd, pár nap múlva, ugye mindent részletesen elmesélsz? :roll:

afra
, én is így voltam :oops:
Amikor megláttam, akkor meg azt mondtam, no, szültem egy rajzfilmfigurát :D
Aztán lám, milyen gyönyörűség lett belőle :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó itthon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Teljesen el vagyok kényeztetve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Egész délelőtt babakocsikat nézegettünk, de még mindig nem lettünk okosabbak :? :? :? :? :? :? :?
Viszont kaptam szülinapomra anyuéktól szoptatós párnát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Meg tortát is, amit anyum csinált :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Picikém!
Hát hatalmas gratula NEked, igazi hős vagy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gyönyörűséges Dalmi baba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sok erőt, kitartást és tejcsit kívánok neked :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Remélem, hamarosan veled lehet a kislányod :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Törpiri!

Köszönöm szépen az sms-eket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pici! Annyira gyönyörűűűűűűűűű ez a babuci! :lol: :lol: :lol: :lol:
tudtam , hogy így fog kináézni! :lol: :lol: :lol: :lol: hogy Lili"stílusu2 lányka lesz, kis szöszi törékeny! :lol: Nem kis barna husi mint az én Yaseminem!
Gratulálok és várjuk a storyt és sok-sok képet!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Gabi!
Köszike, igen, ezt is néztük, az egyik barátnőméknek ilyen van.... ez is számításba jöhet :D :D :D :D :D :D :D

Nócikám!
Tudod, apával mi is a neten ismerkedtünk meg és mi lett a vége :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Olyan nagynak tűnik Dalmi! :shock:
(nem bírom abbahagyni a nézést, ennél szebb laptetőnk nem is volt még :wink: )

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Én is itt ülök könnyekig meghatva Pici és Dalma közös fotóján...Istenem, milyen csodálatos érzés lehet először meglátni, megtapintani, megszagolgatni a GYERMEKEDET!!! :roll: :roll: :cry:(-a meghatottság könnyei)

afra.h
 
 


az :D
És később egyre jobb lesz!

Nekem 3 hónap kellett, hogy TELJESEN kialakuljon bennem a szerelem a gyermekem iránt, hogy igazán MINDENRE képes legyek érte.
De bennem sose voltak anyai ösztönök, úgyhogy másnál ez nyilván gyorsabb :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Jó reggelt!
Vasárnap lévén , gondolom pangás esz :)
tegnap Hamza elcsúzsott és a úgy beszakadt a fején a bőr(úgy jó vastagon ahogy kell), hogy ömlött-de ömlött a vér!
:cry:
de jól vamn már! :)
Na szép napot mindenkinek! :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Jó Reggelt!

Gyönyörű Dalma!Igazi Kislány!
Asiye, ne mond ilyet, mindhárom eddigi kishercegnő más miatt szép!Tényleg szépek!
És nemsokára jön majd Mira és Gina is!
Nekünk ma jönnek a szüleim meg a hugomék plusz a kutyánk, úgyhogy nem nagyon leszek, de amint lehet, olvasok!

sziasztok!

Kép
arwen***
 
 


Sziasztok!
Nagyon-nagyon szép a kislányod, Pici!
És emlékszel, mit irtam 2 napja: lehet nem is lesz szükség eda-ra, nem mindenkinek fáj annyira....
És tessék! de jó, úgy irigyellek, remélem, egyszer nekem is lesz ilyen élményem.......Ha egyszer szülés előtt fogok állni, Veled meg a nemlajossal fogom magam edzeni :lol:
Tegnap egész álló nap a szülés járt a fejembe, és "egész véletlen" a szülős bugyimat vettem fel(azt amelyikben mentem szülni) :lol:

anikKép
anik4
 
 


MEGLEPI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


EGY ILYEN VOLT-ILYEN LETT FOTÓSOROZAT A TOPIC ÚJSZÜLÖTTJEIRŐL!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Yasemin 2009.01.14.
ilyen volt:
Kép

ilyen lett:
Kép


Döme 2009.02.28.

ilyen volt:
Kép

ilyen lett:

Kép


Lili 2009.03.31.

ilyen volt:
Kép

ilyen lett:
Kép


Marci 2009.04.02.
ilyen volt:
Kép

ilyen lett:
Kép

ICI-PICI ATI BABA
ILYEN VOLT:
Kép

ÉS HATALMAS LESZ!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D


[b]DALMA( a legújabb szerzemény :lol: ) 2009. 06.27.


Kép
Kép


És a tiszteletbeli legelső topic baba! :) :) :) :)

Anica 2008.12.15.

ilyen volt:
Kép

ilyen lett:

Kép

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!

Itt reggel óta megállás nélkül ömlik az eső :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nálatok milyen idő van :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Asiye!
Hamzának jobbulást :!: :!: :!: :!: :!:
Gyógysimiket küldök a búbjára :!: :!: :!: :!: :!:
Köszi a babákról a képeket, én bevallom, elpityeredtem rajtuk, olyan szép mindegyik baba :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Asiye :D :D :D :D

Hamzának jobbulást, ne törje ennyire a kis buksiját, üzenem!

