Új privát üzeneted érkezett!

mrsparis írta:Jaaa, tök ki vagyok akadva, most a 28. hétig elvileg nincs UH??? :shock: Mondjuk jó nagy hülye voltam, mert amikor a 18-20. között kellett volna menni, persze a 18. hét első napján mentem :roll: de akkor is...még 7 hetet kell várnom, hogy újra lássam a Picit??? :evil:


El kell menni 3d-s UH-ra :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


monica26 írta:
Ma az Auchanba betankoltam gumicukorbol,es eldugtam Charlotte elol,mert neki nem szabad ennie. Ez beteges? :oops: :oops: :roll:

[/i]


Beteges :oops: :lol: :lol: :lol: :wink:
Én a csokikészletemet rakom el mindig apa elől :oops: :wink:
Vendég
 


Mi a jövő héten megyünk Sopronba és lesz 4d-s UH :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Én csak a "hivatalosra" gondoltam...hogy olyan soká lesz. Természetesen protekcióval (mondjuk én pénz nélkül :wink: ) fogok csináltatni, ne már, hogy kibírjak majd' 2 hónapot...!

Választottam nincs, se szülésznő, se orvos, mert most már azt sem tudom, hol fogok szülni, Mo.-on, vagy nem...
Vendég
 


sziasztok mamik!!!

ismét itt, ma már másodjára...hogy csinálom????

Sziszkó, Monica:nagy drukk holnapra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Msparis: lehet, hogy igazad van, s tényleg a legyengült immunrendszer a ludas..vitaminokat (kiegészitőket) nem szedek, csak erős kálcimot (1000 mg) és vasat illetve folsavat. Itt a mediterrán vidékben annyira jól/egészségesen eszünk, hogy elvileg nincsen vitaminhiányunk. A sok friss zöldség (saját termés), a gyümölcsök, az oliva olaj mind mind elősegítik az egészséges életmódot. Nemsokára megyek majd vérvizsgálatra s ott biztosan kiderül majd ha valami nincs rendben. Egyébként az aftám úgy keletkezett, hogy véletlenül beleharaptam a számba belül és rá 2 napra kijött az afta. Ha paradicsomot eszem majd bepisilek a fájdalomtól. Mikor múlik már el??
Elképzelni sem tudom milyen nehéz lehet ennyit várnod a következő ultrahangig. nálunk minden hónapban van de én azt a négy hetet is alig tudom kivárni. Most persze még jobban izgulok, de alapból is olyan hosszúnak tűnik az az egy hónap nemhogy még 2!!!!! azért olyan jó, hogy legalább érezzük már a babáinkat és nyugodtabbak vagyunk, nem?? Az elején jobban paráztunk (az első három hónapban ).

Monica: említetted a gumicukrot Charlottal: én a jégkrémet dugdosom a fiam elől (persze ha ő már megette az övét), de sokszor nem bírom ki és megeszem előtte illetve együtt esszük meg. Ha a Te eseted beteges, mit szóljak én???? :D :D :D
szép, jó éjszakát Mindenkinek!!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Csajok mi lenne, ha megcsinalnam a tablit ami nekem van a gmailre is es akkor ti is akar mikor meg tudnatok nezni. Aztan amikor valami valtozas van, akkor ide is folraknam, de csak akkor.
Vendég
 


moni én benne vagyok...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na megyek lassan aludni, csak annyit akartam még, hogy nevek ügyében megy a kecmec... Apa mindenképp Normant akar, ami végülis nekem is tetszik, de a jelentése... szóval mondtam neki egy pár alternatívát, amiből a Benett az egyetlen amivel egyáltalán foglalkozik. Nem tetszik neki sem a Nataniel sem a Konor, a Robin már rég kilőve... Ja, és találtunk egy magyar nevet, ami tetszett volna, a Botond, de az meg azt jelenti, hogy buzogány. :) Nem fogom buzogánynak hívni a gyerekemet. :) :) :) Úgyhogy monica majd a tábliba azt írd légyszi, hogy Benett/Norman aztán majdcsak eldöntjük. :) :) :)
És nagyon jólesett, hogy így szorítottatok nekünk és velünk örültök. :) És vicces, mert úgy voltam vele, hogy ha minden oké, akkor veszünk valamit a kicsinek, hogy mégis. Valami ruhát vagy apróságot. De mivel fiú... Nem nagyon fogok vásárolni... Azért a ruhatárat majd át kell nézni, mert Eliot nyári gyerek, ő meg ugye igencsak őszi lesz, ha meg extra hideg lesz... Szóval még át kell néznem ilyen szempontból a dolgokat. De még várok vele.
monica, holnap mennek a drukkok, hogy megtalálja a doki a kukit. :) Bár ha egyszer ott volt, ott lesz most is. :)
mrsparis, hogy tudjátok elintézni, hogy ne magyarosan anyakönyvezzék a nevet?
csomó mindenkihez akartam még szólni, de be vagyok már teljesen lassulva... Majd holnap talán összeszedem magam. :)
Jó éjt mindenkinek! :)

Kép
Kép
kopee
 
 


Kozerdeku kozlemeny!!