Zsu, ide most jött a vihar, felétek tart (vagy már el is ment)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok!!!!

Pici! Gyönyörű és nagyon megható a kép! Nagyon szépek vagytok!!!!

Asyei! Ez a foto sorozat most pont jót tett nekem!!! Kell, hogy böghjek??? Nagyon szép minden kisbaba! Olyan megható ltni, hogy miből lesz a cserebogár!!

Nika! Köszi az infot! Minjá utána is nézek a csodacsigának!!! Köszönöm! Amugy tudom, hogy türelem kell a dologhoz és sok erő,. de mikor már a feje tetejére áll a világ és minden csak rossz az nagyon durva!!!

Zsuzsu! Basszus! nem tudtam, hogy ti is netes randisok vagytok!!! Ha jöttök haza felé szolnokról és ugy alakul nyugodtan gyertek be! csak csörizzetek, hogy jöttök vagy sem!!! Hamár ugy is erre felé jártok várunk titeket!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


J! itt cseszik esni pedigh nagyon kéne!!! Most füvesitette be apa az udvart! Szal zavarjátok erre az esőt!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát, hiába is küldeném, arról jött... :shock:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Asiye, köszi az ötletet, csináltam a blogomba is egy ilyen volt-ilyen lett összeállítást (és ez a fotó nincs is a gépemen!!! :shock: )

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nócikám!

Itt már elált délben az eső, de most iszonyatosan fülledt meleg van.... és ez még rosszabb,, mint ha esne :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: De küldöm felétek az esőt.
Még nem tudom, hogy mikor indulunk haza, még apa most takarítja a kocsit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 



Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Megnéztem a videot Döméről, nagyon aranyos :)Amúgy boldog 4.hós szülinapot neki! :) Ma az enyim is olyan édi volt, először evett paradicsomos halat, minden tiszta kaja volt :D meg az apja adott neki görögdinnyét!!! Izlett az is. viszont az epres bébikajától majdnem fekete bogyókat kakilt :x

anikKép
anik4
 
 


hűha, hal, görögdinnye, eper hathósan? :shock:
Asszem, én ehhez nagyon nem értek még :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


A hal is,meg az eper is a kecskemétis bébikaja, mindkettő 6 hónapos kortól adható. Amúgy van szilva is, az 4 hótól adható. Gondolom, ezek "babagyomor-barát" módon vannak elkészítve.

Én nem azért adok üveges kaját, mert lusta vagyok megcsináni, csak olyan borzalmas zöldség-gyümölcs van itt az auchan-ba, hogy jobb választás a bébiétel, mert azok nincsenek agyonpermetezve, meg ilyesmi.
A védőnő is azt mondta, ha nem tudok megbízható helyről vásárolni a gyereknek, akkor inkább adjak üvegeset. Az előző gyerekdokink(már lecseréltem!) azt mondta, menjek a biopiacra!!! Köszi a tanácsot!!! Arra van pénzem meg időm!!!!
Ja, amúgy mi tápszeresek vagyunk, már a kórházba is kapott, sajnos :cry:

anikKép
anik4
 
 


na, bioboltba biztos nem megyek, amiket hallok róluk (meg amilyen ez az ország...), nagyobb a veszély, mint egy hiperben.
Hát igen, hozzátáplálás kezdetén még nehéz magad készíteni, hiszen csak egy-két kanállal eszik, azért meg minek pepecselni.

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


anik a babakaják nagyon is jó és biztonságos kaják ababa számára én is azt adtam neki hiszen te most lefőzöl egy adag pürét??? semmi értelme :):)

picikém Dalmi gyönyörű :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Mi mostmég az üveges kaja nagyrészét is ki szoktuk dobni mert keveset eszik belőlük. Tényleg, szerintetek muszály betartani azt hogy csak 1 napig tárolható hütőben a babakaja???

anikKép
anik4
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk, de majd csak este tudom elolvasi azt a rengeteg oldalt amit írtatok.

CSak az utolsót futottam át.

Asyie!

Nagyon jó lett az ilyen volt-ilyen lett összeállítás. :D

Anik!

Azért mert létezik egy bébikaja, még nem biztos, hogy jó ötlet adni a gyereknek. Az epret például sehol nem ajánlják 18 hónapos kor előtt. A paradicsomot is csak később.
Először őszibarack, alma... A tbbit elfelejtettem.

De ha nem félsz az allergiától, akkor mehet szinte minden.