Onallositottam magam es ilyeneket csinaltam a gmailen :oops: :lol:

1. megcsinaltam a tablit, kiegeszitve a lakohellyel (varos,kerulet), a rendes nevvel es a telefonszamokkal (ezeket termeszetesen ide nem fogom folrakni)
2. a regi tablibol kitoroltem a szuletesi datumokat es csak a kort irtam oda, a gmail-en font van, igy aki nem szerette volna,hogy publikus legyen az oda beirhatja hisz azt csak mi latjuk, es majd priviben folkoszontjuk! :wink:
3. ugyanez vonatkozik azokra is,akik a tesokat vagy a baba nevet nem szerette volna publikussa tenni :wink:
4. kitoroltem a teloszamos tablit es az uj tabliban lett egy teloszamos oszlop

5. EZERT KERLEK TITEKET,HOGY A HIANYZO ADATOKAT POTOLJATOK A GMAIL-EN AZ UJ TABLIBAN!!!! koszi :lol:

jah es sokan hianyoznak meg a gmailrol nev szerint: Ginuska,Hajnalocska,Datolya,Zaniko,Sunci,Zsrit,Anyabebi,Gmelcsi,Chardonnay,Kopee,Trixi,Betty!!

Kopee
A Nataniel nalunk is jatszik! :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok, csak bekukk :P

Semmi extra, takarítgattam ma, de folyton alhatnékom van, így 3x is lefeküdtem nap közben :lol: - szoktatom Lencsikét, hogy hogyan kell ezt csinálni :lol: (viszont ilyenkor este meg beindul...remélem, erről leszokik majd :D )

Pussz Mindenkinek, holnap 4re megyek dokimhoz kontrollra...
Hétvégén nem leszek, Vackorral elutazunk nagyszülőzni, csak vasárnap este jövök, az EU-s szavazást is még elcsípem :P

tillidian
 
 


Sziasztok!

Kitöltöttem az uj tablit!

Édi akkor majdnem szomszéd vagy,mi itt vagyunk mellettetek lévő lakótelepen :)

Mára csak gyorsban ennyit.

Ti hogy vagytok az alvással?
Nekem a napi 10-12óra kevés.... :?

Jóéjt mindenkinek!
Vendég
 


Egy ötlet eszembe jutott!

A képeket feldobhatnánk ugy is a gmailra,hogy emailban elküldjük a sajátunkról a gmailos címre,így tényleg csak mi láthatjuk!

Mit szóltok hozzá?

És akkor nem lenne a méret sem korlátozva...
Vendég
 


Sziasztok!

Jottem életjelet adni magamról ! :roll:

Ma voltam az utolsó vizsgán és jelentem sikerult!!!! :D
Mostmár készulhetek az államvizsgákra, ami 3 hét múlva lesz!
Monica, feltoltottem a táblit a gmailon, majd rakok fel eskuvoi fotókat is!

Holnap írok bovebben

pá pá :lol:
ginuska
 
 


Valaki elküldi nekem priviben a gmail-es jelszót?
Köszi!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Ginuska! Gratula a vizsgádhoz, nagyon ügyi vagy!! Az államvizsgához meg kitartás! Azért ne tanuld halálra magad!! :-)

10-12 óra alvás??? Ha egy éjszaka már 6 órát alszok, persze szigorúan csak részletekben, annyiszor felébredek, akkor én már boldog vagyok... Ezelőtt tudtam én olyan sokat aludni, most meg... csak vágyom rá! :D

Lili

Kép
édi16
 
 


szép jó reggelt!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zanikó!
Priviben elküldtem a felhasználónevet és a jelszót! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Betty, én elhiszem, hogy egészségesen táplálkoztok, de most ketten használjátok azokat az ásványi anyagokat, vitaminokat, amiket Te eddig egyedül...

Kopee, egy kis trükkel :oops: :lol:

Csajok, én pár napja kamillaforrázatot teszek a fürdővizembe és reggelente iszom egy pohár kamillateát, úgy érzem, a baktériumaim már kevesebben vannak :lol: pl. éjjel nem kelek fel pisilni, tök jó, végigalszom az éjszakát!!! A 10-12 órától azért távol vagyok :D
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a drukkot mindenkinek!!!! :lol: :lol: :lol:

Hazaértünk az ultrahangról!
A vizsgálatról:A doki már vagy 10 perce nézi a monitort (hasi uh),erre megkérdezem,hogy valami baj van?Ő meg azt válaszolja,hogy nekem nincs baj,de neki baj,mert nem látja jól a babát,mert fura pózban van.(Mondjuk mikor voltunk a 4D-n 4 hete,ott is azt mondták,hogy ferdefekvésben van,de ugye ezt a dokinak most nem említettem) :oops: :lol:
Végül is a picúrom jól fejlődik,mert a BPD:49 mm és a TAD:42 mm.
Így átlagosan 19 hét 5 napnak felel meg.3 nappal vagyunk előre. :lol: :lol:
A méhlepény a hátsó falon tapad.A magzatvíz mennyisége átlagos.
Csak így a doki nem tudta rendesen mindenét megnézni.És visszarendelt június 29-re,az mához 4 hét.Barinőm azt mondta,örüljek neki,mert így legalább van egy potya uh-m,és akkor is láthatom a babót!Végül is igaza van! :lol: :lol: :lol: :lol:

Alvás:
Én olyan 8-9 órákat alszok.Párom azt mondja így is,hogy hogy bírok ennyit aludni? :shock: :shock: :shock: Én nem értem mit sokall ezen :oops: :roll: :lol:

Ginuska!
Gratula a vizsgákhoz,ügyes vagy! :lol: :lol: :lol: :lol:
És megy a drukk majd az államvizsgára is! :lol: Gondolom az se lesz piskóta! :lol: :wink:

Tiili!
Majd írj,hogy mi volt a dokinál! :lol:

Monica!
Ügyesen megcsináltad az új táblát! :lol: :wink: Így legalább mindenki magának aktuálisan tudja javítani ha változás van!Jó ötlet volt! :lol: :) :)
Írj,hogy mi volt a 4D-n! :lol: Visszanőtt a kuki azóta :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock: :shock: Drukkolok Neked,hogy igen! :lol:

Kopee!
A Nataniel nekem is nagyon tetszik! :lol: :lol: :lol:
A pasiknak mi bajuk van ezzel a névvel? :shock: :shock: :shock: Páromnak se tetszik! :?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hajnalocska!
Nekem ugyanolyan (inkább csúcsos) a pocim, mint tavaly. Akkor kislány, most kisfiú. Így legyen okos az ember. :shock:

Andi!
A „Direkt akartatok ikreket?”-kérdés a legjobb! Ez már annyira ostoba, hogy szinte fáj. :roll: :shock:

Mrsparis!
Hogy sikerült elintézni, hogy ne kelljen magyarosan írni? Sok utánajárás volt?

Monica, várunk a hírekkel!
Honnan tudod, hogy Bobóbabának szülinapja lesz, én egyik táblázatban se találtam. :?: :?:

Mindenesetre, nem szeretnék lemaradni: :lol: :lol:
Bobóbaba, boldog szülinapot!

(Jut eszembe, Monica, jó lett a táblázat, ügyes vagy!)

Kopee!
Nagyon szép nevek vannak versenyben!

Ginuska!
Gratula a vizsgádhoz! Akkor már nincs sok hátra, drukk az államvizsgához!

Mi hétfőn este megyünk a doktor bácsihoz az antibiotikum-kúra utáni kontrollra meg vért is vesz. Remélem, csinál UH-t is. Ha véletlen nem akar, majd rábeszélem! :wink: :lol: Ha már ott vagyok, csak lessünk már rá a csemeténkre! :wink:

Jó hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Először is nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket! :D :D :D
A táblázatba beírtam magam.
Ginuska: Gratula a vizsgákhoz!!!
Sziszko: Örülök, hogy minden rendben van Veletek! Lehet, hogy szégyenlős a picurkád... :)
Till, Monica: Váruk a hírekkel!

Alvás: Én egész életemben dilinyós voltam, ha nem aludtam ki a 12 órámat... :oops: Aztán ez most megváltozni látszik. Az elmúlt pár hétben maximum 9 óra alvás után felébredek.
Ma délután fél 4-re megyek dokihoz. Jövő héten meg ha minden igaz, akkor időpontot kérek 4D-re. Alig várom...
bobóbaba
 
 


Bobóbaba!
Én is had kívánjak Nagyon Boldog Szülinapot Neked!!!! :lol: :lol: :lol:
Köszi,ari vagy! :lol: Én is mondtam Neki,hogy ne legyen szégyenlős a doktor bácsi előtt! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Majd írj,hogy mi volt ma a dokinál! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó!Köszi,megkaptam.
És ki is töltöttem a táblázatot,de remélem nem szúrtam el semmit benne.....ugyanis én még egy táblázatot sem nagyon tudok szerkeszteni,kitölteni.....nemhiába,hülye zenész vagyok :)