És Picinek itt is nagyon gratulálok!
Vendég
 


szia Cat! Köszi az infókat, az eperről hallottam hogy csak később szokták adni, de én azt hittem, hogy ha előállítják, és ráírják, hány hónaptól ajánlják, akkor arra lehet "hallgatni"
Amúgy arra figyelek, hogy a gyerek egynap csak egyféle plusz kaját kapjon, ha esetleg valami baja lenne, tudjam , mitől.
Ez a mai dinnyeevés az én tudtomon kivűl történt, már csak a végén láttam meg. :evil: Apa rossz volt :evil:
Amúgy valaki meg azt modja nekem, hogy nyugodtan adjak neki a mi főzelékünkből, levesünkből, stb... merthogy ő is adta és nem lett baja.
Hát, nem tudom...... Amúgy, sokszor el is túlozzák ezeket az ajánlásokat, van aki szíve szerint még 20 éves korába is anyatejet adna a gyerekének.....Azoktól a falnak tudok menni......

anikKép
anik4
 
 


cat a krumpli répa stb is mehet én úgy tudom 6 hónapos kortól :):):)

amúgy később Gergő is a mi kajánkból evett csak pürésitettem :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szerintem ez egy olyan dolog, hogy sok minden mehet, ha nem allergiás rá a gyerek. Ezért lehet az, hogy én megvettem az epres bébikaját (pontos neve:Eper-alma teljes kirörlésű gabonával). 6 hótól adható, de biztonsággal csak 3 éves kortól.
A paradicsomról nem tudtam,hogy csak később lehet adni :o
A krumli és a répa 4 hótól adható, a bébikajagyártók szerint....
szerencsére eddig nem volt semmi baj

anikKép
anik4
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk, ma elég rossz napom van...basszus most éjjel nem csak a sirályok rikoltoztak a szembetetőn, de valami "újfajta" madár is monotonon, hangosan és sokáig mondta a hajnali rituáléját :evil:
Mostanában valahogy a madárcsicsergéshez nekem nem társul kellemes érzet :evil:

Asiye! Kép Gyönyörűek ezek a babafotók! Mind egytől, egyig! Mondom én, hogy itt csak szép gyerekek vannak!
Amúgy meg ne ríkass meg, tegnap is jó sok zsepit elhasználtam...először Pici ríkatott meg, aztán ezen felbuzdulva megnéztem egy Szülőszobát...hát már a vajúdásnál is bömböltem a meghatottságtól (gyanítom, h a sajátomén nem a meghatottság miatt fogok sírni :D :shock: )

Nemlajos! Nagyon édes Döme! Főleg ahogy egyre jobban bepörög a lepkére :lol:

Anik! Húú, te! Ez az eper-alma nevezetű bébikaja nagyon megcsiklandozta a kíváncsiságom! Tök fincsi lehet :lol: :lol:

Cat! Isten hozott újra "itthon" :D Hogy telt a hétvége?

Nócika! Te hogy vagy? Pihi ezerrel, ugye?

Zsu! Jó pihizést, kényeztetést neked otthon! :D

afra.h
 
 


"ezen felbuzdulva megnéztem egy Szülőszobát"

Hoooooooooooooooool?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


jutyúb :wink:

Tök jó, mert részekre osztva fenn van egy-két teljes adás.

afra.h
 
 


Pl: http://www.youtube.com/watch?v=Wwmk0GZ-B5c

és az oldaldobozban lehet a többire kattintani

afra.h
 
 


Sziasztok

Hzaértünk mi is.Kint voltam a tesóméknál...friss levegő.sütögetés :wink:

Asiye annyira jó az ilyen volt ilyen lett...meg is könnyeztem :oops:

Képzeljétek jövök haza,mondom a pasinak a villamosmegállóban,hogy elnézést segitene feszállni??Ezt válaszolta:Hát megomondom őszintén nem szivesen,csak a gyerekre való tekintettel" :shock: :evil: :twisted:

Ha nem akkor indult volna a villamos és nem lett volna kicsit barnább a bőre úgy el küldöm a halál f....szára,hogy nem áll meg a lábán.Büdös bunkó.

Picike biztos veled van már Dalmi :lol:
Nem csodálom,hogy imádod és apukája is imádja :wink:

Afra hogy jut ilyen eszedbe???A tied is gyönyörű baba lesz... :wink: :lol:

Most pedig nemsokára Gabiért izgulunk...de jó..alig várom :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


törpiri :shock: :shock: :shock:

afra: köszi, most már szívesebben nézem, mint mikor előtte álltam :oops: :roll:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Én is szoktam Szülőszobát nézni a youtube-on :D És én is szoktam sírni. :oops:
Törpiri, én hagy ne meséljek a babakocsis-buszozós kalandjaimról..... :x KATASZTRÓFA!!!
Amúgy a tesóm-Asiye-mondta még anno, hogy valamelyikőtök a Péterfy-be szült. Szeretnék egy-két dolgot kérdezni, ha lehet :)

anikKép
anik4
 
 


Cat szült ott úgy melékszem :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


szülőszoba nagyon sokáig fent volt kandász andrea oldalán is én még ott néztem meg mikor terhes voltam meg is van a könyve amit arról adott ki :):):)van egy szülés amiben egy néger doki szüleszt meg egy kórházban na ő volt a doki aki mondta hogy trehes vagyok és abban a szülőszobában vajúdtam ahol a nőci szült :):): umeh a doki neve :)

ha már csak a topikbabákról van ilyen volt ilyen lett akkor rakok gegéről egyet
20 órás:

Kép

egy éves

Kép

kettő éves

Kép

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?