Kép
Kép
zanikó
 
 


bobobaba nagyon sok boldog születésnapot!!!!!!
szisz tényleg jobb .....többször láthatod a kicsi fiadat!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megvolt az UH, de nem volt nyomtato, igy papirt nem tudott adni, majd hetfon. Viszont kaptunk dvdt, meg 1 kepet is, vasarnap fol is rakom, mert holnap megprobalja a Parom megszerelni a szkennert mert megint szarakodik :evil:
Gyonyoru tataratatarataaaa Kisfiuu!! 8) :lol: :lol: :lol: Csak mondtam en, hogy megvan az a kuki. :roll: :lol:
Charlottenak is nagyon tetszett az Ocsi, es megigerte, hogy szeretni fogja nagyon! :lol: :lol: El is pityeredtem magam, olyan gyonyoru :oops: :oops:

Orulok,hogy tetszik nektek a tabli, azt hittem tulbuzgosagnak tartjatok majd. :oops:

Tilli
++++ holnapra :wink:

Nalunk is szavazas lesz, de en nem megyek. :oops: :roll:

Kepfelrakas: Nekem tetszik az az otlet amit Trixi irt! :wink: Vasarnap akkor oda is rakok fel kepeket! :lol: :wink:

Ginuska
Gratula a sikeres vizsgakhoz!! :wink:

Sziszko
Az en Paromnak tetszene a Nataniel, de mondta,hogy az o fia nem lesz az,merthogy az olyan selyemfius. :twisted: :roll:

Judy
Mondtam h boszi vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol:

(egyebkent meg o mondta tegnap,hogy javitsam at ma a korat. :lol: :lol: )
Vendég
 


Sziasztok!

Sziszkó!
Biztos szégyenlős a picúr és azért van ilyen pózban. Nem lesz semmi baj, majd szorítunk mikor mész a köv UHra.

Bobóbaba!
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!

Trixi!
12 óra??? Bár fáradékonyabb vagyok és este már nem tudok sokáig tv-t nézni(régen éjjeli bagoly voltam), de maradtam a 8 óránál.

Majd mindjárt megnézem én is a táblát.

Paris!
Nagyon tuti babakocsit vettetek! Ilyet keresünk majd mi is.

Voltunk ÁRnézőben. Na mondjuk pont a Brendonba kellett bemennünk, de mindegy. Nézegettük az ágyakat, pelenkázót, babakocsit.
Sikeresen megfogtam egy 250.ezer Ft-osat!!!! Jó mi???

Monica!
Írd fel a köv neveket hozzánk: Lili, Benjámin (amíg nem mondják tutira addíg 2 név van! Köszi!

Szép verőféynes napsütötte délutánt mindenkinek!

Puszi!
Vendég
 


Köszönöm mindenkinek!!!
Most értem haza a dokitól, de csak egy pár mondat erejére jöttem, mert elcsaltam Apát csavarogni. :D :D :D
Minden rendben van, teljesen zárt a méhszájam, és Kevin egy szépet belerúgott doktorbácsiba! :D Ja, és kedden megyek egy potya uh-ra. Ezt kapom dokibácsimtól ajándékba szülinapomra. Ma is megcsinálta volna, csak nem jó a gépe. :(
Ja, egy kérdés: tudja valaki hogy mit jelent az a méh fundusa rubrikában, hogy:K/2?
Monica: Örülök neki, hogy ma végre összejött az uh, és hogy kisfiú!!!És persze annak is, hogy Charlotte-nak tetszett, és hogy megígérte szeretni fogja. :) Nagyon édes lehetett!
bobóbaba
 
 


judy80 írta:Vcsibe!
Ne vidd túlzásba a melót! A babakocsitok szuper, nagyon tetszik!
Remélem, jól sikerült a vizsgád!
A Milán névre egyébként az én saját, háztáji férjem is úgy reagált mint a szomszédod, csak ő a Juventus-szal példálózott.
(Igaz, mi csak rövid ideig gondolkodtunk a fiúnevekben, mert a Dominik évek óta eldöntött, viszont keresgéltünk másikat, mert most két babával indultunk, aztán a 9. héten már semmi nem látszódott a tesóból. :( )

A melóban kijelentettem, hogy nem vagyok a továbbiakban hajlandó semmilyen hasonló helyzetet tolerálni, ha a két férfi kollégám elmegy együtt szabira, vagy betegek lesznek és is húzok betegállományba. Mivel a két kolléganőm semmi segítséget nem tudott nyújtani. :( De ez volt az első és az utolsó. :evil:

A vizsgáimmal oltári mákom volt! A 7 tantárgyból csak egyetlenből kellett tényleg vizsgáznom, a többi megúsztam ZH-val vagy elővizsgával! Ma beírattam a jegyeket és KÉSZ a félévem!!!

Kép
Kép
vcsibe
 
 


mrsparis írta:Ja még amit akartam (férjem odatapadt a DVD elé, az Angyalok és démonokat nézi, úgyhogy írogathatok :D): nektek van valami fájdalom vagy kellemetlen tünet, ami előjött már a terhesség miatt?

Hátfájdalomra nagyon tudom ajánlani a fittball-t. Azt a hatalmas nagy labdát, amit fitnesshez és vajúdáshoz is használnak. Mi a Hervisben vettünk egyet kb. fél éve, olyan 3-4000 Ft volt. Kényelmesen el lehet rajta pattogni otthon, akár a gép előtt. Én föleg vasalás közben haszálom, de volt már hogy nagyon nyomott a baba és ráültem pattogni, amitől elaludt. :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


sziszkó29 írta:
Én ma káposztástésztát csináltam.És úgy szoktam enni,hogy rakok rá borsot és cukrot! :P Nyami....

Holnap megyek a 19.-ik heti genetikai uh-ra!Légyszi gondoljatok majd ránk,hogy minden rendben legyen! :roll: :)


Mmmm... én is így szeretem a káposztástésztát... Küldhetnél egy tányérral... :lol:

Az UH-n mi volt?

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziszkó
az a lényeg, hogy minden rendben és nagy nagy gratula :lol:

Mónika
Neked is gratulálok, na látod, hogy kiskukis :lol: :lol:

Gina, tök jó, hogy túl vagy a nehezén :D

Zanikó, min zenélsz?

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Judy,
Ha a munkából megyek hazafelé, nekem is le akar szakadni a pocakom :cry: ismerős érzés :roll: szerintem ez nem a keményedés, hanem ahogy nő a pocak, és nyúlnak a szalagok. A keményedés már egyéb méhtevékenység, ami nem lenne még jó..bár talán már nekem is volt, akkor tényleg megkeményedett a pocakom és feszes volt...

Betty, tök jó hogy már jobban vagy azért :lol:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Hahó!!!

Bobóbaba: BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK én is Neked!!!!!!!!!!!!!

Monica: Nagyon örülök Neked!!!!!!!!!! Úgy lett, ahogyan mondtam: a kedves kis doktornéni elnézte a dolgokat. Hiszen a kuki ott volt ,most hová tűnt volna!!!! Gondolom most nagy a boldogság otthon!!!!!!!!!

Őzike: de aranyos vagy, köszönöm,hogy gondolsz rám. Igen, már sokkal de sokkal jobban vagyok lelkileg is, csak a kisfiam egyre rosszcsontabb. Ma teljesen kezelhetetlen volt. Pedig nem is volt velem együtt bezárva egész délelőttre. Volt társasága, csavargott is egy kicsit, de mégis. Nem értem mi ütött belé, annyira aggódom!! Nehéz így pihenni is, de azért még szerencse, hogy délután alszik egy kicsit. akkor nyugalom van itthon.

szisz, bobó: Nektek is gratula az uh-s eredményekhez!!! szisz, egyébként az én babám is nagyon szégyellős, már 2 uh-n is ülő helyzetben volt, véletlenül sem megmutatva magát. Le sem tudták mérni őt rendesen, de attól függetlenül biztosan rendesen fejlődik. Már optimistán látom a dolgokat és ő egyetért anyával, mert most is mocorog odabent :D :D :D

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Betty: Neked is nagyon szépen köszönöm!
Nem az a lényeg, hogy szégyenlős-e vagy sem, hanem hogy rendesen fejlődik, és minden rendben van vele!!! Örülök neki, hogy már jobban vagy. Bízom benne, hogy Iliász mihamarabb túl lesz ezen a korszakán, és Te is nyugodtan ki tudod élvezni ezt a visszalévő pár csodás hónapot! :)
bobóbaba
 
 


lányok drukkoljatok hogy ne legyen semmi bajom.........délután óta eléggé fájdogált a pocim pár percenként...nemrég mult el..........pihizek.........vasalást elhalasztom...bár már halmokban áll........
szednem kell magne b 6-ot ami most nincs itthon....holnap vesz a kerilányom anyukája..........
kicsit félek......

sztercsi vigyázz ha megfogsz olyan drága babakocsit.........nehogy harapjon.... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gyors kukk, mert a lányok hisztiznek, én meg olyan vagyok, mint a mosott f..s.. :?

bobóbaba: nagyon boldog szülinapot!!!!!!!! :D

monica: gratuuu a kukishoz!!!!!!!!! Megtréfált titeket.. :lol: :lol: :lol:

betty: ha ez megnyugtat nekem most mindkét lány kezelhetetlen. Vagy éreznek valamit a tesóval kapcsolatban, vagy front, vagy életkori sajátosság, vagy a t..köm tudja mi a bajuk, de már lelkiismeretfurdalásom van annyit kiabáltam az elmúlt pár napban.. :( :( :( :( :(

én napokat tudnék aludi.. a rekordom 20 óra alvás egyhuzamban... :roll: :roll:

jaj mennem kell, mert a lányok diliseeeeeeeeeeeekkk... :cry: :evil: :evil: :evil: :arrow:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


nita: nagyon vigyázz magatokra!!!!!!!!!!!!!!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szisztok!

Egy utolsó kukk lefekvés előtt.

Vcsibe! Ez a labda nagyon érdekel. Csak ülni kell rajta aztán ennyi? Mármint attól jobb lesz a hátfájás?

Nita! Azt gyanítjuk riasztó volt benne, azaz alul vmi kütyű :)

PIHENJ!!!!!!!Tényleg!!!!!Az a fránya vasalás meg kibír annyit!A MAgne B6 segít majd. Nekem sokat segített. Mostanában nem is fáj annyira....kop-kopp-kopp, ne is legyen, rossz volt.


Bobó!A Törpi nálunk is megijjesztette a dokit, mikor szívhangot hallgattunk :)
De az a potya UH mindíg jól jön megnyugtatásként.
De az a lényeg, minden OK!!!

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Először is Lányok!
Tegnap egy párótokat bejelöltelek iwiw-en!Remélem nem gond!Igaz bunkó vagyok,először megkérdezhettem volna,hogy szabad e! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Köszi mindenkinek a gratulációt!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Vcsibe!
Fenntebb már tegnap leírtam mi volt az uh-n,de mindjárt bemásolom ide Neked! :lol:
A vizsgálatról:A doki már vagy 10 perce nézi a monitort (hasi uh),erre megkérdezem,hogy valami baj van?Ő meg azt válaszolja,hogy nekem nincs baj,de neki baj,mert nem látja jól a babát,mert fura pózban van.(Mondjuk mikor voltunk a 4D-n 4 hete,ott is azt mondták,hogy ferdefekvésben van,de ugye ezt a dokinak most nem említettem) :oops: :lol:
Végül is a picúrom jól fejlődik,mert a BPD:49 mm és a TAD:42 mm.
Így átlagosan 19 hét 5 napnak felel meg.3 nappal vagyunk előre.
A méhlepény a hátsó falon tapad.A magzatvíz mennyisége átlagos.
Csak így a doki nem tudta rendesen mindenét megnézni.És visszarendelt június 29-re,az mához 4 hét.Barinőm azt mondta,örüljek neki,mert így legalább van egy potya uh-m,és akkor is láthatom a babót!Végül is igaza van! :lol: :lol: :lol:

Zanikó!
Én se vagyok valami profi a táblázatkezelésben! :lol: pedig annó vizsgáztam is belőle! :oops: :oops: :lol:

Monica!
Drukkoltam Nektek!Csak visszanőtt az a kuki!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bobóbaba!
Sajna nem tudom,mit jelent az a K/2.Neten utánanéztél már? :roll:
Hátha találsz valamit! :roll:
Örülök,hogy Ti is jól vagytok! :lol: :lol: :lol:

Nita!
Itt is írom Neked!Sok pihenés!!!!!Remélem azóta is oké minden!!!! :lol: :lol: :wink:
Ja itt nem írtad,hanem a másik topicban,hogy már este jobban lettél,azért írtam az előbbit! :D

Sztercsi!
250 ezerért babakocsi :?: :?: :?: :?: :?: :?: Az igen,nem semmi! :shock:

Képzeljétek!Találtam a neten egy bababoltot,Nyíregyházán van,de 10 ezer ft fölött bárhová ingyen hazaszállítják!
Tegnap összírtam,a nagyobb-és fontosabb dolgokat,ami majd kell a babának és összesen kijött 152 ezer ft-ból!!!! :lol: :lol:
(Babakocsi,hordozó,ágy,matrac,ágyneműhuzat,kád,légzésfigyelő,bébiőr,bébikomp,etetőszék,autósülés,orrszívó,utazóágy)
Szerintem egy utat megér Nyíregyházára,hogy egyszer szétnézzen az ember.(Jó,mondjuk aki Szegeden lakik annak nem! :) )
De mi például nem lakunk tőle azért olyan messze,kb 100 km.
Párommal megbeszéltük,hogy ide elmegyünk és valószínű itt rendelünk meg mindent és még a szállításra se lesz gondunk.Ja,2 munkanapon belül hazahozzák és ingyen!!!!!!
Szóval itt a link,akit érdekel:

http://www.tikotiko.hu/

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


már teljesen elmult a hasfájás!!!!!!!!!!!!!
de a gyomrom napok ota fáj.....de ma reggel iszonyatosan görcsölt....még most is fáj......én a gyógyszerre gondolok hogy attol fáj amit a doki felírt.most nem szedem 1-2 napig........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita!Örülök,hogy jobban vagy!

Sziszkó!Vissza is igazoltalak!

Lányok!Szerintetek próbálkozzak 4d-s rendelőben olyan 22hét körül megnézni,hogy fiu vagy lány?
Én nehezen bírnám ki a 28.hétig a kórházi UH-ig ,ott meg megint 2perc alatt lerendezik...De a 4D re azt mondták,hogy a 26.héttől látszik már szépen az arca meg mindene....türelmetlen vagyok :?

JAJ!Tegnap vettünk kókuszmatracot,mert most a 8cm vastag akciós volt itt egy baba boltban,meg vettünk egy pihe puha kisruhát ami téli...
:lol:

Jó hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Trixi!
Ha elmentek már most 4D-re,és úgy helyezkedik a picúrod,biztos megmondják hogy fiú e vagy lány! :lol: De ez Tőle függ,hogy megmutatja e magát! :lol: :lol: :lol: :wink:
Bár az igaz,hogy a 25 és 30 hét között kivehetőek legjobban a vonásai! :shock: :roll: Na,most légy okos! :lol: :lol: :lol:
Ha anyagilag megengethetitek magatoknak,akkor menjetek el most,19-20 hetesen és majd később is még egyszer,kb 2 hónap múlva!Én ezt tenném! :lol: :lol: :wink:

Nita!
Szigorú pihi!Ez parancs :!: :!: :!: :!: :!: :oops: :lol: :oops: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó!

Ezt a Nyíregyházai boltot én is néztem, és mi is úgy beszéltük meg, hogy lemegyünk, bár nagyon messze van innen. Ahogy számolgattuk még úgy is megérte volna, olcsóbb minden. De aztán tovább kutakodtam, és erre fele is találtam nagyon jó árakért cuccokat. Annyi, hogy így több helyre kell elmenni, nem egy helyről lesz meg minden, ami a legkényelmesebb lenne.
Jah, és visszajelöltelek!! :D

Trixi! Hol vettétek meg a kókuszmatracot? Mi is szeretnénk...
Milyet vettetek? Aminek a közepe kókusz és a két széle szivacs?

Lili

Kép
édi16
 
 


Eldöntöttük apával,elmegyünk egy 3hét múlva és majd a 30.hét körül.
:D

Édi!Pestimrén van a Bippa Kft. és ott.

http://babaholmiolcson.hu/shop.php?kat=mind&akcio=1

Teljesen kókusz nincs benne szivacs.

A 6cm volt nekik akciós,de mivel elfogyott,leakciózták a 8cm is 11000.- helyett 7500.- És levehető mosható a huzat,ha baleset történne,akkor azt is ki lehet mosni.
Szerintem nagyon megérte most.

Mi itt néztük ki a kiságyat is!

http://babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=395

Hogy tetszik nektek?És ennyiért sztem ez is megéri :lol:


Nyíregyházára szervezhettünk volna csoportos kirándulást is akár...de lehet jókat kifogni itt pesten is.

Most megyünk megnézni a babakocsit a Lurdyba,este jövök a hírekkel.
Vendég
 


Édi!
Most nézem,hogy van egy közös ismerősünk az iwiw-en! :lol: A Pataki Zsófi. :lol: :lol: Milyen kicsi a világ! :lol: :lol: :roll:

Aki eddig visszajelölt,köszike!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Trixi!
Ezt a Pesti boltot,a Bippa Kft-t én is néztem és tényleg olcsóbb cuccok vannak itt is! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Trixi! Köszi az ötletet, elmegyünk szerintem mi is ide... Tényleg megéri most megvenni! Ágynemű meg a Tescoban akciós most, asszem 2400 Ft a "párna" meg a takaró.
Tényleg jó ez a kiságy! Aranyosak a rajzok rajta!
Mi is megvettük már a kiságyat, mi kombi ágyat vettünk, juhar színűt, mivel minden más a szobájában juhar.
Lurdyban milyen bolt van? Nem te vagy az első, akitől hallom, hogy oda megy babakocsit nézni...

Lili

Kép
édi16
 
 


Jó hétvégét Kívánok minden anyucinak!!!!!

Nita,hogy vagy most?? vigyázz nagyon magadra, én azért ha folytatódnak a fájások szólnék az orvosnak!!! a gyógyszerek engem is kikészítenek!!! most amit szedek, a Yutopar, terheli a szivet és állitólag megemeli a vércukrot is. A szivterhelésről (erős szívdobogás)tájékoztatott az orvosom is, de azt mondta nagyon ritkán fordul elő.Hát nálam előfordult. De ha muszáj szedni a gyógyszert akkor nincs mese. Még kb. 1 hétig kell szednem.

Feliratkoztam a gmail-re én is,de a mobilommal még tartozom,mert nem tudom fejből :oops: A vonalasat adtam meg, de a nevem alapján megtaláltok az iwiwen is. Dehogy bánom,ha bejelöltök, sőt!!!!! Örülök, hogy megismerhettelek Benneteket és remélem jövőre amikor hazamegyek, akkor valamennyiőtökkel tudok majd találkozni is (akkor már a babucikkal együtt!!! :D :D :D )

Msparis:igazad van, a baba most feleszi minden tartalékomat, de ha a vérképem jó lesz(plusz egyéb labor), akkor nincs mitől tartani.

De jó,hogy mindenki így vásárolgat!!!! A kisfiammal nem nagyon vásárolhattam előre, babonából. (főleg a férjem, illetve a családja nem akarta). Amikor megszületett Iliasz akkor vettek neki kiságyat, s a férjem elment a tesójával egy Jumbo nevű hatalmas baba-és gyermekáruházba és bevásároltak mindent, amit összeírtam, de persze így nélkülem nem volt az igazi. A babakocsi is a legolcsobb volt, amit a férjem választott-szintén nélkülem. Mire hazaértünk a klinikáról már minden készen volt. A kiságya a szobánkban, a babakocsi összeszerelve, stb...Most még nem tudjuk valyon kislány lesz-e vagy kisfiú, ha kislány, akkor veszünk neki kisruhácskákat is,mert lány cuccaim nincsenek egyáltalán. Persze új cumisüvegeket, sterilizáló berendezést amúgy is kell vennünk. Jaj, egyébként már én is annyira szeretném tudni hogy kisfiú vagy kislány lesz a második babucink!!! Valószinüleg közületek útoljára tudom majd meg. Talán e hónap végén???meglátjuk. Csak legyen minden rendben, ennél fontosabb nincs is!!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


sztercsi írta:
Vcsibe! Ez a labda nagyon érdekel. Csak ülni kell rajta aztán ennyi? Mármint attól jobb lesz a hátfájás?

A labda akkor jó, ha azt használod szék helyett. Amikor ülsz rajta, kicsit mindig használod a hátizmokat, így nem merevednek el. És a labda masszírozza a gát-részt is. No meg maga az hogy egy puha, de feszes lasztin ülsz, jobb mint egy szilárd szék a hátfájás ellen.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


édi16 írta:Lurdyban milyen bolt van? Nem te vagy az első, akitől hallom, hogy oda megy babakocsit nézni...

A Lurdyban lehet megnézni azt a babakocsit, amit én is vettem. A Vaterán illetve a Teszvesz-en hirdeti a pasi és a Kler bútorboltban van két kiállított darab. Az égvilágon mindent tud, nagykerekű, minden van hozzá és csak 50ezer Ft. Van kb. 30 fél színben. Ja, ennyiért van hozzá autós hordozó is. :)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


sziszkó!! visszajelöltelek!!! köszönöm!!!
Ja még:

bobóbaba: köszönöm szépen a bíztatást, bár úgy látom, hogy a helyzet csak rosszabbodik a kisfiammal...állandóan kiabál, dobálja a játékait, ma felborította a tányérját is és leesett minden a földre..néha annyira nehéz de a legrosszabb, hogy nem tudom mit csináljak vele, hogyan tudnám lenyugtatni, mert nekem az a legnagyobb bajom, hogy ő boldogtalan. A terhességet persze így is élvezem (minden nehézség ellenére is) még többször végigcsinálnám, mert imádom az érzést és a gyerekeket is!!!!

pattogo: akkor egy cipőben járunk..pedig azt hittem a lányokkal valamivel könyebb!!! nem tudom mi ütött beléjük, bárcsak tudnám és segíthetnék a helyzeten!!! sajnos apának meg még kevesebb a türelme hozzá. Ez még inkább megnehezíti a dolgot.

KépKép
KépKép
betty76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: